Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Miško, to je nepříjemné, jak jde o zdraví! A souhlasím, říká to i moje babi, když nejde o život, jde o H! Já se snažím třeba nebaštit moc léky, je to pro mě chemi, už nikdy nechci třeba brát HA. Věřím spíš na přírodní medicínu, bylinky apod. A psychika je hrozně důležitá, dělá zázraky! Adamův tatínek umřel na rakovinu tlustého střeva, tak si budu manžílka hlídat, dědičnost má velký vliv, bohužel! Evi, držím palce, určitě to nic nebude a třeba je to jen podrážděné a ten kousek už se vyplavil či Ti vypadl!
Profilova fotka
leni, ja beru HA a jsme za ni mooc rada, strasne se mi zlepsily ty bolaky,... mam uz ted jen pojizveny zada, ale casem to zmizi, ale jinak nic. nebo jen obcas nekde neco.. na to jak jsme vypadala!! takze tu budu brat vzdy :-D
Miško, já měla taky lepší pleť, ale radši horší pleť a být zdravá. Nevěřím tomu, je to pro mě chemie do těla a myslím, že to má vliv i na plodnost, holky to berou deset let a pak se diví, že tělo nereaguje jak má a nemůžou otěhotnět! Někdy je to naopak, ale já si prostě myslím svoje. Není to přirozené, ale chápu, že je to pohodlnější. Já ji stejně brala hlavně kvůli těm křečím při menses a na to mi pomohl kontryhel velmi dobře. Spíš se bojím endometriózy, když mám takové bolesti!
Profilova fotka
Ahoj holky, my dnes byli u babičky a vládík teď spinká. Míšo, mě o víkend taky zase chytly zuby a zubařka tam dnes a zítra není, takže musím vydržet na práškách :-( V kolik byste dorazily? Ráno bych hned vyjela na osmou k zubařce a v 9 už bych byla zase doma. Evičko, tak co oči? Já si dnes čistila uši (vím, že se to tak nemá) a od té doby je zalehlé a docela to bolí :-| Musím se podívat na fotečky z dovči Pavlínky ;-) Jinak mrkvička bude chutnat asi víc, přeci jen je sladší.
Profilova fotka
leni, ja ale nemela sem tam pupinek, kdybys mela to co ja, tak bys pochopila proc to beru.. klidne ti poslu fotku kdyz ji nekde vystracham co jsme mela na zadech.. bolesti jsem se nemohla ani o zada oprit, triocka cely od krve a jedna boule byla na zadech pres mesic a mela jsme jich tam na 1 cm 1 bouli.. proste sileny, hnus... lecily mi to na koznim, ale bez vysledku, antibiotika, masticky, omyvaci sera atd.. nic nic nic... proste mi rekli ze vysvobozeni bude HA. takze mam HA za 859KC a jsem rada, pac jinak bych v lete nemohla mit ani tilko. jirinko, jejeje zuby jsou hnus :-(ja vubec nevim v kolik dorazim, jeste jsme nekoukala jak to tam dlouho trva, ale vyrazime po presnidavce. takze z domu vyrazime po 9h.. my stejne vstavame az po 8h, takze ji nechci kvuli tomu budit brzy :) a navigaci mame tak snad se neztratim...
Míšo, já Tě chápu a je mi jasné, že když Ti nic jiného nepomáhalo, tak vybereš tu pro Tebe nejlepší variantu. Mně prostě štve, jak doktoři vše řeší hormonální antikoncepcí a neřeší tu podstatu! Třeba když mě odvážela rychlá s šílenými křečemi při menses, místo aby mě poslali na všemožná vyšetření, tak prostě se zeptá, zda chci mít už dítě a pokud ne, tak berte prášky a je to! A co nějaké bylinky na ty boláky? Zkusila bych i něco alternativního. Mě čeká kožní po návratu, mám už od střední takové bílé fleky, vždy se objeví poté, co mi začne mizet opálení, i když letos se mi to objevilo dřív. Vypadá to ošklivě a furt se toho nemůžu zbavit, tak nevím, co s tím! Jiři, to jsou problémy se zuby, držím palce. Víš, co to je? Já na to moc netrpím, ale mamce se zhoršily zuby po porodu, tak snad mě to nečeká. Jinak fotečky domků máme jako vy! ;-)
Profilova fotka
leni, ty fleky mam take!!!! vzdy s emi udela jakoby mensi vyrazka a po ni zustanou ty bile fleky a mam jich ted fakt hodne, musim take na kozni, ale ja na alternativni medicinu moc nejsem, chci videt vysledek hned a satcilo mi ze jsme behem tehu a kojeni nemohla vzit leky na chripku, bolest v krku atd a obycejne bylinky nepomahaly.. to byla pro me prochazka peklem v tomhle smeru :-D
Tak já si taky vezmu léky, když mám chřipku, to jo. Ale myslím takové ty vleklejší potíže, když nevím, kudy dál, tak třeba u těch křečí mi dost pomohl kontryhel a mám to mírnější!
Evi, ještě nápad na peníze jako dárek na svatbu. My je dali kamarádům do takové té veliké krabičky od sirek a napsali tam, ať vám láska nikdy nevyhasne. ;-) Tak já mizím učit se pařížský jazyk :-D
Profilova fotka
ahojky holky nestíhám :-D :-D ted napíšu pak dočtu až malou uložím ;-) ju? :-D my včéra byli na Zličíně já si udělala radost v Kika vázičkou a nějakými kravinkami a kobercem!!pod stůl v obýváku je červený a byla jen za 600 8-) je nádherný :-) tak už ho tu máme a krásně jsem ladí... malé jsme koupila nádhernou kombinézku v CA fialovou je boží malá je v tom kouzelná za 398 kč k tomu čepičku a šáličku je to kouzelný na ty prcky x-) x-) v Ikee jsem jí koupila hračku..tak jsme si faktg udělali radost :-) dneska jsme byli u maminy na Kladně návštěva cukrárny palačinky ňam :-) a pak krámy :-D :-D opět malé jsme koupila bundičku takovou z plyše za 130kč 8-) pak punčošky ta 24 kč :-D :-D a župánek na plavčo za 99kč x-) x-) tak mám takovou radost :-D :-D takže 2 fakt povedený dny x-) x-) tak ted jdu za malou pak dočtu a zareaguji :-)
Profilova fotka
evi tak to je super že jsi si užila :-) špatně jsi to přepískla co :-D :-D to s malou mě moc mrzí snad to je jen dočasný a lahvičku zase vezme na milost...a jak baští obídky??třba jí fakt nesedl nutrilon je bleee zkusila bych bebu či sunar ;-) ten je fakt chutově ňam.. :-) byla jsi na tom očním??to je docwla blbý když se ti někam zatoulal kousek.. :-S leničko takže jsi nadšená vid?muselo to být parádní fotečky budou?? jiřinko takže svatba se vyvedla :-) to je dobře že si poradila rodina s hlídáním jsou šikovní :-) pavlí mrkvička bude snad lepší :-) je sladší....no uvidíš na fotečky juknu večer... martinko a kde bydlíš?já po praze autem nejezdím :-N :-N jak říkám metro atd :-D :-D
Profilova fotka
leničko ten svatební dar v sirkách to je také hezký :-) ;-) k té HA já už ted o HA nechci ani slyšet :-( HA jsem brala 7 let bez problémů jsem otěhu první se nepovedlo mohlo to být tím nemuselo to neříkám ale štěstí že jsme tak rychle otěhu a mám SOFINKU MOJE SLUNÍČKO x-) x-) ale ta HA mi celé podělala ty játra :-( fakt už ten hnus brát nebudu plet mám sice horší cykly delší i když ted jen 33 dní což jde ale to svinstvo už brát nebudu :-p a když ted otěhu asi to řešit nebudu tp už by tak nevadilo ale samo že to nebudu pokoušet ;-) své plodné dny vím tak snad se uchráníme 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
pavlí koukám na fotky malá je v té čepičce rozkošná x-) x-) tatínkovi to tam moc sluší..ten motýl je úžasný,penzionak vypadá moc krásně i okolí :-) malá také umí perfektní ksichtíky :-D :-D jůů a to kůzlatko jak tam na něj šahá x-) x-) moc krásný povedená dovča
Profilova fotka
v pátek máme premiéru malou bude už hlídat mamina i přes noc :-) přeci jen už malé bude rok tak se těším jak si odpočinu :-D :-D no jsme zvědavá jak to budu zvládat já :-N ale snad dobře.. :-) jinak se mi ozývají kánmošky na focení tak jsem něvědala jak s hlídáním a už je to vyřešeno bud manžel či mamina prý mě v tom oba podporují tak jsme za to moc ráda :-) ale enchci moc tak jen 2 krát do týdne..aby mi nebylo smutno :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Evi, já čekala trochu vzrůša. Jako, že ti malé plivne mrkvičku do obličeje, nebo tak. S váma je nuda :-D :-D :-D ...dělám si srandu ;-) . Holka, ty jsi pařmen, to je neskutečný :-D Míšo, to je mi líto. Ať ti vyšetření dobře dopadnou. JIřinko, Vládík to také krásně zvládnul co? No a jaká byla svatba? Nám dnes lištovali podlahy. Nejsem úplně fit, tak jsem jim otevřela, řekla co a jak a jela domů. Málem mě trefilo, když jsem přijela. U všech ostrých rohů máme uříznuté špičky, prý, aby se to při vytírání neodchlipovalo. Mlčky jsem vyplázla 2500,-. Mě už je všechno jedno. Od 1.11. bud mít asi nájemníka, dnes mi volali tři lidé a v pondělí se přijdou podívat. Co to znamená??? Musíme se odstěhovat :-) Nechcete někdo přijet na bramborový salát???Udělala jsem ho asi tunu, je to první pokus, takže přiznám, že babička dělá mnohem lepší. No a budeme ho jíst asi do Vánoc. Když tak si vemte řízek sebou. :-N
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u dr ok, prohlédl mi oko, ten kousek čočky tam neviděl, tak mě léčí na zánět spojivek, dostala jsem antibiotické kapky Floxal, moc radost z toho nemám, protože v příbalovém letáku se píše, že těhotné a kojící jen ve velmi vážných stavech, on říkal, že se tím jen jistí, že by mi nemohl jinak předepsat nic, tak snad se to do mlíčka nedostane. No a zbývá mi se modlit, že je to opravdu zánět spojivek, protože ještě připustil možnost, že se ten kousek čočky mohl dostat dozadu na oko, kam nevidí, to by pak byl pěknej průser, při pomyšlení, jak mi vyndavají oko, aby jí odlepily, je mi hodně blivno. Snad jsem si jen to oko zmasakrovala při vyndávání a ten kousíček, co chyběl se v noci vyplavil nebo tak něco. Mončo, no tak to se stěhování už blíží,viď x-) S těma rohama u podlah jsem to moc nepochopili, jak a co seřezali? A co ti je, že nejsi úplně fit? Jiřinko, ono se to nemá, takhle čistit uši, ale dělají to snad všichni. Kámoška s tím mívá velké problémy, čas od času musí k dr a on jí je propláchne, a pak je to dobrý a taky jí moc vyhovuje takovej sprej do ucha, ono to usazené pak všechno pěkně vyteče a nebolí to. Markét, téda, parádní nákupy, to se ti povedlo :-) S tím focením je to fajn, aspoň se odreaguješ, viď. Kam razíte v pátek, že bude maminka hlídat? Leni, děkuji za tip na ten dárek, to je taky super nápad :-) Momentálně se rozhodujeme mezi albumem s penězi, nočníkem s penězi, jak psala Monča (čekají miminko, tak by se to i hodilo) a tím tvým nápadem. Copak ty fotečky z víkendu, ukážeš? :-) Míšo, no tak je jasné, že by bylo lepší, aby mu to vyšetřili, ale já ho v tomhle chápu, nic ho nebolí, v podstatě mu nic není, na průjmy trpí už x let, tak to nechce řešit. Třeba moje babička trpěla poslední roky života na bolest břicha, ale nebylo to moc, tak k dr s tím nešla a bylo jí fajn.. jednou jí tam aktivní tetka dokopala a už to s ní šlo z kopce,něco jí tam našli, vzali jí půl žaludku, tím začala míň jíst, slábla a do roka zemřela :-( Takže ve většině případech je určitě lepší, když se na to přijde a včas a v některých je podle mě lepší, když se nic nehledá, ale to spíš teda u těch starších lidí. Hezky si to zítra holky užijte :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Kdepak dnes jste? Já koukám na staré, dobré, české filmy a u toho se morduju s účtenkama pro ČMSS. Ach jo, už mě urgovali. Je to hrozný, když to musím dát vždycky do kupy.
Čau holky, Moni, já si až dnes uvědomila, že je u vás Státní svátek, tak možná jsou holky někde s rodinkama. Tvůj manžel není doma? No jo, účtenky jsou mrchy, já bych toto musela přenechat mému ekonomovi. :-D Holky, ty velké sirky prodávají třeba v Obi. Jinak je tu i diskuze na téma, jak vtipně a netradičně darovat peníze, ale nevím, jak se jmenuje. Markét, z Tebe dobrá nálada úplně srší! Já mám taky vždy radost, když se mi podaří něco hezky a levně koupit. ;-) Co budeš fotit, mimča? Třeba to časem můžete s Míšou dělat profesionálně. ;-) Evi, fakt si myslím, že se ten kousíček spíš vyplavil, to musí být blbost, aby se to dostalo dozadu! Je to už lepší? Fotky už jsme dali na Rajčet, tak tady odkaz: http://gujonci.rajce.idnes.cz/
Profilova fotka
ahojky holky to je hnusně co :-p :-p evičko s tím okem to mě moc mrzí takové trápení :-( doufej a věř že ten kousek se dostal ven a není někde schovaný to by bylo opravdu nepříjemné 8-( :-| ten floxal vím že to tam píší ale u nás ho dr.také psali těhulkám a kojícím ženám a nikdy nic nebylo...myslím že to tam píšou aby se chránili...neboj se do mlíčka se to určo nedostane a bude dobře...at je brzo líp.. v pátek nikam nejdu prostě -tedy zatím v plánu nic nemám :-N prostě maminka chce jen hlídat :-) přes noc tak jsme ráda že si odpočinu a ráno se vyspím :-D :-D ale třeba někam ještě vyrazím kdo ví 8-) moni páni vy už s ebudete brzo stěhovat to je paráda x-) x-) s těmi rohy to také moc nechápu =-) co tam udělali špatně... leničko na fotečky juknu za chvilku :-) :-) jj mám z tich nákupů fakt mega radost x-) x-) hlavně pro maličkou a to focení ted mám 2 kšefty na holčičky s maminkami a jednu těhu kámošku a pak kámošku s přítelem ;-) jo a ještě jednu maminu s dítětem vlastně :-D :-D
Profilova fotka
leni ta normandie je úžasná úchvatná to muselo být něco nádherného :-) x-) x-) jn škoda že jste měli takovou zimu co :-| ale fakt moc hezký na společných vám to moc sluší ;-)
Profilova fotka
tak malá mi spí ráno usnula v 9,30 spala do 12 a ted už zase usíná :-N asi také z toho počasí :-p
Markétko, děkuju. Adama hrozně baví fotit, furt někde okouněl a zdržoval, asi to po mamince, ta je vesnický fotograf a je na každé akci! :-D Jednou si fakt musíme pořídit tu zrcadlovku, teď máme jen digitál Olympus, ale zatím stačí. Bylo to fakt pohádkové. Zima ani ne, jen občas víc foukalo, ale i jsme se vyhřívali na sluníčku. Ještě plánujeme vinné stazky v Burgundsku za dva týdny. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska jsme si udělali uklízecí den, konečně jsme dali do kupy jeden děcák a udělali z něj pokoj pro hosty, byl plný krabic a bordelu po stěhování a takových těch věcí, co jsme nevěděli kam s nima. Takže dnes toho honě letělo do koše, něco na půdu a je z toho konečně normální pokoj k žití, mám z toho radost :-) Leni, fotky z Normandie nádhera, fakt úžasný, muselo to tam pěkně nabíjet, viď, no krása. Parádně si to tam užíváte, to je moc dobře :-) Markét, to by chtělo využít, když budete mít hlídání přes noc :-) Oko už je lepší, pořád tedy vypadám jako angorák, ale není už aspoň tak nateklé. Potřebovala bych, aby to bylo do soboty ok, jdem na svatbu. Jak dlouho tak trvá vyléčení zánětu spojivek? Jo, holky jak se pere mrkev? Od té doby, co jí malé dávám má všechno oranžové, protože když pak po hodině kojím a ona si pak ublinkává, tak to je ještě zbarvené oranžově.. ještě jsem to nezkoušela prát, namáčíte to předem s nějakým přípravkem na skvrny nebo to normálně zvládne persil sensitiv? Mončo, tak teď budeme mít stejnou náplň, taky budu dávat do kupy účtenky atd, pro účetní, z této činosti mi naskakuje kopřivka :-S
Profilova fotka
Evičko, já mrkev nikdy nevyprala a vůbec žádné skleničky, prostě jsem se s tím naučila žít, že je vládík doma jako prasátko, i když mu dám vyprané oblečení :-D Leni, na fotečky se podívám večer ;-) Mončo, tak to je super, že už se to blíží :-) Těšíš se? Pak se přijedeme určitě podívat :-) Markétko a už za to budou nějaké korunky? Já se do toho ještě pořádně nepustila. Zatím jsem to nikomu nenabízela a ani moje fotečky neukazuju, takže nemám co fotit :-D
Profilova fotka
evičko zánět by měl trvat krátce max 3 dny ;-) tak držím palečky aby to tak bylo...jinak v pátek má jirka odpolku tak jedině to využít sama :-D ale mě o to nejde chci to ted jen zkusit 8-) když to půjde mamina mi jí pohlídá ráda pak vždy ;-) také jsem dneska uklízela vyřazovala letní věcičky a vyndavala zimní holky té naší jsou ještě zimní bundy z loňska i kalhoty prostě vše :-D :-D na mrekv je výborný SAVO NA BĚLENÍ ČI SKVRNY VŽDY NAMOČÍM.pak vyperu nebo ŽLUČOVÉ MÝDLO.opět po jídle hned namočit namydlit nechat chvíli a pak vyprat a vždy mi to pustilo ;-) ;-) nemám nic špinavého nic 8-) jiřinko ano někteří už budou platit protože ty holčičny třeba neznám a jsou to kámšoky mých kámošek ;-) já dávám fotky na FCB a ty koho fotím také a pak se lidi ozývají samy ;-) jinak to nikomu také nenabízím ozývají se sami :-) ted jsem tu měla návštěvu tak to bylo fajn :-)
Profilova fotka
TFuj. Konečně mám ty debilní účtenky za sebou. Ještě jsem musela poslat reklamaci na sprchová kout, strašně hučí, dle elektrikáře je pryč trafo :-( . Jsem zvědavá, jak to dopadne, kupovala jsem to přes net :-S . Markét žlučové mýdlo vůbec neznám. Asi si ho pořídím, páč můj muč má občas na tričku po jídle cokoliv :-D
Profilova fotka
Já jsem koukala, že jsi to tam dala. Ona to tam dávala nejdřív Míša, říkala jsem si, že je to dobrý nápad na reklamu.
Profilova fotka
tak ja uz nevim... jsem asi velikou inspiraci pro mury, ale nekdy mi to prijde uz fakt moc :-X :-X :-X
Profilova fotka
jiřinko já už tam fotky ze svatby té kámošky a lucku matýska měla dávno ;-) ted přidávám další a zase špatně.. :-p
holky, klíííd, jste obě šikovné a reklama musí být! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?