Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Jiři, tak asi každá budoucí mamča má určité představy, ale je mi jasné, že realita je pak jiná! ;-) Ale Tvůj přístup se mi líbí. Já právě četla na Koníkovi diskuzi o tom, jak jedna mamina dávala 9 měsíčnímu dítěti nějaký ten perník Kinder a byla tam docela mela. Proč cpát prckům sladké, když to nevyžadují. Samozřejmě všeho s mírou, ale sladké lze nahradit ovocem, pudinkem, tvarohem a různýma zdravýma variantama dezertíků. S vámi tu budu připravená na vše, holky! :-D
Profilova fotka
no, Kačka rozhodně nemá apetit po mamince :-D v tomhle je celý tatínek, ten taky jídlo k životu nepotřebuje 8-)
Profilova fotka
Pamatuji si, jak švagrová dávala při přebalování malému do ruky krém a on si ho dával do pusinky, bylo mu pár měsíců a já jsem si říkala, jak jen může a ubyly tak 2 měsíce a vládík ho měl taky, jen aby byl chvíli v klidu :-D Tak ten kinder řez měl vládík do téhle chvíle jen jednou a to u tchýně, když ho hlídala. Já mu ho zatím nikdy nedávala. Teď se ale nemůžeme ubránit tomu, že když někde jsme, tak vládík hrozně žebrá a chtěl by všechno, tak jednou za čas toho dostane víc, než normálně. Ale přeci už je starší. Já to hlídám, ale zase to opravdu možná řeším o něco víc, než bych musela. Jak říkám, teď už většinu jí to, co my. Ale já i tchýně jsme dost omezili sůl. Jenže já si dost solím, takže pak slánka na stole je nezbytná.
Profilova fotka
Jiřinko Vládík jí krásně a všechno. Myslím si, že kdyby přičuchnul ke sladkému byl by to problém a zbytečně. Jinak nemá být po kom obézní, ale kazili by se mu zoubky a tak. Mého bratránka takhle naučili na kinder čokolády, bylo to nedostatkové a drahé zboží a oni hodo bóžo rodina a pak se nestačili divit. NIc jiného nechtěl.
Profilova fotka
ahojky holky k tomu jídlu nikdo tu nepsal pokud vím že malé dávám sladké solené kořeněné jídlo =-) přesně jak píše míša udělám to co nám ale bez přísad a nám to dodělám nevdiím na tom nic špatného ;-) nemám ráda zybtečné odalování pak by to nejedla a co potom já jsme ráda že tak hezky baští x-) x-) u nás na koníkovi z prosince dávají už i omáčky,hrášek čočku takže mi ač jsme tam listopadový jsme značně pozadu :-N :-D :-D míšo amálka má pořád teplotku to mě moc mrzí :-( at je berušce líp :-) martinko držím moc palce pak dej hned vědět :-| a vydržte!!myslíme na vás holky pavlí také moc držím palce aby se zlepšial v tom jídle jak píše jiřinka je to pak trápení a boj.. :-S moni takže pohyby super x-) x-) x-) holky já včéra myslela že umřu strašně mě chytil ten zub :-( :-( do 2 rána jsme nespala pak to přestalo v půl 6 se malá vzbudila na jídlo a spala dál ale já v půl 7 vstávala a malou jsme budila :-D :-D až kolem půl 8 abychom mohli jet mrška zrovna by spala dlouho :-p :-p pak jsme byla na krvi pak s kámoškou na kávičce a v cukrárně pak u maminy fakt moc hezký den x-) malé jsme zase nakoupila za super ceny :-D :-D 8-) vrátili jsme se po 18 ho malou jsme dala spinkat :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jste drbny, to svět neviděl :-D Pavlí, tak to je dobře, že máte očkování za sebou, my jdeme za 14dní. Nevadí třeba Kačence lžička? Co zkusit jinou? My máme od Chicca, je silikonová a taková měkounká, hodně příjemná. Nebo jde vyloženě o obsah lžičky, co odmítá? Malé teď šíleně chutná ta polívka od hamánka brambor+mrkev, normálně když řeknu ham, tak ona to zopakuje a otevře pusinku jak nejvíc umí a vyplázne jazýček a čeká až jí tam šupnu papu, vyloženě se po tom může utlouct. No a normálně na to ham reaguje tak i mimo jídlo, to je ti pecka, kdykoliv řeknu ham, tak otevře pusu dokořán i třeba jen na dudlíček :-D Jo, ještě ohledně naušniček, pořád je nemáme, ale příští týden to chci už pořešit, ty jsi nechala píchnout viď, jak to probíhalo? Pořád nevím, zda píchnout nebo nastřelit.. Martinko, tak co rehabilitace, zvládly jste to holčičky? Sofinka je šikulka, že už šahá na hračky, tohle období bylo pro mě překrásné, sledovat to, každej den byl vidět nějaký pokrok a bezva na tom bylo, že si i víc sama vystačila, když jí začaly zajímat věci okolo, od té doby je to prostě úžasné x-) Markét, to je trápení s tím zubem, už aby byl pryč, viď. Copak jsi nakoupila? :-) Mončo, tak co dnes, byly nějaké pohyby? Já od toho prvního pohybu věčně promáčkavala břicho, abych jí co nejvíc cítitla, divím se, že se nenarodila s dolíčkama po těle :-D Míšo, tak jak je Amálce, je to lepší? Dneska jsme byli v Kice shánět nějaký koš do kuchyně do skříňky, nic moc tam nebylo, tak možná v neděli pojedeme do té Ikey se na ně podívat, kdyby to tak bylo, tak bych si ty bryndáky koupila sama, to ti dám ještě vědět, ju :-) Jiřinko, to je Vládík zlatíčko, že tak hezky vše papá a s tím sladkým atd bych to chtěla stejně, nerada bych, aby se malá cpala něčím a vyžadovala zbytečně něco, co jí nic nedá, jen uškodí..
Profilova fotka
Evko jen chvilku, když jsem se špatně ohla, jinak vůbec
Profilova fotka
hmmm evi to nevím jestli budu ráda až bude venku to bude ještě bolesti :-( malé jsem nakoupila punčošky rukavičky atd vybavení na zimu prý bude krutá :-( :-x 8-( 8-( 8-( fakt samé lepší zprávy!!!
Profilova fotka
Mončo, ono to ze začátku bude sporadicky, sem tam, tak se nelekej, když nic třeba pár dní neucítíš, je to ještě hodně brzo.. Já jsem měla poslouchátko dětského srdíčka, bylo to super, každej den jsem poslouchala, jak bije a bylo slyšet, jak si tam ve vodičce plave a tak :-) a díky tomu jsem i přesně věděla, v jakých místech je, fakt můžu doporučit :-) http://www.lerato.cz/eshop-p382-domac... Markét, až bude venku, tak to bude bolet jen chvíli, než se rána zahojí a pak budeš mít klid :-) o té kruté zimě jsem četla, že je pomalejší Golský proud, ale Američani tohle tvrzení zase vyvracejí, takže si člověk může vybrat, no uvidíme.. Leni, jak jsi se ptala na ty hory, tak my určo zase pojedeme s bandou do Alp, do Francie do toho Chamrousse, jak jezdíme každej rok, už se nemůžu dočkat. Ubytování s permicí tam vyjde na týden na cca 3tis kč, což je pecka. Už teď se děsně těšíme :-) co vy, plánujete něco?
Profilova fotka
moni já měla obyč fonendoskop za 200 8-) jelikož jsem věděla podle UZ kde má srdíčko tak jsme vesele poslochala bylo to takévé rychlé šumění bum bum x-) x-) krása ještě ted to slyším v uších x-) x-) poslouchali jsme s jirkou před sapním ale vím že jednou jsme ho hledala u míši a nenašli jsme ho chce to opravdu vědět kde je :-) ale bylo to moc hezký..to jo ale pokud jsou pak pohyby už bych se ničeho nebála to si pak uhlídáš sama.. ev jen chvíli?každého to bolelo tak měsíc :-| no radši se připravuji na zimu... :-| at nejsem pak naštvaná :-D když budu připravená bude to jsitější :-D :-D ty hory budou fajn x-) také plánujeme něco jirka má ještě dovču tak bud jen na víkend nebo aspoň na 5 dní :-)
Profilova fotka
Evi super, ale ta cena :-( .Škoda, že už ho nemáš. Už mi o tom říkala i Míša.Markét, že bych čajzla fonendosk tátovi ;-)
Profilova fotka
moni to vidíš až půjdeš na UZ at ti řekne kde má prcek srdíčko také záleží jak bude natočený samozřejmě naše byla jako srdíčkem na moej bříško vím že to bylo na pravé straně dolejš :-) a vezmi ho tátovi :-D :-D já ho koupiala a pak darovala švagrové co dělá medinu 8-) ta cena je děsná jedině to pak prodat dál ale bála bych se že tyhle používané věci s emoc nekupují :-| já bych to třeba nekoupila nevím nevěřila bych použitému...a pak je to na prd...obešla jsme se i bez toho
Článek se načítá
Profilova fotka
Markétko, to už nebyla reakce na tebe s tím sladkým, jen jsem psala, jak to máme my ;-) My plánujeme spíš to moře na konci zimy a hory třeba na den, možná víkend. Snad nebude taková zima jako letos :-/ Dneska byl Vládík celý den u našich a opět ho totálně zničili :-D
Profilova fotka
jiřinko a to nebyla reakce na tebe ;-) ale spíše na Lenku aby si nemyslela že tím malou cpu :-N protože se tu řešilo jídlo a pak se přešlo že vlastně nezdravé je solit sladit atd tak abych to uvedla na pravou míru 8-)
Čau holky, no Marky, já Ti přeci nic netvrdila o solení, jen že vím od kámošky, se se nemá úplně vše dávat ;-) myslím, že na to jdeš dobře a to je dobře :-D a co ten zub, chystáš se k zubaři? Evi, my budeme po tomto pobytu docela vycinkaní, takže Alpy asi ne, možná tedy až v dubnu a nebo jen víkend v ČR. Budeme bez bytu a když najdeme, tak se platí několik nájmů dopředu, já bez práce a na podpoře, no nevím, jestli jsme sem měli jezdit! :-D Ba ne, dělám si srandu, nikdy bych nelitovala, zatím si to tu chválím, ale bude to náročné. Poslala bys mi prosím odkaz na ubytko, kam jedete? Ta cena je super! Tak zítra už jdu hlídat, vyzvednout ze školky 3letou Jean, pak z jesliček 6ti měsíční Suzan, kterou ponesu v klokánkovi domů, no a doma budeme, než se vrátí mamča. Malá mě dnes poblinkala koleno, ale holky jsou úžasné a maličkou jsem si hezky pomuchlala! ;-) Budu tak hlídat několikrát v týdnu, super, aspoň si vydělám na kurz, zatím mám zaplaceno jen na měsíc a kdybych neměla práci, tak si to nemůžeme dovolit, protože žijeme z českého platu a dost tu stojí jídlo a měsíční permice na dopravu. Takže od zítřka budu mamina jako vy! :-D
Profilova fotka
leničko vím že netvrdila chtěla jsem to uvést na pravou míru ;-) ;-) protože pak to nebylo o jídle ale o tom solení atd ;-) tak to hlídání je super x-) to poblínkání také :-D :-D :-N :-N klokánku si užij :-) 8-) je super že si vyděláš na ty kurzy..sice škoda že to nemůžeš šetřit ale i tak ;-) a až se vrátíte tak to určo zvládnete :-)
Profilova fotka
Leni, no teda, to budeš hlídat stejně starou holčičku jako je Sárinka x-) Je super, že ti klaplo to hlídání, dej pak vědět, jak jsi to zvládala :-) Tady je odkaz na ty Alpy, kam jezdíme, je to tam božské http://www.snowtrex.cz/francie/chamro... Mončo, má to teď půjčené známá, zkusím se jí nenápadně zeptat, jestli to využívá, pokud ne, tak ti to pošlu ;-) Mě to strašně bavilo poslouchat, to šplouchání a tak, lepší než rádio :-) Markét, tak já měla malou na začátku zase spíš vlevo dole :-) jinak člověk se samozřejmě bez toho utz obejde, ale byla to zábava a ta investice je sice vyšší, ale zase to bylo na spoustu měsíců.. a nahrála jsem si z toho tlukot srdíčka a škytání a tak, to bylo moc hezké :-) S tím zubem je to teda masakr, to jsem netušila, že to pak bude ještě měsíc bolet :-( tak se hlavně objednej co nejdřív, ať to máš do Vánoc zahojené ;-) Jiřinko, co ti vaši s malým dělají? :-D
Profilova fotka
Jééééééé Evi, to by jsi byla zlatá. Taťka pořád poslouchá, ale nic neslyší :-N
Profilova fotka
ahojik holky Amalka sla spinkat bez teploty ale jak ji bylo pres den to bylo sileny, tak jdu rano na odber z prstiku aby se zjistilo zda to bylo bakterialni nebo virovy nebo co to bylo :-O chudacek muj malinkej :-( Market s tim fonendoskopem to bylo dobry, si pamatuju jak jsme to tam cele odpoledne zkosely a proste jsme to neneasly:-D:-D monco s tema pohybama, jakub take porad daval ucho ale nic neslysel :-D a potom kdyz byla vetsi tak ho vzdy poradne kopla primo do ucha:-D a slysel to splouhani:) i srdicko bylo slyset- slysel stridave moje i jeji ale ja si ho nemohla poslechnout, ale zas emi to nijak nevadilo :) ja jsme chodila casto na UTZ takze jsem byla v klidu.. Evi teeda Alpy to bude supr, ja doufam ze se dostaneme na chatu na Sumavu a dalsi rok take nekam do Alp. Holky to jeee prrddeeeelll :-D ja jsem zacala pect dort- tedy dneska jen korpus joo :-D a je to fakt sranda uz jeden korpus letel do kose:-D takze zitra to musim napravit ale vsechno zvaldnu.. verim si:-D:-D:-D bude to pekny chcipak kdyz to tak vidim :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. tak mě včera pustili z nemocnice a manžel teď kolem mě lítá jako blázen, je zlato moje. Přišla jsem vás pozdravit.
Ahoj holky, tak včera rehabilitace zase nic moc. Zase plakala a zase se tam počůrala. No hrůza. No a dneska ráno jsem s ní cvičila doma a taky mi plakala a pak když jsem jí chtěla oblíknout, tak mě odstrkovala. No a ptala jsem se na to mojí dětské doktorky a ta se mnou o tom nechtěla vůbec diskutovat, řekla mi, že je to nejlepší pracoviště v Praze a že vědí co dělají. Tak jsem jí řekla, že ale mé kamarádky, co taky musí chodit na rehabilitace, že nejprve byly na vyšetření u neurologa a teprve pak šly k fyzioterapeutovi. Tak mi řekla, že když se mi nelíbí její přístup, že můžu odmítnout léčbu. No fakt na ránu. Já nechci odmítat léčbu, jenom chci, aby mi to řekl doktor a né fyzioterapeut. Nic pro nim, ale přeci jenom doktor je doktor a navíc tahle holka co s námi cvičí je mlaďonká, těsně po škole, tak nevím kolik toho může umět. 8-) No a Sofinka mi navíc přijde úplně v pořádku, už šahá na hračky, dokonce dneska, když pásla koníčky, tak jednou rukou si přistrčila hračkua vzala jí sama do ruky :-) Leni a kdy se vracíš?? My tu budem ještě do léta, možná i přes prázdniny, tak by jsme se ještě mohly stihnout ne?? Leni a myslíš, že z té vody z té konvcice pak můžu vařit Sofince, že bych to jako používala místo kojenecké vody?? Nebo rto takhle nemůžu pojmout. Mě totiž nepřijde na vodě z pet lahve nic zdravého, tak bych radši jinou variantu. Ahoj Kami, pročpak si byla v nemocnici?? něco jsem přehlédla? Evičko, tak ty hory jsou super!! A jak to budete dělat se Sárinkou?? To jí budete brát sebou na svah? Nebo nebudete lyžovat?? Markét, zubu se neboj, není vůbec pravda, že každý zub bolí měsíc, mě už trhaly 3 moudráky a bolel jenom jeden, ty dva mě do druhého dne nebolely ;-) Tak snad to budeš mít taky tak!! Budu držet palce ;-) Míšo, tak jak pokračuje dort?? A jakej vůbec pečeš?? Jiřinko a co plánujete za moře?? Nějakou exotiku??
Profilova fotka
ahojky holky :-) míšo já jsme si říkala kd ejsi večer :-D a ty jsi pekla dortík :-N tak at se povede určo jsi šikovná x-) x-) evi jj mě na to stačil fonendoskop :-D :-D měla jsme stejný zážitek ale jak říkám u míši jsme to nenašli :-) kami copak??? =-) marti to je tedy kravka ta dr. ]-( fakt nemám slov :-( prý odmítnout léčbu..achjooooooo to mě moc mrzí že sofinka takto pláče ale prý při tom cvičení takto pláčou :-( musí to být strašný ;-( já ted douklidila převlíkla peřiny vyparala 2 pračky odpolko máme plavčo x-) svítí tu sluníčko x-) x-)
Profilova fotka
holky dorovnaly mi mateřskou už to přišlo jupíííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) tak mám radost
Profilova fotka
Dobré ráno holky, u nás taky hlásím sluníčko x-) x-) x-) Míšo, tak jak se to vyvíjí s dortem? A jaký děláš? Pak se pochlub, ju :-) a co malinká, je jí dobře? Martinko, to mě moc mrzí, tak zavolej rovnou nějakému dr, nepotřebuješ mít na to doporučení obvoďačky. Sofinka je podle mě až moc šikovná, to, že šahá už na bříšku po hračkách mi přijde dokonce napřed.. určitě bych se poradila ještě s jiným dr, pak budeš mít klid na duši, že buď necvičíte zbytečně nebo naopak a cvičit přestaneš. Do těch Apl to máme vymyšleno následovně, koupíme pro nás dva jen jednu permici a budeme se střídat třeba po dnech nebo jak se nám bude chtít nebo jí bude hlídat chvíli někdo s kamarádů a my si zalyžujem i spolu.. nějaký den nemusíme jít lyžovat ani jeden a půjdem společně prochajdit nebo sáňkovat atd :-) Na svah jí tahat nebudu, to je moc nebezepčné, viděla jsem teda blázny, co jezdí s dětičkama v klokance, ale to bych v životě neudělala, kdokoliv může narazit a i nevinej pád by byl velikej průser. Navíc já jsem na lyžích dost nebezepčná často sama pro sebe :-D Tebet, jak to dopadlo v nemocnici? Vše v pořádku? Markét, ty jsi toho teda už stihla, já tě chci domů!!! :-D My před půl hoďkou vstávaly :-D Hezky si užijte plavání Já se jdu dát do kupy a honem ven užít toho sluníčka x-)
čau holky, Kami a co Ti bylo? tak ať je líp! Marti, dojedeme na Vánoce. ;-) Když budeš chtít někdy pohlídat malou a něco si zařídit, ráda pomůžu. Beztak tu práci nebudu mít tak rychle. S tou konvicí nevím, ale myslím, že jo, protože jsem četla, že filtr zbavuje vodu od všech nečistot a kovů. Zkus si o tom přečíst na netu, návod mám bohužel doma. Evi, kamarádka tak byli taky na horách s malou a střídali se, prý to bylo bezva! A jak je malá hodňoučká, vůbec v tom nevidím problém! ;-) Miško a proč jsi musela ten korpus vyhodit, spálilas ho? Tak co zkusit nějaký nepečený piškotový? ;-) Ty jsou fakt moc dobré a můžeš se vyřádit! ;-)
Profilova fotka
Leni, no já si taky myslím, že to bude v pohodě, snad, přece jen plánujeme jet v únoru, což je za 4 měsíce, to už může být malá úplně jiná.. ale říkám si, když se nezměnila za půl roku, tak snad to má v krvi, že bude hodná holka :-) o jaké té konvici se tu bavíte? Kami, promiň, omylem jsem napsala Tebet, bylo to samozřejmě pro tebe. Holky, příští týden mají nastoupit udělat fasádu a my ještě stále nejme rozhodnutí pro barvu, máme vybrané tři a furt nevíme.. jedna je taková jakoby bílá káva, druhá je světlounce písková (ta zatím asi vede nejvíc, hodí se dobře k těm šutrům, co budou místo zámkovky), no a pak laškujeme s takovou tmavší jakoby do cihlova, ale zase né tak tmavou. A teď babo raď.. Udělají nám prý zdarma 3 vzorky barev, tak to zkusíme natřít na barák a uvidíme.
Profilova fotka
ahojky :-D martin, teeda ta doktorka je na pest!! nechces si zjistit jake jsou moznosti detskych doktoru u vas v okoli???? ja bych na tvem miste urcite menila :-X nesnasim takovyhle pristup!urcite to chce nejdrive odborny pristup a potom nejakyho fyziorerapeta. Moje svagrova je na vejsce a studuje fyzioterapeutku, moc ji to bavi, takze se od ni nechavam casto masirovat novyma technikama atd, ale myslim ze co se tyka odborne pece tak prece jenom to chce jeste jine vysetreni :-X leni, noo ja proste nejaky udelam... Ted mam v troube druhy korpus :-D radsi nerekne co delam, pac kdyz to podelam, tak nebudu za blbce... :-D mela jsme koupit uz udelany korpus ale ten je proste takovy tvrdy bleee :-D noo asi radsi zustanu u kaderniciny a foceni a dort si nejakou tu dobu radsi uz neupecu :-D amalce je dneska mnohem lepe, uz nema teplotu, hrala si, volala jsme doktorce a ta rekla ze nemusime chodit ze to byla jasna strevni chripka a za 14dni jdeme na krev :-( chudinecka, porad ji takhle trapime :-O evi fasadu bych urcite volila svetlejsi takze bud tu piskovou nebo bilou kavu, obe zni dobre :) market, vy si dneska uzijte plavco i venku je nadhene!!! jinak byla jsme v tom Intersparu a maji tam tu hmotu- v pruhlednem kelimku jedna stoji 39,90 takze podle toho kolik ji bude tchyne chtit tak si koupis kelimku, ja si myslim ze na 1 dort 2-3 kelimky :)
Profilova fotka
joo a leni nespalila jsme ho, ale uplne se mi zdrcnul :-O
Evi, máme Britu a Martinka byla u nás a viděla ji. Je to konvice s filtrem na vodu: http://www.koridor.cz/inshop/konvice-... Marti, všimni si, že nahoře je takové malé okýnko, no a tam se to počítá, jak dlouho to můžeš ještě používat. Je tam k tomu napsáno víc. Evi tak cihlouvá a béžová jsou taky moje favority, až jednou budeme řešit fasádu! :-D Mně se hrozně líbí francouzský venkovský styl, fasáda taková přírodní krémová a obložení přírodními šutry, nádhera! A nebo styl ála Anglie, prostě ty cihly. Já si jdu zaběhat, je tady krásně! A odpoledne se už psychicky připravovat na ty malé prďolky! ;-)
Tak tady jsem našla nějaké odpovědi: http://www.brita.net/cz/faqs_househol... A ohledně toho, zda se může používat jako kojenecká voda je odpověď taková: Ano. I malé děti mají prospěch z výhod filtrované vody, například z odstranění těžkých kovů, jako je olovo a měď. Je však třeba zdůraznit, že pitná voda musí být pro přípravu kojenecké stravy převařena. Platí to rovněž pro filtrovanou vodu. My si ji nechali nadělit jako jeden ze svatebních darů, ale chuťově je jiná než klasická z kohoutku, nechutná mi tolik, ale dá se na ni zvyknout. Třeba ani tady mi voda ze začátku moc nechutnala, ale zvykla jsem si. Taky u našich mi nechutná obyč voda, nejlepší mi vždy chutnala v Modřanech, zato kamarádka, která bydlí zase na opačné straně Prahy, na severu, říká, že máme lepší a tu jejich samotnou nemůže pít. Zvláštní, že?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?