Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, obracím se na vás s prosbou...jak to je v Dominikáně s vlnama? Chtěli bychom tam jet s m surfovat (jen prkno bez plachty), ale nevíme, kdy by to bylo nejlepší a v CK v tomto zrovna moc nejsou informovaní. Díky moc. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Jiřinko, stavíme v Nelahozevsi a domeček má cca 160m. Nakonec to vypadá, že se přesuneme už o víkendu, tak z toho máme ohromnou radost. Čekali jsme na něj hrozně dlouho :-( Jinak jsme včera objednali ledničku, snad do konce týdne dorazí a my už budeme moci vytvořit zásoby na víkend. Petruszko, za nás tam vlny byly jen první den, to bylo trochu po bouři, ale na surfování to určitě nebylo. Možná jiná oblast, ale v Bayahibe je to spíš klidnější, jen to lehce pohupuje, když se plave...
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás jen v rychlosti pozdravit, mám toho hodně na dočítání, tak budu reagovat večer. Za chvilku jdeme s malinkou na čtyřměsíční kontrolu :-) Ohledně srazu je mi úplně jedno kdy, mám čas kdykoliv, když to budu vědět dopředu :-) Petruszkaa, v té oblasti Bayhibe, kde jsme byly skoro všechny, tak jsou vlny spíše vyjímečné, je to Karibik a to je klidnější moře, ale ze strany Punta Cana je Atlantik, tudíž více větru a více vln :-) Na podzim je období hurikánů, takže na vlny to podle mě bude nejlepší ;-) Myslím, že Kačka - Okka byla zrovna na Punta Caně, tak by ti k tomu mohla říct víc, jak to tam s vlnama vypadá. Hezký den holky, večer se ozvu, papapa
Profilova fotka
Surfarske spoty jsou pry mezi Puerta Plata a Playa Grande na severu...vic mi internet nevyplivnul. :-D Ale jestli je to tam vhodne cely rok? To vazne nevim. I tak diky holky. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) my jdeme za chvili na kontrolu kyčlí dala jsem na rajče nějaké nové fotky, z plavání a z výletu petruszkaa - koukla sem teď do průvodce a celé severní pobřeží je prý hlavní centrum milovníků surfu a zdejší vlny se řadí vůbec k nejlepším na celém americkém kontinentu ;-) centra Playa Encuentro (nedaleko Cabarete), Playa Grande a Playa Preciosa (u Rio San Juan) a Playa Boba (u Nagua) - všechna jmenovaná místa jsou hlavně pro zkušené surfaře a na mnoha nenajdete pobřežní hlídku (průvodce Rough Guides)
Profilova fotka
petruszka.. urcite na sever ostrova k Atlantiku, je tam opravdu more s poradnyma vlnama, kdybys jela ke Karibiku jak jme byli my, tak bys koukala na pruzracne jezero :-D bez vln, takze tam urco ne :) pavli, hazej sem prosim ten odkaz na fotecky.... dekuji :)
Profilova fotka
fsvojap, ha, nekdo s pruvodcem...a doporucuji neco i zacatecnikum? ;-) Jezero by muj m neprezil...toho nebavi ani valeni doma u bazenu o vikendu. :-D
Profilova fotka
Míšo - ten odkaz máš v IP, je to pořád ten samý ;-) petruszkaa - pro začátečníky nic moc, protože buď tam máš jezero, jak píše pipiii nebo velké vlny na severu podle průvodce "pokud jsi začátečník a nemáš moc zkušeností, bude první seznámení dost náročné, protože vítr a vlny jsou dost silné a proměnlivé" - ale to píšou o windsurfu, při surfu tě alespoň silný vítr nezažene nikam na volné moře, ne?! :-D ;-)
Profilova fotka
pavli, jasne ze je to ten samy, ale ja si ho neukladam a denne shlednu milion lab takze jsme rada kdyz mi ho hodis znovu :-DFotecky moc pekny, male se ve vodicce urco moc libi!! fakt super!!!:) jen skoda toho ostreni, ostris manualne, nebo na automat?
Profilova fotka
Díky moc za tipy. A jak to tam je s počasím dle zkušeností? Asi riskneme ten sever, ale ještě zjistím Isla Margaritu a Mauricius... Doufám, že ty vlny mého m pořádně pobijou a bude pak chvíli v klidu ležet na pláži. ;-)
Profilova fotka
na sever bych nejela urcite od srpna-listopadu, jsou tam hurikany a ten jih to vetsinou mine nebo to neni tak strasny a max nejaky privalovy deste atd, ale na severu ej to opravdu nebezpecne, takze kdykoliv krome techto mesicu. Nejlepsi je to tam od ledna do brezna, to tam jsou i velryby u severni casti :) Jinak cely rok je tam kolem 31 stupnu v prumeru a sileny vlhko.
Profilova fotka
Míšo - OK, vždycky ti hodím odkaz do IP ;-) s tím ostření ani nevím, co tam bylo nastavený... |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a fotky domečku dodám, až to bude hotový, teď tam je neskutečnej bordelus 8-( Pavli, taky bych ráda koukla na fotečky, můžu poprosit o údaje? Děkuji!
Profilova fotka
Ahoj holky. No my měli vlny až tak, ale jen blázen by do nich lezl. Můj muž se přiblížil a smetla ho vlna, vyvázl z rozřezanou rukou a já mu nafackovala. Jinak je to opravdu bájo rybník. My si půjčili motorky a jeli se podívat i na oceán, musím se přiznat, že tam nic moc, obrovské strmá skály do moře, ale ty hotely kam se jezdí na sever, budou mít určitě krásné pláže. Tady se zabydluje? Jak fotky až to bude pěkný. To je sobecké :-) , já také fotím i bordel :-N . Naštěstí příští týden bude kontejner. Snad, minulý týden na nás zapomněli. Včera nám udělali podlahy, vypadá to dobře. ALE..........To bych snad nebyla já bez ALE. Jak lili stěrku v obýváku, tak to blbě vybrousili a přes celý obývák, samozřejmě při pohledu od baru, je vidět přechod. Asi se z toho fakt po. Najde to ani vyfotit, ale vidět to prostě je.
Ahoj holky,zdravím jen v rychlosti....jsem ještě v práci :-( Nestíhám vše dočítat...,tak se omlouvám,že se na nějaké téma nepřidám. Letmo jsem přečetla srazík...,tak já jsem také pro....buď si odskočím z práce,nebo po práci,ale to je nejdříve po čtvrté :-| Jiřinko,musím pochválit vaše fotky z výletu ve Varech......moc pěkné! :-) Pavlínko,mohu poprosit také o přístup na rajče?? ;-) Jinak k těm vlnám....,my jsme je tam měli snad první den,ale to bylo po dešti a velkém vichru,který byl v noci když jsme přiletěli....,jinak potom byli normální,nebylo to tak klidné jak píší holky. Ale zase já byla v Atlantiku a na Karibik jsme jeli pouze na výlet a to je přesně jak píšou holky....krásné,klidné a čisté... x-) Leni,tak vy ještě dopíjíte vínečko ze svatby??? Tak to je dobré :-) ,já jsem nedávno našla dvě láhve vína ze svatby...,tak je musím vypít ;-) Evičko, tak jak dopadla čtyřměsíční kontrola???? Všechno tak jak má být??? Mončo, no to snad není možné..nekoukej na sebe,že pořád máš nějaké ,,ale,,...to by mělo být bez ,,ALE,,....vy to platíte....Já jsem to viděla u nás,jak jim nestojíš za zadkem,bude průser... Kdepak máme Markétku????
Pavlínko, máte krásné fotky.....Kačka je fakt dobrá!!! :-N
Profilova fotka
podlahy http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... Kačko, je to k naštvání. Za prvé se bojím, že se to v těch místech časem prošoupe, i když dotekem ta hrbol není. Ale hlavně je to vidět, je to proti těm velkým proskleným dveřím v místech, kde nebude nábytek. Dnes to ukážu manželovi, ještě jsem to nezaplatila. Nevím co dělat. Kdyby to bylo v ložnici, je mi to jedno, ale zrovna v obýváku. Ach jo :-S
Profilova fotka
ahojky od neděle nám nešel net :-p :-p malá už chrní :-) tak my se máme krásně chystáme se na svatbu mám šaty z tesca za 170kč :-D :-D slěvněné skoro ze 600 =-) =-) manžel si dneska koupil fialovou kravatu x-) abysme ladili mám i naušnice fialkové kytičky a čelenku bílou prostě jsme připravený 8-) malá s námi nepůjde je rozhodnuto :-N jelikož v sobotu jsme měli oslavu 80 a to málem nepřežila :-x cizí lidi hrozně plakala u nikoho být nechtěla jen u mě 8-( takže svatbu bych si neužila :-( navíc nevydrží minutku v klidu 8-( chce chodit lézt atd..stavíme se kolem nábatku mazec :-p :-p snaží se posazovat a chodit..no prostě nezvládám :-. dneksa hlídala tchýně tak jsme byli na pizze x-) v neděli bylo rozloučení s dědečkem |-| |-| ale bylo to docela fajn vzpomínalo se na to hezké...80 babičky s etaké vydařila já pařila až do půlnoci :-D :-D dostala od mé švagrové kotátko x-) je kouzelnéé jmenuje se ČEnda x-) pošlu nějaké fotečky kočičky ;-) tak a ted jd dočíst :-p :-p
Profilova fotka
tebet kachličky nezávidím :-p :-p to musel být masakr :-x leni srazík je mi jedno něco pohledejte a dejte mi vědět 8-) můžu kdykolik kromě 6.8 to jeta svatba ;-) a určo dětský kiztek i pro nás :-D :-D malá užmi nevydrží na klíně ani náhodou :-N :-p jiřinko je fajn že vary vyšli :-) x-) a povedlo se to fotečky superrr x-) x-) pak juknu pořádněji 8-) u nás také bylo včéra překrásně x-) x-)
Profilova fotka
petru u nás vlny moc nebyli =-) ale už si to zase tak nepamatujuuu :-D :-D :-D :- :-D moni ty tvoje ale :-D :-D ale zase mě to mrzí že jsi nespokojená :-( a jak jinak je???? evičko a jak kontrola vše o,k?? =-) pavlínko krásné fotečky malá je šikulka :-) x-) x-)
Profilova fotka
kačko také moc nedočítám jen letmo :-N nestíhám a díky že jsi se po mě scháněla :-D x-)
Profilova fotka
Já nestihla dočíst, teď přišel manžel a zase vypadl cvičit. Pak se pojedeme podívat na tu podlahu. Markét, kdyby jsme to dělali sami, tak vzdychnu, bude mi to líto a je to, jenže od firmy? Bez lišt jsme za to dali 70 000Kč, takže si myslím, že nechci moc, když chci 100% kvalitu. Mám prostě smůlu. Ale jsou horší věci. Markét, myslím, že je dobře, že na svatbu jdete sami. Malá by z toho nic neměla, maximálně strach. Jinak je mi dobře, ale doma se ukrutně nudím. Musím dočíst, co se stalo s kachličkami.
Profilova fotka
moni já to chápu ty firmy jsou na nic :-( ]-( ]-( 70 tis je darda |-| 8-( 8-( no malá by z toho nic neměla a já také moc ne :-N kachličkami nic jen je myla :-D :-D
Profilova fotka
Tak jsem dočetla, i když pár souvislostí mi asi uniklo. Dovča v Itálii a Chorvatsku je dle mého pro děti naprosto ideální. Není to taková nářez jako Egypt, není to tak daleko a oba státy jsou pro turisty perfektně vybavené. Možná ta Itálie se mi zdá jako lepší volba. Tebet ty kachličky, to muselo být k naštvání. Mně se v takových chvílích chce brečet. Jinak my budeme mít prádelnu, takže prádlo budu dávat tam, v létě ven, máme tam velký sušák, ale nemám moc ráda prádlo na zahradě, nebo balkónech. Terasa se bourat nebude, naopak se těším, až jí dáme do kupy, ale bude to nářez, bortí se. Až budou jednou prachy, chtěla bych tam markýzu, určitě ne zastřešit. Maximálně zimní zahradu, ale to ukáže čas. Jinak dům je nahoře 4+1, zvlášť koupelna a WC a malá šatna. Ve sklepě jsou tři místnosti, zhruba 15m2 a dvě malé, jedna je ten sklep, druhá technická místnost. A garáž, ta má taky asi 30m2. Je to malý, velký dům. Tebet, jak dlouho stavíte? Máte asi novostavbu že? Míšo gratuluji k zoubku. Kdo ho našel? Ty, nebo Kuba? Chodí ještě do školy? Markét, bacha na malou. To mi přijde jako nejhorší období, když děti začínají chodit, neví, že kamna pálí, rohy jsou ostré a ze schodů se padá. Noční můra pro rodiče. JO a k baráčku Jiřinky. Jako nezávislí pozorovatel musím říct, že domeček je malý, ale perfektně vyřešený a je v něm využita každá píď. Je to útulné, vzdušné a fakt krásné. Jíří, koukala jsem na střechu a nějaká slečna má páva. Já si myslím, že až bude plot, tak ho musíte nutně mít. Jako ovečka, poník a nemít páva? To nejde. Můj strejda měl radost, že jsem těhotná a máme zahradu. Prý až dítě povyroste, koupí mu na jaro ovečku na hraní a na podzim jí sežereme. No je to možný, žádné vraždění se konat nebude.
Profilova fotka
moni však já toto vím a právě proto nestíhám...otočím se malá buc do hlavy :-N 8-( naštěstí schody jsou za dveřme ty ještě neumí otevřít a my je zavíráme :-) kamna ted netopíme to je výhoda horší to bude v zimě ale to už bude větší a snad už bude mít i trochu rozum uvidíme jinak topit nebudeme :-x ty rohy to je ted boj chtěli jsme ty krytky ale oni se jen nalepují :-S a ne ž bych si chtěla zničít nocou stěnu chjoooo 8-( musíme to vykoumat :-x koukla jsme na fotečky na té fotce to fakt není vidět :-| ale ty o tom víš :-x a to je blbý :-( určo to reklamuj!!!uvidíš co na to manžel :-| jika je na vás vidět ta únava ale neboj to bude dobrý máme to moc krásný a bude to luxusní bydlení x-) x-) x-) jinak my razíme do chorvatska já zase nerada itálii :-N
Profilova fotka
Markét, já si snovou dovolenou nepředstavuji ani v Itálii, ani v Chorvatsku, byla jsem v obou zemích několikrát. ( ale určitě tam je ještě hodně co vidět, tak projeté ty země nemám )ALe na dovču s dětma, je to luxuska. CHorvatsko je krásné, jen ty kamínky a ježci, to Itálie je taková placatější, široké pláže, krásné promenády na ježdění s kočárkem a Italové jsou z dětí mimo. Ale jak jsem psala, obě země s dětma nádhera. I to Turecko se mi zdálo fajn, ale pro větší děti, ty hřiště okolo moře neměli chybu, až na ty vlny, to bych se bála. Myslím, že Vládík za rok za dva, by z toho byl nadšenej. A jedete s M9šou, nebo ne? Nějak jsem to nepostřehla.
Profilova fotka
moni, jen v rychlosti prvni zub nasla tchyne:-D kazdy den jsme to kontrolovala, rano jeste nic necinklo, potom silene kousala v Pribrami kosticky a po obede to tchyne vyzkousela a bylo to :-D:-D:-D dneska jsme objevila druhy, takze uz ma 2 dole :)
Profilova fotka
Takže tchýně bude mít nové šaty. To je pech :-D
Profilova fotka
Ach jo, manžel krmí u tchýně kočku a já jsem tu sama.
Profilova fotka
Zapomněla jsem Vám napsat, že náš Damián bude asi otec. Nevěsta Lucinka přibírá, růžový jí cecíky a mazlí se mrcha jedna kousavá. To se to krásně plodí co?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?