Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 jiřinko užijet si to ve varech a at moc neprší!! emoticon

já zítra jedu k té babičce chce mi po dědovi dát nějaké věci au au emoticon emoticon emoticon nevím jak to zvládnu emoticon
22. črc 2010 v 19:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
 Ach, jo, oslovení jsem myslela Markétce. Já, vím, je to hrůza, ale tu mou kamarádku vyšel pohřeb víc jak na 65 000,-. Dobře, jsou věřící, má to trochu jiná pravidla. Ale asi si budeme muset zvyknout na to, že na pohřeb někdo nebude mít peníze. Je to blbý, ale myslím si, že pokud někdo chce pohřeb, mněl by s tím počítat a mít peníze na straně. Já ho pro sebe nechci. Stejný názor mám i na svatbu. Markét, mluvím obecně, neznám, jak to chodí u Vás v rodině.

Jinak Markét zítra se drž. Já se musím přiznat, že jsem ten pátek u Járy docela těžce nesla. O to víc, že jsem tam jela jako podpora a né se sesypat. Ale ani černé brýle a zadržování dechu mi nepomohli. Napadali mně stejné věci, jako Járu, že je to absurdní, málem jsem sebou švihla, umocňovalo to vedro a úzkost z těhotenství.

Jiří docela se zase máklo, ale teď už jde všechno pomalu, protože tam nemůžeme být každý den a makat. To mně docela mrzí. Kdyby jsi viděla tu radost ve skutečnosti, tak by ses potrhala. Táta si pustil masáž na pinďoura a neuměl to vypnout emoticon. Lítal z vany do sprchy a zpátky, jak malé dítě

Evko, ty dětské pokojíčky vypadají moc dobře a cena přijatelné. Akorát je to tak pro školáka.

U nás je nádherná letní bouřka. To miluji a ještě víc na chatě, kde bubnuje déšť do okapů a crčí voda v okapech. Pavel šel po sto letech cvičit, to jsem na něj zvědavá
emoticon
22. črc 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
 Ahoj holky, nejak nestiham, zitra vas doctu a pisnu..

chtela jsem vas vsechny moc pozdravit!
22. črc 2010 ve 20:51  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
 Ahojky holky,

tak k nám se ještě bouřka nedostala, ale už si pěkně natahuje, brzo se to asi spustí, pěkně se i ochladilo, konečně je dýchatelno emoticon

Jiřinko, Vládíček teda už spinká taky celou noc? to je paráda!! emoticon skoro to fakt vypadá, že to bylo tím místem postýlky, viď. Tak vy se chystáte do emirátů? I s maličkým? emoticon
Tady je ten odkaz na tu Itálii, co máme zatím vyhlídlou, chtěli bychom na 2 týdny začátkem září, líbí se mi, že jsou ty domky přímo u pláže a jsou klimatizované a cena krásná emoticon http://www.victoria-ck.cz/cz/leto/03italie/02palmova_riviera/03_giulianova%20_lido/01kemp_tam_tam

Mončo, krásně jedete, ten bar a kuchyň vypadají překrásně!! A taťku máš teda taky fešáka, luxusní fotka v tom sprcháči, ví o tom, že ho už viděla nejspíš stovka bab? emoticon
Ty barevné pokojíčky bych řekla, že jsou tak od 2-3let, když už to dítě nemusí spinkat v dětské postýlce. Strašně se těším, až ho pak malinké vyfikneme emoticon Jo a co ty by jsi vůbec radši? Chlapečka nebo holčičku?

Pavlí, to jsi mě pobavila emoticon copak nějaké nové fotečky Kačenky? Já se už musím taky dokopat dát nové na rajče, už jsem 22dní nedoplňovala, to bude zase masakr to nějak roztřídit. Copak to očkování, je vše v pořádku, žádná reakce?

Martinko, jak jsi psala o těch slzičkách, přesně takhle to mám taky, když vidím u malé slzičky, to bych jí nejradší snesla modré z nebe, jen aby přestala, rve to srdce,co. Jo, jak jsi psala, že Sárinka je drobek a Kačenka cvalíček, to jsi popletla, Sárinka je větší a trošku těžší než Kačenka emoticon S tím domečkem jsem měla taky ten pocit, dokud byli jen obvodové zdi, tak jsem si říkala, jak se nám to sem všechno vleze, ale ono se to pak vyklube, budete to mít veliký emoticon

Markétko, jejda a to takhle hodně brzo vstáváš s malou taky? Nejde už udržet v posteli třeba mazlinkováním, že by to ještě zalomila? To musí být strašnej nářez být takhle časně na nohou, ale zase máš aspoň dlouhej den a večer to brzo zalomí emoticon
22. črc 2010 ve 21:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
nás teda déšť zase minul, ale hodil by se

Marti - já ty její tlusťoučký stehýnka taky miluju emoticon to má prý po mě, ty tváře a michelinky emoticon
proč brali Sofince krev? emoticon nějaký zdravotní problém? emoticon

Jiři - za ten plot je to teda pěkná darda emoticon my budeme takhle hezkou dělat taky jen jednu stranu, zbytek bude klasika pletivo, ale počítala jsem, že to vyjde mnohem míň
ten váš domeček se jmenuje po tobě ? emoticon

Moni - já ti žádnou inspiraci na dům dát nemůžu, vždyť jste skoro dál jak my emoticon
a ty fotky táty jsou super emoticon

Evi - ty pokojíčky jsou hezký, akorát až my se dostaneme k zařizování dětského pokoje, tak už se nám Kačka na růžovou z vysoka vykašle emoticon
22. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - by mě zajímalo, co tě tak pobavilo... emoticon že to určitě souviselo s mojí "drobnou" postavou emoticon
ten kemp vypadá hezky, já byla v mobilhomech na Anglický riviéře a byly super vybavený emoticon
22. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni tady to řešit fakt nemůžu... emoticon je jasné že mluvíš obecně...já to chápu ale také mě mrzí že to zařídili bez nás emoticon nikdo se nás neptal hlavně mého tatínka emoticon

evi místo vypadá fakt hezky emoticon to bude parádní dovča emoticon emoticon moc si to užijete ted hodně fakt cestují kámošky z koníka už jeli v půli roce a letěli do bulharska ted se jedna vrátila z chorvatska a všichni nadšení emoticon jak letadlem tak autem jsou kladné recenzce a děti o dost hodnější emoticon emoticon tak uvidíme emoticon emoticon
jinak já nevstávám v 5 to ne vstabu až v 7 ale malá prostě nespí je v postýlce mlátí dudlíkem o postýlku emoticon leze dělá na mě kuk a chechtá se emoticon leze tam plazí prská a to s efakt spát nedá emoticon emoticon a do postýlky bych jí nevzala by mi spadla emoticon ona je fakt strašnej živel přebaluju jedině na zemi emoticon to poznáš pak sama že postel není bezpečná emoticon chvilka nepozornosti a bylo by... emoticon takže to neriskuju ale prostě už nespím max zaberu na 5 min kdy si chvilku hraje sama emoticon

jiřinko ten plot to je fakt peněz emoticon ale zase to budete mít krásnééé emoticon emoticon emoticon

u nás bouřilo chvilinku a prší je už líp emoticon
22. črc 2010 ve 22:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

k té ovulaci, ano Marky, máš pravdu, nač to řešit. na druhou stranu s Míšou taky souhlasím, když se to ví, proč tomu trochu nenapomoci, že? emoticon s apetitem jsem na tom podobně jako Monča, tedy tuším, dle popisu. emoticon
a Kači, je jasné, že když ještě neřešíme děti, tak o tom budeme vědět nejmíň.
jak se vám to rýsuje s dovčou? a v bytečku už je vše hotovo?
my si to budeme trochu upravovat u Adama doma. tam, kde bydlí jeho mamča. je tam 3+1, bydleli tam ségra s manželem a dětma, než se odstěhovali do baráčku. budeme tam vlastně stěhovat i všechny věci a chceme si to tam trošku zútulnit a vymalovat, když už tam budeme trávit víkendy.

Moni, s těma společnýma dětma, tak to bych taky chtěla. musím ale počkat, až se mi povdávají kamarádky. né, že by to byla podmínka, ale máme to tak všechny, tak nějak postaru - svatba a pak dítě! emoticon
tady ten nový trend naopak nějak nechápu.

Pájo, ty jsi takový multilingvista, viď? Fj je krásný jazyk, no snad ho nějak zvládneme. ty ses učila jak dlouho?

Jiři, já si taky říkám, že už by to s mimčem šlo, až se vrátíme, ale přeci jen ještě nemáme pořešeno to bydlení. zatím to vypadá na 2+kk podnájem v Praze a časem možná návrat na j. Moravu a domeček, ale to je daleko. každopádně tady i s dražším podnájmem vyděláme a našetříme víc.
jinak Vládíkovi ten účes fakt sekne, je to takový malí chlapák už!

holky, tak ten srazík v srpnu nic? já si vás budu muset asi objet, než odjedu! emoticon jsem se bavila s Evčou, že bych možná zajela, tady mi to snad vyjde s Miškou a Martinkou aspoň. no škoda, ráda bych vás viděla všechny! až vám povyrostou prcci, tak přijedete na návštěvu k nám na jih, máme tam i penzionek, bylo by to fajn. emoticon

hezký večer, jdu okouknout fotky
22. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni to jo ale ono zase když s epak snažíš snažíš za tím účelem tak to někdy jde hůř emoticon emoticon takže podle mě je lepší ze začátku to neřešit až po nějaké době...třeba 3 měs a dál...

nám nemusí prcek vyrůst emoticon emoticon můžeme do penzionu už ted emoticon emoticon
22. črc 2010 ve 23:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, ano, souhlasím! ze začátku bych to nechala tak a je jasné, že když se nedaří, tak je fajn hledat nějaké možnosti a taky není špatné znát svoje tělo, jak reaguje a tak.

no jo, ty máš zlaté dítě! emoticon já budu mít určitě raracha po mně! jsem byla hrozné zvíře! Adam byl zlaťoučký, tak snad se nám ty děti nakombinují.

Marky, tak ať zvládneš ten pohřebe, je to smutné, ale patří to k životu. já to vlastně ani neznám, zemřela mi jen prababička, to mi bylo asi 7, naši nás tam radši nevzali. no a pak když mi umřel kocour, bulela jsem dva dny a byla z toho na prášky! ale pryč od smutného.

hezky se vyspět, holky
22. črc 2010 ve 23:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

leni zlaté dítě emoticon emoticon ty jsi tu nečetla jak vstáváme v 5 jak je samá boule jaké je to šídlo že ce chodit nevydrží sedět atd emoticon emoticon emoticon bphužel já byla hodná jirka rarach a je bohužel akční po něm emoticon emoticon
já vím že to patří k životu a,le jak jsme tu psala nejde tak o tu smrt ta je přirozená jako spíše o rodinu emoticon emoticon
já jsem byla na pohřbu jednou asi v 19 kamarádky autonehoda emoticon to mě sebralo hrozně moc...a když mi zemřel pejsek tak jsme to obrečela asi 2 měsíce..

za chvilku razíme na Kladno čeká mě ta návštěva babičky.. emoticon emoticon
23. črc 2010 v 07:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky....,tak zas mám co dočítat... emoticon Jen jsem to letmo přeletěla a na fotečky se podívám zachvilku.
Jiřinko, ty jsi byla v Emirátech,viď? Pokud bychom se pro ně rozhodli,určitě bych se tě zeptala na pár věcí. emoticon
Mončo....sexuální apetit ob den... emoticon emoticon emoticon teď jak jsou starosti ,nebo spíše jsme vyšťavený z práce,tak jsem ráda,že udělám véču,postarám se o hygienu a lehnu emoticon Budu muset zavést zřejmě jiný režim emoticon už nejsem nejmladší...Ale nejlepší na tom je to..,že já na sobě nic nevypozoruji,nic mi to neříká....ale jak mám pozorovat na druhém,tak to mi jde emoticon emoticon Uvidíme... Teď už si s váma nebudu pomalu mít co napsat,Lenička odejde a všichni budete mít stejná témata,jen já budu jak puk.... emoticon
Jinak u nás byla šílená noc.....asi se přehnali tři bouřky,slejvák jak blázen až do rána,vítr a všechno to šlo směrem od Jiřinky a Monči ... emoticon
Markétko,ohledně pohřbu si myslím také že to je každého věc.....někdo se nad tím pozastaví třeba jako ty,někomu to přijde normální......Když si vezmeš jiné lidi věřící atp...,horko těžko chápeme zase my jejich zvyky....je to individuální.....

Jdu otočit list a reagovat na další stranu .... emoticon emoticon
23. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Tak jsem otočila list.......... emoticon
Jiřinko, užjte si to ve Varech...hlavně ať neprší jak píše Markétka.....
Markétko....a ty to zvládni.....držím pěsti! Já jsem dědečkovi zase zařizovala vše a vybírala vše...není to nic příjemného,ale ty to zvládneš....!
Leni, je jasné....že když něco nepotřebuješ, tak to ani neřešíš.....,proto jsme to do teď neřešili.... emoticon Jinak děkuji za optání,bydlíme a postupně ještě ladíme nějaké věci...teď budeme zadávat do obýváku nábytek od truhláře,pořád řeším ty okna do obýváku...krom japonů jsem objevila ještě něco lepšího,ale je to dražší ještě než ty japony.....Asi se to zdá,že to řeším dlouho,ale jak jsem pracovně vytížená,tak je to také složité skloubit otevírací dobu krámů a ježdění po obchodech po práci....no a to potom přijedeš bůhví kdy a neni chuť na nic emoticon Takže buď jsem dlouho v práci,nebo lítáme kolem vybavení emoticon Ale už toho moc není,už víme kde co je....teď už jen objednávat... emoticon
23. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Teda Mončo......opravdu žasnu!!! Jedete neskutečným tempem!!!!!! Jste šikulové! Krásné fotky.......sprcháč a vana BOMBA!!! Hlavně že už to někdo vyzkoušel....krásné fotky! emoticon emoticon
23. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holky emoticon

tak co ten sraz? ty vikendy ja proste nemuzu, mam je nabyte az do dovolene :-/ ale co v tydnu??? alespon tedy my s prckama(nic proti tem pracujicim emoticon) ale trea bychom se mohli videt odpoledne a vy se k nam pridate..

tady mam nejaky fotecky na koniku, na rajce jsme lina to jeste davat :-X

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pipiii/album/amalka-od-9-mesice/
23. črc 2010 v 10:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

Míšo já jsem na tom stejně jako ty, taky můžu jenom přes týden! Jednak ted chceme konečně objet příbuzné s malou a pak JIrka si chce malé přes víkend taky užít, když chodí přes týden domů pozdě, tak by ho mrzelo, že nejsme s ním emoticon No ale já jsem ještě k tomu limitovaná místem, protože já neřídím, takže pokud to nebude v Praze, tak by jste mě někdo musel vzít emoticon emoticon
Míšo a koukala jsem na fotečky a malá je kouzelná! Je to malá čiperka a kouká jí z očí lumpačina emoticon

jiřinko, jak jsem minule koukala na ten Váš domeček, tak mi nepřišel malinký. Tak jsem ráda, páč mi budeme mít větší a zatím mi připadá poloviční než ten Váš emoticon No a speciálně ten Váš obývák vypadá na fotkách fakt velkej emoticon No já prostě vůbec nemám odhad... taky z nás byl ten projektant hotovej, když jsme vymýšleli, kde co bude emoticon emoticon No ale my jsme museli udělat pracovnu (ta byla vzhledem k naší práci nutná), takže potom máme i ty pokoje nahoře větší. A taky máme dvě velké koupelny emoticon

Holky a kde věšíte prádlo?? Máte na to nějakou místnost a kde žehlíte???

Mončo koukala jsem na fotečky a paráda!!! Kdy se budete stěhovat?? POdle fotek to vypadá, že ještě ted v létě ne??? A jak to máte vůbec veliké??? A zachováte tu terasu, jak tam máte nebo ta se bude bourat???

Evičko, ta itálie vypadá super!! My jsme byli loni taky v Itálii od italieonline. Když tak na to taky jukni. Měli jsme to s polopenzí v hotelu za 6 tis. emoticon emoticon a fakt moc hezký hotel a jídlo moc dobré a bylo to kousek od pláže emoticon ale my jsme chtěli do něčeho rušnějšího, aby jsme mohli po večerech vysedávat v kavárnách a barech emoticon emoticon

Leni, tak uvidíme jak vyjde ten srazík, ale s tím naším mini srazíkem počítám emoticon . Kde vůbec přesně bydlíš?? /když tak mi to napiš do IP). A Vy budete ted ten byt před odjezdem pouštět???

Kačko ze kterého města jsi??? Vždycky s etě na to zapomenu zeptat emoticon
23. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Pavlínko, já ty její nožičlky taky miluju emoticon emoticon A krev nám brali, protože já mám Anémii, a tak jestli to náhodou nepodědí emoticon emoticon
23. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tak se nejak domluvime na Prahu emoticon a alespon s nekym se uvidime emoticon a nevim jestli ji kouka lumpacina z oci, ale je hodnoucka emoticon emoticon nestezuji si, je fakt zlata emoticon
23. črc 2010 ve 13:17  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky my ráno vstávaly v půl 6 přes den spala max hodiu jsem hotová :(ale jako je hodná to jo večer mi totál zeblila celou židličku kaší nechápu...pak dostala mlíčko vypila asi 60 tak jsme zvědavá na noc,,už spí byla vyřízená a já jsme také celý dnešek jsme probrečela byla jsem u té babičky dala mi po dědečkovi nějaké věci...těžce to nesu.. emoticon

jiřinko co vary?tady bylo docela i hezky ráno pršelo pak se to vybralo...doufám že jste měli hezký den emoticon emoticon

kačko nebudeš jako puk emoticonco to povídáš jinak to chápu emoticonty všední starosti a pak není čas ani chut na nějaké hašteření obden emoticonjasně pohřeb je každého věc..ale my jsme rodina a měli jsme se domluvit všichni a ne to zařídit jen strejda emoticona neříct nám nic emoticon

mě sraz v týdne nevadí emoticon emoticonjen aby měl volno jirka nebo chcete bez chlapú?? emoticon emoticon

marti prádlo věším venku na zahradě emoticonzaím žehlím v obýváku ale v plánu mám si udělat z bývalé kotelny prádelnu ale to až tak za rok emoticon

v neděli máme rozloučení emoticontto zas bude emoticon
23. črc 2010 v 19:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mury urcite bez chlapu..jakub nemuze nikdy!!!! a co by tam krenil emoticon
23. črc 2010 ve 23:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
 Ahoj holky, porad nejake starosti, nestiham. Proc, kdyz se zda, ze se vse obraci k lepsimu, zase se to pokaka:(
Moni:moc gratuluji k miminkuemoticonnadherna zprava!!! jinak uzasne pokracujete s dimeckem, meni se fotka od fotkyemoticon
Market: je mi lito Tveho dedecka, uprimnou soustrast. taky nenavidim pohrby, nejak jsem se vzdy vymluvila. kdyz umrela prababi, byli jsme zrovna na dovolene s es, kdyz byl pohreb apred rokem mi umrela babicka, na pohreb jsem nesla kvuli zk ve skole. ale i tak bych nesla, nedala bych to psychicky, stacilo mi vyklizet byt... drz se holka.

Holky, objevila jsem vacu power a power plate, slysely jste o tom neco, no jsem zvedav, jak to bude fungovat, uz se tesim, pristi tyden jdeme s manzouemoticon

A pokud by byl sraz, mohla bys taky?Rada bych vas vsechny poznala osobneemoticon

venku je zima, prsi, pujdu uklizet, alespon prijdu na jine myslenky
24. črc 2010 v 10:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

jaký jste měli víkend? my furt něco dělali. v pátek večer jsme šli na koncert U2 revival, malá příprava na srpnový koncík ve Vídni, moc se těšíme! emoticon včera jsme jeli odpoledne s kamarády do Thajské restaurace kousíček za Prahu, bylo to mňam a pak do kina na film Počátek, docela zajímavý. no a dnes jsme byli v lanovém centru ve Zbirohu. byl to svatební dar od kamarádů, jeli jsme všichni. docela adrenalin, ale paráda! pak ukážu fotky. emoticon

s tím srazíkem, pro mě nebude problém i v týdnu, já už budu v práci jen na půl úvazek, tak buď budu v práci 2,5 dne nebo denně jen půlku dne, navíc mám ještě dost dovči. když to budu vědět včas, zařídím si to.
navrhuju v tom srpnu. co druhý či třetí týden? poslední týden se už budeme stěhovat, to bych mohla max do středy. a jak Kačka? nevím, co Monča, jestli chodí do práce či ne a nové holky, jestli se přidají, jinak všechny maminky, ne?
asi krom pátku, že? nevím, jak máte holky ty dovolené? Jiři, Miško, Marky, popř. ostatní?
s místem nevím, ale jestli máte nějaké kámošky na Koníkovi z Prahy, tak by vám mohly poradit. znám tu restauračky, ale chtělo by to něco vhodného pro prcky. tady u nás poblíž je teď nově otevřená pizzerie, kde je i docela velký dětšký koutek, tak tam by to i šlo, i parkování fajn, ale chtělo by to spíš něco dostupného, my bydlíme v Modřanech, je tady kousek Barandovský most a tam směr na Plzeň.
jak chcete, jen by to chtělo se domluvit na ten termín, tak šup sem s návrhy! emoticon

Moni, psala jsem Ti maila ohledně vrácení těch věcí, které jsi mi půjčila na svatbu, tak kdyby byl nějaký srazík, vzala bych je tam.
jinak domeček fajn, dívala jsem se na fotky. jak bude kuchyň, tak už jen podlahy a můžete vybavovat a stěhovat se nebo ještě něco zásadního? a jak se cítíš, maminko? emoticon
25. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik

leni, s tim srazem mi je to jedno, jen ne patky a stredy, ale treba ctvrtky muzu urcite, takze bch byla pro a je mi jedno kdy. V praze nevim kam jit, nejak to tu neznam emoticon ale neco se domluvi.. Doufam ze by dorazila kacka, jirinka a ostatni emoticon

JINAK MAME ZUB!!!! dneska mel jakub svatek a objevil se!!! pravo dole emoticon a brzy tu bude i vlevo dole
25. črc 2010 ve 20:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Miško, taky doufám, že se srazík bude konat. Něco zkusím pohledat.
A kdyby ne, ráda bych viděla tady v Praze Tebe a Martinku. I s Evčou jsem se domlouvala, že bych možná přijela, taky Monči musím vrátit ty věci. A vůbec, asi bych si vás objela všechny, holky! emoticon

Gratuluju k zoubku, to měl Kuba pěkný dárek. A jemu vše nejlepší k svátku, že pozdravuju.
A jak ses rozjezdila autem, jezdíš už hodně sama?

Hezký večer.
25. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
 Ahoj holky!
Hlásím se po víkendu, jsem totálně vorvaná. Celý víkend jsem drhla kachličky v koupelně - stavaři nám VŠECHNY ušpinili něčím mastným a zažraným, takže to vůbec nešlo. Nechala jsem v tý koupelně duši, fakt! Manžel montoval s tchánem nábytek, no mákli jsme si slušně, ale vypadá to, že se nakonec budem stěhovat už teďka v pátek! emoticon Jupí! Celý týden bude mazec - budem postupně převážet věci z Prahy do domečku, ale nemůžeme se dočkat.

Na sraz se moc těším, ale radši bych až příští týden, protože tenhle týden bude fakt mazec... Odpoledne můžu každý den emoticon

Leni a jak se připravuješ na cestu? Kdy vlastně odjíždíte, v září? A jakej byl Počátek - doporučíš? Taky se na něj chystám...

Míšo, gratuluju k zubu! To teď bude Amálka takovej malej ožužlávač, viď? emoticon

Markét, s dědečkem je mi to moc líto, to musí být těžké, když sis jeho poslední rozloučení představovala jinak emoticon Chce to fakt čas a bude líp...
26. črc 2010 v 09:08  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tebet... emoticon emoticon emoticon ja myslela ten sraz v srpnu, tak za 14 dni nejdrive emoticon tak neboj emoticon ted uz to mam stejne nabyte. Jee takze vy se stehujete... budete mit klidek v barackuemoticon
26. črc 2010 v 09:18  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, jj jezdim ted uz v pohode autem sama, jako pres centrum bych jeste nejela sama, ale jinak vsude mozne jezdimemoticon dneska mame s market srazik v metropoli tak tam take jedu emoticon
26. črc 2010 v 11:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, Vládík byl dnes brzy vzhůru a teď přes hoďku spinká. Snad ještě chvíli spinkat bude.
Já jsem pro sraz taky v týdnu a říkám si jestli třeba příští nebo ten další týden. Byla bych ráda, kdyby to byl nějaký den kromě čtvrtka. Rozhodně někde, kde je dětský koutek, jinak bychom to nezvládli. Kami, jasně že s tebuo počítáme emoticon

V pátek jsme byli v těch Varech, s Vládíkem je to boj, ty jednodenní výlety, ale zvládli jsme to. V centru jsme byli jen 1,5 hodiny, pak měl Vašek schůzku v obchodním centru a já si koupila plavky emoticon
fotky na www.vevercata.estranky.cz

Evičko, Vládík celou noc nespí, ale alespoň hned usíná. Jinak se nám prořezala jedna stolička a řeže se další.
Včera Vašek dorazil ve 3 ráno, Vládík se pak ve 4 probudil a v 7:15 už jsme jeli do globusu, tak pak jsme si šli odpoledne lehnout, už jsme to potřebovali.

Ta Itálie vypadá krásně, hlavně ta pláž, máš pravdu, není to ta plná slunečníků a lidí a přitom píšou, že to je blízko do města. My byli v tom San Benedetto del Tronto.

Pavlí, jojo domeček se jmenuje po mě a je o něj veliký zájem emoticon
Řekla bych, že holkám se líbí růžová tak do 12-13, to snad stihnete ne emoticon

Tebet, já si nepamatuji, kde stavíte ten domeček, máš někde fotečky? Jak je veliký?
Zatím prádlo věším venku, nebo v tom třetím pokoji, ale až to bude pokojíček, tak nevím. určitě by se ještě jedno místo hodilo. Možná to budu dávat do zádveří.
26. črc 2010 ve 14:06  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 ahoj holky, kdepak jste všechny. Ani pracující se neozvaly emoticon
U nás dneska bylo krásně. 28 stupňů a sluníčko emoticon
26. črc 2010 v 19:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Jiři, já sem teď nakukovala, ale nikdo tu nebyl.
jak ty s tím srazíkem? Praha není problém? kdy máte tu dovču?
u nás se odpoledne udělalo taky hezky. stavili se kamarádi, tak jsme vyžahli flašku vína ještě ze svatby. emoticon kupodivu ho dost zbylo. a teď už se mi vrátil manža z basketu, tak se mu jdu věnovat.
26. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.