Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky holky já souhlasím s úterkem stejně jedu k míše ;-) na srříhání :-) at se přidá kdo chce a pak se domluvíme třeba na konec září...ale pro mě je to takto dopředu také komlikované domlouvat :-| nevím jak malá jak psala míša doktoři a nemoci atd já bych to viděla po obědě...ale jak chcete a napište kdo tedy dorazí :-) leni to zařizování jsme nesnášela :-p :-p no vidíš a já zase hrdě nosím jméno svého muže :-D x-) zítra jedeme ke švagrový a jejímu příteli do prahy mají nový byt tedy ona tam ještě nebydlí ale je tam často tak nás pozvali a v neděli bude grilovačka ;-)
Marky, tak snad se nakonec nějak sejdeme. už se nemůžu dočkat, až si pomuchlám ty vaše prďolky! nechají se vůbec ještě? :-) Marky, to je dobře, že jsi na to hrdá. jak mně by to ulehčilo trápení, kdybych to brala automaticky jako většina holek. konzultovala jsem to s kdekým, i s Mončou. každá to máme prostě jinak. já Adama miluju nade vše, ale otázka příjmení pro mě byla vždy komplikovaná a nějak jsem to nepobrala. nakonec pro mě byl kompromis dvou příjmení a jsem moc spokojená! já tvrdím, ať to má každý, jak chce, ale musí to tak prostě cítit, že je to pro něj přirozené! ;-) doklady už si jen vyzvednu a mám to. karty teď stejně budu před tou Paříží rušit a doktorům to prostě nahlásím až při návštěvě. takže jen občanka, karta pojišťovny, řidičák a pas. holky, už jsme dnes vymalovali dvě místnosti, docela makačka, ale bavilo mě to. zítra to vezmem ještě jednou a může se stěhovat. pak si sem nastěhujeme věci z Prahy. vy jste si malovali sami nebo jste na to někoho zvali? a co víkend, co plánujete? my nic konkrétního, zítra práce a jinak odpočívat. jen škoda, že není lepší počasí, to bych hned vlítla do bazénu. v pondělí jdu ke kadařnici, už to mám hrozně odrostlé, šíleně mi to od svatby porostlo, i vlásky jsou tedy spokojené! :-D hezký večer
Profilova fotka
Ahojky holky, tak kdo všechno by teda mohl toto úterý a kdo toho 24.8.? Leni, tak teď jsi mi zachránila, jak jsi psala o těch dokladech, připomněla jsi mi tím, že si musím hned v pondělí jít nechat udělat pas a nechat tam napsat malou, to mám tak tak, aby to vyšlo na tu dovču, uf. K tomu malování, my si malovali sami, já vymalovala zdi v celém domě 2x a Petr dělal stropy, ty mi nešly, to už bylo moc náročné. Ty jsi si nechala teda obě příjmení? Já s manželovo příjmením problém neměla, moc se mi líbí, moje rodné i druhé příjmení nic moc, ale tohle mám vyloženě ráda :-) Jaké používáš při představování do tel a tak? Na víkend nemáme v plánu nic, Petr musí jt k jeho bráchovi pomoct položit střechu,tak má o zábavu postaráno a já si udělám asi nakupovací den a možná i trochu gruntovací, no uvidím :-) Taky musím dát dohromady fotky a hodit je na rajče, chybí mi tam celý Sárinky poslední měsíc. Jiřinko, já bych byla teda taky radši pro jeden termín srazu, ráda bych, abychom se sešly všechny, tak snad se to nějak povede.. Potřebovala bych to vědět kdyžtak do neděle, jestli to teda uděláme teď v úterý, abych kdyžtak zkusila přesunout tu kámošku. Musím vám holky napsat, jak jsem byla dnes mega šikovná.. :-S Před barákem máme zatím plac na auta vysypaný takovým droboulinkým štěrkem, je neudusaný, takže když se vyjíždí, tak se musí zabrat, protože to v tom hrabe.. no a tak dnes vycouvávám, jako každý den, jen jsem trochu víc šlápla na plyn a volantem víc zatočila a ejhle rána a já trubka to narvala do palety s kameny, co tu máme připravenou.. takže sedřený zadní bok a blatník.. ještěže platím tu havarijku, jinak by mi asi hráblo. No a na kontrole s kyčličkama vše v pořádku, mám radost :-) Malá se tam na dr řehnila, hrozně se jí líbilo, jak jí dal ten gelíček a přejížděl tím sonem, no byla zlatá :-)
Evi, toho 24. by se mi to hodilo určitě mnohem víc, ale je to fakt na vás maminkách. Tak to jsem ráda, že jsem Ti to připomněla. ;-) Jak jsi se jmenovala za svobodna a pak? Příjmení máš hezké. U mě nehraje roli, že by se mi nelíbilo, spíš pro mě bylo problematické ze dne na den ho změnit a jmenovat se jinak. Já se představuju běžně oběma, ale v telefonu mi často nerozumí, je to komplikované (příjmení je původem slovenské, Bardúnová). Takže někdy řeknu, víte co, napiště si tam jen Růžičkovou. ;-) Ale někdy už prostě řeknu jen to nové po manželovi. Já se těším, až to tam zítra hezky nastěhujeme a uklidíme. Já malovala i stropy, ty mi šly naopak líp, protože už byly bílé. Ty stěny byly barevné a to není ještě úplně bílé. Fotky musíme dát taky dohromady, ať máme konečně album. Tchyně nám to už dlouho vyčítá! To je doře, že u malé je vše v pořádku. Snad si ji taky pochovám, slečnu malou! ;-) A s tím autem, no to se stane, vždyť mně se to taky nedávno stalo v tom služebním. Naštěstí jsem platila jen půlku po domluvě se šéfovou. Takže už hledáte tu Sardinii? A máte nějaký záložní plán?
Profilova fotka
Leni, no mně by se to právě taky víc hodilo až toho 24.8. Od Sardinie jsme nakonec upustili, tak jsme si říkali, že když by se malé nelíbilo na trajektu, že není cesty ven a přece jen je to 6h.. takže jsmě se rozhodli pro Palmovou rivieru v Itálii, je to tam prý také krásné a Sardinii necháme třeba na příští rok.. Nakonec s náma jede ještě jeden pár, tak se strašně těším, že si i budem moc někam s manželem večer vyrazit sami a koupat se budem moct společně atd, když tam bude kdo mít maličkou pohlídat x-) Teď sháníme urputně nějaké ubytování, je to tam na těch prvních 14dní v září už hodně vyprodané. Ty příjmení tady nechci pro jistotu vypisovat veřejně, písnu ti to kdyžtak do IP,ju :-) Jinak s tím představováním jsem měla ze začátku taky problém, než jsem si zvykla na nové příjmení a byla celkem sranda, jak jsem slýchávala, ježiš, to už se zase jmenujete jinak? :-D Jdu pomalu do hajan, dobrou noc
Profilova fotka
holky jsme tu naskok.... jinak jsem na festaku na Benatske noci az do nedele.... Asi takhle v utery u me bude mury jestli chcete tak se pridejte, co bude 24.8 nemam tuchy, ale jak rikam je to pred dovolenou a to budu mit uplne jine starosti nez jit na sraz.. Leni, byla bych rada kdybys tedy v to utery mohla, pac ja konec srpna urcite neslibuju a take bych se chtela rozloucit, Amalka se ted uz od cizich lidi vubec nenecha pochovat az treba po 15minutach,ale jinak silene place a to i u tchyne kdyz ji dlouho nevidi :-/ Je to maly zavislacek. Co se tyka prijmeni, vsak sis mohla nechat sve,ne? =-) Ja mam rada toto nove, to stare bylo moc ,,tvrde,, a nemela jsem ho rada. Jirinko, dyztak mi pisni na mobil ohledne sraziku, zda bys dorazila..papa
Profilova fotka
evi palmova riviera je krasna, byla jsem v San Benedetu del trontu a bylo to tam kraaasny!Jedine co mi vadilo ze temer na 90% mistech v mori jsou vlnolami takze se lidi koupou jen v horkou louzi a vlny atd je az za nima kam se nesmi :-/ Ale nevim jak je to treba kousek za mestem, tohle je docela caste na te palmove riviere.
Profilova fotka
Ahojky, já 24.8. nebudu moct přijet, budeme mít před dovčou a Vašek nechce, abychom tak týden před odletem někam jezdili a nebyli moc mezi dětmi kvůli nemocem. Asi má pravdu, tak vím určitě, že nepřijedu. Tohle úterý ano, už s tím počítám.
holky, tak v úterý??? Miši, já si jen svoje nechtěla nechat kvůli dětem. to by museli být jinak taky po mně! ;-)
Ahoj holky, já bych Vás moc chtěla vidět, takže jsem se rozhodla, že taky dorazím, pokud záda dovolí :-o , ale přiznám se, že se trochu bojím jestli to nepřeháním jet takovou dálku, když je malé teprve 6 týdnů :-o . Holky co myslíte, je to o.k. ta restaurace atd... myslíte, že to není pro takhle malého prcka nebezpečné, ještě když jsme se narodily o 5 týdnů dříve??? No a hlavně se obávám té cesty, nemám auto, takže musím metrem a busem a je to přes hodinu cesty??? Tak holky poraďte, jste zkušené maminy ;-) moc Vás chci vidět, ale zase nechci nikterak ohrozit malou :-o
Profilova fotka
Martin popravdě, já bych třeba jela, ale myslím si, že by nás nepustil manžel. Bude tam hodně dětí a nevím, co malá. Já tomu moc nerozumím, spíš by ti poradila Markét, jestli je to pro malou vhodné nebo ne. Pak bych stejně byla pro nějaký srazík v tom říjnu. Už nebude hezké počasí a pro každou to bude rozptýlení, ale to tu zase nebude Lenka
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně jsem se dokopala a dala fotky za poslední měsíc na rajče, dnes jsou malé 4 měsíce :-) http://evalin.rajce.idnes.cz/Sarinka_... jméno a heslo jako vždycky Martinko, k tomu srazu, já si myslím, že by to už mělo být v pohodě,když je malá po šestinedělí, my byli ve 4 týdnech na výletě v Praze a úplně bez problému, malinká celý den krásně prospinkala a celkově jsem ani nějaké šestinedělí nedodržovala a malá je v pohodě,zdravá a bez následků :-) Já bych se spíš možná obávala cestování s maličkou tím MHD,přece jen je tam velká koncentrace lidí na malém uzavřeném prostoru. Kde bydlíš? Pokud bych to neměla přes celou Prahu, tak bych pro tebe třeba zajela nebo třeba jestli by to někdo měl cestou? A copak ty záda, už je to lepší? Co ti na to dali? Míšo, na ty vlnolamy jsem koukala, moc se mi to taky nezamlouvá, ale budem tam autem, tak není problém kdykoliv kamkoliv, s tím si hlavu nelámu. Chceme si udělat pak výlet i do Říma, je to odtamtud jen 200km, už se strašně těšíme :-) Jo, jakpak ty hadříky, co jsem ti půjčovala, ještě vám jsou? Jestli už jste tomu odrostly, tak je vem kdyžtak v úterý na sraz, jestli ještě malé jsou, tak to necháme na příští :-)
Článek se načítá
ahoj holky, přeji hezkou neděli. u nás se už včera odpoledne vyčasilo a dnes to vypadá na krásný den! tak možná i hupsnu u nás na zahradě do bazénu. ;-) Adam vedle mě ještě chrupká a já už tady datluju a vyřizuju maily. hodila jsem na Rajče fotky z toho lanového centra:http://gujonci.rajce.idnes.cz/Lanove_centrum_Zbiroh_25.7.2010/ včera jsme to tady hezky dokončili a máme tu vlastně ložnici do zahrady, takže klídeček na spání a do ulice takový pokoj pro hosty-obývák-pracovna v jednom. časem to tu bude i jako zázemí pro prcka, tak je to fajn. malování se nám povedlo, vše čisté a bez flíčků, tak máme radost! ;-) a pak jsme byli u švagrovců grilovat v to úterý budu muset jít do práce, protože v pondělí nejdu, ale domluvím se, že bych tam byla jen dopoledne a pak bych za vámi dorazila. na kdy ten srazík tak asi plánujete? Evi, Řím bych taky ráda viděla, to bude fajn, že se tam podíváte. ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak jak teda? Kdo všechno může teď to úterý? Potřebovala bych to vědět, jak to teda bude, abych kdyžtak zkusila přeložit tu kámošku. Leni, koukala jsem teď na ty fotky z lanového centra, já bych se po strachy :-D nesnáším výšky, tobě to problém nedělalo? Fotky super :-) Od kolika by jsi mohla to úterý? My teda pořád spinkáme tak do 9.30, takže já se do Prahy dostanu taky nejdřív na poledne.. Jdu se dát do kupy, odpoledne jedeme ke tchánojc na zahradu grilovat a koupat, už se těším.. hezkou neděli přeji :-)
Evi, já budu moct dorazit nějak po 12. také se bojím výšek, ale tam jsme byli jištění, trošku strach byl, hlavně ze začátku, ale byl to takový adrenalin a vzrůšo! :-) užijte si grilovačku!
Profilova fotka
ahojky holky tak my měli super víkend :-) včéra na návštěvě u švagrové a jejího přítele v praze x-) mají to tam super!! večer jel manžel za ženichem :-D :-D a vytáhli ho s jeho brácho na pánskou jízdu jako rozlučku 8-) a my holky nevěsta já a švagrová pařili u nás doma :-D :-D naši chlapi byli tam a my doma to jsme rodinka co :-D :-D bylo to fajn akorát dnešek :-( :-( ráno jdeme s malou ven a Maxík nás hafík se nemohl vykakat :-( a měl tam normálně kůstku |-| kost od masa a nešla ven zaseklá tak šup na kliniku k herčíkovi ty v..holky to je klinika luxusnější jak pro lidi :-o :-o nechápu ale moc hodní vyndali mu to udělali rentgen zda nemá něco ve střevech a potrahané vše o.k a nechali jsme tam 1000kč :-D :-D a jeli domů hlavně že je v pořádku!!!ted jsme doma a večer jdeme na grilovačku vedle ke tchýni :-) http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... posílám nové fotečky e tam vidět jak leze do schodů atd :-D :-D zítra nám už je 9 měs :-o :-N :-N ted dočtu :-)
Profilova fotka
leni naše je dost také závisláček takže nevím nevím co chování :-N navíc nevydrží na ruce chce lézt atd..ale snad to nějak zvládneme :-D :-D tak kdo tam bude??? =-) =-) evi 24.8 my také máme před dovčou jako míša a mám na to názor jako jiřinka to malou nikam tahat nebudu aby nebyla nemocná...a my mohli odjet do CH. :-) takže já jsme pro toto úterý to s tím autem zamrzí :-( ale pokud je havárijka není co řešit ne ;-) ?ale chápu je to nepříjemný mě by jirka asi dal :-N ale co stane se :-| gratuluji ke kyčličkám :-) a palmová riviéra bude super 8-) martinko to je na tobě ty jsi maminka jak to vidíš ty jaká malá je jestli to zvládne atd mi můžeme poradit ale rozhodnutí je na tobě ráda bych tě ale viděla x-)
Profilova fotka
jo a máme venku levý horní zub x-) x-) x-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky, stíhám dočítat jen srazík, takže počítám s úterým. Myslela jsem kolem 13 hod. Jak se to hodí vám? Lenka může taky. Mezi 16 a 17 hodinou budu muset vyrazit domu
Profilova fotka
evi fotečky jsou rozkošné x-) x-) to je tvoje maminka vid? :-) jste si podobné...a ta nálepka na auto sárinka jede je bomba :-) kde jste to sehnali???
Profilova fotka
Tak já taky dávám nové fotečky: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Doufám, že večer se podívám i na ty vaše fotečky ;-)
Profilova fotka
Tak jsem už mrkla na Sofinku a Sárinku a báječné fotečky, holky jsou kouzelné x-) Markté, u koho jste byli v tom bytě a na balkóně, to je někde na Kladně? Evičko, malá byla kouzelná, jak se jí leskla ta očíčka x-) A další chatička na úžasném místě. My jsme měli hned u Žihle a prostředí tam bylo taky krásné. Jinak v kolik tedy zítra? Nebo mám dorazit na 12?
holky, já bych to klidně spojila s obědem. a v úterý, ne zítra Jiřinko? ;-) tak nějak po obědě se budu snažit dorazit, kde to na tom Zličíně přesně je? dobrou
holky, fotky krásné, chválím! :-) prosím, jaké máte foťáčky? hoďte mi sem odkazy, fakt jak to vidím, přemýšlím, že si příští rok pořídíme nějaký pořádný, protože ty fotky jsou fakt neskutečně krásné a kvalitní! my už teď máme Olympus asi za 3tis., ale pořád je to rozdíl a jde to vidět. a hlavně až budu fotit prcka jednou, tak ať to stojí za to! ;-) hm, tak upřímně nevím, co si pořídit dřív. svůj byt už jsme vzdali, spíš budeme šetřit na baráček, ale už to chce auto, pak chci jet někam do exotiky a ten foťák možná. hmmm, ale foťák asi až na toho prcka! ;-) doufám, že si pak pořídíte druhé, vaše půjdou do školky a já budu mít teprve první, jak mi říkala Míša! :-D
Profilova fotka
také jsem pro 13 hod ;-) po obědě až dáme holkám :-) jiřinko děkuju je to v praze u té švagrové a jejího přítele ;-) proč??
Marky, moc se mi líbí, jak Sofinka ocucává to okno! :-D Tak to jste si užily super akcičku s holkama! ;-) Jiři, Vládík už tak hezky sám papá? A jak si rozumí s bratránkem? Evi, Sárince už dost porůstly vlásky, docela se začíná měnit! Jste taková partička, co? Je hezké, když mají kámoši podobně staré děti, taky bych to tak chtěla!
Profilova fotka
dobré ráno přeji :-) dneska máme 9 měs x-) x-) spinkala ráno do 8 a ted spinká venku v kočárku :-) já nedělám nic :-D :-D
Profilova fotka
Ahojik holky Sofince preji vsechno nej k 9-ti mesicum a dalsimu zoubku nahore x-) x-) x-) Evicko, mala se strasne zmenila, ze? je uplne jina:) ma kulatejsi hlavicku a ma i jine vlasky, je moc peknoucka. Jirinko, mas moc pekne fotecky, tesim se az Vladicka zitra uvidim..jeeee x-) holky moc se na vas, dame tedy sraz po 13h ve clovickove na Zlicine, je to detsky koutek s posezenim pred vstupem do Intersparu.
Ahoj holky!! Tak já jsem stále ještě s tím srazíkem na vážkách :-o Manžel je teda výslovně proti ]-( , což mi teda taky moc nepřidalo... asi se budu holt rozhodovat na poslední chvíli :-( Evičko děkuji za nabíku, ale jak píšeš měla by jsi to přes celou Prahu, já právě bydlím tam jak navrhovala sraz Lenička u té pizzerie ;-) Tam by mi to moc vyhovovalo :-D Ale samozřejmě chápu, že je Vás víc, komu to vyhovuje na Zličíně. Jo holky, je vtipný, jak tady vždycky píšete do kolika Vaše dětičky spaly, to já zatím říct nemůžu, my totiž spíme 24 hodin denně s 6-8 přestávkami na jídlo :-D :-D :-D Tak si vždycky říkám, kdy to tak přijde, že budu vědět, že vstáváme v 7, 8 nebo 9 hod..??? Evičko, koukala jsem na fotečky!! Ty si žádný lepší foťáček nepořizuj, bylo by to k ničemu, ted jsou ty fotky nádherný, už by nemohly bát lepší ;-) ;-) Sárinka je krásňoučká apřipadá mi maličká?? Kolik pak měříte??? Doufám, že moje Sofi nebude za chvilku větší :-o To by mi tak chybělo :-D :-D A tatínek je z ní celý poprděný, to je vidět i přes fotku :-D JO a moc ti to na fotkách sluší, máš moc hezké šatičky všude ;-) No a Sárince taky, koukám, že máte oblečků na ty tři děci co :-D :-D Jo a děkuji za optání na ty záda. já už jsem Vám o tom ani nepsala, protože jsem byla strašně rozčílená na ty doktory. Nechali mě čekat 2 hodiny v čekárně, i když jsem stále dokola opakovala, že mám doma miminko a potřebuji ho jít nakojit. Fakt to nikoho nezajímalo a radši vzala důchodkyni, která si tam šla očividně pokecat ]-( Pak na mě v ordinaci koukala a výsledek, že neví od čeho to mám, že jsem asi nastydla a že ona není dětský lékař a tudíž neví, jaké prášky mi může dát, aby to nevadilo malé ]-( . Tak mi nakonec povídá, že budu muset vysadit na tři dny kojení a pak že mi udělá obstřiky.... jsem si v duchu říkala, že se asi zbláznila, poděkovala jsem a šla domů... už nikam nejdu, léčím se sama ;-) ;-) Markét, fotečky krásné, malá je už teda čiperka ;-) Tě za chvilku uhoní :-D :-D Už ted to vypadá, že má elánu požehnaně :-D :-D Aleje krásňoučká a začíná ti být víc a víc podobná ;-) JIřinko, taky jsem jukla na fotečky, vládík už je neskutečně krásnej velkej kluk :-) A připadá mi, že si i dost sám vyhraje co??? Nebo to jen tak vypadá??? To je skvělé, že máte takhle podobně starého toho bratránky, oni bydlí někde kousek od Vás??? Si kluci budou jednou pěkně hrát... to bude půl práce ;-) Leni, tak lanový park super!! To bych taky klidně vyzkoušela :-) Teda takle od PC jsem hrozně statečná :-D :-D A moc Vám to tam sluší, to byl fakt pěknej dátrek, i když ten presovač byl asi lepší dárek co :-D :-D :-D Leni a vy se ted stěhujete k rodičům v Praze nebo jste se odstěhovali na Moravu??
Profilova fotka
míšo děkujeme x-) x-) martinko to mě moc mrzí :-( a co jen na chviklinečku podívat se na nás dát rychlý kafe ;-) s tím spaní to přejde už za chvilku to se neboj :-D :-D my v 6ti nedělí spali celý dny budila se jen po 3 hod na jídlo ;-) užívej si dokavad můžeš vím o čem mluvím :-D :-D ty lékaři to jsou ale syčáci to je jednání :-( :-( jsme ti říkala že samoléčba bude nejlepší achjoooo jo jinak mě honí už ted :-D :-D jiřinko také jsme koukla na fotečky těším se až vás zítra uvidím vládík roste nějak rychle :-N x-) a je fakt že už si vyhraje sám šikulka!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?