Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
holky, kyčle máme v pořádku, už máme i jadýrka, kšíry nám snad za měsíc sundají x-) Moni - na té fotce není fakt nic vidět ;-) ale když o tom víš, tak to samozřejně vadí :-| s tím plozením - když se daří, tak se daří ;-) x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dnešní prohlídka dopadla super, prý je moc šikovná, krásná, čisťounká, jako panenka, hodňoučká a nevím co ještě všechno, miluji naši doktorku :-D Máme 5150g a 60cm, původně jí měla dnes očkovat, ale kvůli ohrožení těmi neštovicemi to odložila na příští čtvrtek, protože prý každé očkování hodně oslabuje organismus, tak aby jí to ještě nepřitížilo, kdyby se o ní ty neštovice pokoušely. Zatím to vypadá dobře,už běží třetí týden, jestli to nevypukne do pátku, tak je to v pohodě :-) Jo, máme se rozhodnout, zda chci to očkování proti pneumonokům od Synflonyxu nebo Prevenaru, co máte vy holky a proč jste se rozhodly právě pro tu vakcínu? Pavlínko, prohlídla jsem fotky, Kačenka je krásná, nádherně se směje kočička jedna :-) Na jaké plavání chodíte? Naušničky jí moc sluší, taky bych už je chtěla na Sárince mít, vy jste je nechávali píchat ještě před očkováním? Mně dr říkala, ať je pro jistotu necháme dát až koncem září, po dovolené a druhém očkování, ach jo, asi se nedočkám :-) Jakpak jste dopadly na kyčličkách? Mončo, podlaha je moc krásná, ten přechod tam takhle není vidět, mrzí mě, že to není dle tvých představ :-( Ale to vidíš teď, dokud je to takhle čerstvé, až tam postavíš nábytek atd, tak to splyne úplně, netrap se tím, myslí na broučka v bříšku a všechny starosti půjdou tytam ;-) S tím Damiánkem je to super zpráva, necháte si koťátko? :-) Míšo, gratuluji k zoubkům :-) jakpak to malá snášela, když se klubaly, byla plačtivější nebo všechno v pohodě? Markét, jak jsi psala o těch krytkách na rohy, tak ty se nalepují, ale nic to nezničí, jsou to takové oboustrané lepenky jakoby, v pohodě to pak sundáš.. a i kdyby ne, tak lepší zničená stěna než třeba hlavička Sofinky,ne? A k zabezpečení krbu se dají pořídit takové ohrádky, aby se malá k tomu horkému nedostala.. z toho mám taky strašnej strach, budeme to tu muset vymyslet a pořádně zabezpečit, protože v krbu topíme celou zimu. Jsem ráda, že nakonec rozloučení s dědečkem dopadlo dobře. Ta oslava babičky 80tky byla z té samé strany jako je dědeček? Super kup ty šatičky na svatbu, už se těším na fotečky :-) Jiřinko, fotky z Varů překrásné, mám to tam moc ráda, Vary jsou parádní. Všem vám to tam moc sluší :-) Tebet, tak to je pecka to stěhování, určitě se moc těšíš do nového, viď :-) Martinko, děkuji za tip na ty stránky na itálii, našli jsme tam apartmány přímo na pláži a za ještě lepší ceny než jsou ty mobilní domy , tak teď už to musíme jen doladit, kam přesně teda pojedem :-) K tomu sušení, přes léto suším venku, v zimě v jednom z děcáků a až budou oba pokojíčky zaplněné dětma, tak mám vymyšlené sušení v technické místnosti, měli jsme takový věšákový systém v jednom z podnájmů a bylo to super, u stropu jsou tyčky na věšení prádla, z každé vede po stěně šňůrka, šňůrka se odhákne, spustí se tyčka, nandá se prádlo a šňůrkou se to vytáhne ke stropu.. tím pádem prádlo nepřekáží a je to fakt pecka. V tom jednom bytě to tak bylo nad vanou a bez problému, je to velká úspora místa. Kami, copak máš za starosti? a co je to vacu power a to druhé? to je nějaké cvičení?
Profilova fotka
Přeju krásný večer, Moni, baráček se nám staví už dva roky, takže konečně se daří ho dokončit. Už to bylo dlouhý. Ty kachle byly hrozný, cif a drátěnka a u každou kachličku jsem drhla snad pět minut. Peklo, ruce jsem večer vůbec necejtila, jak byly bolavý 8-( Já vim, že je to sobecký fotky neukázat, ale ono tam ještě moc k vidění není. A máme jich jen pár. Nicméně to zkusím přes víkend napravit, nafotit a pár jich hodit na rajče ;-) Jo, prosim tě, co je Damiánek za plemeno? Je nádhernej... Jiřinko a Pavli, koukala jsem na fotky, máte je fakt nádherný. Takový katalogový, a počasí krásný (ty venkovní), děkuju za odkazy! Evi, gratuluju ke kontrole. V Chorvatsku jsem nebyla, ale prej je tam náádherný moře a v Itálii jsem byla jen v Alpách a to je asi úplně jiný, než jih, ale vařili tam výborně a to si myslim, že v celý Itálii. Takže určitě nešlápnete vedle ať vyberete to či ono ;-) No, sušit se chystám asi v technický místnosti, kde bude pračka, ale časem si chceme určitě pořídit sušičku, to je fakt bombová věc, kdo jí má v mým okolí si jí nemůže vynachválit, takže trochu našetříme a pak jí hned pořídíme.
Profilova fotka
tebet - díky za pochvalu fotek ;-) Evi - gratuluju k super výsledkům prohlídky :-) Kačce naušnice píchali, když byla očkovaná jen proti tubeře ;-) a pneumokok máme Prevenar 13, nám dali jen vybrat, jestli chceme Prevenar 7 nebo 13, takže ti neporadím plavat chodíme do vířivky, tam se chodí už od ukončeného 3.měsíce, pak od 6.měsíce do malého bazénu ;-) a k tomu sušení - máme sušák venku, když leje, tak to dám dovnitř na rozkládací sušák buď do pracovny, která je teď skladiště nebo do chodby ;-) když je prádlo vyždímaný na 1200ot, tak jde z pračky stejně skoro suchý a moc schnout nepotřebuje ;-) a v plánu je taky sušička
Profilova fotka
evi gratulace ke kontrole :-) super váha i míry :-) a očko jsme neřešila máme synflorix nějak jsme to nehrotila :-N nechala jsem si poradit od své dr ptotože jí věřím..v tomto určitě ;-) k tomu zníčení zatím i sofinku uhldím když nechci aby byla sama v obýváku zavřu a je v jídelně ;-) takže bez dozoru není a když je s námi ještě jí uhlídám ;-) já to tam prostě lepit nechci vymyslíme to jinak..ohrádky existují ale my bysme pak neprošli obývákem :-D takže u nás ohrádka nehrozí :-p oslava byla od jirkovi babičky ;-) tak co jsme s ní bydleli předtím 8-)
Profilova fotka
Evi gratulace ke kontrole. Sice tomu nerozumím, ale jsem ráda, že je vše o.k. a neštovičky nic. Do pátku budu držet palce. Tebet Damiánek je briťák-modrý colorpoint. U Netinky to byl asi mejdan britky s evropankou :-D,Oba jsou mazlové.
Profilova fotka
Tebet, s těma kachličkama to muselo být fakt peklo, čím to tak zamazali? Oni po sobě neumyli spárovačku nebo to bylo úplně něco jiného? Ohledně té dovči, my do chorvatska nechtěli kvůli kamenům a ježkům, manžel je jako dítě, potřebuje na pláži a v moři písek, aby se vyblbnul :-) Na Italskou kuchyni se taky strašně moc těším :-) Pavlínko, k těm naušničkám, takže vy jste je nechali ještě před normál očkováním? Dr nic nenamítala? Ach jo, tohle nechápu, proč každá mudra tvrdí něco jiného, už je mohla taky mít, trochu se bojím, že v půl roku z toho bude mít už větší rozum a bude to víc prožívat :-( To plavání vypadalo super, malá je tam spokojená, vid :-) Markét, mně právě dr řekla, že to nechává na rodičích, že mi k tomu může říct jen pro a proti, nelobuje ani za jeden.. třeba o tom Synflorixu říkala, že je to ta samá firma, jako vyrábí to povinné očkování, což mi přijde dobrý, ale Prevenar toho zase obsahuje víc, tak nevím. Zkusím najít ještě nějaké info na netu. Jo a nechávali jste očkovat proti rotavirům? Mončo, za palečky budem rádi, děkujeme, každý den jí ostřížím zrakem prohlížím, zda někde nevykouknul pupínek, už si připadám jak blázen :-) Co ty Damiánkovo koťátka, necháte si aspoň jedno? :-) TeĎ jsem si uvědomila, Damiánek je to koťátko, co jsi si nedávno pořídila? Jestli jo, tak ten čas neuvěřitelně teda letí.. Jdu do hajan, dobrou noc
Ahoj...jen zdravím v rychlosti......a pomalu dočtu :-) Teď koukám na poslední reakci Monči.........Míšo škoda...... :-( určitě nové šatičky by se hodili ;-)
Profilova fotka
Evi, koťátko si nenecháme. Už by jsme měli tři kočičáky, ale Damiánek si vydělal na svojí kastraci :-N . Budu se o ně na baráku hrozně bát, snad si zvyknou a nikam daleko nepolezou. Kocoura musím nechat vykastrovat, jinak se bude toulat a značkuje po bytě potvora jedna.
Ahoj holky, zdravím v rychlosti, páč nemůžu vůbec sedět. Chytly mě záda a jsem úplně k.o. V noci jsem dokonce nemohla ani vstát, takže jsem musela vždycky vzbudit manžela, aby mi podal malou. HOlky a ona je taková zlatá, jako kdyby věděla jaké mám bolesti, tak vstávala až po 5 hodinách a byla hrozně hodná. Já jí tak miluju!!!!! HOlky a nemáte nějakou radu co s těma zádama, já jsem úplně hotová, bolí mě to na pravé straně v kříži a vystřeluje ta bolest až nahoru do zad a ještě do pravé nohy ]-( ]-( JInak jsme byly včera u doktorky a ta nám dala. Malá má 4580 g, tak doktorka říkala, že to snad ani není možný v necelých 6 týdnech, že tolik přibrala :-) Napsala si do karty Prospívá a třikrát to podtrhla. Tak jsme se nasmály, páč dr říkala, že mě zachvilku sní. :-) No ale nepotěšila mě, že budeme muste chodit na rehabilitace, protože malá dává hlavičku pořád k jedné straně. Ach jjo... No a pak jsme byly na kyčličkách a ty prej máme učebnicové :-) :-) JInak MOnčo, já tam opět nic na té podlaze nevidím, připadá mi moc hezká ;-) A kam dáte koťe??? Pavlínko, hned jak budu moct lépe sedět, jdu na fotky ;-) Evičko gratuluji k prohlídce, to je super!!! Míšo, gratulace k zoubku!!! Tebet ukážeš nám ten domeček??? Markétko, proč jsi si kupovala šaty na svatbu?? Vždyť si si už předtím objednávala u té thajky ne??? Jinak holky díky za rady ohledně toho sušení prádla, já právě přemýšlím kde. Máme dolní koupelnu hodně velkou, tak si říkám, že asi tam. Sušičku nevím :-o Bydlela jsem nějaký čas v USA a am to bylo běžné mít sušičku, ale to prádlo z toho bylo takové divné. Takové divně lehké a jakoby onošené.. Nevím jak to mám popsat, ale přišlo mi, že se to prádlo rychleji zničilo a bylo takové elektrizující. Tak nevím, jestli jsme tam měli tu sušičku nějakou divnou nebo je to normální... no ale zase to má výhodu, že to prádlo pak není moc zmačkané a nenároční by už ani žehlit nemuseli ;-)
No holky,tak kde jste všichni???? Snad né v zahraničí????? 8-) Evičko,gratuluji k prohlídce! A držím pěsti...,snad už to nepřijde,pokud to nepřišlo do teď..... ;-) Mončo....vy čekáte ještě koťátka,??? No to je radosti!!!! :-) mast - tak to mě mrzí....musí být ta bolest určitě nepříjemná,tak ať je brzy lépe!!! Bohužel neporadím,pač jsem tohle snad nikdy neměla.... Markét,kdy jdete na tu svatbu??? Doufám,že potom ukážeš nějako fotku jak jste s manžílkem pěkně ladili ;-) Jinak to je dobrý kup ,za ty šatečky... ;-) (našla si zoubek???? ) pokud ne,tak už máš vybráno :-D Jinak já suším prádlo na balkóně a když je hnusně,tak zatím v dětském kde je místo (zatím)... :-D :-D Jo, Moni...také jsem koukala na ty fotky té podlahy a je teda pěkná,ale nic na fotce není vidět....Nám šla podlaha také do špičky,když jsem to nafotila nebylo nic vidět,ale okem jsem to viděla... :-|
Profilova fotka
ahojky evi rotaviry se snad očkují do 6týdnů nebo max 3 měs =-) =-) jinak to nemá smysl..já tedy neočkovala prý je to zbytečné ale nevím....ale podle mě u vás už je asi pozdě pohledej na netu :-) moni kotátka x-) x-) jéééé to bude radosti x-) jsou krásný když jsou maličký :-x x-) marti gratuluji páni to je váha :-D :-) :-) jinak ty dr mě někdy serou nevím proč to někdo tak řeší =-) =-) hele my se točili pořád na levo strašně dlouho jak hlavičku tak pak i na bříško na pravou začala až tak v 6-7 měs a nikdo to neřešil a malá se srovnala sama...ty bolesti zad to jsme měla asi v tomto období také nedělala jsme nic jen čekala až to přejde :-| :-( drž se!!!gratuluji ke kyčličkám :-) k tim šatům se mi moc nelíbí necítím se v nich tyhle jsou lepší ;-) a hlavně tamty se muchlaly ale mega moc :-( kačko já byla celý den na kladně ted jsme uložila malou :-) na svatbu jdeme 6.8 :-) už skoro za týden x-) našla jsme zoubek :-D :-D a fotečky pak ukážu budu určitě fotit 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Martinko, na ty záda můžu doporučit reflexní masáž, shodou okolností mě chytly v tom samém období jako teď tebe, ale díky Petrovo bráchovi mě to bolelo jen jeden den, on se tím kdysi zabýval a je to fakt jak zázrak a v klidu ti to může udělat i manžel. Ta reflexní masáž je super v tom, že ti nebude vůbec šahat na ty bolavá záda, ale mačkají se body na chodidle a opravdu to ulevuje. Páteř představuje klenba nohy zespoda, ľevá noha levá strana páteře, pravá noha pravá strana páteře, tak ať ti to manžel promačká, bude to bolet v těch místech, jako bolí páteř. Kdyžtak si to zkus najít na netu, nějakej plánek, aby věděl, kde přesně mačkat :-) Mně to opravdu moc pomohlo a od té doby mě nechytly. Gratuluji ke kontrole, krásně přibíráte :-) a co míry, jak je velká? Ty rehábky zvládnete, kámošky malej má to samé a je to v pohodě. Taky jsem slyšela od kámošky, že jí sušička ničila prádlo, ale druhá si zase sušičku nemůže vynachválit, tak by mě taky zajímalo, zda je to třeba typem sušičky nebo čím. Kačko, tak co dovča, už máte něco vybráno? A kdy chcete jet? Já jsem z toho už šílená, vše, co jsme měli vyhlídlé je obsazené, dnes manžel obvolal spoustu ubytování a vše na ten náš termín obsazené, bude to ještě boj, něco vyhovujícího sehnat. Mončo, chudák Damiánekteda, jednou si skočí a bude mít útrum do konce života a ještě si to zaplatí. Ale je fakt, že u toho baráčku to bude pro něj i bezpečnější, aby neměl potřebu utíkat a toulat se, viď. Jo a jak to tam plánuješ, budou kočičky jen doma nebo budou mít volné pole působnosti i ven? Takhle to má známej a je to teda celkem masakr, kočička mu nosí do postele myšky k snídani :-p :-D
Profilova fotka
Markét, než jsem to nadatlovala, tak jsi psala, neviděla jsem to.. Tak jestli je to s těma rotavirama tak, tak není co řešit, aspoň o starost míň :-) Sofinka už má zoubek? Gratulace veliká, šatky jsi si koupila předem, viď :-D Vzpomínám si, jak jsi z těch objednaných byla nadšená, že ti sedí úplně přesně, co se s nima stalo?
Profilova fotka
evi najdi si to na netu ale myslím že je to tak jak říkám :-) ale nejsme si fakt jistá =-) jasně my už máme zuby dva!!!!! :-D :-D :-D už od půl roku :-o :-o ty to nevíš?a ted nám rostou horní dva ;-) ;-) ;-) já jsme z nich nadšená ale necítím se v nich a jak jsme psala muchlají se :-( a ta barvička nebyla taková...takže mám ted tmavě fialové a jsme spokojená x-) x-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... :-D :-Ddůkaz :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... a tady už velké foceno nedávno ;-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... a tday foceno předevčírem ;-)
Profilova fotka
Markét, mrknu na to teda na netu, já o nějakém očkování na rotaviry ani nevěděla, přišla s tím ta má nej kámoška, co má toho 2měsíčního chlapečka, že jí to nabízela dr, nám třeba vůbec. Jestli má Sofinka zoubky už tak dlouho, tak to budu vědět, určitě jsi to sem psala, jen mi to teda vypadlo, začíná se to tu zoubkama hemžit, tak v tom mám trochu binec :-D
Profilova fotka
evi: Vakcína se podává do dutiny ústní. Aplikace je možná již od 6. týdne věku dítěte, celé očkování by mělo být dokončeno před 24. týdnem, aby bylo dítě chráněno v období, kdy je riziko rotavirové gastroenteritidy nejvyšší..
Profilova fotka
http://trendyzdravi.cz/rodina/rotavir...
ha, tak teď se mi to smazalo a pěkně mě to na! ]-( čau holky, než vás dočtu, tak mám návrh na srazík. Markét nemůže jen v pátek 6.8., Mišce se nehodí středy a pátky, Jiřince čtvrtky a Evča může kdykoliv, když to budě vědět včas. ostatní se nevyjádřily, nebo jsem to přehlédla, tak když tak prosím doplňte. navrhuju úterý, co třeba 10. nebo 17.srpna? místo jsem tu už navrhovala, poblíž nás v Praze je nová pizzerie s dětským koutkem: http://www.pizzeria-ilpinocchio.cz/ je to část Modřany, kousek Barandovský most - jižní spojka, odkud to vede na Plzeň i Chomutov a z druhé strany Brno a Budějice, tak myslím docela dostupné. od toho Baranďáku je to k té pizzerii asi 10 min. autem, když je to volné. ale kdybyste chtěly jinou část Prahy, tak písněte a já zkusím pohledat. tak hezký večer ;-)
Profilova fotka
ty vade leni promin!!!ale my jsme od 7.do 10 pryč :-( :-( asi pojedeme někam na ty 4 dny :-| já na to úplně zapoměla... =-) takže 10 asi neeeeeeeeee :-(
Marky, plus ostaní, tak 17. srpna??????????????? :-)
Profilova fotka
Leni, klidně 17.srpna, já s tím problém nemám, tak ať si řeknou holky :-) Jen mě napadlo, zda by nebylo pro všechny lepší to udělat třeba na Zličíně, aby se vůbec nemuselo zajíždět do Prahy a hledat to tam.. na Zličín trefíme určitě všechny :-D Markét, díky za odkaz :-) a když jsem viděla ty fotky malé, tak jsem si uvědomila, že přece vím, že má zuby :-D
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) koukam, ze jsem prisla vcas :-) Pokud nebude Fik proti tak se k vam rada pridam :-) Co je jinak noveho? Ja ted nejak nestiham docitat, net mam sice pusteny celej den,ale vzdy si sem sednu jen na chvili a to pak nestiham vyrizovat vsechny resty...jsme ted hodne venku kdyz je na to konecne pocasi, tak si uzivame kocarek. Fik je porad zlaticko, netezuju si, naopak, kdyz pak najednou place vic tak nevim co se deje, nejsem na to zvykla :-D Leni mas jeste volnej ten byt? Ja jsem ten mejl smazala a ted se mi ozvala kamoska, ze se po letech vraci do Prahy a shani byt, muzes mi to kdyztak poslat jeste jednou na mejl? Dik
Ahoj holky, tak já bohužel nemůžu od 16 do22.7, tento týden chceme jet poprvé na chalupu k našim :-( :-( Nešlo by to jindy než toho 17, já bych Vás moc moc chtěla vidět ;-( ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já můžu v podstatě kdykoliv (tedy odpoledne, po 16.), kromě 20.8. Ale jinak se už moc těším, že vás poznám osobně! Mast, psala jsem výše, že se budu snažit nenafocenej domeček napravit a snad o víkendu něco vyfotim ;-) Evi, čím ty kachličky zaplácali netušim, jsou na nich černý otisky prstů, jako by je všechny brali do mastnejch špinavejch rukou a vůbec nevim co to měli na rukách napatlaný, ale jde to fakt blbě 8-(
Profilova fotka
ahojky kokukám že to bude komplikované :-( a co někdy příští týden =-) martinka nemůže do 22.8 a pak my za 6 dní razíme pryč :-| zličín by byl super!!!!! ;-) ;-) ;-)
Ahoj holky !!! :-) Markétko, nejdřív musím reagovat na krásné fotečky se zoubkama x-) Je to nádherné!!!!!! :-) Jinak s tím zoubkem ,že jsi ho našla ty,tak to je fajn ;-) ,potěší to! Evičko.....dovča...no....máme vybrané tři destinace,jak už jsem psala....ale naskytl se problém něco jak píšeš ty....Emiráty a ta lokalita co chceme na září my.,je v ALL vyprodaná :-( ,tak hledáme všude možně. Pokud neseženeme,zvolíme jinou destinaci která bude mít první last :-) Plánujeme odlet v září ;-) Leni, já pokud budu moci,tak bych ráda také přijela na sraz!!! Ráda vás uvidím :-) Ale já bych spíš souhlasila s Evčou, a sraz udělala na tom Zličíně.....Jezdit někde do šrumu Prahy....,nevim,nevim....A kór teď,když tam vede jeden pruh a je to směr Barrandov rozkopané :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?