Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

na víkend se vám má ale oteplit, poslouchám tady Frekvenci! emoticon

Marti, špenát není složitý, taky ho dělám, ale spíš koupím gnocci, kupovaný knedlík moc nemusím, výjimečně dělám z rohlíků, mám recept z Rakouska a dělala jsem ho k houbové omáčce před odjezdem, byli jsme u Dobříše na houbách s kamarádkou.

Taky bych uvítala pár receptů, samotnou mě tu moc nebaví vyvařovat, ale jen namátkou: boloňské špagety, rizoto, zapečené brambory či těstoviny, kuskus se zeleninou, těstoviny s česnekem a pestem.
jen takové rychlovky, vyvařujeme spíš o víkendu.
15. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 marti nepřije na to že je září a máme doma 18st emoticon emoticon ted jdeme zatopit v krbíku emoticon emoticon to bude teplíčko....je priostě hnus emoticon jaké složité jídlo emoticon špenát je za půl hodky k tomu udělám maso se štávou v papiňáku opět tak 30min a knedlík z pytlíku otázka hodiny dohromady emoticon mě ta tom nic složitého nepřijde emoticon emoticon
užij si návštěvu emoticon emoticon emoticon
15. zář 2010 v 11:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahojky..
Mončo,tak já souhlasím s tou příští sobotou,přidá se někdo k nám? Já jen mám menší problém,musím být doma do 17:00cca....jdeme na grilování a oslavu 70.narozenin......A pokud by pršelo,tak snad nepojedeme,ne? Nehodlám se tam mrskat o lidi s deštníkem emoticon emoticon Jinak ty velké dlažky se mi také líbili v tom krámku,hlavně ty červeno černé,jestli si vzpomínáš na ně...byl tam takový čínský vzor.....jedna stála snad cca 5.000,- emoticon ... emoticon

Marti,jinak máš taky pravdu v tom,že ty velké dlaždičky se opravdu všude nehodí,hlavně na to musí být místnost....Co malinká??? Už je to lepší???? Lepší se to aspoň po kouskách???

Leni,tak až se aklimatizujete,tak nám ukaž fotečky.....ať se podíváme a já pokochám emoticon A to že jste se takhle s Filípkem rozhodli cestovat,to je čistě vaše volba......neřešila bych okolí emoticon

Leni....je fajn že si to tam užíváte,z těch fotek to je úplně vidět!

Markét,děkuji za optání,ale v práci je jako v práci.. emoticon Pořád dokola. Už je i hnusné počasí,pomalu vytahuji teplejší oblečení....a léto skoro žádné nebylo!

Zítra nám konečně přivezou sedačku,tak už se těším! Kdyby nám nezkazili objednávku,tak už ji máme doma...Hned naměřím prostor mezi sedačkou a hned objednám stůl který si sama nakreslím.
15. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Mňam špenát.....kdopak dělá špenát??? Markét???? Ten já vždycky udělám plný hrnec!!! A včera jsem nebyla líná a udělala jsem si pro sebe čočku s okem!!!!! Už jsem na to měla dlouho chuť!!!! A hubky bych si také dala,miluju česnekové!!!!!!!!! emoticon
15. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Kači, tak po sedačce můžete vyrazit na dovču! emoticon
Jakou budete mít barvu? Já bych ráda jednou červenou nebo černou. Moc se mi líbí bílá, ale jsem prasátko! emoticon
A ještě něco vám chybí do bytečku nebo už je komplet?

Já sice ráda v jídle experimentuju, ale česká klasika je fakt dobrá! Takový gulášek nemá chybu, co? emoticon

Marky a knedlíky bramborové nebo houskové? Bramborové miluju! emoticon
15. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Leni....po sedačce ihned objednáme stůl.....budeme čekat na něj....potom nás čeká oslava,tu jsme měli mít teď o víkend,jenže rodina se nám nesejde celá,takže se to posouvá....mezitím dorazí ten stolek ,takže dovča zase ne,tak snad ten říjen bude klidnější.... emoticon No a potom zadáme konečně také tu stěnu,kterou máme vybranou a je to snad vše co nám chybí......krom lustru do ložnice... emoticon žádný se nám zatím nelíbil!!!Asi vyrazíme do Lutzu do Německa,mají tam dobré ceny i jiný sortiment a hlavně levné koberce co bychom chtěli do obýváku jen pod stůl. Ale to je taková drobnost...hlavně stůl a stěna...ať si mají hosté na co položit skleničku emoticon
Tak gulášek se šesti nemusím.......bramborový knedlík také ne....a kynutý jen ke kachně a nebo s vajíčkem! emoticon
15. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 holky tak prvni fotecky emoticon
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/llenicka1/album/prvni-dovolena/?show=919435
15. zář 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko já bych se ráda přidala ale myslím že ten den máme oslavu narozenin babičky... emoticon ta práce to je fakt práce práce na prd vid? emoticon ale bud ráda že nějaká je ted se hodně všude prý propouští emoticon gratulace k sedačce a stůl nakresli hezký emoticon emoticonjá mám také špenát moc ráda emoticon

já ted byla za holkami v práci zdr.dávají hromadné výpovědi...jako sestra která brala 25 tis má ted mít 17 emoticon emoticon je to otřes tam se určo nevrátím emoticon

leni bramborové emoticon emoticon také miluji klasiku ňam emoticon ale nechte toho jídla emoticon emoticon
15. zář 2010 v 15:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj MArkétko.... emoticon hm,tak to je škoda že nemůžeš emoticon my budeme muset také vyrazit nějak dřív,abychom vše stačili v klidu.....ohledně té naší oslavy. Jj,práce na prd,ale jak píšeš....my teď přijímali na jednu pozici a během dvou dnů snad třicet životopisů....takže je to tak ...buďme rádi.....Děkujeme...zítra jdu na nehtíky,tak přijdu domu a položim se na novou sedačku,už se těšíííím! Plácnu tam sebou! emoticon Ten stoleček mám v albíčku wenge-bílá,jen musím napsat rozměry.....kreslit ho vlastně nemusím.
A co jste dneska dělali se Sofí,když je celý den tak škaredě? No a v práci to nikomu nevadí,že se dávají tak hromadné výpovědi???? Ale je zase fakt ten,že ten plat je asi nějak daný,ne? Jedině někde v soukromé ordinaci..já jsem tohle slyšela od známeho hasiče z povolání a policajta...má to jít až o pět v čistém dolu na platě emoticon
Jídlo,jídlo a zase jídlo!!!!!!! Dala bych si br.salát!!!! Už aby byli Vánoce!!!! emoticon

A co Evička?? Nemáte někdo nějakou zprávičku?
15. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Leni....fotky jsou nádherné!!! Přidáš ještě nějaké?? Moc ti to tam sluší!!!! Krásná je ta fotka s tou riflovou sukní a brýlemi!! Jsi kočka! emoticon A Fífa....je krásné miminko!!
15. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Leni, také moc chválím fotky, malý se zase o něco změnil! Je to krásný chlapeček! emoticon
15. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko vadí nevadí bude se podávat nějaká petice a diskutovat se o tom emoticon co jsme dělali?byli doma u kamen emoticon emoticon
dopledne jsem dělala odpoledne usnula v postýlce a já s ní emoticon emoticon ted jsem dodělala večeři a flákla sebou k telce těším se na přešlapy emoticon jo jo hasiči atd jsou na tom dost poodbně emoticon jejda vánoce nestraš emoticon emoticon emoticon
15. zář 2010 v 19:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Tak hlavně aby ta diskuze byla o něčem a měla nějaký výsledek! Jééé doma u kamen,to znám..je to krásné. Chtěla jsem se zeptat,neláká ten krb malou? Jak jí upozorňuješ že tam třeba nesmí atp.? To je pěkné,takhle usnout s malou.....fakt se těším na mateřskou!!! emoticon emoticon Já jsem si teď udělala také véču...rychle to do sebe naházím a jdu dělat druhou véču pro manžu,ještě někam odešel... Co to jsou Přešlapy???? emoticon Vánoce......proč nestraš? Mám ráda tu atmosféru,ale toť vše......žádé pečení...a lítání po krámech ,který jsou narvaný lidma!!
15. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

kačko když jde malá ke kamnům řeknu hajs nesmí když zvýším hlas už na to reaguje emoticon ale stejně budeme kupovat asi ohrádku našli jsme hezkou v bauhausu sice skoro za 3 tis, ale pro bezpečnost sofinky emoticon no na mateřskou se moc netěš emoticon emoticon ba ne dělám si srandu ale usnu málokdy protože nevím jak dlouho vždy spinká ale včéra byl doma jirka tak si jí pak vzal a já spala dál emoticon emoticon emoticon přešlapy seriál na primě vždy se u toho dobře bavím emoticon je to takové se života emoticon a vánoce na ty se těším jen kvůli malé jinak tedy neeeee emoticon
16. zář 2010 v 07:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Kačí, myslíš příští sobotu? Já to ještě proberu doma, ale Pavel už mi na to kývnul. Také budu ráda brzy doma, můžeme vyjet už dopoledne, dát si k obídku nějakou mňamku z bufíku a jet. Je to prý spíš o zahrádkaření, než o bydlení. O víkendu jedeme do mělníka na pouť, budeme spát u tety kamarádky, takže nemusím v noci řídit, páč všichni chtějí na oslavách vína pít.

Markét, to snižování platů je zběsilé. Je pravda, že já nesouhlasím s výsluhou u policistů atd. a příspěvkem na bydlení u vojáků, ale snižování platů je prostě děs. Co já vím, tak sestřičky mají plat kolem 25000,- až na specializovanějších odděleních a páč není práce, tak holky se vzděláním dělají i ošky za pár korun. Je to o to horší, že z jedné strany seberou plat a z druhé strany zvýší daňové zatížení a ceny energií. Už fakt nevím, co dělat, aby jsme se měli dobře. Začínám přemýšlet, co dělat po mateřské, já snad začnu něco studovat, alespoň nástavbu, jsem z toho zoufalá.

Já budu asi zítra dělat koprovku, dostala jsem hafec zeleniny. Dnes jsem dělala gnoči z listového špenátu, ten jsem také dostala. Neznáte někdo recept, na něco dobrého z jablek? Štrůdl už jsme měli několikrát emoticon .

Leni, dnes už nám připojili i kotel do elektřiny a už se tam opravdu dá být. O víkendu musíme dopustit do kotle vodu a celé to vyzkoušet. Příští týden také dorazí olištovat podlahy a namontovat žaluzie, pak už je to ná nás. Vygruntovat, vymalovat ložnici a hurá ne velký přesun., Včera jsme se dohodly, že podám inzerát na pronájem od 1.11., tak držte palce.

A ještě Vám chci popsat story okolo mamčiny dovči. Mamča už si šla vyzvednout cestovní smlouvu a zaplatit zájezd do Emirátů. Měla radost jak malé dítě, bylo to na 15dní, polopenze za 21 000 pro jednoho i s pojištěním, vízem z Čech, prostě komplet. Něco jí osvítilo, že si přečte recenze ( moc s PC neumí) A v jedné nezávislé recenzi se dočetla, že pokud má v pase razítko do Izraele, tak jí do Emirátů nepustí. Holky, nikde v ofiko informacích od cestovky to není a naši byli v Izraeli loni a mají v pase razítko. Mamča byla vytočená, šla do cestovou a říká té slečně, jen tak mimochodem, jestli tam není nějaké omezení a ona, že ne. A mamča a razítko v pase z Izraele a ona, nooooo, to Vás tam nepustí. Holky dokážete si přestavit, že by je z Emirátů vrátili? Prý by neměla nárok ani na reklamaci. Síla co? Tak jsou v Turecku za 19000 na osobu, emoticon ale plná penze.

Holky fotky jsem neviděla. Dnes mi jde počítač poprvé po dvou dnech. Musela jsem dodělat resty, odeslat prachy a teď už chci v klídku relaxovat
16. zář 2010 v 19:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 holky, já vám pořádně nestíhám ještě ani psát.
Pračky mám vypraný, ale nic jsem nestihla vyžehlit, do toho jsem teď dost unavená. Vládík je zlatíčko, kromě dneška, ale nějak prostě nestíhám emoticon
Mončo, o tom Izraeli vím, říkali nám to, když jsme byli v Emirátech, to je fakt hrozný. Taky to nechápeme.
16. zář 2010 ve 20:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ty jsi ale šikulka Jiřinko.
emoticon
16. zář 2010 ve 23:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

moni o té izraeli vím nedávno jsem o tom také slyšela je to síla že v CK na to neupozorňují emoticon emoticon !!ještě že jsi to maminka zjistila jinak ani nevím jak by to dopadlo emoticon at se koprovka povede emoticon jinak o tom co budu dělat za 2 roky také přemýšlím ale asi vím že do zdr.se nevrátím přesně jak píšeš také nesouhlasím s nějakými výhodami ale brát platy když se vše zdražuje atd emoticon to mi přijde přehnané emoticon

kačko máme ted známého v emirátech na poslední chvíli sice jen 8 dní ale ALL a za 20 tis na osobu to je pěkné ne emoticon ted tam zrovna je tak jsme zvědavá až se vrátí a poreferuje emoticon

jiřinko ajaj to prání po té dovče to je vždy věc co...také nestíhám zapnu si vás po ránu kdy si malá hraje sama ale přes den nemám šanci jen když spí...

naše včéra dostala dárek už také pedčasně k roku to chodítko jak tlačí před sebou emoticon emoticon moje mamina říkala že neudělá ještě krok dali jsme jí k tomu a ona se rozeběhla jako drak emoticon emoticon takže ted s tím lítá po baráku a jak se tomu smála emoticon měla z toho normálně radost emoticon emoticon dneska máme plavčo tak se těším emoticon
17. zář 2010 v 07:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj,dobré ráno a konečně pátek!!!!!!
Markétko,takže HAJS....a je vše tak jak má být? No tak to je potom super,ale s tou ohrátkou souhlasím,náhoda je náhoda....a nestojí to za to.....

Moni,myslím příští sobotu.....tento pátek sice končím v práci po obědě....,ale jdeme na autosalon....pořád jsme nevybrali nějaké auto.....,ale teď už nás to docela tlačí. Jinak já jsem to také doma nahlásila,že se chystám do LT....Jinak tam je to opravdu o zahrádce,ale mě baví se tam procházet a třeba jen koukata a jak píšeš sem tam se občerstvit. Už jako malá jsem tam pravidelně jezdila s našima....Možná bych si tam pořídila nějaký vřes,pokud by tam měli. Jinak s těma Emirátama,to je docela síla! Asi bych si potom stěžovala na cestovku,že mě neupozornila,ale opravdu dnes platí pravidlo - věřit sám sobě a co si člověk nezařídí sám a nezjistí to fakt nemá! Každý kouká sám na sebe,jenom aby vidělali ,ale na neštěstí lidí to je nezajímá! Nedokážu si to představit,kdyby se něco takového stalo!!! A kde jsou vaši v Turecku? Naši letí na Belek........

Jiřinko...,v pohodě...až budeš mít více času,tak nám napiš emoticon Teď mi došlo...že píšeš jak jsi teď nějaká víc unavená..........???? Není něco jinak ???? emoticon emoticon emoticon emoticon
17. zář 2010 v 08:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét.... ta cena na osm dní je dobrá,záleží také hodně na destinaci,víš......Od nás se tam prý ubytovává přímo v Dubai....a potom jsou tam dva druhy destinací...pravá ,levá......a ta jedna z toho je prý lepší,čistá atp....ta je drahá a tamtam další je levná,protože je to tam hnusné....tak nevím,to mám info z cestovky...takže nevím. Také mě bylo řečeno,že opravdu stačí těch osm dní do Emirátů....,ale zase že je to předražený Egypt....tak nevím....Mě tam spíš lákají ty stavby a ten večerní ruch v ulicích....Jinak tomu docela věřim ,že je to tam to samé jako v Egyptě....uměle vysázené palmy a samý písek,krom těch budov....Jinak až se váš známý vrátí,tak až poreferuje,tak sem s tím emoticon Každá rada dobrá emoticon

Jinak jsem včera dala na střechu pár nových fotek a novou sedačku,tak jestli chcete koukněte...budu to brzy mazat...
17. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holciny, tak ja bohuzel pristi vikend jsme na oslavach narozenin v Jablonci, takze se neuvidie emoticon
17. zář 2010 v 09:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

s těmi mými kurzy to vypadá blbě a dost mě to mrzí! zatím se mi neozvali. nevím, jestli mě jen nevybrali nebo jsem třeba blbě vyplnila přihlášku. byla celá ve Fj. a taky možná vybírají prý cizince z Afriky, kteří moc neumí a potřebují tu pracovat. i když ti aspoň trochu mluví a já se hlásím do začátečníků. jsem z toho špatná, tolik jsem se těšila. objevila jsem teď jiné kurzy, večerní, tak jsem tam psala. bylo by to dvakrát týdně, dobrý něco, ale tam ty od radnice jsou intenzivnější, 4krát týdně po dvou hodinách až do ledna. tyto bych měla jen tak na měsíc, protože je to pekelně drahé! no budu se muset učit i sama, nechci to tu proflákat. hlídání budu mívat ve středu a není to finančně špatné.

Moni, to je teda mazec s vašima. si říkám, jestli to není žalovatelné, když ta cestovka na to neupozorní, na druhou starnu je jasné, že si lidí musí dost věcí hlídat sami. a nepřemýšleli i rodiče o DR? ta cena by přeci nebyla už o tolik nižší a vy byste jim dost poradili.
s bytečkem frčíte, to stěhování bude trošku opruz, ale zase se máte na co těšit! jak se těší manžel? budete dělat nějakou kolaudačku? emoticon
Držím palce s podnájmem. Byteček máte hezký, určitě se někdo najde, hlavně aby byli podnájemníci slušní.

Jaká je v tom vlastně logika, že do SAE nepouští lidi, co byli v Egyptě???

Marky, viděla jsem fotku na Facebooku, malá vypadá nadšeně! to musí být u vás veselo, neboří Ti tam všechno? emoticon

Jiři, taky si říkám, jak píše Kačka, zda bude nějaká změna? emoticon

Kači, sedačka vám tam pěkně sedí. Moc se mi líbí tvar, ale barvu bych volila asi jinou, jsem ujetá na červenou, popř. černou. Já si včera projížděla fotky na M.střeše a některé byty a domky mi přijdou děsně přeplácané, hlavně barevně. Asi budu dost náročná, až budu zařizovat bydlení! emoticon
17. zář 2010 v 10:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 lennus.. lidi se tam nepousti co byli v Izraeli!!! emoticon
17. zář 2010 v 10:22  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 s tou franouzstinou je mi to lito, verim ze to musi byt silene drahe!!!!ale jak rikas sama asi radsi budou prispivat na lidi kteri tam budou pracovat mnohem dele :-/. To hlidani mas take super zarizene! fakt bomba, ze jsi se k tomu takhle dostalaemoticon
17. zář 2010 v 10:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 jo, Miško, já se spletla, Izrael. ale proč je tam nepouští, to by mě zajímalo! emoticon

lepší by bylo hlídat ve francouzské rodině, ale aspoň něco!
ozvala se mi paní na soukromé hodiny, docela dobré ceny
ty kurzy tu stojí tak 200-300 Eur na týden! a na to fakt nemáme, týden by byl málo.
já se ale spíš těšila na kurzy, člověk vypadne mezi lidi, seznámí se, pokecá. když jsem byla v Lodnýně, tak jsem chodila na měsíční kurz a bylo to hrozně fajn!

jak se má Amálka???
17. zář 2010 v 10:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, to je fakt mega silene drahe :-O Amalka dneska zlobi, mela nerva a nemohla pred obedem usnout, me malem trefilo.. Ma nove choditko, mam uz nakoupene veci na narozky..nezadrzitelne se to blizi :-O
17. zář 2010 ve 12:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 taky chodítko? nejste vy s Markétkou kamarádky? emoticon
17. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, tak to kupuje skoro kazda mamina, ja ho koupila ale nezavisle na market v Globusu a jeji maminka ho kupovala Sofince emoticon
17. zář 2010 ve 12:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky, mám fotky miminek našeho Damiánka. Jsou táááák kouzelné emoticon
http://magnolia.rajce.idnes.cz/miminka_naseko_Damianka_a_Lucinky_-/
17. zář 2010 v 18:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, proč, to nevím. Jestli nějak bojkotují Izrael kvůli politice, náboženství, nebo tak. Nevím. To je to samé, jako když jedeš do Egypta a musíš mít platnost pasu minimálně tři měsíce. Proboha, kdo by tam chtěl asi zůstat emoticon .

Mast, mně ten špenát také nepřijde složitý,ale víš co vařím ráda já? Takové to naházet co dům dá do pekáčku a dát to zapéct se šlehajdou. Dělám tak brambory s masem, ale i vejcem, salámem, sýrem, nebo těstoviny + co dám dá. To je fakt rychlé a nemusíš to na plotně hlídat. A variant je bezpočet.

Kačko, proč to budeš mazat?

Holky, co říkáte na tenhle kočárek?
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Concord-Fusion-Travel-set-2010
Líbí se mi ten s béžovou.
17. zář 2010 v 18:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.