Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi je to tu bájioooo emoticon emoticon emoticon cesta jsem psala v poho holky spaly budili se jen když jsme zastavili emoticon ráno ve čtvrt na šest jsem jí dala mlíčko ve spánku emoticon emoticon a spinkala dál emoticon takže v tomto o.k jen dnešek měli trchu rozhozený naše pořád spala emoticon emoticon je tu vedro moře chladnější ale dá se emoticon
29. srp 2010 ve 21:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik evi, gelicek je Mundisal gel, dej ji ho az v pusince uvidis vylozene ty zoubky tesne pod dasnickou a budou natekle.. Jinak amalka mela sileny hystaraky v aute a ted take nemohla usnout tak usla v kocaru venku emoticon
29. srp 2010 ve 22:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ale jinak potom spala celou noc v aute az temer do cile....
29. srp 2010 ve 22:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

v rychlosti zdravím. už jsme přestěhování. byla to makačka, měli jsme hrozně moc krámů, ani se to nezdá!
za chvíli razíme do Vídně na koncert U2, akortá počasí nic moc, trochu prší. zítra se dobalíme, rozloučíme a zase zpět do Prahy. a ve St v poledne už letíme do Paříže. ozvu se.

holky, které jste na dovolence, užijte si ji a odpočiňte si! emoticon

Evi, vám už se to taky blíží, přeji to samé.

mějte se hezky! emoticon
30. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

také přeji holkám dovolenkovým at si to tam pořádně užijí emoticon A ozvěte se občas, když tam máte takhle hezky možnost se na někoho napojit emoticon emoticon

Evičko a kdypak odjíždíš ty????

Holky my měli krásný víkend, v sobotu jsme sice běhali po dlaždičkách, vybírali vanu, umyvadla apod... stále nemáme nic vybráno ... je takový výběr, že nevím co si vybrat emoticon emoticon no a v neděli jsme byli u kamarádů na chaloupce, kteří mají malého chlapečka, tak to bylo moc fajn. Akorát myslím, že jsem tam nastydla, tak doufám, že to ode mne nechytne malá emoticon

Leni, moc moc si užij koncert, to bude pecka emoticon Můžu se zeptat kolik stál lístek??? a pak nám koukej psát z Paříže, jsme zvědavé na novinky, skoro se těším za tebe emoticon emoticon
30. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 holky nečetly jste to?
http://www.promateje.cz/

já tu bulím jak želva emoticon emoticon
30. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak také zdravíme z dovolené emoticon
Vládík zvládl cestu letadlem na jedničku. Vyjeli jsme ve 2:30 na letiště, cesta trvalo něco přes dvě hodiny a Vládík usnul v autě 10 min. před letištěm, ale byl hodný. V letadle usnul až při přistání emoticon
Na letišti jsme měli problém, že mám malého zapsaného v pase a nemá svůj pas, tak nás dali na stranu a když jsem se po nějaké době ptala, jestli je to OK, tak ona řekla: no OK!!! Byla to kráva hnusná a pohrdala s námi. Nakonec to nějak po telefonu domluvila. Ale v letadle jsme měli nejlepší místa - hned první sedadla a tam je nejvíc místa. Pak si Vládík jezdil autíčkem v uličce a jedinkrát zabrečel, když už jsme přistávali a on si musel sednout.
Na letišti blbnul a usnul pár kilometrů před hotelem a pak spal dvě hodiny a zase usnul večer a vstával v 8:30 emoticon
Teď spinká v postýlce, ale v noci se několikrát budil a po pohlazení a mlíčku usnul.

Včera bylo nádherně, tak jsme byli u moře, Vládík nadšený, hlavně z písku. suchý ho házel do vody. Dneska je zataženo, tak jsme si byli na pláži jen hrát. Zítra by mělo být hezky a ve středu zase zataženo a chladněji. Pak snad zase hezky.
Je to tu super, hotel krásný, asi jeden z nejhezčích tady. Vládík baští jejich jídlo a je spokojený.
Dneska běhal a čelem si dal do skleněného stolu a spadnul na hlavičku, lekli jsme se, aby si nerosekl hlavičku, ale dobrý, má jen velikou modřinu a bouly, ale byl hned veselý.

Pavlínko, já to viděla v televizi, pak jsem koukala na jejich stránky a poslala DMSky. Řvala jsem taky, Vašek mě musel uklidňovat. Bylo mi z toho dlouho smutno.
30. srp 2010 ve 13:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Jiřinko tak to je super, že se Vládíkovi líbí emoticon pěkně si to tam užijte emoticon
já taky poslala pár DMS emoticon emoticon

Markét, Míšo vy si taky užívejte dovolenou a dejte vědět, co holky a moře emoticon

Marti - my máme zatím hotovou jen jednu koupelnu, druhá je obložená a je tam zatím jen vana a zrcadlo, jinak sprcháč a umyvadla nejsou a netuším, kdy budou emoticon teď mám umyvadla vybraná (už po několikáté emoticon ), ale zase nevím, jestli budou pasovat na připravený přívod vody a odpad, už jsem psala do prodejny o přesné rozměry, tak uvidíme, možná se zase o trochu pohneme z místa emoticon

Evi - s látkovkama jsem spokojená emoticon já toho nechtěla do začátku moc kupovat, protože jsem nevěděla, jak nám to půjde, takže máme jen 30 klasických bílých plín a ty pořád točíme a stačí to emoticon počurané dávám do plastového kontejneru s víkem - na sucho a pokakaný namočím emoticon
30. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj.......!
Dovolenkářům přeji nádhernou dovolenou,už se těším na fotky!!! Holky užijte si dovolenou!!!! Hlavně že to prckové zvládli,takhle náročnou cestu!!!
Míšo,Markét....napojte se a napište jaké je počasí a trochu nás pozlobte,protože tady je hnus,hnus a hnus!!! Zima,zima a zima!!!!!!! Tak si to všichni užívejte!!!!!

Pavlínko,také jsem to viděla v tv....potom jsem shlédla celé jejich stránky a poslala sms.... emoticon je to obrovský životní zvrat a průser......,nedokáže si to představit nikdo z nás!!!!!!
No a co Kačka??? Četla jsem že nožičky už má v pohodě,tak to je super,ne?

Evičko,a kdy vy se budete balit?????

Leni.....tuto středu?????? emoticon emoticon emoticon ...budeš s náma v kontaktu,viď že jo......sím.... emoticon Já bych se těšila na ty jejich sýry!!!!!!! emoticon
31. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Leni už ve středu. Sakra, nějak to uteklo. No doufám, že tvůj odlet nepocítíme a budeš tu s námi pořád.

Já se omlouvám za absenci. Pavel slavil čtyřicetiny, měla jsem tu celou rodinu a ještě dnes dospávám. Dostali jsme od kamarádů kolébku emoticon .
fotky:http://magnolia.rajce.idnes.cz/narozeniny/

Dočtu Vás odpoledne, teď razím do města, ale nechce se mi venku je urputně hnusně.
31. srp 2010 v 11:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj Mončo!!
Už jsem zkoukla fotečky, paráda, to se hned slaví co, když je zahrádkaemoticon)). my furt plánovali, že to taky uděláme na jIrkovi třicetiny, ale nestihli jsme to emoticon A copak jsi mu koupila?? a jak se ti jinka daří těhulko????

Pavlínko, to je super, že máte alespon jednu koupelnu, já si zatím nevybrala nic emoticon Bojím se, že si něco vyberu a pak se mi to třeba nebude za rok líbit... mám dost proměnlivý vkus, tak teda nevim... a s manželem se taky těžko shodnem, takže to bude ještě veselé emoticon

Kačko a jakpak ty se máš?? Co vůbec děláš za práci??? a pojedete teda na nějakou tu dovolenou???
31. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast já manželovi koupila krtečka, parfém a ten stolní fotbálek. Na zahradě je to pecka. Jinak se mám fajn. Počasí je na houbeles, tak se mi nechce ani ven emoticon
31. srp 2010 ve 12:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahojík.....
Nejdřív musím moc pochválit fotečky Moni......krásné,musela to být hezká oslava! Kolíbka je nádherná!!!!!! Viděla jsem,že manžel dostal i kojeneckou flašku... emoticon A co říkal na fotbálek??? Jinak dortík .... emoticon ,nakonec už jsem psala.... emoticon
Mast...no mám se asi jako tady jedinná pracovně emoticon Dovolená teď nějak úplně vyšuměla....máme jiné starosti....je mi to líto,ale zastím to teď neřešíme....i když už bylo vybráno...no uvidíme.
31. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 čau holky,
už jsme zase na chvíli v ČR.

zdravím dovolenkáře, užijte si to!
Míšo, Marky, holkám dala změna asi trochu zabrat, ale určitě už si hezky užíváte sluníčka.
Jiři, to je dobře, že to Vládík tak zvládl, šikulka.
přeju vám hezké počasí! emoticon

myslím, že se nic nezmění, budu se ozývat, jen budu mít asi jiné zážitky a trošičku jiný styl života, ale pořád tu budu s vámi. emoticon

koncert jsme si užili! psala mi i Lenča, že nakonec nejela.

Moni, fotky paráda! zahrada se hned využila, viď? kolébka krásná, taky ji jednou chci.
už bydlíte? vy máte starou i novou kuchyň dost podobnou, že?
nedošly už ty věci poštou? jak se cítíš? vše o.k.?
je to nádhera, jak to vše vychází, prostě prcek chtěl fakt do domečku emoticon

my se jdeme dobalit a v 5 razíme do Prahy
ráno se jdeme ještě mrknout na byteček, bydlí tam Adamův spolužák ze školy, od podzimu se stěhují do svého a tady zůstane 3+1 za dobrou cenu, paní by na nás prý byla ochotná i počkat, tak uvidíme. bylo by fajn mít se kam vrátit, ale já chtěla terásku kvůli prckovi, až bude, aby mohl být pak na vzduchu

tak hezký upršený den
31. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni jak jiný styl života, nebudeš pracovat, stejně, jako my emoticon . Držím pěsti a až se zabydlíte, dej vědět.

Holkám gratuluji k úspěšnému doražení k moři. Já mám pocit, že ty prťata to snáší lépe než my dospělí.

Kačko bylo to moc fajn. Akorát opět excelovala Pavlova matka. Zase se nacpala nějakejma lékama a na to pila. Stejně, jak na svatbě. Dopadlo to tak, že se pustila do naší kamarádky, shodou okolností je to ten pár, který nám dal kolébku, půjčil všechny stoly a pomohl vše dotáhnout k nám jejich dodávkou. Já si toho všimla až ve chvíli, kdy Máca s brekem utekla od stolu.Dnes se tam jdu s lahví a belgickejma pralinkama omluvit, i přes to, že Máca lituje mně.Prostě tchýně na dvě věci. Jako fakt je to k.......... Pak spadla do špendlíků. když jsem jí táhla do taxíku. A naše bábina také excelovala, ta se zase picla a pustila se do našeho táty. Začala tchýni hlasitě vyprávět, jaký je to primitiv, že nemýt mámu, tak se válí po hospodách. Nějak zapomněla, že je to jediný chlap v rodině, který jí kdy pomohl, protože ona vychovala dva povaleče. No, táta to samozřejmě slyšel, takže bábina má útrum. Ponaučení pro příště............nezvat ani jednu.
31. srp 2010 v 16:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky ta je krásná a i cena je pěkná
http://shop.dela.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=20300
31. srp 2010 v 17:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

konečně jsem se k vám dostala, celé dny lítám, abych měla vše zařízené na dovču, zatím to vypadá vše nadějně, že budu moct vyrazit s čistou hlavou emoticon

Markét a Míšo, to je bezva, že se vám tam líbí, ukažte nějaké fotečky emoticon no a jak holčičky, co říkají na moře? Dá se koupat, je teplo? A jakpak je večer? Je to ještě na šatičky nebo už na teplejší oblečení?
Vůbec nevím, co sebou zabalit na dovču, jaké tam bude teplo, je to na úrovni Říma, takže hodně na jihu, teď je tam 28, ale bojím se, aby to během těch 2 týdnů rapidně nešlo dolů.. vypadá to, že malé povezu celý šatník emoticon

Jiřinko, tak to je Vládík šikulka, že tak hezky zvládl let, udělali jste dobře, že jste zvolili dopravu letecky, protože teď se vrátila z dovči kámoška, co má stejně starou malou jako je Vládík a prý peklo horoucí, jeli do Chorvatska a 14hod a malá i přesto, že je to poklad největší, tak tu cestu prostě nezvládala, v noci se vztekala, že se nemůže přetočit na bříško, na bok, jak je zvyklá, takže nemohla pořádně zabrat, no a nazpátek jeli přes den a to bylo zase pro ni moc dlouhé a nudila se. Zlatých těch pár hodin letadlem emoticon A co říkal na vzlet a přistání, jak jste to udělali, aby mu nezalehla ouška? Ten hotel vypadal už na tom odkazu naprosto fantasticky, musíte to tam mít báječné, pozlob nás taky nějakou fotečkou emoticon a jak je tam? A co Vládík na moře?

Mončo, oslava z fotek vypadá moooc vydařeně, úplně se mi sbíhaly sliny emoticon Ta kolébka je překrásná emoticon a v té lahvičce byla předpokládám slivovice, ne? emoticon Jinak tchýně a babička jsou kapitoly samy pro sebe, co.
Ta houpačka je moc hezká a cena super emoticon

Leni, tak jak bylo na koncertě? V kolik zítra letíte? už máš zabaleno? Vejdeš se na tu dobu do 20ti kg s kufrem nebo jak jste to vymysleli?

Kačko, copak se stalo, že dovča nakonec padá? emoticon My se začnem balit asi až v pátek, teď průběžně peru a píšu, co sebou.. budeme vyjíždět někdy po půlnoci, je to 1200km, tak snad to proběhne s malou v pohodě a po obědě tam budem.

Martinko, no a copak Sofinka nového, už šahá na hračky? Jsou nějaké čerstvé fotečky? Sárince je dnes přesně 5 měsíců, musím dát za poslední měsíc fotky na rajče, teď jsem si uvědomila, že jsem dávala naposledy 4.měsíc, strašně to letí..

Pavlínko, taky mě to dojalo, je strašný, jak se ze dne na den může člověku obrátit život totálně naruby emoticon už jsem taky poslala DMS. Teď se mnou tyhle osudy mávají mnohem víc, než před mateřstvím, je to hrozný emoticon
31. srp 2010 v 19:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 ahoj.....Moni, ta síť je BOMBA!!! Takovou si přeji jednou někam do kouta domu a tam budu trucovat,relaxovat atd... emoticon No jinak docela dobrý popis oslavy....tohle bohužel nikdo nikdy neovlivní a za příbuzné fakt nemůžeme....,navíc když víme jací jsou,nemá cenu se do toho pouštět....lepší je se potom sebrat s kytkou a bomboškou a jít..... emoticon Moni,na kolik porcí vychází ten dortík??? Náplň si mohu říci sama??

Evičko,tady to není o tom,že dovolená nebude,ale momentálně co jsme chtěli do půlky září,tak to asi nebude...musíme se soustředit na 100% na byt práci atd...máme vše rozdělané a nikde nic není vidět a potom se v práci stresuji a není to OK... emoticon Takže já věřím,že do konce roku ,nebo že si léto prodloužíme - potřebujeme to už oba. Takže vy v pátek razíte?? A na jak dlouho?? Tak snad se tady ještě ukážeš a přeji už teď šťastnou cestu a pěknou dovču,nevím zda se tady zastineme. emoticon

Mončo,moc hezky si to napsala.....Lenička nebude pracovat stejně jako my.... emoticon emoticon ,není ti to blbé?? emoticon emoticon
31. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky žijeme emoticon emoticon

evi po ránu a večer už to na šatičky určitě není emoticon my jsme také na jihu ale už to není ono dneska tu bylo 30st ale dost foukalo ale svítilo celý den emoticon byli jsme na úžasném výletě emoticon emoticon na lodi-celý den.holčiny to zvládly perfektně,moře holky miluji,fotíme jak o život něco jsem vložila do diskuze na koníka po návratu vše dáme na rajče emoticon tady to stahujeme upravujeme fotí se tu jedna báseň emoticon emoticon včéra jsme byli u tich holek na apartmánu do 12 emoticon holky spinkali v kočárku..pak jsme je přendali a pohoda my jsme tam popili bylo to fajn emoticon za chvíli s míšou razíme sami bez holek do města emoticon kluci hlídají emoticon emoticon prostě super emoticon emoticon emoticon emoticon jsem nadšenááá emoticon emoticon
31. srp 2010 ve 20:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 HOlky tak si to tam užijte.

Já se teď vrátila a snad to bude dobrý. Máca pochopila jaká u nás vládne s tchýní situace a i jsme se tomu s odstupem zasmáli. Tu kolébku nám její přítel Míša vyrobil emoticon .

Kačí, ten dort je velký. Nás bylo patnáct a měl každý+zbylo na snídani a těm co mají prcky, jsem dala domů. Náplň si bohužel vybrat nemůžeš. Já chtěla šlehačku a stejně byl krém, ale dortík byl dobrý, nebyl suchý a měkoučký. Tahle cukrárna nám dělala i svatební dort.
31. srp 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak včera to na koupání nebylo (Vašek ale byl emoticon ) a dneska bylo nádherně. Celý den kromě oběda jsme byli u moře, Vládík tam asi dvě hodiny spinkal, tak jsme měli taky klídek.
Zítra má být ošklivě, pršet a asi 22 stupnů, tak uvidíme, jak s programem, pak by se mělo oteplit na 26 a polojasno.
Vládík je tu zlatíčko největší, je úplně suprový emoticon Dneska byli vlny a strašně se mu líbilo být na ruce a skákat v nich, jinak je nadšený z písku, hraje si v něm pořád.
Baští tu to, co navaří, vždycky mu je co dát a strašně mu chutná.
Nám taky, jídlo je perfektní. Máme all inclusive a opravdu se to vyplatí i tady. Ceny už nejsou asi takové, co dřív. Restaurace asi jako u nás, možná už trošku dražší, ale v obchodech je celkem draho.
Kupuji tu jejich plíny (o dost levnější než pampers) a vyjdou na 11kč kus. Ale jsou celkem dobré. Jinak balíček vlhčených ubrousků pampers tu vychází na 90kč, tak jsem vzala na zkoušku jejich nejlevnější 26kč kus a jsou výborný.
Teď pijeme vínečko a pivko, venku je bouřka a šílený blesky nad mořem.
Vládík večer usíná ve městě v kočárku a pak ho dáváme do postýlky, ale musíme ho uspávat, nejde ho přendat. Dneska usnul v postýlce.

Jinak na Vládíkovi vůbec nešlo vidět, že by poznal přistání a vzlet. Dala jsem mu rohlík na žvejkání a asi to byl dobrý nápad emoticon

Fotečku dám možná nějakou zítra.

Já ale asi tolik, jako holky nefotím emoticon
31. srp 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj Jiřinko. Tak to si dovču užíváte úžasně. Já si prostě myslím, že i s prckama stojí za to cestovat. V práci mi všichni říkali, že je to blbost, že ty děti z toho nic nemají. Já jsem opačného názoru. A kde nakonec jste? V tom Bulharsku? nějak mi to uniklo emoticon
1. zář 2010 v 08:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahojík..... emoticon
Moni.....já si také myslím,že s dětma je to hezký a úžasný......děti možná z toho nemají jen to,že si na to nevzpomenou nebo si to nepamatují,ale krásně si tam vyhrají.....a je jim tam fajn,tak¨že já jsem toho názoru,děti a dovolená = ANO!

Markétko ahoj.....krásně si to užíváte,jen co je pravda!!!! Jen užívejte!!! Tady je pořád ošklivé počasí a zima... emoticon ale už to asi ani lepší nebude!

Jiřinko,také si to pěkně užíváte co??? Vládík musí být jak anděl...,když takhle krásně jí a hraje si...ty děti jsou prostě kouzelný na dovolených!!!!!

Mončo,to je docela veliký dort,to nevím co bych s tím dělala........... emoticon
1. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
teda Vy si užíváte na těch dovolenkách, to ej super a myslím, že je i dobře, že není takové horko, pro děcka je to určitě lepší emoticon Naši jsou teda ted v Řecku a tam je prej neskutečnej hic emoticon

HOlky maminky mám takovej stupidní dotaz, jak často se mám věnovat Sofince. Ona třeba celé dopoledne leží v postýlce a chvilkama spinká a chvilkama si jen tak kouká, žvatlá atd.. a já jí tam nechávám, protože odpoledne ona už dost zlobí, tak mám alespon dopoledne čas. No ale pak si říkám jestli nedělám něco špatně, když jí tam takhle klidně nechám, jestli jí tam třeba není smutno nebo se nebude pomaleji vyvíjet, když si s ní celý den nehraju??? Jak jste to měly Vy???
1. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, já si myslím, že kdyby se nudila, nebo jí bylo smutno, dá ti to hlasitě najevo.

Kačí dort je velký, tedy pro dva určitě. Záleží, kolik budete mít hostů.

Já se nudím a zároveň jsem strašně líná. Doma i venku je zima, to je opruz
emoticon
1. zář 2010 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

jiřinko tak o je super že je malý takový zlatíčko emoticon je vidět že se mu tam líbí,určitě je i fakn že tam nemáte takový hice a lépe se to snáší to s tím pasem bylo tedy dobrý emoticon to byla nějaká kra..co?určitě fotíš vždyt máš nový objektiv tak musíš zkoušet emoticon těším se na fotečky emoticon

moni je to pravda děti z toho určitě něco mají holky jsou tady vysmáté režim máme jako doma prostě je to super emoticon

kačko užíváme plnými doušky emoticon domu se tedy netěším..do té zimy emoticon všichni píšou jak je u nás zima emoticon

marti prosím tě nic si nevyčítej by ses z toho mohla také zbláznit... emoticon nejde to dětem se věnovat celý den i děti musí mít svlj prostor na hraní emoticon a kdyby se nudila tak se určitě ozve emoticon

tady dneska bylo nádherně emoticon emoticon byli jsme s holkami celý den na pláži večer v marině na lodičkách je to tu moc hezký...i jsme dneska vlezla do moře emoticon emoticon ono je to totiž studený.. emoticon ale úspěšně se koupala i malá emoticon moc všechny zdravíme emoticon
1. zář 2010 ve 20:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Martinko, tak my to máme stejně, malá dopoledne prospí, a pak to probíhá tak, že je chvíli na hrací dece, pak někam jedem nebo je v kočárku a večer zase na dece a v houpačce.. nějak vyloženě si s ní nehraju, jen když jí to samotnou už nebaví, tak jí podávám hračky, chrastim a tak, ale většinou si hraje sama a vystačí si. Kouká a šahá Sofinka už na hračky? Monča má pravdu, kdyby jí to samotnou nebavilo, tak si tě zavolá, to se neboj emoticon A k vývoji jí zatím určitě stačí hračky a sledování věcí okolo sebe..

Jiřinko, tak to je moc fajn, že Vládík je zlatý a chutná mu tam a vše vypadá skvěle emoticon Už se koupal v moři? Jsem moc zvědavá na fotečky emoticon Podle těch cen, co píšeš, tak je tam už celkem draho, před x lety, když jsem tam byla, tak jsme si tam žili jak králové, vše za hubičku. Ještěže máte to all in, viď. A jak vaří, je toho dost na výběr? A jak se tam Vládíkovi spinká?

Kačko, děkuji, budeme tam 2 týdny emoticon to je škoda, že ta dovča teď neklapne, tak snad se to brzo povede emoticon copak ještě budujete na bytečku?

Markét, tak jak dopadla večerní dámská jízda? emoticon Je moc dobře, že jsou tam holčičky veselé, ono se to říká dobře, spokojení rodiče=spokojené děti emoticon a jak tam máte, kolik stupňů? Já koukala, že na jihu Itálie, kam jedeme, je 27stupňů, tak doufám, že to vydrží.
Holky, pochlubte se nějakýma fotečkama!!! emoticon

Mončo, taky to mám tak, že s prckama stojí cestovat, i když si to teď Sárinka nebude pamatovat, tak my jo emoticon a lepší mít děti sebou, než je nechávat doma, to bych si tu dovču ani neužila.
No a já jdu pomalu balit, moc se mi teda nechce, jsem taky lenoch.

Leni, přeji šťastnou cestu a bezproblémové ubytování, ať se vám tam líbí!!! emoticon
1. zář 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
 Ahoj holky, zdravím z Bulharska, máme tu wifi. Ráno jsme přistávali s deštěm a 17st, olovnaté nebe. během dopoledne se to protrhalo, vysvitlo sluníčko, jen dul vítr a te%d taky ustal. popíjíme vínko na balkonku a koukáme na moře.

Mějte se moc krásně.
1. zář 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak mi jdeme za chvíli spát, prcek už spinká. Usnul dneska ve 22 hod. Všude kouká, všechno ho zajímá a všude běhá.
V noci se docela budí, ale usíná. Dneska vstával v 6 emoticon
Ráno a v noci lilo, po snídani přestalo, ale bylo zataženo a 14 stupňů. Ani jsme tomu nevěřili a po obědě vedro a byli jsme u moře emoticon Minulé dny byly vlny, dneska klidné moře. Vládík by tam chtěl být pořád.
U nás má moře 26 stupňů.
Mějte se všechny krásně. Papa
1. zář 2010 ve 21:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

vidím, že je to tu samá cizina. já zdravím pro změnu z Paříže! emoticon
vše je moc fajn, zítra snad napíšu víc, už jsem hrozně unavená.

dobrou, kočky emoticon
1. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.