Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 evicko, ja nevim jak pojedeme do teho Egypta, ja tam jeste nikdy nebyla, urcite si vyhlidneme nejaky lepsi hotel a dobryma recenzema a pojedeme na 80% s tim jednim parem. Nebo bychom jeli i samy asi. planujeme jet na dve dovci pristi rok, potom na konci leta bud zase treba chorvatsko nebo spis treba Rakousko, Slovensko kolem jezera Garda atd...

Kaci, jj mam ho az od sportaku. pristi rok v lete ho budu prodavat tak za nej dostanu alespon nejaky penizky emoticon
20. zář 2010 v 09:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky

vítám evičku včéra jsem na tebe myslela a říkala jsme kdy se asi vrátíte emoticon emoticon moc jste si užili vid a to je moc dobře!!malá je šikulka a tich pokroků bude ted mnohem více emoticon máš se nač těšit my už skoro chodíme děláme paci paci stavíme kostky,říká už krásně máme hlavně když chce po ránu jídlo emoticon emoticon měli jste tam fakt teplíčko emoticon a ty jídla a ceny to mě také v CH mile překvapilo že to nebylo až tak moc drahé a že jste udělali výlety to je také super!!těším se na fotečky!!jinak naše je snědá od narození emoticon ale ano opálila se tam i přesto že byla pořád ve stínu a mazala jsem jí 50 ale fakt dobrý myslím že bude opalovací tip po nás emoticon tu DR upřímně mě také láka emoticon ale neumím si představit 10 hod v letadle emoticon jako kdo ví co bude za rok ale ted by to s ní moc nešlo emoticon my plánujeme příští rok 2 dovči ne li 3 emoticon emoticon jednu s našimi pak sami a pak s kámošema emoticon budou nám vracet daně mateřskou atd takže penízky snad budou emoticon ale jak říkám kdo ví co bude nějak zatím neplánuji a opět to necháme na poslední chvíli ted záleží hlavně na malé jaká bude atd atd...

martinko to jsem ráda že jste to zvládli na návrhy se těš emoticon

leničko oslava super malá mega hodná emoticon jeli jsme domů až kolem 19 večer...mají kotátko tak to bylo legrační emoticon emoticon
20. zář 2010 v 09:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Míšo tak to jo,já jsem si jen nebyla jistá...určitě ho prodáš! Je to opravdu krásný kočárek! Teď už jen ta praktičnost.... emoticon Jinak dvě dovolené v roce,to je bomba...ale docela blbě se odviká....my byli loni dvakrát,letos zatím ne.....a už to chybí!!!!!!! Jinak ohledně dovolené máme jasno...ale to napíšu do IP...přeci jen je to veřejná diskuze a lidé jsou různý.....

Martinko,já si myslím co se týče takhle těch dovolených buď letadlo,nebo auto....tak to je věc rodičů,protože jen oni zanjí své dítě a vědí,co zvládne a co ne..a nevěřím tomu,že by někdo z rodičů dělal proti vůli dítěte......takže pokud by tu cestu letadlem zvládlo moje dítě,tak bych letěla!!!!! emoticon

Také vám pošlu odkaz a heslo na nové fotečky,včera jsme si udělali krásný výlet už v osm ráno jsme vyjeli a domů přijeli kolem desáté večer,bylo to nádherné. Vůbec jsme měli celý víkend hezký a počasí také vyšlo emoticon

Tady rozplánovano dovolených....tak ať vám to vyjde!!!! emoticon emoticon emoticon
20. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko pošli těším s ena fotečky emoticon super že jste si to užili emoticon emoticon
rozplánováno noc nemám emoticon jak říkám kdo ví co bude emoticon také chci IP kam bude dovča!!
20. zář 2010 v 10:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ja chci take IP!!!! emoticon

Holky mala mi usnula!!!!! lezou ji 4 horni zuby najednou hustej mazec ale zvlada to v pohode,, ale alespon vim proc chudinka nemohla usinat pres den atd...:-X jednicku nahore uz ma venku, kazdou chvili budou venku obe dvojky a druha jednicka jeste videt neni.. tak ze by tam chybela? emoticon
20. zář 2010 v 10:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 fotečky najdete tady.....heslo jdu teď posílat všem.......byli jsme se známýma.

http://okka.rajce.idnes.cz/19.9.2010/

Jj,jak říkáš Markét.......kdo ví co bude,jak na tom budem a stát se může a nemusí cokoliv...... emoticon

Včera jsme si jasně vše stanovili,takže až to bude aktuální,všem písnu IP!!!! emoticon

Jejda,tak to je pěkné Míšo...hlavně ať spinká,je to lepší než aby jí to bolelo a ona byla vzhůru....
20. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 tak jsem to poslala....jméno a heslo...snad jsem na někoho nezapoměla...
20. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 kaci a kam pojedes na dovcu??? emoticon
20. zář 2010 v 10:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Míšo.....napíšu vám to všem do IP,ale až přijde ten správný čas.... emoticon Už je to na 100%......vydrž..... emoticon
20. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko kdepak jste byli?a to jsou tvoji rodiče?moc vám to tam všem sluší a hafík jééééééé emoticon emoticon
20. zář 2010 v 10:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 kaci jeeee emoticon to bude nejaka lumparna .-D
20. zář 2010 v 11:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Děkujeme emoticon ...ne,ne....to nejsou rodiče...Je to manželova teta emoticon A jejich baráček a pejsek...večer jsme u nich potom grilovali.
Míšo.....lumpárna??? emoticon emoticon emoticon Tak se na tu lumpárnu těším! emoticon
20. zář 2010 v 11:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko ty tajnůstkářko emoticon emoticon emoticon
20. zář 2010 ve 13:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak jsem konečně uspala Vládíka, vypadalo to, že snad dneska nebude spát.
45 min. si hrál v postýlce a chtěla jsem,aby spinkal, jinak by mi večer brzy padnul a nevím, v kolik by zítra vstával. Tak na třetí pokus v houpání usnul emoticon

Evičko, vítám tě zpátky, i když by sis raději přála, aby jste tam zůstali emoticon Počasí se tam horší, tak to nevadí, ne emoticon
Já koukala na počasí skoro pořád a říkala jsem si, že tam máte krásně emoticon
Tak koukám, že jsme si všechny dovči s prckama náramně užili, tak to je dobře a alespoň dobrá inspirace pro ostatní emoticon
Řím je nádherný, viď. Já se tam chci určitě vrátit a ta Katedrála je úchvatná, ani se nedivím, že se tam Sárince moc líbilo. My tam byli zrovna, když probíhala mše a to musí vzít za srdce každého i nevěřícího.

Holky, i přesto, že vaše dětičky zvládli cestu autem, tak já nevěřím, že by to Vládík vydržel a co se týče té DR, tak bych se už s malým tolik nebála. Vašek už kouká na Emiráty na leden - březen. Já teď vybrala i krásný hotel s dobrýma recenzema na Kapverdách. Přeci jen je cesta 5 hodin.
Kdyby se nezadařilo s prckem teď, ale později, tak bych taky brala třeba duben - květen Egypt.

Jinak jak to vypadá s druhým mimi? No necháváme to, kdy se zadaří. Teď trochu cítím, že se možná zadařilo. Pleť mám šílenou, jako první měsíce s Vládíkem emoticon no uvidíme.

Jinak Vám musím říct, že jsem z vašich dětiček zmatená, je jich tolik, že přesně nevím, kolik měsíců každé prdelce nebo Filípkovi je emoticon

Leni, Francii si pěkně užíváte, to je dobře. A jak je Adam v práci spokojený? On tam mluví francouzsky nebo anglicky?

Jinak mi Vašek oznámil, že za 5 týdnů budeme mít koťátko - kocourka emoticon Já ho nechtěla, protože mi řekl, že bude jen venku, tak teď prý bude moct do zádveří. Jsem zvědavá, jestli pak bude moct být doma.

Leni, jak jsi se ptala, co s kočárkem. Tak já si původně myslela, že ten náš prodám a koupím použitou S4, ale tím, že mám teď super golfky, tak na ty první měsíce vydržím s hlubokým tím naším a pak už budu používat jen ty golfky, které si určitě nechám.
20. zář 2010 ve 13:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_10.mesic/

posílám nějaké fotečky z 10 měs emoticon
20. zář 2010 ve 14:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jéé JIřinko, to by bylo supr, kdyby vyšlo teď to druhé miminko emoticon Budu moc držet palce emoticon emoticon Ale s tím koťátkem si to ještě rozmyslete, je to docela problém pokud by jsi byla těhotná, protože je tam nebezpčí toxoplazmózi nebo jak se to píše emoticon Všeobecně by si totiž těhotné měly kočkám vyhábat emoticon Tak se radši nejprve zeptej doktorky než ho poříídíte nebo než zjistíš, že jsi opravdu těhu emoticon

Kačko ty jsi nějaká tajemná, taky tuším nějakou novinku emoticon

Jinka holky jste mě s těma dovolenejma tak navnadily, že bych nejraději už jela někam teď, ale nakonec budu ráda, když vyjde něco příští rok. přeci jenom stavíme, tak nevím zda zbydou nějaké korunky emoticon
20. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

Jiři, taky držím palce, snad se zadařilo! emoticon
Adam je spokojený, bere to jako přínost, jsou tam na něho hodní. mluví tam anglicky, je to centrála, tak tam musí umět. fráninu se bude učit se mnou, už jsem mu nařídila hodiny, ať si odtud taky něco odnese! emoticon
vy máte v domečku dva pokojíčky? a co v tom druhém, zatím taky šatnu jako Monča a Evička?
a malý se hraje spíš sám nebo se mu musíš hodně věnovat?
jste tady pro mě takové zkušené maminy, tak si pak ráda nechám poradit, na Koníka nějak nejsem, ale třeba mě to taky chytne! emoticon

Marky, úplně na těch fotkách vidím, jak se malá mění. Tobě to asi jako mamině nepřijde, vidíš ji denně, ale jde to fakt vidět, hrozně roste a je to už slečna! emoticon

Marti, ani se nenadáš a budete bydlet! je fajn, že máš na to teď čas, je mi jasné, že Ti malá taky dáva zabrat, ale kdybys chodila do práce, tak je horší si najít čas na řešení zařízení, ne?
kam byste rádi za rok na dovču?

Kači, kuješ pikle? no jsem zvědavá! emoticon

Míšo a vám držím palce, ať zoubky hezky rostou a malá to dobře zvládne, musí to být pro ni náročné!

já byla dnes zaplatit kurzy a za týden začínám
máme tu nádherné počasí, sice se už ochlazuje, ale fakt krásný podzim. u vás taky dle zpráv, ne?
20. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko to by bylo super kdyby to vyšlo emoticon emoticon emoticon jen nevím zda by si potom někam letěla emoticon emoticon emoticon tedy vládík také někdy usíná co emoticon já jí ted dala babičce ze zhora emoticon tak šli na hřiště emoticon emoticon proč by to vládík nevydržel emoticon a mslíš že v letadle 10 hod by to bylo lepší...nejsem si moc jistá tam přeci jen jsou lidi v autě jedeš sama emoticon kocourka si ted pořídila švagrová s přítelem do bytu emoticon jako kotátko je to fajn dospělé moc nemusím...a venku bych se bála že už se nevrátí emoticon emoticon

marti té toxoplasmosy bych se tak nebála i když jiřinka by jí měla venku to je asi větší riziko nákazy než když ho máš jen doma emoticon to je také fakt.. emoticon měj radost s domečku a až uděláte domeček budete cestovat emoticon asi nemůžeme mít vše my loni také nikde nebyli jelikož jsme dělali baráček.. emoticon
20. zář 2010 ve 14:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni jj mění se i já to vidím emoticon hodně lidí ted říká že je podobná i mě emoticon emoticon emoticon hlavně lidi i doktoři ode mě z práce..a to znají i manžu.. emoticon ale na rajčeti jak je ta fotka s tchýní tak je dost podobná jí emoticon mění se a dělá neuvěřitelné pokroky emoticon mám z ní takovou radost emoticon emoticon je to takové štěstíčko největší!!!!
jéé tak to je super s těmi kurzy to jsem moc ráda že to klaplo emoticon také tu máme dneska hezky jen ráno tu byli 4 st emoticon emoticon brrr
20. zář 2010 ve 14:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 jo Marti, je podobná na Jirku, ale má i Tvoje rysy! jak by ne, když je Tvoje! emoticon
jak jsi říkala, že nevíš, zda se chceš vrátit do stejné práce, co jiného bys chtěla dělat? šla bys i mimo obor nebo spíš v oboru ale jinam?
musí to být nádherný pocit, když vidíš, jak je Tvoje dítko šikovné a dělá pokroky, hrozně se na to těším!

jsem ráda aspoň za tyto kurzy, na týden za 53 Eur, ale denní by byly lepší. člověk holt nemůže mít vše!
já už mám hezky uklizíno a klídek, pak asi zajdu do parku se tam trošku učit, když je tam tak hezky emoticon

holky, hrozně vám závidím ty vaše domečky a že už máte vlastní bydlení. samozřejmě v dobrém! nám to bude ještě trvat, než půjdeme do vlastního. sice jsme vlastní byt v Praze zvažovali, ale pak jsme si řekli, že když nevíme, kde skončíme, tak budeme radši ještě v podnámu a spíš šetřit korunky na domeček
Marky, vy máte v plánu ještě nějaké úpravy, třeba fasádu budete dělat nebo už jste komplet?
20. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni jo moje je emoticon emoticon to je pravda...je spíše do jirky to nepopírám ani nechci a jsem za to ráda emoticon že si může být jistý emoticon emoticon
co bych chtěla dělat tot otázka do oboru myslím zdravotn.se mi nechce emoticon to přiznávám a fakt se tam nechci vracet ale když nic jiného nebude emoticon tam mám práci vždy jistou emoticon ale co budeme dělat je ve hvězdách i manžel má v plánu rozjet něco v podnikání nebo tak tak uvidíme emoticon
tak to je dobrá cena za ty kurzy..já si myslím že tyto budou lepší že budeš mít čas i na něco jiného emoticon neboj se jednou se také domečku dočkáš..nebo bytečku to už je jedno ale něco svého bude..švagrová pochází z baráčku a ted šla za přítelem do bytu v praze a je spokojená emoticon tak vnitřek máme asi hotový jen chci za krbem obložit tu stěnu kamenem emoticon asi na jaře...ted nás čeká udělat balkon celý vytrhat udalat novou podlahu a dát tam dlažbu..pak příští rok je v plánu pergola příjezdová cesta..plot emoticon emoticon hele v baráku je nekonečná práce emoticon emoticon pořád bude co dělat emoticon ale chceme postupně nemusím mít vše hned baví mě to dělat postupně a hlavně si na to našetřit a dělat ze svého emoticon už půjčku žádnou nechci...fasáda je tu jako nová..ta třea až za 40 let emoticon
20. zář 2010 ve 14:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 já se upsala MARKY, promiň za kiks ve jméně! emoticon

taky bychom v budoucnu rádi podnikali, je to supr být vlastním pánem, ale na začátku asi žádná sranda! v tom případě bychom se v klídku mohli vráti na j. Moravu, ale jinak spíš zatím Praha, práce je tu jistější.

balkonek je paráda, hlavně v létě, sednout si večer s vínečkem a odpočívat emoticon

já myslela barvu domečku, jestli budete něco dávat či ne, asi to neumí pojmenovat, zda fasáda je ta barevná či ne. jo, souhlas, na baráku je furt co dělat!
20. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Ahoj holky!
Po strašně dlouhý době zdravím! Koukám, že jste byly všechny na dovolené, to se máte, parádně jste si to užily. Markét, Míšo, ty vaše fotky, no to je nádhera! Jsem na ně koukala s pusou dokořán emoticon Muselo to být nádherné v Chorvatsku!

Jiřinko, tvoje fotky jsem ještě nestihla emoticon

Leni, tak jak je v Paříži? Co čtu, tak parádně, viď?

Holky, my už dodělali kuchyň s jídelnou, chybí jen obklad a komplet koupelnu (tedy, až na nějakou tu poličku ve sprcháči - nějak se mi nic nelíbí, a na pár háčků), takže hned jak přijedu dneska domů z práce, našoupu to na rajče a dám vám vědět. Ostatní místnosti na zařízení teprv čekají emoticon Jde to sice pomalu, ale jistě emoticon
20. zář 2010 ve 14:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tebet ahojky zdravím tě emoticon tak to je super jak hezky jedete emoticon emoticon jasně jde to pomalu ale jednou to bude emoticon !!naházej na rajče jsme moc zvědavá emoticon !!!!

leni já to pochopila to jméno emoticon nevadí..jj jak píšeš není to sranda počátek investice atd...ale pak to stojí za to..tak barva by se mi líbila ale proč jen kvli barvě předělávat co je prostě v pohodě emoticon ted jsou na řadě jiné věci...hlavní j že to máme uvnitř i z venku vypadá baráček hezky..tak co..
20. zář 2010 v 15:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Tebet, taky tě zdravím emoticon
Hlavně že se posunul baráček. pak ukaž fotečky emoticon

Markét, on by v autě opravdu nevydržel, vadí mu sedět v sedačce. Teď třeba 2 hoďky vydrží, ale musíš mu po většinu času dělat blbečka a zavřít pusu jídlem.
V tom letadle má přeci jen prostor. I když 10 hodiny už je opravdu hodně. Nevýhodou je, že do 2 let nemá svoje sedadlo a on neumí v sedě v ruce usnout.

Leni, druhý pokoj bude dětský pokojíček, teď tam jen suším prádlo a je tam počítač.
Vládík si teď hodně hraje sám a když chce, abychom si hráli s ním, tak hračky přinese, nebo si nás sám k hračkám odvede za ruku.
Jen doufám, že se vládík naučí spát, toho se taky děsím. v noci se pořád budí. Teď jsou to zase asi zuby - špičáky, ale prospané celé noci dokážu spočítat na prstech jedné ruky, možná bych přidala jeden nebo dva prsty z druhé ruky emoticon

S tím koťátkem a těhu máte pravdu, nějak mi to nedošlo emoticon
Vašek jí chce hlavně kvůli plašení myší.

Chceme tu ještě jednu dovču stihnout mezi 4. a 7. měsícem těhotenství, to jsem byla i v tom Římě.

Kačí, proč nás tak napínáš emoticon emoticon
Jinak chápu, že to nechceš zveřejňovat
20. zář 2010 v 16:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko,také držím palečky.....ať se zadaří!!! Jinak s tou kočičkou bych se docela bála také,ale myslím si když bude venku,tak to asi nemá vliv...Domu bych to nepouštěla,ale zase když to bude koťátko,tak je to těžké,je to takové krásné roztomilé.
Ahoj Tebet....zdravím...náhodou děláte pěkné pokroky! Ono to nejde hned,ale jde to pomalu a jistě emoticon

Holky já vás schválně nenapínám.... emoticon A hlavně je to za čtyři měsíce,až to bude aktuální...a toho se také nemusím dožít emoticon emoticon Neberte to špatně....

Markétko,na baráčku je pořád co dělat,viď? Ale zas je o krásné... emoticon A vše je jenom o čase,trpělivosti a bohužel finance.........
Všechno jsem nestačila dočíst....balím a jedu domu.....dočtu zítra....
20. zář 2010 v 16:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Čauves,
tak se tedy hlásím i s fotkami. Název i heslo jsou jako u předešlého, kdo neví, nebo smazal, ať dá vědět, pošlu IP!
Fotek moc není, jak jsem říkala, zatím není moc fotit. Ještě je třeba všude vymalovat, to se nedá, kvůli těm mokrým zdem (už jsou tedy suché, ale musí se opravit)... No a taky chystáme na podzim dělat nějaké podhledy. Zahrada a teráska musí počkat až na příští rok. Štve mě to, protože nemůžem ani na "zahradu" - rozuměj oranici... emoticon

Kačko, já jsem taky hrozně zvědavá, ale až budeš chtít, řekneš nám to, viď? Jo a ta tvoje sedačka je úplně mňamy! My pořád vybíráme, chystáme se na nějakou výstavu. Teď nám utekla Tendence, což mně štve, ale museli jsme mimo ČR. Tak snad bude Pragointeriér, nebo něco jinýho.

Míšo, hrozně ráda bych se podívala na fotečky, jak jsi fotila svatbu, můžu poprosit o údaje? Moc mě to zajímá, v tom focení děláš úžasný pokroky, asi tě to hodně baví, viď? A máš trpělivost, tu já teda postrádám emoticon
20. zář 2010 v 18:28  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tebet já prosím o IP emoticon emoticon

jiřinko tak to chápu že v autě nerad ale nechápala jsem proč by to v letadle 10 hodin právě mělo být lepší emoticon to jsem nepochopila s tím kotětem si to rozmysli pořádně je to riziko jako těhu pokud bude venku bys k němu nesměla vlbec emoticon jistota je jistota emoticon my se ted takév noci budíme byla noc kdy jsme vstávala po 20 min a ve 4 jsme vstávali také asi zuby emoticon je to síla potom vid? emoticon

kačko dožiješ co by ne emoticon emoticon tak to je v lednu? emoticon emoticon emoticon jinak ano na baráčku je pořád co dělat ale děláme fakt postupně tak to jde emoticon
20. zář 2010 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 holky neprislo vam to take???

kocarkem Prahou

Maminky,

štve vás, bezohlednost vůči vám v tramvaji, metru nebo na parkovišti? Přijďte vytvořit rekord v počtu kočárků a tím upozornit na problémy, které v Praze máte. Stovky atraktivních cen, ochutnávky novinek a mnoho dalšího.
Vstup je zdarma, pro každého dárek kniha Babyweb do ruky. Můžete vyhrát stovky atraktivních cen v tombole, na místě ukázky a ochutnávky nových výrobků pro nejmenší děti. Odborníci představí nové modely kočárků a poradí se správným používáním autosedaček. Známí lékaři budou odpovídat na dotazy v Poradně LIVE. Podrobnosti na www.babyweb.cz

Těšíme se na vás ve středu 22. září od 14 do 18 hodin ve Žlutých lázních v Podolí. Pořádají Babyweb.cz a sdružení aktivních maminek. Mediálním partnerem je Radio City. Podrobnosti zde.

Redakce Babyweb.cz
20. zář 2010 v 19:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 přišlo..
20. zář 2010 v 19:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.