Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky :-) Marti - já odjela do Anglie a vrátila se taky o 10kg těžší ]-( ty jsem pak v pohodě shodila, ale ty kila z těhotenství jsem ještě dolu nedala :-( Jiři - jj, ostříhaná už jsem dlouho, trošku jsem to zkrátila ;-) Kačce se na plavání moc líbí, jedna lekce v té vířivce stojí 250kč, ale jde o 4-5lekcí, tak to jde od září už půjde do většího bazénku, tam už nás bude 8 a bude to levnější ;-) Markét - můžu taky kouknout na fotky ze svatby? ;-) Evi - o žádné fotky Kačky si nepřišla, já je dlouho neaktualizovala jinak v noci na dnešek měla Kačka od 1:15 do 3:15 strašnou potřebu hulákat a hrát si 8-) tak já usínala na gauči a ona si tam mlátila do hraček na hrazdičce, jako kdyby bylo poledne :-D pak to ještě naštěstí zalomila do půl deváté ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak jste strávily víkend? My dneska byli celé odpol u tchánojc na zahradě a grilovali jsme, dorazili jsme domů až večer a to jsem ještě vyprala konečně ten potah do autosedačky,už byla ta bílá strašně umrněná. Zítra dávám auto do servisu na opravu a nalakování té nabourané části, tak pak bude autíčko zase jako nové. Pavlínko, no tak snad to bylo u Kačenky vyjímečné a neudělá si z toho pravidlo,viď :-) Malá mi tohle praktikuje večer, kolem osmé sice krásně usne, ale to si dá tak půl hodinky jako přes den, pak procitne, dokonale svěží a taky si ještě do 22h hraje na dece, pak definitivně usne u prsa a budí se až kolem 9h ráno. Taky má teď Kačenka tak krásné období, jak jí vše zajímá, co vidí, chytí a strčí do pusy, na vše reaguje a je užvaněná? :-) Jiřinko, tak Vládík byl v Sárinky věku taky v pohodě a určitě tě nechal nakupovat, nikde není psáno, že taková malá bude i v roce atd, i když bych si to teda moc přála :-) Je fajn, že jsi si hezky užila večer, copak manžel říkal na příchod ve 3h, když jsi mu prve "vyčinila" za druhou hodinu? :-) Míšo, všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví a ať se ti splní všechna přání!!!!!!!
Profilova fotka
ahojky holky jiřinko děkuju za vyjádření :-) tedy parádně jsi si to užila x-) x-) a je fajn že tě nechali vyspinkat kluci hodní :-) pavlí je fajn že plavčo se líbí :-) jejda ta noc musela být :-| ale jejich potřeby jsou jiné :-D :-D my zase vstáváme brzo :-p pošlu ip ;-) evi tak at autí hezky opraví ;-) jinak ty nákupy myslím že hodně miminek zatím nic nedělajících milují nákupy :-D i když naší to nevadí do ted sedí kouká ale to se změní :-N my včéra byli s tou nevěstou v kině :-) super jsme si to užili x-)
Profilova fotka
jinak jsem se vrhla na úpravu fotek ale ted už hodně :-) dělám i koláže..pak dodám :-)
Ahoj holky....já teda vůbec nezvládám dočítat..... :-p Zase jste toho nakecali.....už abychom měli doma ten net a já aspoň mohla juknout.... Co jste dělali o víkend? Ta sobota se vyvedla s tim počasím,co? My jsme vyrazili na Kájínka do kina..... Jiřinko, v pátek jsem koukla ještě na ty golfky a moc se mi líbí....! Já jdu pomalu,ale opravdu pomalu dočítat.... :-p :-p
Markét,to je dobrý odkaz.....ale toť vše :-D :-D :-D Míšo,dodatečně přeji všechno nejlepší k včerejším narozeninám,hlavně zdraví a pohodu v rodině!!!!!! x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes se malá probudila už v 7.30h na papání, u toho jsme obě usnuly, já vylezla pak v 9h z postele a ona spinká ještě teď.. chtěla jsem jít na houby, ale než se ona uráčí vstát, tak to zase bude prochozené od lidí křížem krážem :-D Markét, tak to pak hoď odkaz na ty koláže.. vy si holky stejně vyhrajete, mě tohle chytí zcela vyjímečně a na chviličku :-D Jo a tento týden už bych chtěla koupit nějakou tu zrcadlovku, abych se s tím do dovolené trochu naučila, v Datartu je v akci Nikon d3000 s 2 objektivy za necelých 15tis, je to dobrý? Ještě jsem se stále nerozhodla, jakej koupit. Kačko, jaký je ten film Kájínek? Docela mě to taky láká, stojí to za to? A je to dle skutečnosti nebo jak je to udělané?
Profilova fotka
evi hodím :-) až budou :-D evičko já nevím to je docela drahý to bych radši šla do nikona D 5000 také se 2objektivama je za 18 tis na netu omrkla jsme ho ve skutečnosti a je mnohem lepší ;-) jinak ale jdi do nikona 8-) hub je milion naši byli u nich v lese na sídlišti a za hodku měli plný koš.. ;-) kačko máš IP jinak jaký byl kajínek?já včéra vyhrála lístek zadarmo tak tam vyrazíme někdy také..
Profilova fotka
http://www.alza.cz/digitalni-slr-zrca... evi hodně je dobrý tento ale je to masakr ta cena.ale má i české menu..jinak nikony ho nemají :-|
Ahoj :-) Evi, to je pohodička....to se tak krásně čte a ještě lépe se to představuje...malá se vzbudí docela v dobrý čas poprvé...,potom si znova dáchne a já si vylezu až uznám za vhodné = no paráda!!!! Potom do lesíka,pokud se princezna brzy vzbudí....no pohádka!!!! x-) Evi, tak už jste našli volné místo na dovolenou???? S těmi fotkami jsem stejná....chytne mě to jednou za uherák a rychle mě to pustí... :-D Kájínek.........bez komentáře!!!!!! Je to na dlouhý popis.....jedním slovem DOPORUČUJI!!!!! Já na to jdu dneska znova!!!! V některých úsekách filmu jsem měla na krajíčku...,vedle mě slečna také a můj manža dokonce také! Je to napsané podle všech spisů! Vše je to tam nic tam není zkryté,všechna jména jsou opravdová,ten ruský herec zahrál Kájínka na JEDNIČKU!!!! Dokonce z té soudní síně byli herci za talářem a dokonce i jeden náš známý soudce Lžičař....no opravdu doporučuji! Je tam krásně vidět ta naše justiční mafie jak nedávno označila naše mluvčí ve vládě....Renáta...na 80% si myslím,že je nevinen....byl recidivista to ano,ale v tom filmu je to jasně vidět a ten policista a ta soudkyně se dnes musí pořádně drbat..... Markét,já jsem také vyhrála jeden lístek zdarma a manža jeden popcorn jakýkoliv... :-D Ale já na to znova půjdu u nás .... Jinak jsme ještě chtěli k dědečkovi na baráček o víkend,ale bohužel kvůli povodním bychom se tam nedostali nikudy....jezdí se přes Frýdlant,Chrastavu,Hejnice a potom je Nové město....tak jsme jeli do Libochovic a potom do Terezína... Jdu juknout na fotečky..... ;-)
Profilova fotka
aihojik holky, tak my jsme byli u nasich o vikendu, vsude kolem nich povodne, no hruza :-X Amalka mi ted opet zlobi s jidlem, nechce nic jist, ani mliko, silene re, takze me z ni asi trefi :-X. evi, ja miluju Canon ale Nikon je taky dobry ;-) holky dekuji za pranicka k narozkam Market a dneska vsechno nej k tvym 25.narozkam!!!! :-D tjirinko, tak jsem objednala ten samy golfac, jak jsme se o nem bavily ale v te cevrene barve a vypada to ze s tim jeste bude problem pac barva asi absolutne neodpovida, talze to mozna budeme stornovat :-( holky mam ted nerva v sobotu jdu fotit svatbu ale jako hlavni fotograf silene se bojim ze to poseru :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já taky přeji Markétce k narozeninám vše nej nej nej, 25 je nádherný věk 8-) Miško, tobě dodatečně taky všechno nejlepší x-) Kolik jsi oslavila ty? Jak víš, že ta barva neodpovídá, ty jsi je někde viděla? To jsem zvědavá na naše :-D A kdyžtak objednáš stejné v jiné barvě, nebo budeš hledat jiné? Evičko, s Vládíkem jsme zkusili jet nakoupit v cca 2 nebo 3 měsících v Letňanech a katastrofa, přošli jsme pár krámků a museli jsme pryč, strašně plakal, absolutně ho to nebavilo, od té doby jsme mohli jen na rychlé nákupy, takže u nás to opravdu vůbec nešlo. On v kočárku vydržel, jen když spinkal. Markétko, já už jsem psala, ta Vládíkovo kamarádka ve stejném věku je hodná do teď, tak to třeba budete mít stejné. Kačí, tak to je super s tím filmem, já pořád přemýšlela, jestli to bude dobré nebo ne, nedovedla jsem si to představit. Bohužel věřím, že justiční mafie existuje :-( Pavlínko, tak to opravdu není tak hrozná cena a malá už může chodit takhle malinká :-) Míšo a neporostou Amálce zase zoubky? Některé děti pak prostě nechtějí jíst. Jinak držím palečky s tou svatbou a jsem zvědavá, jak to dopadne ;-) Vládíkovi dneska naskakují pupínky a pak zase mizí, nevím, co to může být =-) Jinak plánujeme jít taky na houby, ale nevím, co s těmi pupínky.
Článek se načítá
Profilova fotka
míšo díky 8-) :-D :-D tu svatbu zvládneš je to pohoda ale chtělo by to vzít někoho ještě sebou si myslím když nestihne jeden stihne druhý :-N jako bych si neriskla je fotit jako jen já i když jsou z fotek nadšený jde asi o to kdo je jak náročný... jiřinko děkuju x-) 25 krásný joo :-D :-D míša měla 24 ;-) jinak si myslím že naše hodná nebude už si vztekem vše vynucuje ]-( herečka jedna :-p :-D pupínky nejsou to potničky?jinak na houby jděte ;-)
Profilova fotka
Jsou to jako štípance 25 je nádherný :-N Mě čeká 28 letos a už mi to opravdu připadá dost |-|
Markétko, také ti přeji všechno nejlepší k narozeninám!!! Opravdu je to nááádherný věk!!! Bohužel mě už není ani třicet let...... :-D :-D :-D Markétko moc vám to tam slušelo na těch fotkách a nevěstě také.....šatičky byli pěkné,a nebyli ti malinko velké??? Jiřinko, film opravdu úžasný! Je to něco jako bylo ,,Prachy dělaj člověka,,...,ale to byla parodie na komedii....ale tohle bylo přesně tak jak se to odehrávalo - tvrdé,milostné,problémové - prostě ze života....... Miško, to zvládneš!!! Nemysli na to,že je to tvá premiéra! A ty ty svatebčany znáš???
Ahojky holky!!!! škoda, že se sem nemůžu taky vyjádřit k filmu Kájinek. Jediný co Vám můžu s jistotou říct, že je to jenom a jenom FILM, realita je jiná. A Kačko, Lžičař není soudce, ale advokát ;-) A soudkyně si rozhodně hlavu nedrbe ;-) ;-) JInak Miško všechno nejlepší k NAROZENINÁM!! Hodně štěstíčka a zdravíčka a pochlub se copak jsi dostala k narozkám :-) . No a stou svatbou ti teda nezávidím, to bych se taky bála :-o Markét, koukala jsem na fotečky. Já tomu teda absolutně nerozumím, ale připadají mi moc hezké. Jenže já spíš koukala na to, jak ti to tam sluší a manželovi taky. Jsi kočka!! Pavlínko, děkuji za odkaz na tričenko a samolepku. Asi taky pořífdíme ;-) No a vidíš, já to mám opačně, já ty kila nabraná v USA neshodila nikdy, ale ty z těhu už mám pryč. Mě se asi ty hamburgry nějak víc drřej či co :-D :-D Evičko, tak parádní nákupy a pořídili jsme taky něco taťkovi, aby mu to nebylo líto?? :-D HOlky vy jste teda mladice, já budu mít ted 31 a to už je dost ]-( ]-(
Profilova fotka
holky, tak je to v haji, amalka neji a neji a zvraci a zvraci :-( trefi me asi vecer zajedeme na pohotovost :-(
Miško, tak jeď raději hned!! Holky a k tomu krmení, mě doktorka říkala, že by měla Sofinka jíst tak 7-8x za den. prej hlavně né méně, ale mě jí max tak 6, nekdy i 5x. Jaký na to máte názor??
Profilova fotka
kačko děkuju za přáníčko x-) x-) a pochvalu šaty mi velké nebyli ale chybí mi něco nahoře :-p :-D :-( :-( :-( 8-( marti to je jasný že to je asi jen film ale určo hezký :-) no uvidíme...a také děkuji do kočky mám daleko :-D :-D míšo jed hned..nečekej na nic radši :-(
Profilova fotka
Martinko, já nevím, ale připadá mi to jako blbost. Vláďa jedl často, ale to on pořád a hlavně se furt v noci budil. Podle mě je skvělý, když kojíš po 3 hodinách a v noci bude malá spát. K tomu filmu, určitě to vidíš jinak. Pávě že podle mě se nikdy nedokázalo, že to neudělal a myslím si, že je to jeden pohled, který není potvrzený. Nemám ráda filmy podle skutečnosti, když vlastně není jasná pravda. Lžíčař je asi nejznámější právník u nás, viď. A on tam hrál, nebo je v tom ději?
Jejda Míšo..... |-| ,to musí být hrozné...asi bych také vyjela hned..jistota je jistota.....Nespapala něco?? Markétko.....sekli ti úžasně,jen trochu někde něco doplnit ;-) Jsi jako nitka... :-) Ale seklo ti to! mast - určitě je to jenom film...,ale když nakonci píšou že to bylo sepsané podle spisů a všech dokumentů které měli propůjčené...,nevim. Omlouvám se,pan advokát.....Ale s jistotou nemůžu takové věci hodnotit,každý na to má jiný názor - jen jsem chtěla napsat to,že to stojí za shlédnutí :-)
No jenže já tedc nekojím ani ve dne po 3 hodinách, ted už mi malá spí 4,5 hod. a vůbec nevypadá, že by chtěla vstávat, Má jí vzbudit?? JO jo film je to určo hezký ;-) Lžičař je jeden z nejznámějších, ale fakt nevím proč :-D :-D
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/kolaze_2/ heslo i jméno stejné ;-) marti nebudit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tot můj názor.... kačko doplnit kozy bych potřebovala :-p :-D :-D
Markétko...pěkné fotky na MK..... ;-) Sofií je úžasná v té postýlce.... ;-) Marti....Lžičaře bych radši ani nekomentovala.... ;-) Máš nějaké nové fotečky??
Profilova fotka
holky na pohotovosti jeste nikdo neni...:-/ ale uvidim jeste teplotu nema, normalne si hraje, ted mela asi 4 krupky a vodicku mi pije, takze budu jeste neco zkouset, asi ma nejakyho bacila :-(
Profilova fotka
marti, ja jsem malou take nebudila, jen kdyz treba spala vice jak 5 hodin tak jsme ji vzbudila na jidlo, jinak jsme to nehrotila.
Markét,krásné koláže! Jsi hračička.... ;-)
Profilova fotka
kačko dík :-D :-D no hračička ne musí tě to prostě bavit ;-)
Profilova fotka
KU.VA a to ji je dneska presne 10 mesicu !! :-(:-( e z ni trefi :-( chci nekam utect :(
Holky tak já to nevydržela amalou jsem vzbudila a ted tu u PC kojíme :-) A asi mě sežere :-D Tak já nevim, jak to, že se nevzbudí, když má nakonec takovej hlad :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?