Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
kami1984 už nemám co rozdávat :-D . Včera jsme byli na baráku do desíti a montovali skříně. Já tam byla už od jedné s elektrikáři. Večer jsem běhala po domě a rozsvěcela a zase zhasínala :-D . Dnes ještě přijdou něco dodělat, udělat revizi a vystavit fakturu ]-( . No jo, takový je život. Doufám, že k večeru se dostanu za malou. Měli by být na nadstandardu, takže se tam snad může kdykoliv. Včera jsem do jedenácti mluvila a psala SMS s celou rodinou. Je to naše první mimčo. My jsme s bratránkem oba jedináčci.
Profilova fotka
leni 50 a 300 jsou objektivy ;-) 50 je pevná na detaily portréty a má nádhernou světelnost ;-) 70-300 je na dálku ;-) také objektiv ;-) nebudu ted jsem do toho dala 15 tis,takže ho fakt prodávat nebudu :-D :-D měla jsem se rozmyslet zda nový a nebo koupit výbavu rozhodla jsem se pro výbavu ;-)
Mury, jo, objektivy, to mi došlo, jen nerozumím rozdílům. díky za osvětlení! máš recht, když to teď bude fungovat stejně dobře. já to vidím až s příchodem prcka, i když na příští rok, kdyby vyšlo cestování, by to taky nebylo špatné. no uvidíme podle výdajů. mně je po včerejšku nějak šoufl! jdu teď ke kamarádce, má malého Adámka, tak si pochovám, už se těším! a pak šup do centra povyřizovat pojištění a účet. holky, poraďte mi, kde je nejlepší si zřídit cestovní připojištění? v rámci EU mi normálně pojištění platí, ale to je jen základní. u mojí pojišťovny, mám Revírní bratrskou mi řekli, že když jsme v zahraničí jen do půl roku, musím si platit tady, což je tedy 1080,- a do toho ještě to připojištění by bylo na tu dobu kolem 2000,- je to tak standardně? kdybyste měli tip, napište mi prosím na mobil, už tu nebudu. díky moc Moni, nepřepínej se, víš, že se musíš šetřit. ;-) ale je mi jasné, že už to chceš mít z krku, viď?
Ahoj holky....tak co nového?? Moni, také gratuluji k Libušce a přeji vše jen to nej! Pořádně to okoukni ať víš.... ;-) Tak už máte skříně komplet smontované?? Leni,tak vy jste si takhle užívali grilovačky....hmmm,počasí bylo krásné,tak hlavně že jste si to užili! S pojištěním ti neporadím... :-( Markét, a kdy frčíte vy??? Potom nějak Jiřinka pofrčí.....a kdo tady bude???? =-)
Profilova fotka
kačko v sobotu večer :-)
Profilova fotka
Kačko nemáme. Pavel přijel na barák až v pět. Ty velké díly jdou pomaleji. Ty už máme všechny, kromě toho, co reklamujeme. Takže teď dáváme do kupy tu jednu skříň. Ta bude komplet a ta druhá bude jen sestavená, nesešroubovaná a bez dveří, páč tam chybí prostřední díl.
Jůůůů, tak to už je brzy!!!!! x-) Na jak dlouho???? Hlavně v pořádku tam i zpět a ať se vám tam líbí!!! Také jsme jezdili na noc....je to nejlepší,bych řekla já...přijedeš tam dopoledne - záleží teda kam se jede a jaké děláš přestávky....a potom rovnou do vody!!!!! ;-) Aha....Moni a co je dál v plánu??? ;-) Byla jsi včera u miminka???
Profilova fotka
kačko my se vracíme 7,9 ;-) nějak dopoledne míša tam budou do 8 a vrací se až 9.9 myslím ;-) moc děkujeme těším s emoc x-) x-)
Holky!!!! Já jsem vyhrála!!!!!!! Včera jsem poslala registrační smsku do rádia a dnes jsem vyhrála!! No to je paráda!!!!! Markét.....tak hlavně užívejte!!
Profilova fotka
kaci a co jsi vyhrala???
Profilova fotka
a my vyjizdime ve stredu 8.9 kolem 16-17h asi a druhy den jde jakub do prace, pry uplne v pohode :-D tak at si jde ze jo :-D
Profilova fotka
kačko copak jsi vyhrála??
Článek se načítá
No holky.....vyhrála jsem pět obědů až do firmy. :-) Bylo to úžasné,bylo to dobré,kolegové se nadlábli a ještě jsem udělala takový menší vstupní rozhovor do rádia.. :-) Jo a ještě jsem dostala pět obálek a v každé je hodina bowlingu zdarma,takže pět hodin x-) No Míšo.....to bude docela zátah na manžela,ne???? Hlavně ať to zvládne!
Profilova fotka
kačko super :-) :-) :-) tedy gratuluji a co bylo k obídku?? ;-) my domů také chtěli až v úterý 7.9 že bychom se vrátili 8.9 kdy jirka jde na odpolední ale já to po něm nějak nechci a navíc kdyby jsme chytly kolonu tak by tu práci ani nemusel stihnout :-N takže radši jedem o den dřív..
Profilova fotka
kai, manzelovi je to jedno :) kolikrat jde spat ve 3 hodiny a vstava v 7... on tohle neresi..
Děkuji :o) byli tam jednou výpečky :-p ,dvakrát smažák x-) ,krásný zel.salát s lososem (ten byl můj) x-) , Rumsteak a to bylo vše....od každého jsem si mohla vzít kousek,kolegové mi automaticky nechali salátek a všichni jsme se nadlábli ! Miško,tak to je potom dobré,když to manža takhle moc neřeší!! ;-) A kde máme ostatní dneska??? Evička a Jiřinka tady dlouho nebyla....
Profilova fotka
tedy Kačko to jste měli dobroty :-) ;-) a hlavně že jste se nadlábli 8-) 8-) jiřinka byla chviličku na skypu.. a já jdu brzo do hajan dneska jsem to málem nedala :-p malá byla sice hodná ale já unavená a hotová takže to asi zabalím zítra jedeme na kladno :-) tak to bude náročnější dobrou noc
Profilova fotka
Ahoj holky, já vás moc nestíhala, spíš jen mrknout na skype. Stačila jsem vás ale dočíst. Kačí, gratuluji k výhře ;-) Mám golfky - byly trochu škráblé a vypadalo to z výroby, tak jsme se domluvili na slevě 500 a zdarma pláštěnku a držák na nápoje :-) Byly objednané jinde, posílali je do druhého dne. Tamta ženská tvrdila, že je poslala a nic nedošlo, prostě opravdu tak, jak psali ti lidé. Takže jsme odstoupili od smlouvy a musíme doufat, že nám vrátí peníze, má na to dle zákona 30 dní :-|
Profilova fotka
ahojky přeji krásný den :-) jedeme celý den na Kladno za mamkou musím ještě něco málo pokoupit a zajdeme asi někam do cukrárny x-) tak se těším ukážu se večer
dobré ráno, zdravím z pelíšku! ;-) už mám letenku a pojištění a taky manža koupil kufr. dnes musím koupit krabice a pytle na stěhování, už se to blíží! Jiři, to je dobře, že jste koupili ty golfky tak rychle! Marky, užij si hezký den, dovča už je za rohem, paráda! ;-) Kači, tak ten oběd, to je super! taky jsem kdysi dostala letáček a chtěla to poslat, ale nějak jsem zapomněla. to jste si pošmákli, hm? holky, užijte si dovču, budu na vás při balení myslet! :-D
Profilova fotka
leni však vám se to také blíží 8-) ;-) z pelíšku závidím :-N my opět vstávali v 6 ted už zase chrní ]-( ]-( já už skoro zabaleno mám :-N :-D :-D
Profilova fotka
joo holky, take jsem asi nerekla ze ty golfky mam, koupila jsme je v sobotu v Praze a mam je v poradku:) tamta zenska je silene KRA.A!!!:-(
Ahoj holky, jéé tady už se balí na dovču, to bude věcí co??? My jsme jeli na 9 dni na chatu, kde postýlka, vanička a všechny tyto věci byly a stejně jsme skoro nezavřeli kufr od auta :-D :-D JO a holky včera jsme byli u doktorky na vážení a Sofik má ve dvou měsících 5650g :-o :-D No doktorka teda koukala jako blázen :-o :-o NO jo, ale co ná mám dělat, když Sofik pořád ukazuje, že by si ještě mlíčko dala, to jí mám jako nechat plakat nebo co?? Já mám naopak radost, že pěkně papá a mě osobně nepřijde nikaj tlustá, ale to bude asi tím, že já mám pocit, že je nejkrásnější na světě... tak nevim no :-o :-o
Profilova fotka
Ahojky holky, poslední dni nějak nestíhám, když jsem u compu, tak se snažím co nejvíc pracovat, abych nemusela nic řešit pak na dovolené. Malá je strašný zlato, zase spinká celé noce a začala zase hodně spinkat i přes, den, včera jsme vstávaly v 11h a v 13h už zase spinkala a to do 15.30h, a pak si zdřímla ještě v 17h na hodinku, a pak usnula v 20h a dnes jsme vstávaly v 10h. No pecka :-) Martinko, no pěkně přibíráte, malá je šikulka a určitě teda není tlustá, je moc krásná :-) Já si myslm, že je to pro ní jen plus do budoucnosti, že teď tak pěkně papá, dr mi říkala, že pokud je dítě plně kojené, že vůbec nevadí, když hodně přibírá, problém by to byl, kdyby bylo mimi na umělé. Jo a víš jak se to říká s pejskama, že když se štěně dobře zažere, tak pak v dospělosti není rozežranej, kdyby to platilo i u lidí, tak si bude Sofinka hravě držet štíhlou linii :-) My máme teď necelé 5,5Kg a to je nám za týden 5.měsíců, teď už nabrá mnohem pomalejí než první měsíce. Koukala jsem na fotečky, malá je krásná, strašně vám to sluší x-) A na chatě to muselo být bezva :-) Jiřinko, Míšo, to je dobře, že jste ty golfky sehnaly. Snad vám tamta pipimíra vrátí korunky, mrcha jedna. Jiřinko, z Prahy mám jen pár fotek, jak jsem psala, bydlí na Libušíně, byl hic, tak jsme na staré město ani nejeli a šli radši na prochajdu tam do polí a luk, takže mám jen pár foteček holčiček a pak jich s malou atd. Jo, holky, jak jste psaly, že mám každou fotku jinou, jak jste to myslely? Vždyť když se ručně vše nastavuje, tak přeci nemůže být každá fotka stejná, to je jen při automatickém nastavení, ne? A pokud chci fotit na manuál, tak s každým mráčkem nebo změnou foceného objektu musím upravovat clonu, čas, iso, zaostření atd, takže každá fotka pak vypadá jinak. Nebo jak to děláte vy? Markét, kdypak odjíždíte, že už máš zabaleno? :-) Holky, berete sebou i vaničku? Zrovna to řeším, jestli jí malé vzít nebo jí tam mýt v umyvadle.. ale asi jí vezmu, prostoru je dost a dá se do ní naskládat i spousta věcí. Taky se už tak na tu dovču těšíte? já šíííleně :-D Kačko, ta výhra je super, gratuluji, honem jdi do další soutěže, dokud na tobě sedí štěstí, to se musí využít :-) Leni, tak se vám to blíží, viď :-) Kolikátého odlétáš? Moni, gratuluji k přírustku do rodiny, to je super, aspoň si máš na čem trénovat a nerozbiješ si pak to svoje :-D Byla jsi se na malonkou podívat? :-)
Profilova fotka
evi, no prave by mely byt fotecky co nejvice na sebe podobne, ne jedna do oranzova, druha do zelena atd.. proste se to chce naucita a dyztak doladovat v programu :) Porste o tom to je :-D
Profilova fotka
Míšo a proč by měly být sobě co nejvíc podobné? jak to teda děláš, pokud fotíš na manuál, aby jsi měla všechny stejné? Vždyť sebemenší změnou nastavení se to na fotce ihned projeví. Ty fotky, co jsem vám ukázala jsou kromě pár netknuté úpravou, je jasné, že když si s nima pak pohraju, že budou vypadat líp, ale jde mi o to, pořádně vypilovat to, aby lezly už hezké z foťáku. A je to teda pěkná otročina, to všechno nastavit, protože jak v tom ještě neumím chodit, tak mi strašně dlouho trvá, enž přijdu na to, co co udělá :-D
Profilova fotka
evi je to o vkusu, ale cim lepsi fotky tim udelas jednu serii stejne barevnou a poupravenou :) koukni se na nejake fotky na konikovi, treba na kamimi, je to uz jeji styl proste a je to dokonale!
Profilova fotka
proste cim je delas podobne tak vypadaji lepe profesionalneji, nez kdyz kazda je jina... ma na to kazda jiny nazor, ale ty to mozna jeste nevidis, kdyz s fotakem fotis chvilicku a zas tak se v tom nerejpes :-D
Profilova fotka
Prohlídla jsem teď ty fotečky Kamini, má je opravdu krásné, ale teď v tom úž lítám tuplem.. psaly jste mi, že nějaké fotky mám moc světlé, to jsem pochopila tak, že to není dobře, ale ty její fotky se mi zdají echt světlé nebo se mi to zdá? Ale líbí se mi :-) Jinak ty fotky, co jsem dávala, byly úplně první fotky, co jsem vyfotila, tak je jasný, že nemůže bý každá stejná, víš jak, upozorňovala jsem na to, že jsem zkoušela režimy a funkce a hlavně se snažila, aby byly ostré :-) Venku se udělalo krásně, jdu pověsit prádlo a na procházku, zase tu přibyla 2 nová miminka :-) Odpoledne přidou 2 kámošky, chtějí ode mě nalíčit na svatbu,tak to budem dnes zkoušet, ta jedna se vdává v září, tak jestli mi to vyjde s malou, tak se půjdu podívat a zkusit udělat pár foteček :-)
Profilova fotka
evi jasne ona to ma svetle, ale ne prepalene, ale to poznas az budes vice fotit a poznas to sama potom v pc :) nebooj na vsechno prijdes a vse se dozvis.. me se silene libi ty jeji fotecky, je to proste jeji styl, ale urcite ji ho nechci brat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?