Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Holky ted mě napadlo, že jak jsem koupila tu houpačku, tak jí asi nebudeme mít dlouho, když je pouze do devíti kil a my už ted máme skoro šest ]-( ]-( Jinak k těm fotkám, mě se naopak fotky od kamini vůbec nelíbí. Kdybych viděla jednu, tak říkám super krásná fotka, ale jelikož je každá tak podobná, tak mi to přijkde děsně nudné. Myslím, že ani nebudou mít na prcka pěknou památku, ty fotky jsou takové nicneříkající, prázdné...naopak se mi ale moc líbily fotky od Ywonn, to bylo super. Jo a pipii ty máš mnohem hezčí fotky než kamini ;-) ;-)
Profilova fotka
mati, kazdemu se libi neco jineho, proste o tom to je.. me se ty jeji fotky libi silene moc, pro je to neco jako nebeske fotky, ktere nikdy mit nebudu, jsou dokonale, uuuzasne!!!!! Proste kazdy ma jiny vkus a kazdemu se libi neco jineho, ale to je u vseho a porad :)
Profilova fotka
Mě se ty fotečky moc líbí, ale asi Martinka myslí taky to, co třeba já. Nejsou tam zachycený momenty toho prcka, co právě dělá apod. Jsou to spíše jen portrétní fotografie, ale móóóc krásné. Ywonn má přenádherné fotečky.
Jo jo JIřinko, přesně jak říkáš. POchopila jsi mě správně. Myslím, že by takových fotek jako má Kamini stačilo 5 a je jich až dost, ale není v nich život, ty srandovní situace, které s dítětem jsou apod...
Profilova fotka
ahojky zdravím po krásném dnu x-) u babičky jsem si i na hodku schrupla :-D :-D ale pomohlo mi to 8-) marti ono je jedno kam jedeš ;-) my do toho špindlu jeli na 3 dny a museli jsme mít všechny věci jako ted ale samo ted jich bude víc ale proto máme kombíka :-D :-D páni ta váha je hustááá :-N :-N my ted v 9 měs máme 7kg :-N :-N :-N neboj se ona až bude pohyblivá tak to ze sebe vypotí ;-) určo jí dávej papat jak chce ;-) a fotečky jsme zkoukla je krásnááá :-x x-) x-) malinká x-) x-) x-) evičko vaničku rozhodně neberu já tam ani už nekoupu ;-) s těmi fotkami už ti to řekla míša ;-) vypadá to určitě líp když je každá fotečka stejná ;-) kamini má svlj styl má je takové chladné nebo jak to říct líbí se mi ale není to můj styl prostě každý má jiný styl a musíš se to naučit upravovat v programech ;-)
Profilova fotka
na ywonne asi nikdo nemá ;-) ale jinam martinko souhlasím s tebou mám na kamini stejný názor ;-)
dobré ráno, tak holky razí dnes? moc si to tam užijte a odpočiňte si! snad to půjde s holčičkama, zapojte taky trošku chlapy a jděte i na drink popovidat. ;-) fotky ywonne souhlasím, jsou přenádherné! kamimi se mi líbí, ale už míň. ale zajímavé jsou, to jo! Marti, čau! tak to je fajn, že jste si to užili, musím taky mrknout na fotečky.
Evi, odlátáme nakonec stejně s Ádou, jsem ráda, že to tak vyšlo! jsi šikula, že budeš líčit nevěty. pošli pak fotečky, prosím
holky, mám dotaz. byla jsem u kamarádky a ta přebalovala prcka, má dva měsíce. vím, že mamča mi říkala, že nás vždycky osprchovala. ona mu zadeček otírala, přijde mi, že se spotřebuje hrozně moc ubrousků a trvá to. ona ale argumentovala tím, že se jí malý furt hýbe a že se bojí, že jí vyklouzne. existuje něco, co ulehčí umytí prcka ve vaně? třeba nějaká podložka, která se dá na okraje vany? to mám ale nápady, co? ale přijde mi praktičtější to malé spíš rovnou umýt, když je hodně pokakané. Moni, včera jsem Ti ty věci poslala, prosím, dej mi pak vědět, že to přišlo v pořádku. díky
Ahoj holky! Leni nám v porodnici i doktorka říkala, že máme prcka omývat a né otírat ubrouskama, ale já to taky nedělám. Né že bych si chtěla ulehčit práci, taky bych jí ráda omývala, ale jak říká tvoje kamarádka, já se taky bojím. Ono se to totiž těžko dělá, když nemáš letité zkušenosti, to miminko je dost vrtivé a navíc když ho omyješ, tak i dost kluzké a já se strašně bojím, že by mi mohla vyklouznout a navíc je to docela obtížné, když máš přebalovací pult v ložnici jako my a musela bych teda s malou nahatou až do koupelny a pak zase zpět, když tam žádný pultík nemám. A navíc mě přijde těžké malou držet jen v jedné ruce zadečkem nahoru adruhou rukou jí omývat. Nevím zda jsem nešikovná, ale tohle mi prostě nejde. Jo a je super, že odlétáte společně, už se těšim na fotečky z Paříže!! Paříž je nádherná a určitě si to tam moc moc užijete.
Marti, to je právě ono. Já bych se taky bála s prckem manipulovat, proto mě zajímá, jestli není nějaké takové lehátko, co se dá na okraje vany, ty tam prcka položíš a můžeš mu umít zadeček. Jééé, v televizi se rodí, to je nádhera! ;-) My už v Paříži byli, ale první víkend si ji pěkně znovu projdeme. Další víkendy bych chtěla i podnikat nějaké výlety a budou jezdit návštěvy. Fotečky jsou moc hezké a chatička vypadá parádně! ;-) A malinká roste jako z vody! Aspoň jste si trošičku odpočinuli?
umýt s tvrdým, píšu jak prase! ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky leni jedeme zítra ;-) nás tedy učili v nemocnici utírat jen ubrouskami =-) ani tak když je malá bych se nebála jako ted :-D :-D ted jí přebalit je nadlidský výkon :-N odléza lozí pryč no děs takže já používám jen ubrousky sice se jich spotřebuje dost ale voda také něco stojí...navíc naše kadí až 5krát denně a namáčet jí :-S no nevím a my ani nemáme teplou vodu pořád ;-) oříváme jen na koupání ;-) já balím už mám zabaleno pro nás velký kufr :-D :-D my se do toho auta nevejdeme :-N :-p
Marky, mně přijde, že jsou různé názory na různé věci. já si vzpomínám, že mamča mladšího bráchu vždy umyla. ubrousky asi nebyly, nebo se šetřilo či co já vím asi to každá mamina musí udělat podle citu ;-) spíš mě zajímal nějaký ten pultík, protože já bych tedy spíš taky umývala. voda je voda, já jsem prostě ekolog! :-D
Profilova fotka
ahojik... cozee???? nas teda ucili v porodce pouze utirat ubrouskama!!!! amalce jsem umyla zadek kdyz se totalne posrala i pres obleceni a byla to mega katastrofa a to jsme myla i s oblecenim :-D:-D:-D ale jinak pouze ubrouskama teda! leni, ty jak pises ,,marky,, tak v tom vidim byvalou menu nemcu a vzdy se tomu musim smat :-D a jedeme zitra :)
vidíš Míšo a Martince radili umývat. ;-) nerozumím: menu nemcu???
aha, už mi to došlo :-D tady se to nepoužívá? určitě výrazy mám jiné, tím jak jsem z Moravy, ani mi to nedochází. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) nestíhám dočítat, tak jsem vzala v rychlosti jen poslední 2 strany naše největší novina - od úterý nemá Kačka třmínky x-) x-) Evi - Sárinka je teda zlato, Kačka přes den moc nespí, teď dá většinou 2hoďky dopoledne a odpoledne už nic moc, to jen vždycky na pár minut a hotovo Leni já jsem taky ekolog, jedeme v látkovkách, radili nám taky omývat ;-) a umýt prdelku pod tekoucí vodou jde, "neklouže", protože tam kde ji držím je suchá, mám jí položenou přes předloktí, myju jen prdelku ;-) ale ubrousku taky máte, i když alespoň eko ;-) holky s těma golfkama to je hrůza ]-( ]-( to bylo eshop nebo mimibazar nebo jak jste zrovna obě natrefily na tuhle kr.vu :-. 8-(
Profilova fotka
ubrousky samozřejmě "máme" 8-)
ahoj Pájo, tak to je pěkný pokrok, moc příjemná zpráva! ;-) a jak to jde s látkovými? taky přemýšlím, ale nikoho osobně neznám. prý je to spočítané a i při spotřebě vody a praní je to levnějí? jsem právě slyšela, že ty ubrousky můžou být napuštěny u různým sajrajtem. Pavli a jak se máte? vy plánujete nějakou mini dovču?
Profilova fotka
Leni - na dovču bych samozřejmě jela hned :-) něco v plánu je, tady po Česku, ale prý až doděláme fasádu, musíme už vrátit lešení, máme ho půjčené skoro rok |-| já taky nemám v okolí nikoho, kdo by používal látkovky, ale za pokus to stálo ;-) v porodnici jsme měli jednorázovky, doma jsme postupně najeli na látkovky, a žádný problém, z pračky je vyndám skoro suchý, časový rozdíl je podle mě oproti jednorázovkám max. 1hodina týdně - dát do pračky, vyndat, pověsit, složit, nežehlím je ;-) ; máme hlavně klasické čtvercové plíny, ekologický efekt je jasný, ekonomický záleží na tom, jaký plíny zvolíš, nejlevněji vyjdou práve ty čtvercovky, ale taky máme doma 2plíny za skoro 500kč/kus, když budeš používat jen ty, tak už se o finanční úspoře nedá mluvit ;-)
Pavlínko tak to jsi šikula, že jí umíš takhle držet při tzom koupání. Mě to ukazovali v porodnici, pak mi to ukazovala doktorka, ale já se stejně bojím. Jednlu jsem jí tak nějak špatně chytla, že jsem jí skoro uškrtila, tak už to radši nezkouším. A co jsou ty čtvercovky??? Já myslela, že se používají ty obyčejné bílé pleny???
Profilova fotka
Marti - taky jí nemyju pokaždé, občas se ubrousky hodí, hlavně na cestách ;-) a až bude mrštnější, tak to taky tak nepůjde ;-) čtvercovky jsou ty klasické obyčejné bílé plíny, pak je ještě hodně dalších možností - vícevrstvé, kalhotkové, tvarovaný, vše v jednom... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, Míšo a Markétko, hezky si užijte dovolenou, přeji šťastnou cestu a krásné počasí a ať to holčičky pěkně zvládnou :-) Leni, Míša myslela marky jako bývalou měnu v Německu ;-) Nás v porodnici taky učili omývat prdelku pod vodou, ale já to taky nedělala, jak byla maličká drobek, tak jsme měla problém ji i normálně vzít bez zavinky, natož s ní štelovat pod kohoutkem. V porodnici jsem prdelku omývala látkovou plenkou namočenou ve vodě a doma jsem začala používat ubrousky. Nikdy jsem jí prdelku ničím nemazala a nikdy neměla sebemenší opruzeninku :-) Pavlí, gratuluji k sundání třmínků, to je paráda x-) Takže jsi s látkovkama spokojená? A jak to provádíš, když jsou špinavé? to je máš namočené a pak je hodíš do pračky? Jsem doma sama a nějakto špatně nesu, nejsem zvyklá bývat sama.. v Pivovaře je dnes fest, tak jsem tam manžela vyslala s klukama, aby si vyrazil, je furt s náma doma, ale teď mě to mrzí, nejradši bych tam byla s nima, zrovna si říkám, jak to vše letí, před rokem jsem tam byla těhotná ještě bez bříška a letos mi tu už spí miminko..
Profilova fotka
ahojky evi děkujeme :-) už jsme zbalená :-D :-D malá má kufr sama pro sebe :-p :-p masakr..no ale těšíme se moc x-) venku je pěkná kosa :-( tak hurá do tepla ;-)
Profilova fotka
jinak to mám jako ty evi také malou ničím nemažu jen navečer používám kterékoliv ubrousky a nic nikdy neměla...já na ubrousky nedám dopustit :-) mě zase přijde hloupé pořád máčet prdelku :-N my fakt kakáme i 7 krát za den :-D :-D vám už se dovča také blíží vid :-) ? jiřinko vám přeji hezkou dovolenou :-) x-) x-) užijte si to... x-) já ted dělám ještě mufiny na cestu :-) krásně to tu voní pak se půjdu vykoupat a mám hotovo :-)
Profilova fotka
Markét a Míšo - užijte si dovču, pěkně si tam odpočiňte, Sofince a Amálce ať se mořská voda líbí a šťastnou cestu ;-)
Profilova fotka
Ahojik holky, zdravime z dovolene:) cesta byla ok... jen amalka mela nejaky hysterak a ted nemuze usnout :-/ Je tu krasne, ale sileny vitr, ale zase lepsi nez dest :) A my jsme se tu pichly s market na nejaky sousedy :-D hehehehehe
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D čau holky zdravíme z rogiznice 8-) naše už spinká ale měla to dneska nějak rozhozený :-| ale snad to bude o.k cesta dobrá odřídil to jen jirka :-) je to tu fajnééé x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, to je dobře, že jste v pořádku na místě a líbí se vám :-) Kdy jste dorazily? A jak holčičky snášely cestu? Jak je tak teplo a co moře? No a copak ostatní, jaký jste měly víkend? My dnes pracovní, připravovali jsme k odeslání zboží, co mi přišlo v pátek, abych měla vše z krku před dovčou, chudákovi manželovi prošly rukama 3tuny kartonů, teď tu leží totálně vyřízenej, už ani nemluví, to musí být opravdu hodně utahanej :-D s malou zatím jezdila tchýně okolo v kočárku, poprvé jsem byla aspoň chvíli od ní a zvládla jsem to :-) Rostou nám asi zoubky, má úplně tvrdé dásničky a pořád něco kouše. K večeru jsme teď ještě grilovali, ale byla strašná klendra, už se těším do teploučka :-) Míšo, prosím tě, jak se jmenuje ten gelík na dásničky, aby jí to případně nebolelo? a jak poznám, že je čas jí ho dát?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?