Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Míšo.....myslela jsem že to vezmeš s nadheledem....lepší pro mě je napsat,nebo rozumně probrat názor jiných,než psát lež......dnes se nevěsty vdávají v různých šatech,právě kvůli originalitě,kytky němají nebo úplně jiné - odlišné....Nevim...jestli tě to mrzí omlouvám se,ale příště nebudu ani snad reagovat,pokud to nebude kladné,aby tě to nemrzelo..... Evi já jsem to s tím rámem viděla zrovna u známých a to přetahování také a já jsem to také obšlehla... Evičko a byli jste někde přímo v přírodě,nebo jsi chodila po městě???
Míšo....promiň. Už to nechci dál rozebírat.....každý fotí dle svého stylu.
Profilova fotka
Kačko, včera jsem chodila taky v okolí, v lese, po vsi, bylo to celkem plodné odpoledne, zase jsem potkala spousty nových miminek, tady bude dětí jako smetí, je to vyloženě hodně silný ročník. Jen tady v té nové zástavbě, která zatím není ještě moc velká, tak jsou 4 miminka s rozdílem pár týdnů od Sárinky a pak 1 půlroční a 1 roční a dvoji sousedi čekají mimčo na podzim.. jsem za to strašně ráda, že si tady budou mít děti s kým hrát, stavit v lese bunkry a běhat po vsi, mohli by mít hezké dětství :-)
Evi, no tak to je paráda...přesně jak píšeš...bude to dobré i pro Sárinku,bude mít kamarády,bude si mít s kým dovádět. Nebudou věkové rozdíli,stejné problémy potom s rodiči co se dětí týče....Tohle je fakt bomba! Takže vyloženě na houbách si nebyla???
Profilova fotka
okka, no vis proc me to zarazilo? pac holky co rozumi fotografovani me vsichni napsaly jak jsme originalni, jak je to super atd a ty mi napises tohle..vis??? tak proto
Profilova fotka
Kačko, pár hub jsem při cestě našla, ale nehledala jsem, nějak jsem na to neměla náladu, když je stejně při kojení nemůžu, jak jsem zjistila. Nenapsala jsi mi, jak vy a ta dovča, kdy kam? Míšo, Kačka to nemyslela zle, byl to jen její pohled a názor, nemusíš z toho být špatná, důležité je, že ty víš, že jsou dobré, v tvém stylu a originální.. víš co mě napadlo? Co kdyby jsi tu kámošku poprosila, aby si udělala tady na beremku svatební album, dostala by jsi na fotky spousty vyjádření od úplně cizích lidí, což by bylo pro tebe úplně nejvíc obohacující a navíc by to mohla být i pěkná reklama, hm? ;-)
Aha....,já že každý teď říká jak je všude plno hub.....Manžel také říkal,že bychom mohli někam vyrazit..S našima jsme jezdili vždycky na Jesenici,někam tam......Při kojení se nesmí houby?? =-) Aha.... Jinak dovča v září......a podle lastu zvolíme místo......Teď už víme že Emiráty to nebudou,pač jsou vyprodané s ALL.....uvidíme,proto neříkáme kam,protože samy nevíme,třeba zrovna bude ALL do Emirátů. Ale letos určitě někam chceme... ;-)
Profilova fotka
Kačko, houby rostou jako šílené, minulej týden jsme byly s kámoškou taky v lese jen po cestě a hledaly jsme a našly jsme plnou tašku hřibů i jednoho obrovitého, tak jsme měli řízky, bramboračku a smaženici :-) Do té doby jsem netušila, že by se houby při kojení neměly, ale malá pak nechtěla moc prso, jakoby jí nechutnalo mlíčko a Jiřinka mi právě napsala to info o houbách a kojení, takže od té doby houby nene :-) No a kdepak dneska máme všechny?
Profilova fotka
evičko nevytáhla jsme nic jen jsme četla co jsi napsala že je nerví protože jí nechám plakat :-( a promiň to dělá i míša a všichni co znám takže mě to zamrzelo ale dobrý ;-) a tom biči jsme to neřekla já ale přeci míša ;-) a já jen přitakávám protže mám stejnou zkušennost jako ona :-) jasně že ten blesk spolupracuje =-) míše ted také funguje ne? 8-) 8-) záleží na té patici která je pro nikon canon sony atd...moje kámoška má nikon a má metz 48 a jdE jí ;-) to je blbost co ti řekly ;-) ty noci mě mrzí :-( ale věř že se to ted bude střídat hele napadlo mě co zoubky???? =-) =-) někomu jdou už ve 4 měs ;-) míšo nezlob se na kačku zase sice tomu nerozumí ale napsala to z laického hlediska a svůj názor a každému s elíbí něco jiného a to že nepsala jen malou kritiku za to e nemusíš zlobit ty mě kritizuješ víc :-D 8-) ;-) !!!!
Profilova fotka
Míšo, nečil se, Kačka to nemyslela zle. Já měla třeba tady z beremka přímo vytištěné fotky, které jsem chtěla taky, protože byli prostě úžasné. Ať si o tom myslí každý, co chce. I to těm nevěstám pochválím a napíšu, že jsem od nich čerpala. Pamatuješ, jak mně sepsuli v gratulacích. Svatebčané ani kolegyně nikdy nic takového neviděli a já se přiznám, že ve svém okolí, jsem tak dobré fotky zatím neviděla. Je to tím, že jsme tady lozili a hledali inspiraci a dobré fotografy. To co fotí tady naší místní, to prostě nechápu, že si za to dokáží říct o honorář. Není to o našich ksichtech, je to opravdu hodně fotografovi. Já si myslím, že člověk by na to měl být připravený dopředu, protože pak je hrozně málo času na focení. Mně moc mrzí, že jsme nestihli fotku na kolejích, nebo obilí. Já bych na focení potřebovala celý den.A pak třeba tu lodičku, tu jsem mněla pocit, že jsem si vymyslela já, ale určitě jsem nebyla první, ani poslední, ale tu jsem neokoukala. Když jsem jukla na stránky té naší fotografky, tak už jedna svatba má ty samé fotky z lodičky, mně to potěšilo. Jo,já mám v hlavě jednu fotku v těhu. Představuji si těhulku, původně jsem myslela sebe, jenže když se podívám do zrcadla, tak to asi nepůjde. Takže těhulka ve fraku s cylindrem, kozačkách a vysokých botách na takové té barové židli s cigaretou v dlouhé špičce. Já vím, zní to divně. Asi je to i vulgární ( já přeci vůbec nekouřím) ale právě tím, že je to provokace, tak by se mi to líbilo. Je to taková ta fotka hvězd stříbrného plátna. Jenže já se stejně nikdy nenaučím fotit a tak drahý foťák jako máte Vy, tak o tom se mi teď může tak akorát zdát. Jo a pak bych chtěla okopírovat fotku Míši, jak Kuba drží amálku a Míšu jak je taková úplně tmavá a drží si pupík. Tak ty bych chtěla okopírovat. Jo a pak Saudka, jak drží svého syna, v Pavlovo podání s naším prckem. Evi, to je super, že už to máš u Vás zmapované. Prověř i majetkové poměry a rovnou vyber ženicha :-D . U nás také jezdí hodně maminek s kočárky, ale já tam zatím necourám a lidi tam neznám. Bude to těžké, jsou to starousedlíci. Počítala jsem s tím, že se začne stavět ten velký projekt a bude tam nových víc, ale zatím nic. Pořád jsme ti noví z domu po paní Pricové.
Profilova fotka
evičko to s miminkami v okolí je super x-) také tu na vesnici ted máme mraky miminek ale ty jsou divný :-p :-D já jsme ráda za míšu s amálkou x-) x-) ty jsou pro mě nej holky jsou stejně staré a podobné :-) hub je milion jen nejsou už červivé?tchánovci se vrátili ze slovenska tak jich také přivezly mraky :-) s těmi houbami v mlíku je to zajímavé =-) jak to ty děti poznají co :-D :-D kačko napsala jsi jen svůj názor za to se neomlouvej ;-) hlavní je že jí to pochválili fotografové 8-) ty jsi napsala jen více originality..tak s etím netrap ;-) a dovča jéé závidím x-) x-) x-)
Profilova fotka
no vidíš moni také si říkám když vidím nějakou fotku a chci to zkusit ;-) jak to zvládnu já na tom není nic špatného jenže míša tohle neuznává :-( mě obvinila že jsme se opičila s malou a jirkou ano ale já to také měla v plánu nafotit jen ona měla amálku dřív :-| a mrzelo mě to ale přesně tak tich nápadů pak už moc není.... zase míša fotila první svatbu to je také blbé praxí se získává vše.. ale dost ;-) moni celý den na focení to by bylo super :-) toho času je fakt málo :-( a ta těhu fotka proč by ne?byla by JSI OROGINÁLNÍ.. ;-) jinak k fotákům ted už to jde tak dolů že ho budeš mít i ty ;-) třeba k vánocům atd ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
mě u té mé svatby mrzí že jsem si je nemohla dát jak jsme chtěla :-( to jsme nemohla |-| jinak bych nápady měla i víc než ta jejich fotografka :-N ale co s emi líbí jsou ty detaily ty si musím pochválit to se mi moc líbilo :-D :-D x-) x-) a vám některý snad také... dneska za chvilku by měl přijít ten OBJEKTIV x-) x-) x-) A ZÍTRA BLESK 8-)
Profilova fotka
NO, mně se ty Míši fotky líbí prostě moc. A je mi úplně jedno, jestli má podobné jako někdo. Protože to beru z pohledu nevěsty, ta musí být v sedmém nebi. Ono je to dost o tom, co chtějí novomanželé. Markét. Mně by to musel někdo ukázat, musela bych na kurzy a ty u nás nejsou. Příručky mi nic neříkají. Hrozně mně to štve. Mám v hlavě i spoustu obrazů. I přes to, že jsem z toho maturovala, tak prostě neumím malovat a to mně štve. Nikdo mi to nenamaluje tak, jak chci. To samé, je i s fotkama. Tak a jem bez obídku. Místo toho, abych poslala jídelák s dnešními mňamkami kámoše, tak jsem dala odpovědět a frkla jsem to zpět do té restaurace. :-N Píšu jí, co obídek a ona už má jiné plány. Jdu se juknout do ledničky, ale vidím to bledě. A to dnes měli gulášovou. :-(
Profilova fotka
Ty detaily jsou pěkné. Byla jsi tam prostě jako host. Nemůžeš do toho kecat fotografce, kterou si zaplatili. I tak, čím víc foťáků, tím rozmanitější fotky.
Holky díky...... Míšo,pojď mezi nás..... ;-) jestli máš chuť. No a já jdu dočítat......
Profilova fotka
Jako nikdo mně nepolitujete, že jsem přišla o gulášovku jo? To jste teda kámošky. Peču si mraženou pizzu, to jsem teda dopadla 8-)
Profilova fotka
Mončo, tak to s tebou soucítím, nejhorší kombinace je chuť a prázdná lednice, takové situace moc nezvládám :-D Ten nápad na tu fotku s bříškem je boží, úplně to vidím, i když to cigárko by mohlo leckoho pobuřovat, ale myslím, že na zdi by se to vyjímalo skvěle :-) Ta fotka Míši s Kubou a maličkou je krásná, v tomhle má Míša velkou výhodu, že jí baví si s těma fotkama hrát a upravovat je, myslím si, že kdyby jsme ji viděli tak, jak vylezla z foťáku, tak by jsme z toho tak moc vydřený nebyly, ale takhle upravené je to prostě božské x-) K těm sousedům, já tu taky nikoho neznala, to přijde až s kočárkem, protože s tím chodíš každej den a na trase pokaždé někoho potkáš, každej se bude koukat do kočáru na nové miminko a za chvilku znáš celou ves :-D Markét, já nenapsala že JE nervní, protože jí necháváš plakat.. já napsala jen, co když... a o tom biči jsi psala i ty a basta :-D O zoubkách mi psala Pavlínka, zkoumala jsem dásničky a na zoubky to zatím fakt nevypadá, i když všechno cpe do pusinky a slintá :-) Ten blesk, já to neumím vysvětlit, teď jsem kvůli tomu volala tomu fotografovi a ten mi taky řekl, že když to nebude přímo canon, tak to nebude přímo spolupracovat s programem foťáku, samozřejmě fungovat to bude, ale na jiné bázi než originál blesk. Našla jsem teď originál blesk canon jen o pár stovek dražší než metz, tak musím ještě prozkoumat sílu atd. Jdu se dát do kupy a razím ven, je tam teda pěkně hnusně, doufám, že mě někde nechytí slejvák. Hezký zbytek dne, papa
Evičko,tak mi teda vyrazíme....snad něco najdeme... ;-) Mám ráda tu vůni těch hub,ale toť vše!!!! :-N Ale to o tom kojení jsem vážně nikdy neslyšela...asi to mlíčko je potom hořké,ne??? Mončo....ten popis fotky co máš v hlavě zní velice zajímavě a dobře a musím napsat,že k tobě tenhle styl patří....když se podívám na fotky ze svatby,na střechu do alba..,na obrázky které tam máš tak je to všechno takové a teď nevím.....retro???? Ne....retro ne....,no prostě dokážu si to představit....už jen ty vaše bály v těchpřevlekách.....to vše je s tím nápadem spojené trochu...a to cigárko....na konci s péříčkem....rukavičky...+starou skleničku.... ;-) Myslím...že kdyby sis to vše sehnala,tak holky by tě nafotili.... ;-) Jinak já mám také v hlavě plno fotek na těhu...,ale pak když dojde na věc,tak se mi to vykouří z hlavy. Ale jednu bych chtěla....podélnou černobílou........manželovo ruku a v ní dítě..a asi bych si ji dala nad postel v ložnici... Mončo-..... :-D :-D :-D :-D majetkové poměry.....k čemu tu Evičku navádíš..... :-D :-D ale i to je důležité,je vidět že jsi hoooooooooooooooodně praktická ;-) Markétko,co závidíš.....?? TeĎ jedete skoro všichni vy...jáááá závidím (v dobrém)!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Půlka uměni je mít to v oku a nefotit blbosti a druhá je umět to upravit. Evi, to je právě ono, věř mi, že hodit takovou fotku na koníka, tak se maminy poserou. Víš co se říká, dokud o tobě lidi mluví, jsi zajímavá. Některé Staudkovi fotografie jsou také krásně provokativní a některé jsou pro mě už za hranicí. Je to jak klasika od CHARLES BAUDELAIRE: MRŠINA http://filth.blog.cz/0704/charles-bau... NIkdo by v tom nehledal milostnou báseň. I když tohle je dovedený do extrému
Mončo.....,gulášovku bych si dala také....s chlebem pěkně a s lžící = pořádnou prasárničku!! :-D
Profilova fotka
Kačko, nech toho, kručí mi v břiše. Musím se přepnout na tu dobrotu, co mám v troubě, ale nejde to. Asi vyrazím do Tesca, ale nechtělo se mi vařit, jen si sednout a nadlánbnout se. A nebóóóó si udělám držkovku z hub, co mám na mrazáku. To bych nemusela nikam. Hmmmmmmmmmm Jedu si převzít dveře.
Profilova fotka
evi sorry nemáš pravdu :-D :-p Evičko, já rozhodně souhlasím s Míšou. Je možné, že to tím bylo, ale opravdu si na sebe ušiješ bič. Já jsem šťastná, že teď Vládík usíná sám a to i po obídku, ale museli jsme to useknout a začali jsme pozdě. Je to opravdu jen o pár dnech. Je možné, že se budila kvůli tomu, protože večer usínala s pláčem, ale to se zklidní a třeba to ani tím nebylo. nebyla to míša byla to jiřinka a konec :-D :-Djá s ní jen souhlasím 8-) ;-) moni to je hrůza co bude papat? :-(já mal bramb.kaši a jen rybí prsty :-pnoc moc :-pat jsou dveře o.k a něco ulov k jídlu :-D :-D evi k tomu blesku tak proč ho všichni mají když to tak nefunguje? :-D :-Dto by mě tedy zajímalo.. =-) =-) jinak ano musí se upravovat jinak z toho nejsou takové fotky ;-) kačko jedeme ale vy na luxusní dovču x-) x-)
Profilova fotka
holky ja nebyla urazena :-D mela jsme tu navstevu :-D kaci ja to nevzala jako spatne, jen ja chci byt prave zrovna originalni a vylozene kopirovat nechci, presne jak napsala mury, treba si beru inspiraci ale abych si vytiskla fotku a tak to vyfotila to urcite neee....
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste kecalky, zase jste mi dali pěkně zabrat a asi jsem ani nedočetla všechno. Nejdříve k Míši fotečkám, podle mě jsou úžasné a na to, že je to první svatba, tak dokonalé. Možná mi připadají některé mázlé - ty venku hlavně společné? Ale jsou krásně upravené a ty vnitřní taky vypadají skvěle. Co se týče té originality, tak si myslím, že už je to teď hodně těžké a opravdu jsme rozmazlený fotkama tady na beremku. Kdo to nesleduje, tak mu to připadá pak určo mega originální. Markétko, ten rozdíl je veliký. To je jasný, to jsem si myslela, jen mi právě ten fotograf řekl, že už to má vyšší citlivost a můžou dělat problém pohybující se objekty. Já pořád nevím. Určitě je lepší, ten co budeš mít, než ten přibližovací, ale nevím, jak je to s praktičností. Evičko k tomu usínání. Zkoušeli jsme to jednou asi kolem 4 měsíce, ale taky jsme nevydrželi. Pak jsme to usekli, když jsem přestala kojit. Usíná sám, jen ho třeba někdy bolí zoubky a jde vidět, že chce spinkat a nemůže, tak i teď s jeho 12kg třeba jednou za měsíc pohoupu, ale už si to nevyžaduje. Teď to o ničem není, ale Sárinka si zvykne a jednou přestat budeš muset. Vládíka jsme houpali strašně dlouho a stejně se v noci pořád budil, takže já si myslím, že tím to není. Spíš za tím budou zoubky, nebo to mohli být ty houby a bolelo jí bříško. Opravdu se ty děti hodně mění. K těm dětem ve vsi, to je opravdu super, u nás taky jsou a podle mě ještě přibydou. Já si taky myslím, že tu bude mít Vládík hezké dětsví. Už teď si na hřišti hraje s dětma a hlavně starší holčičky jsou z něj vyjevený :-D Jinak příkrmy začínají mrkvičkou, květákem, brokolicí, pak třeba dvě až tři chutě dohromady. Říkají, že jedet týden první příchuť, pak další, aby jsi viděla reakci, ale já to tak nedělala. Jinak kus šunky dostal a chutnalo mu to. Ale on baští všechno, takže mu druhý den vůbec nevadilo, že dostal neochucenou brokolicovou polívku :-D musím mrknout na monči a markétky fotečky
Profilova fotka
tak malá spí a já čekám poštačku x-) x-) jiřinko rozdíl je a podle mě dost ;-) ale já budu mít i ten do té dálky tak za 2 měs.. ;-) prostě jsem chtěla oba pokud ty jeden máš těžké rozhodování :-| at dobře vybereš není to jednoduché :-N jako tady na beremku jsou leckdy luxusní fotky třeba v metru atd mě se to líbí ale takové bych osobně nechtěla mě se líbí spíše rodinný styl nebo jak to nazvat já jsem se svatebnmími spokojená až an to že jsou některé mázle ale inspirace se mi líbí :-) a i míši ;-) takový prostě fotky...ty luxusní jsou také pecka ale jiná něvím jak to napsat :-N :-N já dávala příkrmy po 3 dnech kvůli reakcím ;-) začala jsme mrkví ;-) jiřinko vládík baští hezky vid :-) :-)
Profilova fotka
HOlky, tak já převzala dveře a zajela do Tesca. Dala jsem si zmrzku z černého rybízu, abych nepadla hlady a vařím. Dostala jsem chuť na bramborové knedlíky plněné špenátem, měli je v akci a k tomu dělám takové masíčko ve vlastní šťávě a držkovku z hlívy ústřičné. A je to tady, nechutenství pryč a mlsná mně honí, kudy může. Evi, já tomu samozřejmě nerozumím.Ale myslím si, že to neklidné spaní není z toho, že jste jí zkusili jinak uspávat. Opravdu může mít nějaké drobné bolení bříška, zoubků. Uvědom si, že ty děcka se teď strašně rychle vyvíjí, rychle rostou a i mozek absorbuje vše jak houba. Musí si to utřídit. Nevztahuj si to na sebe. Možná jí víc pozoruješ a jsi nervózní a myslím si, že nervozitu děti poznají. Je to ovšem jen můj názor a děti nemám 8-(
Profilova fotka
moni já myslím že jsi to napsala hezky ;-)A obídek jéé závidím dobrou chut 8-)
Mončo, tak přeji dobré chuti!! A rybízovou,bych si také dala.... ;-) ,ale jen tu zmrzku,obídek co budeš mít není pro mě..... :-D Markét,tak už došla pošťačka???? ;-)
Profilova fotka
došla x-) x-) je doma a je skvělýýý jak ostří paráda :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?