Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Moni, moc moc mmoc moc blahopřeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je opravdu super zpráva!!! Já věděla, že Vám to vyjde!! Prostě to malé se chtělo nastěhovat až do baráčku no!!
20. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Stihla jsem vás dočíst a reagovat stihnu jen na Monču.
Já si pořád říkala, kde je ta novinka emoticon
Mocinky gratuluji a přeji hrozně moc štěstíčka a zdravíčka. Jen se opravdu hlídej a nenervuj.
Musím přiznat, že mi ukápla slzička, když jsem to četla, jsem za tebe moc šťastná emoticon
20. črc 2010 v 19:04  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

teď jsem vás v rychlosti prolítla, napíšu později..

Mončo, bombaaaaaaaaaa!!!!!!! emoticon strašně moc gratuluji, mám ohromnou radost, normálně mi buší srdce, naskočila husí kůže a slzím, to je tak krásná zpráva, sstrašně moc ti to přejí!!!! jupííííííííííííííí emoticon emoticon emoticon
Ze zvracení si nedělej hlavu, já taky nezvracela ani jednou ani trošku špatně mi nikdy nebylo, vlastně jsem celé těhu v podstatě ani nevěděla, že jsem těhu a přesto vše bylo v pořádku, takže neboj emoticon
A za tu fotku hned po početí budeš jednou určitě ráda, krásná památka emoticon
20. črc 2010 v 19:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 moni nenapíšu ti to protože by ses nervovala třeba ještě víc.. emoticon bud v klidu užívej si to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nemysli na nic zlého tatínek je výbornýýýý emoticon emoticon emoticon
20. črc 2010 v 19:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Holky, děkuji moc. J8 netušila, že je srdíčko vidět tak brzo. Je to tak zvláštní.

No Evi, mně jako divně je. Strašně mně bolí kříž, myslela jsem, že to přijde až s pupíkem. Je to podobné, jak u těch ledvin. Nechám si pro jistotu udělat tes. A jsem unavenější. Ale jinak si myslím, že se spíš moc pozoruji.

Markét, dobře, ale klidná nebudu do té doby, dokud mi dítě nepůjde na vysokou………..a možná ani potom ne. Asi budu nesnesitelná matka emoticon . Jo a Pavlovi se zdálo, že dával prcka čůrat u nás na zahradě a držel mu pindíka, takže měl předtuchu na kluka emoticon
20. črc 2010 v 19:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 já budu taky reagovat jen na Monču emoticon to je fakt bombová novina, gratuluju emoticon emoticon emoticon
moc vám to přeju a držím palečky, ať je všechno v pořádku emoticon
já taky nezvracela a ani mi to nechybělo emoticon emoticon hlavně buď teď v klídku a žádné nervy s řemeslníkama na domečku emoticon
20. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Fsvojap děkujeme. Stěma řemeslníkama to bude asi trochu složitější. Asi jim rovnou řeknu, že jsem v tom a ať mně neštvou emoticon
20. črc 2010 ve 20:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni já to nemyslím zle nechci tě strašit víš emoticon předtucha na kluka emoticon emoticon jinak s tím strachem to máš tedy pravdu emoticon ten strach je tu pořád a bude semnou asi do konce života....a řemeslníkům to řekni at si dávají bacha emoticon
20. črc 2010 ve 20:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 emoticon

Jo a mám pusu plnou oparů a popraskané rty, raději si na to nic nedávám. Kolegyně mněla na začátku těhotenství to samé. Ale to není žádná trága, jen je to nepříjemné.
20. črc 2010 ve 20:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni to jo někdo má toto já zase obě těhu na začátku promarodila chřipkou tu jinak nemívám emoticon je to jak je snížená imunita změna hormonů atd ..nic na to nedávej to je nejlepší...
20. črc 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

Moni, já to tušila, jak jsi tu včera psala, že máš překvápko!
mám obrovskou radost a hrozně Ti to přeju! držím palečky a modlím se, ať je vše v pořádku a brzy se těšíte z krásného a zdravého prcka! emoticon
já tipuju klučinu! emoticon
20. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ja musim vedet kolikaty den cyklu se to asi povedlo emoticon pak urcim zda to bude holcicka nebo chlapecek emoticon
20. črc 2010 ve 22:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 No já to vidím následovně, pokud se to povedlo přirozeně, tak to bude nejspíš holčička, protože to bylo před ovulací a holčičí spermije jsou pomalé, ale dlouho vydrží čekat, no a pokud to bylo inseminací, tak to těžko říct, protože to ty mršky tam byly nastejno přímo při ovulce, ale pokud je ta teorie pravdivá, že kluci jsou rychlejší, tak to bude kluk.. tak a je to emoticon

Jdu si vás znova dočíst, už si nepamatuji, na co reagovat..

Jooo a mám nový sortiment dětských pokojíčků, musela jsem je hned šoupnout na eshop, jsem z nich po.., asi vyklidím z děcáku bordel a už ho malé udělám emoticon tak se na ně taky mrkněte, co na ně říkáte emoticon
20. črc 2010 ve 22:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 hele evii neplet se do me techniky emoticon
20. črc 2010 ve 23:17  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, no pokud nemáte ty zástěny až na zem a netěsní to, tak je tam něco špatně..to by přece být mělo.. nechceš pro jistotu zavolat tomu dodavateli, třeba je to zralé na reklamaci..ale spíš si myslím, jestli nemáte jen ty panely nějak špatně namontované, je divné, že není na zem ani jeden. K té vodě ve vaně, mně to ze začátku taky trochu vadilo, ale teď už vůbec, prostě jí nahrnu houbou k vpusti a co zbyde, s tím se nestresuji emoticon

Markét, tak to jsem ráda, že ten trajekt na Sardinii je v pohodě, já právě měla strach, jestli by to nehoupalo nebo tak, ale pokud je takto velký, tak to je paráda. Já našla nějaký na 6h, ale ono záleží, z jakého a do jakého přístavu jede, stejně i těch 6h je dost, když se k tomu připočte ještě čas na těch 1000km autem do Itálie. Co jsem našla tu Palmovou rivieru v Itálii, tak to je taky 1000Km, tak letos asi zkusíme to, a když to bude v pohodě, tak na jaře dáme tu Sardinii emoticon U nás je taky krásně, to je bez pochyb, ale mně moc chybí moře, už se ho nemůžu dočkat..

Tebet, k těm spotřebičům, my vše kupovali s kuchyní od Oresi, protože v té chvíli to vyšlo velice výhodně a dokonce líp než na netu a máme myčku, mikrovlnku, troubu, indukční desku a troubu od Zannusi a spokojenost veliká, zatím žádný problém. A spotřeba asi taky skvělá, protože nám teď ČEZ vrátil 15tis přeplatek za elektriku emoticon Je super, že se už budete stěhovat, určitě se moc těšíš, viď emoticon

Kačko, no teda, máte vybrané krásné destinace na dovču, hned bych jela taky  A co je ta vaše obvyklá destinace, jak jsi psala? A kdy vlastně chcete jet?

Martinko, prohlídla jsem fotečky, malá je úžasná, roste před očima beruška malá emoticon A tobě to taky moc sekne a pecka je ta fotka s babičkou ve stejných šatech, jste kočky emoticon
S tím čajíkem jsi mě celkem nahlodala, ale já si furt říkám, jestli to není pro sárinku zbytečné, to do ní lejt, když si o kozu i ve vedrech neřekne dřív než po 2-3 hod a čurá dost, tak má snad tekutin dost.. a prdíky naštěstí měla jen v šestinedělí, teď jím naprosto vše i pálivé atd a bez problému emoticon

Míšo, sorry emoticon já tomuhle taky věřím, jen škoda, že si nejsem jistá, jak to bylo u mě, abych si to ověřila emoticon

Jdu pomalu do hajan, dobrou noc emoticon
20. črc 2010 ve 23:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

dneska ráno mi umřel dědeček emoticon emoticon sofinky pradědeček emoticon emoticon jsme hotováá emoticon emoticon

moni také tipuji holčičku emoticon
21. črc 2010 v 10:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj děvčata, po delší době jsem nahlédla, protože se mi zdálo, že Magnolie nebyla dlouho na střeše, a co nevidím. emoticon
Milá Moniko, moc Ti to přeji a hlavně Vašemu děťátku, protože bude mít určitě super mámu.(i tátu)
Ono to tak bývá, že když se člověk jakože smíří s tím, že to bude dlouhá cesta, tak to najednou jde samo. Takže dávejte na sebe pozor a nenervuj se na stavbě ani v práci, a užívej si těch 9 měsíců. Pro mě to byly nejhezčí měsíce mého života. Takhle hezky jsem se potom už nikdy necítila.
Murynko, upřímnou soustrast.
21. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
 Ahoj holky!

Moni, trochu jsem četla zpět a po tvých problémech vám oběma s manželem moc gratuluju!!! Hlavně se nepřepínej na stavbě, ono se to nezblázní!

Markét, to je mi moc líto, upřimnou soustrast. To je nemilý, chce to hlavně čas a bude líp... emoticon
21. črc 2010 v 10:39  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky emoticon
Moni....no to je úžasné!!! Nechtěla jsem se ptát,když jsi napsala o nějaké novině a potom si se k tomu nevracela...čekala jsem co z tebe vypadne.....a ono ejhle.....vypustila jsem slzičku..... emoticon Moc VÁM gratuluji a přeji hodně zdraví........Mooooooooooooooooc ti to přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Markétko....je mi to líto... emoticon ...............zvládni to.

Evičko,kde najdu ty dětské pokojíčky,?? Jinak naše obvyklá destinace je Egypt... emoticon ,já jsem tam byla vždy spokojená a je tam krásné moře a hezké hotely. Chceme letět září/říjen.

ovulace inseminace, = ještě tohle bych potřebovala vysvětlit..... emoticon opravdu mě tohle nikdy nějak moc nezajímalo a nechtěla jsem z toho dělat hodiny matematiky emoticon emoticon
21. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 kaci....ovulace- jsou dny kdy muzes otehotnet behem tveho cyklu.... tvuj cyklus ma cca 30dni a na zacatku se uvolnuje vajicko a putuje vejcovodama a az doputuje nakonec tak prezraje a je menstruace. kolem 12-15dne cyklu je nejvyssi sance na poceti, kdy je vajicko pripraveno, pekine dozrale a ceka na spermie emoticon to je ovulace, jsou i ovulacni testy. Ja jsme otehotnela 11den cyklu, cykly jsem mela 27dni. a inseminace je umele oplodneni emoticon
21. črc 2010 ve 12:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kacko:Intrauterinní inseminace
Inseminace je zavedení spermií do pohlavního systému ženy. Je historicky první užívanou metodou umělého oplodnění (asistované reprodukce).

Běžně je užíváno dělení na inseminaci homologní (insemination from husband) a inseminace dárcem (insemination from donor). U inseminace homologní se zavádějí spermie manžela (partnera). U inseminace dárcem jsou zaváděny spermie dárce.

Metoda je tedy použitelná na vlastní či darované spermie ze strany muže, ale pouze na vlastní vajíčko ze strany ženy, což je jeden z rozdílů oproti In vitro fertilizaci (IVF, lidově „oplodnění ve zkumavce“). U IVF je také možnost darovaného vajíčka.

Nejčastějším způsobem inseminace je intrauterinní inseminace. Spermie se zavádí přes hrdlo děložní (cervix) do dělohy. Typické užití je při nepropustnosti cervikálního hlenu.

Je také možné zavádět spermie pouze do pochvy. To lze provádět v indikovaných případech injekční stříkačkou bez pomoci zdravotníků. Přistupuje se k tomu při nemožnosti pohlavního styku (psychika, úrazy atd.)

Zdravá žena by měla po intrauterinní inseminaci otěhotnět nejpozději průměrně asi po sedmi cyklech. Pokud se tak nestane, je možné uvažovat o další metodě asistované reprodukce, tedy o IVF.
21. črc 2010 ve 13:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 a ovulace tu já mívám hoodně pozdě obě těhu jsme otěhu až 27DC kdy normální žena začíná menstruovat já teprve měla ovulaci poněvadž jsme měla a i ted mám dlohé cykly 40-43 dní emoticon emoticon ovulace bývá v půlce menstračního cyklu pokud nedojde k oplodnění za 10-14 dní od ovulace dochází ke krvácení....
21. črc 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Holky,děkuji za vyčerpávací odpovědi....snad to pochopím emoticon .....jsem asi za pěknou blbku,ale fakt mě tohle nikdy nějak moc nezajímalo.... emoticon
21. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 kaci a vy se nesnazite o mimi, ze nevis kdy je ovulace emoticon
21. črc 2010 ve 13:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

dneska byl zase pěknej pařák, celé odpoledne jsem byla u vody, tady u toho rybníka kousek od nás a po práci tam za náma přijel tatínek a váleli jsme se tam do teď.
A novinka dne: Sárinka se dnes poprvé zcela přetočila ze zádíček na bříško!!!! emoticon Jo, a pak sama po chvli zase zpět na zádíčka, nestačila jsem zírat emoticon Jak ležela se mnou na dece a kolem toho bylo tolik na koukání, tak jí to šlo úplně samo, ani se nevztekala, nic, mám radost emoticon

Markétko, to mě mrzí, upřímnou soustrast emoticon

Kačko, ty pokojíky mám na svých stránkách, písnu ti odkaz do IP.
21. črc 2010 v 19:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evičko malá je šikulka emoticon emoticongratuluji. my si začínáme stoupat u stolu emoticon emoticon hrůza emoticon

zítra jedeme koupit první botičky na chození emoticon emoticon jelikož chodí emoticon emoticon a pořád chce za ruce to prý není moc o.k tak jsme byli nucení koupit chodíítko ač jsem se mu bránila emoticon ale sama míša ví jaké je to šídlo emoticon takže má chodítko hraje má tam volant je vysmátá ale ted ty botičky emoticon emoticon rybníček závidím my den na prd já jsem byla smutná emoticon
21. črc 2010 v 19:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky,
stihám vám poslat jen odkaz na nové a poslední fotečky ze 14. měsíce:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/14_-mesic

Zítra budu mít čas za vámi kouknout
21. črc 2010 ve 20:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, no tak to je Sofinka rychlík s tím chozením, to je hodně brzo,co? To jsem ani nevěděla, že za ruce to není dobré, slyšela jsem spíš hodně negativných názorů na chodítka.. že prý lepší jsou takové ty jen opírací, jako má třeba Vládíček, jak se to tlačí před sebou. Jé, Sofinka bude mít první botičky, tak dobře pořiďte emoticon

Jiřinko, zkoukla jsem fotečky, parádní, pobavila mě ta s Vládíkem od čokoládky, šikulka emoticon Všimla jsem si, že už budujete plot, moc hezký emoticon Jo a babičku bych na babičku teda rohodně netipovala emoticon
21. črc 2010 ve 21:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi není brzo jirka chodil v 8 měs emoticon emoticon takže bude akční po něm já byla lenochod emoticon

hele ber to tak my jsme generace co vyrostla na chodítkách a jsme nějak nemocní emoticon emoticon postižení to je prostě doba..na něco se nadávat musí emoticon a názory se liší jako na vše ostatní emoticon za ručičky se vodit nemá to píšou v každé knížce a fyzioterapeuti říkají že se tim bortí páteř emoticon tak co je lepší radši jí dám chodítko na kterém jsme vyrostla i já a jsme zdravá emoticon
21. črc 2010 ve 21:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

tak jsem měla konečně trochu času se podívat, o čem jste psaly. jsem teď každý večer někde byla a dnes jsme měli s Ádou první hodinu francouzštiny. docela nám to i šlo, baví mě to, jen ta výslovnost je těžká! v srpnu budu možná chodit ještě k jedné klientce.

Moni, furt na Tebe myslím a mám radost, že to klaplo! budeš na rizikáči nebo chodíš do práce?

dnes bylo horko, tak mimina se asi čvachtaly, co? musím skouknout fotky

Evi, díky za odpověď ohledně toho úvazku. zítra bude účetní v práci a dohodneme se. dovči mám i tak dost a ten půl úvazek si můžu rozdělit podle potřeby a domluvy s holkama..

Kači, neboj, já se taky v těch miminkovských a maminkovských starostech tolik neorientuju. o ovulaci něco vím, ale na holky nemám! Miška a Markétka mají fakt přehled, klobouk dolů, pak se u nich budu školit! emoticon
normálně mě tady holky už na ty děti lákají! emoticon po Paříži už o tom budu pomalu přemýšlet, ale spíš bych nerada otěhotněla hned po nástupu do nové práce, asi budu muset tak půl roku počkat. emoticon

Míšo, je jasné, že je fajn, když holka ví, kdy má ovulaci. já to asi cítím podle bolestí a hlenu, ale přesně nevím a chtěla bych to nejprve zkoušet přirozeně než na to nějak tlačit s tím, že na to hupsneme zrovna když bude ovulace. to mi přijde takové nucené.
21. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.