Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
kačko děkuju :-) jéé to je škoda ty emiráty :-(snad se vám ještě něco vyskytne :-) a září to už je za chvilinečku x-) s tím srazíkem to také tak vidím já bych ani tam autem nedojela stejně bych jela asi k míše a tam od ní společně s ní metrem :-| takže pro mě bude lepší také zličín :-) je tam i koutek pro děti...a obchody :-D :-D jen ted vymyslet ten termín :-. :-x
Market, ten příští týden taky není špatný nebo což takhle poslední týden v srpnu??? :-o nebo přelom srpna a září???? JInak holky čekám na mamku až přijede a pohlídá mi malou a jedu na pohotovost s těma zádama... už se to fakt nedá vydržet :-( A to jsem už zkoušela všechno možný :-(
Profilova fotka
marti ti říkám že jedeme pryč ;-) 28 do 8.9 je to chorvatsko ;-) at ti na pohotovosti pomůžou |-|
Aha, já to překoukla Market, tak snad jedině ten příští týden ;-)
Profilova fotka
ahojik, ja vas nestiham, porad tu delam fotecky, fotila jsme kamosce nejaky otky, tak jsme je upravovala, potom dalsi a dalsi fotecky a nic jineho uz nedelam...ufff :-X jinak pristi tyden by byl asi ok, nemuzu stredu, co utery???
No jo.....co se dá dělat... :-( Buď něco bude nebo ne....teď mi manžel poslal nějaký hotel v Sharmu,tak budeme hlídat ten a potom hotel v té Malajsii....tak co bude dřív,tak po tom skočíme ;-) Markétko,také jsem pro Zličín....někde se plácat metrem....s prckama - nevim ....Já bych byla pro to úterý příští týden...,ale dorazila bych lehce po čtvrté,nebo bych za vámi zajela místo oběda z práce..... Mast - tak ať ti pomůžou!!
Profilova fotka
HOLKY CO TEDA UTERY??????????????? kdo muze: pipiii, mury, okka...a dalsi???
Profilova fotka
Ahojky holky, jen v rychlosti, to příští úterý se mi dvakrát nehodí, už mám něco domluvené, potřebovala bych to vědět víc dopředu :-( co třeba teda pondělí? Nebo úterý 24.8.? To příští úterý mi přijde dost na rychlo, ale jestli se to bude všem hodit, tak se to pokusím taky nějak zařídit. Martinko, držím palce k dr, ať ti pomůže, dej pak vědět.. Kačko, je to celekm masakr takhle sehnat něco na to září, lidi se snad zbláznili, nemůžu najít jedinej volnej apartmán, který by byl na té plamové rivieře, byl blízko moře a měl bazén. Už jsem sjela snad celej net, síla. Musím letět, zatím papa
Profilova fotka
tak PONDELI 2.8. ?????? kdo muze??????? pipiii, evax...????
Tak já jsem v pondělí do šesti v práci..,ale můžu za váma přijet,není v tom problém...holt tam nebudu s váma dlouho..... :-| Evičko,je to síla!!!!! Lidi pořád brečí jak nemají peníze a přitom je vše totálně vybrakované!!! Mě tam skáčou samé hotely pouze se snídaní!!! ]-(
Profilova fotka
pondělí bych mohla i já :-) pak jedině až před tou dovčou ...23,24,25
Profilova fotka
takhle se nikdy nedomluvie na konci sprna uz nee...to budu mit pred dovolenou a budeme mit jine starosti....holky tak kdy.. bud pondeli nebo utery, me to je jedno, evi a neslo by to prehodit z toho utery?
Článek se načítá
Mě je to jedno......já v pondělí bohužel pojedu ,,pracovně,, tak tam nebudu moci být dlouho....úterý budu moci,ale po práci tj. po čtvrté...Záleží kdy sraz začne a jak to prckové dlouho vydrží....takže plánujte ;-) Ještě záleží jak Monča a Jiřinka....
Profilova fotka
Ahoj holky, pro mě by bylo mnohem lepší úterý 3.8. Kdyby to nešlo, tak bych se pokusila zařídit pondělí, ale není to 100%
Profilova fotka
Holky, vim, ze sem ted moc nechodim a bude to vypadat, ze na vas kaslu,ale me se ten pristi tyden vubec nehodi. Ale to se nedomluvime nikdy, i kdyz v zime to byla parada, kdyz jsme byly vsechny :-) Ale na me se nevazejte, koukam, ze vas hodne muze tak holt prijedu na pristi srazik ;-)
Profilova fotka
také jsme spíše pro úterý v pondělí už něco mám :-|
Holky, tak já můžu v pondělí i úterý, akorát v úterý jdu od 11 hod. na gyndu, tak doufám, že to tam nebude dlouho trvat a budu moci rychle přijet.
Profilova fotka
Tak uvidíme co zbytek a chce to jen pak se domluvit na čase a hlavně místě. Nebo jste to psaly už někde víš? Nestíhám vás dočíst
Profilova fotka
jiřinko nejspíše zličín ;-)
Profilova fotka
Jojo, to by bylo úplně perfektní - úterý a zličín :-)
Profilova fotka
jiřinko :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky tak super pujdeme sem: http://clovickov.cz/zlicin/kontakt.html je to primo v obchodaku v Metropoli na Zlicine je to pred vchodem do potravin Intersparu
Profilova fotka
to je úplně perfektní, už jsem o tom slyšela, jezdí tam kamarádka :-) Doufám, že se mi tam Vládík neztratí :-D Teď docela zlobí, někdy si myslím, že mi rupne hlava, tak snad tam bude v pohodě. Hlavně pořád chytá děti, tahá je za vlasy a uši, hlavně bratránka :-( A v kolik srazík? Asi až po obědě ne? Nebo tam vaří?
Profilova fotka
Ahoj holky, jak tak ctu, srazikujete, jo??
Profilova fotka
Ahojky holky, počkejte ještě s tím domlouváním termínu na Lenču, jestli bude to úterý moct, přece jen je to sraz teď hlavně kvůli ní, na rouzloučení, než nám odjede.. Mně se to úterý teda moc nehodí, mám domluvenou návštěvu kámošky, která nebydlí v Plzni a zrovna v úterý sem jede s malou k doktoru, nevím, zda to půjde přehodit na jiný den, ale pokud ustanovíte termín srazu úterý, tak si to nějak zařídím. Jiřinko, teď jsi mě rozesmála, jak jsi popisovala, jak Vlládík zlobí, to bylo, jako by jsi nás předem upozorňovala, co ty naše prcky od něho čeká :-D ale žádné obavy, Vládíka spacifikujem, bude nás tam na něj dost:-D Jinak čas srazu je mi jedno, kdyžtak dorazím dýl, když se domluvíte na dopoledne, abych nemusela malou ráno budit :-) Míšo, a toho 24.8. by jsi fakt nezvládla? Třeba by jsi to mohla spojit s dokoupením nějakých věcí na dovču a tak.. :-) To místo jsi vybrala skvěle x-) Leni H, mohla by jsi toho 24.8. když nemůžeš příští týden?
Profilova fotka
evi to je za dlouho 24.8 co ja vim co bude, ted je pro me dulezite ze je mala zdrava a ze nic nemam, co bude za mesic nevim :-X jako to utery se mi fakt ted super hodi! a nebo ctvrtek, na dalsi tydny proste nic neplanuju s malou pac nevim jak na tom budeme, co doktori atd... proste tak tyden dopredu.
Evičko, no popravdě mě by se toho 24.8 taky hodilo víc, protože malá bude přeci jenom o trochu starší (ted je nám 6 týdnů :-o ), což by pro nás bylo lepší a ještě se bojím, zda se mi uzdraví ty záda, ale jak jsem psala už nahoře, když tak se taky přizpůsobím, opravdu nemůžu akorát v tom týdnu od 16.8 ;-)
Profilova fotka
holky ja mam narozky 8.8, market 9.8. mame toho hodne, fakt dopredu neplanuju... Jirinko a holky kdo byste mohly, tak bychom se ale mohly videt v utery ne?? i kdyby to nebyl jako oficialni sraz, tak by to byl maly srazik :) ja bych byla rada:)
Profilova fotka
Tak uvidíme, kdo se v úterý přidá. Opravdu by bylo fajn, kdyby mohla Lenička. Já taky pořádně nevím, co bude další týdny, ale popravdě nemůžu jezdi do Prahy často, pro malého to není zrovna moc příjemné, v autě bude trpět. Tak já bych byla radši, kdyby jsme se domluvilli na jednom termínu. A co tenhle čtvrtek tedy? Martinko, já myslím, že pro malou už by to teď nic špatného nebylo, stejně asi v kočárku spinká, viď. Je to narychlo a do toho ty prázdniny, uvidíme, jak se teď dokážeme sejít a pak by to mohlo být fajn třeba v druhé půlce září nebo říjnu, ale to už bohužel nemůže Lenča. V tomhle týdnu mi to je nakonec jedno, kdyby se jelo, jen kromě toho pondělí, ale potřebovala bych to už vědět, abych si mohla domluvit další věci. Ten příští týden můžu taky kdykoliv.
ahoj holky, tak jsem tady. já jsem vás pročítala už po cestě domů v Ádovém mobilu. už jsem to sem psala, mně je to fakt úplně jedno, v práci si to zařídím, mám už jen půl úvazek. příští týden se mi zdá sice bzry, ale opravdu to pro mě není problém. děkuju, že jste čekaly. a s tím Zličínem souhlasím, bude to pro vás nejlepší! ;-) dnes máme volno, přijeli jsme včera až pozdě večer, protože jsem byla pracovně v Ústí n. L. a na zpáteční cestě klekla lokomotiva, tak jsme stáli skoro dvě hodiny před Prahou a pak furt stavěli, protože vlak dával přednost protijedoucím. málem jsme nestihli přestup v Brně. dnes jsem si vyřizovala nový řidičák a pas. 600 je pryč, fakt je to hrozně nepraktické měnit si příjmení, já prostě nejsem z těch, které jsou na to hrdé, protože o příjmení to prostě není, dle mě je to jen tradice a zvyk, a i kdybych si ho neměnila ani částečně, tak mám ke svému muži pořád stejný respekt. jediné, co se mi líbí je, že se rodina jmenuje stejně. ale to je jedno, už jsem se tak rozhodla, tak se nedá nic dělat! :-) pak jsem si vyzvedla ze salonu šaty, snad se mi je podaří prodat a v Obi jsme koupili barvu, budeme nahoře líčit dvě místnosti a hezky si to tam připravíme na víkendový bejvák! ;-) co plánujete na víkend?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?