Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 miško, tak hezký a klidný víkend.
Amálka už má tedy pěkně dlouhé vlásky a umí dělat krásně držtičky emoticon Super je s tím medvědem emoticon

Leni, my ještě nevíme, ale koukáme na Emiráty. vše se uvidí, jestli bude nebo nebude miminko.
Procestovali jsme toho dost s Vaškem a já ještě s našima.

My jsme jeli do Belgie za tím známým, tam už jsme byli několikrát a spojili to s fotbalem. Pak jsme jeli ještě do té Francie.
24. zář 2010 v 17:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ratíškovice znám i já emoticon
Nás česká liga moc nebere, hodně jsme koukali na ligu mistrů, pohár UEFA nebo různá mistrovství.
Na Most jsme taky občas šli.

Já měla dva fotbalisty, tak jsem si užila fotbalu dřív až až emoticon Vašek je hokejista.
24. zář 2010 v 17:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Míšo, to mě mrzí, také jsem si myslela, že už se to uklidnilo. Užij si víkend. Papa
24. zář 2010 v 17:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky

Tebet - s tím nájmem a hypotékou je to jasný, já jen že podle fotek je tam tak čisťoučko a naklizeno, že bych ani neřekla, že se tam už bydlí emoticon soudě podle nás emoticon

Leni - ne, ještě nepracuju, jen pečeme s mamkou cukroví bráchovi na svatbu, příští sobotu je svatba a moje mamka se v tom cukroví vyloženě vyžívá emoticon ale už jen 1 den a máme hotovo emoticon

Evi - fotky nádhera, postavičku máš fakt super a je vidět, že jste si užívali pohodičky, krásná usměvavá rodinka a ze Sárinky taky sálá spokojenost emoticon
já měla odstříkaného jen 3 lahvičky a pak přes den, když s ní nejsem, tak odstříkávám a to má vždycky na další den; akorát na tu svatbu a den poté toho budu muset odstříkat víc, odsávačku mám taky ruční, nejdřív mi to taky nešlo, ale pak se to zlomilo a teď je to v pohodě
Kačka zatím s babičkou vychází, jen nevím, jak tam bude spát přes noc, to jsme ještě nevyzkoušeli
byli jsme na půlroční kontrole, Kačka má 61cm a 5,45kg a zítra začneme taky s příkrmem, koupila jsem bramboru ve skleničce, ale větší zápas bude u nás asi se lžičkou než s jejím obsahem

Marti - s tím cvičením mě to mrzí, zvlášť když to Sofinku tak trápí emoticon zkusila bych ještě i názor jiného dr

Kači - na baračku nic moc nového, zateplení dodělají tento víkend, nevím, jestli se ještě do zimy vrhnou na nějaké venkovní úpravy; během října bude konečně hotová šatna, na to se těším, jak malé dítě emoticon a snad objednáme taky nějaká světla, což bude velký pokrok po půl roce bydlení emoticon

Míšo - ty problémy mě mrzí emoticon ať je to co nejdřív překonáte
24. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky tak my měli báječný den emoticon emoticon

focení kámošky s její Štěpánkou mám 250 fotek ted je jdu upravovat pak plavčo emoticon emoticon které bylo super emoticon a pak jsme byla u babičky na Kladně byli jsme na procházce moc krásný den emoticon naše dělá halo halo vezme tel a dělá to je to sranda emoticon emoticon emoticon

evičko fotečky krásné to už jsme psala ale také mi vadilo to co míše ono je něco to fotit pro sebe ale na net dávám jen pár emoticon nebo ukazuji jen něco i rodině ono je pak nebaví jednu fotku vidět 10 emoticon emoticon to nebaví ani mě...my s míšou holt fotíme vše..ale těším se na řím emoticon emoticon emoticon

kačko abys nás našla to byl vtip emoticon emoticon jejda emoticon emoticon

leni ano napsala jsem to ale nevím co to bylo....byl to prostě pokus o rekord emoticon užijte si víkend emoticon emoticon s tou dovčou jsem to tu psala kdo ví co bude emoticon nic neplánujeme ale chtěla bych řecko emoticon já ted nevařila moc..pořád jsme někde byla jirka jedl v práci a zítra jdeme na oběd k babičce nahoru má narozky tak bude oslavička emoticon emoticon

jiřinko však fotoknihy jsou krásná památka já ted budu dělat do roka emoticon a možná chorvatsko emoticon u koho to děláš?u happy?
24. zář 2010 v 19:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Markét - vždyť ty máš taky na rajčeti z Chorvatska přes 800 fotek emoticon
24. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Makrétko, s tím telefonem to znám emoticon Je to sranda, viď. Překvapuje mě, jak jsou ty děti všímávý. Vládík napodobuje tátu, když veme telefon, tak s ním chodí a dělá, že do něho mluví.
No já si myslím, že jsem vás na té fotce poznala, už jsem to psala. Měla jsi fialové tričko a míša něco světlejšího?

Dělám u happy, podle mě jsou ty fotečky kvalitnějšího, než u cewe. Do 28.9. mají akci na fotoknihu na fotopapír, tak chci stihnout to bulharsko.

Jo Pavlínko, já se tě vlastně taky chtěla zeptat, jestli pracuješ, když je kačenka u babičky. Je dobře že si zvyká. Vládík nás nepostrádá, když je u babiček a to jsem ráda.

Markétko, vy s míšou také dáváte na net dost podobné fotečky, vždyť to je jedno emoticon Je to právě o tom, že tobě to nepřipadá, všímáš si, že se jen trochu jinak usmála, nebo pohnula ručičkama, ale ostatním to nepříjde emoticon Já to mám také tak.
24. zář 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak jsem zpět z nákupů, mám kabelku a boty, zítra můžu mezi lidi, jupí emoticon
Nakoupila jsem malé skleničky, úplně jsem se zapomněla předtím zeptat na zkušenosti se značkama, jaké mají vaše dětičky nejradši? Já koupila mrkvičku-první lžička, pak mrkev+brambor a brokolici od Hami, a pak na zkoušku Hamánka polévka mrkev a brambor.

Pavlínko, tak vy taky budete zítra dávat poprvé příkrm? Pak si napíšem, jak to holčičky zvládly, taky jsi na to tak zvědavá? emoticon Já samotnou bramboru nenašla, budeme zítra dávat mrkvičku. Gratuluji ke kontrole, Kačenka je taky drobínek, viď emoticon Děkuji za pochvalu foteček emoticon A co ty a dovolená, jak jste se měli? a ukážeš taky fotečky?

Jiřinko, také děkuji, pláže tam byli prázdné ten druhý týden, bylo to super, jak to bylo malé letovisko a bylo po sezoně, tak tam byl strašný klid. Prohlédla jsem znova fotečky Vládíka, je to prostě úžasnej chlapeček emoticon Bude asi technický typ, soudě podle toho pejsánka bez hlavičky, co emoticon

Míšo, fotky Amálky taky super, nějaké ty výrazy jsou na metál emoticon A tam, jak píšeš, že je podobná na maminku vypadá moc krásně emoticon A moc se mi líbí ty fotky z vany. Zdá se mi, že teď hodně vytáhla, je z ní už taková slečinka, moc jí to sluší! emoticon

Markét, tak to mě mrzí, jestli tě to nebaví prohlížet, tak to neprohlížej, nevím jak ty, ale já ty fotky teda osobně fotím hlavně pro nás a na net je dávám taky jako další uschování pro nás (kdyby kleknul comp, ztratili se data z cd atd) a na prohlídnutí pro známé, které to zajímá a baví. Takže jestli to někoho nebaví, nemusí na to koukat, to je jednoduché emoticon 500 fotek za 14dní naskáče natotata,zvlášť, když tam bylo tak pěkné prostředí a pozadí na focení portrétů a bylo to první Sárinky moře, vždyť ty jich máš za pouhý týden víc.. A myslím, že jsem toho fotila i dost okolo, máme tam přece zdokumentovanou promenádu, bydlení, západ slunce, hory, moře, skály, letovisko, přístav, prostě vše pro nás zajímavé.. a nejdůležitější a nejzajímavější byla samozřejmě a myslím pochopitelně Sárinka emoticon

Kačko, jak jsi psala o tom kočárku na pláži, tak v tom hlubokém písku to posilovna byla, ale kolem moře v tom mokrém se chodilo krásně a malé se u toho hlavně krásně usínalo emoticon Akorát to moc nesvědčilo kočárku, kombinace vody, soli a písku, trochu mi teď drhne brzdička, bude potřeba trochu údržba emoticon
24. zář 2010 ve 20:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 pavlí ano ale ne sofii 10 krát se stejným výrazem emoticon pokud vím mám tam i jiné fotky kultura atd.. emoticon

holky však si na net dávejte co chcete emoticon to je jasný já jen napsala co mi rušilo dojem emoticon to snad můžu ne emoticon fotečky jsem jinak pochválila emoticon

jiřinko ano máme podobné protože mě i míšu asi byví fotit to samé protože aniž bysme se domlouvali atd fotíme a pak vidíme že dost podobně emoticon mě baví detaili,a prostě takové trochu vynucené fotografie málokdy fotím jako jen tak okamžik nevím jak to napsat emoticon jj měla jsem fialové tričko míša modré a má kolem krku foták emoticon
24. zář 2010 ve 20:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti jukja jsem na ty fotky a návrhy emoticon já nemůžu moc radi my tohle řešit nemuseli koupelna už byla daná emoticon ale mě se tento nápad moc moc líbí emoticon emoticon je veliká prostorná a moc hezky bude vyřešena ale jak říkám holky možná poradí víc emoticon
24. zář 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Marti, taky jsem už mrkla a tleskám, nádhera! Obě jsou krásné, prostorné a hezky navržené! emoticon
V čem to navrhuješ? Taky by se mi líbilo si s tím hrát, sice ještě nestavíme ani nerekonstruujeme, ale nápadů mám spoustu! emoticon

Pavli, tak to musí být makačka, když si vše komplet pečete sami! Jste s mamčou šikovné, něco bych si dala! emoticon

holky, těch fotek jste tam měly všechny dost, ale mně to nevadí, já se dívám na fotky ráda a opakovaně a je jasné, že nejhezčí je to pro toho, kdo to fotí! emoticon

Evi, tak ať to zmáknete a malé chutná! emoticon

já chtěla původně svatební fotoknihu, ale dostala jsem fotoalbum od kolegů v práci a je moc hezké, tak jsme si od toho fotografa nechali vyvolat fotky a dali si je do alba do takových těch malých růžků. já jsem na klasické fotky, ale ta fotokniha je taky hezká a je to pohodlnější než připravovat růžky a vyměřovat fotky, u toho jsme šíleli!

my připravujeme bagetky na zítřek, těším se, jen ne na to vstávání. bydlet budeme v Ibisu, moc hezký, ale na tu noc by nám stačilo něco skormnějšího. bohužel už jsme si nemohli moc vymýšlet

tak si holky užijte víkend! emoticon
24. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Holky díky,

Leni to nedělám já, ale architekt emoticon Takhle fakt šikovná nejsem. My se na to máme jen juknout a napsat co chceme změnit emoticon

Jdu Vás dočíst....
24. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, ty koupelny jsou nádherné, budete to mít parádní emoticon A je super, že v té, jak není vana, tak bude hned u pračky pěkně místo na sušení prádla, viď emoticon ta vana je krásná, jediné, co mě napadlo je, zda by k té oválné vaně bez rohů nebylo lepší umyvadlo taky nehranaté, víš jak to myslím?

Markét, tak zrovna od tebe s tvým focením Sofinky mě tohle teda hodně mrzí.. co ti na těch fotkách přijde vynucené? Nikde tam malou nemám uměle napozovanou (to ani nejde), jsou to všechno momentky, manžel běžně s malou chodí každou chvilku v náruči, nebral si jí jen kvůli fotce, to fakt ne emoticon Dělala jsem si portréty a trénovala to a Petr s malou jsou pro mě nejzajímavějšími a nejkrásnějšími modely na světě a nemyslím, že malá má všude stejný výraz.. mrkni se na fotky Sofinky z předchozích měsíců,ju. A navíc, když jsme u toho, ty jsi jen dnes udělala 250 fotek kámošky s malým, asi tě teda baví fotit víc cizí lidi, tohle mám jinak. Mně prostě baví fotit portréty celkově. A ještě k tomu ostatnímu focení, ony v letoviscích v Itálii žádné památky nebo zajímavosti atd na focení nejsou a než mít foťák pořád v ruce a hledat ptákoviny pěkné na fotky,to jsem radši měla v ruce ruku Petra nebo zmrzku emoticon a mohla jsi si všimnout, že když bylo co fotit jiného, tak jsem fotila (viz hory). Přijde mi trapné si tu obhajovat to, že jsem si udělala na památku spoustu portrétu mých nejbližších u moře, ale nemohla jsem si pomoct, přišlo mi to prostě líto, co jsi napsala.
24. zář 2010 ve 22:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi kde čteš že máš vynucené fotky emoticon emoticon to jsem nikde nenapsala já napsala že já osobně mám ráda vynucené fotky!!!!!

mě baví detaili,a prostě takové trochu vynucené fotografie !!!tak se prosím nauč číst a neosočuj mě... emoticon
24. zář 2010 ve 22:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ano nafotila jsem dneska té kámošce 250 fotek ale jen 60 jsme udělala emoticon to asi tak dělá každý aby nějaká byla povedená emoticon

a já byla první kdo ti fotky pochválil pokud vím míša ti tu napsala že tam máš něco mockrát...a proč jsi jí nenapsala to co mě???hmmmm vždy se navážítě jen do mě....já jsme ti fotky pochválila jsou moc krásný do háje fakt ale prostě mi tam také vadilo manžel sárinka a ta fotka stejná po sobě já tohle prostě nemám moc ráda...to je jen mlj pohled

pokud vám tu nikomu vadilo 800 fotek z dovči mohli jste to napsat emoticon od toho dsikuze je..ne emoticon
24. zář 2010 ve 22:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, nikomu přece nevadilo, že jsi měla 800 fotek emoticon
Já nemyslela, že máte s Míšou stejné fotky, ale že také dáváte obě podobné fotečky za sebou, jakože ty dáš několik podobných foteček se Sofinkou, které se tolik neliší. A tím jsem myslela, že pro jiné se neliší, pro tebe ano, protože na každé vidíš, že se třeba jinak Sofí tváří, nebo je jinak přiblížená. Psala jsem, že já to mám taky tak emoticon
Psala jsem, že ty i Míša, protože jste Evičce obě napsali, že je má podobné emoticon

Musím se podívat na koupelnu emoticon

Jinak zítra jdeme s Vašíkem na svatbu. Vašík zase za svědka.

Měli jsme "problém" s hlídáním. Hlídat měla Vašíkovo mamča, ale má horečky a antibiotika, takže se vystřídá prababička, s mýma rodičema. Ještě že má kdo hlídat emoticon
24. zář 2010 ve 22:33  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko tobě třeba ne asi pavlínce že mě na to upozornuje emoticon emoticon na co co sama vím.. emoticon
jasně já to chápu jak jsi to myslela a nezlobím se za to emoticon jo třeba se mi to někdy staně že mám něco za sebou to nepopírám..ale fakt to nemusím ani u sebe doma mě to pak nebaví emoticon takže to promazávám atd..protože můj pc nestíhá emoticon emoticon jéé zase svatba to si moc užijete emoticon emoticon a to hlídání to je mazec emoticon ještě že to klaplo co.. emoticon
24. zář 2010 ve 22:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi pokud ti vadilo že jsme napsala že mě to nebaví prohlížet ano nebaví ale to jsme napsala u svých fotek!!!!!!tvé jsme prohlédla a to moc dobře víš!!a už se tu nemíním nějak omlouvat napíšu svlj názor a jsem šopatná..
24. zář 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, ta věta byla napsána tedy trochu v jiném smyslu. Pokud jsi to myslela jinak, tak promiň, ale nereagovala jsem jen na to. Nereagovala bych vůbec, ale fakt mi to přišlo líto. A Míše jsem k tomu taky přece napsala, ale ta to dál už nepitvala. A to manžel Sárinka několikrát po sobě je prostě třeba brát jako book portrétů, no měla jsem asi udělat zvláštní album portréty z dovolené. Je zbytečné to tu rozebírat, jak jsem psala, koho to baví a zajímá, tak si to rád prohlédne, kdo nechce, tak přeci nemusí. Já jsem za takovou památku ráda a rodina taky.
A jsem si jistá, že tvých 800 fotek nikomu nevadilo, vždyť jsou to tvé fotky a tvoje věc, a kdo nechtěl prohlídnout všechny,tak si prohlédl tolik, kolik chtěl a co chtěl a nikoho nenapadlo a nenapadne přece někomu vytýkat, že si udělal hodně fotek..

Jiřinko, tak si to zítra na svatbě hezky užijte, my jdem příští týden, už se moc těším emoticon Zítra se vdává kámoška kámošky, budu je malovat, chtěla jsem se jít i na svatbu podívat a zkusit něco vyfotit, ale asi na to kašlu, večer jdu na ten třídní sraz, tak se budu dávat do kupy.
Jo a napadá vás nějaké vtipné darování peněz, abychom jim příští týden nedávali obálku? Máte nějaké tipy prosím? Já mám zatím vymyšlenou truhličku a vyměnit peníze na drobné a naplnit jí, ale to je takové ohrané.
24. zář 2010 ve 22:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky nehádat. Já také nekoukám na všechny fotky, otevřu si to celé a pak jedu po těch, co mě zaujmou. To je jasné. Když byli fotky na filmu, měli jsme každá 36 fotek a bylo, teď se prostě fotí hodně. Já také nejsem naivní a je mi jasné, že každé okno zevnitř a zvenku, může přijít zajímavé jen mě. A co mě pobavilo víc, když mi mamča připomněla, jak jsem komentovala jejich fotky dle mého pubertálního názoru v patnácti a teď dělám to samé. Každopádně máte fotky nádherné všechny a pro mě je nejdůležitější vidět, jak se měníte, děti rostou, jak Vám to sluší a tak, protože se prostě nevidíme tak často, jako kdyby jsme bydleli ve stejném městě. Jsem za rajče a vaše fotky moc ráda a bavit mě nikdy nepřestanou, na technice mi nezáleží, hlavně když vidím, jak jste na nich spokojené emoticon emoticon
24. zář 2010 ve 22:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evičko, o tom jsme dneska přemýšleli emoticon
Oni začnou stavět dům, takže mě napadlo obalit stokorunama a dvoustovkama cihlu do celofánu a dát jim to jako na základ domečku emoticon
24. zář 2010 ve 22:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi nebyla v jiném smyslu jen za tou větou chyběla čárka emoticon emoticon emoticon však jasný já to chápu...jsi ráda a rodina také tak budte..tak to má být emoticon já už fotím i jiné a pamět PC není nekonečná bohužel..
nemyslela jsme vytýkat hodně fotek emoticon ale že tam mám třeba něco za sebou..já bych tu to nenapsala kdyby to plavlínka nenapsala jako že já zrovna mám 800 fotek..ano mám emoticon emoticon ale fakt trochu jiné hodně i moře krajinu baráky.. emoticon prostě do sebe nenechám navážet s tebou jsme si to chtěla vysvětlit a je to..že se to zase jinak pochopilo za to nemůžu.. emoticon
24. zář 2010 ve 22:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jo dárek peníze..ta naše nevěsta nedávno to dostali vy kytce,v rámečku od obrazu,,,to bylo docela hezký a pak to dostala v albumu emoticon což jsme ještě neviděla originální..normálně fotoalbum a kde má být fotka tam byla 100,200,500 naplnili to snad do půlky emoticon ale to je kdo co chce dát emoticon
24. zář 2010 ve 22:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markét, já si nechávala hodně fotek a časem to vždycky promazávám, protože teď už mi přiapadají ty fotky stejné, ale dřív to tak nebylo, to už vidím i v té první fotoknize.
to fotoalbum je také dobré
24. zář 2010 ve 22:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko však já je ted také mažu emoticon emoticon a vidím to ted a proto to tak píšu jak to vidím ted emoticon emoticon emoticon

no jdu do hajan zítra máme oslavičku emoticon tak at jsme fit emoticon
24. zář 2010 ve 23:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak jsme si to vysvětlily a jedem dál emoticon
Ten nápad s pěnězi v albumu je skvělej, mohlo by to být svatební album a rovnou by ho pak využili na svatební fotky, jé, to se mi líbí emoticon

Jiřinko, to je super nápad s tou cihlou!! emoticon Ti naši kamarádi akorát dostavěli,sakra emoticon

Mončo, s těma oknama mě to pobavilo emoticon Jo a znova už poněkolikáté se ptám na tvé bříško, jestli roste a jeslti si ho fotíš a ukážeš?
24. zář 2010 ve 23:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko ten váš svatební dar je fakt super emoticon emoticon originální.. emoticon emoticon

evi vidíš jsme ti poradila emoticon emoticon emoticon
24. zář 2010 ve 23:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo emoticon
24. zář 2010 ve 23:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiří dobrý nápad. My koupili bratránkovi nočník, nevěsta byla v pátém měsíci a do něj jsem zmuchlala 4000,- v padesátikorunách a zabalila do celofánu, aby to bylo vidět, ale prachy nevypadali, byla to opravdu hromada, když se to namuchlalo. V bance se paní pobavila. Mělo to význam ten, že jim přejeme peněz jak Nas..... A ještě ke všemu ten nočník budou potřebovat. Album, také super nápad. Kytice už je trochu ohraná.

Evi, nefotím. Není nic vidět. A hlavně, já nemám postavičku jako vy, takže než ten špek, začne vypadat jako těhotenské bříško, ještě to potrvá.
24. zář 2010 ve 23:30  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast. Teda sedám na prdel. Jako ze závisti bych ti napsala, a't to předěláš, ale nejsem závistivá. Jestli to bude vypadat takhle, tak klobouk dolů. Já chtěla také velké okno a čiré sklo, ale koukali by nám tam sousedi a to přímo emoticon . Fakt nádhera.
24. zář 2010 ve 23:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.