Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
ahoj holky, Marti, o.k., ve Čt kolem 13 vás budu čekat. ;-) Kači, viděly jste se nakonec s Mončou? tak tu Kubu bych Ti záviděla! :-) bavila jsem se o víkendu na vodě se slečnou, byla v Malajsii. prý je tam dost levná letenka z Thajska, takže další země, která připadá v úvahu na příští rok. ;-) kdepak jste, všechny? vsadím se že se někde rochníte, je teplíčko a zítra má být zas! manža mi odjel ke kolegovi na kolaudačku. já tu asi poklidím a něco ukuchtím. no a když nebudu lenivá, zajdu na brusle.
Profilova fotka
my dneska měli krásný den x-) x-) byli jsme v praze na karlově mostě staromáku a koupila jsme malé botičky x-) x-) x-) první chodící takové ty kožené bílé x-) x-) s takovou žížalkou no jsou krásný a doporučují je jak ortopedové tak dr...jsou na první stupání a pak i chození koupila jsem je v batě za 399kč 8-)
Marky, s Míšou nebo jen manžou? bylo hezky, ani mi nepřišel moc velký pařák! kdy jste tam byli? já tudy procházela kolem druhé odpol. botičky určitě brzy využijete! zítra má být horko, tak se budete určitě cachtat, ne?
Profilova fotka
leni s manžou :-) byli jsme na karlově mostě staromáku a václaváku :-) cachtat ne už nemáme bazén museli jsme ho vypustit špatná voda ]-( a za 14 dní jedeme pryč tak to už nemá cenu ;-)
Profilova fotka
bottky: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur...
Profilova fotka
leni a botičky nejde o využití ale jde o to že už je mít musí jak se staví a začíná chodit aby měla pevnou nožku ;-)
Markét, jasně, nožička musí být zdravá. já tomu ještě tak nerozumím. jsou nádherné! ;-) a jak v nich malé je? nevadí jí to, že třeba ještě není zvyklá mit něco tak pevného na nožičkách?
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... fotečky z 9 měs a ze dneška :-) leni ne ne zvykla si hned :-) :-D i se v noch postaví vše je to šikulka :-)
Profilova fotka
Markétko, Tamron jsem si zatím vybrala, asi tenhle, teď ještě sehnat nějakého hodného človíčka, který bude mít korunky navíc :-D http://www.megapixel.cz/tamron-af-18-... Výlet vypadal krásně, určitě jste si to moc užil a fotečky povedené :-) My zítra jedeme s holkama na koupálko, podle předpovědi, už bude možná poslední :-/
Profilova fotka
http://www.xcomputer.cz/tamron-af-70-... co tenhle..
Profilova fotka
jiřinko ;-) ten samý o dost levnější ;-) http://www.alza.cz/tamron-af-18-200mm...
Profilova fotka
Bavila jsem se o tom s Míšou, když máš tenhle, tak pak musíš přehazovat objektivy, když jsi blízko u objektu. Tamten jsem našla i za 4790,-
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojik... no tak amalka mi totalne silela, mela mega hysteraky, nedala se zastavit, aj uz se tu klepala a mela jsme tendece ji i sebe uskrtit :-X... kdyz jsem ji chtela dat spat tak silene rvala a jeste e poblila, tak jsme s ni jela na pohotovost a zjistili ji ze ma neco jako anginu ale ,,zatim,, bez teplot, ma tam 2 cepy na madlich a muze se ji to jeste rozjet :-/ me fakt trefi :-/ takze odmita jidlo a place a je lehce dehydrovana,ale zatim ok... takze ji mam pozorovat, davat cipek a merit teplotu. ale antibiotika mi zatim nedali, kdyz nema teploty. a to zvraceni ma bohuzel fakt od toho :-( to je teda trapenicko :-( a ja jsme totalne znicena!!!!!
Miško, to mě moc mrzí! držte se, myslím na vás a držím palce. ať máte klidnou noc!
Profilova fotka
Ahoj hoky. Míšo, to je teda pech. Ta angína jí asi bolí a nemůže polykat. Chůdě malé. Leni, nakonec jsme se neviděli ani s Kačkou. Dnes jsem jí volala, jen kvůli dveřím. Už nám je montují a zase jsou špatně stavební otvory. Mně z toho jebne. A to tam ten technik byl a procházel to se zedníkem, prý měl ale pocit, že ho poslouchá jedním uchem. No, asi spíš kolenem. Dveře se mi líbí moc. Akorát na plných dveřích, jsou lišty přidělané jakoby hřebíčky, jsou tenké jek špendlíčky, ale všude jsou dirky. To se mi nelíbí. naštěstí, to není na prosklených dveřích. Holky. Byla jsem dnes u doktorky. Vše je v pořádku, akorát jsem nedostala průkazku ;-( , až 3.9. A hlavně, mám neomezené vycházky hurááááááááááááááááá. Mluvil jsem s Kačkou, Leni nevím kdy, ale během tohoto, nebo příštího týdne přijedu do Prahy. Potřebuji do Ikei a XXXL Lutzu, takže dáme někde minimálně kávu. Kačka říkala, že steak, tak uvidíme. Musíme skloubit vaše programy s tím, kdy je manžel v Praze. Smaženice dobrá, ale bylo mi těžko. Trpím teď na zácpu. Doktorka říkala, že je to normální, ale nesmím žádná projímadla. Takže jsem jak velryba, je to trochu opruz.
Profilova fotka
Mag gratuluji ke kontrole!!!!! :) jestli bues v Praglu tak bych te rada videla,ale bohuzel jsme smolar tak jsem to chytla od ami a dneska jsem zvracela a mela jsem pres 38 :-/ mag mas fotecku prcka???? a je tam tedy jeden?? a v jakem jsi tydnu a jak se citis atd atd:-D
Profilova fotka
Miško, tak to mě moc mrzí :-( Bohužel Amálka na ty nemoci nějak trpí. A teď ještě ty :-S Mončo, tak to je žůžový, doufám, že přijedeš na návštěvu i k nám :-) Markétko, to je cena bez DPH, nejlevnější jsem našla za těch 4790,-
Profilova fotka
Holky, to je hrozný, Vy jste pořád nemocné. Míšo, dám vědět. Kdo bude chtít, tak se připojí. Myslím si, že v téhle fázi vypadají všechny dětičky naprosto stejně, momentálně jsme v desátém týdnu a vypadáme jako mimozemšťan. Večer to hodím na rajče. Jinak je mi fajn, až na to velrybí břicho. Běžím na barák, večer se ukážu.
Profilova fotka
mag jezis to je tak krasne! musi ti to moc sluset :)
Profilova fotka
ahojky moni gratulka ke kontrole x-) x-) a řidičáku se dočkáš 8-) já jí dostala ve 13týdnu..a vycházky supeeerrr :-) :-) jinak také bych tě ráda viděla 8-) do prahy to mám kousek :-D :-D jiřinko já se toho všimla 8-( 8-( no já bych spíše chtěla ten portrétní pevnou 50 ta fotí bájo x-) ale také kolem 4 tis :-N :-x míšo :-( :-( myslím na vás půjdu pak na skype ;-) my byli celý den na kladně před chvíli jsme přijely malá dostala kaši a půjde hajat :-)
Profilova fotka
Já Vás holky také ráda uvidím. MUsím to vyšpekulovat s manželem. Zapomněla jsem doma foťák, tak dveře vyfotím zítra. Mně se líbí.
Profilova fotka
Tak jsem si založila nové album na koníkovi. Je tam dnešní fotka. Ale holky co mají miminka to asi neohromí. Všechny naše děti takhle vypadají stejně :-N http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mag...
Profilova fotka
jeee mag, to je uzasne!!!!to vis ja jsem z toho namekko vzdy :) je to proste nadherny a kdyz se tam mrskalo to bylo neco, ze????:) jeeeee doufam ze to jednou jeste v zivote zaziju(minimalne :-D)
Profilova fotka
moni co to povídáš vždty je to krásnýý x-) x-) x-) jak já ráda vzpomínám na to jak byla v bříšku :-D :-D a už ted se těším až budu mít dalšího v bříšku x-) x-) x-)
Profilova fotka
Moni, to je prostě úžasný x-) Markét počkej, vždyť jsi ještě nedávno říkala, že druhé nevíš a teď už ho vidíš v bříšku :-D
Profilova fotka
Jinak Vašek řekl, že je to jasný a je to kluk, vždyť tam má pindíka :-)
Profilova fotka
jirinko ti chlapi!!!!!!! :-D:-d:-D
Profilova fotka
jiřinko nevím kdy ale vidím hooo :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, to je kostrč :-D . A vyřiď Vaškovi, ať nestraší. Jestli to bude kluk, tak se manžel rozvede a naši mně vydědí.Kecám, ale chtějí holku.Máte pravdu je to krásný. Já mám pocit, že tohle může být krásné jen pro mamču a okolí. Je to fáze, kterou prožíváme víceméně stejně. Mám dvě kámošky, s totožnejma fotkama :-D :-D :-D .Ale jak jsem koukala na ultrazvuk a neviděla jsem bouchat srdíčko, tak jsem hned křičela kde je. Bylo tam, doktorka mi ho ukázala. Je to opravdu fajn pocit. Cítím se teď nejdůležitější na celém světě. Ale nesluší mi to, na tom budu muset zamakat :-|.Těším se na pohyby, to musí být neskutečný pocit.
Profilova fotka
moni :-D :-D jasně já říkám holčička!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D však si ted nejdůležitější pro to miminko x-) x-) si to užívej vše co tě čeká je neskonale krásně a fakt ti to závidím i porod :-D x-) x-) je fajn že kámošky mají stejné fotečky to bude těhulení s někým to je fajné x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?