Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Martin, já myslím, že to opravdu nevadí. Kdyby měla hladík, tak se probudí. Buď ráda, že ti teď tak krásně spinká, třeba se to pak změní. Říkala jsi, že i krásně přibírá, tak to opravdu nehroť a nebuď jí ;-) Markétko a co ty šaty z aukra?
Profilova fotka
marti přesně tak jak píše jiřinka malá má dost ;-) já jí ze začátku budit musela jelikož měla jen 2kg..ale jak jsme přišli domů nebudila jsem jí a žije.. ;-) jiřinko nechám si je někdy je snad využiju :-N byli jste na houbách?my měli smaženici ňam x-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Markét, to je fajn, že jste si svatbu užili. Těším se na fotky, až budu mít heslo. Míšo, teda ukousla jsi velký krajíc. Jako hlavní fotograf bych se bála. Ale jak píše Markétka, je to o náročnosti. Obě fotíte pěkně, takže fotky budou hezké. Je mi líto, že malá nebeští. Evi, co máš s autem? Asi jsem přehlédla, že se něco stalo. A jak máte tu šatnu velkou? Teda 18 000 je dost, ale asi do toho půjdem. Máte to bez dveří, že? Jen šprycle, šuplíky atd. Já bych to tak také chtěla, ale časem to budu chtít uzavřít. V té místnosti bude i PC. Mast, já čekala, že se na Kajínka ozveš 8-) . Já o něm nevím nic. Dám na první pohled a ten člověk mi prostě něčím nesedí, netvrdím nic o jeho vině/nevině. A dle mého názoru nejde natočit film na tuhle tématiku objektivně, tvůrci na to musí mít nějaký názor, který se tam promítne. Do kina na to asi nepůjdu, ale v telce se ráda podívám, je tam pěkné herecké obsazení. K houbám. Včera jsme vyrazili. Byli jsme na dvou naších oblíbených místech a bude omáčka, smaženice, řízky i polévka :-D :-D :-D . Máme krásné mladé houby a spoustu hříbků z míst, kde jsme je za osm let nikdy nenašli. Čuměla jsem jak péro, našli jsme i dva koloděje. Fakt nádhera. S tím buzením asi zatím nemám právo se vyjadřovat, nejsem matka. Ale já bych asi také nebudila, pokud by prcek pěkně prospíval, tak si myslím, že sám ví, kdy má hlad a žízeň a dá to náležitě najevo. Jinak jsem dnes zjistila, že Viktorie má svátek 10.3. a já bych měla v březnu rodit ;-( .Tak snad budu raději za chlapečka Dominika, ten má svátek v srpnu. Holky, já myslela, že nejtučnější jídla máme v Čechách a Vy si taháte kila z Anglie a USA. Kačko už víte, kam na dovču? Jinak k těm záplavám. Včera volala mamina, totálně vyčerpaná. Měli tam na pomoc i armádu. Prý jsou pod vodou i jiné vesnice třeba Zákupy atd. ale tam nemuseli helikoptéry. Prý tahali lidi vrtulníkama ze střech, páč už nemohli odejít. Ale většina prý neuposlechla výzvy na evakuaci, už dávno v těch místech neměli co dělat. Naši mají naštěstí barák v suchu, táta sice pytloval jak o život, protože máme u baráku kanály a z těch stříkala voda jak z fontány, ale k nim se to nedostalo.Nemohli vyjet z baráku. Zrovna u nich byli zátarasy, takže když jel táta pro mamču, musel je odstranit. Do Liberce jel přes Ještěd, jinak se nadalo. Voda v Mimoni už opadla, ale baráky, byli metr pod vodou, takže všichni gruntují a suší. Ta voda je fakt živel.Mamina říkala, že tohle ještě nezažila a už zažít nechce.
Profilova fotka
moničko heslo máš v IP ;-) jo jo viktorka je v březnu ale to by nevadilo ne? :-) není o tom určitě byste jí neochudily ;-) :-) jo jo svatbička byla dokonalá x-) x-) je mi líto že ted už mě žádná nečeká ;-( :-N houby opravdu rostou prý je to pastva pro oči x-) x-) a o záplavách mi ani nemluv |-| |-| je to strašný Zákupy známe :-S
Profilova fotka
Markét, fotky jsou pěkné, některá ty detaily perfektní. Tedy mým laickým okem. Měli to moc pěkné tu svatbu. Dostala jsem hlad a neskutečnou chuť na knedlíčkovou polévku. Ach jo. Tobě s manželem to skvěle ladilo. Šatičky ti padnou jak ulité. Škoda toho počasí. No neboj Markét, mně nečeká žádná svatba. Všichni naši známý jsou zvyklí žít na hromádce, honí vysokoškolské tituly, nebo podnikají jak o život, prý nemají čas. Poslední svatba byla bratránkova a tu jsem si nějak neužila, ale vlastní vinou, nebyla jsem nějak ve své kůži.
Profilova fotka
moni děkuju :-) měli to přenádherné také na to padlo prý 130 tis.. :-N :-N jídlo vynikající mě chutnala rolka s křenem :-D :-D ale i ta polévka ňam :-D :-D děkuji za pochvalu šatičky za tu cenu udělali nádhernou službu :-) a všem se líbili :-) a ladila jsme i k jejich tabuli :-D :-D no mě čeká ještě švagrová ale kdo ví kdy..když dělá medicínu :-p :-( :-D
Profilova fotka
Markét, ta suma mě osobně nepřekvapuje ;-) . Tu křenovou náplň se chci také neučit. Málo kdy má člověk možnost dát si předkrm a ta šunková rolka je bezva. Dělala bych to normálně k večeři.
Profilova fotka
moni mě docela jo protože jsme měli to co oni také tolik jídla atd a nevyšlo nás to tolik ;-) takže to beru dle sebe ale jiank mě to také nepřekvapuje :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Markét, také přeji vše nej nej nej k narozeninám :-) Půjdeš někam zapařit na oslavu? Copak jsi dostala? :-) K tomu foťáku, já bych chtěla asi nějakej do 15tis, zase nepotřebuji nic extra, ale je fakt, že české menu by mě potěšilo. Míšo, tak co maličká,už je jí dobře? Hlavně jí dávej hodně bumbat, aby se ti nedehydrovala. Držím palečky,aby byla brzo fit. Mončo, autíčko jsem miulý týden šikovně nabořila před barákem, jsem trubka, nacouvala jsem bokem do palety se šutrem a ještě zmrskala manžela, že tam nechává postavené kolečko, protože jsem si původně myslela, že jsem najela do kolečka.. no hotovo :-D Chvála bohu za havarijku, vzala jsem zadní bok a nárazník, no jsem šikula. Navnadila jsi mě zase na houbičky, zítra vyrazím :-) No a jak je ti těhulko? Co bříško, už roste? Martinko, malá mi dělala to samé, kolikrát spala i přes den hodně hodin v kuse a nebudila jsem jí. Když ti dobře přibývá, tak je prý zbytečné ji budit. Ona ve spánku nabírá spousty síly a určitě kdyby měla žížničku nebo hladíček, tak by dala vědět :-) Akorát jsem teď a kojení.cz četla, že když mimčo spí třeba v noci víc než 6h v kuse, jako ta naše, tak by se mělo do 3 měsíců pro jistotu aspoˇodstříkávat mlíčko, aby se nesnižovala zbytečně laktace. Já to nevěděla, takže jsem to nedělala a malá kolikrát spí v kuse i 12h a v pohodě. Jinak přes den papáme průměrně každé 2-3hodinky. Manželovi jsme na nákupech teď nic nekoupili, já mu dost nakoupila v Praze po tom srazu :-) Kačko, konečně jsem našla agenturu, která tam má ještě spousty volných apartmánů, přímo na pláži a za super penízky, bohužel nemají bazén, ale když jsou 20m od moře, tak to překousnem :-) tak už jen musíme vybrat přesné místo a tradá x-) copak vy, už jste na něco narazili? Děkuji za popis filmu :-)
Profilova fotka
Evi, to je jasný, za všechno může manžel. Ta paleta, ani kolečko tam nemělo co dělat ;-) :-D :-D :-D .Hlavně, že se nestalo nic horšího. Jo holky zapomněla jsem. Vše nej nej nej k narozkám. :-)
Profilova fotka
Evko, bříško asi neroste. Jsem teprve v desátém týdnu. No, ale tvrdím, že ten špíček.........dobře, špak, co tam mám, tak že to je mimčem :-D ......Akorát mi to nikdo nebaští. Jinak je mi dobře, jen jsem taková rozválená a to není dobře. Potřebuji courat. Kdybych neměla ty vycházky, tak vyrazím do Prahy za Lenčou, nebo tak.Ve středu jdu k doktorce.
Profilova fotka
holky nemáte někdo číslo na lenku???nebo už odjela to asi ne ?
Článek se načítá
Profilova fotka
evičko byla jsme včéra v kině :-D :-D a v pátek na svatbě tam s ezapařilo dost 8-) dostanu ten blesk až tedy dorazí ]-( a možná jiný foták nikon D5000 :-) ale ještě to promyslím pořádně manžel mi to nabídl ale uvidíme..
Profilova fotka
Markét a v čem zásadním je ten nikon D5000 lepší než D3000, jak po něm koukám já? Číslo na Lenču mám, proč? Myslíš kvůli té vodě, jestli je vše ok? Mončo, no v pr.. bych se viděla, když pak manžel šel večer obhlídnout škody na kolečku a zjistil, že to je netknuté, zato paleta se šutrem orvaná od shora až dolů :-D Míšo, ještě k tomu focení svatby, bude tam ještě nějaký fotograf nebo je to celé na tobě? To je první svatba? Jsou to známí? Věřím, že jsou to nervy, ale fotíš moc hezky a věřím, že se to povede, hlavně musíš stihnout polibek a navlékání prstýnků, zbytek bude už "sranda" :-)
Profilova fotka
ahojik, tak amalka po troskach uz jedla, ale jen malo, pac jinak by to vyhodila, ted spinka.. tak manzilek mi naseril penize vedle a zitra dostamnu blesk...je to uz pouzity blesk,a le za 4400 coz je krasne, takze super, moc se mi ulevilo!!!! evi, je to kamoska, co jsme ji fotila ted ty fotk v tom zborenisti je asi v 9tt takze ji potom budu fotit cele tehu atd a bude cela svatba opravdu na me, pac se ji ty moje fotky libily pry tak hodne ze ani uz jineho neshaneli, ale ja s tim nepocitala, chtela jsme jit jako druhy pomocny fotograf a ona uz ted stejne zadneho nesezene a poprosila me noo takze je to na me :-O...ale snad to zvladnu, je s ni sranda :-D a neco mi za to da, ale ja si sama o nic jako nerikam, spise asi uvidime jak to dopadne, samozrejme u nich bude fotit urco plno lidi v rodine :)
Profilova fotka
D 3000- http://www.megapixel.cz/nikon-d3000-1... D 5000 http://www.megapixel.cz/nikon-d5000-1... D 5000 má více megapixelů více citlivost isa až 6400 ;-) D 5000 má výklopný displej a otočný takže můžeš fotit ze všech úhlů a je prostě lepší doporučil mi ho kámoš co fotí má výbavu za půl mega :-N :-N a D5000 natáčí i videa 8-) ale prostuduj to ale vzala bych D 5000 18-105 ;-) s tímto objektivem ;-)
Profilova fotka
evičko číslo mi pošli do IP chtěla ten můj foták vís?? :-) tak s ejí na to cci zeptat ;-) díky
Profilova fotka
Už máš číslo Markét? No Evi, stejně tam ty kameny neměl dávat :-D , ale asi se divil, že kolečko je O.K., ale kameny K.O. Jdu se nacpat smaženicí, takže mi bude na 100% zle :-S
Profilova fotka
moni nemám :-( dobrouc hut :-)
Profilova fotka
Už máš ;-) Tak jsem si nepochutnala. Cítím se prostě pořád plná. To je tím, jak nemám výdej energie. Jen se doma povaluji. Já bych nemohla být žena v domácnosti.
Profilova fotka
Markét a ty už má vyhlídlý blesk? a co objektiv? Já teď na něj koukám, jsou to hrozný ceny. Markét, u toho mého foťáku je taky právě ten výklopný displej Míšo, tak to je super s tím bleskem, ale ta cena, taky mě málem švihlo. Jinak je fajn, že jsi u toho foťáku měla ten objektiv, to se vyplatilo.
Profilova fotka
Holky, asi vytáhnu dědovo zrcadlovku, když čtu ty sumy. Saudková s tím také fotí. Děda si fotky vyvolával sám, bohužel s tím přestal, než jsem se narodila, takže mně to nenaučil.
Profilova fotka
Markét, to číslo ti písnu do IP. Jinak já ti nevím, zda bych ještě více megapixelů využila, to mi přijde trochu zbytečné, bilboardy s tím neplánuji polepovat.. na video mám kameru nebo kompakt, to bych u zrcadlovky ani nepotřebovala a na ten výklopný display jsem koukala v krámu, je to hezké, jen nevím, zda to čkověk využije.. co Jiřinko, používáš a využíváš to? a ten blesk, co jsi si pořídila jde i na Nikon nebo co by jsi s ním dělala, když plánuješ sony prodat? a proč vůbec ten foťák chceš prodávat? Mončo, já taky plánovala vytáhnout naší polozrcadlovku, co tu máme, ale pak jsem zjistitla, proč jsme s ní vlastně přestali fotit, dělá to v rohách takové černé fleky, něco je v tom porouchaného, je to škoda, byl to ve své době hodně drahý přístroj :-( copak smaženice, povedla se? Na houby v těhu pozor, já jednou snědla skleničku houbiček na kyselo a to bylo jedinkrát, co jsem v těhu zvracela, ale fest.. jsou hodně těžké do žaludku. Jo a ty palety sem nechal složit samozřejmě blbě :-D
Profilova fotka
Holky, co říkáte na tohle, má to pěknou výbavu a je ještě v záruce http://www.aukro.cz/item1180297663_pr... Akorát nevím, zda to Sony, Sony je prý super na kompakty a na zrcadlovky je prý zase nej nikon a canon, tak já nevím.. Jiřinky i Markét fotky jsou hezké, nevidím v tom rozdíl od jiných značek, co vy?
ahoj holky, jsme zpět. dorazili jsme k večeru. teď baštíme. v sobotu celý den propršelo, tak jsme jen lenošili, jedli a pili. v neděli už bylo celkem hezky, jen trochu po cestě sprchlo. jelo se i dnes a vše v pořádku. si říkám, že bych jela i jako těhule a jen jezy nesjížděla, protože ta Vltava je fakt v klídečku, doporučuju i s dětmi! lidi jsou ale blázni, někteří, hlavně na raftech, sjíždějí mimo vyznačená místa. dnes se tam dostali do jezu dva lidi - holka a kluk. naštěstí se oba zachárnili! ty záplavy jsou hrozné, trošku zaprší a takto to vypadá! po cestě jsem si zablokovala mobil, tak jdu teď pátrat po PUKu. snad se mi podaří ho odblokovat. Marky, když tak písni do IP, všimla jsem si, že jsi mě sháněla. doufám, že jste měly hezký víkend. já jdu do práce na celý den zítra a ve St. pak volno. nechce se mi chodit tam na půlky celý týden. radši budu mít pak volno a zařídím si, co je potřeba. Marti, platí ve Čt, že dorazíte? písni, kdy vás mám čekat. dopoledne asi půjdeme asi darovat krev s Adamem, už jsme dlouho nebyli. chodíte některá? Moni, v pátek bychom chtěly s kamarádkou na houby. snad něco najdeme, pojedeme někam k Příbrami. u Prahy to asi budem přebrané. za víkend jsme viděli několik houbařů s plnými košíky. já na houbách nebyla ani nepamatuju! :-D dobrou, kočeny
Profilova fotka
Ahojky Leni, to je dobře, že jste si to takhle hezky užili :-) Já jela Vltavu jednou, nejkrásnější byl začátek, když se projíždělo národním parkem, to byla krása x-) odkud jste jeli vy? Já bych se jako těhule teda bála, přece jen stát se může sokoliv a cvaknout se s pupkem asi žádná sláva. Jestli ten PUK nenajdeš, tak stačí zavolat operátorovi třeba s Adamovo tel a oni ti to odblokují po telefonu, zrovna nedávno se mi to taky povedlo ;-) Krev dávat nechodím, nikdy jsem se k tomu nedostala, manžel chodíval, má B RH-, to je hodně moc vzácná krev, dává se miminkům, kolikrát mu i volali, když to bylo akutní, akorát teď už nemůže, protože měl v krvi chlamky. Copak ty svatební šaty, už je někde inzeruješ? Zkus je hodit na beremko na bazar a na aukro :-) Jo a celkem jsem se pobavila u dobrou kočeny, já četla kačeny :-D :-D :-D
dobré ránko Evi, jeli jsme z Vyššího Brodu. obrovský kemp a vybavení teda nic moc, dost hnusné wc a koupelny. tam jsme strávili dvě noci. ale nejsme z cukru, že? :-D no asi bych jako těhule neriskovala PUK jsem nakonec našla v samoobsluze na netu, takže to bylo rychle. já mám A+, Adam taky, takže žádná sláva, ale dobrý něco! ;-) taťka má nulku, má i plaketu Jánského. a to nesmí manžel dávt už nikdy? ty šaty furt nic, mám je tady, zkusím ještě další bazary na webu a Aukro. musím se na to vrhnout, ale nevěsty začínají shánět šaty spíš až po novém roce. a jak se má malá? užili jste si víkend? fuj, mně se tak nechce do práce! dnes se mi zdálo, že jsme šly všechny navštívit Mončin barák, Monička nám dělala prohlídku. šlo se tam přes velký les a byl to fakt obr barák, takový styl jako na zámku, nádhera. úplně jsme čučely! no nic, já mizím! hezký den :-)
Ahojky, leni, jasně čtvrtek paltí. Už jsem ti to psala do IP, tak nevim zda jsi to přehlédla nebo to nějak nedošlo :-o . Přijdeme se Sofi po obědě. Tak na 13 hod. Vyhovuje?? Nebo chceš později?? JO a už nám přišla ta houpačka od FP a je fakt nádherná. Nejvíc se mi teda líbí večer, když se dá pustit ten kolotoč a ty světélka :-) To je nádherný, jak kolem dokola lítaj ty hvězdičky. Jsme si s manželem říkali, že je škoda, že něco takového nevyráběj i pro dospělý, prej by jsme vyklidili obývak a dali si to tam :-D :-D
Ahoj holky :-) Tak jsem to rychle projela..,ale nevím zda jsem něco nepřeskočila....napsali jste toho zase moc! Evi, je mi líto co se ti stalo,ale když to jsou jenom plechy,tak je to dobré...holt to tam někdo nešikovně postavil ;-) Určitě to naštve,ale co se dá dělat....No to je dobré ,že jsi vyštrachala jinou cestovku a našli jste volná místa....můžeš mi dát odkaz? Ráda bych se podívala,.....Jinak my stále o dovolené premítáme kam vlastně...vybrané hotely už máme,jen se teď rozhodnout kam letět ;-) Krom Emirátů...,ty už bohužel opravdu nejsou a když jsou,tak fakt nehodlám dávat padesát za osobu..... ]-( Jinak k focení nic nemůžu říct,nebo se přidat do debaty,protože tomu fakt nerozumím....,jestli houby rostou či ne,to také nevím,ale ráda bych někam vyrazila na houbičky,ale potom bych je musela rozdat :-) ,nemusím je vůbec :-p Mončo, můj děda také vyvolával fotky,vždycky po tmě v koupelně a já tam nesměla...potom jsem mu brala ty foto papíry a dávala na to nůžky a na parapet atp... ;-) Míšo, tak to je fajn,že už se Amálce udělalo lépe...i dneska počasí vypadá že bude lepší než včera....
Profilova fotka
ahojky holky evičko to je tvoje volba chtěla jsi jen vědět čím je D5000 lepší tak jsme ti to napsala ;-) já pokud půjdu do jiného tak už určo do nějakého profi :-) dneska jsem byla kde prodávají fotáky tak mi doporučili tu D90 ale to je darda :-p proč chci jiný no manžel mi ho už dlouho vnucuje vidí že mě to baví tak mi chce koupit lepší ;-) :-D ale uvidíme pořád to zvažuji...jinak sony je asi dobrý ale vedou nikony canony..dneska jsme to viděla žádnou sony jsem neviděla :-N ale blbě se na to schánějí díly a objektivy atd a sonka to má drahé :-( proto bych jí nebrala ale jinak fotí skvěle to jo :-) ten blesk pak půjde i na nikon když s ekoupí pak nástavec ;-)dneska jsem to zjištovala...jinak ve značkách fakt rozdíl na fotkách není je to už potom o blesku a objektivech 8-) jiřinko já už mám blesk objednaný za 5 100 :-D :-D ale už je to 4 týdny a nic ]-( dneska jsem tam volala prý za týden bude no uvidíme..nepospíchám na něj :-) jinak na objektivy nekoukej od sony ale na TAMRON PRO SONY MAJÍ SUPER objektivy a skoro a půlku levnější ;-) a můj kámoš fotí jedině tamronama a je spokojenej :-) má tu výbavu za půl mega :-D :-p moni děkuji za číslo :-) tak co smaženice nebylo ti zle?? =-) leničko super že jste si to užili :-) x-) a jak je vdaná paní? marti gratuluji k houpačce :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?