Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Kačko ta sedačka vypadá dobře. Tvar skoro jako chceme my. Na kolik nakonec vyšla. Je dělaná na zakázku?
Profilova fotka
mag, kocici miminka jsou bozsky! :)
Profilova fotka
A mecháčkovýýýýýýýýýýý :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám na tenis a stihla jsem vás už i dočíst .-) Musela jsem, abych nezapomněla na něco reagovat ;-) Nejdřív děkuji za pochvalu foteček z Bulharska, těm, které už shlédly x-) Leni, já už se taky konečně stihla podívat na fotky z Paříže, ty zahrady ve Versailles vypadají nádherně a opravdu na celý den, viď. Co malá Anička, jak to s vámi zvládla? Vypadala spokojeně :-) A co manžílek v práci, jak on je spokojený? To hlídání je super, ty jsi na to stvořená, viď. A to jsou teda češi, kterým hlídáš? Ty kurzy mě mrzí, je škoda, že to takhle nevyšlo :-| Jak jsi se ptala, jestli Vládík tahá holčičky za vlásky,tak teď nějakou dobu ne ;-) V té české restauraci jsme nebyli. Jinak Vládík je teď skvělý, je strašně hodný, i když rošťák, ale je opravdu fajn. Hodně si hraje, poslouchá, co povídáme, občas provokuje, už ví, co znamená to a to, rád si prohlíží knížky, baví ho už dělat složitější věci a taky se na ně soustředit, začal dělat pejska, kočičku, kravičku, prasátko, rybičky, ptáčky a motýlka :-) Dokonce je i venku pozná a udělá je :-) Jen jsme byli v úterý u doktorky a viděl sestřičku a po dvou měsících si jí pamatoval a začal hysterčit a držel se mě jak klíště i u doktorky. Začíná hodně žárlit, jakmile si hraju s Kryštůfkem, nebo jiným dítětem, tak hned přiběhne, objímáme, pusinkuje, nebo nadává :-) Moni, koukla jsem na miminka kočičí a jsou úžasná :-) Co miminko? Brzy bych tě chtěla vidět, tak když budeš chtít, můžeme s Vládíkem dorazit. Domeček je úžasný. Mě se ta tapeta moc líbí, k vám patří. Kolíbka je úžasná. Co se týče toho kočárku, tak ten se mi moc nelíbí, nelíbí se mi ten rám na dělení těch koleček, ale každému se líbí něco jiného ;-) Kačí, sedačka je úžasná :-) Jak ses ptala na ty krámky, tak nějak butiky tam tolik nebyli, prodávají většinou "značkové" oblečení, jiné rifle, než armani, dolce gabana apod. tam nekoupíš. Já mám rifle "replay" a vyšli na 600, kozačky na 600, pásek "levis" na 110, taška "adidas" 220 apod. ;-) pavlínko, tak to je super, že Kačenka má dole třmínky x-) Jinak jsem koukala na nové fotečky a moc vám to tam sluší, malá je nádherná. Martinko, co Sofinka, už jí je lépe? Alespoň, že to tak statečně zvládá. Já tu odsávačku využívám. Vládík se už snaží smrkat, ale stejně jsem mu to teď 2x vysála, má rýmičku už dlouho. Jinak ty dlaždičky jsou krásný. Je pravda, že to potřebuje veliký prostor. míšo, Amálka je šikulka x-) Jak se někdo ptal na ty kamna, tak my už po příletu taky zatopili a Vládík ví, že k ním nesmí a jen provokuje, že jde tak 1-2 metry k nim a schválně se jako natahuje a kouká, jestli koukáme :-D S tou ohrádkou nevíme, ona bude taky horká, vidím to u televize, jak hoří a myslíme si, že by to prcka ještě víc přitahovalo. Musíme ho prostě hlídat. Leni, to je dobře, že Filípkovi to Chorvatsko nějak neublížilo, ani bych si to nemyslela. I když já bych se s Vládíkem tenkrát bála, on nám v autě nechtěl moc spát. Moc Vám to tam sluší a malej je nádherný kluk x-) Jinak Evička měla mít celou dobu krásně, tak už se na ní, vyprávění a fotečky moc těším :-)
Profilova fotka
Jéje, to je román :-.
Profilova fotka
Jiřinko. Já doufám, že až se nastěhujeme, tak přijedete na minikolaudačku všechny. Ale určitě tě ráda uvidím i dřív ;-) . Já ten kočárek ještě neviděla na živo. Líbí se mi, že je dobře skladný, váha a chtěla bych čtyřkolku JInak Vaše fotky jsem ještě neviděla. Vždycky se na to musím psychicky připravit. Mám s tou Vaší stránkou problém, prostě to jde strašně pomalu, pokud mně tam můj PC vůbec pustí.
Profilova fotka
mag me se ten kocarek moc libi :) je to takovy dobry kompromis.
Profilova fotka
moni, máme to na rajčeti ne na těch našich stránkách www.vevercata.rajce.idnes.cz
Profilova fotka
No hurá Jiří, tak to si je v klídku prohlédnu. Děkuji.
Profilova fotka
ahojky holky dneska jsem tu čile k světu včéra jsem šla spát v půl 8 :-D :-D tak jsem vyspinkaná x-) x-) kačko to určitě záleží na destinaci myslím že on jel do té dražší protože to bylo o hodně zlevněné ;-) dali to do rádia poslední 2 volná místa on tam zavolal a letěli za takto dobrou cenu jinak myslím že pro jednoho to bylo tak 35-40 tis.--ale poptám se až se vrátí kde přesně byli a jak se jim tam líbilo sedačka vypadá moc hezky x-) x-) moni kočáreky vypadá moc hezky 8-) ;-) a kotátka jsou krásnááá x-) x-) jiřinko také jsem koukala na fotečky psala jsem ti na skype jen nevím zda to došlo miáš hezké plavečky moc vám to tam slušelo hotel vypadá krásně a ty vlny ty vypadaly parádně 8-) je vidět že jste si to užili :-) :-) leni to mě mrzí s těmi kurzy :-| :-( jinak to chodítko má skoro každé miminko :-D :-D my měli i to klasické to ted budu prodávat protože ona je nadšená z tohoto ;-) koupila jí ho moje maminka k roku ale už nevydržela a dal jí to :-D navíc v roce už by také mohla capkat po svých 8-) a bylo by to jaksi na 2 věci :-D :-D nám rostou horní 2 :-x je to mazec!!!včerejší noc jsme se budili po 20 min...na dnešek spinakala krásně celou noc už je tam ty zuby vidím tak snad budou brzy venku už bude mít 6 zubů :-D :-D dostali jsme úžasné botičky pro malou tak jsem nadšená a plavání bylo super :-) :-)
Ahojky holky.. :-) Moni,máte krásná koťátka!!! Kolik jich je?? Jinak jsem koukala na kočárek a není špatný,já jsem ho viděla i na živo,a je pěkný,jen mě se u něho nelíbí ty kolečka. Nevím...ale barevná kombinace super! Děkuji za pochvalu sedačky..taky to byl ,,porod,,konečně nějakou sehnat,která by vyhovovala. Jiřinko, tak aspoň že z nějakých hadříků byla radost a aspoň něco se nakoupilo,ne?? Kde to koupíš za ty peníze? ;-) ;-) Ale já jsem tady nikde nečetla z čeho jsi tak unavená???? ;-) Nebo jsem to přehlédla??? ;-) Vládíček žárlí........,má tě rád..... Markét,tak to určitě záleží na destinaci a většinou se potom od toho odvíjí i cena....,no uvidíš až znnámý přijedou ;-) No a co máte v plánu na víkend?? Dneska to vypadá na krásnou slunečnou sobotu........
Profilova fotka
kačko porod teprve zažiješ :-D :-D dneska jsem uklízela a čekám maminu s babičkou a dědou..a zítra jedeme do Prahy švagrové přítel má narozky tak jedeme k nim na byt slavit udělala mu nádhernýý dort ve tvaru srdce x-) my jsme mu koupili kosmetiku a lambrusco..to má rád :-) a já také :-D :-D dopoledne bylo hezky ted už se zatáhlo malá mi spinká v kočárku :-) tak mám chvilku klid :-)
Článek se načítá
Ahoj holky, my se byli dnes projít v části le Marais, je to jako na Starém městě v Praze, starobylé uličky, obchůdky a židovská čtvrť, bylo to hezké. Teď už jdeme baštit obídek. Z kurzů se mi ozvali a neklaply, ale asi to tak mělo být. Jsem i slyšela, že tím, jak je to levné, tak to není vždy úplně kvalitní. Našla jsem jiné, večerní, dvakrát týden po 2 hodinách. Zatím na měsíc a když bych byla spokojená, zkusila bych je prodloužit, uvidíme. ;-) Míšo, Marky, já si dělala srandu, je mi jasné, že chodítka se dětem v tomto věku pořizují, ale jen mi přišlo hezké, jak jste si je koupily zároveň. Jiři, to je fajn, že je Vládík teď tak v pohodě. Jojo, čertovina mi kouká z očí, ale je úžasný! :-) Malá Anička byla úplně v pohodě, fakt zlatíčko. Teď tady mají babičku, tak hlídala ona. Já budu mít vždy středy celé, ale až od října a po domluvě jiné dny. Bude to pro mě i dobré kapesné a k tomu si vyzkouším, jak se starat o prcka, je to pro mě dobrá škola! ;-) Maminka je Češka a tatínek Francouz. Moni, mně se ten kočárek líbí. A jak barvu chcete? Z těch, co jsou tam na výběr se mi líbí černá, červená nebo modrá. Ale já osobně preferuju černou, je elegantní, vyměníš barvu dečky a hned je jiný. Můj favorit je tento: http://www.baby-kocarky.cz/detail.php... Myslím, že ho mají Kačka, ne? Holky a budete schovávat kočárek pro dalšího prcka nebo prodáte? Kači, dívala jsem se na fotky, díky za poslání, malá je fakt nádherná princezna! ;-) A jaký máte režim, spinká Ti dobře? Kači, tak co autosalon, byla to inspirace?
Profilova fotka
leni tak když máme stejně staré děti tak to musíme kupovat zároveň :-D :-D :-D to je škoda že ty kurzy neklaply :-( já rozhodně kočárek schovávat ani prodávat nebudu ;-) nechám si ho na druhé ale jen na zahrádku :-)
Hezký večer...,tak jaký byla den?? Co jste dělali??? Markét,..,,jo,jo...snad to zažiju a potom povím :-D Takže dneska jsi měla návštěvu a zítra jedete vy na oslavu,tak to je taky dobrý program....¨ Leni,já jsem nakonec na autosalonu nebyla,ale nějaké katalogy a letáky se ním tady válí :-N :-N ,dělala jsem oběd. Já se do výběru zařadím až to bude nutné ;-) No a před hodinkou jsme přijeli z Roudnice,tam jsme si koupili burčák - jednu petku červeného a teď to popíjíme. Bylo to tam fajn,stánky,jízda veteránů a na zámeckém nádvoří program. Jinak tam byl stánek s těma velkýma sýrama,Leni....to víš že jsem tam nechala skoro 300,- a u druhého za kozí a parmazán také 300,- :-D tak jsem si vzpoměla ;-) JO a také jsem tam viděla ještě jednou na živo ten kočík Concord,tak jsem se podívala jak psala Jiřinka a je to takové divné,ale je to opravdu jen o věci názoru. A také jsem tam viděla dva kočárky z té nové kolekce Casuaplay S4 fialovo černý....a ten byl nádherný!! Tenhle bych chtěla,nebo to Jané...ale to je hudba budoucnosti :-D :-D Dávají něco v tv???? Asi ne,co? Klasika......
Kači, my se také chystáme dát vínko. Ale burčáček bych si dala, to jo! ;-) My byli včera nakupovat potraviny v obrovském obchodňáku, tolik sýrů jsem v životě neviděla, hned jsem si na Tebe vzpomněla! :-) Holky, jestli bude v lednu srazík, tak já nějaký obr koupím a hezky si smlsneme! :-D Kači, dej mi tipy na nějaké dobré sýry, já znám jen eidam, ementál, nivu a camembert, na jiné si netroufám. Nejradši mám ty hermelínové smraďochy! Adam byl teď běhat, já mu to měřila. Dnes jsem se nepřidala, protože jsem byla trochu nachlazená, tak to nechci pokušet, tak až v pondělí. Marky, je mi to jasné a je to výhoda mít kámošku se stejně starým prckem! ;-) Užijte si zítra oslavu! Rozhodla jsem se pro jiné kurzy, měly by být i kvalitnější, tak to v pondělí půjdu zaplatit. Asi to tak mělo být! Hezký večer holky, my dáme asi nějaký filmík.
Profilova fotka
ahojky krásný sluníčkový den x-) x-) ¨ kačko jo jo včéra jsme tu měla rodinu :-) byli jsme se projít vzala jsem to chodítko malé ven a to jsi měla vidět jak capkala :-) mám fotky na koníku i facebooku ;-) ona už moc kočárek asi nevyužije :-N jak ví že má nohy nechce v něm být ]-( :-D jéé burčák ňam x-) x-) ten casual jsme ted také viděla je božský x-) x-) já ted miluju fialovou :-D :-D ne je fakt hezký ;-) my koukali tedy já na ty cesty domů..docela hezký seriál si myslím že to bude.. leni francie a sýry že :-D :-D vy běháte?jinak at vyjdou ty jiné kurzy ;-) děkuju užijeme pořádně se najím :-D :-D
Ahoj holky, též přeji krásný den, my jdeme dneska konečně na ten projekt těch koupelen, už to máme vše rozmyšleno, tak pak ukážu jak to bude. tu dolní koupelku jsme nakonec vymysleli hnědo - béžovou s mozaikou ;-) Tak pořád lítáme okolo baráku, že nemám čas ani na Vás reagovat :-( Ale už jsem konečně prohlédla fotečky. Leni Paříž nádherná, je vidět, že si to tam krásně užívate ;-) Moc ti to na fotkách sluší, fakt paráda. A už jsi prolítla nějaké obchůdky?? V Paříži mají moc hezké věci co??? a jak je to tam cenově?? Je tam draho?? Jiřinko, krásná dovolená. Koukám, že z toho Bulharska se stává pěkná destinace viď?? A Vládík je moc roztomilej!! A tobě to rovněž moc slušelo. hlavně v té bílé košili večer ;-) Míšo, fotečky krásné, jste tam s Markétou snad nedělali nic jiného než jste fotily ne :-D :-D Takovejch fotek :-D Ale moc pěkným, začínáte být obě dobré fotografky ;-) A mě se to letovisko moc líbilo, podle fotek to tam muselo být moc malebné?? Akorát jsem tam nějak nedohledala ten Váš apartmánek??? Kačko, koukala jsem na střechu a sedačka moc krásná, koukám, že už se Vám to začíná všechno rýsovat co??? Jinak já taky miluju sýry, hlabvně ten pravý parmazán, ale ten je málokde k sehnání. Kdepak ho kupuješ??? Markéto, říkala jsi na FB?? Můžu si tě taky přidat za přítele??? A holky co máte FB taky???
Profilova fotka
marti jasně jsem tam markéta kasíková ;-) já mám ten náš apartmánek na jedný fotce :-D :-D vyfocený :-D :-D najdu to a pošlu ;-) jen si uživej lítání kolem baráčku jsou to hezké starosti ;-) a hlavně radosti x-) x-)
Profilova fotka
marti.. http://murynka.rajce.idnes.cz/Chorvat...
Jéé aha, já nevěděla, že je to ono, jak to nemáš popsané. tak to vypadá pěkně a byli jste tam jen Vy nebo ještě někdo cizí??? Jdu si tě hned přidat na FB ;-)
čau holky, my dnes byli v muzeu franc.kinematografie, je tady takový den otevřených dveří ve vládních budovách, muzeích, kostelech apod. jinak krásné počasí, pak jsme se projeli na kole kolem Sény a prošli v parku Marky, jo, sýry parádní, já jsem na nich ujetá jako Kačka, jsme si psaly a úplně se shodly! sportujeme rádi, už plánuju i sprckem, pořídíme kárku za kolo, nostíka na záda a ať si zvyká od útlého dětství! :-D tady nemáme kolo ani brusle, tak chodíme běhat a je to fajn, když máme kousek park ;-) večerní kurzy jdu zaplati zítra, škoda, denní by byly lepší, ale aspoň něco pak písni, jaká byla oslava Marti, je tu draho dost! na jídle musíme šetřit, už tak to vychází tak nám vychází útrata za jídlo dvakrát víc než v ČR, ale Adam má naštěstí hodně levné obědy oblečení většinou taky dražší, ale byli jsme v pátek v jednom obr obchoďáku, kde byly i potraviny, tak jsme dobře nakoupili a měli tam hezké věci na manžu, tak mu chceme koupit bundu a kalhoty já budu potřebovat kabát a boty, snad něco pořídíme a co teď řešíte ohledně domečku? malá už je zdravá? jaký jste měly víkend a kdy dorazí Evička, nevíte?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem Vás konečně dočetla, naštěstí toho nebylo zase nějak moc, bála jsem se, že to bude horší :-) Přijeli jsme včera v 13h, cesta byla skvělá, vyjížděli jsme ve 2 v noci, bylo to 1200km, malá cestu tam i zpět víceméně prospinkala, a když nespala, tak koukala a hrála si, bylo to bez sebemenšího problémku. Za těch 14dní udělala strašně pokroků, zjistila, že má nožičky, chytá si je a snaží narvat do pusinky a co je nejvíc, před týdnem začala žvatlat mamamamama, je to božské x-) Dovolená byla bez chybičky, úžasná, moc jsme si to užili, jak bylo po sezoně,tak tam byl klídek, pláže skoro prázdné, ubytování bylo přímo na pláži, takže pecka, každý den jsme chodili na jídla do restaurací, ceny mě celkem mile překvapiliy pizza stejně drahá jako u nás a hodně jsme tam jedli mořské plody a ryby a nikdy jsme při večeři neplatili víc, než 35eur za oba a to jsme pokaždé dávali předkrm- mušle atd, hlavní jídlo (ryby,maso) a dezert, 1/2l vína a voda, takže spokojenost veliká. No a v krámech bylo stejně draho jako u nás, nějaké jídlo i levnější. A hadry za super penízky, koupila jsem si dvoje džínečky po 20eur, jinak jsme si nakoupili spoustu sýrů a takových těch smradlavých salámků, ty tam měli o hodně levnější. Malá byla zlatá, naučila se tam pravidelně spinkat, na pláži se jí krásně usínalo při šumění moře a vydržela tam spát přes den mnohem déle než tady. Počasí nám přálo, za celé 2 týdny bylo pod mrakem jen 2dny,ale přesto bylo teplo, jinak přes den třicítky, jasno, většinou pofukoval mírný větřík a večer 20-25 stupňů. Byli jsme na výletě 2x v horách v národním parku, to bylo překrásné, u moře třicet a když jsme vyjeli do hor, tak tam bylo 8stupňů, krásná krajina, strašně to nabíjelo. Jeden den jsme si udělali výlet do Říma, to se také vydařilo, je to krásné město, chodili jsme tam celý den a malá to krásně zvládla, koukala a spinkala, naprosto unešená jsem byla z Vatikánu, byli jsme vevnitř v katedrále sv.Petra, to byl neskutečný zážitek a malá tam byla zrovna vzhůru, mohla na té výzdobě oči nechat, bylo to fantastické. No je mi strašně líto, že už jsme zpátky, ještě bychom tam vydrželi, těch 14dní strašně uteklo. Leni, tak to je dobře, že jsi sehnala jiné ty kurzy a s tím hlídáním je to super. Prohlédla jsem fotky, strašně ti to na nich sekne, do Paříže se vyloženě hodíš :-) No a jak trávíš celé dny, není ti tam smutno? Jinak ten kočárek, jak jsi tu nechávala odkaz mám já a Pavlínka :-) Pavlí, jak bylo na dovče a co maličká? Mončo, gratuluji ke koťátkům, jsou božské x-) Neměla jsi choutky si jedno nechat? :-) A jak ti je těhulko, roste už bříško? copak nějaká fotečka? Markét, koukala jsem na fotečky, moc krásné, malá se ti pěkně u moře opálila, viď :-) Držím palečky, ať je to s tím srdíčkem v pořádku, kdy tam jdete? Míšo, taky jsem shlédla fotky, taky parádní, bylo to tam moc krásné a na fotkách vám to moc holky sluší :-) Koukám, že s focením jste se tam holky pěkně vyřádily :-) Martinko, to mě mrzí, že nebylo Sofince dobře, už je to lepší? K té odsávačce, malá rýmu ještě neměla, ale používám takovou tu odsávačku přes pusu, na takové ty nudličky, abych jí tam nemusela rejpat a jsem s ní spokojená. Sofinka je zlatínko,podle toho, co píšeš, tak je to hotový andílek, to je moc dobře :-) A vážíte už víc než my, malou jsem včera vážila a má 5730g :-) Na ty koupelny jsem moc zvědavá, ty obklady jsou krásné. Jo a škoda, že jsi o tom parmezánu nenapsala dřív, přivezla bych ti ho z Itálie, tam ho prodávali na každém rohu a opravdu výborný a mnohem levnější než tady..tak třeba příště :-) Jiřinko, nemůžu se dostat na ty tvoje fotky, to heslo z estranek mi tam nějak nejde, písni mi prosím do ip jméno a heslo. Shlédla jsem aspoň na vašich stránkách poslední fotky Vládíka, je to už kus chlapa, ten jeho čumáček je k zulíbání, jsou to krásné fotky. To zdržení na letišti muselo být náročné, Vládík je brouček, jak to pěkně zvládnul. A co mimi, rýsuje se to nějak? :-) Leni H, tak vy jste nakonec taky byli u moře? Kde přesně jste byli a co malej, taky v pohodě? Mrkla jsem na koníka na fotky, moc vám to tam sluší, malej je krásnej chlapeček :-) Já si myslím, že právě takhle s mimčama je cestování mnohem snadnější, než pak s většími dětičkami a mimču je jedno, kde je, hlavně, že tam má maminku a klid, nic víc nepotřebuje, starší členové našich rodin taky kroutili hlavou, že chceme s malou jet takovou dálku a přitom to proběhlo naprosto v klídečku a jsem přesvědčená, že mořský vzduch ji jedině prospěl. Kačko, jak jsi psala o tom burčáku, tak jsi mě úplně navnadila.. na dovče jsem si dávala k véče vždy tak decku vína, víc jsem nechtěla, když ještě kojím, ale v sobotu máme třídní sraz, tak si ji poprvé od těhu zase lupnu, manžel to tu bude muset zvládnout s flaškou a asi i v neděli, než se proberu z komatu :-D No a jak se vede, co zařizování bytečku, jde vše podle představ? Kde máš obrázek té sedačky?
Evi ahoooj! ;-) To musela být parádní dovča, úplně to na mě z toho popisu dýchlo a věřím Ti, že ty dva týdny byly málo, když bylo vše v klídku a malá spokojená a všichni jste si to moc užili! Budou fotečky? Musel to být supr relax! Teď na to budete hezky vzpomínat a těšit se na další! Já si taky myslím, že je dobře začít u dětí s čímkoliv brzy, např. cestování, pak si hezky zvyknou. Říkala mi tady jedna maminka, že měla pocit, že její chlapeček už kolem roku potřeboval společnost, že ona jako maminka už mu nestačila a já mám za sebe pocit, že ty děti, které brzy jdou do společnosti a mezi ostatní děti, si pak hezky zvykají a nebojí se tolik. Já se do práce nijak zvlášť nepohrnu, těším se na mateřskou, ale je fakt, že tři roky mateřské v ČR jsou oproti většině evropských států extrém a děti, co jsou s rodičemi furt, tak jsou pak takové závislé. Mně přijdou ideální dva, ale zas by se muselo pořešit hlídání a nebo pak skočit rovnou na druhé dítě! :-D Vidíš, Evi, vy máte taky ten kočárek, já úplně zapomněla! Dívala jsem se naposledy na fotky Páji a tak jsem ho poznala. Kupovali jste ho za stejnou cenu jako na tom odkazu? Myslíš, že starší by se vyplatil? Přeci jen mi to přijde dost, ale zas je to trojkombinace a díky té barvě se hodí na klučíka i holčičku! Jste s ním spokojení a hodí se i do terénu? Mně ani není tak smutno, jsem tu s Adamem a ten je mi nejbližší, ale těším se na kamarády a mamču, jak nás přijedou navštívit. ;-)
Profilova fotka
ahojik evi, meli jste tam tedy mnoohem tepleji, my se vecer klepali ve svetrech :-D:-D:-D jako vubec se nedalo byt venku, ja jsme silene zimouriva. Mala me ma ted jeste rymu, vylezly ji horni zuby, takze vsechno se vsim tak nejdeme ani na plavani. Na jare uz planujeme Egypt tak se zacinam tesit :-D:-D:-D a je fakt super ze jste si to uzili, ja Italii nejak nemusim, byla jsme tam uz asi 7 krat a nelaka me to tam, mozna ostrov Elba, to je na severu a docela zajimavy ostruvek ;-) lenus, ja ma take casualplay S4 ;-)
Profilova fotka
Leni, no s kočárkem jsem moc spokojená, jezdím s ním tady po lese, po městě a i na pláži jezdil skvěle, takže spokojenost největší :-) Já ho kupovala už použitý, vyšel mě myslím na 12tis a byl jako nový, paní ho měla jen na parádu do města a řekla bych, že sním vyjela tak 3x, prootže byl netknutý :-) Jinak je mi jasný, že ti tam s Adamem není smutno, myslela jsem ten čas, co je v práci, od kolika do kolika maká? A na jak dlouho tam nakonec budete? Míšo, no však já se taky bála, že tam bude večer klendra, jak jsi mi to psala, táhla jsem sebou půl kufru pomalu zimního oblečení a využila jsem to jen do těch hor, u moře bylo teploučko i v noci. Jinak já Itálii taky nemusela, nesnáším ty široké zalidněné pláže, ale tady se mi fakt líbilo, pláže nebyly tak široké a hlavně prázdné, nějaké dny v tom druhém týdnu jsme tam byli skoro sami, fakt paráda. Příště už dáme snad tu Sardinii, jak jsme původně plánovali.. i když teď, když jsme tam koukali na ty palmy, tak jsme začali zvažovat zase DR :-D Ten Egypt poletíte zase s těma rodinama, jak byli teď v Chorvatsku? Amálce pusinku, ať se brzo z toho dostane.
Evi, smutno ani ne, nějak se vždycky zabavím a fakt to utíká a pak se i těším, až se Adam vrátí z práce a budeme spolu. On chodí do práce tak na 9 a vrací se až po 19., no žádná sláva, ale co se dá dělat. Chci se i sama vrhnout na fráninu, ať tady ten čas nepromrhám, může se to pak hodit, když budu hledat práci. Zatím to vypadá do těch Vánoc. Nemůžu se dočkat foteček z vaší dovči, přidáš zítra nějaké? Evíku, ty máš tak hodné dítě že Ti ho úplně závidím! Adam mi teď vystrašeně řekl, že se bojí, že naše bude dráček po mně! :-D Já byla prý hrozný rarach! Do DR byste mohli z fleku, když je tak zlatá, ale zkusila bych zas něco jiného, Karibik je tak velký. My se teď dívali na reportáž o Malajsii, taky krásná země! Tak to je supr cena za ten kočárek, taky se pak budu dívat spíš po použitých. Míšo, na Elbě jsou teď moje mamča s přítelem, tak Ti pak řeknu a zkusím poslat i nějaké fotky. Taky Malta by nemusela být špatná a je dostupná, ta mě hodně lákala. Z Itálie bude krásná Sardinie a Sicílie. Přiznám se, že mě Egypt ani třeba Tunis moc neláká. Za sebe doporučuju Řecko, nádhera! Každopádně všude je něco! ;-)
Profilova fotka
Leni, fotky musím projít a promazat a dát do kupy, za celou dobu tam jsem na ně nešáhla, musím to zredukovat, je jich zbytečně moc a to by nikoho nebavilo prohlížet. Bylo to tam krásné, palmová riviera se tomu říká oprávněně, opravdu záplavy palem,to bych v Itálii nečekala, je mi děsně smutno,že je to už za náma. Do té DR bych jela jakože je to tam už ozkoušené a byli jsme tam nadšení, ale samozřejmě bych se chtěla podívat i do jiných destinací v Karibiku. Jen si myslím, že těch 10h letadlem by s malou byl asi celkem problém, za rok už bude chodit atd a to může být sebehodnější, přijde mi to hodně dlouhá doba, ale to se uvidí pak zase aktuálně.. ta kámoška, co má o 9týdnu mladšího chlapečka, tam chtějí za rok jet, ale bez malého.. to mi zase přijde strašně líto, nechat takhle malé dítko 2 týdny bez maminky a tatínka. Jdu do hajan, jsem po včerejšku ještě utahaná, moc jsme toho nenaspali, dobrou noc
Ahoj holky :-) Vítám Evičku!!!!! Tak podle toho jak píšeš,jste si to užili parádně,to je moc dobře!!!!!!!! Malinká je zlatá,když celou cestu skoro spinkala...a na dovolené byla takhle šikovná! Normálně jste si to užívali i s výletama,no prostě máte zlatou slečnu! ;-) Počasí vám vyšlo na jedničku,i to je pěkné....večery taky teplé......no prostě paráda!! Už se těším na fotečky. Sedačku mám na střeše v albu. Martinko,děkujeme za pochvalu sedačky.....většinou parmazán kupuji v Makru,nebo v Praze a nebo v Německu. Míšo,ale ty máš Casuaplay S4....jen od káry,ne? Hluboký jsi neměla,to měla snad Jiřinka.....nebo ano?
Ahoj holky!!!! Vítám zpět Evičku. No jsem úplně nadšená z tvého popisu dovolené. Hned bych jela taky, ale naše cácorka je na to opravdu ještě malá. Ale fakt jste si to super užili, úplně to na mě dýchalo ;-) A hlavně já Itálii fakt miluju, miluju tamní atmosféru, jídlo, nakupování, no prostě všechno ;-) My vždycky jedeme z Itálie narvaný, protože tam vždy kupujeme spousta jídla, sýry, pesta, vína, hlavně Lambrusca a ty šumivé levné, které já tolik miluju :-D Možná taky pojedeme příští rok ;-) Evi my taky chtěli příští rok do DR, ale nevím zda na to ty děcka nejsou ještě malé. Mě teď kámoška říkala, že byli s malinkým, kterému je rok a půl a prej tu cestu strašně špatně snášel. Už to na něj bylo opravdu moc dlouhé a ke konci už fakt nezvládal :-( Ale ty máš zlaté dítě, tak možná to půjde ;-) JOP a už se nemůžu dočkat foteček! A ještě si říkala, že dodáš ty fotky z pátého měsíce, tak na ty se už taky moc moc těším!!! HOlky jinka včera jsme to všechno zvládli, nechali jsme si udělat projekt do obou koupelen. prej bude hotovej v pátek, tak se moc moc těším, co nám vymyslí. teda trochu se i bojím :-o Leni teda ty kurzy jsou mega drahé. No ale hlavně, že jsi nějaké sehnala ;-) A co máš v plánu dál navštívit za památky. POkud budeš mít čas, tak si zajeď do Poitiers, je to daleko, ale je to krásné město ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?