Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, jak trávíte dnešní den? My máme za sebou první lžičku x-) Mám šílenou radost, mrkvička jí asi šmakovala, protože hned od začátku krásně otvírala na lžičku pusinku a spapala půl skleničky!!!! Mám jí ještě teď dokojit nebo jak dál? Myslím, že je plná a mám obavy, když jí dám hned ještě napít z prsa, tak aby to neublinkala a zase se bojím, aby neměla třeba žížu, tak jak teď? :-) Ježiš, já mám radost jak malé dítě :-D Pavlí, jakpak u vás proběhlo první krmení? :-)
Profilova fotka
Marti, nádhera nádhera. Neměnila bych vůbec nic. Evičko, tak to je super :-) Já bych nakojila tak po půl hoďce až po hoďce, ale popravdě si to teď nepamatuji.
Profilova fotka
ahojky holky to je dneska hnusně co :-( :-( moni :-) neboj bříško bude ;-) ;-) evi tak to je super já dávala malé mlíčko jen když snědla 2,3 lžičky jak jesla půl skleničky nedávala jsem UM a vydržela ty 3 hod ;-) uvidíš sama jen tak dál je to šikulka x-) x-) my včéra slavili babičky narozky bylo tam hafo jídla :-D :-D malá hodná takže jsme to zvládli..ted spinká :-) tak nakukuji přeji hezkou neděli :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak teď jsem se probrala, je mi táááák po včerejšku špatně, sraz byl super, moc se to povedlo, doma to Petr s maličkou krásně zvládli, akorát malé prý v noci bylo šoufl, zvracela, ale ne tak jako normálně, že se třeba uleje, ale prý ji to vzbudilo a bylo to dávivě a plakala u toho, nejspíš ji nesedl nutrilon, co jí Petr dával před spinkáním :-( od té doby nechce pít z lahvičky, takže jsme jí museli teď dávat nutrilon lžičkou, u lahvičky stříkají slzičky, nechápu to, večer z ní prý krásně papala.. myslíte, že se to zase spraví? no a z prsa jí dát zatím nemůžu, protože se ještě dost motam, přišla jsem v 6h ráno, do půlnoci jsem byla jak na trní, ale pak když mi Petr napsal, že je doma vše ok a jde spát a malá spinká, tak se to zlomilo a pařila jsem jako dřív, až mě to překvapilo :-D Jiřinko, tak včera jsem to udělala přesně jak jsi psala, malá po té mrkvičce neměla potřebu prsa, tak jsem jí ho dala až po hodině, to se hodně napila a usnula na 2h, což jsem teda koukala, obvykle takhle dlouho odpoledne doma nespinká :-) Markét, to je dobře, že jste si oslavu užili, to hafo jídla tiše závidím :-D Jdu si dát hadr na hlavu a tiše trpět :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já včera nakonec vůbec nepila, ale i tak to bylo super. Jela jsem ve 22:30 domů a Vašek dorazil ve 2 ráno taxikem. Přeci jen byl za svědka, tak musel vydržet ;-) Dopoledne hlídala prababička, v poledne si pro něj přijeli naši, odvezli ho na pátou, pak zase hlídala prababička a v půl 7 jsme přijeli my, abychom ho vykoupali a dali spát. Přeci jen je prababička po operaci ruky a to by nezvládla. Pak jsme se vrátili. Prababička hlídala ještě potom. Evičko, mě Vládík poprvé po UM neblinkal a pak strašně moc, byla jsem z toho nešťastná, chtěl pořád blinkal a už neměl co. Tak jsem to na chvíli vzdala a zkusila to znovu a pak už to bylo dobré. Podle mě to bylo nutrilonem. Já měla třeba vyzkoušené, že Vládíkovi vyhovovala jen Beba, jakmile jsem dala něco jiného, tak ho tlačilo bříško.
Profilova fotka
ahoj holky...jsem zpet z Jablonce... jen chci reagovat na Market.... evi, napsala jsme tu ,,prvni,, ja ze mas tam moc stejnych fotek a prijdou mi fotky moc stejny ano, to jsme ti napsala, ale napsala jsem to prvni ja, pac mury na to nemela odvahu a napsala mi at to radsi napisu prvnio ja... takze market ted vubec nechapu cos top tu napsala :-O
Profilova fotka
omlouvam se za hrubky :-D jsem nejaka unavena :-D
Profilova fotka
pavlinko, mala je moc moc krasna!!!!!! tyy brdo, ja si ji pamatuju jako mega malinkou, ted je z ni fakt krasna mini slecinka, ta jeji pusina naspulena je naprosto uzasna!!!! booozinku, fakt jsme ji rada po delsi dobe videla a ty miniatury budiv byly moc pekne :)
Profilova fotka
ahoj holky :-) u nás první příkrm - brambora - žádný úspěch neměla 8-) zítra zkusíme mrkev, snad budeme úspěšnější ;-) Marti - ty koupelny jsou dokonalý x-) jen bych u té první zvážila otevírání dveří, jestli vám tam nebude vadit to umyvadlo :-. Evi - doufám, že už je ti líp ;-) já jsem zvědavá, jak dopadnu příští týden na té svatbě, myslím, že mi bude stačit hodně málo... :-D
Profilova fotka
Jiřinko, tak to se mi ulevilo, že je to běžné, Petr z toho byl hodně vystrašenej a já měla strach, že pak v budoucnu jí nebudu moct dávat flašku. Příště, až někdy bude zase potřeba, tak zkusím tedy taky raději tu Bebu. Míšo, to už je fuk, mě prostě jen zarazilo a překvapilo, proč je potřeba vůbec řešit, kdo si kolik čeho a jak nafotí. jak bylo v Jablonci? Pavlí, fotečky krásné, malá je úžasná, moc krásná x-) a ten světřík je prďáckej :-) moc vám to všem sluší :-)
Profilova fotka
evi ahooj, take tu strasis dlouho, jo? :-D joo bylo celkem fajn, jakub se silene mega moc snazi.. ja jsme ale studena jak led, nemam na nej naladu nic.. je to ted dost bidne noio ale to je fuk.. to tu nechci moc resit ve verejne diskuzi ;-) . Jinak oslava dedecka byla fajn, prezrala jsme se nejakeho kralovskeho spizu..uaa to byla mnamka, sice jsme hned bezela na zachod.. ale to mam ted fajn ale za to jidlo to vzdy stoji.. Dneska jsme byli jeste u druhe babicky a ta mela bohuzel siiilene moc hnusne a ja jsem malem umrzla i doma.. jsme nejaka zimouriva.. ale darecky se libily, tak jsem moc rada :) noo a zitra mam plavco s malou :) pozitri srazek s holkama, potom snad pojedu za Jirinkouuuuu x-) x-) x-) x-) moc se tam tesime :)
Profilova fotka
Míšo, já si včerejškem trochu přehodila den a noc :-D ale stejně nikdy nechodím spát před půlnocí. To je dobře, že jsi si víken tak užila a Kuba jen ať se snaží, tak to má bejt. A co máš za problémy s jídlem, trápí tě průjmy? Ty můžou být i psichikou :-S A copak jste dávali za dárečky? Jdu pomalu do hajan, dobrou noc
Článek se načítá
Ahoj holky.....tak jaký byl víkend??? Počasí nic moc....ale už to leší nebude... :-( Mast - koukala jsem na tu vaší koupelnu a musím říct že je to fakt moc hezké,mě se to líbí.....Jen jsem se podívala na připomínku co myslím napsala Pavlínka a to jsou ty dveře a umyvadlo....,je tam dost místa? Jinak super! I ta hnědá je hezká.....jen u té světlé bych dala asi jinou barvu podlahy.... ;-) To byl tvůj nápad,co se týče barev,doplňků,kombinace atp.?? Pavlínko,moc hezké fotky.....kde to přesně je? Tam by se mi líbilo! Kačenka je už pěkně veliká,moc vám to tam sluší a Kačka je nádherná!!! x-) Jak dlouho jste tam byli??? Evi,tak jak ty sis užila srazík???? :-D :-D Hlavně že sis to užila,bolest a nevolnosti přejdou.....manžel s malou to také přežili....,jen ten příkrm,co? Ale v tom moc psát nemůžu,vlastně vůbec.....ale určitě se to zlepší a bude to jak psala Jiřinka...... ;-) Sárinka je šikovná.... ;-) Mončo,ty máš strach že nebudeš mít bříško?????? ;-) ......pomalu,ale jistě.... :-) ;-) ;-) Markétko, a jaká byla oslava...hafo jídla na oslavách...to mi povidej..,potom jsem jak medvěd,jím vše co vidím a potom mi je ouvej...někdy. ;-) A jaké byli dárečky??? Jak se oslava líbila babičce??? Jiřinko, a vy jste byli na svatbě,že? No a jaká byla nevěsta a jaké to bylo celkově????? Počasí sice nebylo nic moc,ale zábava byla?? Míšo...a to jsi byla v Jablonci s manželem,nebo takhle jezdíš sama?? Vy jste všichni samá slezina a oslava ;-) Japato Míšo,že takhle hned lítáš ne wecko??? Mě je takhle zima standartně.... :-D :-D Užijte dnešní plavčo!
Ahoj holky, děkuji moc moc za pochvalu koupelny. K těm připomínkám: koupelna je velká dost, takže i když to nevypadá, tak tam ty dveře půjdou otevírat krásně ;-) Kačko ta barva podlahy nahoře je ve stejné barvě jako ta orchidea, já teda chtěla růžovou, ale ta mi doma neprošla :-D , takže vlastně nebyla jiná možnost. Já mám ráda hodně jednoduché věci, takže bych už asi další barvu v místnosti nesnesla, proto pro mě přicházela v úvahu jen růžová či světle tyrkysová. Nám se to s manžeelem taky líbilo, akorát jediné co jsme si nebyli jistý byl záchod nahoře ten světlý, jestli to už nenéí moc světlé na záchůdek, tak jsme si říkali, že by jsme možná dali tu kytku i na ten záchod, páč takhle se nám to zdálo nějaké unylé :-o Jo avše jsem vybírala já (tedy pochopitelně s manželem), i kde by co přibližně mělo být, akorát jsme si pak nechali udělat konkrétní návrh. Tu dolní koupelnu jsme tedy nechyli více na nich, tam bych si asi neporadila s tím uspořádáním dlaždic, to už je takové složité ;-) Evičko, teda super, že sis to takhle užila ;-) To já bych určitě při své povaze nikam nešla, páč bych si celou dobu říkala, že se to doma beze mne neobejde :-D :-D A to jsi byla slavit narozky?? Tak se pochlub co jsi dostala pokud to byly ty narozky ;-) Mončo tak to je super, že zatím žádné bříško není, já byla přesný opak, na mě to bylo vidět hned na začátku a ve třetím měsíci už jsem měla normální pupek :-D :-D No a jak jsem vypadala před porodem, to snad ani komentovat nebudu :-D :-D Miško, tak se to trochu zlepšilo??? Já na tebe pořád myslela, tak mi když tak písni, jak to dopadlo či je to alespoň trochu lepší ju?? a budou fotečky z Jablonce?? Markétko, jak jsme se tu bavily o té návštěvě, tak pokud máš autíčko, tak by ses mohla někdy stavit u mě co? Máme sice malý byt, ale dá se ;-) Jdu kouknout Pavlínce na fotečky ;-)
Profilova fotka
ahojik...ja ty prujmy uz mam stzrasne dlouho, ale ted je to tim ze jak nemam zlucnik, tak se to spatne stravim a vylozene to mnou prolitne a nervy k tomu samozrejme prispivaji.Proto jdu ted jeste 19.10(na muj svatek :-D) na kontrolni kolonoskopii, pac mame v rodine rakovinu tlusteho streva, polipiozu atd.. marti, fotecky asi nebudu davat, je jich par, ale da, jednu fotecku s dedou, oni meli obed opet nekde kde se fotilo silene- ve starym mlyne , kde jsou drevene a nizke stropy.. takze jsme se malem zblaznila a prirozeny svetlpo nic :-D takze zbylo asi 10fotek :-D Dedovi jsem davala brasnu na notebook a babicce nejake naradi na zahradu, ona zije sama na Male Skale, nosi takovyty kvetovany saty cely zivot a nic si na sebe nekupuje atd a se vsim by nas poslala do haje, takze tohle byl pro ni nej darek :)
Profilova fotka
marti, konecne jsme se koukla na navrh koupelny.. je moc pekna, ale ja mam rada vice funky barvy :-D ale jinak ten sprchac a rozlozeni koupelny se mi mooc libi :)
Profilova fotka
poockat.. tak ja jsem v tech koupelnach zamotana.. ale to je jedno... moooc moooc se mi libi ten navrh modry s kytickou, to je luxusni, mega uzasny :)
Míšo, ty koupelny jsou dvě, dolní je ta hnědá, kam budou chodit o návštěvy (takže taková univerzální) a ta bílá je horní jen pro rodinu ;-) Ty průjmy mě mrzí, musíš jíst hodně čokošku, ta prej staví a navíc je hooodně dobrá :-D :-D
Profilova fotka
noo ale zase zuby mam jeste v haji :-D
tak ty mám v háji taky :-D
Martinko,tak to je fajn že dveře půjdou otevírat,bylo by to blbé :-D :-D ;-) Co se týče té podlahy,tak také to je pěkné jak jste to vymysleli....,klidně i v té růžové co ti neprošla,také bych si to dokázala představit,ale asi bych tam dala bílou s těma kapkama,jestli víš jak to vypadá,ale asi jste na to určitě někde narazily....vypadá to,že na každé dlažce jsou kapky vody....je to moc hezké.....nebo potom tu ,,jako,,skleněnou a zalité třeba květy ;-) ale to už je potom otázka aspoň pro mě hoooodně peněz... :-D Vybrala si skvěle!!!!! Jak pro hosty,tak pro vás!!!! ;-) Míšo,tak ať ti je brzy lépe!! Já když mám nervi,tak mám problémy se slinivkou :-( A když mě to chytí,tak lezu po čtyřech! A zrovna od pátku se to o mě pokoušelo po chvilkách,tak jsem pila horké čaje,skoro nic nejedla abych si to nerozdráždila....to byl víkend :-| ...dnes zatím dobrý.... Míšo jak můžeš mít zuby v háji,taková mladá!!! =-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Když tady čtu o těch zdravotních stavech, tak já mám momentálně v háji oko :-( měla jsem v sobotu na večer čočky, když jsem se vrátila ráno domů, tak jsem si je zapomněla vyndat, vyndavala jsem je až v poledne a v levém oku se mi přetrhla a asi mi tam kousek někde zůstal, nemůžu ho najít, ale začal mi z oka téct hnis,je červené a nateklé, takže dneska hurá na oční :-( Martinko, no ve mně se to taky pralo, bylo to za celej rok poprvé, co jsem byla od malé, do teď jsem jí nikde nenechala ani na 5min. Ale zvládla jsem to nakonec v pohodě, dobře jsem se bavila a u Petra jsem si byla jistá, že se bude mít dobře, přece jen on jediný ví a zná, co má ráda a jak s ní zacházet. Byl to třídní sraz, oslavu narozek jsem chtěla dělat jako párty s prasátkem atd, ale jednak počasí nepřeje a nechce se mi dávat malou na hlídání, zvlášť po té příhodě ze soboty. Takže to půjdu max za nějkaý týden zapít jen s holkama, s manželem to oslavíme holt doma s rodinou v neděli. Jo, uvědomila jsem si, že jsem ti zapomněla popřát, tak dodatečně vše nej, zdraví, štěstí, lásku a ať jti vše vychází a malá ti dělá jen samou radost :-) Míšo, to mě mrzí, že máš takové problémy, průjmy trápí i manžela, má je skoro furt a jelikož to tak měla kámoška a přišli jí na crona, tak se radši manžel nehrne ani k dr, lepší nevědět. Držím palečky, ať ti to vyšetření dopadne dobře. Kačko, co o to, příkrm malá zvládla fantasticky (mrkvičku), v noci byl problém po lahvičce s umělým mlékem, sice ji krásně vybumbala, ale pak se jí udělalo zle a od té doby tu lahvičku nechtěla vzít do pusinky. Je to zvláštní, že už to takhle mají i malá miminka, že když se jim po něčem udělá špatně,že to nechtějí. Snad na to zapomene, abych někdy zase mohla někam vyrazit a celkově, aby pila z lahvičky, až jednou přestanu kojit.
ahoj holky, zdravím po víkendu, měli jsme se nádherně! V sobotu jsme byli u těch bílých útesů ve městečku Etretat, byla ta pohádka, nic krásnějšího co se týče přírody jsme nikdy neviděli! I počasí fajn, sice chladněji, ale svítilo i sluníčko. V neděli jsme pak projeli pár městeček, ale sobotě se nic nevyrovnalo, úplně nás to nadchlo. Později dám fotky na Rajče. Doufám, že jste měli hezký víkend! Marti, já myslela, že je nějaký prográmek a že si ty návrhy děláš sama. ;-) Evi, takže mrkvička chutnala? To je fajn, určitě bude chutnat i dál! :-) To byl srazík ze základky nebo střední? Byli jste dobrá parta? Já mám srazíky ráda a většinou je i organizuju. Miško, fajn, že oslava se povedla. Užijte si plavčo. A jezdíš teda už hodně autem? K Jiřince bys taky řídila sama? Moni, to bříško nezáleží na nějakém špeku, někdo ho má brzy, někdo později. A cítíš sama, že už by trošičku rostlo? Ve kterém jsi už týdnu? Hrozně to letí! Ani nevím, kdy máš termín, někdy v březnu?
Profilova fotka
Martinko, mělo tam být za celej půlrok ;-)
Profilova fotka
:-D noo zuby mam v haji uz dlouho :-D mam to po mame... mam uzas i 5 mrtvych zuby a postupne delame dalsi a dalsi.. fakt husty no :-D jeden kokot mi je zanedbal v jablonci a tady v Praze kdyz mi udelali 1. rtg zubu v zivpote tak je malem trefilo co si mi dokazl ten zubar zaplombovat kdyz jsme tam mela mega zanety :-/ hold kokoti vsude kolem me :-D leni, vikend musel byt super, take bych se tam chtela podivat, je to tam plne nabitre historii i kdyz smutnou.. ale moc se tam chci podivat. A ridim ted uz hodne, za Jirinkou pojedu sama :) po dalnici, po meste uz vsude jezdim sama :) ale ted v Jablonci byl i Jakub tak ridil on, ale ja byhc to uz bezproblemu odridila.... evi, s tim crohnem, take ho mame v rodine, ale neni to nic smrtelneho takze bych to radsi resila a kdyz se na to prijde, tak bude hold do konce zivota jist prasky a bude chodit na kontroly ale to bude asi cely :) me teta zemrela v 35-ti na rakovinu tlustyho streva.. takze ja tohle resim a radsi budu mit porad prujmy a budu vedet ze tam nic jineho neni...
Profilova fotka
evi uaaaaa. s tou cockou je to bleeeee:-/ to si neumim predstavit ale mohl se ten kousek dostat nekam buhvi kam.. bleeee
Miško, jsi moc šikovná, chválím! Chce to na začátek odvahu a pak už to jde. Vzpomínám, jak v práci mi dali auto a jeď. Jsem jela poprvé jen kousek do Holešovic a jak to dalo zabrat! Pak už jedna cesta za druhou a bylo, teď už se nebojím jet kamkoliv. Snad z toho moc nevypadnu za těch pár měsíců! A máte GPS? My v práci neměli, bylo to pak složitější, jsem měla vytisklé mapy na klíně! :-D Míšo a na zuby prý je jako prevence zelený čaj. Jinak průjmy taky nejsou nejzdravější, neznamená to, že nemůžeš mít rakovinu, to nechci strašit! Jinak do té Normandie do městečka, kde jsme byli, to jde i na den z Paříže, vlak z Paříže jezdí dvě hodinky do Le Havre a pak busem do Etretatu. Evi, já taky jednou zaspala v čočkách! A kamarádka si ztrhla rohovku a pár dní neviděla, tak pozor na to! Jak často je nosíš? Já jen občas, hlavně venku, v místnosti, když jsem dél, mi to vadí, pak na sport a na akce.
Profilova fotka
Ahojky Leni, tak to je super, že jste si tak hezky užili víkend, ty útesy museli být fantastické, fotila jsi? Ten sraz byl ze střední, byli jsme dobrá parta, scházíme se každej rok a s hodně lidma kamarádíme s stýkáme se intenzivně stále. Je to hezké :-) Míšo, no tak v tvém případě je jasné, že vyšetření určitě j, pro klid duše. Manžel nic takového v rodině nemá a je přescědčen, že jak se člověk dostane do spárů doktorům,tak je to na prd.. zatím žádné vážnější problémy nemá,tak se mu to nechce řešit. Ta kámoška s cronem jedla právě ty prášky, bylo jí pak ještě hůř, strašně otýkala atd, tak se na to vyprdla, jen si dává pozor co jí, sem tam se jí udělá zle, poleží si pár dní v nemocnici a tak furt dokola. Vzbudila se malá, jdem papat a ven, odpoledne mi držte prosím palce, pojedem na to oční, zatím papapa
Profilova fotka
Leni, k těm čočkám, nosím je jen když jdu večer pařit nebo na nějaké takové akce mezi lidi, taky se mi líp kouká přes brýle a už jsem si na ně celkem zvykla. Doufám, že ten kousek čočky najdou, bezbolestně vyndají a tím to hasne, dám pak vědět.
Profilova fotka
evi.. ja bych byt jim urcite sla na kontrolu! Moje teta byla mlada, krasna, nikdo z doktoru si nechtel pripustit ze by ji neco vaznejsiho bylo.. a proto ani poradny vysetreni nedelali, potom ji otevreli.. a zase zavreli.. uz se nedalo nic delat, 5 metastaz :-/ a mela pul roka zivota a pry ji tyhle problemy uz vznikaly kolem 20-ti let ale nikdo ji nevysetril poradne a takhle to dopadlo.. v tomhle je silene dulezite na to prijit brzy... a ten crohn.. ma ho kamoska, vim o co se jedna.. ale ja si toho proste uz zazila hodne, ja se uz takovyhle veci nebojim.. kdyz nejde primo o zivot tak jde proste o hovno... ja jsme toho uz bohuzel tolik ze ted jen doufam ze ty streva budou ok, uz mi kolono jednou delali a bylo to ok.. ale ted jak mam pryc zlucnik tak se bojim... ale snad tam dyztak bude jen nejaky polip a nic vic..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?