Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Byli jsme 1,5h na prochazce a komplet nas sezrali komari, manza si dal pivko, ja vodu a z lavicek nas to vystipalo:( Evi:v tomto neporadim, nemam zkusenosti:(jen drzim palecky, at je Sarinka nedostane...verim, ze to bude vse v poradku!!! verim, ale ze te to muselo hodne rozhodit. pevne nervy Evicko
Profilova fotka
Evi - tak to bych já byla taky zoufalá :-( držím palce, ať je Sárinka v pořádku, snad se nenakazila :-x ale i kdyby, někde jsem o neštovicích četla, že čím dítě menší, tím lepší průběh Míšo - taky přejeme Amálce všechno nej ke svátku :-)
Profilova fotka
Pavlí, no já si o tom do teď hledala na netu a u kojence to může být hodně nebezpečné a pokud je těžší průběh, tak to může mít i trvalé následky, může to napadnout mozeček, nervovou soustavu, plíce atd.. ;-( ale to v tom nejhorším případě. Nemůžu pochopit, že si tohle ta kámoška mohla vzít na triko a ohrozit malinkou, snad stokrát mě utvrdila,že byla u dr, a že to fakt nic není, no zblázním se. Mně by v životě nenapadlo, že by někdo mohl v takové věci lhát, kdyby byla opravdu u dr, tak ta by to poznala, jsem tak na ní naštvaná a přitom šíleně zoufalá. Já nad malou bdím jak ostříž, aby se jí nic nestalo, aby jí bylo dobře, aby byla spokojená, a pak mi ji takhle hloupě ohrozí cizí hloupost a laxnost :-( Je mi hrozně, mám pocit, že mi pukne srdce ;-( Kami, děkuji, těch 14dní, co je inkubační doba bude na nervy asi pěknej nápor.. doufám, že jí moje mlíčko ochrání.. Už jsem dočetla, my máme nastejno narozky? No to je náhodička :-) Jsem ráda,že se ti nábytek líbí, nemám tam ještě zdaleka vše z mého sortimentu, jsem strašnej lenoch a teď na mateřské zvlášť :-) Martinko, no tak to je sofinka šikulinka, že už zvedá hlavinku :-) Ohledně toho mlíčka, opravdu neodstříkávej, protože čím větší je odbyt, tím víc se pak tvoří a bolela by tě prsa a mohl by vzniknout zánět.. ono se to časem upraví, bude se tvořit jen tolik, kolik si bude malá brát. Leni, to už bude měsíc od svatby? Jejda toto letí, co? :-) No na pivo můžem ven samozřejmě i s malinkou, to chodíme, v tom problém není, spíš v tom, že já pít nemůžu :-D Ach jo, mně je tak strašně holky smutno, to je takový pocit beznaděje :-( Jinak jsme dnes měli krásný den, byli jsme u vody s přáteli, večer jsme grilovali, pohodička a pak přijde jedna zpráva a cítím se jak s kudlou v zádech..
dobré ráno, Evičko, to je mi moc líto! co zkusit zavolat zítra svojí doktorce a radši jí to říct? já vím, že se bojíš, ale zkus se nestresovat dopředu. myslím, že kamarádka Ti schválně nelhala, spíš ta její doktorka to asi podcenila. držím palce a myslím na vás, ať je vše v pořádku a je to ponaučení pro příště. a je pravda, že každá nemoc může mít i ty vážnější důsledky, ale to máš i u příbalových letáků a je to proto, aby se nic nepodcenilo a ty firmy byly chráněny, ale opravdu, já bych zavoalal doktorce a kdyby se cokoliv zhoršovalo, tak budete připraveni a můžete to podchytit. nezoufej, to zvládnete a třeba to vůbec nic nebude!
Kami, no mně se to hned s tou svatbou nezdálo. :-D a co vás láká za dovču? užijte si chalupu! ;-) Marti, určitě vás s malou také ráda uvidím a třeba můžete přijet i k nám, máme tu zahrádku, jsou tam stromy, takže malá by byla pěkně v chládečku. teď by to chtělo zahrádku, že? ;-) a můžu Ti udělat lattéčko, to by ani při kojení nemělo vadit, nebo jo? už jsme zprovoznili náš kávovar a kafíčko výborné, koupili jsme značku Starbucks, já si ho zamilovala před lety v Londýně, to tu ještě nebylo, ale u nás si ho dávám jen výjimečně za odměnu, je v těch kavárnách dost drahé. a malá je šikulka, některé děti prý umí držet hlavičku už od mala. třeba se jí ale v tom horku už nechce. :-D se jí ani nedivím. také přji Amálce opožděně všechno nejlepší k svátku! :-) holky, my dostali ještě opožděně svatební dar. jeden z toho seznamu, mysleli jsme, že to někdo odklikl omylem, ale kamarádi na svatbu nakonec nemohli. je to toustovač 3 v 1 - toustovač, grilovač a waflovač. tak asi dnes zkusíme wafle k snídani, až se tady ten můj lenoch probere. :-D
Profilova fotka
ahojky nějak také nedočítám jsem k.o :-p jen jsme zahlédla evičko pokud kojíš jako že jo malá by to prostě neměla dostat ;-) dneska mi zrovna jirkova babička říkala že Jitka tchýně měla asi v 6 letech neštovice a malý Jarda byl narozené miminko bydleli spolu a nedostal to protože babička kojila...a nikdy je ani neměl a už je mu kolem 40 let...tak moc držím palce..ale to od tvé kámošky je docela nemilé :-( to by mě hodně rozlobilo.. ]-( takhle blbě ohrozit miminko |-| |-| my jsme včéra grilovali a pily byla jsem vzhůru do 12 a jsme hotová :-N malá se dneska cayhtala v bazénku bylo mega vedro 8-( ...a já to vidím dneska tak že na 8 půjdu spát :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes nás čeká zase pernej den, jak na sebe to léto nechalo dlouho čekat, tak nám to teď dává se vší parádou,co :-) Včera jsme byli u našich na chatě, tam bylo moc příjemně, je to v lese u rybníka, bylo tam o několik stupňů míň, než ve městě,ale stejně celkem masakr, malá se poprvě "koupala" v rybníku!!! Poplakávala,byl jí hic, tak jsem jí vycárala nožičky v rybníku, smála se na celé kolo, krásně jí to schladilo a byla pak strašně spokojená :-) No a večer jsme jí museli taky koupat ve vlažné vodě, bylo tady nesnesitelné horko, nejdřív se na tu chladnější vodičku ve vaničce tvářila jakože si z ní asi děláme srandu, ale neplakala a nakonec se jí to líbilo a usnula pak jako miminko :-) Leni, tak jaké byly wafle? :-) Jinak k těm neštovicím, volala jsem doktorce, tak pokud je dostane, tak se dá prý předpokládat jen lehký průběh, protože je kojená, ale stejně mě to strašně drtí, jestli budou takové hice, tak se malinká zblázní, bude jí to svědět a nebudu jí moct ani koupat, no moc doufám, že je nedostane. Markét, to jsi mě trochu uklidnila, no snad to tak bude i u nás.. ale dr mi dnes řekla, že kojení není 100procentní ochrana, že má 50% riziko, že se nakazila :-( A štve mě na tom taky to, že kvůli tomu riziku nás nebude teď v červenci očkovat, jak bylo v plánu, asi až v srpnu a to má ještě nějak dovolenou, tak jen doufám, že to očkování zvládneme před dovolenou, protože přece jen do cizí země bych se asi bála s ní jet, když nemá ještě vůbec žádné očkování :-S Tu kámošku bych fakt přerazila, ale dušovala se, že u dr opravdu byla, že by si tohle nelajzla mi tvrdit, že to nic není, když by nebyla u dr.. ale tak si říkám, co to muselo být za blbku doktorku, když nepoznala neštovice ]-( Kdepak máme Monču? Halo halo kde jsi? :-)
Profilova fotka
ahojik, holky diky za prani Amalce k svatku x-) x-) x-) nejak nedocitam, nestiham... To vedro je fakt silene, ani ven nechodime, fakt se to neda :-X evi, ty nestovice jsou prda :-( drzim palecky at to dobre dopadne!!!!!!!
Ahoj holky, Evičko, já si teda taky myslím, že by to malá dostat neměla, když kojíš. byla by to velká náhoda. Tak snad bude vše o.k. a budete holky zdravé!! Budeme Vám držet palečky ;-) No a s tím rybníčkem to máte fajn. To máš super, že už je Sárinka přeci jenom větší, že můžete takhle někam jezdit. Já už jsem na prášky v tom našem paneláku, navíc to máme otočené tak, že je tu odpoledne absolutní horko a k tomu bydlíme pod střechou v posledním patře. Myslím, že malokterý byt je takhle teplý 8-) 8-) 8-) No holky a já si teda vůbec s tím horkem nevím rady..., doktorka mi říkala, že malá musí být v zavinovačce, ale my máme doma 30 stupňů ]-( Tak já nevim, zatim jí pořád do té zavinovačky dávám, ale ona je chudák celá propocená, tak já nevím co mám dělat??? JO a dáváte dětičkám čajík?? Já uvažuju, že bych jí nějaký dala?? Co Vy na to??? No a jinak si ještě netroufám s ní vyjet někam daleko, třeba do lesa apod.. takže jezdíme okolo baráku a manžel jí bere tady kousek do rokle, ale já si netroufám, než bych tam dojela, talk bych zase musela zpět kvůli kojení atd... Leničkotak to je super nápad, já nevěděla, že máte i zahrádku :-o To máte super :-) Tento týden tu ale se mnou bude mamka, tak asi nebudeme mít čas, ale pak už by to šlo ;-) Ty máš čas jen o víkendu nebo jsi doma i přes týden?? Do kdy budeš vůbec před cestou pracovat??? Jo a kafe piju pořád, vím, jsem hrozná, ale nedokážu si to odříct :-p Takže si Latéé dám velmi ráda :-D :-D Markétka očividně po včerejšku ještě dospává co???
Ahojky holky....,tak jak jste si užívali víkend? Bylo opět nádherně!!! :-) Markét,s těma játrama je to smutné,ale držím palce aby se vše brzy vylepšilo!!! Jinak manžel musí sehnat za sebe záskok když jde na dovolenou??? Tak ať sežene!!! ;-) Ahoj Leni.... :-) tak jste si také parádně užili prodloužený víkend :-) Jinak já mám sestřenici která odjela do Francie,narodila se jí tam po nějaké době holčička...,a už se ani nechce vráti :-) Jinak já jsem také pro srazík,musíme se vidět všichni! Evičko.....to je smutné... |-| ,ale snad to dopadne dobře a malá Sárinka bude v pohodě. Třeba to kamarádka také nevěděla ....ale tvé obavy chápu! Držím vám holky palce!!! A co klíšťáci...,když jste byli na chalupě u lesa? Po mě lezli v sobotu dvě!! ]-( A potom jsem cítila pořád něco :-D
Profilova fotka
ahojky to je vedro :-p :-p evičko jsme ráda že jsme tě uklidnila určitě to bude v pořádku a ta kámoška by zasloužila ]-( :-( martinko pokud kojíš asi bych čajík ani nic nedávala =-) ale fakt netuším :-x naše začla pít trochu až ted...obyč vodu kačko nemusí ale pokud v tom samém termínu má někdo dovču a měl jí dříve jak my musí jinak jí prostě nedostane...
Profilova fotka
marti, muzes ji zkusit dat vodu, preci jenom my jsme mely zimni deti a ty nevyzadovaly piti jine nez mlicko. Zkus ji udelat do lahvicky cajik, nebo vodu, bud si vezme nebo ne, kdyz ne tak to nehrot. amalka mi ted pije silene.
Článek se načítá
Profilova fotka
tak v pátek razíme na ten víkend x-) x-) zaplaceno huráááá :-D :-D
Profilova fotka
mury, super, urcite si to uzijete!!! :) x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska je úmornej hic.. byla jsem s malou tady kousek u rybníka, je tam vzrostlý les, takže příjemně, ale než jsem pak dolezla k autu, tak jsem myslela, že vypustim duši, na sluníčku je šíleně. Martinko, kvůli čemu ti dr říkala, že musí být malá v zavinovačce? To slyším poprvé, nebylo to spíš třeba od ní jen doporučení, že jí bude v zavince líp z důvodu prostoru, aby se nelekala a tak? Musí jí být opravdu velké teplo, pokud ti usne i bez zavinovačky, tak bych jí do ní asi nedávala.. K tomu čajíku, mně dr říkala, že pokud plně kojím, tak vodu ani čaj dávat nemusím, že kojení stačí. A malá je opravdu tak spokojená, teď pije v těch hicech přes den tak po 2h a čurá hodně, což je známka, že je dostatečně zavodněná. Tak tu vodičku nebo čajík dej podle svého uvážení, určitě tím nic nezkazíš. Jo a jak jsi psala, že procházky podnikáš jen kolem baráku, že si dál netroufáš kvůli kojení, tam nejsou někde lavičky nebo tak? Pokud máte doma takovej pařák, tak by malinké i tobě bylo určitě na vzdoušku ve stínu líp.. i když teď už jsou horka neúnosná kolikrát i ve stínu :-S Ještě mě napadlo, co pořídit takovou tu malou přenosnou klimatizaci? Ta není moc drahá a určitě by vám moc ulevila a pomohla :-) Kačko, malou vyloženě do trávy nepokládám, vždy na deku, na které je ručník a přes něj ještě plena, takže kdyby nějakej lump klíšťák zdolal všechny tyto překážky, tak si ho na té bílé pleně všimnu, než na malou zaútočí :-) No a jak jsi strávila víkend ty? :-) Markét, tak to je super, že víkend klapne, určitě tam bude moc krásně :-) Holky, moc vám všem děkuji za držení palečků, budeme to moc potřebovat, dneska mě dr moc nepotěšila s tím, že kojení není proti neštovicím 100% ochrana, a že má 50% možnost nákazy, jsem šílená strachy. Malá se probudila, tak vyrazíme s tatínkem ještě na prochajdu do lesa :-)
ahoj holky, dnes jsem půl dne lítala s klientkou po Praze a vyřizovala jí ŽL. ta paní je ale moc milá, tak jsem to dělala ráda. ale řeknu vám, že na tom horku to bylo úmorné! jak já teď miluju ten náš sklpíek! je tu fakt příjemně chládeček. začíná mi být hrozně líto, že už tu nebudeme. včera jsme se odpoledne váleli na zahradě a já se šla chladit jen do sprchy, ale paráda. je tu tu prťave a časem by to stejně chtělo větší a ty plísně jsou určitě nebezpečné, i když se snažíme hodně větrat a máme tu takovou nádobku, do které se dává tableta a ta odvádí vlhkost. Evičko, budeme držet palečky dál, zkus na to nemyslet! ten rybník vám závidím, miluju přírodní koupání. a to otužování, jen tak dál, víš jak byla ta scéna z filmu S tebou mě baví svět, jak dali Matýska do ledové vody? :-D Kači a nedala bys mi na tu sestřenku kontakt? těžko se to shání a byla bych ráda, kdybych se mohla poptat a třeba se i s někým seznámit. ;-) ale nejdřív se jí samo zeptej. Marti, tento týden pořešíme v práci, jestli odejdu už v červenci nebo srpnu, tak podle toho. když v červenci, budu mít ještě 6 dní dovči a tu bych si vybrala na konci měsíce a srpen už volný. uvažuju o nějaké brigádce, ale možná spíš nárazovky, protože bych ráda ještě viděla tolik lidí, než odjedu. uvidíme. nebo kdyby byla nějaká brigoška na půl úvazek, bylo by to super. já Ti dám vědět a budu ráda, když přijdete. je to fakt kousíček, to je fajn ;-) a kolik Ti vlastně je, jestli se můžu zeptat? a co pořídit aspoň větrák??? taky jsem si říkala, kde je Monča, že tu dlouho nebyla. já se včera zase dívala se zalíbením na ten jejich domeček. hlavně ta zahrádka je nádherná a bez chyby! snad už budou brzy hotoví a budou mít tak o starost míň. fakt věřím, že pak už to mimčo půjde! :-) chystáme se za hodinku na kolo, až se trochu ochladí. už mi chybí sport a Áda je taky nevrlý, tak musí vybít energii, protiva! :-D holky a od kdy může být dítě obyč vodu? a čajíky musí být nějaké spešl nebo nějaké obyč? je mi jasné, že ne černý, zelený, jiný s kofeinem a žádný speciální bylinný.
Profilova fotka
leni, obycejnou vodu muze pit si myslim od 1 roka, neprevarenou. Amalka mi pije kojeneckou take neprevarenou, ale ja ji nikdy neprevarovala :-D a caje se kupuji specialni detske, granulovane, nebo sackove, ovocne, zelene, bylinne atd...
Profilova fotka
Ahoj holky, už dlouho jsem tu nebyla, tak mám co dočítat. Nějak jsem to nestíhala, buď jsme byli pryč a nebo venku a pak jsem byla ráda, že jsem poklidila. Dala jsem na net nové fotečky: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Dneska je u nás zataženo, tak jsem ráda. Sice jsem plánovala koupaliště, ale toho si asi užijeme ještě dost. Vládíček měl v pokojíčku tyhle večery hrozně, tak snad se to tam trochu provětrá. V průběhu dne vás dočtu a budu reagovat.
Profilova fotka
Ahoj holky u nás taky zataženo a jsem ráda, alespoň trochu chladnější vzdoušek ;-) Jiři - fotky opět super, Vládíkovi nový sestřih sluší ;-) V Loučni jste byli na víc dní? Markét - všechno nej k dnešnímu svátku :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, u nás hlásím taky zataženo a konečně nám vevnitř klesla teplota z 30 na 24 :-D Jiřinko, krásné fotky, malinkému to opravdu moc sluší s novým sestřihem, je takovej ňuňací, má krásnej čumáček, přijde mi čím dál víc roztomilej :-) Jo a moc se mi mimo jiné líbí ta fotečka, jak si spolu malujete, pěkný záběr a sluší vám to tam :-) A kdy budou ty profi fotky? A jak to druhé mimi, pracujete na něm nebo zatím ještě ne? Markét, také přeji vše nejlepší k svátku!!! :-) Pavlínko, tak co Kačenka nového? Leni, ten sklepní byteček musí být v těch vedrech opravdu úžasný. A je super, že k tomu máte tu zahrádku tam,to je pak jako by jste bydleli v baráčku, viď :-) jak jsem koukala na ty fotečky, jak je opravdu maličký, máš můj obdiv, já bych tam už lezla přes hromady bordelu :-D Ale přesně jak píšeš, pro mladý pracující pár je to naprostá pecka, takové hnízdečko lásky :-) Jojo, S tebou mě baví svět jsem viděla několikrát, oblíbený film :-) Matýska taky koupali ve sladkém čaji, tak tak daleko jsme ještě nedospěli:-D Manžel ten film naprosto zbožňuje a už je domluvenej s kámošema, že takhle s dětičkama budou jezdit, prý už příští zimu, tak jsem na to moooooc zvědavá :-) Jdu tu trochu poklidit, má přijet kámoška s 6ti týdenním miminkem, už se moc těším :-)
Ahoj holky.....,u nás je také zataženo a docela i vítr. V noci i dokonce pršelo. Jiřinko máte krásné fotky z lesoparku a teď ty poslední také jsou krásné. To jste byli kde? Hezká zahrada. :-) Leni, ten telefon se pokusím zjistit. Sestřenka má pokaždý jiný číslo.....jedno když je tady jedno zase když je tam,nevim....každopádně se zeptám. Jinak jsem koukala na MK a tam jsou holky z Francie a okolí. Evičko, tak to stavíš pěknou bariéru na klíšťáky,..... je to hrozné, po mě lezli dva a potom jsem cítila jak mě pořád něco svědí a leze po mě něco...... ]-( Jinak volno bylo dobré.....čtvrtek,pátek jsem byla se sestřenkou a jejíma dětma na zahradě kde jsme se koupali....v sobotu měl manžel nohejbal celý den,tak jsem jela s ním a tam jsem se také koupala. Když skončil tak jsme jeli k sestřence na grilování.....a v neděli jsme se jeli koupat a na to radši vzpomínat nebudu!!!! Jsem naštvaná ještě dnes! KAMENCOVO JEZERO nedoporučuji!!!!!!!! ]-( Nikdy v životě jsem tam nebyla,nechala jsem se přemluvit a bylo to..... ]-( Markétko,přeji ti k dnešnímu svátku všechno jen to nej,nej,nej!!!!! x-) Jinak si užijte víkend,určitě to bude super....a ta bobová dráha je docela dobrá ;-)
Profilova fotka
Tak jsem vás ještě nečetla, ale teď už začnu :-) Uložila jsem Vládíka a já si tak odpočinu. Pak musím poklidit, tak snad tu 1,5 hodinu dá. Jinak u nás je už 29 stupňů a vylézá sluníčko. Takže to odpoledne zase vidím na bazén. Koupili jsme Vládíkovi nafukovací bazén v průměru 2,5 metru, dali tak 10cm vody a je tam tááák šťastný. Já se tam čvachtám s ním a on se vyblbne :-)
Profilova fotka
Tak jsem vás dočetla a ještě nestihla projít všechny fotečky od Kami a od Lenči svatbu, ostatní jsem prošla průběžně. Evičko, Sárinka je úžasná, jsem zvědavá, jak bude vypadat, až bude starší, má úžasnou pusinku. Je vidět, jak se mění a začíná být krásně baculatá :-) Krásně vystrkuje jazýček a hezky se směje. Čí pak je to chatička, vypadá to tam krásně. Super fotky jsou ty z lesa, jak chlapi tahají ten kočárek. S Vládíkem a jeho 12 kg by to už tak nešlo. Miško, vaše fotečky jsou nádherné, hlavně z té Prahy a okolí a ty s tatínkem. A ty s tím kočárkem vypadáš opravdu jako modelka, správná reklama do časopisu na kočárek ;-) Markétko, vy jste si udělali parádní výlet. Je super, že to malá takhle krásně zvládá. Leni, mrkla jsem na fotečky ze svatební cesty. Všechno vypadalo parádně, hotel i výlety po ostrově. Santorini bych taky chtěla vidět. Co to bylo za hotel a v jakém městě? Na kolik vás to nakonec vyšlo? Martinko, Sofinka je úžasná. Nejvíc se mi líbí v tom oblečku s čepičkou. Sluší ti to s kočárkem. Pořád chválíš ostatní maminy a ty taky vypadáš dobře :-) Leni, dáš mi odkaz na Filípka? Nemůžu ho najít. Jinak já také všem děkuji za pochvalu foteček ;-)
Profilova fotka
Evičko, že si Vládík pamatuje říká babička, já tomu moc nevěřím, ona ho má za geniální dítě :-D Že Sárinka spí ještě odpoledne hoďku až dvě, tak to buď ráda. Spinká ti parádně, snad naše druhé miminko bude taky takové. Zatím na něm nepracujeme, necháme tomu tak od září volný průběh ;-) Doufám, že Sárinka ty neštovice mít nebude, taky bych se moc bála. Ale je dobře, že doktorka říkala, že by to mělo lehký průběh. Kamarádka z toho asi taky nemá radost. Já bych taky určitě věřila doktorce. Zatím na ty fotečky z Loučně čekáme každým dnem, tak uvidíme. Už se nemůžeme dočkat. Zjistili jsme, jak to ty modelky musejí mít opravdu těžké :-D Kami, fotili jsme do katalogu pro firmu BEST, z jejich materiálu máme postavený domeček. To vstávání do práce ti vůbec nezávidím. Určitě bys léto trávila raději jinak, než se zaučovat a ještě k tomu sama, co :-| Vládík se mi probouzí, na zbytek budu reagovat později
ahoj holky, ráno to vypadalo na příjemnější den, než ty předchozí, i sprachlo, ale teď už zas horko a já si tak pletu v kanclu klienty, jak je mi vedro! :-D Kači, díky. Už pár kontaktů mám, mrkla jsem na radu jedné holčiny na koníka a ozvala se mi jedna maminka z Paříže, byla moc ochotná a bydlí poblíž centra. My tam taky budeme bydlet. A co se Ti tak nelíbilo na tom jezeře? Evi, to je náš věčný problém - bordel! Já byla vždycky tak pořádná, ale tam to prostě nejde! Je tam furt!!! :-D Adamovi kolegové taky tak jezdí s prckama každoročně na dovču, tak jsem řekla, že se k nim pak musí přidat! ;-) Užij si odpoledne s kámoškou. ;-) Jiři, díky. Svatebka byla parádní a už teď si brousím zuby na další, dovču snad za rok vyjde ta exotika.Třeba bychom mohli i něco našetřit v Paříži, protože bydlení tam bude platit ta franc.firma a kdybych si já našla nějakou práci, tak by to i šlo. Chystáme se zajet i na jih, mám tam dva známé, tak na podzim bysme se třeba ještě vykoupali. Dovča vyšla na 10800,-/osoba, hodně podrobný popis jsem dávala sem na diskuzi o Řecku. V ceně zpáteční letenka z Vídně, polopenze a ubytko, přes Airstop. Jídlo pro dva lidi stačilo, na oběd jsme chodili do taverniček, na pití si kupovali obyč vodu, takže v poho. Do a z Vídně nás vezl brácha, máme to necelé 2 hodinky na letiště. Do samotné Vídně je to blíž, ale my jsme to objížděli, abychom nemuseli platit dálniční známku. Hotel se jmenoval Vantaris Palace (http://www.vantarishotels.gr/pages/in...). Celkově jsme tam utratili ale dvakrát víc, protože jen 7tis. pro oba stál ten výlet na Santorini a taky jsme si docela užívali. Jiři, samotné Santorini nedoporučuju, krom hl.města Thira a druhého Oja, které jsou fakt krásné a stojí za podívání, to tam žádná sláva není, ostrov má na délku 32 km, takže za chvíli nemáš co dělat, navíc je tam šíleně moc turistů, už v tom červnu, takže v létě je to mnohem horší! Doporučuju jet třeba na Krétu a udělat si tam výlet jako my, akorát že to tím trajektem trvá tak 3 hodiny tam. Ale byl příjemný naštěstí. Já nelituju, že jsme tam jeli, hezký výlet, ale na týden to zato nestojí. Mně třeba hrozně láká ostrov Patmos, o kterém se říká že je druhý Jeruzalém, zjistila jsem, že se tam jezdí z ostrova Samos, takže to je pro mě do budoucna varianta, jak poznat i jiné ostrovy. Jdu mrknout na Vládíka. ;-)
Markét a všechno nejlepší k svátku! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jsem mrtva, tohle by se melo dat jajo volno, takove paraky.. manzel ma 38,9 teplotu, tak kolem nej litam... doctu vas za chvilku nebo navecer.. Market preji krasny svatecek:)
Profilova fotka
Markétko, také vše nej k svátku :-) Pokračuji v tom, co jsem dopoledne nedopsala ;-) Leni, k tomu fotbalu. Já na něj taky koukala, takže mě teď rozhodně chybí :-( Jinak nakonec jsi dostala dobré dárečky ne ;-) Jo a presovač má u nás taky uplatnění. Já piju jen preso, kapučíno a latéčko a to děláme dobrý ;-) Vládíček chodí sám i za ruku. Sám toho ještě neujde tolik, ale jde mu to ;-) Zatím vyvažuje a hrbolky mu dělají problémy, ale jinak je šikulka. Tak s tou Paříží je dobré, že vám platí ubytování. Co vlastně manžílek dělá? A jak budete řešit bydlení potom, nebudete se mít kam vrátit, viď. Co se týče toho Santorini, tak jsem taky myslela jen na výlet. Koukala jsem na odkaz na ten hotel, vy jste byli v Beach nebo v Palace? Obojí vypadá moc dobře a cena za to byla luxusní :-) Markétko, ten Špyndl vypadá moc dobře, určitě si to krásně užijete :-) Martinko, já bych čajík ani vodu nedávala. Vládík byl také letní a jen jsem kojila. Tím, že jsem kojila každou chvíli, tak mě ani nenapadlo, že by měl žízničku. Jen starší a "chytřejší" :-D říkali, že má určitě žízeň. Ale i doktorka říkala, že to nepotřebuje. Na Loučni jsme byli 1 noc a moc to doporučuji, je to opravdu krásný a je tam co dělat. Ta zahrada je u Vašíkovo kamaráda na chatě a tu má u Golčůkova Jeníkova ve východních čechách. Je to nádherné prostředí. Kačí, proč už na Kamenčák ne? Jinak jsme Vládíkovi před týdnem přesunuli postýlku, chtěli jsme to zkusit kvůli té spací zóně. Už jsem jí jednou o kousíček posunula, jak mi poradila Monča, ale to nepomohlo. Teď jsem to dala úplně jinam a první dvě noci se Vládík probudil jen 1x, pak dvě noci prospinkal celé a další dvě noci hodně plakal, ale to je asi kvůli tomu vedru :-| Ale jestli ta zóna působí a my se všichni budili jen kvůli tomu, že měl Vládík špatně postýlku, tak mě picne :-D No a kde je ta Monča?
Profilova fotka
Kami, tak to opravdu nezávidím :-( Jinak letíme na Sluneční pobřeží k Nesebru.
Profilova fotka
Jiri, my taky a o 4dny pozdeji:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?