Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky. Tak nám zůstává voda přesně v těch místech, co Vám a trochu mně to štve. Zástěny až na zem nemáme a to mně štve taky. Už jsem je to nechala dvakrát předělat a prý to nejde. Byl s tím celkem problém. Pořád nám tekla vana, ale hrozně, totálně vytopená koupelna. Tři chlapi leželi pod vanou a nic, už jsem se bála, že jsou blbě trubky pod obklady. Nakonec Pavel zjistil, že nejsou utažené hadičky, které přivádějí vodu do kohoutků. Pokud byly kohoutky v klidu dobrý, ale jak se to přišouplo ke stěně,, tak se ty hadičky zmáčkly a začala crčet voda. Fakt jsem z toho našeho obkladače měla poslední týden dost. Řekl mi, že sprcha je blbá a nejde smontovat, tak to pak dělal táta s Pavlem a šlo to. Akorát máme fuky u zdí, takže není zakotvená, je to dané součtem nerovností sprcháče a zdi. No nervy.
Ahoj Mončo!!!! :-) Je fajn že sis pěkně odfrkla v přírodě a bez městského ruchu! No a co jste dělali celou dobu na chatě? U vás na baráčku se pracovalo? S tou vanou je to docela blbé...,ale snad to má řešení ,ne? Jestli máš nějaké nové fotečky,tak šup s nima do albíčka,jsem zvědavá ;-)
Profilova fotka
ahojky holky :-) mrcha dorazila včéra večer v plné síle :-D :-p ale až 41 DC 8-( 8-( opět budu mít dlouhé cykly :-( :-| kačko jj moc jsme si to užili x-) x-) mě ta bobová dráha nenadchla :-N tak jsem ani nešla co vy už máte nějakou dovču co bydlení?? :-) evičko tedy měla jste to náročné ale hezky jste si to užili :-) x-) malá je hodná za to bud ráda..to se potom o druhém dítku mluví opravdu jinak ;-) ale nemám naději že by i to druhé bylo hodné :-D takové štěstí já mít nebudu :-D ale co aspon poznám opačné miminko a počkej až bude k sežrání až na tebe bude natahovat ručičky x-) x-) dělat papa obejmout tě kolem krčku výskat když tě vidí x-) to je potom nádhera x-) x-) včéra jsme mluvila o sardinii s jednou paní byli tam nedávno trajektem jeli 8 hod ale říkala že tedy pohoda autem dojeli asi 1000km a pak tím trajektem prý 9 patrová lod s obchody bazénem atd tak říkám že bych s dala říct ale rozhodně až malá bude větší myslím že je to rozumný takto malou sárinku netrápit a dojet jen do itálie ;-) užijtese si to tak jako tak já bych ani k moři nemusela když vidím jak je krásně i tady :-N a moc jsme si ten víkend užili x-) jinak na maé to opravdu nic nezanechalo je to můh dráček :-D x-) ted se naučila plazit jazyk je s ní sranda :-) moni to je dobře že jsi živá zdravá :-) hezky odpočívej a těším se navnadila si me hodně :-D :-D
Evičko, já jsem také četla že i vy jste si pěkně užívali a hlavně malá jak dlouho vydržela a byla hodná a potom i krásně spinkala...opravdu jak jsi psala......klidně takových dětí i pět,pokud by byli všechny takhle hodný jako Sárinka..... Ahoj Markétko, no tak mrchu máš.....a je už větší klídek,viď? ;-) Bylo to vidět na těch fotkách jak vám je všem třem krásně... :-) Dráha je pěkná..,ale vcelku pomalá,ale co na jedno svezení akorát....My dovču tak nějak máme...máme nějaký typ asi na dvě destinace,ale myslím si,že skončíme stejně v té naší ozkoušené... :-) ....uvidíme....
Profilova fotka
Ahoj holky! Jiřinko, díky za odkaz, ty fotky jsou nááádhernýýý! Ty brďo fakt mi spadla čelist! Moni, my se ještě neznáme, ale z IP už trochu jo ;-) Moc se mi líbí Tvoje album na střeše, pořád na něj koukám a tak se hrozně těším na nový fotky. Vy jedete jak ďas, to je skvělý. Kdyby to šlo takhle bezvadně našim stavařům, tak bydlíme už rok! Ta vana musí bejt úžasná! Už jste se v ní koupali? Jinak novinka, do konce srpna se určitě stěhujeme, jupííí, už to bylo nekonečný. Holky, chci se zeptat, jaký máte spotřebiče v kuchyni? Sháním troubu a vestavnou mikrovlnku - bílé sklo. Líbí se mi whirpool, ale nemám s ním zkušenosti. Tak jen taková malá aknetní otázečka :-D Muryko, tak všechno dobře dopadlo, to je dobře, viď? Fotky ze Špindlu super, jsem dostala chuť na buřta, sakra! Příroda je tam fakt nádherná a ten vzduch! To musela Sofinka spinkat jak když jí do vody hodí!
Profilova fotka
*anketní samozřejmě 8-(
Profilova fotka
Jo a už jsme konečně navštívili Lutz celej a jsem trochu zklamaná. Je to jak Kika a taky celkem drahý. Na to, jak jsou tam některý věci nehezký, jsem až čučela na ty ceny. Ale textilie vedou, ty maj fakt vychytaný. No nic, já zůstanu asi věrná Ikee 8-)
Profilova fotka
kačko jj užívali jsme si to i manžel byl úplně jiný než doma vypnul od starostí prostě pohoda klídek :-) x-) x-) jinak za mrchu jsem nesmírně ráda jsme si oddychla a spadl šutr že jste ho musely slyšet :-D =-) :-D a jaké tipy povídej?? tebet jéé super moc gratuluji já mám všechny spotřebiče přes net a skoro vše baumatic ;-) takže neporadím :-| ten Lutz všichni o něm mluví a mě to fakt neláká :-D :-D
Profilova fotka
Právě přes net je chci taky objednat, vyjde to mnohem levněji. Ale ráda bych na ně předem mrkla. Baumatic máme digestoř - tu kulatou se sklem. Je nejhezčí x-) A Markét, jsi s nimi spokojená? Troubu máš horkovzdušnou?
Markét......já slyšela už jen takové doznění toho kamene... :-D :-D ;-) tipy jsou buď....Dubai,nebo Malajsie...na Srí Lanku je bohužel pozdě (očkování a období dešťů)....ale tohle je ještě nejasné...uvidíme jaké budou zájezdy v září tak potom po nějakém sáhnem ;-) ale to vám eventuelně napíšu do IP.......... tebet - co se spotřebičů týče,tak jsme objednávali také přes net, ale nejdřív jsme to jeli zkouknout...mikrovlnku vestavnou máme,ale nevím ani jakou značku....nějak jsem netrvala na nějaké specialitě,stejně tam jen ohřívám...,gril mám v troubě,tak co...Jinak gratuluji k stěhování,už se určitě musíte moc těšit ;-) Jinak ten Lutz mě nepřijde jako Kika,možná některým sortimentem,ale organizačně a systematicky ani ne....ale to je věc názoru... :-) Já třeba byla dvakrát v životě v Ikee,protože mě nějak nikdy nenadchla a nenadchne :-) Někdo tak jezdí rád a vybavuje z toho celý byt :-) Je toho dnes tolik,že si každý může vybrat podle svého gusta a finančních možností..... :-) ;-)
Profilova fotka
tebet ano horkovzdušnou a jsem spokojená jak s ní tak značkou ;-) kačko páni malajsie hmm to bych si nechala líbit :-D :-D ale ted si nechám zajít :-p jinak co se Ikey týče také bych tam nevybavila celý byt mě se tam ty věci moc nelíbí takové pidi :-N ale třeba doplňky atd mají super :-) vázičky tam kupuji obrázky...atd ale jinak jsem vše skoro kupovala ve scontu :-)
Profilova fotka
Přesně tak jsem to myslela - sortiment mi přijde podobný, jako v Kika. Ten obchoďák je ohromnej, to se srovnávat určitě nedá :-o Wow, tipy na dovču máte supr. Ta Malajsie je parádní, ta by mě lákala! ;-)
Článek se načítá
Markétko, také mám horkovzdušnou a je to opravdu paráda.....jen když jsem v tom dělala první buchtu...,tak jsem ji grilovala... :-D :-D Jinak jak píšeš....Ikea je dobrá na takové ty sarapaťičky... ;-) co máme my ženský rádi. Tebet - a mají tam dobré menu... ;-) Hned mě tam oslovil dobrý salát s ogrilovaným masíčkem... x-) - velká porce a moc chutné! ;-)
Profilova fotka
Tak postupně dočítám. Ve wordu si postupně budu psát reakce na Vaše příspěvky. Tak především vítám nově přichází a prosím Tebet o odkaz na fotky. Myslím si, že ten hotel byl snový. I pře to, že nemá X hvězd a pozlacené kliky je nádherný, perfektně řešený, prostě ráj. Už se na takovou dovču asi nepodíváme. A hned reakce na Lenči otázku, kde vzít na dům i cestování a nekrást? Leni nevím, intenzivně se snažím, na to přijít. JInak Leni to opravdu byli ty lidi, co jsme u nich byli na víkendu. MNěli podobné plány a starosti jako my. Strašně fajn lidi. Na pohřeb jsme nakonec nejeli, mněli to v kostele a s uložením do hrobu, tak Pavel řekl, že tam prostě nepojedu. No, byli jsme za ní teď v pátek ve Vlašimi. Zašli jsme na obídek, pak na hřbitov( jako síla, myslela jsem, že to se mnou sekne) a pak jsme šli na koupák a povídali si. Je to strašně statečná holka, obrátil se jí život úplně naruby. Je učitelka, tak má prázdniny, neumím si představit, zažít něco podobného a jít do práce. Míšo s tím břichem si teda užíváš. V tom vedru to musí být opruz. Snad už se to brzy zahojí. No a co ty zuby? Teda ty máš fakt pech. Teď si to vybereš a až do důchodu budeš v pořádku. Že se doma hádáte, je mi moc líto. Tebet, kdyby naši řemeslníci makali jak mají, tak už jsme bydleli v květnu. Teď o víkendu budou dělat v domě stěrku a pak v týdnu podlahy. Musím si dobře rozvrhnout peníze, abychom vůbec vyšli. Ještě potřebuji nutně koupelnový nábytek a umyvadlo. Jo a jsme cu grunt. Fakt síla. Holky gratuluji k obracení, koupání a objevu dvou ručiček. Markét budu držet palce, aby se játra hodila do klidu. Se srazem souhlasím, termín nechám na Vás. Aspoň se rozloučíme s Lenčou. Evi, jak to dopadlo s neštovicemi a Kačko s reklamou. JInak já jsem v práci po dovolené a jsem z toho na prášky. Ještě jsem vyfasovala informace, fakt síla. Tento týden si neoddychnu. Chtěla jsem Vás holky poprosit, jestli mi všechny pošlete fotky do IP + hesla. Od Jiřinky mám. Z textu se to špatně vyzobává. Děkuji.
Profilova fotka
Okka - jj, to je pravda, a víš co se mi tam moc líbilo? Ten panel v restauračce za obsluhou - takový to lístečkový plexisklo :-D No nic, to jsme trochu odbočily...
Mončo..,tak to mě docela rozesmálo,jak píšeš že vše píšeš do Wordu... :-) Je toho moc,co? I já jsem kolikrát nestíhala....Já mám také tu samou otázku.......kde na to vzít a nekráct.... ;-) ???? No jo,někdo to štěstí má dřív,někdo později a někdo také vůbec...buďme rádi za to,co máme.....ale to krásné láka....a kde na to vzít...ach jo... 8-( Moni,na reklamu jsem nejela.....měla jsem v práci dlouho auditora......,tak snad příště,pokud mě pozvou ještě na něco 8-) Jinak s tou prací tě chápu...každý návrat do práce z dovolené je hotové peklo! Člověk neví kam dřív skočit...,proto poslední den dovolené už přemítám jak moc budu mít zavalený stůl a co mě čeká atp... :-p Tebet - přesně vím.....ani jsem nemusela dočíta....koukala jsem na to skoro celou dobu když jsem čekala na jídlo. :-) A ještě jsem koukala na to ,,jako,,dřevo z čeho mají udělaný ten bar,jak to také dávají na vše....jsou z toho obývací stěny,podlahy ,desky do kuchyně,linky.... :-D :-D ale je to tam hezké. Hlavně ta kuřácká restaurace není vůbec cítit....
Ahoj holky!!! Tak já tyto dny naprosto nestíhám, mám tu na návštěvě mamku tak pořád někde couráme s malou a já se vůbec nezastavím.. Malá je pořád moc moc hodná. je to moje zlatíčko!!! Kdyby jste se chtěli podívat, tak tady jsou nové fotky. http://martas239.rajce.idnes.cz/Sofin... http://martas239.rajce.idnes.cz/Sofin... Taky jsem chtěla všem poděkovat za přání k svátku :-) Murynko, koukala jsem na fotky ze Špindlu a normálně jsi mě navnadila, že bych nejradši vyrazila též!! Fakt super. A je na těch fotkách i někde ten Váš hotel???????? JIřinko, fotečky úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musím říct, že být tebou, tak už chodím jenom ve fialové, strašně ti ta barva sluší, jak to triko, tak to prádlo!!! Fakt pecka. Evičko, jak jsi se ptala, tak malé dávám fenyklový čaj a jede jí výborně a navíc je to dobré na prdíky. Do Itálii Vám to jenom schvaluju, Itálie je super, já jí miluju!!! A jelikož máš takové zlaté dítě, tak bude určitě cesta pohodová!! Mončo, super, že jste si užili týden na chaloupce! A copak máte nového na baráčku, kdy budou nové fotečky??? tebet, asi jsem přehlédla, kam se budete stěhovat?? Stavíte domek nebo máte byt?? A budou foto?? Kačko, tak Malaisie je super!! Taky bych hned jela, ale my musíme počkat až nám malá trochu povyroste :-) Ale asi bych to nakombinovala s Bali ;-)
Profilova fotka
marti tady: http://murynka.rajce.idnes.cz/Spindle... http://murynka.rajce.idnes.cz/Spindle... http://murynka.rajce.idnes.cz/Spindle...
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, teď už s klidným svědomím můžu oznámit další novinku. Jukněte :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
ty voleeeeeeeeeeee moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já to tušila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mega moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) x-) x-) hlavně at je vše v pořádku!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Před chvilkou jsem přišla od gyndaře. Musím Vám říct, že jsou to nervy až hrůza. Začalo to ten den, co jsem Vám tak rozhořčeně psala, že mi doktorka řekla, že mně pošle na umělko, protože nic. Doma jsem vlítla na internet a začala si zjišťovat ty testy atd. V pondělí odpoledne jsem jí psala, že tam přijdu ve čtvrtek a chci poukaz na cvičení Mojžíšové a nejdřív chci genetiku a imuno testy. Večer mi odpověděla, že v žádném případě nemám cvičit, že mám úplně slabounké pozitivní testy. Vyhrabala jsem z koše doma testy a skutečně, byli úplně lehce pozitivní, ale čekala jsem na něj v neděli víc jak hodinu a nic.Letěla jsem tam znovu ve čtvrtek, testy pozitivní, ale hrozně slabě i v krvi. Druhý den jsem začala krvácet, řvala jsem jak želva. Slabé krvácení trvalo pořád a doktorka mi nakázala ležet, odpočívat, že v prvních týdnech nejde nic dělat. Proto ta dovolená. Vše bylo v pohodě a teď v pátek jsem začala krvácet znovu, z ničeho nic, opět jsem měla záchvat paniky, řvala jsem, ještě, že se mnou byla mamča. Pak to zase zmizelo. Dnes jsem byla na gyndě. Jsem v sedmám týdnu, krásně nám tluče srdíčko, vše je v pořádku a po krvácení, není uvnitř ani památky, ale mám dávat pozor. Proto jsem Vám to ani nepsala, byla jsem s nervama totálně v PR……...
Profilova fotka
Děkuji. Já doufám, že už mám na celé těhotenství vystaráno. Fakt bych ty nervy nikomu nepřála.
Profilova fotka
moni to je uuuuuzasne!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) tyy brdo, uplne mi tluce srdicko, ja neco tusila, ale nechtela jsme te drazdit...boozinku moc ti gratulujeme cela rodinka!!!!! i jakub na me vola ze je stastny!! tak moc jsme ti to prala!!!booze, at je to zdravoucky, krasnoucky a dela ti to jen a jen radost!!!!! a termin ti take vychazi urcite krasnej...uaaaa ja bych bulela!!! x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Děkuji. Já bulím, ale já teď bulím pořád. Buď ze strachu, nebo proto, že prší, nebo, že došli rohlíky, že se mi utrhla tkanička,prostě bulím i u večerníčků :-N . Akorát mi není na zvracení.
Profilova fotka
mag, hele ja bulim jeste do tedka :-D uplne stejne brecim treba kdyz vidim neco pekneho na amalku v obchode, nebo kdyz vidim cizi kocarek, nebo u reklam :-D a v tehu jsem nezvracela ani jednou ;-)
Profilova fotka
a konecne mame spolecne tema :-D:-D:-d teda ja uz budu resit jine veci jako odreniny, nocnik atd :-D ale porad to uz budou deti x-) x-) x-)
Profilova fotka
mag a nakonec to teda vyslo uplne bez pomoci, nebo jsi byla na tom ivf nebo co to bylo :-D
Profilova fotka
Vyšlo to po té třetí inseminaci. Nebo před. Ona nám totiž doktorka vždy před, zakázala se milovat. Jenže, já si řekla, že když spermie umí žít tak dlouho uvnitř dělohy, tak to zkusíme den a něco předem. Ona mi vždycky řekla, že se máme milovat ten den a den po, ale to už bylo jako po ovulaci. A taky mi v tom centru řekli, že po asi dvou minutách, mám normálně chodit a neomezovat se. Vždycky jsme pak šli třeba do Ikei, až třeba za hodinku a zlehka, ale šli. Tentokrát jsem měla celou cestu do Ostravy nohy na palubovce a projíždějící auta mi mohla vlézt na hrb.Tak nevím, je mi to jedno, hlavně, že to dopadlo. Jo a ten můj pošuk, si mně vyfotil na koze, takže máme úúúúchvatnou fotku od početí. PO tom jsem opravdu vždycky toužila x-)
Profilova fotka
moni tak to bývá když se něco začne řešit jako iVF atd šup a jsi v tom ;-) ;-) to se stalo hodně kamarádkám x-) užila jsi si dost a neboj já také krvácela umíš si předsatvit jak jsme se bála po tom co se mi stalo a podívej ;-) já začala zvracet až 8tt :-D :-D neboj pak budeš litovat :-D no a co na to tatínek??? x-) x-) x-)
Profilova fotka
Tatínek se nesměl radovat, takže před dovolenou slavil, že je pátek a vypil na počest pátku, skoro celou becherovku. A bulel.......protože byl pátek. Nechtěla jsem mu to říct, jenže neumím lhát, takže mi nezbaštil mou historku, že ještě nic nevím atd. Prostě to poznal, asi jsem se tvářila jak debžo. Markét, mně je jasný, že jsi podruhé musela být také na nervy. Vím, že je to citlivé téma, ale můžeš mi říct, ve kterém týdnu se to stalo?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?