Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
nj, jenže žádný univerzální nej objektiv neexistuje :-| každý je nej jen pro určité situace, na portréty si pak určitě dokoupí s pevným ohniskem a pak už jde jen o to, jestli se tahat s několika objektivy a měnit je nebo se spokojit s jedním zoomem s širokým rozsahem... s tím bydlením je ale veselo,co? :-|
Profilova fotka
pavlí je 18-105 :-) takový střed 8-) moni :-(
ahoj,tak teď jsem teprve dorazila domů,byla jsem u kamarádky a dobře jsme si povídali.....byli jsme samy mužský odjeli na Spartu ,tak jsme měli klid ;-) Mončo,chápu že ti to vadí...to chování....manžel sice nepřemýšlel nad jezírkem,ale přemýšlel...neseděl tam nadarmo ;-) ale chápu to...je to k naštvání!! Ale s tím sklípkem,to není špatný nápad..... ;-) Na tobě je to znát,že nejsi člověk povaleč,musíš být dobrý táhlo. Jinak mě na oběd nemusíš zvát,stačí když mě pozveš na večeři...na chleba se sádlem... :-D :-D Evičko,ty jsi byla opět na dlouhé procházce?? Dneska byla sakra zima!!!! Snad už se to zlepší ,na víkend hlásí teplo!! Holky,tady je strašný vítr a prší.... :-( Markétko,na fotečky kouknu dneska,nebo až zítra...už jsem docela zralá a vstávám opět ráno do rachoty ]-( Tak se mějte hezky pa,pa....
Profilova fotka
Ahoj holky, nevím, co se stalo, ale Vládík ještě spinká. V noci se 2x probudil a v 5:50 dostal mlíčkol. Až se vzbudí, tak jedem do Mostu za holkama a dětma. Je to u ale zima :-( Včera bylo fakt šíleně, snad nejchladněji z celého léta. Co mě třeba překvapuje, že ten můj foťák má 14,2 mpx a ten nikon "jen" 12,1 a ISO mají stejné. Nevím, jak je to s ostřením. Ale určo je fajn ten objektiv u toho. Asi je to opravdu pak o objektivech a blesku. Ale přeci jen tělo hraje taky roli, jinak by nebyl rozdíl v cenách třeba 20 tis. a víc.
Profilova fotka
Dobré ráno! Tak podlahy jsou v klidu, máme plovoučku, ale je to pouze po obvodu (museli jsme teda odstranit zalištování, jedna lišta to odnesla...) To nám potvrdili jak sousedi, kteří mají stejný problém, tak stavební technik, který to přišel omrknout. Prý budou muset vybagrovat kolem baráku příkop, opravit izolaci, vysypat štěrkem... atd. Nábytek ještě žádný nemáme, ani vymalováno, takže tohle problém není. Ale je to radost, no... ]-( Holky s těma foťákama je koukám pěkná věda! Ale fakt je, že když si s tim člověk pohraje, jsou ty fotky náádherný. Skoro jak od profíka :-) Jo, Moni, vinotéka je teda skvělej nápad, škoda, že my sklep nemáme, to by se mi ohromě líbilo! Plánuju do budoucna aspoň vinotéku-ledničku, to je taková prima verze bez sklepa :-D
ahoj holky, vy jste toho nakecaly! :-D já byla včera v práci a jezdila jsem půl dne autem po Praze, samozřejmě bez navigace, tak to bylo divoké! jsem se i občas zamotala, ale nakonec jsem vše zvládla! ;-) dnes mám volno, tak jedu odpoledne domů. teď tady ještě poklidím a pak musím koupit mamce a babi dárek k narozkám máte pravdu, už se nám to blíží a vůbec nám to nevychází. včera jsme si vybírali byt, mrkněte: http://www.inter-logement.net/dynamic... takový maličký, ale příjemný, stačí Moni, díky za hezkou zprávu. jsi hrozně přející člověk. mám to stejně a když se někomu z mých kamarádů či známých něco podaří, mám velkou radost a hrozně to prožívám! my byli v Paříži jen na víkend, takže jsem ráda, že to město pořádně poznáme, prolezeme i muzea, galerie, ráda bych zašla na nějaký muzikál, zajela si do okolí, ve Versailles jsme nebyli, prý i zámky na Loaire nejsou daleko a v září se chceme zajet podívat ještě na jih k Azurovému pobřeží. moc se těším! jinak já si myslím, že jste si Moni s manželem prošli už tolik životních zkušeností, že už vás nic nerozdělí! držím palce. Miško, ty fotky jsou fakt parádní! co na ně říkali nevěsta a ženich? Pájo, manželovi jsem přidala bodíka, náhodou ta fotka se mi moc líbí! on hraje fotbal pravidelně? sport je pro chlapy dobrý, aspoň se tam vyblbnou! :-D Markét, Sofí začíná tak zlobit? uvidíš, že na dovči si odpočineš. za chvíli už se budeš válet někde na pláži a manža hlídat, ne? :-D Evi a Sárinka totéž, asi si začíná uvědomovat, že když zabrečí, tak mamča přiběhne a ty nemáš to srdce, viď? vy razíte kdy na dovču? vlastně vás to všechny ještě čeká, co? Kači, jak vy? už vybráno? moc držím palce s miminem, ať se brzy povede! :-) Jiři, to počasí mě už taky štve, srpen vůbec nevypadá jako léto. ale teď by se prý mělo oteplit. neboj, u moře krásně bude. ;-)
Ahojky všem..... :-) Konečně dneska leze sluníčko.....,tak snad vyleze celé a o víkend budou ty slíbené třicítky... Jiřinko, asi se stal zázrak.....třeba Vládík bude už teď hodný.......Tak ať se vám líbí s kámoškama.... Tebet - - tak aspoň že tak......je to také škoda,ale mohlo to být ještě horší....kdyby to odnesli ty podlahy,tak já bych se asi zbláznila!!!! Leni,tak to jsi šikula že takhle fáráš po Praze bez navigace! Tak dneska vyrážíš domu??? Tak ti přeji šťastnou cestu!! Leni,mě nejde zobrazit ten byteček.....jen je to odkaz na nějaké stránky...... =-) Děkujeme za palečky... x-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, s radostí hlásím, že mám zpátky původní Sárinku, večer usnula v 9h, probudila se v 8h na papu a ještě usnula a spinká. Fakt by mě zajímalo, co ty 4 noce znamenaly. Markét, dekuji za odkazy :-) Pavlínko, přesně jak jsi to napsala o těch objektivech mi to říkal i ten fotograf, máš přehled :-) Mončo, prožíváš úplně to samé co já při stavbě, taky jsem měla pocit, že co nezařídím, neobjednám, nenaplánuji, tak nebude a je to strašnej kámen na hrudi, nenervuj se prosím. U nás byl akorát rozdíl v tom, že Petr se pak do toho makání dostal a občas si naplánoval práci i sám. Teď je to horší, furt říkáme, že musíme udělat tohle a tohle, ale ani jeden z nás se do toho nežene, děláme si hezké dny. Říkám si, že malá je miminko jen jednou a byla by škoda, abychom na plno neužili každičkej den, když to jde. Ona ta terasa atd taky nikam neuteče. Ale na druhou stranu mě samozřejmě mrzí, že to tu letos už mohlo být vše hotové, upravené, plot atd a není skoro nic. Copak bylo špatně s tím topením? Tebet, tak ještěže to neodnesli plovoučky, lišta se vymění, ale měla bych strach z té vlhkosti, aby se podlahy nezačaly nějak kroutit a hýbat, chtělo by to pro jistotu ten vysoušeč. Jsou to lumpové, jak proboha firma může zapomenou udělat takovouhle zásadní věc. Ještě štěstí, že jste neměli vymalováno a nezničilo se nic víc. Snad jste si tím už trable s baráčkem definitivně vyčerpali a bude jenom dobře :-) Jiřinko, to mi připomíná náš sraz v Praze, taky jsem potřebovala vyrazit a Sárinka si chrněla celé dopoledne. Ty děti na to mají snad radar :-D Na tělu foťáku podle mě taky určo záleží, zase kupovat pak nějaký hodně dobrý objektiv a ne tělo z nízké kategorie není to pravé ořechové. Leni, ten odkaz na byteček mi nic neukazuje :-( Ty plány tam na výlety máte krásné, určitě si to tam moc užijete x-) Na dovču se už nemůžu dočkat , jedeme za 2 týdny a něco :-)
Profilova fotka
Leni - manžel fotbal nehraje, jen ho fotí 8-) a na Fr. riviéře bacha na žraloky ;-) http://www.novinky.cz/zahranicni/evro... pořádně si to tam užijte, ať po návratu nelituje, že jste to tam proflákali 8-) ;-)
Pavli, teď jsem to viděla. :-) tak snad nás tam nic nesežere nebo ho do té doby chytnou! :-D co malá? je hodná? jak spinká? díky moc
Profilova fotka
Už malujeme. Vyjde to víc jak na 5000,- a musím říct, že zatím nadšena nejsem. Výsledek je dost nejistý. Měla jsem to asi lépe zkombinovat z bílou, jenže na bílé zase nevynikne ta linka. No nevím, myslím si, že to nebude nic moc. A to jsem nad tím trávila hodiny. Ještě jsem jela znovu přimíchat tmavou do barvy, páč byla světlejší než ve vzorníku. Při té příležitosti mi Pavel do auta dal otevřenou barvu, nevšimnul si a já mám teď tmavě vínovou podlahu vzadu. No síla, drhla jsem to jak pako, ale nejde to. Ještě, že jsem to neudělala já, to by byl hukot. No držte mi palce. Teď Vás jdu dočíst
Ahoj Moni---...... a co malujete??Kuchyň? A na jako barvu???? Kde máš fialovou podlahu?? V autě??? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo v Autě. Malujeme obývák, chodby a kuchyň. POkoje si budeme dělat sami. Jenže já chtěla do obýváku takovou tu tmavě vínovou a na tu si manžel netroufá, hrozně to flekatí. Tak máme malíře, který také nebyl nadšený. Budu to kombinovat s tou tapetou co mám v albu, takové ty tulipány, pak světlejší odstín té vínové, pak světle šedou a nakonec bílou tapetou, kde se střídá matná+lesklé a dělá to jemné vzory. Ale té vínové jsem zvolila asi moc :-( A poslušně hlásím, že manžel ve čtvrtek do Prahy nejede.
Aha..a máš to tam hodně??? Mončo,myslím že bych na ten flek v autě měla řešení. Do obýváku,tu co mám já v obýváku?? Nebo nějaký jiný odstín??? To ještě zesvětlá.....uvidíš až to zaschne....
Profilova fotka
Leni, mně se také nic neukazuje. My byli u moře v Port Grimo, je to 5km od San Trope ( omluvte mně, nevím, jak se to píše a nechce se mi to hledat). Je tam nádherně. Tebet, tak to ještě, že nemáte vymalováno. Já když včera viděla pálku za barvy, protočili se mi panenky. Doufám, že vše opraví na vlastní náklady. Paka. Já jsem také zvědavá, co se vyvrbí, až se nastěhujeme. Hlavně, ať neteče do baráku, topení topí, teče teplá voda a účty nás nezruinují. K tomu se modlím každý večer. Evko, to je to. Já to honím, asi jsme příští léto s prckem měli klid. Klidně si můžeme dát rok oraz. Vzpamatovat se i finančně a užívat prcka. Ale teď musíme fakt máknout.
Profilova fotka
Moni, když nad tím teď přemýšlím, tak jste na tom časově přesně jako jsme byli my, otěhotněla jsi ve stejnou dobu a barák jsme měli taky v takové fázi, držím palce, aťuž se nic nepokaká a vše jde jako po drátku. S tím autem to je pech, ale pokud je to normální barva na zdi, tak by měla jít z koberečku vyprat,ne? Strašně se těším pak na fotky hotového díla v tom obýváku, podle popisu to vypadá hodně zajímavě x-) Tak teď se akorát malá probudila, napapáme se, dám se do kupy a vyrazím ven. Moc se mi ale nechce, je tam tak hnusně.. taky je u vás taková klendra?
Moni, to jsou trabla s barákem, co? A ten další týden nejede taky? Tak mrkněte sem: http://www.inter-logement.net/dynamic... a zadejte tam tyto čísla, nám se nejvíc líbil ten poslední 7624, 7572, 6835, 7505, 7267, 7585, 7592
Leni...je to pěkné a i ten poslední 7592,není taky špatný vše takové malé útulné :-)
Profilova fotka
Leni, koukala jsem na ty bytečky, to jsou teda pálky, to bude hradit zaměstnavatel nebo musíte vy? všechny jsou moc pěkné, u toho posledního je super tan balkonek, ale zase na druhou stranu se mi zdá, že má strašně málo pracovního místa v kuchyni. Jé, úplně z těch obrázků na mě dýchla Francie, mají hezký styl :-)
Jasně, Kači, bude to stačit. :-) Evi, tam jsou ty byty drahé, já se radši nedívala! Budou to platit Frantíci! ;-) mně právě nadchnul ten balkonek. Evčo, co malá, nezlobí? :-)
Profilova fotka
Leni, tak to je dobře, že to nemusíte platit vy :-) Malá je zase zlato největší, teď se napapala a hraje si na dece, zrovna něco moc důležitého povídá opičce, co tam nad ní visí, je to sranda :-)
Profilova fotka
ahojky holky já vařila a manžel si stahoval mapy na dovču :-) my spíme už od půl 10 venku jinak od rána byla dneska moc hodná!!!!!!!!!!!!!zato včerejšek ten mi dal :-( kačko to jste si to s kámoškou parádně užili x-) x-) jiřinko tak už víš tedy jaký??mě dneska přiveze švagrový přítel blesk 8-) tebet to jsou tedy radosti to mě mrzí :-( že si to takto vyžíráte.. :-| evi jsme ráda že je sárinka zpátky :-D :-D a prosím nepřemýšlej nad tím co to mělo znamenat dětem neporozumíš nikdy :-D 8-) za odkazy nemáš zač...užijte si procházku :-) moni příjemné malování přeji to je ale pěkná darda :-S =-) ty brdo..neboj ta vínová bude o.k leni manžel hlídat :-D :-D ty ybtečky vypadají skvělě x-) x-) ten balkonek je parádní a je super že to platí frantíci :-) kakčo snad ty 30 budou v sobotu mám v plánu venkovní oslavu :-|
Profilova fotka
Moni, tak to je taky dobrý. Ta barva by snad měla jít dolu nějakým ředidlem... Tééda, takovýhle speciální dekorace na zeď? To se moc těším na fotky... My zatím plánujeme nějakou tmavě hnědou, nebo nějaký odstín kávové na zeď, kde bude TV. Vymyšlené to moc není, bude se to malovat až za chodu. Když už bude nábytek. Asi se jen odšoupne. Leni, ty byty jsou super, nejvíc se mi líbí hned ten první, ten je parádní. Ale je zas dál od centra, viď? Ten poslední je taky hezounkej, takovej útulnej a v centru. Ježiš, to je paráda. Trhy, kavárničky... bych hned jela x-) Markét, kdy vyrážíte?
Profilova fotka
Leni, kde jsem vzala, že je ten poslední v centru? :-N Ježiš, už jsem taky nějaká přepracovaná :-D Ale hezký je, to zas jo!
Profilova fotka
ahoj holky, Vládík spinká, dorazili jsme ve 2 domů a Vládík usnul v autě. leni, mě se nejvíc líbí ten předposlední a ten poslední jako druhý. Tebet a Mončo, jojo je to boj s těma barákama, ale pak to všechno bude dobrý.
Profilova fotka
tak jsme byla fotit venku :-) jiřinko paráda x-) x-) skoro nic mázlého super a to pozadí jééé hodím na rajče a pošlu odkaz 8-) jsme s ním spokojená :-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Objekti... tady a skoro žádné úpravy jen minimální 8-)
Profilova fotka
Tak si zjišťuji ty blesky a opravdu všude píšou, že 100% kompatibilitu ti zajistí jedině blesk od stejné značky, jako máš tělo. Doporučují radějí s o něco menším dosahem od stejné značky, než s větším dosahem od jiné. Markét, je to znát ;-)
Profilova fotka
jiřinko já o tom ale vím ;-) jen jsme chtěka metz kvůli změně fotáčku někdy 8-) jinak ukecávám manžu na 70-300 :-D :-D abych ho měla do dovolený :-)
Profilova fotka
Tak jsem zvědavá, jak uspěješ :-) A nechceš taky spíš ten 18-200, aby ti nahradil ten původní a zahrnul i tenhle?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?