Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Tak to je fajn!!!!!!! Ať ti dobře slouží!!!!! Máme to ale hodné pošťačky..... emoticon emoticon emoticon emoticon
17. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Ahoj holky,
po děsně dlouhý době zdravím!!!!! Můžu Míšu i Markét poporosit o přihlášení do fotek? Jsem hoodně zvědavá!

Jinak jsme přestěhovaný, jupííí, ale po minulym tejdnu nám natáhla voda od podlahy do baráku - špatně udělaná izolace. Moni, nejsi v tom sama - taky máme posr.ný co se dá... Takže jsem měla totálně po náladě, máme cca 20 cm mokrý zdi po celym obvodu baráku - vevnitř emoticon Ani jsem nefotila, jsem z toho znechucená a otrávená emoticon emoticon

Prý to přijdou opravit, já se jen modlim, aby už nepršelo, protože po každym dešti je to větší a větší brutál...

Holky, ty vaše dětičky jsou tak šikovný, to je super. Jak jsme přestěhovaný, tam je taky pár miminek, ale většina jsou hodně mladý páry ještě bez dětí - jako my, takže se to pak taky nejspíš rozjede ve velkym emoticon
17. srp 2010 ve 14:34  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Tebet tak to je mi sakra líto. To je průser. Hlavně, aby to dali dohromady. To je fakt mazec. JInak buď v klidu. Já se chytla s manželem. O víkendu byl na baráku od devíti do sedmi sám s obkladačem. Já tam přijela jen s jídlem. Holky, neudělal tam lautr nic, seděl na zahradě a kochal se. Fakt mně sere. Nevypral ani věci po malování, co má namočené a hlavně nesundal topení a neopravil pod ním štuk. Dnes jsem to zjistila, tak mu říkám, že to musí udělat, zítra v sedm nastupuje malíř. Prý nemá čas, nakonec teda řekl, že přijede dřív, kolem osmé a udělá to. Ach jo emoticon

Holky já si tak dobře uvařila, že si jdu dát dvacet. Doporučuji knedlíky plněné špenátem z Tesca, jsou to takové šištičky. Kačí, copak ti nechutná? Univerzální hnědá omajda, nebo houby?

Markét ty už máš ty věci na foťák. Já se do toho nezapojuji, vůbec tomu nerozumím.

JO a ta moje kámoška bude mít kluka. Sice už jednoho má a chtěla holčičku. Ale stejně už rok mluví o Tadeášovi. Takže budu mít hadříky od holčiček i kluků. Jsem zvědavá na nás.
17. srp 2010 ve 14:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 tebet - tak to je fakt nemilé!!!! emoticon Přeji aby vše v pořádku vyschlo a opravilo se to co nejdříve!

Mončo,tak nejdřív mě to strašně rozesmálo......... emoticon emoticon emoticon ,,seděl na zahradě a kochal se,, emoticon Třeba chytal nápady,kde ti udělá jezírko...,kde bude co atp... emoticon To jsou mužský.....takhle jsem párkrát manžu také nachytala,prostě když nechtěj,tak zrovna dělat nebudou.....až oni uznají za vhodné! emoticon Co mi nechutná....o tom byla nedávno u nás také debata už nevím s kým a manžel do toho vztoupil.......a říká...,,radši řekni co ti chutná,ať to zkrátíš,, emoticon emoticon Jinak bramborové těsto mi nechutná,špenát miluji,ale čerství!!!No a houby fuuuj!! A dršťková emoticon ....
17. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Moni emoticon tak to je taky dobrý... Dvacet závidim, taky bych si dala, ale za tim počítačem bych byla vidět.

Špenát miluju v jakýkoliv formě, ale houby nenenene. Hrozně mně baví je sbírat - teda hledat a pak na ně ukázat a někdo je sebere, páč na ně nerada i šahám, ale jíst je fakt nemůžu...

S foťákem se taky nezapojím, hrozně bych tomu chtěla přijít na kloub, ale na to je třeba čas a ten teďka fakt nemám. Ale jednou se do toho chci ponořit a naučit se to. A já to zmáknu, ale až časem, no emoticon

Okka - kde manžel udělá jezírko - to mně pobavilo! Třebas to tak fakt bylo, to by od něj bylo hezkýý emoticon My máme minizahrádku, takže jezírko nebude. Ale už to plánuju - tráva a lehce keříky kolem plotu. Nic složitýho.
17. srp 2010 v 15:13  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 tebet máš ti v IP emoticon

jiřinko až budeš na skypu ozvi se pošlu ti tam rozdíly mám do udělaný do koláže a rozdíl tam je emoticon

tebet to mě moc mrzí emoticon emoticon vím že to musí být k naštvání at to dobře opraví emoticon gratulka k přestěhování emoticon jsme si říkala že jsi tu dlouho nebyla emoticon

moni chlapi mají na všechno času dost emoticon koukám že je to všude mě s tím ten můj také štval emoticon emoticon drž se ano mám věci na foták tedy ted jen objektiv zítra přijde blesk emoticon a 10 tis v tahu emoticon emoticon ale to kochal se mě pobavilo emoticon emoticon
17. srp 2010 v 15:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/pokracujeme-tady/?collapse=true&page=last&post=last

tady můj odkaz na ty srovnávací koláže emoticon druhý příspěvek od shora
17. srp 2010 v 15:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jo, jo....také závidím těch dvacet...stačilo by i deset!!
Tebet - tak to já houbičky i ráda sbírám,čistím.....,ale do pusy nesmí!!!!!! Jinak i na mini zahrádce se dá udělat plno krásy emoticon Víc než v paneláku..... emoticon
Markét,tak už máš nějakou fotku???
17. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko odkaz nad tebou emoticon emoticon
17. srp 2010 v 15:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ted už jsme musela dát malou tchýni emoticon už jsme volala o pomoc emoticon
jako od rána protivná až hrůza dopolko spala něco přes hodku asi málo hned po obědě chtěla zase ve 13 jsme jí uložila a za 20 min se vzbudila že je vyspalá emoticon a pak tu vřískala a vřískala moje nervy emoticon ted si jí vzala tchýně ven nespící!!! emoticon
17. srp 2010 v 15:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Markét díky, tééda, to je fotek! A moc se ti povedly!!! Nevěsta musí mít radost. emoticon Tak aspoň máš na chvíli havaj, nevim jak já na tohle budu mít jednou nervy.

Snad to fakt brzy opraví, je to děsný, čekám, kdy to začne plesnivět - no, snad ne, máme savo proti plísni... emoticon
17. srp 2010 v 15:54  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Markét dobrý emoticon
Já mám teď malého u prababičky, tady prší, tak nešli ven. To máme život emoticon

Mončo, tak to by mě taky nasralo. Já tohle neřeším, nemám důvod, spíš se divím, že se Vašek do všeho hned pustí, v tomhle to mám jiné já emoticon

Tebet, tak to musí být hrozný, asi by m z toho piclo. Snad se to dá všechno do pořádku.

Kačí, jsi dobrá s tím jídlem emoticon Za to já jsem vděčný strávník emoticon

emoticon Markét, já se tam nemůžu dostat
17. srp 2010 v 15:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko ono je to zamčený vlastně emoticon emoticon emoticon emoticon
17. srp 2010 v 15:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jo, jo...Markét........Ty jsi koník.. emoticon emoticon tak nám to odemči.... emoticon emoticon
No holky,máte to dobře zařízené!!!!!!!! Ale ať si babičky užijou.... emoticon
Jdu se podívat ....na odkaz... emoticon
17. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ať se jednou za čas kochá, když bude doma o víkendech a každý den v pět a bude makat na baráku. Když ale jezdí domů v devět a volno má jednou za čtrnáct dní, tak nemá na kochání nárok. Nebudu čekat dalších čtrnáct dní, než dotře topení atd. FAkt mně začíná S..... To furt jen slyším, jak potřebuje vypnout. Nezájem, celý den maká jen hubou, tak pak může vypínat u manuální práce. Bojím se, že až se přestěhujeme do baráku, bude tohle boj a bojím se, aby jsme na to nedojeli. Já takové flákání nesnáším. Jo a nad jezírkem nepřemýšlel, přemýšlel, jak si ze zadního sklepa udělá vinotéku a ve sklepě pod barákem hernu. Aby se tam mohl flákat se známejma. Jenže, on tohle nikdy nezrealizuje, tak můžu být klidná.

A dvacet jsem si nedala. Volal malíř, že se přepočítal. Že jen barvy vyjdou na 3000,-+práce. Ale , že je v Chomutově nemají. Tak jsem jak magor jela do Kadaně pro barvu, tam na mně paní koukala jak na cvoka, proč to nekoupím na pobočce v Chomutově. Když jsem barvy koupila, tak volám malíři a on řekl, že tuhle nechtěl. Má smůlu, jinou nemají. Tak jsem na to zvědavá.

To je den.

Kačko, tak tebe bych na obídek raději nezvala emoticon
17. srp 2010 v 17:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky, tak jsem dorazila domů, zase jsem průběžně celé odpol trajdala venku, je tam nehorázná zima a studený vítr, ale malé se krásně spinkalo.
Moc vám děkuji všem za to ubezpečení, že ty neklidné noci Sárinky nebudou nejspíš z toho pátečního pokusu, je mi hned líp. Stejně mám teda trochu výčitky, je to ale blbá náhoda, že to je od té doby, Petr mi to stále nějak nemůže odpustit, že jsem jí nechala 15min plakat a ona má teď noční můry, je to prdelka emoticon

Mončo emoticon promiň, že se směji, ale napsala jsi to velice vtipně, i když chápu, že je to spíše k pláči.. víš co si myslím? že zrovna tu vinotéku a hernu tam budete mít rychleji než cokoli jiného, protože to Pavla bude bavit a bude si to dělat klidně po nocích emoticon Nic si z toho nedělej, my zatím ten kámen na terasu a na stání před domem taky máme pořád na paletách, za těch 14dní, co byl Petr v červenci doma, že uděláme komplet zahradu se stihly jen terénní úpravy a to ne zcela. Ale mě to teď už netankuje, jsem dokonce radši, dkyž trávíme čas spolu než aby běhal kolem baráku.. ještě pár dětí a spadne nám to tu na hlavu emoticon

Markét, opravdu jsi o tom biči taky psala emoticon kopíruji tvá slova: "... naše do ted usínala tak že jsme jí dala do postýlky odešla a spala a ejhle je jí 9 měs a usíná se řevem čím to asi je??že by ten syndrom uritě ale nechávám jí vyplakat prostě tam jdu těmi pravidly s minutami sice pláče pohladím dám dudlík a hajánka ale nic na tom měnit nebudu nebudu na sebe šít bič!!!naše se vzteká neuvěřitelně.." konec citace emoticon
Ale je to fuk, jen aby jsi věděla, že jsi to opravdu napsala emoticon Písni mi prosím hesla na to rajče, ať se taky mrknu, jsem na to zvědavá emoticon Takže jsi s objektivem spokojená? K tomu blesku, já ti to odborně nevysvětlím, proč je lepší ten značkový k foťáku než ten Metz, schválně se na to zeptej toho kamaráda fotografa. Jasně, že i ten Metz funguje a je dobrej, ale jednoduší a lepší práce je s tím zančkovým, že spolupracuje s nastavením foťáku, takhle nějak nám to říkali. Ale taky je dražší emoticon

Jiřinko, tak to je Vládík na to papání zlatíčko, když neprotestoval po šunčičce proti brokolici emoticon Jak jsi psala, že u Sárinky to mohlo bý houbama a bolením bříška, tak to právě určitě ne, protože od toho pátku má ty divoké noce pořád a houby jsem měla naposledy minulý týden. A je zvláštní, že nejhorší byla páteční noc, sobotní lepší, nedělní taky a dnešní taky klidnější než ty předchozí. Prostě strašně náhod dohromady. Snad se tím pádem zase pomalu vrací do normálu. Jsem zvědavá na dnešní noc. Vládík se pak naučil usínat sám od sebe nebo jak jste to vymysleli? Už ti přišly ty golfky? Jaké jsou naživo? emoticon

Kačko, tak pro tebe bych teda chtěla vařit emoticon

Tebet, tak to je mi moc líto, jak to chtějí řešit? Copak podlahy, neodskákaly to? a nábytek? Máte odvlhčovač? Držím palce, ať to dají brzo do kupy.
17. srp 2010 v 18:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evičko já to napsala ale o sobě emoticon a souhlasila jsme s jiřinkou takže to první napsala jiřinka to musíš uznat emoticon já pouze souhlasila!!!!!na rajčeti ty fotky nemám...není jich tolik jen jsme si psala s jiřinkou na skypu posílala jí fotečky a sama už poznala co je foceno čím emoticon takže rozdíll tam je jak v pozadí tak ve vykreslení a té světelnosti emoticon s tím bleskem je mi to jasný ale třeba sony by mě stál to samý co metz emoticon emoticona na co budu kupovat k tomu když vím že třeba za 2 roky budu měnit foták emoticonvem si jaký hceš já mám také profi kámoše ten má metz a je spokojený to je jako ty objektivy tamron..také nejsou přímo na sony ale fotí bájo emoticon emoticontakže asi tak emoticonjá mám prostě metz jako míša emoticon

já jí dneska nechala plakat pořád protože to byl neskutečný den emoticon emoticon ted už usíná ufff myslela jsme že mě odvezou emoticon emoticon emoticon ach jo chci už na dovču jakmile je jinde je zlatá emoticon
17. srp 2010 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka-od-9-mes-dale/

poslední fotečky
17. srp 2010 v 19:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, malé to tam moc sluší, ty sponečky, parádnice emoticon ty poslední fotečky jsou teda z toho nového objektivu? K tomu blesku,tak to je jedině dobře, že funguje dobře, proto jsem se na to ptala. Ještě jsem to hledala teď na netu a tam v jedné poradně píšou tohle: "Dobrý den, neoriginální blesky jsou samozřejmě zajímavé z pohledu poměru cena/výkon. Na druhou stranu vám Canon nezaručí při použití neznačkových blesků 100%ní spolupráci přístroje s bleskem. Nejčastěji se to projeví v nepřesnostech při měření expozice a následně v expozičních odchylkách na fotografii" Ještě tomu moc nerozumím, takže nedokážu posoudit, jak velké mínus to je. Ale co mi dnes říkal švára, tak jde o to, že originální blesk dosvítí tam, kam ostříš a ten neoriginální tam, kde má nejbližší bod nebo tak nějak. Jo a on fotí s Nikonem 5000, teď tu byl, zkoušela jsem si ho a asi jsem se zamilovala emoticon
17. srp 2010 ve 21:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 nikon d 5000 o to jsme ti psala že emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon mě je to jedno s tím bleskem koukám na fotky od profi a rozdíl nevidím emoticon emoticon nepotřebuji origoš na to domácí focení emoticon
17. srp 2010 ve 21:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jojo, to je ten, co jsi mi o něm psala emoticon mně přišel zbytečně drahý, říkala jsem si, že by mi pro začátek stačila nějaká ta levnější zrcadlovka, ale manžel mě teď tady přesvědčuje, že mám na focení talent, a že to není zase takovej cenovej rozdíl, kupuji si to jako k 30tce a navíc si to odepíšu z daní, tak možná nakonec do něho půjdu.. ale v té chvili, když už foťák v této cenové relaci, tak je pak ještě o třídu lepší Canon 500D a je jen nepatrně dražší, takže jsem zase v háji emoticon
17. srp 2010 ve 22:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 já jsme pro nikon d 5000 emoticon ted jsme ho viděla za 18 tis se dvouma objektivama emoticon
17. srp 2010 ve 22:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kde???????????????
17. srp 2010 ve 22:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Není to ten set s objektivama bez stabilizace? Musí to mít označení VR. Když už takovej foťák, tak bych to tam chtěla..
17. srp 2010 ve 22:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.digiboss.cz/Nikon-D5000-18-55-AF-S-DX-VR-55-200-AF-S-DX-VR/d38575/

je to vr ale 19 a půl
17. srp 2010 ve 22:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.elektronanetu.cz/nikon/nikon-d5000-18-105-af-s-dx-vr/

jsme si to spletla 18 tsi byl ten co jsme chtěla já tento objektiv je super emoticon emoticon
17. srp 2010 ve 22:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi ale budu oponovat manžel ti říká jak si zručná ale o tom to není není to otělu ale o objektivech emoticon sama jsi mi to říkala... emoticon a není to jen o focení ale úpravy úpravy úpravy emoticon emoticon
17. srp 2010 ve 22:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Evi - není to lehký rozhodování, co? emoticon Nikon i Canon jsou na zrcadlovky super značky, takže ať se rozhodneš pro kterýkoli, určitě špatně neuděláš emoticon
17. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 pavlí to jo ale jde spíše o objektivy emoticon at vybere ten nej a ne setový emoticon
17. srp 2010 ve 22:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 TAk jsme byli na baráku sundali topení, vyštukovali 20cm2 a jeli domů. To byl zase problém, ještě, že jsem jela s ním, bylo by to blbě.

Evko, to se nebojím. Pokud nějakou práci od A do Z nenaplánuji já, tak to není. Pavel má někdy povahu jak jeho táta. Dřepět někde v kavárně, dlouhej kouř a čumět kolem sebe. Tohle já nesnáším, kor u chlapů.

Tady je také příšerná zima. I doma sedím v mikině a pod dekou. CHudáci lidi v těch zatopených domech. Neumím si to představit.

Tebet ty vado no jo, co podlahy. emoticon Nemáte plovoučky? Ty vlhko nesnáší. Proto jsem je nechtěla, pořád něco vylejvák.
emoticon
17. srp 2010 ve 22:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.