Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Taky na sluneční? Já myslela na Ravdu =-)
Profilova fotka
Míšo, Markétko? Co kdyby jste dorazily příští týden kromě čtvrtka?
Profilova fotka
ono to je 10km od Nesebaru...
Profilova fotka
tak 5,5km..
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dnes byl parádní den, od 12h do teď tu byla ta kámoška s maličkým, byly jsme venku, a pak si obě mimča hrála vedle sebe na hrací dece, Denýsek už Sárinku pěkně dorůstá :-) Akorát malá byla dnes protivka, spinkala teda krásně celou noc do 9.30h, ale od té doby nic, jen půl hodinky odpol, takže byla asi přetažená a bylo to s ní dnes poprvé celkem náročné. Možná má ten růstový spurtík, to je taky možnost, jen první, co má být v 6ti týdnech měla v 8mi týdnech, to vyžadovala častěji papu, tak teď se jí asi posunul i ten tříměsíční :-) Jiřinko, děkujeme, taky jsem děsně zvědavá, jak malá bude vypadat jako větší, já tipuji, že ji barva vlásků už zůstane a bude je mít vlnité po mně, ale obličej nevím, zatím je pěkně kulaťoučká :-) V poslední době ale už tolik nepřibírá, ještě se nepřehoupla přes 5kg. Nevm, jakou chatičku myslíš, jsou tam fotky ze zahrady tchánojc, to jsou ty, jak je tam pes,bazén, studna atd a pak je tam chatička v dětském táboře, Petrovo bráchové a kámoši s dětma si tam pronajali na víkend chatky, vždycky takhle vyrážejí, děti si to moc užívají,hry, tůry a tak, byli jsme se tam za nima na den podívat, bylo to u Žihle a vydali jsme se s nima na výlet na hrad, akorát turistická mapa nás neupozornila na hodně těžký terén :-D S tím spinkáním malého je to hodně zajímavé, fakt to vypadá, že se mu na původním místě opravdu špatně spinkalo kvůli zonám, vždyť celou noc ti snad ještě nikdy spinkat na původním místě nevydržel, viď? Teď se určo budil spíš kvůli vedru, taky jste měli vevnitř takovej hic? Jo a co jste fotili na tom zámku? Na co to byla reklama? Tam je něco postavené taky z toho materiálu nebo jak? Moc se na ty fotečky těším a věřím, že to bylo náročné, jakpak to zvládnul maličký? Zrovna jsem počítala, že když se vám miminko povede hned v září, tak budou s Vládíčkem o 2 roky, viď :-) Jak to teď prožíváš, těšíš se na miminko třeba stejně jako tenkrát na Vládíčka nebo je to jiné? Kačko, co bylo špatně na tom jezeře? Leni, tak to je fajn, že jsi někoho sehnala přímo v Paříži, určitě poradí, co a jak, viď a případně se budete mít s kým setkat, když si budete potřebovat pokecat česky :-) V malém bytě se opravdu pořádek udržuje špatně, podle mě to ani nejde, pokud není místnost na odklizení věcí, my máme takové místnosti v baráčku zatím 4, na bordel slouží oba děcáky, šatna i technická místnost a všechny jsou plné, Sárince asi pokojíček přistavíme :-D Kami, copak je manželovi? Je nemocný nebo má úžeh,úpal? Ach jo, musím jít makat, poslední dny jsem se vyloženě flákala a teď už se mi svírá žaludek při pomyšlení, v jakém jsem skluzu a jak se to na mě valí :-S
Profilova fotka
ahojky hoky všem moc děkuju :-) x-) za přáníčka jiřinko ve čtrvrtek určitě nedorazím :-( v tom vedru :-S fotečky krásné jako vždy x-) x-) x-) my ted přišli měli jsme chůvičky a byli jsme vedle u tchýně a zítra máme velkou rodinnou oslavu-děda mamka tatka narozky a já svátek :-D :-D takže zítra slavíme grilujeme atd x-) x-)
Jiři, já chodila na fotbal, když naše vesnice hrála druhou ligu, to jsem fandila o 106! :-) A Vládíčkovi ten účes hrozně moc sluší, pár fotek mě fakt rozněžnilo. Jiři a zasteskne se Ti někdy po práci nebo si to fakt užíváš? Přeci jen malý je trošičku divočejší než třeba Sofí a Sárinka. Co se týče toho hotelu, tak to byl Vantaris. Opravdu byl luxusní. Před lety, jak jsem byla na Kosu v 5*, tak to tam bylo tak úžasné, že jsem si říkala, že takový luxus, hlavně to jídlo, chci ještě zažít! :-) Nejsme moc nároční, klidně přespíme i ve stanu, ale kdy jindy si to vychutnat než na svatebku a to byl jen 4*. Manžílek studoval jako ty VŠE, takže je ekonom, pracuje v leasingové firmě a hrabe se v tabulkách. To máš pravdu, nebudeme mít kde bydlet, nějakou dobu zřejmě u kamarádů a snad co nejdřív najdeme podnájem, docela se toho děsím, i hledání práce. A jak se malému líbí bazének? Já už se nemůžu dočkat víkendu, jedeme domů a tam je bazén! Taky si říkám, kde je Monča. Sleduju netrpělivě fotečky a nic nepřibývá! Snad je vše v pořádku. Hezký večer, holky!
Profilova fotka
Leni, no to je fakt, že ani Monči fotečky nepřibývají, vždy pravidelně doplňovala.. no snad je v pořádku. Budete mít ve Francii comp a net? Budeš nám psát? :-) A co Vánoce, ty budete trávit taky tam, nebo to se už vrátíte? Už jsi si našla nějaký ten spoj? Holky, nepísnem radši Monče sms, zda je ok?
Evi, třeba je toho na ni moc, jsou vedra. Ale klidně zkus napsat. Vidíš, i na Sárinku je toho horka hodně, jak jsi psala, že byla dnes protivná. Vždyť i dospělí jsou protivní, ne tak ti malý tvorečkové.. Comp si s sebou bereme, net bysme taky chtěli a psát vám budu, neboj! ;-) Takže se vrháš na práci? Kolik Ti to tak denně dá? Poslala bys mi ještě jednou ty webovky, prosím? Holky, co ten srazík, třeba ještě v létě? V srpnu bych si klidně vzala volno, kdybych ještě nekončila. Co některý pátek dopoledne už? Fakt bych vás ráda viděla. Teď mi psala paní ze salonu, omlouvala se, že ty šatky ještě nebudou v sobotu připravené k vyzvednutí a zároveň se mi zmínila, že mi dá slevu, protože nějaká slečna z Prahy mě viděla na fotce a jela si tam ušít ty stejné, jen bílé a menší velikost! ;-) To mám radost, že se tak líbily! Jo a musím pochválit manžu, udělal mi výborné lattéčko! ;-) Minule se mu moc nepovedla pěna, ale teď nemá chybu, přitom ten presovač stál jen kolem 2tis. Jiři, vy máte jakou značku? My Delonghi a jsme moc spokojeni.
Profilova fotka
Leni, ty stránky ti písnu do IP. Měla bych pracovat denně, stačilo by chvilinku, abych v tom měla pořádek a klid, ale to se nedokopu, tak pak se s tím trápím po nocích, ale víc fňukám, než to dá práce, jde hlavně o to, odpovídat lidem na maily s dotazy a to mě teď táááák nebaví :-D Malá si myslím, že ani s horkem dnes problém neměla, bylo mnohem příjemněji než ty předchozí dny a to byla v pohodě, ale všechno je možné.. spíš jsem ale propásla její unavenost a neuspinkala jsem jí, přetáhla se, a pak byla mrzoutek. Ale opravdu výstavní, nic jí nebavilo, všechno bylo špatně, jenom koza se jí pořád líbila :-D Ale zase usnula hezky už v 20h, díky manželovi, ten jí umí na ruce uspat během 10ti minut, tak jsme v klidu i s tou kámoškou grilovali a nabaštili se :-) Pro srazík jsem, je mi jedno kdy, ale nechala bych to raději na srpen, protože do konce července bude Sárinka nebezpečná s těma neštovicema, inkubační doba je 2-3týdny a infekční to je už 4dny před vypuknutím pupínků, tak aby zbytečně neohrozila všechny naše dětičky.. Srpen bude určo lepší i pro holky s nynějšíma čerstváčkama :-) S těma šatkama je to super!!!! :-)
Evi, to věřím, že Tě to nebaví, ale zase jsi svým pánem, viď? ;-) To je můj sen, asi se od Tebe nechám inspirovat, jen musím mít dobrý nápad. Já jsem taky pro srpen radši. Jo a ptala ses, jaké byly wafle! Výtečné! A večer jsme ještě vyzkoušeli grilované párečky, ještě chybí tousty a je to komplet! ;-) Evíku a kdy ty bys chtěla další bejbo? Já bych si to představovala tak, že druhé by se mohlo narodit tak, aby to první šlo do školky. Představa být se dvěma prckama celý den doma, asi by mě švihlo! Ale asi se dá zvládnout vše!
Profilova fotka
Leni, já to vidím stejně jako ty.. druhé bych chtěla, když by Sárinka šla do školky, abych měla dopoledne pro miminko a taky si ho užila v klidu a odpoledne už bude doma tatínek a nebudu na ty dvě sama :-) No a kdyby to vyšlo tak, že by tatínek mohl být doma, tak druhé klidně i dřív :-) Napadla mě pro tebe jedna věc, když tak dobře funguješ jako reklama na ty šatičky, tak se domluv s paní, že ti za každou doporučenou zákaznici ti dá nějakou provizi (což určitě nebude problém, když ti teď sama nabídla slevu ;-) ), a pak jednodušše budeš psát, kde se dá, jak to bylo s těma šatama super, jak jsi byla spokojená a budeš rozdávat kontakty, nic tě to nebude stát, žádné riziko a nějakou korunku by to přinést určitě mohlo a můžeš to dělat i z Francie :-) Ty wafle jste koupili hotové a tam je dodělali nebo jak? a s čím? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno přeji, já vůbec neměla čas sem teďka chodit, doufám, že jste na mně nezapomněly :-D Byli jsme minulý víkend s manželem mrknout na čerstvou neteřinku (14 dní), to je vám takovej malej drobeček! To vy už všechny dobře znáte, co? No strašně roztomilá je! Evi, koukala jsem na ten tvůj nábytek, to je paráda. Hrozně se mi líbí ten jídelní set. Jenomže my tam máme málo místa, takže by se nám tam asi moc nevešel, ale je to krása! S tim e-shopem musí bejt docela makačka, viď? Jo a držim palce s neštovicema. Já nevim, jak je to u takhle malých dětí, ale čím mladší, tím líp to zvládají. To se ale týká spíš předškoláků, co? Jo, a jak se ti jezdí s kočárkem v terénu? Bez problémů? Leni, co se týče srazu, určitě bych se s váma ráda poznala, ale pátky bohužel nezvládnu. Spíš víkend. Nebo všední den, ale tak v 6 večer, což je trochu na prd :-( Můžeš prosím šoupnout odkaz na kávovar? Také plánujeme nějaký šikovný pořídit, tak bych omrkla ten váš... Marti, díky za odkaz. Sofinka je fakt ňunínek, jsou fakt roztomilý ty mimča! Kami, Jiřinko, já vám tak závidim tu dovču, jéé, bych zas vyrazila. Ale je fakt, že teď je to dobrý, jak je venku vedro, tak se aspoň můžeme jít vykoupat, což je supr. Obávám se, že to vydrží tak do začátku srpna a pak bude zase podzim. I když, kdo ví, třeba ne... Míšo, super fotky malé. Nejvíc se mi líbí, jak si užívá v nafukovacím bazénku na balkóně. To je boží, bych si to s ní hned vyměnila, ale já bych se do toho bazénku asi nevešla, co :-N Tak, já jdu zas něco dělat, určo zase mrknu, je to tu nabitý, tak ať stíhám reagovat brzo a né zase po třech stránkách 8-(
Profilova fotka
ahojky holky :-) prominte že nedočítám |-| mám ted nějaké trable....a nervičky :-N ale to bude dobrý... di ted jsme připravovala stoly a pohoštění vařila malé mám hotovo na 12 dní :-) a pak muísm přemýšlet co bait atd na ten víkend :-) je toho moc do toho malá už moc nespí přes den :-D a vyžaduje pozornost je to můj dráček holky mě zavřou za týrání :-D :-D chudinka má samou bouličku a modřinku |-| jak s eplazí na bourá chuděrka moje ale je s ní sranda chodí mi za ruce prostě ona nesedí rovnou si stoupne a jde =-) :-N a snaží se sama už i postavit :-x masakr.... ale moc na vás myslím x-) x-) a srázek bych dala 8-)
Ahoj holky :-) Tak opět krásné počasí a má vydržet ještě dlouho!!! To je paráda.....,ani nemusíme na dovolenou k moři a opravdu se to moře bude hodit až v září a říjnu. Já sem teda pravidelně a často nechodím jako maminy...,ale když jsem sem koukla tak tu Moni fakt dlouho nebyla.... =-) Psal jste jí někdo? Já ji dnes ráno napsala smsku. Jinak závidím opravdu všem maminám....,to krásné počasí a užívání si s prďatama :-) No,to jezero.... |-| Vyrazili jsme ráno vše v pohodě do poledne....potom se natáhnu na deku a vidím vzadu na bílé pirátce červené fleky (jako od antuky).....říkám si bože co to je????? Potom jsem šla na wecko,pro pití atd...,cítila jsem nějaký smrad...,tak to říkám manželovi a z vody se táhlo takový smrad jako ze záchodu....no potom jsem na samém kraji viděla naši druhou polovinu národa..... 8-) ,tak jsem musela do vody přes molo,protože bych se přes ně do vody nedostala a to byl už opravdu smrad! Přijeli jsme domu, plavky celý vršek uvnitř červený až hnědý (a to jsem měla bílé),potom jsem měla celou sukni kolem pasu hnědo oranžovou...tak jsem to okamžitě postříkala přípravkem a dala do pračky + bělidlo.....hoky,vůbec to nepustilo!!! Tak do včera jsem to měla namočené ve škopku s vanishem....a bylo to dobré. Omlouvám se,zachvilku budu psát dál...musím pracovat... ;-)
Profilova fotka
Markét, trable :-| nervičky zkroť a bude to dobrý! 8-) Špindl je super, byli jsme tam asi před dvěma lety v květnu na vejšlap přes prodlouženej víkend a super. Je to tam fakt krásný. Ceny už tak krásný nejsou, ale dovča je jen jednou za rok, žejo. Hele, za týrání tě nezavřou, dětičky se prostě občas trochu obouchaj :-D Co se mi povedlo minulej tejden? Jeli jsme na koupák a na parkovišti zavírám kufr, a chudák manžel tam nějak připletl hlavu a šups, dostal kufrem do nosu - ten rozseklej, krev tekla, no hrůza. Nadával tam jak špaček, všude malý děti, no šou na celý okolí :-N Moc si to užijte, určitě se trochu zchladíte, v horách bude stopro příjemnějc než tady "dole" 8-)
Profilova fotka
tebet moc díky ale moc to nejde :-( o cenách jsme slyšela ale máme levný ubytko tak co :-) tedy chudák manžel =-) |-| to se nedivím že si zanadával :-N
Profilova fotka
abyste věděli oč jde mám zpoždění :-( :-( a bojím se zda nejsem těhu |-|
Jen v rychlosti.....vzkaz od Monči....Zapoměla napsat že jede na chatu a je bez netu. O víkendu se ozve a všechny vás tady pozdravuje! :-) Leni, tak jsem ráda že jsi sehnala někoho na MK kdo ti rád ohledně Francie pomůže a poradí. Markét,tak ať trable brzy přejde...a mysli na krásný víkend a dnešní oslavu.. ;-)
Jůůůůůůůůůůů..... :-. Teď nevím zda se radovat,nebo myslet na trable....Markét.....každopádně buď v klidu a zatím to nehroť.... ;-) Je to těžké.....ale.... Právě mi přistála další smska od Monči...má se krásně..,má klídek,pohodu......a už se těší jak bude mít plno čtení na týden :-D Ptá se zda je něco nového????? Je něco nového??? Řekla bych že ne....
Ahoj holky, tak mé každodenní modlení o horší počasí očividně nepomáhá, ale což.. musíme se Sofinkou vydržet!! Evičko, doktorka mi říkala, že malá musí být minimálně měsíc a půl v zavinovačce, jednak protože je nedonošená a pak prej miminka jsou takové roztěkané a bojí se. Včera jsem jí ale volala, že se mi to zdá už v těch vedrech přehnané, protože malá už si umí z té zavinovačky sama vylézt a já když se vzbudím, tak koukám a ona je celá vysoukaná a nohy položený na zavinovačce :-D :-D Tak mi dr. říkala, že teda přes den jí mám nechat jen tak a v noci do zavinovačky... no budiž no... No a čajík jsem zkusila dát a holky málem mi ta naše opice utrhla ruce, pořád ukazovala, že chce ještě a ještě a nakonec mi vypila skoro čtvrt hrnku... nop ale to mi pak dr. říkala, že to je fakt moc a že tolik jí toho dávat nesmím.... Evičko a kdy zase budou nějaké nové fotečky Sárinky, už se na ní těšim :-) A kampak plánujete dovolenou??? Už máte něco vybraného???? Leni, tak se přiznám, že jsem teprve včera prohlédla tvoje fotky ze svatby ;-) Předtím jsem koukala jenom na ty tady na BRMS,ale včera jsem prohlédla na Vašich stránkách všechny a musím říct, že jsem byla tou Vaší svatbou naprosto uchvácená :-) :-) Měli jste to opravdu nádherný, všechno tak krásně načinčaný.. no prostě vše super!!! A taky mě zajímalo co to bylo za jídlo, ten předkrm jsem poznala, ale pak tam máte vyfocené nějaké bílé jakože stonky na talíři :-D Co to prosím tě bylo???? :-D :-D Jo a jak jsi se ptala, tak ted mi bude 31 ;-) JO a pošli odkaz na ten presovač, já chci taky nějaký pořídit ;-) Jiřinko, koukala jsem na fotečky a opět krásné!! Docela jsem se pobavila, jak tam v bazínku nejdřív řádí děcka a pak tam chlapi popíjejí pivčo :-D JO a děkuji za pochvalu foteček, ale pár kilo dolu by to ještě rozhodně chtělo ;-) No a taky jsi mě pobavila s tou postýlkou, to by byl teda gól, kdyby to bylo tím... rok vstávat každou noc a zbytečně :-D :-D to je teda mazec :-D Tebet, díky za odkaz na fotky, za chvilku jdu na ně ;-) A Vy plánujete taky miminko??? Kačko, kam se chystáte na dovolenou??? Máte už něco vybráno??? Markétko, to by přece nebylo tak hrozný, kdyby jsi byla těhu ;-) Vždyť ty jsi taková dobrá máma, taky by jsi byla prostě dvojnásobná dobrá máma no ;-) Nebo ti to připadá moc brzy???
Kde jste všichni???? Že se vůbec ptám..... :-( ,u vodičky...na zahrádkách u bazénu......a my musíme dřepět v práci ]-( mast - tak teď jsem si přečetla to číslo v tvé odpovědi Leničce....a už jsem chtěla jásat,že tady nejsem jedinná ,,starší´´....,ale on tam je dodatek...,,bude,, ;-) Jinak na dovču se chystáme,to je jasné,pokud se něco nestane.....nikdy nevíme co bude zítra 8-) Furt vybíráme.....,přebíráme....Jedno nám vymluvila cestovka - trochu,druhé je makové, tak zvolíme asi osvědčenou destinaci,která se nám líbí....nebo až únor/březen....ale mám silné obavy,že to do té doby nevydržííííím!!!! :-D A chodíte se Sofíí teď ven?? Máte nějaké nové fotečky ?
Kačko, chodím ven každý den tak na 3 hodky. Nové fotečky jsou, můžeš juknout, jméno i heslo stejné jako minule ;-) My s manželem zase pořád jezdíme do Egypta, kvůli moři a manžel pokaždé nadává, že už nepojedem, že chce jinam a další rok jedeme zase :-D :-D
mast - kouknu na fotečky až nudu mít trochu volněji v práci ;-) Jinak ty vedra jsou opravdu už úmorná...v noci ať zaprší a přes den ať je hezky.... :-) Jinak naše osvědčená a hezká destinace je Egypt.... :-) Tam je moc hezky.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po obídku mi už Vládík zase spinká :-) Evičko, tak určitě to byla ta chatička rodičů, ta druhé už mě tak nenadchla :-D Na tom zámku jsme fotili pro zámek na letáčky apod. Šlo hlavně o apartmán a o labyrinty. Malej byl hodnej, jako vždy, kamarádka si chvíli mákla :-D Co se týče druhého mimi, tak zatím se nějak netěším, uvidíme, až budu těhotná. Taky jsem to tak nebrala, když jsem Vládíka ještě nečekala. Teď mám trochu obavy a na druhou stranu se těším, že budeme čtyři :-) Já nechci jít na 1-2 roky do práce a pak zase začít od začátku. Ani se mi nechce mít druhé dítě později, to už si chci užívat obou dětí a ne že jedno bude soběstačnější a z druhým bych musela zase vstávat, mít problémy, jak pojedeme pryč apod. Mě se líbí, když jsou děti blíž k sobě a krásně si užíváš rodinného života. Markétko, tak uvidíš, já myslím, že nakonec by se to nějak zvládlo a nakonec by ses i těšila |-| Jinak jsem myslela kdykoliv kromě čtvrtka. Tak až bude přijatelnější počasí ;-) Tak Sofinka pěkně sprintuje. Některá miminka to tak mají, že začnou chodit už kolem 9-10 měsíce, tak vás to možná čeká :-) A holčičky jsou v tomhle všeobecně rychlejší. Kačí, já to s tím kamenčákem moc nepochopila. Proč si myslíš, že jsi to všechno měla špinavé? Kvůli těm lidem, nebo kvůli vodě? Jinak Monču pozdravuj, taky jsem jí už chtěla raději napsat. Martin, tak to je šikulka Sofinka, že ti takhle bumbá :-) Leni, mě se po práci opravdu vůbec nestýská. Co slyším, tak to tam stojí i za prd a hodně lidí chce odejít. Jsem na tom jako ty, líbí se mi, že Evička dělá něco takového. Je to o nápadu, o tom , že se nebojí riskovat a do všeho jde. Mě tohle chybí :-| Máme Rowentu, ale nevím, kolik stála, dostala jsem jí od tchánovců k promoci. Pěnu nám dělá parádní. Pro srazík jsem taky, jen to nemůže být moc daleko kvůli Vládíkovi :-|
Ahoj Jiřinko.....vše jsem měla špinavé z vody!! :-( Už mě tam nikdo nikdy nedostane! Je to tam hezké,záchody čisté...jen ta voda.... Pozdrav vyřídím,asi od všech,pač bych jí asi psala jednu smsku za druhou ;-) Bude nějaký srazík??? Já bych se přidala.... ;-) Dneska se jedeme podívat na ten nábytek XXXL Lutz tak jsem na to zvědavá,jedeme ještě do OBI,tak to spojíme. Do toho nábytku jsme jezdili do Německa....,podle mého tady bude sortiment stejný,jen ty ceny budou pořád dražší než v Německu....uvidíme.
Profilova fotka
Jejda, Markét! Ale to bys zvládla, už to máš "v paži" ;-) Já bych taky chtěla mít děti hned po sobě, to je určitě lepší, alespoň z mého úhlu pohledu. Okko, teda, to jezero muselo bejt docela nic moc, jak to tak čtu... Já mám osobně radši chlorovanou vodičku. Nemusim ryby (teda vodě, na talíři mi nevaděj :-)) a bahnitý dno a kytky, nene, to neni nic pro mně, v tomhle jsem pipinka (ježiš, nic proti, Pipiii!) :-D V tom Lutzu jsem shodou okolností byla nedávno, jen v přízemí na textilie, na ostatní nebyl čas. A měli je moc pěkný! Měli tam i Esprit povlaky a pak takový rúzný miminkovský věci - povlaky, mantinely, prostě spoustu věcí. Maj i zajímavý záclony a závěsy... Ale na nábytek už mi nevyšel čas, tak zas jindy :-D Jiřinko, Loučeň je supr. Ty bludišťátka maj krásný, že jo! To se musel Vládík vyřádit. Já tam taky běhala jak blázen, my totiž o víkendech podknikáme různý výlety a v rámci jednoho jsme se vydali taky na Loučeň a pak jsme šli pěšky do Mcel. Ale tam to je jen hotel, tak jsme se zas vrátili. Ale nádhera to tam je! x-) Mast, já nevim co bych dělala, přijde mi, že ty vedra jsou fakt úmorný. Taky bych asi dávala vodu, nebo čajík :-x Člověk má pocit, že i ty dětičky musej bejt dehydratovaný, žejo...
Profilova fotka
ahojik holky, ja se omlouvam ale ted vuubec nestiham :-X mala silene vsude leze, dneska mi spadla z nasi postele |-| |-| |-| |-| ale byla potom uplne ok. Sama se stavi, takze porad pada, leze i po ctyrech, je to sila, kdyz ji dam do zidlicky tak rve, takze jse varila a ona mi lezla u nohou a tahala me za backory a bala jsme se aby na ni neco necaklo z hrnce, ale jinde proste nevydrzi a silene rve, takze nedelam nic jinyho nez ji od nekud porad neodendavam a slovo NE kricim snad milionkrat za den :-X
Profilova fotka
jinak v tomhl evedru nikam nechodime, jsme doma a ven jdu navecim kolem 17h, mala ma silene opruzeniny z tech veder i nejaky ten ekzemek, takze ani nejdeme s kamoskou na plavco kam jsme meli dneska jit :-(
Profilova fotka
Ahoj holky.. to byla dneska noc, v 1 rano mel pavel 39,9teplotu, zabaly ani paralen nepomahal, jen jsem mu nosila dalsi periny a trick, co nebyla propocena..no des. Rano me hodil do prave a jel k doktorovi, skocil na nemocenske, ma nejaky zanet ci co, normalni sedimka je do 5, on mel 48:(tak ma anitibiotika a ma odpocivat.. stavila jsem se do penny, koupila mu zluty meloun, nektarinky, jablka a banany, tak bude bastit.) V praci je to hruza..holky, co mate sedava zamestnani, jak delate, aby vas zadek a za krkem nebolelo??to je sila..jinak mi to nejak moc dobre jde(tukam do cela), dneska jsem musela o hodinu drive, mela jsem vse udelano:) tak sedim na sedacce placata jako zaba a snazim se absorbovat co nejmene tepla:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?