Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jiřinko a kde jste toho púa kupovali a kolik vyšel? :-) já fakt nevím co k roku 8-( 8-( aha tak on upadl já myslela že se tam válí :-N chuděrka to je ale statečný no je to kluk 8-) to s těmi penízky je super!!!!! ;-) ;-) gratuluju!!! evi děkuju za pochvalu :-) jj máš čas ale aby pak zase byl :-D :-D a nebyl vyprodaný :-D na pády si zvykneš naše padala když se stavěla a ted se pouští nábytku a chce jít :-N a zapomene že se nedrží ale většinou spadne na zadek ale někdy také ne bum rána chvilku pláče a o.k ted měla rozseklý pod nosánkem prostě si asi zvykneš :-N
Profilova fotka
Kačko, já si myslím, že budeme mít s kočárky trochu potíž. Míša mi ještě o trošku zvedla madla, ale já bych to viděla ještě o kus, ale to už nešlo. Mám problém i u kuchyňské linky.A pak se všichni diví, že se hrbím.Kámoška má kočárek a u něj zase kopu do té tašky na řidítkách. Fakt nevím, jestli dělají úpravu pro normálně vzrostlou populaci . :-N Ty starožitné, jsou vysoké. A nikdo nepochválil, jak umím kočárkovat obouruč. Ty Jiřinko, promiň, ale malý je ve svém věku už pěkný "kurevník" :-D :-D :-D a ty pěkná "dohazovačka" :-D :-D :-D .To je samé líbání a musím prozradít, že zásadně s otevřenou pusou a je i na postarší ročníky i já dostala hudlana ;-) (spíš ze soucitu, než z lásky :-N )
Profilova fotka
Mončo :-D :-D :-D jo,jak jsi psala o tom starožitném kočárku, nakonec do něho teda nepůjdeš? Tuhle jsem s takovým viděla paní, je to paráda, jsou opravdu hodně vysoké a mají strašně prostorné ty korbičky. Ale nevím, jak se s těma teňoučkýma galuskama jezdí v terénu.. Moc by se k tobě takový typ kočárku hodil ;-) Markét, člověk si bude muset zvyknout, ale zatím mi to přijde jako zlý sen, já trnu i když malá tříská chrastítkama,aby se přitom moc neomlátila :-D Jo a jak jste to vyřešili s těma kamnama, dali jste tam nějakou tu ohrádku, aby se malá nespálila nebo to zatím zvládáte bez toho? Jiřinko, no mám se koukám na co těšit :-)
Profilova fotka
Jojo, já jsem také taková starožitnost :-D .Moc jsem ho chtěla, ale je mi jasné, že bych musela mít dva. Bohužel na to nebude.Nedostanu ani porodné, takže si musíme utáhnout opasky.Vždyť víš jak řeším ceny nábytku atd. Manžel dal výpověď a teď dělá něco, pořádně ani nevím co. Vůbec netuším, jak jsme na tom finančně a když teď budu na něm závislá, tak mě to dost trápí. Takže žádné rozhazování.Proto bych chtěla tu holčičku, měla bych skoro komplet výbavičku od té mojí kámošky, sice z druhé ruky, ale v luxusním stavu.Jukněte na tu malou modelku. http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog...
Profilova fotka
Líbil se mi tenhle, ale původně jsem chtěla hnědý, viděla jsem s ním před lety jednu maminku u nás v Chomutově. http://detsky-bazar.inzertplus.cz/inz...
Profilova fotka
Mončo, no tak ten je úchvatnej, ten by ti fakt pasoval, vypadá to krásně elegantně :-) manžel dal výpověď? co to? Myslím ale, že nemusíš mít obavy, z tvého manžela mám pocit, že se neztratí :-) Jakto, že nedostaneš porodné? Ta Nelinka je fakt modelka, má krásné hadříky, moc se mi líbí ty chlupaté botičky, to je pecka, měla by jsi opravdu krásnou výbavičku x-) Jdu do hajan, dobrou noc
Dobré ráno holky :-) Vy jste se opět večer rozjeli..... :-) Jiřinko fotky jsou opět krásné a sluší vám to tam s Míšou. Co to je za tu holčiku jak tam po ní tak krásně Vládík jde?? To je nějaká sousedka?? ;-) A ty fotečky s tou kočičkou,jsou moc krásné....Vládík rád kočičky,viď? Mončo,tobě to tam také moc sluší,a jak jsi tam s těma dvouma golfkama,tak to vypadá jako kdyby to byl kočár pro dvojčátka.....to jsi takhle táhla před sebou??? Jinak je vidět jak jsi dost vysoká a ten kočárek jak je nízko....to nevim jak tohle jednou budeme řešit my....a přesně jak píšeš u té linky.....nechali jsme si to udělat aby to bylo akorát na manžela, aby se nehrbil ale já už na ten hořejšek pro věci bohužel moc nedosáhnu... :-| Ten retro kočárek je nádherný!!! Ale to je jen opravdu jen tak na nějaké vycházky........po městě a v parku. Kdybych měla zbytečných patnáct...,asi bych ho koupila.....moooc pěkný! Jinak i mě samotnou by zajímal ten PÚ....,Jiřinko.....kdepak se tohle kupuje?? Moc hezké houpadlo....... :-) Dneska ráno jsem dostala krásnou smsku od kamarádky...konečně se jim dnes narodila holčička 3,70....a 50cm...tak mě potěšila! x-)
Profilova fotka
Moni, dělají se i větší kočárky, chce to pozjišťovat. Kamarádka má golfky, které jsou níž, než ještě náš casualplay a moc dobře se mi neřídil, ty už by si s tím měla opravdu velký problém. Ten kočárek je moooc krásny, ale já ho už vidím někde v muzeu, nedovedu si představit, že s ním jedeš po ulici a praktičnost asi taky nic moc. Kačí, je to holčina z Prahy, ale jak psala Monča o Vládíkovi, on si najde určitě nějakou i u nás ve vsi :-D Hrozně má rád zvířátka a pořád na ně kouká i v knížce a hodně už jich umí udělat ;-) Toho medvídka dostal Vládík od našich k vánocům. Je od fisher price, tak se zkuste mrknout na net. Myslím, že k narozeninám je to hezký dárek :-)
Profilova fotka
Moni, kdy ty máš termín a kdy se narodila ta dcera tvé kamarádky? Je to hezká rodinka ;-) Jde o to, že kvůli velikosti by to chtělo, aby byly holky podobně narozené. Třeba Vládíkov bratránek byl v lednu a Vládík v únoru a využili jsme jen bodyčka, pyžamka, tepláčky a nějaké tričko.
ahoj holky, Moni, na ten kočárek a že jsi vysoká jsem se ptala já ;-) ten retro je krásný, ale jak píše Jiřinka, asi ne moc praktický. my budeme jezdit hlavně do přírody, tak to bude chtít něco praktického a do terénu s hlídáním nevím, paní by mě brala hned, sedly jsme si, malá mi do konce vystřihovala a mluvila na mě, úžasná! ale chtěla by něco dlouhodobějšího a my jsme tu spíš jen do Vánoc. ale v pátek se ozve, no uvidíme. ve Čt mám sraz s další maminkou, ale to bude jen pár hodin v ten čtvrtek. teď jsem ještě volala jiné. no už mě to nebaví. čekala jsem dlouho na tu jednu maminku, páč měli hlídání a tím jsem si vše zavřela, nic neřešila a ono to nevyšlo. ach jo :-| já teď musím zmizet pár věcí zařídit, tak hezký den :-)
Profilova fotka
ahojky já ted dovařila malá už dostane to co my :-) tak jsme zvědavá dělala jsme vývar z polévky a rizoto s kuřecího masíčka a se zeleninou :-) ale určo to sní :-D :-D ona jí hrozně moc :-o včéra ve 3 dostala 200g jogurtu a za hodku u tchýně na to spucla celý banán :-D :-D kačko kámošce moc gratuluji x-) x-) hezké míry :-)
Jiřinko, je to na Vládíkovi hodně vidět,že ho zvířátka zajímají........je fajn že bydlíte ta m kde bydlíte.... ;-) Ten kočárek je fakt krásný , ale jak píšete...nepraktický a podle mého opravdu jen na vycházky městem....nic víc. Leni,tak ať ti to vyjde....a mohla by se ta mamina ozvat,jak si u ní byla včera....je to škoda,že to chce mít na dýl.....ale aspoň ty by jsi měla do konce pobytu vystaráno. Markét,takže malá dnes premiéru???? Rizoto jí bude určitě chutnat. Pak písni,jak to zvládla... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jiřinko, já mám termín 4.3. a Nelinka se narodila na konci dubna ;-) . Musím se vyrazit podívat na ten conkord, nebo jak se jmenuje, jak jsem ho sem dávala, ten se mi líbí.Asi by to chtělo zajet i do Prahy do nějakého většího centra, nedáte mi nějakou radu?
Ahoj Mončo... :-) to je pěkný měsíc... ;-) Já co jsem slyšela od známých,tak jezdí do toho Malvíka..že to tam je veliké,ale většinou to tam okouknou a potom objednají přes net,nebo hodně jezdí do Německa...od vás je to kousek... ;-)
Profilova fotka
ahojik.. tak amalka je nemocna, ma teplotu, rymu, prujem, je apaticka a starsne ospala... byla jsme u doktorky a spise to vypada na virozu nez na sestou nemoc, zaroven nam udelala rocni prohlidku, mala uplne mega moc silene v cekarne, na vaze, vsude, silene se klepala a drzela me silene v kreci, nevim proc se tak bala :-( a vazi ,,jen,, 7820.. ona mi ted opet vubec neji jak je nemocna, je to spis zobani:-( a meri 74cm. ale jsme pry porad v norme, s vyskou v prumeru a s tou vahoiu na nejnizsi hranici ale mam to brat v pohode a nestresovat se, jinak doktroka byla nadsena z toho co uz umi, pry jestli uz pomalu chodi podle nabytku atd, tak jsme ji rekla ze beha podel nabytku jak drak a uz zkousi sama prvni krucky, ze pozna zviratka, potom ze dela papa, paci atd :) noo takl to me udelalo radost ale jsem z toho jidla naprosto vyrizena :-(
Profilova fotka
mag, myslim ze tyhle golfky maji nejvis rukojet co jsme kdy videla(ty cybex) jakub je dost vysokej takze jsme to brala hlavne kvuli nemu. Ale co ja podkavam lidi tak rukojet je silene nizko u golfek. Jinak ja bych urcite volila jiny kocarek, tohle se mi mooc libi ale tak kdyz uz tak dyztak dva a tenhle mit na takovy ty vychazky ale chce to mit i poradny kocar do terenu a vice prakticky- zvlast skladani do auta atd... Koukni se na jane :-D
Profilova fotka
pridavam konecne fotecky od jirinky http://pipiii.rajce.idnes.cz/U_Jirink...
Profilova fotka
Míšo já vím. Proto ten starožitný nechci, musela bych mít dva, to je jasné.
Profilova fotka
jeeee, super ted nam mi prislo na e-mail ze 12-14.11 jedeme do Krkonos na chatu s kolegama od jakuba z prace a jejich rodinama s detma :) bude se tam opekat i prase.. jeeee ta to jsem mile prekvapena a cena na osobu 950KC s polopenzi :)
Profilova fotka
Tak to je super, také bych potřebovala vypadnout.
Míšo....tak to mě mrzí! :-( Tak ať je Amálka brzy fit!! Chjo.....to je pořád něco..,viď? Ale hlavně že má váhu a je šikovná :-) Fotky jsou pěkné....! Jiřinko, Vládík má na těch fotkách moc pěknou bundu - fešák! ;-) A Amálka hezky ladí s kočárkem,ta lila je k sežrání!!!! Sluší jí to! No a prasátko na grilu......to bych si také dala!!! Milé překvapení ;-)
Profilova fotka
ach jo míšo, to mě mrzí. Ale alespoň, že je ta dotkorka taková a nestresuje tě. Podle mě ví, o čem mluví. Hlavně ať se brzy uzdraví a může si užít oslavu |-| Tu chatu závidím, taky by se mi to líbilo ;-) Moni, tak to by mělo být v pohodě a určo hromadu věcí využiješ :-) Markét, já se pořád s tím jídlem bála a malému jsem dávala jeho jídlo až do toho Bulharska, takže do 15. měsíce, ale asi jsem to přeceňovala.
Profilova fotka
tak malá zblajzla polévku jak nic :-) x-) x-) i nudličky se vším si poradila rizoto pak dostala od nás a jedla dál :-D moc jí to šmakovalo x-) jsme ráda :-) jiřinko já jsme říkala že od roka bude jíst naše :-) občas tedy skleničku ale já v tom problém nevidím stejně už dávno ujídá od nás :-N naše ted spí x-) míšo to je mi líto at je malé líp :-( hlavně do soboty!!!víkend je super také chceme někam jako jsme byli minule :-)
Profilova fotka
tyy vado tak amalka kaka 2 krat snad do hodiny :-( musime dojit koupit pliny :-( ja amalce jeste dloouho asi nedam nase jidlo pac by se udavila kouskama :-X ji jen rohlik, jinak ji nedavam jeste moc ochutnavat od nas... jen treba zdibek tycinky cokoladovy... ale to je vse.. joo a chleba
Profilova fotka
míšo :-( :-( :-( má průjem ju?
Profilova fotka
jo silenej prujem, takze je to ta viroza...
Míšo, tak ať je Amálce brzy líp. ;-) Ten víkend zní dobře, bude to paráda! Co ostatní holky, plánujete nějaké hory letos? Moni, vy to máte za kopcem, co? :-) Markét, kamarádka, co se zabývá zdravou výživou, mi tvrdí, že děti by neměly jíst to stejné, co rodiče. Já to ještě tak neštudovala, ale asi záleží, jak co. Jen vím, že je ale dobře, když se později dítě naučí na sladké, tak mu nic neuteče.
Profilova fotka
leni promiň ale to jsou kecy a co myslíš že jí ve skleničkách =-) :-N co bys jim jako měla dávat.. =-) jako já vyrostla na omáčkách od půli roka a žiju :-D :-D :-D tady na vesnici dávají omáčky dětem od 4 měs což mi tedy přijde děsivé ale rok je rok ;-) txy víš co jíš???samé E :-p :-p hnus já bych to tak neřešila ;-)
Markét, mám na to trochu jiný názor, ale samozřejmě, ať si každá maminka krmí dítě podle svého uvážení. ;-) Myslím, že dítěti jako matka můžu dát dobrý základ. Něco jsem o tom četla, tak můžu soudit a kamarádce věřím, je to hodně vzdělaná holka. Samozřejmě, nic se nemá přehánět, ale pro mě to kecy nejsou. :-) Jo a co jím, se snažím vědět. Éčka můžeš částečně omezit.
Profilova fotka
leni, bohuzel neco cist a realitra je uuuplne neco jineho! ja si nalajnovala jak amalku budu kojit,. jak tamhleto a tohleto.. a prd z toho :-X proste dite se ti vysmeje, nebude chtit jist tvoje jidlo a skoncis treba uplne jinak, takze prosim tohle tady neres kdyz to doma jeste nemas :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?