Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi nevim kdy budou.. :) az je stahnu do pc, upravim, vyneru ktere dam na net a nahraju je tam... takze tak za tyden :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. tak už jsem snad konečně ok, břicho sice trošku bolí, ale zítra jdu na krev a v pátek na UTZ, tak snad už bude ok. Včera jsme slavili mé narozeniny, narodily jsme se s Evkou stejně, jen já o 4roky později. Dneska ještě jdeme k babičce na oběd a odpoledne chceme s pavlíkem na Raduň-zámek s krásnou oranžeriií apak do kravař, je tam výborná domácí cukrárna, kde mají úplně snové koláčky a zákusky. Koupím tam něco do práce a zítra jim to tam zavezu, snad už ve stř půjdu zase do parc.procesu, naštěstí jsem na dovolené a ne na nemocenské. Jinak doděláváme podlahu v obýváku, máme plovoučku tatranský smrk, je moc pěkná. A včera manžílek dodělal chodbu, tam jen chybí podlaha. nemáte některá z Vás zkušenosti s těmi novými tapetami? Leni: jsi v kontaktu v Paříži s Evkou? Jinak jsme se s Pavlem bavili o rodičovské dovolené a on by rok rád zůstal:) Všem oslavenkyním, narozeninkovým i svátkovým přeji hodně štěstíčka!!!
Profilova fotka
Pippi:koukala jsem na Amálčin dortík a nádhera, jsi moc šikovná. Já taky ráda peču, ale s marcipánem se moc rády nemáme:)neumím ho vytáhnout taky, aby se mi nedělaly záhyby.
Profilova fotka
ahojik Kami ja nejak nevim proc jsi byla v nemocnici.. jsme v tom zmatena :-O Jinak mame doma ty nove tapety z Bauhausu a jsou super, mame koupene lepidlo od Bauhasu pac to ,lepsi,, bylo mnohem horsi :-D a museli jsme to nanaset nekolikrat na zed i na tapetu.
Profilova fotka
tak se omlouvam tapety i lepidlo mame z Hornbachu
Profilova fotka
Ahojky holky, taky je u vás dnes tak krásně? x-) Míšo, jedete prosím tě dnes do té Ikey? My nakonec ne, Petr se vrhnul do natírání podhledů na baráčku, když je tak hezky. Koupila by jsi mi prosím kdyžtak ty bryndáčky? Možná rovnou dvě balení, koukala jsem, že je tam vždy jeden červenej a jeden modrej, tak ty modré dám aspoň kamarádce, co má chlapečka :-) Kdyby měli i jiné barevné provedení, tak mi vem kdyžtak jedno to a jedno to, prosím :-) Kami, tak dodatečně vše nej k narozeninám!!! Je dobře, že už je ti líp a držím palce k dr, ať je vše v pořádku. Hezky si dnešek užijte, máte krásný plán :-) Holky, dnes jsem dala poprvé malé dopol svačinku-banán a řeknu vám, ten takový úspěch jako zeleninka teda nesklidil. Papala ho, to jo, ale dělala u toho čumáčky a rozhodně ho tak nehltala jako obídky. Včera jsem jí krmila u tchánojc, měla skleničku zahradní zelenina, všichní z ní byli paf, jak hezky baští a kolik toho sní a jak rychle a slyšeli i to její háááám, ona to fakt říká, neměla jsem slyšiny :-D x-) takže její slova: abu, mamama, papu, bababa, hááám a včera začala dělat na všechny ručičkou na povel papapa, to mi trošku spadla teda brada :-D
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem byla u zubaře na pohotovosti :-( :-( to se nedalo fakt POROD byl oproti tomu procházka růžovým sadem ;-( chytlo mě to včéra večer pak zase dobrý a po obědě se to neskutečně rozjelo tak jsme jeli na Kladno byla tu od 14 hod přijeli jsme tam lidí jak smetí..já bolestí ani nemohla jít čekala jsem tam 3 hodiny :-( předemnou pouze 3 lidi!!!hrůza jednu chvíli jsem myslela že omdlím...pak mě vzali mám zánět nervu umrtvila mi to a znovu otevřela bolest jako prase :-( pak my tam dala nějakiu výplň proti bolesti a znovu zadělala a mám se objednat na to vytrnutí to nějdříve je to 8 a ta nemá prý v puse význam =-) ted mám pusu nateklou od injekce ale už to nebolí... ted vám dočtu :-)
Profilova fotka
evičko bude to jen rodina :-) prababičky pradědové babičky tetičky atd je nás hodně :-D plus zveme ty naše svědky to už skoro rodina je ;-) takže to bude ve velkým :-) x-) ale už se na to moc těším x-) Sárinka je moc šikovná a copak dostala ona k svátku?tak asi nebude na sladké naše miluje jak banán tak zeleninu prostě vše :-D :-D také jsme jí vážila a má skoro 8 kg :-o no ted dostává totiž víc jak po 3 hod :-N :-N je to fakt šikulka x-) x-) kami dodatečně vše nej :-) odpovím na IP... míšo to je fajn že se vše vydařilo :-) a dostala moc krásné dárečky x-) a dortík musel být vynikající super 8-) naše umí kravičku :-D :-D má takovou hračku ta bučí a ona to dělá jen co jí vidí :-D :-D
Profilova fotka
jo kolaudace super mají to tam moc hezký velké protstory :-) jen ta kámoška bude mít tedy lítání bude to provozní..ještě neměli otevřenou kuchyni ale za 3 týdny mamina bude hlídat přes noc tak tam pojedeme asi na véču 8-) x-) x-)
Profilova fotka
Holky trošku se ztrácím ve svátcích a narozeninách. Omlouvám se a všem dodatečně přeji vše nej, ať už slavíte cokoliv ;-) :-) To balení mě fakt nebaví. Pavel volal, že už má vymalováno, pověšené světlo a smontovaný botník. Zítra to pojedu obhlédnout. Nejsem schopný vybrat si nábytek do obýváku a jídelny. Třeští mě z toho hlava, názorů tuna, no děs. Dnešní krásný den jsem strávila mezi krabicemi :-( . Ale přiznám se, že jak je teď pořád tma, tak když začne svítit to nádherné slunce do barevných korun stromů, tak mě začne třeštit hlava ;-(
Profilova fotka
jo a před spaním se mě naše pustila stála tak minutu sama a pak udělala sama krok vřed x-) x-) myslím že roku utečeme :-D :-p 8-( :-)
Profilova fotka
Děvčátka má zlatá. Potřebovala bych Vaší radu ohledně nábytku. Prosím zkuste vybrat k nám domů konferenční stolek, stolek pod TV a jídelní stůl ( židle budou látkové) a jestli se Vám bude chtít napište proč. My máme doma tisíc teorií, tak moc prosím o Váš názor. Moc děkuji http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno! Míšo, taky přeju Amálce všechno nejlepší, dortík byl nádhernej, fakt nechápu, jak jsi to dokázala, já peču ráda, ale dortu bych se asi bála, fakt nádhernej, klobouk dolů x-) Markét, chudáku, ten zub teda musel bolet, au au, hlavně, že už je líp, ale užla sis, co? Fuj, tak už jen vytáhnout a bude klid, viď? Moni, úplně s tebou soucítim, balení a balení, ble, taky jsem si to užila, jsem ráda, že už je to celkem za náma. Co se týče stolu, moc ti asi neporadím, protože tomuhle stylu moc nerozumím :-( Nevím, jak barevně budete ladit ostatní nábytek, ale trochu víc se mi líbí barva u č. 2. Ale zas stoleček č. 4 má spoustu úložnýho prostoru, no moc jsem ti neporadila, viď? :-D Ale č.6 je paráda, jestli máš ty prostory, tak bych do toho šla, vypadá to suprově, že uhádnu odkud ty fotky jsou? Je to fakt krásný x-) Jo, koukám, že píšeš, že židle budou látkové, tak momentík, ta kombinace č.9 vypadá moc dobře, i bez lavice by to bylo fajn...
Profilova fotka
tebet jj au au..klid asi nebude jedu tam ve středu..tak uvidíme co mi řekne ale trhat ho asi nebude když tam je zánět :-| já fakt nevím :-x už ted se bojím jak to bude zase otevírat auuuuuuuuuuu |-| |-|
Profilova fotka
Holky tam už jiný nábytek kromě sedačky, ta je antracitová, nebude a vymalováno atd. už je, takže jen vybrat ten nábytek. Kdyby byl stůl č.4 v jiné barvě, tak mám také jasněji :-(
Profilova fotka
tyy jo monco ja ti s timhle nabytkem vuubec nepomuzu.. prijde mi to naprosto stejne :-( tenhle styl jde uuuplne mimo me a le u evicky to vypadalo mooc krasne!
Profilova fotka
moni jsem na tom jako míša a tebet :-| není to mlj styl :-N určo poradí evička ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak u pani dr. v poradku, vse sevraci do normalu vcerejsi vylet byl nadherny, projeli jsme i vesnicky, kde jsem nikdy nebyla a objevili jsme dalsi tank. v Polsku jsme koupili velky obraz zebry, uz se vyjima na chodbe a jeste ukoncovaky k podlaze. Potom jsme vylezli (ja s vypetim vsech sil) na haldu, kde byl nadherny zapad slunce a dole byli jeleni a kolousci, nakrmili jsme je a z dalky koukli na pstrosy... bylo super. Fotky hodim zase na face. Dneska ta kontrola, sestra me pichala na 3x, masakr. Za odmenu jsem si koupila latku na ubrus do kuchyne a zaves do chodby, az uz to mame vse v kupe Ted pujdu presadit vresy a udelat podzimni vyzdobu na verandu. Miso, Ty jsi tu potahovaci hmotu na dort kupovala nebo jsi ji delala?a jak jsi odstranila varhanky, ze to potom bylo hladke? Market:tak at Te to prestane bolet..zuby jsou hnus.at se brzo ulevi. Trhat by ti to nemeli, prave kvuli zanetu, aby Ti neposkodili okostici. Monca:me se moc libi kuchynska sestava, co ma Evicka, mit vetsi kuchyn, vim, do ceho bych sla. U stolecku se mi libi 2, mam radsi jednoduchost, u 4 se mi nelibi uchyty. taky nenavidim baleni a jeste vice vybalovani. Holky, dostala jsem na narozeniny Pistaciove kosicky ze serie-Orion Modere z nebe. Doporucuji, je to mnamka...
Profilova fotka
Od Evičky mám ty fotky. A co je váš tyl?
Profilova fotka
mag ja jsem na jednoduchy tvary takova moderna ktera ma v sobe retro styl:) kami, tak to jsme rada ze to vypada lepe:) ta hmota je kupovana, kupovala jsme ji na netu, ale prodavaji ji napr. i v intersparu, krasne bilou(mela jsme ji take a super. Ja jsem tam nikde zadne varhanky ani nemela :-O docela jsem se o to zajimala jak se vse dela atd, tak jsme si to nastudovala a docela to slo v realu dobre.. mam na facebooku i postup jak jsme ho delala tak se mrkni
Profilova fotka
jinak ten dort je celkove silene piplacka.. ale ja jsme takova ze me takovyhloe veci bavii a docela mi vzdy sly.. jako je malovani, tvarovani, i kadernicina je hodne o tom jakou ma clovek predstavicost a jak je tvorivy.. jinak bych se do toho dortu nepustila. Nebavilo mi to pect ale zbytek me silene bavil, takze ho budu uz pect pokazde:) kami, teeda ty jeleni atd museli byt uzasni!! ja silene moc miluju zviratka! :)
Profilova fotka
Miso byli uzasni a jak jedli listy pampelisek, uz to ve vybehu meli cele vyzrane:( taky mam zviratka rada, jen jsme se ani letos do ZOO nedostali:( Aha, tak to musim zkusit, jednou jsem delala dort a jaxi se mi marcipan cely zvlnil a skoncilo to spatne...asi to zkusim pristi mesic manzelovi jen tak:)na postup jsem mrkla, fakt jsi sikovna a jde videt, ze Amalce opravdu chutnalo!!!
Profilova fotka
Moni, tak u mě by rozhodně vyhrál stůl č. 2 a pod telku č. 3. To je nádherný. Teď jde o to, jak by se to tam hodilo a vybrat nějaký jídelní stůl. Vy to ale nemáte spojené s jídelnou ne? A jaké jsou ty židle? Máš někde obrázek? Markét, tak ten zub hrůza, já na to taky trpím. Máme špatné zuby v rodině. Táta byl na konzultaci na nových zubech a předběžná cena 250 - 300 tis. :-. Nemá prý žádné kosti, takže komplet. Nevím, co s tím bude dělat, jinak by musel mít nasazovací. Já mám taky hrozně slabou sklovinu a prý díky tomu mi kaz rychle a hluboko proleze. Jinak Sofince gratuluju :-) Kami a proč jsi byla u doktora? S tím Bulharskem je to škoda, že jsme se nesešli. Pak už jsi ani neodepsala, jenže já ti pak stihla napsat jen 2 dny před odletem :-/ Evičko, Vládík mi ze začátku banán vůbec nechtěl, ovoce syrové začalo mít úspěch až později. Teď ho miluje. Jeden banán mu nestačí a jí mi krásně hrušky, broskve, jablíčka, hroznové víno, melouna, meruňky, prostě všechno ovoce a jsem za to šťastná.
Profilova fotka
kami tak to je fajn že je líp ;-) :-) a že jste si udělali bezva den :-) na ten zub jedu ve středu tak uvidíme no =-) :-x na fotky juknu na FCB 8-) moni mlj styl je to co prodávají jako ve scontu atd...a to co máme doma my moderní nábytek jednoduchost ;-) jiřinko tak to je tedy darda :-. moje teta za zuby dala 70 tis, a to jsem si myslela že je dost :-x asi neeeeee |-| malá mi ted usnula a čekáme maminu :-) půjdeme ven už se těším x-)
Profilova fotka
Jirinko, poslana IP. Me Tva sms prisla az vcer a dalsi den jste meli odlet, tak jsem asi pak nenapsala:(mas krasne fotky, opravdu jste si to tam uzili. Na Slun.pobrezi jsme se byli 1den podivat a nelibilo se mi tam..moc lidi, hluku..nase Ravda byla malinka, mene lidi a levnejsi to tam i bylo:) No muj zubar rika, ze jednou podle mych zubu napise prirucku..mam je desne, cele polatane a to je cistim poctive..uz si taky asi budu setrit na keramicke:(nemam skoro zadnou sklovinu. Babicka vcera delala salt k masu a udelala mrkev s bananem, jabko doslo, vratila jsem se do detskych let:)
Profilova fotka
Moni, já mám taky radši lehčí styl. Takovou tu jednoduchost a pak si to zútulnit doplňkama. Tenhle nábytek je na mně moc rustikální... Ale k vaší kuchyni se bude parádně hodit. Míšo, ty jsi tu psala, že jste koupili tapety v Hornbachu, budete někde tapetovat? A jaký styl jste vybrali? My také sháníme, do obýváku i do ložnice, tak mně to zajímá ;-) Kami, budeš si šít závěs sama? Se máš, taky bych chtěla umět šít, to by mi ulehčilo spoustu práce a ušetřilo hromadu peněz ]-(
Profilova fotka
*vzor tapet jsem myslela, ne styl... :-D
Profilova fotka
Tebet:zašívám toto jen v ruce, je to takové jakoby skrčené, vypadá to dobře. Pokud mám rovnou látku, nebu tu na ubrus, svěřím to babičce, na to fakt nemám. Dívala jsem i v Polsku na závěsy a byly krásné, ale délka 2,5 na 1,5m šířka a 5set se mi nechce dávat:(takhle mám 2,5 na 1,15m za 200Kč. jak bude státní svátek, má být 20=sleva na vše, tak si zajdu koupit závěsy do pokoje pro hosty, je rohový s dvěma okny.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak máme naušničky x-) Dneska odpoledne jsme byli na nastřelení, manžel jí držel, byla to vteřinka, ani moc neplakala, očkování bylo horší a za 5min usnula pak v kočárku, teď je veselá, vůbec o nich neví. Jen já jsem trochu smutná, protože jí dr pravou naušničku nastřelila moc nahoru, netrefila se a je to dost vidět nebo teda já to vidím :-( Bojím se, že až jí budu dávat ty normální dětské naušničky, že nebudou viset a bude tam namačkanej boltec.. Jinak jsem dnes byla u kámošky, co má 1.5roku holčičku,byly jsme na špacíru, bylo krásně:-) Chtěla nafotit s malou, jako to je masakr fotit takové dítko, ono to chvíli nepostojí :-D Jiřinko, tak to jsi mě uklidnila :-) dneska jsem malé k svačince udělala jablíčko s banánem a to jí šmakovalo, ale stejně nejlíp pořád hltá obídky. Mám to vše natočené, pak to hodím na rajče. Ta cena zubů je příšerná :-. Kami, tak to jste měli krásný a úspěšný výlet :-) Markét, gratuluji k těm pár krůčkům, čekala jsem, kdy to přijde, když už je Amálka v sobotu udělala, Sofinka to má vždycky vzápětí taky :-D S tím zubem mě to mrzí, muselo to být hrozný :-( Míšo, sehnala jsi to v té Ikee? Písni mi pak, kolik ti mám poslat penízků, písnu ti adresu do IP.
Profilova fotka
Holky, ale tam jsou dva druhy, jeden moderní a druhý rustikální. Rozdíl u masivu a lamina je jen v ceně :-D . Ale laminu se také nevyhýbám, z lamina máme šatnu a bude nakonec i koupelna.No a já právě potřebovala poradit, jestli k tomu krbu nacpat ještě rustikální styl, nebo to odlehčit tím jednoduchým nábytkem, páč sedačka nakonec také není žádná zámecká. A jak se vám zdá to, či ono praktické/nepraktické, jestli nemáte třeba zkušenost se dřevěným stolkem, já mám zatím všude lamino, nebo sklo. Jiřinko, my máme spojenou jídelnu s obývákem. Jiřinko k 2. a 3. je jídelák na obrázku 9, moc se mi líbí i ty židle, ale potah nejde sundat a vyprat. Asi to vidím stejně jako ty, asi už by to bylo moc. Evka má sice ten stoleček, do kterého jsem se zamilovala, ale zas tam má moderní kuchyň a krb. Já bych to měla obrázeně, i když kuchyň je za rohem. Židli jsem chtěla tuhle, dá se měnit a prát potah. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Jinak já dnes vypadla „na chvilku“ do Klášterce nad Ohří do zámeckého parku a přijela jsem v půl osmé. Ale ty barevné stromy, opět a modré nebo, opět nad řekou, to je prostě skoro kýč. Markét, ty zuby ti tedy nezávidím. To mi připomnělo, že jsem nás zapomněla objednat k zubaři. Míšo, ten dort byl fakt nádherném a co jsi dávala dovnitř, měla jsi to promazané krémem a tak? Můj táta to také umí, ale já si tedy netroufá. A co malá? Vůbev už se zase začínají šířit různě rýmičky, co ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?