Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky přeji krásné ráno :-) evičko gratulace ke kontrole malá je šikulka ;-) jinak já začla zeleninkou k obědu...nemá se začínat prý sladkým protože pak nechtějí zeleninku...ale co je na tom pravdy netuším :-| no začla jsem obědy mrkvička,3 dny pak mrkvička brambor 3 dny,pak květák 3 dny,brokolička 3 dny atd pak už jsem dávala vše ;-) přesnídávky ovoce jsme začla dávazt až měsíc od první zeleninky,,,opět říkají nespěchat žaludeček miminka si musí zvyknout :-) jogurt jsme začla až v 8 měs....jo vlastně kaši jsme začala dřív jak zeleninku tu už měla ve 4 měs na večer ;-) takže 4 měs kašička,5,5 měs zeleninka,6,5 měsíc ovoce,8 měsíc jogurtík :-) snad jsem ti trochu poradila..toho se neboj sárinka si zvykne na všechny ale měla by si už začít :-Nnaše ted nesnese cizí lidi vždy natahuje ručičky ke mě od cizích se úplně straní ale bbaičky tedy miluje ;-)myslím že v tomto období to mají všechny děti že chtějí jen ty co znají a mysím že by to tchánovce a tvoje rodiče mrzelo kdyby je sárinka nechtěla tak zvykat ;-)už na to má čas ;-) tebet ono nejde o to zda jsou kočky očkovaný tohle se prostě chytí jen tak :-( já bych s enebála kdybych měla kočku doma ale takto venku kdy nosí myši brrrr :-N to bych asi nedala...a fakt bych se moc bála... :-|
Profilova fotka
Dobré ráno! Pavlí, jojo, už bydlíme naplno. Nechtěl se nám platit nájem i hypotéka, tak jsme se přesunuli. Je to teda záhul na moje nervy, páč děsně mi vadí, že je to všechno pořád rozbordelený a v krabicích, ale nedá se nic dělat ]-( Markét, to jsem netušila, nevim, jak se tahle nemoc přenáší. Asi je to ale pěkný svinstvo... Já mám kočky ráda, ale narozdíl od Monči těch volně běhajících bych se nedotkla, na to jsem posera. A jak Monča psala, že si vezme myš, nebo krtka, no to má můj obdiv! Tyhle zvířátka totiž mezi moje oblíbence nepatří :-N
dobré ránko, Pavli a ty už pracuješ, že babička hlídá celý den? přijde mi fajn, když si děti brzy zvykají na jinou společnost než maminky. Evi, malá si taky zvykne, jen to chce trénovat, neboj. a ona by to s vámi nezvládla na té oslavě třicítky? vzhledem k tomu jak je hodna? dala bys ji spinkat, zapla chůvičku. ale chápu, že se asi tak člověk neodváže já to mám se zvířátky jako Monča, mám ráda všechno chlupaté! :-D jo Jiři, z Tvojí postavičky taky slintám. dělala jsi v mládí nějaký sport, že jo? ;-) já se na dovči ráda nadlábnu, ale zase se tam i hýbu, tak nemám pocit, že bych přibírala tebet, mně to zas přijde praktičtější už v tom bydlet, že si můžeš zařídit co je třeba a postupně krámovat, ale věřím, že Tě to štve. ale vydrž! ;-) Marky, užijte si to u Mišky, holčičky už si na sebe hezky zvykly, co?
Ahoj holky, tebet koukala jsem na fotečky a krásné, přesně můj styl. Dokonce máte podobnou kuchyň ;-) Podobnýs styl ;-) Mám rovněž ráda světlé barvy. No a když jsme u toho bydlení, tak mi holky poraďte, budeme mít spojenej obývák s kuchyní, kuchyň jste viděly (celá bílá), nábytek do obýváku chceme taky bílej, krb bude taky bílej a ted nevím jaké udělat podlahy a dveře?? měly by být dveře a podlehy v jednom designu nebo to můžou být rozdílné barvy?? Holky já jsem taky strašný milovník zvířat, myš i krtka bych klidně pomazlila, ale těch koček bych se bála. kamarádka totiž tu toxo.. chytla od domácího očkovaného kocoura žijícího pouze v paneláku :-o Naštěstí vše dobře dopadlo, ale bylo to hrozný a nejhorší je, že když to všechno překonali, tak jak se jim malá narodila, tak kocoura stejně museli dát někomu jinému, protože na něj byla malá alergická :-o Ale chápu Monču, že ted se koček určitě zbavovat nebude, vždyt jsou to skoro děti co ;-) Ale nového koucourka bych být jiřinkou nepořizovala, tot pouze můj názor ;-) Markétko koukala jsem na fotky, malá je sladká a hrozně jí sluší ta růžová čepice ;-) A to chodítko je super, to by se mi taky líbilo, akorát si nejsem jistá, zda by s ním bylo v našem mini bytě kde jezdit :-D :-D Evičko, tak kde jsou ty fotky, se nemůžu dočkat :-D :-D
Marti, mně by se k tomu světlému líbila naopak tmavší podlaha, nebo takový styl podlahy, jak mají Monča a taky mají světlou kuchyň a krb. ale stejně tak světlá podlaha by mohla být, záleží, co Ti bude víc ladit já bych si na číče v těhotenství asi taky dávala pozor. Jiři, nemohli by ji mít třeba zatím rodiče? no jo Evi, já úplně zapomněla, jak se těším na fotky! :-D
Leni já si taky myslím, že lepší je tmavší podlaha, ale nevím zda mají být ve stejné barvě i dveře?? a jak vymalovat zatím taky nevíme. Krb by jsme chtěli obložit takovým tím kamenem ve světlé barvě (něco jako má Evička, ale světlé). JO jo Leni, na postavičku Jiřinky mám stejný názor, akorát toto je již pro mě opravdu nedosažitelný cíl :-D :-D Mě by stačilo zhubnout ještě tak 5 Kg, ale teď jsem se zase nějak rozpapala, tak teda nevim nevim... No a co se týče dovolených, tak tam já vždycky přiberu, pro mě to All inclusive fakt není dobré :-D :-D Já pak jím pořád :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky, dnes to vypadá zase na krásný den :-) Pavlí, tak to tě obdivuji, že jsi dokázala nastřádat tolik mlíčka, to já se s odsávačkou nikdy neskamarádila, mám ruční a neměla jsem na to nervy. Teď až bude hlídat manžel, tak jí dá normálně umělou, vyjímečně se to snad nezblázní, když už jí je za týden půlrok. No a jak to maličká snáší takhle celý den od tebe a jak to snášíš ty? Leni, no taky jsem nad tím přemýšlela, udělat tu oslavu s malou, přes den by mohla být s náma venku v kočárku, pak by se uspala a prarodiče by hlídali, jenže kdyby se náhodou v noci probudila, tak by se od nich asi nenechala utišit a já bych k ní pod vlivem taky nerada chodila, víš jak. No musíme to ještě promyslet, třeba přestane mít s nima problém a bude to v pohodě,ještě je čas. Markét, děkuji moc za popis stravování, mám teda dávat i kašičky? O těch mi dr neřekla.. kdy se dávají? A doporučovala mi dávat jablíčko a hruštičku syrovou, ale všude čtu tepelně opracované, tak co teda? Už se nemůžu dočkat soboty, až jí dáme první mrkvičku :-D Tebet, nic si z toho nedělej, my bydlíme už přes rok a stejně máme v dvou děcákách pořád nevybalené krabice po stěhovaní, asi to půjde rovnou do kontejneru, je vidět, že jsou to jen krámy, když jsme si na ně rok nevzpomněli a nepotřebovali je.. no a technickou místnost taky ještě nemáme dodělanou, nějak jsme si na to zvykli, je to peklo se teď do toho dokopat. Co tam máte ještě na dodělávání, mně to přišlo už hotové? :-) Martinko, fotky nahraju na rajče večer, musela jsem je protříit, bylo jich šíleně, za ty dva týdny se toho nastřádalo moc. A Sárinky 5. a 6. měsíc dodělám snad nějak do konce týdne, pošlu pak odkazy. A co nějaké nové fotečky Sofinky, jsou? A jak jí je berušce, už je to dobré? Teď se jdu dát do kupy a jedu za tou moji nej kámoškou, co má o 9týdnů madšího chlapečka, už jsou o půl kila větší, Sárinka bude vedle něho asi drobínek. Hezky si užijte jeden z posledních nádherných dnů, papapa
Ahoj holky ...tak jsem to fofrem přečetla a dočetla...,snad jsem nic nepřehlédla. Tebet - máte moc hezký fotečky! Koupelna a kuchyň pěkná. :-) Mončo ,....zkus být v pohodě... ;-) No a co nového na baráčku?? Už jste vybrali něco dalšího?? Jinak s těma kolečkama jsem to slyšela také,že se to dá vyměnit....já jsem ten kočík viděla na živo...,ale fakt mě nějak neoslovil. Ta plastová korbička byla dost odřená...,tak nevím. Markét....a kdo ten čas dneska má??? :-N :-N Jinak musím pochválit opět vaše fotečky z desátého měsíce! Je to kočka,ta vaše slečna ;-) Jiřinko,takže nakonec budete mít koťátko?? Myslím si,že než nastane ten čas,tak kotě může být zatím doma jak jsi psala a potom klidně venku. A nebezpečí není...,nebo ano? Pavlínko,to je mi líto,že Kačka má ještě rýmu,tak ať je brzy lépe!!! A co u vás nového na baráčku?? Evičko, a co fotečky??? Já vím,psala jsi že toho máš teď hodně,ale aby jsi nezapoměla ;-) Jo,jo...vy máte figury....kéž bych nebyla jako almara v těhotenství a po porodu měla aspoň postavu normální....všichni vypadáte super! ;-)
Evi tak to už se těším na fotečky :-) Fotečky Sofinky jsou: http://martas239.rajce.idnes.cz/Sofik... heslo i jméno stále stejné ;-) Kdo neví at napíše já pošlu do IP, jo a už tam je pár foteček i ze 4 měsíce ;-)
Evičko,gratuluji ke kontrole! Užijte si to dneska s kámoškou....je opět krásně! Jinak co se dovči týče a ALL...,tak já to mám jako Jiřinka...vždycky přijedu o nějaké to kilo méně! Ale to se tam cpu,ale pravidělně! ;-) Teď mám rovné 4kg nahoře a opravdu to cítím,takže jsem si řekla DOST!!!! 8-) Holky a co demonstrace???? Jaké to bylo?? Byli jste tam??
Profilova fotka
Holky, ona ta toxoplazmóza se většinou chytne z kočičích výkalů. Takže, když chodíte na veřejná pískoviště, která nejsou seper hlídaná a na noc zamykaná, máte větší pravděpodobnost, že to chytnete, než já s kočkou doma. Je fakt, že jsem také chtěla, aby se o kočičí WC teď staral manžel, ale nějak to nevychází. Opravdu pečlivě si teď po úklidu myji ruce. Jiřinko, když budeš těhule, vyhýbej se čištění kočičího WC a zavírejte si pískoviště. Já se teď vrátila z obídku s kámoškou a jedu se podívat na barák. Spíš relaxovat, zandat popelnici atd. Večer jedu na pokec ke kamarádce, která se bude vdávat. Chtějí na svatebku na Kubu, máte nějakou radu ohledně hotelů, počasí atd.? Ani nevím, jestli tam někdo z nás byl a diskuze k tomu je tu mrtvá.
Moni, byla tam Lenča horejsi - na Kubě. Jsem se akorát vrátila z kafíčka s jednou fajn Češkou, už jsme se viděly dvakrát, je na rozsypání, za chvíli má rodit. ;-) Marti, já jsem trochu konzerva co se týče barev na stěny. Mně se líbí klasická bílá, sem tam barevná, ale spíš na jedné stěně, jako to mají třeba Markétka v obýváku tu červenou. Nelíbí se mi, když je v každé místnosti jiná barva, mám ráda jednoduchost. A inspiruješ se na Modré střeše? Občas jsou tam dobré nápady, já se tam ráda dívám. Dveře, hm, co nějaký krémový odstín? Ladila bych to buď s nábytkem nebo s podlahou. Kači, ty mě neštvi s těmi kily nahoře, viděla jsem Tě na Zličíně a seklo Ti to! Nemusíš být kost a kůže, důležitá je souměrnost a to ty jsi! Jsi kočka, tak nezlob! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tady jsou fotky vládíka za poslední měsíc: http://vevercata.rajce.idnes.cz/Vladi... Před chvílí kocourek chytil myš a hrál si s ní 8-( Fuj, musela jsem zavolat dědu, aby jí šel zlikvidovat. Ale on daleko od baráku nejde, tak byla někde tady. Té toxo... se bojím, ale četla jsem, že šance nákazy je malá. Prý to kočka vylučuje 2-3 týdny a to jen jednou za život a když se jí pravidelně čistí záchod, tak není skoro šance to chytit, protože se to projevuje až tak po 2-3 dnech ve stolici. Problém je, když vylučuje venku a neuklidí se to hned, to je pak šance, že se to dá chytit všude. Ale musela by to být stolice právě z těch 2-3 týdnů, kdy to ta kočka měla. Chytají to hlavně ty venkovní kočky, který jí syrové maso. Jinak je to tak, jak psala Monča, už jen veřejná pískoviště apod. jsou rizikem. Určitě bude záchod a vše kolem kočky dělat vašek. Jinak moc děkuji za pochvalu postavy x-) Je fakt, že jsem spokojená, i když si říkám, že by to mohlo být lepší, jako menší a pevnější zadek a stehna bez celulitidy, pevnější prsa. Ale bála jsem se, jaké to bude po porodu a nějak se to nezměnilo. Jen to cvičení, pořád se nemůžu donutit.¨ Dělala jsem 8 let sportovní gymnastiku, v pubertě chodila do posilovny a pak aerobic, ale jen tak rekreačně.
Jiři, hezké fotky. Malý je fakt chlapák, neuvěřitelné, jak se ty děti mění před očima! A ségru děti ještě neberou? Ty fotky jsou od vás z vesnice? Vypadá to tam kouzelně ty chaloupky, rybníček! Rýsuje už u Vládíka něco, co myslíš, že ho bude bavit? Zda spíš sport, kreslení nebo hudba? Někdy se to už pozná, kam mrně tíhne. Jo a ten kočárek, co máte, červeno černý, to je jaká značka? Co se týče postavy, tak myslím, že každá jsme nespokojená. Já vím, že třeba nikdy nebudu úplně hubená, máme v rodině takovou pevnější postavu a těžké kosti, takže jako Jiřinka a Evička nikdy vypadat nebudu. Ale jsem spokojená, ráda jím a sportuju a jde to tak aspoň dobře zkorigovat. ;-)
Profilova fotka
Evičko, ještě co se týče toho jídla, tak já dala poprvé mrkvičku a pak hned přesnídávku a problém jsme neměli. Určitě jsem nikdy nedodržela, že 3 dny máš zkusit jedno,další 3 dny další apod. Ono se píše, že máš jeden druh zeleniny dávat týden a další týden druhý kvůli zjištění alergie, ale příjde mi to přehnané. Syrové ovoce jsem začala dávat později a stejně ho teď vládík miluje. Ze začátku mu vůbec nejel mixovaný nebo rozmačkaný banán a teď se po něm může utlouct a občas mu jeden ani nestačí. Rozhodně nemixuj bramboru, tak je pak ulepkaná. Vládíkovi ze začátku chutnali víc skleničky, tak jsem mu ani nevařila, teď už mu nějakou dobu vůbec nejedou, ale taky je to spíš tím, že už chce jíst sám. Ona ti má doktorka říct a dávala mi k tomu nějaký materiál. Dost informací je na netu, co by se dětem do určitého věku dávat nemělo. Leni, je zvláštní, že se vládík dost mění i pro mě. Ono to není jen vzhledově, ale pořád skoro každý den dělá pokroky. Tamta vesnice je u ségry ;-) Ona ještě dodělává školu a pak musí do práce. Jinak ho baví číst a rozhodně tancovat, ale k čemu by tíhnul, to zatím rozhodně nepoznám ;-)
Evi, já si nedávno četla tyto stránky: http://waity5.blog.cz/1005/vyziva-dit... Posílala jsem Ti i info od kamarádky, která se o výživu dost zajímá a teď čeká mimčo. Ale je mi jasné, že realita může být jiná! ;-)
Profilova fotka
ahojik holky... jen tak v rychlosti, bohuzel doma resim neprijemnou situaci, tak nejak nectu atd :-( evi, co se tyka prikrmu tak jsme opravdu dodrzovala 3 dny mrkev, 3 dny brokolici, 3 dny kvetak, 3 dny brambor atd az jsem objela kolecko zeleniny, tak jsme to jela jeste jednou a to ubehl temer mesic a potom jsem ji dala prvni presnidavku oocnou, hele cerstve jablicko ji nedavej, urcite ho prevar a bez slupky ho rozmixuj ;-) prvni mrkvicka je oprabdu sranda :-D my ji davali na 5 mesicich, ale mala byla od 4 mesicu na UM(umela vyziva)
Profilova fotka
ahojky holky kačko nestíhám opět :-D :-D ale jak říkáš kdo dneska má čas.... jiřinko já ty 3 dny doddržovala také ;-) a proč ne proč spěchat na miminko které je zvyklé jen na mlíčko UM či MM a cpát ho vším možným já na ní šla opravdu pomalu..jak píše míša až po měsíci jsme začla novou věc atd...nevidím důvod opravdu kam spěchat 8-) vládík už je fakt veliký kluk :-)ta vesnice vypadá ´fakt moc krásně x-) x-) evičko jablíčko se musí povařit bez šlupky aby se vyloučili ty kyselé štávičky mě to malá moc nechtěla banán stačí lžičkou rozetřít hele zbytečně moc nemixuj a uč malou na kousky at pak nemáš problémy my nemixovali skoro nikdy a kousky jíme perfektně od 6 měs ;-) každá dr hlavně říká něco jiného :-| :-| :-| ale my jsme maminky tak si to udělek podle toho jak cítíš já se podle dr moc neřídím jogorty už mi nutila od 6 měs já jí je dala až v 8 atd atd..prostě hodně věcí dělám podle sebe a na radu zkušených kámošek ;-) na první mrkvičku držím palce ono se těšíš ale malá to také nemusí chtít ale snad bude šikulka ;-)jinak kašičky se dávají asi když jen třeba v noci nespí a budí se častěji na jídlo a po kaši většinou spí celou noc ale také jak u koho ;-) marti já barvičky miluju :-) obývák máme červeno bílý,ložnice žlutá,jídelna kuchyně zelenkavá :-D :-D dveře bych ladila s podlahou ;-) nábytek máme jiný než dveře ale dveře máme podobný na podlahu ;-) sofinka je kouzelná moc jí to sluší je to maličká kočička x-) x-) leni jj holky jsou ted kouzelný včéra v metru si hned podali ručičky a drželi se x-) x-) bylo to hezký x-)naše amýskovi dávala hrníček s pitím amálka si ho vzala a pak řvala :-D :-D dneska holky jedou k nám a odpoledne čekáme ještě jednu koníkovku :-) tak tu budu mít 3 dětičky :-D :-D
Profilova fotka
mast-milá martinko!!!vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám!! x-) x-) hodně štěstíčka zdravíčka a lásky at ti malinká Sofinka dělá v životě jen a jen radost a vy jste štastní a zdraví!!!!přejí Kasíci M+J+S x-)
Markétko děkuji moc za přání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOlky já jsem též zvědavá na naše první papání, Sofince jsou teď tři měsíce, ale nevím nevím jak dlouho vydrží jenom na mlíčku, protože ona je opravdu veliká, a tak se obávám, že jí to mlíčko brzo nebude stačit :-o No ale chtěla bych vydržet co nejdéle, mlíka mám zatím dost, tak snad to ještě vydržíme ;-) Markét, jsem koukala na ten Váš domeček a tak mě napadlo, že podle obrázků ještě před rekonstrukcí máte velkou jídelnu co?? A copak jste dali do té části, kde není stůl?? A máte dětský pokojík?? Ten domek vypadá hodně veliký, ale vy ho asi neobýváte celý že?? A kolik máte k dispozici místa? Leni na modrou střechu koukám, ale abych řekla pravdu líbí se mi málokdy něco :-o Jsem asi nějaká vybíravá nebo co, ale mám pocit, že to ty lidi vždycky něčím zkazí, že to vždycky nějak přeplácají nebo jak to mám napsat...
Profilova fotka
marti velká jídlelna opravdu je mám jí ted prázdnou ;-) jen pod oknem mám stůl se židlemi jinak nikde nic je to ted kvůli malé co nejmín nábytku se ted hodí :-D :-D to poznáš pak sama..pak to nějak zařídíme...asi tam bude bar nebo skříňky ;-) pokojík právě v našem patře nemám kde udělat :-( takže pak uděláme malé pokoj z ložnice a my budeme spát v obýváku...obýváme ho celý nahoře má byt babička ;-) je to jirkova babička...má tam kuchyni jídelnu obývák ložnici,nádhernou koupelnu.. a jeden podkrovní volný pokojík ale tam malou dávat nechci..když je tam babička..takže nahoře je další bytová jednotka...a velké místnosti :-) dole máme asi také tak 5 pokojů :-N ale tam není topení byla to kotelna je tam kuchyňka když se něco děla venku abysme nemuseli nahoru atd ale byla by tam další bytová jednotka ale na co 3 :-D :-D
Profilova fotka
Martinko, také přeji vše nej nej :-) Markét, já třeba mrkvičku dávala 3 dny, pak třeba 3 dny brokolici a pak už jsem dala mix a přestala to řešit, ale většinou měla ze začátku 1 skleničku na 2 dny. Nám třeba kašička na noc vůbec nepomohla, takže jsem pak zase dávala mlíčko, protože mi u toho líp usínal a hlavně byl k večeru unavený a nechtěl mi u kašičky sedět. Já dost mixovala a s kouskama taky problém nemáme. Ale každé dítě je v tom jiné. Hlavně dávat čajíky a vodičku u příkrmů, ať si zvyká, pak mají děti problém, že nechtějí pít. Martinko, vůbec se nemusíš bát, že by si musela dávat dřív příkrmy, naopak tím, že tak krásně přibývá, tak je vidět, že jí to stačí. Kamarádky malá měl v 6 měsící 10 kg a jen při kojení, ona ale měla problém v tom, že jí potom malá nechtěla nic jíst, kromě třeba malého jogurtu a pořád jen kojila. Ani sušenku nebo křupku jí nesnědla. Tenhle problém měla asi do 14 měsíců, pak jí začala trochu jíst to, co jedli oni, je stejně stará jako Vládík.
Profilova fotka
Markétko, copak je to za koťátko na fotečkách? Úplně stejné máme teď my x-) Jinak Sofinka je krásná u toho chodítka ;-) Pozdravuj Míšu a krásně si ten den užijte.
Profilova fotka
jiřinko já to o té kašičce psala fakt je každé miminko jiné evičky sárinka asi spinká dobře tak bych jí tu kaši... ;-) kotátko je mojí švagrové ;-) jmenuje se Jonášek x-) x-) mají ho v bytě bydlí ted u přítele v Praze a překecala ho :-D včéra ho měli u nás...tyhle mourovatý zrzečkové se mi líbí moc x-) x-) tedy ta kámoška si s prckem užila co...to naše sní fakt vše :-N už jsme jí začla dávat chlebík s lučinou na snídani a jak jí šmakuje :-) martinko sem ti chtěla napsat jestli máš k dispozici auto tak přijed 8-) je to dálnice směr kladno jen jsme trochu dál to bych ti pak napsala.. ;-) ráda bych tě viděla... :-) a koukla by ses jaké to tu máme jinak na tu střechu jsme také moc enkoukala tam je hodně už moderna :-N nebo jak to říct a já to moc nemusím..máme to tu normálně obyč zařízené..a jsme ráda že jsme neinvestovali moc peněz jako třeba do sedačky stěny protože vidím jak malá s tím zachází :-N a že to pak ráda vyměním :-D :-D :-D a těmi příkrmy se neboj mlíčko jí bude stačit určitě dlouho ;-) u nás na vesnici mají chlaopečka půl roku mu je a má 10kg a jen kojí :-N :-D :-D
Markét, díky za pozvání, ale já neřídím :-o ]-( Jsem fakt hrozná, auto bych klidně měla, ale já už 12 let neseděla za volantem a ted se bojím, to je jasný... Tak se snad uvidíme někdy až pojedeš do Prahy nebo až bude Sofi větší, tak přijedem busem ;-) Jo a nebo se holt budu muset naiučit řídit, stejně to budu potřebovta až budeme bydlet v domku, páč ten je za prahou :-o Tak to už abych začla co? :-D :-D Jinka domek máte Market moc hezkej a fakt velikej, což je super!! Já miluju velké prostory. A jak píšeš, klidně to můžete jednou ještě vylepšit až to Sofik pořádně opatlá a ožužlá :-D :-D
Profilova fotka
marti aha :-N já myslela že řídíš no busem k nám to bude tedy problém :-N :-D jsme přeci jen vesnice kde tu každý má auto...tak až někdy pojedu do prahy za míšou tak se domluvíme a dáme si spicha v Praze 8-) ;-) tam dojedeš metrem busem,tramvají :-D :-D ale já jsem tam tatar :-x 8-( :-D jako včéra kdyby jste mě viděli :-D :-D míša ze mě nemohla já neumím nastupovat na schody s kočárkem :-D :-D fakt ne bojím se já nastoupila kočár jsme tam nechala a přešlapovala schody :-D :-D až jeden pán se nade mnou slitovat a ten kočík se Sofíí my tam strčil no byla to pro mě muka :-N :-N :-p :-p míša se chudák smála jak blázen já se jí ani nedivím jsme debil :-p :-p jj prostory tu fakt máme ;-) mám velkou ložnici obývák kuchyni jídelnu i halu :-D :-D to je ale zase ůklid víš,.. 8-( :-D |-|
Profilova fotka
http://www.babyweb.cz/Clanky/a4442-Ma... tam nekde v levo s míšou stojíme :-D :-D :-D :-D
ahoj holky, já si dnes trochu pospala a cítím se už přespaná, nic moc! Marti, také přeju všechno nejlepší, budete slavit? ;-) s tou M. střechou souhlasím, jsem taky dost vybíravá, ale dobré nápady se tam dají najít, prostě nějaká inspirace a tak. jedna moje kamarádka, bydlí tam jako ty, začala řídit teď s druhým prckem, docela odvaha, ale pomalu se k tomu má, třeba jede s manželem jen kousíček do obchodu. prý mají kamarádky s prcky a jak už má dva, je to potřeba. já jsem hrozně ráda, že jsem začala řídit v práci, dobře jsem se rozjezdila, takže teď bych si troufla kamkoliv. Marti, neboj a zkoušej to, oceníš to, uvidíš Markét, užijte si to dnes, je to fajn mít kamarádky s prťaty, viď? ;-) moje švagrová kojila až do roku a půl, ale příkrmy asi byly, to jo. pak šel malý do nemocnice a jí se přestalo dělat mléko, jinak by asi kojila dál.
Profilova fotka
Jestli jsi měla fialové tričko a míša něco světlejšího, tak jsem vás našla :-)
něco pro maminky: http://s.cdn.nrholding.net/newsletter...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?