Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Evi, ty máš nový foťák. Teda ty se máš. Za chviličku juknu na fotky. Teda holky, já včera zažila s manželem maraton. Vyjeli jsme v 9:00 do Prahy a přijeli ve 21:00. Na nohách mám puchýře a v nohách snad tisíc letních kilometrů. Byli jsme v Lutzu, Möbelixu, Scontu, Ikea a Hornbachu. Lutz tedy nic moc, zdá se mi drahý. Líbí se nám tam jedna sedačka, ovšem vyjde na 49000,-.To mi přijde teda dost. Ještě budeme hledat. V Ikee jsme koupili šatní skříně 3m X 2.36m. Jedna stála 24 000,-, máme dvě. Trošku jsme se plácli přes kapsu, ale byla v akci a doprava do 100km zdarma. Pak jsem si tam koupila ještě takové ty police na obrazy, abych nemusela vrtat do zdi a pokaždé to předělávat, když budu chtít něco měnit. Protože to rozdělila na dva nákupy, tak nám z toho druhého odečetla skoro 500,-. A v Hornbachu jsme sehnali ty tapety. Měli tam takový výběr, že jsem nevěděla kterou a dokonce byli některé levnější než na netu a měli tam velký počet kusů. Takže tak. Manžel šlapal jak hodinky, akorát v Lutzu zase předvedl scénku na téma jídlo. Prý to tam smrdělo, objednal si těstoviny, jednou to dal do pusy, vyplivnul to a že jíst nebude. Holky, ty těstoviny jsou vynikající, tak jsem si je nechala zabalit a mám obídek. V tomhle je na zabití. A v Ikee se nacpal párkama z bufetu. Dnes jsem chtěla zajet za Kačkou do Loun na výstavu, ale jsem kantáre a ve dvě nám přivezou ty skříně z Ikei. To je rychlovka co?
Profilova fotka
Evko, nejsem odborník, ale mám pocit, že rozdíl ve fotkách je vidět a teď už si jen hrát. Každopádně jste krásná rodinka a malá má super dupajdy. Úplně nejvíc se mi líbí fotky toho kluka s lopatou. Ty mi přijdou nejvychytanější Holky, mně ta vaše hesla drtí. Zas nevím, jak se dostat k Jiřince na fotky. :-|
Profilova fotka
evi já ti to neberu 8-) ale prostě pro mě je zase fotáček jen můj můj můj :-D :-D a jsme za to moc ráda :-) manžel má zase motorku ;-) užijte si den x-) x-) moni ty máš v nohách km 8-) tedy :-D :-D ta sedačka to je tedy peněz :-| to stou scnénkou u jídla mě pobavilo :-N to dělá často =-) já tedy fotila :-D :-D evi ty jsi asi neviděla ty nové fotečky z nového objektivu vid? http://murynka.rajce.idnes.cz/Objekti... a jsou tam i nové z oslavy máme doma alkoholika :-D :-D malou sofii :-D :-D ten nový objektiv je bájooo x-) x-) x-) to fotí samo a ted se těším i na tu 300 8-)
Profilova fotka
Markét, často. On je nadšený akorát z restaurací, jako byla Kačka u Polrajcha :-D . Na a pak mně překvapí párkem v rohlíku z nějakého zaplivaného stánku. Je to děs, jen tak něco nezbaští. Už jsem psala, jak nesmím kupovat uzeninu z Tesca. Fotky pěkné, ale já ten rozdíl v objektivech nejsem schopná posoudit :-N
Profilova fotka
Pár fotek ze včerejška, co by se nám líbilo http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
mag, krasne vecicky, jen ta sedacka se mi nelibi :-D ale jinak fakt super, musim za vami zajet az to budete mit hotovy, bude to bomba!! ten lustr jak mas do koupelny je uzasny? sehnala jsi neco takoveho???
Profilova fotka
mury ty fotecky jsou s tim objektivem moc pekny, u tebe veelika vyhoda, pac jsou opravdu krasne zaostrene!! :) x-)
Profilova fotka
moni ta sedačka z lutzu se mi také nelíbí ale tamta na obrázku joo x-) x-) krásné věcičky jste pokoupili ;-) míšo však ti to říkám celou dobu ten můj seták je nějakej divnej :-p :-(
Profilova fotka
Ona ta sedačka má divnou barvu, nám jde o ten tvar, o to, že polštáře jsou pevné a je tam úložný prostor a perfektní lůžko. Míšo, ty světla do koupelny, to je neštěstí, nic jsem nesehnala. Prostě si na to budu muset našetřit, protože to tam úplně vidím. Není to lustr, ale nástěnné lampičky vedle zrcadla. Má ho Norisová v přešlapech.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak teď jsme dorazili z Prahy, nakonec jsme ani na starém městě nebyli, bydlí na Libušíně, tak jsme se šli projít jen tam do luk, byl strašnej hic. Ti kámoši mají o 5dní starší holčičku, kdybychom to plánovali, tak se to tak snad ani nepovede :-) Holčičky jsou úplně stejně velké a Sárinka si Verunku pořád ošahávala, to dělá na všechny miminka, má strašnou potřebu se jich dotýkat. Verunka to měla na háku, ani pomalu nepostřehla, že vedle ní leží :-) byl to hezký den, ale ukrutné dusno. Mončo, jak máš v albu ty cihličky, ty pásky, to jsou ty, jak jsme se na ně byli podívat, prodávají je u Klatov a vypadají fantasticky :-) Metr vyjde na 550Kč+lepidlo, které je bohužel dost drahé. Díky tomu, že to nejsou ty těžké obkladové cihličky,tak to nemá šanci opadávat, no líbilo se mi to :-) Jinak story s manželem a jídlem dobrá :-D Markét, fotečky z nového objektivu jsem už viděla, už jsem ti je chválila :-) Jen jsem neviděla ty poslední z oslavy, malé chlast voní, co :-D Ty fotečky s tchýní a sklenkou jsou parádní :-)
Dobré ráno :-) Takl jaký byl víkend???? Počasí se oprvadu vyvedlo,byl moc krásně!!! A v noci ta bouřka,to zas bylo.......u nás byla opět velliká!!! Markétko,krásné fotečky! Sofií by ráda také cucla kapičku alkoholu,co? ;-) Mončo,tak to je fakt dobrá scéna ohledně toho jídla..... :-D :-D :-D docela mě to pobavilo :-D tam si nedám,ale venku v bufáči...joooo :-D ;-) No a jak vypadají ty skříně???? Jinak tu jídelní soupravu jste si tam koupili?? Je moc hezká......ta¨sedačka tvarově také,ale jak píšeš dala bych na ní jinou látkou....Mončo,možná dorazím na broskve v týdnu,když jsem nemohla včera a ty také ne ;-) (přijet na výstavu) A bylo v Lutzu hodně lidí??? Asi ne,co? Koukali jste i v tom dětském oddělení? Evičko,vy jste měli také náročný výlet,co? Už se těším na fotečky :-) Koukala jsem na těch pár co jsi sem dala o víkend a jsou pěkné , akorát jak píšou holky...některá mi přišla opravdu nějaká moc světlá,ale já jsem v tomhle mimo mísu :-D :-D :-D Tebe jsem poznala,manžela a maou také a to mi stačí :-D :-D A opět malinká krásná jako ,,star,,, ;-)
Profilova fotka
ahojky http://www.facebook.com/home.php?#!/a... fotila jsem včéra kámošku a jejího synka :-) mám to na fcb kdo chcete jukněte :-) j spokojená a dělá reklamu dál :-D :-D evi včéry bylo strašný vedro :-p jj mít stejné staré holčičky je fajn x-) však to znám vid míšo 8-) no jo kdykoliv vidí sklenku je jak pominutá :-D :-D kačko u vás byla bouřka =-) tady myslím ne :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Takže,. Definitivně jsem prokletá a někdo nám to nepřeje. Manžel byl na skříně tak natěšený, že přijel ze školení už v 17:00 a mastil na barák montovat. Docela to jde, návod je srozumitelný, díly sedí, občas nám sice něco drhne, ale jinak celkem spokojenost. U druhé skříně Pavel zjistil, po otevření, že je totálně zlomenej roh jedné skříně. Je tohle normální? Já myslím, že pokud se to děje jednomu člověku, tak asi ne. Ty kluci, co to dovezli, to naskládali tak, že nebylo nic vidět, obal nebyl poškozený, to jsem se snažila kontrolovat, akorát ta skříň byla špinavá od trávy. Já nekoukala, jak to vykládají, lezla jsem po čtyřech v obýváku a kontrolovala, jestli dovezli všechno, je toho 69 položek. Museli vědět, že jim to spadlo. Tak voláme do Ikei, reklamace bude trvat 30dní:-(. Samozřejmě potřebujeme i dopravu, protože ta skříň váží asi 50Kg a měří 236cm. Doufám, že to nebude problém, měli jsme to i s dovozem. No je to prostě peh. Včera jsme to montovali asi tři hodiny, pak už byla tma a nemáme světla. Dnes mi vyrazili dech tapetáři. Chtějí za vytapetování skoro 4000. Je to 40m2. Čekala jsem dva. No, už se mi nechce nic řešit, tak jsem to vzala, ale budu po nich chtít doklad.
Markét....,tak jí dej sklenku a dětské šampíčko.....a bude spokojená ;-) U nás byla bouřka...cca kolem desáté,ale to byli pecky a blesky a teda šílený vítr,skoro vychřice.... Moni, tak to je mi líto :-( ...,je to hrozné . Je to navíc těžké,pokud je to něco velkého a v tom fofru všecho zkontrolovat ,obejít a zkoumat.....už zase vidíš na těch chlapech co to přivezli,jak by nejradši nasedli a už byli na cestě zpět.......no a potom jsi nervní i ty.....tak snad reklamace proběhne rychle a bez problémů. No jo...tapetáři si těď musí mnout ruce.....,když se vrátil hit tapet.....to je jasné... ale neměli by to přehánět!
Profilova fotka
Jiří, malej je prostě bombarďák. Máte nádherné fotky. MNě přijde hrozně vtipná ta, jak děti chrní v těch kočárcích, to je pecka. Jiří, jestli budeš moct, schováš mi to tričko Lacoste? Kámoška bude mít kluka, já bych jí ho od tebe koupila, jestli ho budeš chtít prodat.
Profilova fotka
No, já jsem koukala na net a myslím, že mně natáhli. Ale to je moje chyba, měla jsem se informova, ale zas o tolik to není. Ta reklamace, to právě nevím, oni to chtěli podepsat, že je to bez závad. Ale ona opravdu nebyla zjevná žádná závada. A pokud bych to rozbalovala, tak jsme tam celý den a museli by mi pomoct. Těch dílů, co váží 50kg máme osm. Oni je naskládali na sebe, bylo jim jasné, že to nebudu, ani nemůžu uzvednout. Doufám, že Ikea je v tomhle normální. Každopádně je krabice špinavá ad trávy a mi to měli s donáškou do bytu, takže je evidentní, že naše chyba to není. Pavel tu krabici ani dál nevybaloval. Evi, včera teda nebyl den na výlety. Bylo nádherně, tak akorát k vodě. Markét na ty fotky se nedostanu
Profilova fotka
holky, musite si ten odkaz zkopirovat cely... market, fptecky jsou moc pekny, skoda jen ze dost z nich je mazlych :-( ale jinak super objekty na foceni :)
Profilova fotka
Ani tak mi to nejde, chce to heslo. Já na fcb nejsem
Mě to také nejde.....chce to heslo.... Ale to nevadí,,,,... ;-)
Profilova fotka
jinak mam doma ty golfky, koupila jsme si je v Praze v obchode, proste jsme se do nich zamilovala! tak jsme je musela mit i za ty penize, ale ted z ni s Jirinkou budeme muset vymlatit penize :-(
Profilova fotka
Míšo, to na 100% a pokud to nepůjde tak trestní oznámení. Podle mně počítají s tím, že škoda je 3500,-, ale pokud to podáte s Jiřinkou, je to škoda nad 5000,-. Budu moc držet palce
Profilova fotka
tedy moni ty máš pech :-( :-( to je mi fakt líto tohle už fakt není normální |-| |-| |-| já to dneska dostala jsme štastná po 35 dnech :-) ale měla jsme to dostat v sobotu takže to na dovče mít nebudu jupíííí :-D :-D ale ukrutně mě bolí břicho :-(
Profilova fotka
mag jasny, s jirinkou dohromady bychom to daly....
Profilova fotka
Holky dost dobrý fotky. Nikdo jim nemůže vytknout, že nejsou originální. Akorát už se vidím, jak nalíčená, načesaná, načančaná lezu do vody. Ale vypadá to skvěle http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
mag zrovna jsme mury psala ze to je super napad, ale podle me urcite ne na svatbu, proste se mi to nelibi jako svatebni fotecky...
Mončo,zrovna jsem na to koukala!!!! Jsou to bomba fotky,opravdu nádherné a odvážné!! Prostě originální a opět nádherné!!!! Lada nás také fotila!!!! :-) Akorát se asi moc nelíčit a nečesat!!!! ;-) Opravdu super fotky!
Profilova fotka
kaci me se ty jeji fotky libi ale ne ty ve vode... proste treba jako na pamatku nekdy jindy nez na svatbe...
Profilova fotka
Je to super. Míšo určitě by to bylo pěkné i jako nesvatební. A pokud by se podařilo najít rybník s lekníny, nebo bahenními kosatci, tak je to úžasný. Já bych do toho nešla ve svatebních šatech. Leda mít nějaké jako svatební a nafotit to druhý den po svatbě.
Profilova fotka
o tich jsme s e s míšou bavili :-) já říkám super nápad ale ne na svatební fotky :-N ale jinak krása x-)
Mě se to líbí,takové bláznivé...je vidět že si to opravdu užívali......! Nejdřív se nafotili když byli suchý...a potom se uvolnili,proč ne??? Nejsou ty fotky tak napnuté,ale hoooodně volné.....než ostatní ;-) Já bych do toho šla,ale asi by to u nás neprošlo.... :-D :-D Mončo...,tak přijeď k nám....u Rané a v okolí je kačáků...vezmi si bílou plátěnou košily a můžeš tam taky fotit ;-) Mě by to bavilo!!!!!! Moni,nekoukala jsi na ty Litoměřice náhodou???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?