Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky jste hrozně ukecaný. Leni, já krním ráda učit už se mi nechce, i když vím, že bych měla. Jsem lenoch. Jakmile mi něco nejde bez učení, tak to nedělám. Na gymplu jsem se učila v podstatě až na maturitu a na vysoký jen na biologii, ze které mě vyrazil a to mě namíchlo, páč mě nikdo z bižule vyrážet nebude :-D . No, ale pak jsem pochopila, že celá vysoká se úplně proflákat nedá, hlavně, co se fyziky týkalo :-S. A na pravopis jsem prostě magor, kvete ze mě i můj manžel s výučním listem, to je mé prokletí.
Profilova fotka
Jo a byla jsem v poradně, srdíčko ťuká a vše co může mudra sama zjistit je v pořádku, tak doufám, že bude v pořádku všechno. A na 50% je to holka :-D , takže také nic nového. A spí mi zatím moc dobře :-D :-D :-D . TEď odešla kamarádka s tou prdící Nelinkou :-N . Nevím, nevím, ale kočky se asi rozhodli, že miminko nechtějí. Nettynka k ní čuchla a odešla a Damián na ní chodil opovržlivě koukat, když řvala, páč ho rušila při spánku ;-)
Moni, ahoj! Co prcek, ještě se neozývá? ;-) Já jsem taky hrozný lenoch, musím se do všeho kopat. Teď tu mám hroznou morálku, pěkně se flákám, ale občas se přeci překonám, ale fakt Ti nikdo nerozumí líp než já! ;-) Co přesně jsi studovala? Myslím, že v práci ses musela pořád něco učit a určitě máš teď nárok na odpočinek!
Profilova fotka
V práci jo, ale to se učí dobře, když to rovnou promítneš do praxe. Dělala jsem Environmentální inženýrství na Báňské. Flákání je fajn, ale máš pravdu, že když pak člověk přijde mezi lidi a nemá přehled, tak je to ponižující. Mám ráda chytrý lidi, proto mám ráda Vás, nejste slepičí. Jinak prcek se neozývá, ale Jiřinka říkala, že je čas.
Profilova fotka
jiřinko nedám nemám ŽL...a to si nelajznu bez.. holky vy jste to nečetli že jsme udělali pár krůčků :-( x-) x-) já jsme z toho nadšená x-) x-)
Profilova fotka
Jéééé, já zapomněla reagovat. Moc gratuluji. Mě se moc líbil způsob přesunování malé Amálky, vypadala jak opička. Ovšem po tom, co jsem viděla řádit Vládíka na sedačce a při pádu jsem ho v záklonu chytla za jednu nohu, hlavou dolů, když padal, tak Markét nevím, jestli jsou první krůčky zrovna výhoda :-D :-D :-D
Profilova fotka
sedačka http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
moni asi ne s tím počítám ale je to tak pěkný to sledovat x-) jak je to takové neohrabané :-D :-D :-D jak je těhulko??
Profilova fotka
sedačka moc hezká ;-) ;-) ;-) velká super!!!!
Profilova fotka
Uměla bych si představit jinou, ovšem nepraktickou a nehodící se k nám domů. Mě je dobře, odpočívám ;-)
Profilova fotka
Předtím, než jsi přišla, jsem Tě čekala... Než ses narodila, jsem Tě milovala.... Než jsi měla 1 hodinu života, umřela bych pro tebe... Tohle je zázrak života. Dej si to na svůj profil, jestli máš dítě, které miluješ víc než svůj život... x-) x-) to je krásný x-) x-) no jo moni představy :-) to znám!!jen odpočívej 8-)
Ahoj holky.....no vy jedete,to není možné!!!! Nekecejte tolik,kdo to má dočítat :-D Já jsem teprve teď dorazila z práce a v rychlosti tady večeřím u pc....jela jsem z práce rovnou za kamarádkou,tak jsme trochu popovídali,ale moc se to nedá....má dvě malé děti a ty jsou jako opičky :-D Markétko,gratuluji k prvním zdárným krůčkům!!! Musí to být krásné... x-) Ahoj Moni!!! Kde se nám pořád touláš?? Víš co mi vždycky říkali holky které se těšili na mateřskou,nebo na to až budou doma jako ty?? Že si odpočinou,ale potom mi řekli,že toho stíhají mnohem méně,než když chodili do práce....jak je to u tebe?? ;-) Co ten váš záchod? Jak jste to zvládli??? Zítra máte tu první prohlídku bytu??? Tak držím palečky!!! A mooooc gratuluji ke kontrole která je v pořádku!! Tak že by holčička,???? Já nevím zda jsem ti to psala,ale tipovala jsem to na tebe! Hodila by se k tobě....a to moooc!!! Sedačka je pěkná. Co se týče prostoru tak ji máte asi stejně velkou jako my,ne?? Ale jen mě se nelíbí ty opěradla,pokud jsou na volno...ale pokud jsou na pevno,tak je to jedině super! A jak říkáš,také se mi líbili sedačky,ale byli nepraktické...a látku budete mít tu co je na fotce??? Myslím materiál,né barvu. Já jsem třeba tento materiál nechtěla,protože by mě pořád lákalo to hladit,aby to vypadalo vše stejně.....má to moje sestřenka a jak potom jezdíš rukou,tak to hází všelijak odstín...a já bych pořád chodila a uhlazovala v jeden směr :-D My nejsme slepičí??? To je pěkné.....děkujeme :-D :-D :-D Leni, a tobě držím palce ať ti to zítra vyjde s tím hlídáním!!! Evičko,tak dneska už je lépe po víkendu,ne??? ;-)
Článek se načítá
Markétko, co to je???? Nějak to nechápu,..ale je to hezky napsané...
Profilova fotka
holky nase amalinka!! :) http://www.youtube.com/watch?v=pfvFqq... za par dni uz se rozebehne uplne sama... akorat jsem si vsimla ze sofi je na tom podobne.... tak blahopreji!!!! :)
Krásný Míšo....malá je šikulka.....myslím si,že kdyby jste šly ještě a kousek od sebe,tak to malá také v pohodě zvládne......Gratuluji!! x-)
Profilova fotka
Míšo, krásný video, moc gratuluji, je to tak roztomilé x-) Markét, taky gratuluji k prvním krůčkům, Sofinka se nechce nechat v ničem zahanbit, viď :-) Mončo, v jakém týdnu vlastně jsi? Blahopřeji k úspěšné kontrole, jsem moc zvědavá, co to nakonec bude, kdy jdeš příště? Ta sedačka je moc hezká, pěkně prostorná a v té hrubé látce bude naprosto super :-) Copak vlastně kočičky a nábytek, jsou ničitelky nebo hodné? Kačko, no po víkendu mám stále ze žaludku mrzáka, fakt jsem to přehnala a já chytrá ještě dnes dojela chlebíčky a jednohubky, už to nechci ani vidět.
Evi....,tak to znám s tím dojídáním....ale ono je to na druhý den nejlepší,okoralé,takové fakt dobré!!! :-D :-D Chjo...žaludek a mrzák...ty to tak potřebuješ,už takhle jsi hubená......ale zas sis dala pěkně,což se musí když jsou to ty kulatiny!!! Já jsem si je také řádně oslavila,jen to bylo v sobotu.. :-D :-D
Profilova fotka
Kačko, sobota je mnohem lepší den na oslavy, ta neděle mě pěkně štvala, ale jinak to nešlo. Ale stejně nemůžu pít, tak si holt oslavim pořádně narozky příští rok, pokud teda nebudu pro změnu třeba těhotná :-D
To určitě...sobota je ideální..ale u vás to fakt jinak nešlo,ale zase jste měli hezký víkend plný oslav!! Jinak ti přeji oboje na ten příští rok!!!! :-D :-D :-D Jdu spát,zítra opět vstávám.... :-| A ty rána jsou už krutá...venku hnusně,zima a postel teplá.... 8-) pa....
Profilova fotka
ahoj holky, vy jste teda kecalky, nestíhám dočítat Evi - dodatečně gratuluju k těm tvým 17.narozeninám, všechno nej a ať ti Sárinka dělá jen samou radost x-) dárečky super ;-) a jestli už se chystáš na masozel.příkrm, tak v Rossmannu je na ně teď akce u nás je to ještě hudba budoucnosti, mrkev sice lepší než brambora, pár dní snědla celkem dost, i od babiček se nechala nakrmit, ale třeba dneska snědla tak 2 lžičky a konec Míšo - Amálka je šikulka, máte super videa, skoukla jsem i ty ostatní, Amálka má na sobě při té 1.mrkvičce super obleček, kde jste ho koupili? ten by se nám teď hodil, ale nikde jsem to neviděla Markét - Sofi je taky šikulka, Kačka, jestli bude v tom chození po mě, tak máme ještě skoro rok čas, protože já začala chodit v 17 měsících, jsem byla trošku lenoch :-D Moni - gratuluju k úspěšné kontrole ;-) sedačka vypadá pěkně prostorně, my máme zatím provizorní, taky bych chtěla nějakou mega, ale protože máme všude samé dveře, vůbec netuším jaký patvar by musela mít, aby do žádných dveří nezasahovala :-|
Profilova fotka
fsvojap já se také modlím, aby jsme o ní nezakopávali. Sice jsme to měřili, ale je větší, než jsem měla napsaná maxima pro výběr. Kačí, šance 50% na holčičku je stejná, jako při početí :-D. Ta sedačka je celé napevno, jen to působí jako volně položené polštáře. Ten materiál ani zadarmo, my si vybrali takovou režnou látku. Markét ten citát je hodně pravdivý. Evko jsem v osmnáctém týdnu.
Moni, to už budeš v půlce! ;-) Já se teď aspoň poučila: http://www.naseporodnice.cz/tehotenst... Markét, Miško, holčičky jsou šikovné a za chvíli už vám budou hezky pobíhat. No bude to náročné! ;-) Pavli, ahoj, dost, že se ukážeš. Jak se má malinká? Kači, díky. Snad to klapne a od příštího týdne budu už hlídat. ;-) dobrou, kočeny
Profilova fotka
Evicko take preji jeste dodatecne vsechno nej nej k narozkam!!!!!!! x-) x-) pavlinko, je to koupene v Ikee, maji to tam porad jen trocku jinak barevne a jsou 2 v setu za super penizky :) monco ty jsi take v 18tt, jako ta Martinka co jsem ji fotila na svatbe :) jeee :) to se to zase potom rodit :) sedacka vypada dost prostorne, ja bych si vybrala neco uplne jineho, ale tahle je i rozkladaci, ze?! nici ti jeste kocky sedacky? kamoska mela vzdy uplne silenou sedacku od kocek :-/ lenus, s tim saunovanim to slysim poprve ze neco takoveho je pro deti, ja jsme byal jen parkrat v pare ale nikdy ne v saune, vzdy jsem se docela zadychala a nebylo mi dobre, tak me to nelakalo, spis ted uvazuji na solnou jeskyni ze bych chodila s kamoskou, to je dobre na ekzemy, zacalo byt venku pekne hnusne a amalka je opet ma na brisku .-( take ted zaciname chodit na cviceni na Zlicin :) k tem fusakum.. amalka jezdila ve sportaku od 4,5 mesice ve fusaku a s nanoznikem a uplne super. Ted pouzivam Emitexovy stale, da se prodlouzit takze ho letos krasne vyuzijeme :)
Profilova fotka
Míšo, děkuji :-) Jakej ten fusak teda přesně máš? Je dobrej? A jde dobře do toho našeho kočárku? Mně se furt malá ještě nechce do sporťáku dávat, pořád mi na to přijde malinká, když je v korbičce, tak je to pořád takové miminečko, chtěla bych to tak co nejdýl :-D Ale jak uhodí zima, tak bude muset do sporťáku. Jo a můžu tě o něco poprosit? Když budeš chodit na cvičení na Zličín, jak daleko to budeš mít do Ikey? Taky by se mi líbil ten přehoz na krmení a nechce se mi kvůli tomu jezdit do Prahy, myslíš, že by jsi mi ho tam mohla koupit a poslat, já bych ti poslala penízky na účet..šlo by to prosím? Nebo kde jinde ho seženu? Koukala jsem na to v Tescu, ale tam mají pouze látkové a to trochu ztrácí smysl.. Pavlí, děkuji :-) No já už nějaké masozeleninové skleničky nakoupila, v tescu na to měli taky akci. Týden jsme teď papaly mrkvičku, teď jedem druhý den mrkev+brambor, pak tu mám ještě brokolici a zahradní zeleninu, a pak teprve najedem na ty kombinace s masíčkem. Tak Kačence to už zase moc nejede? zkus kombinaci mrkev+brambor od hami, Sárinka to doslova hltá a to jsem si myslela, že mrkvičku papá pěkně, tohle jí šmakuje ještě mnohem víc a i to hezky voní :-) Ty jsi začala chodit tak pozdě? Tak to by byla pohodička, kdyby byla Kačenka po tobě :-) já zase začala pozdě mluvit, do nějakých 2 let jsem si prý vystačila s pár slovama.. ale Sárinka po mně už dnes opakovala i ham, nevím, zda to byla náhoda nebo slyšiny, jsem zvědavá na zítra, ale mama říká srozumitelně už dlouho, teď začína baba a papu se jí taky párkrát povedlo :-D A jakpak jste na tom se zoubkama, už nějaký leze? My pořád nic, mně prý první vylezl v 9ti měsících.. když nad tím tak přemýšlím, byla jsem celkem opožděné dítko :-D Kačko, to vstávání nezávidím, z teplého pelíšku se strašně špatně vylejzá. Jdu taky do hajan, dobrou noc
Profilova fotka
ahojky holky tady se kecalo :-D :-D do noci to já už měla půlnoc :-) kačko to dal někdo na FB at si to dáš do profilu ale líbilo s emi jak je to napsané x-) x-) dvě opičky :-D :-D to mě rozesmálo :-) práci nezávidím :-p :-p míšo video roztomilé x-) je to srandatý x-) x-) evičko holky jsou fakt skoro nastejno :-) už to vím dávno..takže se nedivím :-D :-D myslím že s míšou máme stejný fusak jen já novější kolekci ale jsou stejný ;-)také s emi dá prodloužit a jde do všech kočíků ;-) pavlí já začla až ve 14 měs talé lenoch :-N asi je po manžovi ten běhal v 8 měs :-D :-D moni 18tt :-) to je hezký to je i ta moje kámoška :-) a ted už to tu asi můžu i napsat čeká dvojčátka!!!přirozeně napoprvé :-) x-) x-) už ví i co čeká byli na 4D 8-) 8-)
Ahoj holky....tak teď jsem dorazila do práce....a pomalu vás dočtu.... ;-)
Moni, k té sedačce.....nechtěla jsem to až tak psát...,ale moje řeč. Tento materiál ani zadarmo....pěkně režnou! Něco jako máme my......já jsem s ní opravdu maximálně spokojená!!!!! :-) Evičko....to věřím...že mi nezávidíš....... :-D :-D ,ale já stejně musííííím!!!!! Musím každý den krom víkendu...!!!! 8-( Aha....tak to já jsem Markét nevěděla,nevěděla jsem tu pointu....víš....tak to jo.... ;-) teď už tomu rozumím ;-) Co tě na opičkách rozesmálo??? Ty děti jsou jak opice,fakt!!! Hlučné,vyžadují si pozornost,alespoň ten starší,je hlučný,z té mladší sestry si dělá hračku,no síla!!!!! Když jsem zavřela ty dveře jak jsem odešla,jéééé to byl tichej balzámek... ;-)
čau holky, Miško, já chodila do sauny s mamčou už jako malá, ještě ve školce a je fakt, že jsem nikdy nebyla moc nemocné dítě. Dost jsem se o to zajímala, ale jestli to nedělá dobře Tobě, tak by to asi nemělo cenu zkoušet. Ve Skandinávii saunují už několikatýdenní mimča. Do roku je to tuším jen na minutku a pak se postupně přidává, nesmí se namáčet hlavička. Já viděla v sauně roční holčičku, byla úžasná a sama si řekla pápá, jako že už chce jít pryč! ;-) Do solné jeskyně zkus, chodí tam kamarádka a taky to má prý dobré účinky na zdraví.
Profilova fotka
evi, pavli, klidne to oboum koupim v Ikee neni to problem :)maji jen jednu barvu takez se nemuzu ani seknout :-D a ten fusak je to tenhle: http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fu... my mame jen jinou starsi kolekci, misto vlocky je snehulak, jsou tam diry na pasy do sportaku takze super :)sice mam cerny kocar a fusak sedy ale to je fuk :-D:-D
Profilova fotka
Dobré poledne holky :-) Míšo, to by jsi byla poklad, ještě se dnes mrknu po krámech tady, jestli to někde neobjevím, a když ne, tak bych tě teda takhle zneužila, ju :-) Přesně na tenhle fusak jsem koukala, teď řeším jakou barevnou kombinaci, zda celý černý, nebo vnitřek neprakticky, ale krásně bílý nebo nějak barevný.. koukala jsem taky na fusaky od casualplay, ale tenhle mi přijde lepší. Dívala jsem se včera ještě na ty videa, jak se tam Amálka přesouvá tím svým způsobem, to je masakr, je strašně rychlá a fakt jako opička :-D Petr mi koukal na ty videa přes rameno a hned, jé, to je Amálka, viď, ta už vyrostla, no normálně jsem čučela, jak si to hezky pamatuje :-) Markét, no mají to holčičky všechno pěkně na stejno :-) Jo, copak to Sofinky srdíčko, kdy jdete? Naši mi v neděli přivezli jablíčka ze zahrady, která nebyly nikdy za celých 30let stříkaná ani hnojená, tak jsem měla takovou radost, že to bude pro Sárinku jako dělané :-) Jak teda zařadit ovoce do jídelníčku? Teď zatím má místo jakoby oběda skleničku, jinak kojím, můžu dát jablíčko třeba odpoledne místo jednoho kojení nebo jak? V tomhle jsem zatím strašně nejistá, omlouvám se, že se furt na něco ptám, ale nechci něco podělat..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?