Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Už je zítra a nepíšeš nic emoticon
2. zář 2010 v 16:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 No jo Mončo, už jdu na to! emoticon
Celé odpoledne tady úřaduju, jsem se přihlásila do skupiny Čechů žijících v Paříži a už jsem řešila i nějaké hlídání, takže to vypadá slibně. Do toho vybaluju.

Přiletěli jsme včera ve 14:15, jeli jsme taxíkem do bytu, kde došlo ještě k předání. Majitelé moc fajn a mluvili anglicky. Pak jsme se šli nadlábnout, podívat do okolí. Máme tu krásný park, asi tam budeme chodit běhat. Kousíček je metro. Pak jsme nakoupili a večer odpočívali u vínka a plesnivého sýra. mňam
Dnes jsme po dlouhé době společně posnídali, vyřídili si kartičky na cestování po městě, Adam jel do práce a já vyzvednout formulář na jazykový kurz. Našla jsem to dobře, metro je tu docela komplikované, ale jde to.

Byteček krásný a útulný, počasí super, modrá obloha. V září si to tady chceme užít ve dvou, o víkendech to tu poznat, zajedeme snad i na jih a od října budou jezdit návštěvy. Ani se mi nebude chtít domů! emoticon
2. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, ještě na vás musím reagovat

koncert byl fajn, ale loni v Polsku měl mnohem lepší atmosféru, tady bylo publikum vlažnější!
Marti, lístek stál tuším kolem 2tis., ale zeptám se Adama, nejsem si jistá. loni byl o dost levnější. Adam je ve fanklubu, tak má možnost předprodeje 4 lístků. jsem mu řekla, ať příště vezme kamaráda, který je má rád a neviděl je zatím, mně už to stačilo. emoticon

Evi, vlezli jsme se krásně. Adam mě dost brzdil. jsem mu řekla, že nejsem chlap, že se nemůžu tak omezovat! emoticon ale asi si tu nakoupím. měli jsme velký kufr, bágl a každý příruční zavazadlo.
já nějak zapomněla, vy jedete autem na tu dovču, že? a kdy vyrážíte? snad to malá zvládne, držím pěsti!

hrozně se těším na fotečky holelk z dovči

jsem ráda, že už jsem teď v klidu, bylo to před odjezdem hrozně hektické! v sobotu jsme začali stěhovat byt v poledne, hrozně to trvalo a ani se to nezdálo. mamku a jejího přítele jsme vyhnali, ale v neděli dopoledne nám pak s úklidem dost bodli. měli jsme takové větší auto a bylo úplně plné! už se těším do nového bytu a nechci tam žádné krámy! emoticon dojeli jsme k večeru, vybalovali a přitom se už trošku balili sem. v pondělí dopoledne jeli do Vídně. tam to bylo fajn, akorát po cestě pršelo, ale pak přestalo. stavili jsme se i v Pratru a jeli na tom obr kole. přespávali jsme u kamarádčiného bráchy. na druhý den ráno domů, dobalit, rozloučit se a večer do Prahy. na druhý den pak sem. uf, fakt makačka emoticon

Markét, Míšo, Jiřinko, užívejte si to tam, myslíme na vás! emoticon
2. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 cus bus, opet zdravim.. tak dneska tu bylo uzasne, nebe uplne vymeteny, krasny teplo kolem 30stupnu, jemny vetricek, fakt super! Ale jako more tuj ma slabych cca 20stupnu emoticonemoticonemoticon jako fakt husty, temer nikdo v nem neni, ale prckove uz v nem byli a amalka je moc spokojena, ja a market jsme tam take byly a me to prijde okemoticon. A dneska jsem si spalila prdel emoticonemoticonemoticon Amalka tu je moc hodna, rano vstava po 7h, ale myslim ze by spinkalůa dele ale Sofinka tu rano uzu radi emoticon ale me to nevadi, alespon ma potom behem dne dobry rytmus emoticon. No vubec se mi odsud nechce emoticon pristi rok uz budeme volit hotel s jidlem abychom meli o starost mene emoticon,a le jinak vse nam vychazi ok. Ted jsem koukala na pocasi a ma se nam to tu kazit ale snad nic moc strasnyho.

evi, uprimne, jak jsi se tu ptala na to obleceni, tak na vecer je i mikinka uz slaba emoticon je tu dost chladno! A myslim ze vy tam budete mit stejne nebo jeste chladneji. Takze urcite teply puncosky, mikinky i bundicku a deku do kocarku!
2. zář 2010 ve 21:30  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak mám už vše připravené na cestu, teď to jen pobalit a nacpat do auta, už se šíleně těšíme emoticon

Leni, to jsem moc ráda, že jste tam spokojení, a že se ti líbí a držím palce, ať vše vychází dle představ emoticon Jinak viedo ze svatby jsem si stáhla, ale bohužel mi nejde přehrát, zkusím to pak na tom druhém compu.
Odjíždíme zítra po půlnoci, je to 1200km, počítáme, že v sobotu po obědě bychom měli být na místě, tak snad vše klapne.

Kami,, hezky si dovolenou užijte emoticon

Jiřinko, tak co počasí, už máte líp? A jak trávíte dny?

Míšo,to je dobře, že počasí přeje a líbí se vám. Scházíte se nějak s těma ostatníma rodinama? Ukaž nějakou fotečku, ať vás vidíme u moře emoticon S tou zimou večer je to naprd emoticon koukala jsem na windguru, tak tam, kam jedeme hlasí na příští týden stále přes 27stupňů a jasno, tak doufám, že to tak bude. Pro jistotu si ale vezmu sebou i teplé oblečení, malí balim pomalu vše, co má, letní i zimní emoticon
2. zář 2010 ve 22:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Evi ja tu fakt nebudu na dovolene davat nejaky fotky na net, na to fakt nemam naladu emoticon jen si pockej..... vis jak ja nez to upravim...to vse doma v klidu na na netu nam tu hlasi 31stupnu takze teoreticky tu faklt mame lepe jak vy.... ja bych s zadnym uzasnym vedrem nepocitala....
2. zář 2010 ve 23:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, no já nemyslela všechny fotky, jen pár na ukázku, když stejně u compu trávíš čas, ale počkám si emoticon No na to počasí jsem zvědavá, ale myslím, že tam hezky bude, hlásí tam bezvětří, to dělá taky hodně a nepotřebuji žádné pařáky, pro malou bude lepší, když bude jen příjemně teplo a pro nás taky. A když bude nějaké dny ošklivě vůbec neva, plánujeme hodně výletit, okolo je spoustu památek, pak Řím, stejně by nás asi nebavilo se celých 14dní válet jen u moře. No už se tam strašně těšíme emoticon
3. zář 2010 v 00:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, uvidis sama.. emoticon emoticon ....tady nje dneska zatazeno, fakt nic moc:-/ uz me to tu nejak nebavi, s Jakubem si opet lezu na nervy, tak bych radsi uz bylka doma :-/
3. zář 2010 v 08:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno holky. Evko, mně to video také nešlo otevřít, hlásilo to chybu nějakou, nebo, že je to špatně nahrané emoticon .Ale Lenča psala, že kámošky už na to koukali emoticon

Míšo to je super, že se V8m tam líbí. Takhle si užívat, že se nestydíte. Já dřepím doma v té zimě.

Evko držím palečky a dobře dojeďte.

Leni ty se krásně rozkoukej a pokud možno foť.

Já jdu dnes k mudře, tak nám držte pěstičky.
3. zář 2010 v 09:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahojky všem i dovolenkářům...........zatím jen pozdravím a pomalu to tady dočtu...... emoticon
3. zář 2010 v 09:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 tak kdo je momentálně v ČR???? emoticon emoticon
Evičko šťastnou cestu a zkus se nám ozvat z dovolené,pokud to půjde!!! A co se týče počasí,je asi lepší když je akorát,protože když jsou pařáky tak stejně se nemůžeš válet na pláži pač prcek nevydrží v tom vedru a není to dobré.....lepší počasí akorát + výlety!!!!! emoticon
Jinak já bych nevlezla do tak studené vody Míšo......to jste dobré!!! A co Markét?????

Kami, také přeji krásnou dovolenou!!

Jo..., musím se pochlubit s menší změnou... emoticon včera jsem byla na barvě u holiče.....a nechala jsem své dlouhé vlasy sundat! emoticon takže žádná gumička - NIC!!!! emoticon
3. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak Vašek šel s babi a dědou na pivčo, dávají fotbal Bulhary s Angličanama a já se šla mrknout na vás.
Vládík vstával po osmé hodině a před obídkem ještě usnul a po obědě znovu. Je to tu pro něj náročné, v tom písku pořád běhá, do toho voda, procházky, tak je zmakaný. Ale šíleně hodný a spokojený. Někdy si povzteká nebo zapláče, ale minimálně.
Dneska měl průjem, tak večer měl dietu emoticon Vaří tu výborně a vždycky je pro něj něco k jídlu. Asi 2x měl hranolky, protože nic jiného nešlo a to jsem si myslela, že mu to dlouho nedám. Ale nejsou slané a nějak mastné, tak to asi nevadí.
Jinak tu je šíleně moc krásného oblečení a začínají jim pěkné slevy, tak po neděli nakoupíme. Já už mám kabelku, vašek ě trička, vládík teplákovou soupravu a mikču. Máme toho v plánu ještě mnohem víc, ale hodně zlevňují, tak ještě počkáme.

Dneska tu bylo nádherně bez mráčku, bezvětří. Je super, že nejsou takové ty vedra a dá se na sluníčku krásně být a ještě opalovat. Voda se pořád drží na 26 stupních.

Evičko, přeji ti krásnou dovolenou a na večer určitě něco teplejšího, i tady je to potřeba.

Markét a Míšo, to je fajn, že se vám líbí a malé jsou zlatíčka. Do vody bych nevlezla emoticon
Míšo,to přejde a zase si to budeš užívat emoticon

Leni, tak ty naše Pařížanko jsi už tam, ju. Fajn, že se vám vše povedlo a musíš nám pak taky ukázat nějaké fotečky.

Holky doma, zimu vám rozhodně nezávidím. Já bych si přála vrátit do babího léta emoticon
3. zář 2010 ve 21:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

jdu se s vámi rozloučit, nevím, zda tam bude net.
Máme zabaleno, kdybychom měli menší auto,tak máme věci snad i na zadních sedačkách, vezeme toho šíleně, ale jsem připravená na každou situaci a na každé počasí, můžou být tropy i mráz emoticon
Jo a to nám dneska jedna kravka málem nabořila auto, byli jsme v myčce a ona byla před náma a blbě tam zajela, že by ji ten panel zboural auto, tak jí manžel ještě zachránil, vyběhl a zmáčknul to tlačítko, aby se to zastavilo, povedlo se a jak byla celá vystrašená a vycouvávala, tak zapomněla, že za ní stojíme a jela přímo na nás, tak Petr dal zpátečku a ujížděl před ní, ale dál to nešlo, tak se o nás opřela, ale naštěstí jen jemně do značky, není nic vidět. No ale situace na infarkt, tak doufám, že máme vybráno emoticon
Manžel se šel v 20h natáhnout, aby se před cestou trochu prospal, já zatím nasmažila řízky a udělala bagety a v 1h vyrážíme a zítra odpol bychom tam měli být.. Pokud to půjde, budu se hlásit, pokud ne, tak se ohlásím až přijedem, tj 18.9.

Mějte se všechny moc krásně, zatím papapapa
3. zář 2010 ve 23:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik,. tak se tu opet hlasim po ranu, vcera tu bylo mega kraaasne emoticon takze fakt super, dneska to take vypada na opalovacku, ale je tu sem tam mracek, ale to nevadi... Zajimalo by me jak dorazila evicka atd, podle pocasi tam maji mit docela huste pocasi :-O (zima, desta atd..) tak bych chtela vedet zda jim to sedi, pac pry na ceskem serveru psali ze z Chorvatska odjizdeji cesi drive kvuli zime atd, ale tady u nas je teda krasne, jen jeden den dopoledne nam prselo a jeden den bylo skoro zatazeno, ale i slunicko bylo, takze my jsme happy emoticon emoticon Samozrejme je skoda ze s prckama to na opalovacku moc neni, pac musime byt s nima bud pod slunecnikama nebo pod stromem, ale kdyz usnou tak si na chvili zalebedime na slunku emoticon
5. zář 2010 v 07:37  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 čau holky,
přeju hezký večer a dovolenkářům znovu, ať si to tam užívájí. váš je! i Lenča jeli. hrozně moc se těším na fotečky! Kači, tak moc nás tu teda není, co? emoticon

Jiři, zatím moc nefotíme, přeci jen jsme tu byli už před pár lety a fotky památek mám na Rajčeti
tak ať je Vládíkovi brzy líp!

Miško, to je fajn, že vám počasí přeje. snad bude Evce taky.
Evi, na dárku zdravím a přeju krásnou dovču, ať to vše klapne!

Moni, tak co u doktorky? nenapínej nás? jsem hrozně zvědavá, co to bude. a co jména???

my byli včera na Sacre Coeur a dnes u Vítězného oblouku, nějak to nepřeháníme, ale užíváme si to tu.
dnes jsem prvně hlídala, v sobotu jsem se sešla s maminou, které budu hlídat děti a dnes jsem už byla vozit a Adam mi asistoval, bylo to fajn, malá má něco kolem roku a byla hrozně hodňoučká, i Adam si ji muchlal. a starší tak tři, ta je nádherná princezna. zítra jdu zas, už se nemůžu dočkat vlastních prcků! emoticon
5. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinkooo, halooo halooo, jak se mate???? emoticon

leni, teeda ty tam jedes!!! je fajn, ze sis sehnala to hlidani detiemoticon a hlavnme kdyz jste se dobre zabydleli a ted si ,,uzivate,, spolecnych romantickych chvil v Parizi emoticon
6. zář 2010 v 00:38  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

evičko jiřinko tak co dovolenkáři??? emoticon emoticon

leni to je super jak ses hezky navykla a užíváš si to emoticon emoticon paříž je krásná tak je hej emoticon emoticon

my zítra už razíme domů docela se už i těšíme bylo tu krásně ale doma je doma emoticon...
6. zář 2010 v 17:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Miško, Markét, uteklo to jako voda, viďte?
Ale chápu, mně už po týdnu taky stačilo. Snad přijde i do ČR babí léto. Tady bylo hezky, co jsme přijeli až do včera, dnes už se ochladilo, zataženo, trochu sprchlo, ale zima tu moc není.

Dnes jsem hlídala malou tři hodinky, byla zlatíčko! Hrozně jsem si to užívala. Teď už jsem skoro mamina jako vy! emoticon

Tak šťastnou cestu, holky.

Jiři, Evi, Leni, vy si to tam zatím užívejte! Nemůžu se dočkat všech foteček!

My si místo Azurového pobřeží asi zajedeme radši do Normandie nebo Burgundska. Uvidíme.
6. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, psala jsem ještě Evičce a přála jí hezkou dovču. napsala mi smsku, prý vám mám tu zprávu vzkázat, nemají tam net:
Tady je to parádní, azuro, 28 stupňů, příjemný větřík a i večer je teplo, pořád je to na šatičky. Moře už chladnější, ale koupeme se, je to aspoň osvěžující. Cestu zvládla (Sárinka) na jedničku, vyjeli jsme ve 2h, spinkala až do 8h, to se napapala a spala do 11h., papu a byla hodinu vzhůru, koukala, a pak usnula a probudila se až v 15:30 h. tady, takže pecka emoticon
6. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj holky.

Nějak sem teď nemám čas chodit.

Jen v rychlosti. Omlouvám se, že jsem nedala vědět, co u doktora. Jsem ve 14 týdnu a vše je v pořádku. Takže hurá.

Leni fotky památek mám z Paříže také. Zajímají mně ty princezny co hlídáš, byteček, okolí a tak. Na to se moc těším
6. zář 2010 ve 20:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky. My se propadli v ukecanosti až do neprosvícenosti emoticon . Ach ty dovolené. Jsem kantáre. Mám za sebou šestihodinovou procházku s kočárkem z toho půlku do kopce. Papa
7. zář 2010 ve 22:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik, tak market by uz mela byt doma(vyjeli vcera pred pul 5) tady je dneska bleee bleee bleee a ma to trvat do soboty, takze si v klidu zabalime a take zmizime. Posledni 4 dny to bylo 1 den pekne, jeden den ble... no ale celkove si myslim ze pocasi bylo pekne, hodnehkrat jsme byli na plazi, prckum se libilo more, vsichni prckove byli hodni, uz jsme si domlouvali i dovcu na pristi rok, jeli bychom nejspise duben, kveten(egypt) a nebo cerven recko, ja bych byla pro recko, ale vcera se tu chlapi domlouvali ze by byl fajn egypt ale to se jeste uvidi. takze papa a zitra se ozvu z CRemoticon
8. zář 2010 v 07:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky jsme doma emoticon

vyjeli jsme včéra po 16 hod..cesta super malá usnula před 18hod to jsem jí dala v autě kašičku usnula pak se asi kolem půl 7 probudila a usnula až v půl 9 ale byla hodná v 5 ráno dostala mlíčko a spala do 6 my domů přijeli v půl 7 emoticon já ted vybalila už peru druhou pračku malé,jirka spí a malá také emoticon

moni gratuluji ke kontrole emoticon

evičko to jsem ráda že jste na místě a že je to tam fajn

leni děkujeme za zprávy o evičce emoticon

shrnutí dovči-až na to počasí které nebylo dokonalé ale pro mě myslím i ano kvůli mimčům super,vařili jsme si sami,na jídle jsme byli parkrát,co mě jen zklamalo bylo hodně studené moře emoticon ale holkám a dětem to nevadilo emoticon emoticon jen já v moři byla asi jen 2 emoticon emoticon emoticon ale prostě jinak super dovča myslím že jsme si to moc moc užili emoticon fotečky dodám až je protřídím atd emoticon
8. zář 2010 v 09:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 cus market.... tak to je super, koukam ze jste jeli fakt hooodne dlouho na ceste zpet. Hodne jste staveli?? nebo byly kolony? nebo jste si jen jeli pomalu? my dneska vyjedeme asi kolem 14-15h tak jsem na to teda fakt zvedava... Amalka dneska spinkala dneska do 9:15h emoticon konecne najizdi na sve koleje emoticon a co bylo smutne, pred chvili vesla do vaseho pokoje a chtela jit k tomu hracimu koutku a tam nikdo.. emoticon tak tak smutne koukala emoticon
8. zář 2010 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 co se tyka teploty more tak tu sousedi merili.. a melo jednou 21 a dokonce i 18 pryy :-demoticonemoticon ale me to nevadilo a amalka byla mega nadrzena na more emoticon
8. zář 2010 v 10:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj holky. To je super, že jste si to užili. Já si také myslím, že vzhledem k prckům bylo počasí ideální. Vítám Vás doma, tady už si užijete jen ble bleeeee
8. zář 2010 v 11:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag ja jeste nejsem doomaa emoticon ted tu sviti slunicko ale je meega mooc silny vitr, to se v horach posereme az pojedeme
8. zář 2010 v 11:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo přeji štastnou cestu emoticon emoticon my jeli tak 130km v hodině ale zabloudili jsme v praze emoticon emoticon a i jsme dost stavěli...tak proto se to protáhlo ale trvalo to jako když jsme jeli tam..jééé tedy amálka spinkala dlouho..a ten koutek to je smutný no emoticon myslím si že holky si na sebe začali zvykat..
8. zář 2010 ve 14:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!!
Moc moc Vás zdravim!! To je dobře, že už jste doma, že si zase můžeme povídat emoticon emoticon . Já jsem teda teď byla v jednom kole, takže jsem se ani nestačila rozloučit s Evičkou a Leničkou, tak doufám, že se tam mají obě moc moc fajn!!

A kdypak budou fotečky?? Už se na ně moc moc těšim!!

Jinak jak se ptala Evička, tak naše Sofi ještě na hračky nesahá, ale už hodně pozoruje a už se směje na celé kolo. Taky si žvatlá a pořád říká go go go... taťka si myslí, že prej říká táta emoticon emoticon No nevim teda emoticon emoticon JO a musíme hodnmě cvičit koníčky a posilovat bříško a hlavičku,a by jsme nemuseli cvbičit tu Vojtovu metodu, tak nám držte palce, za tři týdny jdeme na kontrolu, tak se rozhodne emoticon
8. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

Markét, vítám doma a Mišce přeju šťastnou cestu! emoticon

Marky, už se nemůžu dočkat fotek, tak až dopereš, šup s nimi! nene, nechci Tě honit, ale moc se těším!

Martinko a vám držím samozřejmě palečky, ať jde malé cvičení dobře a vše je jak má být!

já dnes běhala po Paříži se slečnou, které odpadl společník, tak jsem se nabídla. ozvala se přes tu skupinu, na kterou jsem se napojila. akorát počasí nic moc, občas i sprchlo, ale obešly jsme většinu památek a v sobotu zajedeme asi do Versailles. jinak docela lenoším, dělám Adamovi zázemí. hlídání mám zítra. ale už se nemůžu dočkat, až začnu chodit na kurzy Fj, zatím mluvím spíš česky. emoticon
8. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.