Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
holky pořád myslím na dědečka :-( :-( je mi tak smutno |-| |-| evi něco jsme pročetla: http://choditka.heureka.cz/top-recenze/ spíše se doporučují ty klasické když jukneš na procenta ty tlačící prý hodně padají a je více úrazů tak si vyber :-N
Markétko, až teď jsem si přečetla tu Tvoji zprávu, moc mě to mrzí! ono to bolí moc, chce to čas, aby to přebolelo! drž se, nejsi v tom sama.
Profilova fotka
Leni - francoužština je krásnej jazyk, já jí miluju, i když teď o poznání méně, trávila jsem s ní poslední 2noci a překládala šílený obchodní podmínky do práce :-p Jiři - zase super fotky, Vládík krasavec a pěkně si to kolem domečku zvelebujete ;-) Markét - upřímnou soustrast |-| Sofinka je šikulka ;-) já byla teda taky lenochod, začala jsem chodit až v 17měsících 8-) já na chodítka taky neslyšela žádnou chválu... |-| nevím, jestli jsem chodítko měla, ale problémy s páteří mám, ale to může mít další důvody - sedavý zaměstnání atd. Evi - Sárinka je taky šikulka ;-) my byli dneska na 4měsíční kontrole a Kačka má za sebou první očkování ;-)
Profilova fotka
Markét, na heurece to ale hodnotí lidi, jak byli s daným výrobkem spokojený, ne jak je vhodný na zdraví.. Na všechno jsou různé názory, někdo posazuje děti, i když samy ještě nesedí, někdo je výrazně proti, tak je to se vším, i s chodítkama.. taky nevím, zda jsem chodítko měla, ale mám třeba hodně těžkou skoliozu a v dnešní době má skoliozu snad každej, z čeho to je, to těžko někdo zjistí.. S tím dědečkem mě to mrzí :-( byl nemocný nebo to bylo nečekané? mysli na maličkou, ta ti rozptýlí smutné myšlenky.. Pavlí, gratuluji k prvnímu očkování :-) a jak to Kačenka zvládla? Kolik měří, váží? my jdem na 4měsíční kontrolu příští týden :-) měla nás taky prvně očkovat, ale asi to neklapne kvůli hrozbě těch neštovic :-( Leni, tak jak to vymyslíme s tím srazem? :-) Holky, je konec července, měly bychom vymyslet aspoň týden, který se hodí všem, a pak se dopracujem třeba konečně k nějakému datumu :-D
Profilova fotka
Evi - zvládla... no, dostala hysterák jen jí dr položila ruku na hlavičku :-D ale jinak OK, po chvilce o ničem nevěděla a dokonce dneska nějak rekordně brzy usnula ;-) teplotu zatím nemá, tak snad je vše v pořádku měří 58cm a váží 4,55kg :-) na sraz můžu sice kdykoli, ale účast potvrdím až podle místa a počasí, nechci Kačku trápit v autě bez klimošky |-|
Profilova fotka
Pavlí, no to je dobře, že to má malá za sebou a bez horeček :-) Zrovna koukám, že Sárinka měla už 59cm na tříměsíční kontrole před 3mi týdny, jsem zvědavá, kolik bude mít teď, ale oblíkám už jí i 62/68, s váhou poslední dny docela stagnuje, na tříměsíční kontrole měla 4750g a teď má 4950g, tak doufám, že je to v pohodě. Kačenka bude asi drobek po tobě, viď :-)
Profilova fotka
Evi - já a drobek :-D já jsem taková Droběna, že jsem tuhle do bazénu vytáhla těhuplavky :-D :-p no do mé "výšky" jí teď zbývá přesně metr :-D a do šířky bude určitě po mě, tváře má jak sysel a na stehýnkách pořádné michelinky :-D
Dobré ráno holky :-) Koukám že se sem chodí až večer,když je přes den tak krásně,jen škoda že se to na víkend pokazí.... :-( Leni,takže už chodíte na hodiny francouštiny? To musí být paráda...je to pěkná řeč :-) No jak píšeš Leni,fakt jsem si tady včera připadala jako dobrá ,,bl...,, ale Markétka s Míšou by mohli dávat lekce zase co se miminek,mateřství a těhotenství týče. Ale myslím,že kdyby jsme potřebovali poradit,tak poradí všichni :-) :-N Evičko,pokojíčky máš opravdu nádherné.....hned mi padl první do oka a samozřejmě ten nejdražší......takovou kombinaci bych asi i jednou v pokojíku viděla.....moc se mi líbí x-) Gratuluji k převalení,musí to být potěšující!! :-) Je to šikulka!!!! Pavlínko, také gratuluji k prvnímu očkování! Jinak jsem se chtěla zeptat,to očkování všechno vám poví doktorka? Kdy,a na co?? Nebo si to musí každý zjistit sám? Pavlí.....drobek,Droběna......to opadá...vždyť jsi nedávno porodila...... ;-) Každý jsme jiný....To ze mě bude Droběna hraběna... :-D :-D :-D Snad jsem reagovala na vše...ještě juknu na ,,opět,,krásné fotečky od Jiřinky...a začnu něco dělat ;-)
Jiřinko, krásné fotky....a mega krásná je ta..,jak tam Vládík chodí po silnici v ponožkách :-D :-D !!! SUPER.... ;-)
Profilova fotka
ahojik jirinko, mas krasne fotecky!!!! fakt uzasne!!!!! leni, nejde o tom abys na to skocila presne kdy mas ovulaci, ale ty si tak nekde v mysli muzes rikat treba ted to vyjde, tak proc tech par dnu vzdy minout, ze???? market, boticky?? me prijde ze na to ted moc tlacite... Sofinka je sice spokojena v kolme poloze, to urcite jo, sama jsme ji videla, ale dokud dite nechodi samo podel nabytku(a to Sofi nechodi) tak opravdu ji nevodit za ruce, at je v tom choditku, kde ma oporu, ale za rucicky urcite ne...Vcera jsi mi rekla ze se sama poprve postavila nekde... ale to ji preci jeste nemuzes vodit za rucicku, amalka mi uz chodi podel stolecku(cca 3krucky) ale urcite bych ji jeste nevodila za rucicku., urcite na to neni jeste pripravena a to s emi uz opravdu stavi vsude, leze na kolinkach atd. Kazde detatko kdyz chytnes za rucicky tak ti proste jde, je to jejich prirozeny instinkt davat ty nozicky, to neni o tom ze uz umi chodit, fakt ne. Ja amalku chytla za rucicky na pul roce a ona krasne davala jednu nozicku pres druhou a chtela jit dopredu. nech ji at ti dela vse sama, Sofinka je dost drobounka, takova hr hrrr ale na chozeni to urcite neni, vsak jsme ji videla :-(
Profilova fotka
market myslim si ze nejdrive by ditko melo zpevnit zadicka a z lezeni si sedat atd a to Sofinka preci ani nedela! kdyz si detatko samo seda tak jsou ty zadicka konecne uz pevnejsi.
Profilova fotka
tyyy jo evi uz se pretocila jo? to je super!!! :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás zase konečně dočetla :-) Nejdříve děkuji za pochvalu foteček jak z Loučně, tak Vládíka x-) Kami, určitě Loučeň za to stojí a je i řada krásných výletů kolem. Jinak babička vypadá krásně, to je pravda ;-) Plot se rýsuje, ale trvá to, děláme po kouskách. Evičko, já jsem na Palmové riviéře byla a mě se tam moc líbilo, ale je to taky široká dlouhá pláž, tipické turistické středisko. Možná jste kousek vedle velkého střediska, máš odkaz? Jinak gratuluji k Sárince, je to šikulka x-) Nestresuj se tím přibíráním, my jsme málo přibírali mezi 4-6měsícem. Když by měla málo, tak by ti doktorka doporučila příkrmy. Co se týče toho fenyklového čajíku, tak určitě není na škodu, jak psala Martinka, už kvůli prdíkům, já ho Vládíkovi dávám pořád. To pití opravdu není nutné, ale zase na druhou stranu má čas naučit se na láhev, hodně dětí pak z toho neumí a nechce pít. Evičko, ten první pokojík je úžasný, takový by se mi taky líbil. No jo, ale u nás pak vyhrála levnější varianta |-| Holky, to letí, když už Kačce a Sárince jsou 4 měsíce.
Profilova fotka
Markétko, s dědečkem mě to moc mrzí, určitě to moc bolí |-| Já si na ně taky občas vzpomenu a to už je několik let, co mi oba zemřeli. Jinak co se týče toho chození, tak to Sofince určitě nedovolujte, dokavad nebude chodit sama podél nábytku, je to zátěž na zádíčka i na klouby. Raději to chodítko. Já jsem taky Vládíka do něj občas dala, ale jak začal chodit po dél nábytku, tak už ho nezajímalo. To tlačící má u nás veliký úspěch. Kupovala jsem ho za 500,- a ještě se nestalo, že by přepadl. Leni, škoda že už nebudeš v ochranné lhůtě a nemůžeš otěhotnět hned. Já myslím, že praxi máš a hlavně jsi si práci vždycky našla. Tebet, my máme vše baumatic a dobré, jen trouba peče trochu víc na jedné straně :-| Mám kombinaci horkovzdušné i elektrické. Kačí, já bych vyrazila jak do Malajsie, tak do Dubaje. Dubaj je hodně zajímavá a rozhodně se tam chci vrátit. O Emirátech přemýšlíme na přelomu ledna a února. Jo jinak si nedělej nic z toho, že nevíš, kdy je ovulace, já to taky zjistila až teď od holek ;-) Mončo, určitě jsi se musela moc trápit, když jsi krvácela a přitom doufala, že jsi těhotná, ani si to pořádně neumím představit |-| Hlavně ale, že to dopadlo dobře a můžeš se už konečně opravdově těšit :-) Takže teď budeš i víc sledovat koníka, co .-) Já zvracela jen 1x po tom vypití sladkého na testech na cukrovku, jinak jsem ale byla hodně unavená a motala se mi hlava, byla jsem dost zeslábá. Nejlepší bylo mezi 4-7 měsícem. Jinak Vládík dneska zdrhnul k počítači a koukáme, že sedí na té točící židli :-D Dnes nám zase prospal celou noc. Ale šel spát ve 20:15 a vstával v 6:30 a jindy spí od 19 do 7. Takže u nás vůbec nemá vliv to, v kolik jde večer spát. Včera jsme byli na koupališti a to bylo pádů, má trochu sedřenou nožičku a bradičku a večer si ještě dal doma na čelíčko :-|
Profilova fotka
Koukla jsem na Sofinky fotečka je to krásná holčička x-) Nejvíc se mi líbí v tom kompletku, jak je dědeček s kočárkem. Jinak když spinká, tak mi připomíná Vládíka :-D
Ahoj holky, Markétko, je mi moc líto dědečka. To je vždycky moc smutné :-( :-( Jinka jsem si teprve ted uvědomila, že máš vlastně doma taky Jirku a Sofinku jako já!!! To je docela náhoda co????? Pavlínko, tak asi na tom budete jako my :-) My jsme taky pěkní macíci a nožky máme taky tlusťounké, ale mě se to na malé docela i líbí :-) :-) Evičko, ten čajíček klidn zkus, uvidíš jestli ho malá bude chtít. Ono je každé dítko jiné a některé si ho prostě nevezmne. Ale rozhodně to není na škodu... kor ted v těch vedrech ;-). No a s tou váhou jste teda pěkní drobečci :-) My vás určitě předeženem :-D :-D :-D Jiřinko, Vládík už je kus chlapa, fotečky krásné. Máte moc pěkný bazének, takový veselý!! A koukala jsem taky na ten plot a super. Něco takového by jsme si taky představovali. To si budujete svépomocí?? Nebo máte firmu?? A můžu se zeptat na kolik takový plot vyjde???? Holky jinak jsme dneska byli u doktorky a brala nám krev. No a tak jsem poprvé viděla u Sofinky slzičky.. holky to bylo tak dojemný,. ona totiž jinak skoro vůbec nepláče a když už, tak jen tak pobrekne, ale ted opravdu brečela a slzela a já skoro s ní... je to takovej můj malej kulíšek a vypadala tak nešťsně, že jsem měla chuť dát té sestře facku :-D :-D :-D . No a o víkendu jsme se byli podívat jak se nám staví domeček. To Vám byl takovej prima pocit, že se nám už staví naše hnízdečko... akorát nám to přišlo hrozně mrňavé, jak jsou tam zatím jen cihly :-o :-o Tak už se moc těšíme až to bude hotové... no a zahrada zatím vypadá, že to už nikdy nemůžem dát dohromady :-D :-D
Profilova fotka
Martinko, úplně tě vidím, jak ti je líto, že malá pláče a má slzičky. Ono je to u těch dětí jiný, slzičky jdou jen, když se opravdu něco děje, to ještě i teď u nás. Děláme si to sami a s tou posuvnou bránou nás to vyšlo zatím na 125tisíc. Máme to jen ze předu a tak 2/3 z jednoho boku. Kdyby nám to někdo dělal, tak by to prý vyšlo skoro jednou tolik. Kolik máte m2 ten baráček ? Mě se to zdálo taky strašně prťavý, když jsme stavěli a pak ty příčky. Každý říkal, že máme hrozně malé zádveří a teď se diví, co z toho vzniklo :-)
Jiřinko no právě, já ty slzičky ještě neviděla, tak jsem z toho byla trochu taky lítostivá :-o my máme baráček 160 m2 obytné plochy a zahradu 1000 m2. S tím zádveřím to máme stejné, taky mi připadá, že se nám tam nevejde ani skříň, ale projektant říkal, že prej klidně 4 skříně :-D Tak nevim, asi nemám odhad... a taky mi připadá hrozně malá ta část, kde máme mít kuchyň a obývák... to mi připadá, že se tam nemůžeme vejít :-D :-D Taky by jsme chtěli takový nějaký plůteček a taky jenom ze předu, ale pochybuju, že my by jsme si to uměli udělat sami :-(
Profilova fotka
No to máte obr baráček, my máme obytnou jen 108m2 ;-) Máte to 4+1 nebo 5+1? Váš je patrový nebo bungalov? Podle obrázku asi patrový, viď. Náš obývák s kuchyní má 44m2 a každý kouká, jak je to veliký. Opravdu je to veliký prostor, toho se neboj. Zase umýte něco jiného. Musí se ty stavební firmy něčím živit :-D
Profilova fotka
U nás právě skončila mega bouřka a slejvák
No máme to patrový, 5 +1 + technická místnost. Obývák máme právě taky 42 m2. Tak to jsi mě potěšila, že to u Vás vypadá veliké. Takhle u nás to rozestavěné zatím vypadá jako mini... A jak máte velké pokoje???. Vy máte 4+1???
Profilova fotka
Ahoj holky. Markét, je mi to moc líto, upřímnou soustrast. Jiří, já věděla na 100%, že jsem těhotná, otázka byla, jestli se to udrží, nebo skončím v nemocnici. Proto to byl takový děs. Snad bude vše o.k. Od pondělka bych chtěla zůstat sama. V práci je to teď neskutečná. Je to první červenec, co nám zrušili jedno místo a my prostě nestíháme. Jako stihneme to, musíme, lidi by byli bez peněz, ale je to hustý. Kačí, já vím přesně to co ty. Jako biologii jsem měla v malíku a jsem z lékařské rodiny, ale abych študovala detailně ovulaci a cyklus na sobě, to jsem si nikdy nepředstavovala. Tohle je u každého individuelní a nečíst se to nedá. Je to stejné, jako nechci vědět, kolik tuku se mi ukládá při trávení, a kolik odpadu odchází do střev a podle toho si na talíř skládat potraviny. Nikdy jsem si nemyslela, že se budu muset tak pozorovat. Jo a myslím si, že to není dobré, mám strach z každého zaškrundání v břiše. Kačí, řeknu ti to asi tak. Pokud máte takový sexuální apetit, že se milujete ob den, tak otěhotníš za chvilku ( upřímně, já tohle nezvládám), pokud je vše v pořádku. Jinak je to buď náhoda, nebo budeš muset začít detailně pozorovat sama sebe. Pokud máš pravidelný cyklus, tak to bude pohoda, pokud jako já od 30 do 80 dní, tak to prostě nedáš Holky, dáváte mi spoustu inspirace na děti, ale málo na dům. Já musím nejdřív zahnízdit. Takže mi laskavě pošlete i fotky domů, zahrad, atd. :-D :-D :-D Dnes volali z Aska, že došla dvířka. Říkám ano a kdy to přijdou namontovat. Paní se zarazila a říká a Vy to máte s montáží ??? Si ze mně dělají srandu nebo co. Jo a zpátky k dětem. Dnes mi volala jedna z mých dvou nej kámošek, blond družička, že gratuluje a že je ve čtrnáctém týdnu. Já se radostí snad po. Pokud vše dobře dopadne, budou od sebe o dva měsíce..............a zase budu dědit:-D . Konečně na sebe budeme mít čas. Tím, že má už pětiletého chlapečka jsme se teď dost míjeli. Ta má kolegyňka a dnes už můžu říct, že také fakt kámoška, mé holčičku skoro tříměsíční, no a Vy o tom se nemusím ani zmiňovat. To už musím zvládnout vše.
Profilova fotka
ahojky holky my měli super den :-) malá mě asi chce zlikvidovat :-p :-D vsáváme ted v 5 :-p a přes den spala sotva hodinku a půl 8-( trhla nespací rekord :-D :-D ale byla hodná x-) odpoledne jsme vyrazili na nákupy ikea,tesco,zličín jirka koupil boty na svatbu :-) já sofí světříkové sváteční tričko také na svatbu :-) a jim jsme koupili skleničky ještě k tomu co pro ně máme 8-) dali jsme si makáče a malá od půl 7 chrní x-) děkuji všem za projevenou soustrast |-| |-| nebyl nemocný poslední týden nejedl nepil to že odešel je normální ale chování jeho rodiny ne :-( :-( ani nebude pohřeb ;-( ;-( prostě tohle mě mrzí nejvíc hodně tím trpím |-| pavlí gratuluju ke kontrole malá je šikulka jak zvládla očko :-) máte krásné míry i váhu :-) ke srazu fakt nevím něco navrněte musím podle šichet jirky pak máme tu svatbu a pak to chorvatsko =-) takt o bue asi těžké... :-| :-| míšo k botičkám mi nemusíš nic vysvětlovat...jsme se pouze ptala v obchodě a poptala se k do tmu opravdu rozumí a nevodím jí tak pořád občas ;-) pokud sama chce je na to asi připravená ;-) jiřinko do chodítka dávám minimálně,ale je v něm štatsná :-N fotečky parádní x-) babička fakt nevypadá jak babička :-D marti také jsem jukla na sofinku je kouzelná a veliká x-) x-) jinak náhoda to je 8-) :-o :-o :-o :-D jé domeček to musí být podívaná :-) ;-) moni jak je těhulko to je super ty dědičko :-D :-D hlavně že budete mít miminka stejně staré kdy máš vůbec termín??? =-) x-) leni kačko ovulaci vůbec neřešte o tom to není 8-) já kdybych neměla zdrávku tak to také nevím a poprvé když jsme se snažili tak to prostě bylo v nějaké dny a povedlo se ;-) ;-) až sofinka byla fakt plánovaná a v ten den se zadařilo ;-) ale učitě chyba že to nevíte to není :-N milujte se jak chcete o tom to je!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
Mončo, to jistě zvládneš :-) Je to fajn, mít kolem sebe maminy kamarádky, mě to moc pomáhá. No a my se taky můžeme občas vídat ;-) Já pochopila, že víš, že jsi těhotná a do toho jsi krvácela, muselo to být pro tebe hodně těžké. Zahrady zatím nikdo moc z nás neřeší, to jsi zase ty jediná, kdo má zahradu v docela fajném stavu :-D Martin, pokoje jsou malé, ale nám to stačí. Taky bych si to dovedla představit větší, ale už je to zase o penězích. Pokoje máme: 12,5 + 14,5 + 11 m2. Koupelna 9 m2 + toaleta. Máme ještě malou technickou místnost. Jo a ten obývák s kuchyní prý není 44 ale 40 m2, takže to máte ještě větší ;-)
Profilova fotka
Nové fotky dole :-) http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
Martin, máme tenhle domeček s tím, že ty rozměry pokojů máme o malilinko větší, jak jsem psala: http://www.levnedomky.cz/typy-domu/ka...
Profilova fotka
Marti oni lidi mají na pohřeb různé názory. Já osobně nejsem pro pohřeb. Dědovi jsme ho také nedělali. Největší utrpení pro pozůstale mi přijde smuteční hostina. Jíří, co povídáš. Vy máte kurt, Evka dláždí cestu a Markét už tam má bazén :-D
Profilova fotka
Jojo Mončo, to máš pravdu, ale kde je nějaká zeleň, kytičky, stromky :-. Markét, tak to je super, že vás Sofinka nechává takhle nakupovat, my si o tom můžeme nechat jen zdát. Zítra jedeme do Varů - původně to měl být výlet po kolonádě, ale bude asi lejt, tak taky skončíme v nějakém nákupním centru :-| Vašek tam jede služebně. A udělá v tom chodítku nějaké krůčky? Vládík si v něm vždycky jen chvilinku hrál a pár krůčků dělal jen chvíli, pak se mu tam už nelíbilo. S tím pohřbem to vidím tak, ať každý dělá tak, jak chce. Zatím jsme pohřeb vždycky dělali, ale chápu, když ho někdo nechce. Mončo, fotečky z baráčku super, už aby jste tam mohli vidět, viď. Zasmála jsem se, jak byl táta ve vaně a hlavně ve sprše :-D baterii máš před oknem, jde ti okno v pohodě otevírat? Nám by to právě nevycházelo, tak jsem musela dřez posunout
Profilova fotka
mon :-D :-D :-D http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... hustýýýý :-D :-D jedete fakt rychle ;-) ;-) no jo jenže u nás ten pohřebnení proto že baička našla doma jen 12 tis, =-) že na to nemá a mého tatky dědova syna se nikdo neptal :-( :-( a on by si pro svého tátu pohřeb přál ale ted už smůla |-| |-| spíše mě mrzí styl rodiny ale do toho bys musela vidět |-| |-|
Profilova fotka
jiřinko zatím moc krůčku neudělá ;-) spíše točí volantem pouští melodie :-D :-D atd...o pohřbu jsme s evyjádřila výše :-( jj nákupy zvládáme super x-) x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?