Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Holky jaké útoky, já o ničem neslyšela, o co jde? Leni, tak vyhlídka nebyla dobrá? sushi miluji, sem tam na něj s manželem zajdem, ten ho moc nemusí, jen pár druhů, ale já bych se po tom utloukla, kolik tam stojí? Jinak Petr FB taky nemá a ani ho nechce, já byla dlouho proti němu, teď se sním velmi pomalu zžívám, baví mě číst co u koho nového, koukat na fotky a tak, ale sdělovat co dělám nebo co je u mě nového tímto stylem zatím potřebu nemám. Přijde mi to i nebezpečné, proto si do přátel dávám opravdu jen známé, nechápu, proč cizí lidi žádají o přátelství, to rovnou mažu. Vůbec se nedivím Jiřinky manželovi, že se mu nelíbilo, že jsou tam veřejně vystavené její odhalené fotky, může to být i nebezpečné, pokud někdo z přátel má mezi přáteli třeba cizí lidi atd.. :-S
Profilova fotka
evičko k té knížce mám úplně tu samou!!také 5 vydání ;-) ;-) to s FCB také chápu míša se na mě kvůli tomu zlobila ale já jí tam nedovolila ani dát moje akty z CH.jak píše evička a můj manže by mě asi přizabil :-N to zas ne ale nelíbilo by se mu to a já to chápu
Profilova fotka
Markét, tak to jo, pokud je tam malá kapacita, tak není co řešit. Nabídka dobrá, toho bych se nebála, pokud by se to neslučovalo s malou, tak to pak můžeš vždycky odříct, zkus to a uvidíš :-)
Profilova fotka
jj jde o tu kapacitu :-( jinak o nic....jako 500 je skoro zadarmo...zatím jsme do focení vrazila víc :-D :-p
Profilova fotka
Markét, jakto, že jsi se nám nepochlubila těma aktama?????????? ukážeš? :-)
Profilova fotka
má je míša ;-) já je nemám...to fotila ona...
Evi, vyhlídka byla jako ze Sacre Couer, hezké, ale nic převratného! Ale hezká procházka to byla! Krásné dárečky jsi dostala! Však ty hodná jsi, ne? ;-) Já bych si nejvíc dala bombošku nebo dortík! Co se týče sushi, tak taková ta velká lodička, která u nás vyjde na 2tis. a víc je tu za polovinu. Je tu velká konkurence, podle mě u nás se to tak postupně rozjíždí, tady je to na každém rohu. Evi, o teroristických útocích se tu psalo už nedávno, na zastávce metra, kde Adam pracuje, chodí ozbrojení vojáci, no není to moc příjemný pocit. Ale já to moc neřešila, až ti kamarádi, oni jsou docela poserové, ale chápu. http://www.novinky.cz/domaci/213061-c... http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/ak... Jinak na tom FB je na Tobě, co komu zveřejníš, já to mám jen pro kamarády. I fotky, takže veřejné je jen jméno a profilová fotka. Ale nebezpečné to může být, i třeba Modrá střecha, se to nezdá. I naše diskuze, si někdo vyhmátne, že nejsi doma a je to. Musíme být opatrné! Markét a co malá, už Ti zase spinká? ;-)
Profilova fotka
leni spinkáme zase od 19 hod 8-)
no nádhera, holky, chci vaše děti! :-D
Profilova fotka
leni :-D :-D :-D ono to tak sladké pořád není si vem že je vzhlru 14 hod a z toho spí tak 2,3 hod..jinak neustálá péče a to jsem ted měla období asi 2 měs že jsem vstávala v 5 ráno 8-( 8-( 8-(
to jo Marky, začíná být čertík, ale to je normální, prostě poznává svět! ;-) já zrovna Adamovi říkala, že už mi asi tikají biologické hodiny! tady je kolem tolik dětí! ale snad si to tím hlídáním vynahradím! :-)
Profilova fotka
leni naše je hyperaktiv od narození :-D :-D takže jsme už fakt zvyklá ;-) no jo tik ťak x-) x-) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jaktoze je market nemas???? market mas ty svoje katy u sebe!!!! stahovala jsi si je!! :-O ja si je jen upravila podle sebe a na internet jsi mi je zakazala zverejnit takze to neresim.. ale holkam je preci muzes ukazat sama ?! na ten odkaz pristup na rajce mas(co jsme upravovala ja) nebo je mas vsechny u sebe v PC tak si popripade muzes udelat upravy podle sebe?!
Profilova fotka
..oprava..akty-...
Profilova fotka
míšo nemám je upravené ;-) ;-) ok když je to tak opravím si je sama já myslela že to má být tvá práce...na rajče jsme to je pod heslem dovolila dát...přístuo už si fakt nepamatuju :-N :-N evičko tak sorry já si je opravím pak je někam vložím a pak ukážu
mjury tak ja myslela ze sis je stahla k sobe z rajcete, a heslo ze sis nekam napsala..
Profilova fotka
Leni, no jasně, nejhodnější :-) FB mám taky nastavený jen pro kamarády, nerada bych, aby si mé fotky atd prohlíželi cizí lidé. Reagovala jsem na ty odhalené Jiřinky fotky, že jejího manžela chápu, protože neví, jak má Míša svůj profil nastavený a ke komu všemu se můžou fotky jeho nahé ženy dostat.. S tím sushi je to super, tak si pěkně šmákněte, až vyrazíte :-) O těch útokách jsem vůbec nevěděla, děkuji za odkazy. Markét, no jak chceš, kdyžtak se ráda mrknu na to dílo Míši na rajčeti, ať se s tím nemusíš zbytečně dělat :-) spinkáte už od 19h a jako na furt? To naše si dnes taky v 19h zdřímla, ale jen na půl hoďky a na furt chodí spát většinou až mezi 22-23h, do té doby si tady hraje na dece. Ale je fakt, že zase mi pěkně pak prochrupká většinou celé dopoledne :-) Měla teď pár nocí teda trošku drastických, kdy se párkrát vzbudila s pláčem a hned zase usnula, nevím, co to bylo, ale už je to zase jako dřív, spí celou noc. Ale být to takhle pořád, tak mi asi hrábne. Jiřinko, co Vládíček, už spinká v noci líp? Moc jsem na tebe myslela, když se teď malá párkrát vzbudila, bylo to dost vyčerpávající.
Profilova fotka
pardooon to jsem byla pod druhym jmenem:-D pardon :-D
Profilova fotka
ty brdo míšo :-D :-D :-D tymáš dva nicky jo :-p :-p ne ne nestáhla fakt ne ;-) je to tvoje ukázka tak to evče pošli ty jsi fotila ne ;-) evičko my chodíme spýt pořád komel 19 hod :-N co je na tom divného spí až do rána do 6 na první jídlo...
Profilova fotka
i jirinka si tady posilala pristupy sama, ja nebudu posilat pristupy na neco kde jsi odhalena... jezis uz me tu uprimne tema foceni silne stve.. proste s tim tady koncime.. na to jsou jina temata!!!
Profilova fotka
evi máš IP s těmi přístupy ;-)
Profilova fotka
jinak evi tich nocí bude asi víc také jsme měli pár hodně blbých třeba zuby kdy se po 20 min budila na dudlíka :-p to jsme nespala hodinu v kuse a fakt mě to tedy zmohlo...takže to vím a vem si že některé děti fakt nespí vůbec takže bud ráda za to co máš a že tich nocí jsi měla zatím pár za to bud fakt ráda!!protože nevyspalá maminka to musí být něco :-(
Dobré ráno holky!!! :-) Tak co jste všechno zase probrali,za včerejší večer co jsem tady nebyla...... ;-) Leničko a máte nějaké fotečky z výletu? A co se týče FB.....nebere to ani mě a ani manžela.... :-) Ty teroristické útoky co se teď o nich hodně mluví....,nevím.....ale jestli to není zas jen nějaký rozruch....,ale lidi jsou nevyspitatelný! A ve Francii byl i nějaký nepokoj jeden de,nebo stávka ne??? Jinak ti samozřejmě držíme pěsti,aby ti vyšlo hlídání!!!!! ;-) No Evi...,ty jsi musela být teda hodná - hotové Vánoce!!!! :-D O čem je ta kniha??? To je nějaký průvodce focením???? Wau....soupravička od Triumfu....dostala jsem rovnou dvě k narozeninám a ještě je mám v krabici :-N :-D Čoveče ty jsi měla fakt krásný víkend....! Svatba...potom další oslava,já bych asi praskla!!! :-N
Jinak já také sushi nemusím.... :-p A co se týče té ochrany informací,tak právě proto já na FB moc nechodím a na střechu toho moc nedávám....je to škoda,ale dnes člověk opravdu neví....a komu budu chtít ukázat fotky,tak mu řeknu přístup na rajče.....třeba si nás někdo každý ráno čte jako ,,info,, místo novin.... ;-) Markét....jaké akty????? Ukážeš nám je??? ;-) A buď ráda,že máte hyperaktivní dítko¨,lepší než nějaký pecivál... ;-) Focení,focení.......proč ti to Míšo vadí???? :-D ;-)
Profilova fotka
kaci vadi mi to proto ze to tu porad rozebirame a rejpeme si do sebe a plno holek sem kvuli tomu asi ani nechodi pac se nemaji do ceho zapojovat..
Já vím Míšo...... ;-) A že tady rozebíráte příkrmy a já se nemůžu přidat,to je v pohodě????? :-D ;-) Já vím...,je vás většina.... ;-) Ale s tím focením to opravdu nemá cenu,co se týče názorů atp.....Jinak proč by jste si o tom tady sem sam nemohli napsat třeba co se týče zkušenností atd....? ;-) Kdepak máme dneska všechny???? Já už pěkně makám,.....před chvilkou mi volala maminka,jak se pěkně už válí na pláží a je tam 35°c.... x-)
Profilova fotka
ahojky holky to je hnusně co :-( měla jse jen na Kladno s kámoškami ale kašlu na to v tomto se mi nikam nechce :-p malinká mi spinká :-) oběd mám uvařený tak nakukuji... kačko 8-) souhlas chtěla jsme napsat to samé :-D :-D třeba když tu já evča jiřinka řešili bydlení a ostatní ne..nebo pak míšá já jiřinka těhu a ostatní ne a ted když řešíme dětičky :-D :-D to je prostě vše a já pokud vím reaguji na všechny a píši o všem ne ;-) :-p kači ta kniha máš napsanou fotografem Pihanem je to profík je moc hezky udělaná :-) vysvětleno doloženo obrázky praxí prostě je fakt bomba já už jí mám dávno x-) x-) kdepak je maminka??závidím jí x-)
Profilova fotka
Čáu kočky! Zdravím z roboty. Díky za fcb všem zúčasněným :-) V těch Drážďanech jsem si nakonec koupila jen jedno tríčo, pak legíny a takový ty zahřejvačky na kotníky, jak se teď nosí. Trochu úchylný, ale mně se to líbí :-D Nevim, nějak mě nic jinýho neoslovilo, snad příště :-( Jéé, nebuďte naštvaný, kvůli nějakýmu tématu, je to prostě tak: každá máme jiný zájmy a řešíme zrovna jiný věci, tak to je. Já taky nemám dětičky, nefotím, ale ráda na ty vaše fotky koukám a docela mně zajímá, jakym způsobem kdo fotí. 8-) Kačko, kde je maminka? Ja chci taky do tepla, je mi tu zima, už mám v sobě dva čaje 8-( Markét, jak ty to děláš? Ta tvoje Sofí pěkně spinká ve dne, to je teda zlatý dítě, viď? Nechá maminku taky si odfrknout ;-) Prší u vás?
Profilova fotka
tebet jj dopoledne takto spinká a docela dlouho í 2 hodky ale odpolko tomu už moc nedá ;-) jak říkám je vzhůru 14 hod a toho spí tak 3 hod to není zas tak moc ale aspon něco je hodná holka moje x-) x-)
Markét,je hrozné počasí...a už asi ani lepší nebude,teď už sluníčko uvidíme maximálně na horách... Já vím,že se všichni snažíte reagovat na vše...ale ta převaha těch stejných aktivit co se týče rodiny je větší :-) ,ale ráda si to přečtu a podívám se na fotečky vašich kulichů...... ;-) Co ty dáváš tý Sofince,že pořád takhle spinká---....... :-D :-D Tebet - tak aspoň že si něco pro sebe pořídila...,to by bylo smutné odjet s prázdnou :-D Ty zahřejváčky jsem dostala loni,ale ještě jsem neměla odvahu si je vzít.....mě se to líbí,ale neuměla bych to asi nosit...nevim. Mamina je už týden na Beleku a přiletí devátého....taky tiše závidím.... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?