Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
me dokonale dite!!! ja ji miiluuujuu!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) http://www.youtube.com/watch?v=qnRW6M...
Profilova fotka
ahojky holky moc nestíhám :-| :-N včéra jsme měli první plavčo naše byla mega nadšená x-) x-) nemohla ještě do vody byl před námi kurzík pořád lezla k okraji bazénku a plácala do vody když jsem jí tam odsud vzala plakala a pak ve vodě byla ve svém živlu přelézali jsme už desky zvládla to na jedničku i potápění si pamatovala tak jsem ráda x-) platili jms ei méně a metalka ještě přispívá asi 400 8-) pak jsme jeli na nákup...a pak jsme byli grilovat u kámošů malou jsme měla sebou uspala v kočárku a pak přendala do postýlky a super :-) dneska to uděláme také tak protože jdeme na 30 ke kámošovi už se moc těším x-) x-) koupili jsme mu krásný dárek tak snad mu udělá radost ;-) pokusím se dočíst
Profilova fotka
chudák jiřinka snad už jsou v pořádku doma :-| chjooo ale manžel říkal že burgas má zpoždění skoro pořád :-x martinko děkuju za pochvalu x-) x-) to že je sofinka nemocná je mi moc líto :-( vím jaké to musí pro mammku být vidět prcka trápit se at je brzo líp a ty se drž!!!hezky jí pomuchluj atd ;-) ;-) ta koupelna je luxusní já miluju růžovou takže je pro mě nádherná a rako je super volba ;-) ta červená je také moc pěkná :-) máš se nač těšit to vybavování je krásné i když někdy na nervy :-D :-p pavlí děkujeme za info to je jasný že se tam malé líbí jako tim našim holkám x-) je to pro ně něco jiného moc jí pozdravuj ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jen se vám chci ozvat, dnes jsem to nestíhala a víc napíši zítra. Měli jsme odlétat v 10:30 a odlétali jsme v 19 hod. :-| Vládík tam spal 1,5 hodiny a pak byl skvělý, vůbec si nic neuvědomoval a pořád tam běhal. Jen asi 30 min. před odletem plakal, protože už si nemohl dělat co chtěl a museli jsme se připravit k letadlu a už byl i unavený. V letadle taky neusnul, až pak v autě. Cestu zase zvládl perfektně, jen na konci trochu plakal, že jsme mu museli vyplnout DVD. Jinak jen jedno další letadlo mělo zpoždění 2,5 hodiny do Moskvy a pak odlétáli většinou na čas nebo + - pár minut. Já se rozbrečela kvůli Vládíkovi a nakonec v pohodě. Jen měl průjem a já měla jen 4 plenky. Ještě 2 jsem měla v kufru, tak jsem hned v Lipsku musela rozbalit kufru. Teď má strašně červené kouličky a hrozně ho to bolí :-(
ahoj Jiřinko, to je dobře, že jste už v pořádku doma, muselo to být úmorné! ale zvládli jste to a je to za váma, i Vládíka je šikula a jak jste jeli pak z Lipska domů? těším se na fotečky! ;-) my byli dnes ve Versailles, je to tam fakt krásné, ale hrozně velké, trvalo nám pěkně dlouho, než jsme obešli ten hlavní, jak to nazvat, bazének? či kanál? je to tam fakt na celý den, počasí bylo ale příjemné a krásně svítilo sluníčko
Miško, Amálka je hrozně šikovná, a to jí není ještě ani rok, viď? ;-) jsem se dívala i na starší videa, je to neuvěřitelní, jak se ty děti mění a dělají pokroky! Markét, doufám, že si pořádně užíváte! ;-)
Profilova fotka
Markétko, tak jsem shlédla všechny fotečky a moc krásné :-) Místo bylo perfektní a moc vám to tam slušelo. Určitě jste si to tam krásně užili. Koukám, že bylo co fotit, Chorvatsko je na to jako stvořené. To u nás nic zajímavého nebylo, jen Neseber a tam to krásné místo kazí všudepřítomní lidi a krámky. Fotečky postupně promazávám a pak vám je ukážu Některé fotečky jsou jak dělané na to, aby byly černobílé viď. Sofinka byla poštípaná? Postupně si vás dočtu. Jinak když já shrnu dovču, tak kromě odletu a příletu bylo vše parádní, počasí vyšlo na jedničku, hotel byl skvělý a poloha taky. Hromadu jsme toho nakoupili, Vládíkovi dvě soupravičky a dvě mikčy a hrací kočičku. Vašek dvě polokošile, svetr a rifle a teď já: dvě kabelky, rifle, riflové šortečky, pásek, tři trička, šaty na svatbu, zimní bundu a kozačky :-D Jo a ještě jsme si oba koupili spoďáry a ponožky. Jinak jsme si tam také hodně pobrečely, protože týden po našem odletu zemřel Vašíkovo nejlepší kamarád a svědek (asi jsem vám o něm už říkala) ;-( Dovolenou jsme si plánovali tak, abychom se tuhle sobotu vrátili na svatbu a místo toho jsme nestihli v pátek jeho pohřeb. Je to hodně smutné, včera jsme trávili celé odpoledne s jeho manželkou. Na doporučení doktorky nakonec přesunuli svatbu na červenec, protože to už lékaři předpokládali |-| Jí je 24 a jemu bylo 28 let ;-(
Profilova fotka
Ahojik holky, tak konecne jsme vse promazala, rozdelila do slozek a udelala ze 2000 fotek vyber pro rodinu kolem 500..uff ale bylo to narocny takze tady je mam na rajceti.. Jirinko, jezis je mi moc lito ze ten Vaskuv kamarad zemrel, mel to opravdu strasne moc slozite:-( chjo ;-( ;-(
Profilova fotka
tady odkaz :) http://pipiii.rajce.idnes.cz/Dovolena...
Profilova fotka
jiřinko vítejte doma :-) moc mě mrzí to zpoždění :-( my jednou měli z Tunisu 12 hod a bylo to šílený a to jsme byli jen sami dva dospěly :-| Vládíček to zvládl statečně šikulinka :-) hezky jste tam i pokoupili měli tam levno 8-) ?těším se na fotečky,moc děkuji za pochvalu ;-) tam byl ráj na focení x-) x-) moc jsme si to s míšou a klukami myslím užili...škoda že už je to za námi..jj Sofinka byla poštípaná :-( měla asi 3 štípanečky a pak se i sekla do bradičky někde lezla a upadla |-| ale už se to hojí....s tím kamarádem o tom vím :-( :-( to je my moc líto upřímnou soustrast |-| |-| ach joo tak mladý člověk ;-( ;-( a co manželka?děti asi neměli vid? :-( míšo fotečky moc krásnééé jak jinak x-) x-) ale musím se pochválit tu jak jsme fotila já ty kapičky se mi vyloženě povedly :-D :-D fakt se mi ta fotka moc líbí!!!jinak vše krásné vy my prostě jsme krásné rodiny s krásnými holčičkami ;-) x-) už se těším až se uvidíme!!
ahoj holky, přidala jsem fotky z víkendu, byli jsme ve Versailles: http://gujonci.rajce.idnes.cz/Pariz/ a co děláme a jak se máme, píšeme na náš blog, už jsem posílala odkaz mailem: http://gujonci.rajce.idnes.cz/Pariz/ Jiři, teda, to je oblečení! taky bych potřebovala, snad narazím na něco výhodného! ;-) Miško, taky hezké fotky, je jich opravdu spousta! ale z toho moře jsem paf, úplný křišťál! :-) hezky jste si to užily, jen kdyby to tak rychle neutíkalo, že?
holky a ještě jsem vám nedávno posílala na mail svatební video - sestřih, je možné si to stáhnout z úschovny z odkazu. když tak vám to ještě hodím sem do IP je pravda, že Monči a Evce to nešlo, tak nevím, jiné kamarádky mi psaly, že to šlo, tak to můžete zkusit nebo to otevřít v jiném prohlížeči
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak odkaz i na naše fotečky: http://vevercata.rajce.idnes.cz/Bulha... Jméno a heslo jako vždy
Jiři, krásné fotečky! ;-) Vládík vypadal spokojeně, už je to takový správný rošťák! ;-) bylo asi fajn, že tam byli vaši, ne? aspoň mohli chvíli zaskočit. už jsi se zaklimatiozvala? moc hezké plavky jsi měla, já měla se stejným vrškem, ale měla jsem je u moře jen jednou, oblíbila jsem si druhé. musím říct, že máš opravdu moc hezkou postavičku, jde vidět, že jsi dřív dělala sport. jéé, česká restauračka, byli jste? :-) a malý ještě chytá holčičky za vlásky?
Profilova fotka
Ahoj holky. Jsem ráda, že jste toho moc nenakecali. Počítač mi funguje, jen když se mu zrovna chce a moc se mu tedy nechce. Míšo, Amálka je kouzelná, ale nejde mi zvuk, no úspěch, alespoň jsem to video otevřela. Také Vás mám pozdravovat od Evči, malá je z moře nadšená, počasí krásné a dnes by měli být v Římě. Mast ta koupelna vypadá kouzelně, je to jemňoučké, fakt super. A ono je to tak drahé? Myslím, že se ti líbila i ta naše a ta byla okolo 400Kč, samozřejmě bez listel. A nenech si namluvit, že Poláci mají špatné dlažby a obklady, je to blbost. Moje kamarádka má od paradyza zebrano. JE to dost podobné tomu našemu, akorát ty listely jsou decentnější. Když mi napíšeš mail, tak ti pro zajímavost pošlu jejich návrh i cenovou kalkulaci pro zajímavost. S malou je mi to líto. Já budu také trpět jako zvíře, až bude prcek nemocný. Jiřinko, jsem ráda, že jste v pořádku dorazili, zítra si prohlédnu fotky. Ono nakonec děti takové trampoty zvládají nejlépe, viď?U nás nic moc nového. Ta velká tapeta už je nalepená, povedlo se nám to tak na 80%, ale návštěva to asi ani nepozná, dnes zprovozňovali topení a propojení s krbem. Holky, to je krásný pocit, když je oheň v krbíku. A máme dodělanou šatnu. Včera jsme byli v Praze na výstavě nábytku a bylo to stejné, jako loni. Sedačku jsme opět nevybrali. A v sobotu byl u nás v prdelákovicích v rámci pouti Kryštof a zadarmo. Moje nejvíc-nejoblíbenější kapela a zadarmo, takže super víkend.
Profilova fotka
Pár nových fotek http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
Mast, tahle holčina je od nás a má také moc zajímavé obklady v koupelně http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/j...
Profilova fotka
leni fotečky krásné paříž je nádherná :-) tak užívejte...mě to video také nešlo :-| jiřinko mě se nejde na fotečky dostat =-) =-) takže asi nic.. :-( moni to je dobře že jsi si užila víkend :-) právě topím v kamnech ten ohýnek je úžooo x-) x-) x-) na fotečky juknu ;-) my včéra byli v poradně malá má v 10m.7300g 71cm,vše v pořádku jen musíme do kardioporadny na UZ srdíčka dr.slyšela nějaké šelesty prý to má 80% dětí a nemusí to nic znamenat..jak jim roste rychle srdíčko atd ale raději tam posílá tak doufám že to nic nebude....předvedla dr paci paci jak je veliká a prý v roce přijde po svých :-D :-D
Profilova fotka
moni kolíbka je krásnáá x-) x-) krb hoří nádherně ;-) ta červená barva je super ta tapeta je hezká ale na mě taková moc veliká :-| nevím není to můj styl,šatna je krásnááá jedete fakt hezky 8-)
Ahoj holky, tak my se doma pořád pereme s tou rýmou a kašílkem. už to vypadalo, že to bude dobrý, tak jsme v neděli šli na svatbu a teď je to zase jako na začátku :-( Asi jsme neměli nikam chodit :-( :-( Ach jo, jenže manžel tam šel jako svědek a já už jsem si koupila nové šaty, tak jsem samozřejmě také chtěla jít.. no doufám, že to bude v pohodě. JO a holky všichni říákají, že děti u toho odsávání tím vysavačem brečí, tak né všechny, naše nebrečí ani u tohoto. Ona je fakt strašně zlatá. HOlky ještě jsem nestihla juknout na fotečky (kromě Markétky, které jsem už chválila), tak na ně juknu jakmile to moje dítko dovolí. KOukala jsem akorát, že jich máte všichni hodně, tak na to potřebuji větší klid ;-) Mončo, máš pravdu, určitě je spousta hezkých mnohem levnějších dlaždiček, jenže mě se líbí právě tyto. Jsou nádherné, obrovské a já se do nich zamilovala :-) No ale ještě musíme vybrat do té dolní koupelky, tak tam už snad bude něco levnějšího. Mámke obě koupelky přes 10 m2, což je docela blbý.. Jinka jsem jukla na fotečky a pěkně jedete dál. Mě se taky moc líbí ta šatna, je parádní. S tou tapetou to vidím stejně jako Markétka, rovněž to není můj styl, takže nemůžu posoudit, ale jinak moc hezké. JIřinko, já jsem asi něco vynechala, ale nevím proč zemřel ten Váš kamarád?? byl nemocný?? To je strašná škoda takhle mladého života. JInak jste stateční, že jste přežili to obrovské zpoždění. Já jednou čekalal 10 v Denveru v USA a málem mě trefilo a to už jsem byla dospělá, takže pro děcko to muselo být fakt šílené :-( Markétko, jé Sofinka je malinká. To naše už má přes 6 Kg, a to nám ještě nejsou 3 měsíce - no ted nám budou ve čtvrtek ;-) Ale naše je i pořádně dlouhá, bude po tatínkovi ;-)
Ahoj holky...zdravím všechny dovolenkáře a vítám je zpět!! Nevim kde začít dřív..,ale Markétko....máte moc krásné fotky,holčičky obě jsou roztomilé! x-) Koukala jsem že mají i některé oblečky stejné ;-) no opravdu jim to moc sluší a je vidět že jste si dovolenou krásně užili! Okolí vypadá také moc hezky a moře tam je opravdu čisté....! Míšo...Amálka je roztomilá s tou knížkou! Opravdu moc pěkné a fotečky máte taky krásné! Leničko,napiš mi prosím e-mail,abych ti to měla kam poslat,to co jsi chtěla ;-) budou tam i nějaké fotky,tak nevím zda by to z IP šlo. Jinak i na tvých fotkách je vidět,jak si to evidentně užíváte a je vám fajn! Fotky máte taky krásné,moc ti to tam sluší!! Srší z tebe spokojenost ;-) Jo a to video se mi sice po půl hoďce stáhlo,ale nešlo otevřít :-| mast - přeji vám ať rýma brzy ustoupí,musí to být pro takové malé miminko utrpení .... :-( Jinak obklady do koupelny chválím....jemné a pěkné!! Jinak jsme na tom stejně,přesně jak psala Míša.....bohužel i mě se vždycky....skoro vždycky ;-) líbí to nejdražší :-D :-D Jiřinko.....také máte krásné fotky,moc vám to tam všem slušelo!!!! Vládík je fešák! Moc pěkné fotky z té pláže jak leží v písku,potom na té pláži u toho pána :-N .....tobě to moc sluší !!! No prostě paráda! Jen škoda že to tak rychle vždycky uteče.... :-( Taky je fajn,že Vládík statečně překonal spoždění....A ještě se zeptám,když si dělala takové nákupy...jak tam se pohybují ceny? Prodávají tam značkové věci,nebo to jsou kvalitní butiky?? Každý říká něco jiného,tak by mě to zajímalo....a jak tam vypadá moře? A také je mi samozřejmě líto kamaráda a mladého života...... |-| Mončo,musím říct,že jste velkýýým krokem zase vpřed! Vy tam opravdu budete na Vánoce :-) Máte to hezké! Obývák se ti povedl! Barvička stejná jako u nás......tak to je samo o sobě pěkné ;-) ....a tapeta taky pěkná! Do baráčku by se mi to líbilo,ale nevím jak by to vypadalo u nás.....a krbík sám o sobě,jak psala Markétka.....když je tam plamínek,tak už je to pěkné! A kdy se nám bude vracet Evička???? Koukám,že všichni jsou teď vyhřáté a odpočaté......pěkné... :-) Já vezu příští týden maminu do Linzu..,letí na 14dní.....na dovolenou...no a potom snad už i my.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Já to tedy přehlédla úplně, ale jestli Jiřinka psala o úmrtí kamaráda, tk asi vím o co jde. bYl dlouho těžce nemocný, pokud se nepletu. je mi to moc líto, opravdu moc. Asi vím co cítíš, zažila jsem to před pár měsíci s tím naším kamarádem. Holky, to je jasné, že se všem, nemůže všechno líbit. Já zvažovala tuhle, nebo takové ty černo-bílé ornamenty. Jenže do těchto kytek jsem se zamilovala před rokem, možná dvěma v Jak se staví sen a strašně dlouho jsem jí sháněla. Stála 1000Kč i s poštovným, takže, až nás omrzí, tak jí prostě sundáme :-D Mast, jestli jsou to takové, ty obrovské dlaždice, tak to tu cenu chápu. Teď je to hrozně moderní. A hlavně poctivě pracujete, korunky máte a na co by byli jiného, než na dělání si radosti. Máte štěstí, že máte dvě koupelny. Já kdybych dělala druhou, tak bych chtěla také veselé barvy a viděla jsem listely s liliemi ;-) . Mně se ty Vaše vybrané líbí moc, myslela jsem ty obklady do béžova do té druhé koupelny. ;-) Co ta kuchyň? Upravili jste to nějak, nebo platí návrh, který jsi nám posílala? Kačko výstava v Litoměřicích je od 17.9 do 25.9., takže kdy vyrazíme? Přidá se někdo k nám? Manžel je nadšený, stejně jako tvůj Kačí, že nikam nemusí :-D
:-D :-D :-D :-D Mončo,tak teď jsi to trefila úplně fantasticky!!! Manžel je mooooooc nadšený!!! Radši bude čekat doma..... 8-) Já bych to viděla na ten příští víkend....tuhle sobotu jedeme do Roudnice hned ráno na slavnosti....a vínečko ;-) Jinak je pravda,že teď strašně frčí ty veliké dlaždice.....ale né všechny jsou fakt pěkné!
Profilova fotka
Dobře Kačí, budu počítat s příští sobotou. Teď se mi to také nehodí, asi pojedeme do Mělníka na pouť. V pátek by to asi nešlo viď, to budeš dlouho v práci. MNě se ty velké dlaždice líbili v tom krámku, kam jsi nás poslala ty. Do té doby jsem to neviděla. A je fakt, že u některých byla i pálka za kus, ale fakt nádhera.
NO holky ty dlaždičky velké se taky všude nehodí. Do malé koupelky to je vysloveně ošklivé, musí na to být prostor. Jinka Mončo, tyhle se paltí taky částečně za kus. jedna ta orchidea stojí 2000 Kč ]-( . No je to darda, k tomu si manžel vybral pěkně drahou vanu.. no úžasné... Jinak k té kuchyni jsme se ještě nedostali, pravděpodobně ale zůstane jak je, nejde to moc předělat právě kvůli tomu oknu. Ale ještě si na to sednem s truhlářem. Jo a už máme vybranej krb :-) :-) Přidala jsem ho k fotkám našeho domečku, kdo se chce podívat a poradit ;-) Heslo i jméno je stále stejné.
Profilova fotka
Ahoj holky tak uz jsem tady :-D :-D jak se tu mate? ja jakmile je hezky tak jsem venku s kocarem a na pocitac neni cas:-( ted maleho kojim tak aspon chvilicku jak uz vite, byli jsme v Chorvatsku, planovali jsme to,ale moc o tom nemluvili, si vsichni tukali na celo, ze jsme se zblaznili,ale zvladli jsme to super. Filipek celou cestu prospal a tam byl v pohode :-) nebylo uz horko, dokonce nam jeden den proprsel,ale my ani vedra nechteli. Jakmile budu mit utridene fotecky dam je na rajce a pisnu vam ;-) dneska jsme byli u dr, mame za sebou prvni ockovani, snad nebude nejaka reakce :-|
ahoj holky, Leni, tak konečně ses ukázala. já jsem vám fandila, no jo, lidi jsou konzervy, ale záleží na dítěti. je mi jasné, že žádná mamča by to nedělala, kdyby věděla, že mimčo by to špatně snášelo, ale když je vaše zlatíčko a holek Sofí a Amálka taky, tak není co řešit. a Vládík to v letadle také zvládl na jedničku, že Jiři? těším se na fotky, i na Evičku, jak dorazí a napíše Kači, docela si užíváme, ale tento týden nemám moc co dělat. hlídání mám sice dnes večer jen na dvě hodinky, dobré něco, jídlo je tu drahé, tak aspoň něco přispěju do rodinné kasy! :-D víc hlídání bude od příštího týdne a snad i ty kurzy konečně! Marky, díky. vy jste tu byli taky, že? přijde mi, že jste toho s Jirkou za hrozně krátkou dobu hodně procestovali, to je super! co by Tě ještě lákalo v budoucnu navštívit? Moni, tak už jen sedačka, postel a je to? budete si tam stěhovat i něco ze staršího nábytku? no já už bych se tam nastěhovala, přijde mi to hotové!:-D přiznám se, že to taky není úplně můj styl, ale sedí a vypadá to tam hezky. já to mám tak, že dost věcí od oblečení po vybavení v domě bych si sice osobně nepořídila, ale u druhých se mi to líbí. vždy záleží, jak se to skombinuje! Marti, tak ať rýmička brzy ustoupí, to jsou trápeníčka!
Profilova fotka
ahojky já tu měla dneska kámošku a pak jsme byli u ní v Praze :-) škoda jen že pršelo :-( malá je ted usměvavá úplné sluníčko x-) už si i hraje sama je to ted tak krásné období :-) x-) x-) jiřinko děkuji za IP já to zadávala blbě :-N jak jinak 8-( 8-( leni jo jo byli jsme tam 4 dny..a prošli jsme toho dost ale chci se tam vrátit ;-) chtěla bych vidět ty Vers.zahrady a zámek ten jsem neviděla :-| marti at je sofince brzo lépe ;-) kačko děkuji za pochvalu :-) ;-)
Profilova fotka
ahojky holky venku je hnusně co :-S konec léta :-( já ted dovařila dělám špenát maso knedlík uklidila jsme vyprala malá ted spinká :-) copak vy?? moni jak je?? kačko co v práci?
Teda Markét ty toho stihneš!! To já teda takhle složité jídla přes týden nedělám :-o NO a když jsme u toho vaření, tak by jste mi mohly poradit nějaké jednoduché recepty co vařit přes týden. Už docela nevím co mám pořád dělat :-o Já teda čekám kamarádku, tak jsem se zmohla na pomazánky na jednohubka, umyla si hlavu a ted čekám až se mi Sofik vzbudí a půjdeme ven ještě pro nějaké dobroty :-) Jo a mě už to ani nepřijde, že je hnusně, ono už je takhle docela dlouho. Možná ti to arket přijde, protože jste byli ještě na té dovče, ale tady bylo takhle škaredě celou dobu.. fuj :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?