Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
jo a tady pár fotek z prvních dnů: http://gujonci.rajce.idnes.cz/Pariz/
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Chorvat...
Profilova fotka
Markét, dýchnul na mně vlahá mořský vánek. Fotky nádherné, musela to být pohoda. A co to je za grupu s mimči? To jste se tam seznámili s dalšíma maminama? Lenče už jsem psala. Prostě pohodička 8-)
Mury, fíha, to je fotek! Prohlídla jsem to jedním dechem a nádhera! ;-) Mamčám to moc sluší a dětičkám jakby smet! :-) Moře vypadalo křišťálově. To letovisko vám někdo doporučil nebo jak jste k němu přišli? Doporučila bys? Fakt to musela být krásná dovča, doufám, že jste si i odpočinuli. Jdu smažit palačinky. :-)
Profilova fotka
moni jelo nás 5 rodin z koníka 8-) jeli jsme společně ;-) pohoda to byla x-) x-) leni děkuju moc :-) moře bych doporučila je krásné ale jinak letovisko ne já mám radši něco jiného ;-) ;-) a jela jsem tam nadoporučení Míši Pipii a ona na doporučení Jakuba který tam jezdil jako malý kluk
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás zdravíme, v pátek vyrážíme domů. Je to tu parádní, ale i tak se těšíme domů :-) Počasí bylo super, jen jeden den jsme nebyli u vody, ale na výletě, a to ještě k tomu se tam udělalo krásně na to jít k moři. Jinak jsme toho hromadu pokoupili a nevím, jak se nám to vejde do kufrů :-| Zatím se mějte krásně a ozvu se z domova. Papa
dobré ráno, Jiřinko, užijte si poslední dny dovolené a šťastnou cestu! ;-) těším se na zážitky a fotečky!
Profilova fotka
ahojik holky, tak vitam z domu... Vcera jsme vyjeli kolem 14:20 z Rogoznice, dost casto jsme staveli pac se holky stridaly s casem kdy jedly a i s benzinem to bylo na stridacku( jeli jsme jeste s jednim parem). Domu jsme dorazili kolem 2:45 takze cesta byla fakt suprova, jeli jsme pres D1, temer celou dobu jsme jeli v tom rychlem pruhu aby to nedrncalo,ale bylo to mnohem rychlejsi. Kluci jeli chvilema i 150 ale dalnice byly uplne prazdne. Amalka krasne usla, nabastila se, faklt bezproblemova cesta. Od Chorvatska az temer domu porad prselo ale malo. Jeste nekde v Chorvatsku jsme videli hnusnou autonbehodu, ale nastesti tam uz bylo jen auto bez lidi... fuj fuj... A tady je hnusne, hned bych se tam vratila.... Lennus na fotecky se podivam nekdy casem... ted tu jsem zavalena bordelem:-D a co se tyka te destinace, ja bych to doporucila, ale vecer tam proste nic neni je to male mestecko a je tam mrtvo, v sezone tam je plno stanku ale ted niiic, par restauracek a par stanecku a zmrzka ale jinak ticho.
Profilova fotka
holky, tak chudak jirinka je na letisti :-( jsou odbaveny a uz 3 hodiny jsou tam a letadlo ma 8 h zpozdeni, fakt sila s malym prckem :-( chudacci.. Vladicek pry snad usne ale Jirinka je z toho spatna :-( mooc vas vsechny pozdravuje!
Ahoj holky, ježiš tak to je hrozný s tou Jiřinkou, má určitě strach o Vládíčka se jí vůbec nedivim :-( Tak na ní bvudu myslet, ať to zvládnou co nejlépe ;-) Markétko, koukala jsem na fotečky a jsou úžasné, nádherné, překrásné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejen tím obsahem, ale je to všechno moc hezky vyfocené. Úplně jsi mě navnadila :-) Míšo, ukaž taky fotečky, už se na ně taky moc moc těšim!!! Leni, fotky z Paříže nádhera. Moc ti to tam sluší. Vypadáš jako rozená Pařížanka. A vyfoť taky byteček, at víme kde bydlíte ;-) HOlky, u nás je taky špatná nálada :-( , Sofinka je nemocná, má rýmu a kašel a chudinka strašně chrchlá a nemůže skoro dejchat. Holky mě jí je tak strašně líto, já bych to nejraději odstonala za ní. Když vidím jak se trápí chudinka a ona je ještě k tomu pořád tak hodná. Vůbec nepláče, jenom vzdychá a pere se s tím sama. Ráno jsme byly u doktorky a ta říkala, že je to neuvěřitelné díte. Celou jí prohlížela, šahala do krku a Sofinka se na ní pořád tak smála. je to moje zlatíčko největší a já tu nad ní skoro pláču, nevím co budu dělat až přijde nějaká větší nemoc :-( :-(
Profilova fotka
marti, nemam stale fotecky a jeste par dni je mit nebudu :) ;-) market je upravovala uz na dovce ;-) Chudak Sofinka, ja to znam amalka byla take mala nemocna :-( dneska olizla kabel od pocitace a dostala ranu... trubicka jedna :-X Ale zase mi udelala siilenou radost!!!! vzala si knizku, otevrela ji a ukazala na pejska a stekala!!! :) jeee a ted jsme ji rekla nekolikrat ukaz mi pejska a ukaze na nej a ukaze i kocicku :) a deti :)
Profilova fotka
marti a deti jsou mooc statecny!!!! amalka kdyz mi silene zvracela, tak jsme nad ni brecela a ona se smala! takze ji hlavne moc nelituj, smej se na ni atd.. ona potrebuje tvoji podporu a ne litost :) x-)
Článek se načítá
ahoj holky, myslím na Jiřinku a prcka, to je mi líto, hlavně aby to malý zvládl, je to nepříjemné! Marti, díky za pochvalu. Pošli mi svého maila a já Ti pošlu fotky bytečku. Možná jsi mi ho už někdy posílala, ale já ho nemůžu najít! Malé je mi líto, ale Miška má pravdu, hlavně se tvářit, že se nic neděje! Malá bude silná holka! A jak poračujete s domečkem? Holky, já včera poprvé přebalovala! Byla jsem vyzvednout rok a půl starého prcka u chůvy, maminka čeká za tři týdny další a byla u doktorky. Pak jsme byly s malým na hřišti a pak doma. Byl úplně hnědy! Nejradši bych ho strčila pod sprchu, měla jsem pocit, že ubrousky jsou na nic! No mám se ještě co učit! :-D Miško, Amálka dělá pokroky, šikulka! Musí to být nádhera, když je to Tvoje dítě a ty vidíš, jak hezky roste. A co s Kubou? Dovča pomohla? Moc držím palečky!
Profilova fotka
leni, myslim ze nam ta dovca asi pomohla i kdyz me tam silne stval :-D pac on se umi neskutecne dobre pretvarovat pred cizimi lidmi a to me dokaze maximalne vytocit! A celou dovcu jsme nebrala ty antidepresiva, pac jsme je porad nemohla najit a bylo mi fakt divne takze uz se jima zase laduju a citim se byt klidnejsi a ted se doma uz opet vytaci jakub a ja ne :-D
Miško, tak to je dobře! ;-) snad se to nějak vykristalizuje!
HOlky děkuji moc za uklidnění, snad to bude v pořádku, ale znáte to já to nesu stokrát hůř než ona :-( HOlky a používaly jste tu odsavačku na vysavač? Já se trochu bojím, abych jí neublížila :-( Miško, tak to je malá šikovná, že už takhle ukazuje na zvířátka :-) Nebude dlouho trvat a až ti bude odmlouvat :-D :-D Leni, baráček pokračuje, na začátku října by měla být hotová hrubá stavba. Teď vybírám dlaždičky do koupelny,a bych jim to mohla zadat. Vybrala jsem toto: co na to říkáte: http://www.rako.cz/cz/inspirace/bytov... no a do té druhé koupelky zatím nevím, ale asi nějak hnědo - bílá ;-) Problém je, že máme obě koupelny hrozně veliké, takže to bude pěkná darda, kor když si vybírám dlaždičky za 1000 Kč za m2 :-D :-o
Profilova fotka
ahoj holky :-) mám info od Evičky - Sárinka je z moře unešená, vydrží donekonečna sledovat vlny a strašně se tomu řehtá x-) a krásně u toho usíná, takže mají veget na pláži, je tam teplo, prostě super dovča x-) a Evička vás všechny moc pozdravuje :-) Míšo - Amálka je šikulka :-) Jiřinky a Vládíka je mi líto :-( držím pěsti, ať to zpoždění nějak v pohodě zvládnou ;-) Marti - Sofince držím palce, ať se s tou nemocí co nejrychleji popere ;-) ty nemoci nesou většinou hůř rodiče :-(
Profilova fotka
marti, jj pouzivali jsme odsavacku an vysavac a je to nejlepsi, ten tlak je malinky, nic ji to nemuze udelat! a je to rychlke, coz je nejdulezitejsi, ze ji dlouho netrapis.
Profilova fotka
Marti - dlaždičky se mi líbí, víc se mi teda líbí ty oranžové ;-) to je nějaká novinka, co? to když my jsme vybírali, tak to ještě nebylo, máme obě koupelny od Raka s odsavačkou neporadím, my zatím naštěstí žádnou nepotřebovali
Marti, poslala jsem fotky. mně se ta koupelna líbí, je to takové jemné. já mám teda hrozně ráda červenou, jednou tak budu ladit kuchyň. nevím, jestli přímo červenou a nebo spíš kuchyň do bíla, černa či přírodní a kachlíky červené. umíte odhadnout, kdy byste mohli bydlet? tu přírodu kolem vám v dobrém závidím! já jak pocházím z domečku u lesa, tak nechci v budoucnu nic jiného! ahoj Pájo, jak se má malá? co nového u vás? děkujeme za zprávy od Evičky!
Profilova fotka
marti tak me se ta koupelna libi mega mooc! presne muj styl, ale u jakuba by mi neprosel :-/
Holky díky, my budeme mít ty orchidee růžovo - tyrkysové a tyrkysovou podlahu. Ten červený nábytek k tomu nebude Leni, bude to vše bílé a ručníky chci vybrat taky pro mě růžové, pro jiříka tyrkysové. Míšo, mě to taky nejdřív neprošlo, ale manžel se dá ukecat ;-) Už mám za ty léta svoje triky ;-) ;-) Leni jdu se juknou na fotečky. Mě se červená taky líbí, proto jsem chtěla v kuchyni dopľnky do červena a ještě jsem se nerozhodla zda tak budou, možná že ano ;-) Pavlínko, máš tyky někde vyfocenej Váš domeček?? Že by jsi se taky pochlubila??? Jo a je to novinka ;-)
Leni tak už jsem je zkoukla, no byteček teda parádní!! Já myslela, že tam budete mít něco úplně obyčejného,a le tenhle byteček vypadá moc krásně :-) Jo a prosím tě, to jsou všechny ty věci Vaše (jako ty knížky apod..) to jste sebou měli dvacet zavazadel ne??? :-D :-D
Profilova fotka
marti ahaa. tal to me by se to libilo presne v tehle barvach x-) x-) x-)
Míšo myslíš v těch barvách co jsem napsala já nebo tak jak je to na obrázku s tou červenou??
Profilova fotka
s tou cervenou, jak jsi sem dala odkaz:) ;-)
Marti, to jsou fotky z agentury, která zprostředkovala ten byt. My měli jen kufr, bágl a příruční zavazadlo. Ani tu nemám moc oblečení, musím něco dokoupit! Já jsem nadšená z červené kuchyně, to byl vždy můj sen! My jsme skromní, byli bysme rádi i za něco obyčejnějšího, ale oni vybírali samé takové lepší. Takový byt bych brala i v Praze! ;-) Já červenou miluju! Přiznám se, že růžovou moc nemusím, asi jako jedinou, ale ta vaše koupelna je fakt taková jemná a decentní!
JO tak mě se tam právě jediná ta červená nelíbí a navíc je to hrozně drahý, jenom skříňka u nad umyvadlo stojí 35 tis. ]-( . Nevím co na tom je tak drahé, ale manželovi se docela ulevilo, když jsem řekla, že se mi ta červená nelíbí :-D :-D
Profilova fotka
no marti, ja nevim ale me se bohuzel vzdy libi ty nejdrazsi veci, ale mam smulu, na to nemame .-D
Míšo tak to jsme na tom stejně, manža už se tomu směje, že prej plnej krám dlaždiček za 300- 500 za m2 a já si zrovna vyberu za litr :-D :-D Já mám na to nějakej speciální cit :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?