Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 To musí být fakt pohodlné.

http://www.cstring.cz/
11. srp 2010 ve 22:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 mag na to jsme koukala nedavno, fakt to musi byt strasne a ani moc sexy mi to tedy neprijde :-O
12. srp 2010 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky emoticon
Markétko,máte hezké fotky z výletu a botičky vypadají skvěle!!!

Mončo, tak jak to vypadá s tím výletem do té Prahy?? Už ses ptala manžela?? Jinak ten steak v tom salátu platí!!! Můžu doporučit .o) jsem taky zvědavá na ty dveře,tak až je nafotíš,tak dej vědět emoticon Jinak kdo bude moci,přidejte se k nám!!! Také se přidávám ke gratulaci ke kontrole a máš moooooc krásnou roztomilou fotečku z UTZ... emoticon
Teda to jsou kalhotky...... emoticon
12. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 No a co plánujete na víkend???? Snad nebude zima a nebude hodně pršet,už toho bylo snad dost......
12. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 TAkže, dnes je manžel v Jihlavě a zítra mám něco já. O víkendu jsme s Pavlem spolu. Zjistím, jak to bude příští týden. Písněte mi kdy by to tak připadalo v úvahu, který den se hodí, hlavně Lenča. Jediné, co mi do toho může vlézt je montáž těch dveří. Paní musí improvizovat, takže mi je tam pošle, jak jim vznikne někde díra v programu a dá mi to vědět asi tip ťop. Já si za chvilku půjdu koupit kebab a pojedu se poflakovat na barák. Teď hned si dám foťák do kabelky. Po cestě k nám do Pece rostou ostružiny, tak pokud nezačne lejt, nějaké si nasbírám na večer na mlsání. O víkendu uvidíme. V neděli přijde obkladač předělat pár věcí, které udělal na prtku. V sobotu jsme měli jet na ten parník do Prahy, ale jezy jsou stále zavřené, takže nevím. Uvidíme
12. srp 2010 v 11:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

já jsem dnes doma, je to fajn. trochu jsem tu poklidila a v 1 má dorazit Martinka se Sofí, moc se na holky těším! emoticon
včera jsem byla se známou tančit, je jí přes 50 a je to taková šmrncovní ženská, má energie na rozdávání, skoro jsem jí nestačila! emoticon

Moni, moc gratuluju, že je vše v pořádku a přeju, ať vám prďolka hezky prospívá! emoticon
jestli si můžu vymýšlet, pro mě by byl ideální ten poslední srpnový týden, nejlíp tak od středy do pátku, ale zkusila bych si to zařídit i jinak. i když ten příští je na kočku, to potřebuju jet domů a vyzvednout si ještě v úřední den doklady, chci jet už ve středu. snad to klapne! a pupík už teda roste, jo? emoticon

jak jsi tu řešila, že se Ti nechce bydlet mezi krabicemi, asi bych to udělala jak psala Jiřinka, prostě se tam už nastěhovala, teď budeš mít spoustu času na zvelebování hnízdečka a byla bys v přírodě a na čerstvém vzduchu. každopádně na nás nedej! emoticon
vidíš, my Ti tu říkali, že prcek se těší do nového domečku, prostě si to tak hezky naplánoval! emoticon

Kači, my chtěli s kamarády do Babiččina údoli, já tam nikdy nebyla, ale má pršet, což mě štve!!! emoticon
a jak se rýsuje dovča? co ty a víkend?

Marky, ty fotky ze svatby jsou fakt jako od profíka, moc se mi líbí, jsi šikula! emoticon
12. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Moni, tak mě je to jedno....Ale zase bych si nerada brala volno uprostřed týdne jeden den...Tady snad teď chodím do práce jenom já?? Nebo ne???? U nás teď prodávají krásné maliny a jsou i dokonce fakt velké za 29,-(domácí), ale ostružiny jsou také výborné!! Na parníku jsme byli předminulý víkend,prošli jsme trasu skoro stejnou jako byla Markétka....a potom loďka...a u Zlatých nůžek kávička.... emoticon

Leni, tak pozdarvuj holky a užij si návštěvu! Jinak Babiččino údolí je pěkné! No my jdeme zítra na večeři do Café Imperial...v sobotu na pouť,večer čekáme návštěvu a v neděli jsme pozvaný na pečenou kachnu a pouťové koláčky,Mojito a takové sezení na statku u známých.
Poslední týden v srpnu?? Tak to bohužel nemůžu.....nemůžu si zrovna vzít tento týden čt a pá dovolenou... emoticon Příští by to šlo ale potom ten poslední ne.
12. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Kači, tak váš víkend vypadá báječně! a ty mňamky, závidím! emoticon a co kde bude za pouť?
já si v Řecku zamilovala piňa coladu
a ani středu nemůžeš?
příští týden tak max středa, možná i v úterý bych si to nějak zařídila, i když mám jít do práce
12. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky
holky

moni do pece se asi chystáme zítra emoticon emoticon na celý víkend emoticon hledám nějaký penzionek máš nějaký tip emoticon

leni moc děkuju za pochvalu,jo jo má pršet také si říkám zda někam jet emoticon pozdravuj martinku a sofinku já čekám rodiče a babičku budeme slavit ty mé narozky emoticon
12. srp 2010 ve 13:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Leni,snad se nám víkend vyvede..... emoticon Pouť je hlavně v Libochovicích,tak kde jsme se brali emoticon A potom jsou poutě v okolí kolem nás,takové vesnické....malinké,ale tradiční. Piňa Coladu jsem měla jednou a je to na mě moc sladké. Já jsem si chtěla vzít čtvrtek pátek dovolenou,když už teda....nebo max. pondělí,úterý....ale opravdu mohu čt a pá. Nechci si brát více dní,protože chceme na tu dovolenou,potom jsou ještě Vánoce a to jezdíme na lyžování.
12. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko v libochovicích bude pout??
12. srp 2010 ve 13:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ano Markétko emoticon My jsme se tam vydali minulou neděli...a tam jsme zjistili,že to posunuli na tento víkend....
12. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét. Jak to myslíš do Pece? Nemyslíš Pec pod Sněžkou? To je o kus dál, asi přes půl republiky. Nějak nevím, proč by k nám mněl někdo jezdit na víkendemoticon, jako je tu pěkně, ale turisticky mrtvo emoticon

Mám plnou bandasku ostružin. Večer bude zobačka. Jsou maličké, klasika, né zahradní.

Holky zvažuji, že si nechám vyrobit nové dveře. Jedny. Nevím proč, ale máme mít vstupní interiérové dveře do bytu 70cm, i když se tam vejdou 80cm. Nějak jsem to já ani zedník nepochopili a stavební otvor je připravený na 80cm. Teď jsem projížděla papíry, jestli Boulit neudělal chybu, ale ne. Prostě jsem si ja tak nechala udělat já. No prostě k nasrání. Myslím si, že 10cm je dost. Nechala jsem si je nacenit, počítám, že nové vyjdou tak na 6000. Tentokrát jsem blbá já emoticon .
12. srp 2010 v 15:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky

Markét a Míšo - dodatečně přeju všechno nej k narozeninám, štěstí, zdraví, lásku... a splnění všech tajných i netajných přání emoticon
Markét - se manžel pěkně plácne přes kapsu, ten Nikon to už je pěkný a hodnotný dárek emoticon
a Sofinka má čupr botičky emoticon

Marti - já jsem stejně mladá mladice jako ty emoticon a malou bych nebudila, prospívá pěkně a jak tvrdí jeden dr : žádné zdravé miminko ještě nikdy dobrovolně neumřelo hlady emoticon

kino mě láká, ale protože Kačka usíná až kolem 21h, tak si ještě chvíli musím nechat zajít chuť; sice by babičky pohlídaly, ale bohužel by nenakojily emoticon

holky - Kačko, Moni atd. - kde se teď zase plánujete srážet? zase na Zličíně?
12. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 fsvojap srazík bych tomu až neříkala. Kdo bude chtít, dorazí. Na Zličíně ne v XXXL lutz.

To o tom hladovém miminku se mi moc líbí emoticon.
12. srp 2010 v 16:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Moni - ty dveře jsou k naštvání emoticon to jsou teda dveře jakoby z předsíně dál do bytu?
těch 10cm u dveří je znát, ale jestli máte možnost nábytek apod. velké věci nastěhovat i jinudy, třeba terasovými dveřmi, tak bych to nehrotila emoticon

a do XXXLutz jedete na steak? emoticon
12. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Pavlínko :o) pokud budeš moci,doraž na srazík,ráda tě uvidím a Kačulku také emoticon
Mončo, já jsem klidně pro ten Lutz,ale nedokážu si to tam moc představit s kočárkama....?? V té restauračce - nekuřácké,ale asi by se to nějak udělalo,ale také je tam pořád narváno. My jsme si tam dneska jeli pro oběd z práce a totálně narvané stoly a fronty na jídlo! Já jsem si samozřejmě dala mé oblíbené emoticon
Moni,s těma dveřma...vy jste to jako špatně naměřili,...Boulit vyrobil a dveře tam nepasují????? S těma ostružinama bych asi do večera nevydržela emoticon
12. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kačí já do toho Lutzu musím, obídek si tam můžeme dát spolu a třeba s Lenčou a přesunout se můžeme někam, kam přijdou holky s kočárkama. Třeba. Pavel jezdí do Prahy ráno a většinou je tam celý den, takže by to asi skloubit šlo. Akorát to vypadá, že příští týden nebude moct Lenča.

No Kačí, dle smlouvy udělal boulit dveře v pořádku. Já jen nechápu, proč jsem stavební otvor chtěla o 9cm přizdít na 70cm dveře a né o 1cm ubourat, tady seškrábnout omítnutí na 80cm dveře. Jako vůbec nechápu, jak k tomu mohlo dojít. Naopak jsem všude trvala na co nejširších dveřích. Zedníkovi se také zdálo asi logičtější to o cenťák ubourat, tak to připravil na 80cm dveře. Prostě nechápu, kde ten chaoz vznikl. Na schůzce zedníka a montážníka z boulitu, před vyrobením dveří jsem nebyla. Nechala jsem domluvu na nich.
12. srp 2010 v 16:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky, podělala jsem to já, protože jsem to odkývala. Ale před sepsáním smlouvy u nás byl pán na zaměření, aby zjistil, kam jaké dveře. Prostě nechápu, jak k tomu mohlo dojít. O těchto dveřích jsem vůbec nepochybovala. Je mi to celé podivné. Ale jako blb z toho pořád vycházím já.
12. srp 2010 v 16:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj Kači - Zličín nebo Stodůlky, to je pro mě nastejno emoticon Barranďáku se nevyhnu tak jako tak a než páchat nějaké harakiri přes Horní Dolní, to spíš risknu zacpaný Barranďák emoticon tak uvidím k jakému termínu nakonec dojdete a kdyžtak vyrazíme emoticon
12. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Aha...,tak tam třeba došlo mezi nima k nedorozumění..těžko říct. Každopádně je to na pytel emoticon A Boulit by třeba dveře neodkoupil,pokud by se jim hodili,nějak to s nima domluvit?
Jinak do Lutzu se podívám ráda s tebou znova,to mě tohle problémy nedělá emoticon emoticon emoticon třeba by mi tam něco cvrnklo do oka emoticon co zrovna nutně potřebujeme emoticon . Jinak já jsem ty Japony odpískala! Ještě jsem chtěla to ,,PLISÉ,,..ale to je do jednoho okna od 6000,-..takže jedno celé okno skoro dvacet a to fakt nejsem blázen! Kdybych měla barák,tak možná,ale do paneláku..ne,ne!
Moni,pokud bych měla volno,v den srazíku...tak bych měla i auto a mohli bychom se přesunout v pohodě tam,kam by to holkám vyhovovalo. Ale já fakt můžu příští týden čt a pá...potom ne...budu toho mít v práci hodně a musím mít připravené podklady pro čtyři firmy..... emoticon
12. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Odkud pojedeš Pavlínko???

Moni,je to začarované...tak když tam pán byl a měřil,tak mu to muselo sedět?? A pokud ne,tak to měl říct??
12. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni jasně že pec pod sněžkou emoticon emoticon mě to nedošlo jsem debil emoticon emoticon to ta mateřská emoticon emoticon emoticon promin..

pavlínko moc děkuji no manžel dal návrh já si to mám rozmyslet zda ho chci emoticon tak pořád váhám emoticon neboj kojení brzo skončí a bude i kino emoticon já šla také až ted emoticon prostě už jsme 9 měs doma a už je to docela na palici emoticon jinak na ten srazík-mini dorazíš??

v lutzu jsme nebyla ale s malou to asi nepůjde emoticon a ani nevím kde to je emoticon emoticon takže bych byla radši pro zličín... emoticon
12. srp 2010 v 17:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét,já jsem si říkala.....že by jste jeli na víkend do Pece...na sever????? emoticon emoticon Žádná mateřská......to se holt stává.....já si třeba dneska odemikala služební vůz soukromým klíčkem od našeho auta a stála jsem tam jak pipka...a mačkala a mačkala......a po dvou telefonátech s kolegyní,jsem na to přišla že ty pravé klíče držím v druhé ruce emoticon emoticon emoticon
Já si myslím,že by jsi mohla do Lutzu s malou,je hodná....a kdyžtak tam budu já......u mě jsou děti nejhodnější emoticon emoticon emoticon emoticon A do Lutzu bych tě navedla pokud bych měla volno...někde bych na tebe čekala.... emoticon
12. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko také dobrý emoticon emoticon jsi moc hodná díky za uklidnění emoticon malá je hodná emoticon to už dávno ne emoticon emoticon ale zvládly bychom to to jo..

ted jsme tu měla kámošku tu nevěstu dala mi parfém nádhernou kytici a krásné sluníčkové přáníčko emoticon emoticon
12. srp 2010 v 19:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 To potěší Markét viď?

Já jsem v šoku. Právě jsem zaplatila 300Kč za předělání stavebních otvorů, které už jsem jednou platila a ten zedník je udělal blbě. Já mám fakt dost. Já se nechci s nikým dohadovat, ale být tam můj táta, tak ho čapne za zadek a vyhodí ho ze dveří. V příštím životě snad chci být řemeslník. Oni se ještě tváří ukřivděně, když něco poserou. Je to normální?
12. srp 2010 v 19:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni to je síla emoticon emoticon ty si to užívíš... emoticon emoticon

hele v okolí chomutova jsou nějaký vodopády???a co krušné hory neznáš?
12. srp 2010 v 19:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky nemáte někdo komerčku? Nemůžu se dostat do internetového bankovnictví. Nevím, jestli je chyba v PC, nebo jinde. Počítač na mně totiž už i syčí, takže dnes jsem prostě začarovaná nebo co emoticon
12. srp 2010 ve 20:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét na Krušné hory koukám, ale o vodopádech nic nevím. Jsou tu vzácná rašeliniště, pár zámků, stojí za to vidět Kadaň,ale v létě je to tady tak na kolo.

Holky, to ty řemeslníci trápí jen mně? Já přeci po nikom nechci, aby byl bezchybný, ale aby tu chybu bez keců napravil. Já bych se nejraději na všechno vys..... emoticon. Proč nemám chlapa, který je nekompromisní a jde z něj respekt.
12. srp 2010 ve 20:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Moni - já mám komerčku, co přesně ti nefunguje?
řemeslníci štvou i nás - parapety objednané v červenci 2009 a pořád 1 chybí, klempíře uháníme taky pěkně dlouho a zatím bezvýsledně, návrh zahrady měl být minulé září, ale to už jsem vzdala... emoticon
12. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.