Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky.....tak jak jste si užili prodloužený víkend???
Koukala jsem na vaše nové fotečky a jsou opět úžasné!!!! Jen nějak nestíhám dočítat.....Zdravim nové lidičky mezi náma emoticon A ještě jdu trochu dočíst,ať jsem v obraze emoticon
7. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Leni koukla jsem teď na vaše komplet fotečky ze svatby a musím říct - NÁDHERA!!! Moc ti to tam slušelo ,muselo to být krásné!!! emoticon S tou Francií vám to přeji,ale ještě před tím bychom se mohli všichni sejít,ne? emoticon
Jinak opravdu žasnu, jak tady všichni máte tak hodná miminka.... emoticon ,někdy potom si k vám přijdu pro recept emoticon
No a co nějaké dovolené????? Markétko a Míšo...platí pořád ta vaše společná dovolená???? Jiřinka také má dovolenou...... emoticon a má se na co těšit......A ještě někdo má něco v plánu?
Víkend byl nádherný,opravdu se povedlo počasí až na ten včerejšek,bylo opravdu chladno! emoticon Já jsem dnes v práci,ale zítra už mám dovolenou,tak snad se povede počasí.... emoticon
7. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Tak jsem maleho pochvalila a chytil dopoledne zchvat place, se vztekal, ze jsem ho dala do postylky a nemuze byt u me v naruci,ale vydrzela jsem a nechovala a on usnul a uz spi 3 hodiny emoticon a to si jeste pri usinani stihl nalozit do plinky, asi se mu v tom teplicku krasne spi emoticon
A poprvy jsem strihala pred chvili nehticky a povedlo se i bez probuzeni emoticon
Evi snazila jsem se ho zmerit ted ve spanku a vychazi mi to na 55 cm

A jeje uz jsme vzhuru tak ja jdu
7. črc 2010 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

tak mi dnska byli u doktorky a malá přibrala za týden 300 g emoticon Doktorka si dělala srandu, že za chvilku budeme mít dietu emoticon Je to takovej můj malej buclík, baští jako o závod emoticon Dokonce mi vždycky rukama mlátí do prsa - má asi pocit, že čím víc bude bouchat, tím víc mlíka poteče emoticon emoticon
Jinak je to naše zlatíčko, pořád se na ní nemůžu vynadívat emoticon
Kdo chce, tak tady jsou nějaké nové fotečky:

www.martas239.rajce.idnes.cz

JIřinko, tak to jste si krásně užili víkendík, jsem taky moc zvědavá na fotečky emoticon A kdy vůbec vyrážíte na tu dovolenlou?? Už se asi moc těšíš viď emoticon

Evičko, gratuluji k přetočení emoticon To máš ale šikulku doma!!! JO a s tím spaním, kdyby ti spala ještě přes den, to už by byl vrchol emoticon emoticon stačí, že ti prospí celou noc a my tu pak všechny tiše závidíme emoticon emoticon

Leni, my už jsme taky stříhali nehtíky - teda tatínek stříhal, já bych na to neměla emoticon A kolik Vám ted vůbec je?? My jsme Vás skoro dohnaly co?? My jsme dneska měli 3560 g emoticon a máme přesně tři týdny..

Markétko, koukala jsme na fotečky a super!! Pořád čumim na ten Váš bazén... ach jo... JO a chtěla jsem se tě zeptat, viděla jsem, že máte takovou růžovou dečku s nápisem Sifinka. kdepak jste to sehnali?? To by se mi taky líbilo emoticon JO a máš stejnou zebru. Tu máme taky- dostali jsme jí jako dárek, ale ještě je schovaná...

Míšo, taky jsem koukala na fotečky a musím říct, že jak jsi tam s kočárkem opřená o tu zeď, tak vypadáš jako modelka, fakt!!!!!! Fakt úžasné, strašně ti to sluší!!! A malá s taťkou vypadají moc spokojeně, tak ještě aby jsi byla spokojená i ty s taťkou a je všechno o.k. emoticon emoticon

HOlky sorry, jestli nereaguju na vše, ale absolutně nestíhám... malá si mě opět žádá... teda né mě, ale chodící mlíkárnu emoticon emoticon
7. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky omlouvám se jen letmo jsem dočetla emoticon dneska nemám náladu emoticon
byla jsem u dr s těmi játry hodnota neklesá emoticon emoticonba naopka stoupá stále jsem bez HA a v září tam jdu znovu a domluvíme se na biopsii jater emoticonvezmou mi vzorek a někam pošlou ta hodnota má bý 0,7 já mám skoro 3 emoticon emoticonstrašně se bojím pořád jsem myslela že to bude tou HA a prd emoticon emoticon

marti tu deku jsme nechala udělat na Mimibazaru asi za 250 kč i s poštovným najdu kde a pošlu odkaz ju emoticon
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19402441&tab=6
tady to máš emoticon

kačko dovolená zatím platí ale pořád hrozí nedovča emoticon ale manžel se moc snaží emoticon emoticon snad někoho najde už mu chybí udat 3 dny emoticon

tebet to posouvání je na prd ale to ej pořád něco nic nejde lehce emoticon at už to máte brzo za sebou a pak se sejdeme emoticon jinak já měřím 153cm emoticon emoticon emoticon emoticon

jiřinko super že jste si to užili uvidíme fotečky emoticon emoticon

koukám jak tu máme hodné miminka rto je dobře emoticon emoticon emoticon
7. črc 2010 v 19:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
 Ahoj kočky!

Evi, moc díky za odkaz, domeček je jak z katalogu, fakt nádhernej. A máte skvělý osvětlení obýváku, něco takovýho bychom taky chtěli. Manžel je blázen do spešl osvětlení, takže tak nějak si to představuje. Úplně vás obdivuju, dělat si to sami, to musí bejt fakt makačka!

Markét, já vim, že nic nejde lehce, ale já jsem dost netrpělivá osoba, a tohle mně nebavíííí emoticon Copak máš s játry? To je teda starost, co? Ale biopsii určitě udělaj tak, aby to nebolelo a alespoň zjistí, co tě trápí, a začnou to řešit. Neboj se, určitě to bude jen nějaká maličkost, zaléčí se a bude zase dobře emoticon Jsi teda taky pidižvík, co?

Mast, můžu taky poprosit o heslo, abych mrkla na fotečky?

Se máte, všechny vás ještě čeká dovča, my už to máme za sebou a je mi to líto, jela bych hned zas! emoticon Miminka teda máte koukám fakt milionový!
7. črc 2010 v 19:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tebet po potratu který jsme prodělala jsem si nechala nabrat krev tam se to zjistilo jsme zdr.sestra v těhu se Sofí hodnoty ukázkové po porodu opět blbě emoticon myslela jsme že je to práškami ale ty neberu zase 5 měs takže asi ne emoticon
nejhorší na tom je že mi jakoby nic není emoticon emoticon takže to prostě nechápu emoticon
jsem malinká mám 153 cm a váha 45kg emoticon emoticon emoticon emoticon
7. črc 2010 ve 20:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
jak je při středě? už jen dva dny a opět víkend! emoticon
dovezli jsme si z domu další svateb. dar - kávovar, máme Delonghi a Áda tu studuje návod. koupili jsme kávičku u Starbacks, tak se moc těším. kafaři nejsme, ale občas si dáme a já miluju lettéčko.
vozili jsme je postupně, už nám doma straší jen odšťavňovač!

tebet, my už taky byli na dovči a stačilo nám to. teď se moc těšíme na víkendovky tady po Čechách.
každopádně já se těším na fotčky holek z dovči!
a taky už plánuju, co příští rok. na ten vlastní byt to moc nevypadá, budeme spíš šetřit časem na baráček, ale možná pořídíme auto a já bych ráda dala nějakou tu exotiku, v diskuzi je DR, Kuba a Srí Lanka.

Marky, s těmi játry mě to mrzí! tys na to trpívala i dřív nebo až po porodu? HA už radši neber, je to svinstvo. jde to i bez toho, i když to není tak pohodlné.

Leničko, ahoj. musím omrknout Filípka, chlapa jednoho! jak se cítíš jako maminka? emoticon

taky vaši chlapi čučí na fotbal? mě už to nebaví!

jinak ten prodloužený víkend byl super, fakt jsme si odpočinuli - koupání v bazéně i plavání v přírodním koupališti, grilovačka, blbnutí na Argemě i u cimbálu. chci další takový prodloužený víkend! emoticon
a taky jsem si koupila super široké kraťasy pod kolena, takové jakoby turecké, pak bílou minisukni a bílé letní botičky - páskov na podpatku. docela výhodný kauf! mamča mi totiž koupila k narozkám šílené šaty, tak jsem je byla vyměnit. ona má úplně jiný vkus než já a furt to zkouší.

jo a možná budu v práci končit po domluvě už v červenci, příští týden to ještě pořešíme. na jednu stranu proč ne, na druhou by to chtělo ještě jednu výplatu, chci něco našetřit na kurzy frániny v Paříži.

holky, já vás chci taky ještě vidět!!! vzala bych si kvůli tomu klidně i dovču. ideální by byl pátek někdy v srpnu, třeba už dopoledne. tak šup sem s návrhy a ráda poznám nové holky! emoticon
7. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Fotečky z minulého pondělí z lesoparku:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/zoopark-chomutov---28_6_2010

Nevím, jak mám nastavený notebook, ale připadají mi ty fotečky světlé bez barvy (o proti tomu, jak vypadají v našem pevném počítači), jaké jsou u vás? Nechci si nějak nastavit monitor a pak zjistím, že to upravuji špatně.
8. črc 2010 v 18:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_8.mesic/

dneska použit stavit tak nějaké společné fotečky emoticon emoticon emoticon emoticon a pak s kámoškou a jejím stejně starým chlapečkem a máme novou čepičku emoticon emoticon

jiřinko já nevím já pevný PC nemám emoticon tak neporovnám emoticon na fotečky juknu po koupání emoticon
8. črc 2010 v 18:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Moc krásné fotečky, společné i ostatní emoticon Čepička je žúžová.
Tady nejde o pevný PC, ale o monitor. Ty tvoje jsou jasnější, než moje, ale tam jsem i ty tvoje měla jasnější
8. črc 2010 v 18:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko koukla jsme na fotečky opravdu jsou jasnější než z minulých emoticon emoticon a to o dost takže to není jen u tebe a děkuju emoticon
8. črc 2010 v 19:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jako jasnější? Já si právě myslela, že jsou míň jasný, víš. Jako né plné barev, ale spíš takové světlé bez barvy emoticon
Já je právě upravovala ještě na starým PC a tam je mám hezké, ale když si je otevřu tady, tak jsou takový ošklivý, tak mi jde právě o to, který monitor lže emoticon
8. črc 2010 v 19:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a nemusíš brát v potaz jen tyhle, ale i ty minulé, když jste na ně koukali, tak jestli ti přiapadali hezké, barevně něco jako tvoje?
8. črc 2010 v 19:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko jako jasnější bez barvy jsme chtěla napsat emoticon emoticon porstě nejsou tak barevné výrazné..když kouknu na jiné z minulých alb od tebe emoticon

na které jsme koukali???
8. črc 2010 v 19:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 To je možná tím, že tam byl stín, oni jsou takový jiný, ale šlo mi právě o to, jestli jako celkově jsou hezký. Protože já tady mám takový světlý všechny (i ty focený dávno předtím) víš a potřebuji vědět, který monitor mi to zobrazoval správně, abych věděla, jestli si tenhle upravit emoticon
8. črc 2010 v 19:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://doma.nova.cz/clanek/rodina/v-novem-kalendari-budou-tobias-andelin-lea-i-dominika.html

jupííííííííííííííííí emoticon emoticon
8. črc 2010 v 19:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
 Ahoj holky, ja se picnu, zacala jsem od 1. na hlavak, v praci je toho nad hůavu a holcina, co vse umi aje jedina, jde v pon naposledy do prace:(
zitra tam jdu na 10hod a myslim, ze nic nestihnu ani tak..
Prisly mi kratasy, mam kratasy snad po 8mi letech a uz se v nich promenadujiemoticon
Evi:posli mi ten odkaz na nabytek, je fakt perfektni, moc se mi libi jednoduchy a zaroven napadity stylemoticontreba konferencni stolek je vymazleny a nad posteli mi poskocilo srdceemoticon
Jirinko:malej je kouzelny!!!takovy fajn prdacky..no jo, maminka kocka, ttainek jako manekyn..po kom to ten kluk asi maemoticonvy jste fotili do jakeho katalogu??
Market: drzim palce, at mas ty testy, co nejdrive v norme, podleci se to a jsi zdrava jako rybicka!!!
kukla jsem na fotky a opet nezklamaly...
Leni:posilala jsem ti ten kontakt z prac. mailu, prislo Ti to?? fotky ze svatebky jeste jednou moc krasne, mrkala jsem jeste asi 2xemoticonhledame neco na pristi rok, tak se inspirujeme na vsechny strany...
tebet: posles mi odkaz na Tve fotky??
Mast: tak to mas moc sikovnou hlcicku, urcite Ti dela jen samou radostemoticonmas taky Sofinku, jo??
A blahopreji k zarazeni jmena do kalendare, my chceme Kristinu a Patrika.

jdu zahustit cocku, vypnout ji a spat, rano vstavam v 5,20:(
dobrou nocemoticon
8. črc 2010 ve 22:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

Kačko, tak jak užíváš dovolenou? Počasí ti vyšlo na jedničku, viď emoticon

Martinko, koukala jsem na fotky, Sofinka je moc krásňoučká, vyšlo to parádně akorát tatínkovi ke kulatinám, viď emoticon Ta hrací deka je moc hezká, ještě to asi chvilinku potrvá, než to maličká ocení emoticon Těch 300g za týden je až neuvěřitelný, určitě máš místo mlíka smetanu emoticon

Markét, to je mi líto s těma játrama, no snad aspoň přijdou na to, čím to je a dají tě do kupy. Ještěže ti nic není a cítíš se fit, to je nejdůležitější. Jak ti vůbec na ty zvýšené hodnoty přišly?
Fotky super,už se stativ hodil, co emoticon Koukala jsem, že Sofinka má hodně podobnou tu bílou kšiltovkoklobouček se Sárinkou emoticon a ta nová kšiltovka je prďácká, vypadá hooodně veliká emoticon

Tebet, děkujeme emoticon u toho osvětlení v obýváku se sádrokartonář hodně navztekal a taky si za tuhle srandu dost zapískal a nakonec to skoro vůbec nevyužíváme emoticon Svítíme většinou jen pár bodovkama, ty zářivky pouštíme jen když je tu nějaká akce a potřebujem na něco dobře vidět nebo tak.

Leni, no užila jsi si parádně ten dlouhý víkend emoticon Zase když skončíš v práci už v červenci, tak si aspoň užiješ léto a můžeš si najít nějakou brigádku,ne? emoticon

Jiřinko, ten lesopark vypadá fantasticky emoticon Všem vám to tam moc sluší!!! emoticon Ohledně barev těch fotek, koukala jsem i na ostatní namátkově a těžko říct. Mně se líbí, přijdou mi takové přirozené, ale je asi fakt, že jsou světlejší.

Kami, ty takhle po nocích ještě vyvařuješ? emoticon Odkaz jsem ti poslala do IP. S tou prácí je to nepříjemný, kdo tě to naučí, když tahle odejde? A co vlastně děláš? Držím palce, ať zvládneš.

Jdu do hajan, zítra jedu za kámoškou, bydlí v takové krásné vesničce, kde dávají lišky dobrou noc a mají tam úžasné koupaliště, už se strašně těším, má 15ti měsíční holčičku, jsem na ní zvědavá, neviděla jsem jí, co se malá narodila. tak zatím papa a dobrou noc
9. črc 2010 v 00:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

sedím na zahrádce a hledám pobyt na příští víkend konečně někam vyrazíme emoticon má být chladněji nechtěla jsme jet v horku emoticon tak jsme našla špindlerův mlýn víkend pro 2 s polopenzí za super cenu 1500kč emoticon tak asi tam ale uvidíme..

kami děkuju za palečky,,a tu práci zvládni je to nepříjemný emoticon

evi přišli mi na to po prvním potratu...pak to řešili pak jsem otěhu se Sofiíí řešit se to nemohlo ale v těhu jsme měla výsledky super a po porodu opět katastrofa emoticon emoticon užijte si to dneska na koupališti emoticon jéé 15 měs to bude kočičika veliká emoticon ta nová čapka je 3-6měs emoticon emoticon emoticon je akorát emoticon

marti koukala jsem na fotečky sofinky to je kočička emoticon moc vám to sluší emoticon emoticon a fakt nabírá krásně prdolka emoticon

hezký den emoticon
9. črc 2010 v 10:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.spindleruv-mlyn.com/de/&ubytovani=9

tak pojedeme asi sem emoticon je v ceně opekání buřtů a bobová dráha emoticon emoticon
9. črc 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

Marky, vypadá to moc hezky a bude tam určitě příjemně, na horách nejsou snad taková vedra. jedete asi i s malou, že?

co plánujete na víkend, holky?

my dnes večer pojedeme na kolách za kamarády na pivko, přes den se to na kole nedá, jsou fakt vedra, tak víkend strávíme asi někde u vody.

zkouším shánět kontakty na nějaké Čechy, co žijí v Paříži, neznáte někoho? zkusila jsem to i tady v diskuzi Vdana ve Francii, ale zatím žádná odezva
Kami, díky za kontakt, zatím jsem nepsala.
a na co sháníte inspiraci? já myslela, že jsi dle profilu vdaná. emoticon

Evi, zapomněla jsem reagovat na Sárinku, jak se ti otáčí! já myslím, že máš geniální dítě, je šikulka. pořád to dělá? emoticon

Jiři, moc hezké fotky. Vládík už je chlapák! emoticon A on už teda chodí i sám nebo jen za ruku?
9. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kuk emoticon

leni jasně že s malou emoticon musíme zkusit jak bude reagovat spinkat jinde před dovčou emoticon právě že tam nebude takové hic emoticon dneska bylo úmorně...

my byli dneska na zahrádce u bazénu emoticon zítra čekám maminku bude tu celý den a večer bude grilovačka emoticon v neděli čekám ty naše kámoše s oznámením a koláčky emoticon emoticon emoticon už pro ně máme svatební dar emoticon ale sem to nemůžu psát...tak kdyžtak IP emoticon

leni užijte si pivečko a pozor alkohol a kolo nejde dohromady emoticon emoticon čechy žijící v Paříži fakt neznám emoticon snad se ti tam někdo ozve emoticon
9. črc 2010 v 19:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky přeji krásnou sobrou emoticon venku je pařáček užívejte sluníčka emoticon emoticon emoticon
10. črc 2010 v 10:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Krásné dobré ráno holky,

venku je opravdu úžasně, po obědě jedem k vodě emoticon

Míšo, dneska má Amálka svátek, viď, tak vše nejlepší kočičce!!!! emoticon Jakpak je jí, už je ta rýma pryč?

Markét, to místo vypadá moc hezky, tyhle pobyty hodně prodávají na Aukru, myslím, že i přímo tento hotýlek, tak se mrkni jestli by se to tam nesehnalo třeba levněji emoticon Určitě tam bude moc krásně, je v blízkosti nějaké koupání, kdyby bylo echt horko?

Leni, tak ve Francii nikoho nemám a neznám, to nepomůžu, bylo by dobré tam o někom vědět, viď, aby vám řekli jak to tam chodí a tak a nemuseli jste zdlouhavě na vše přicházet sami, co emoticon
Jinak Sárinka to dělá pořád, ale ne při každém pasení, vyloženě jen když se jí asi chce emoticon Nemyslím si teda, že je geniální, protože třeba pást se jí dlooouuuho nechtělo a ještě teď to pořád není její nejoblíbenější poloha emoticon Jedné sousedky chlapeček tady, tak jsou mu 2 měsíce a v kočárku už třeba nechce jezdit jinak než na bříšku a celou cestu přitom pase, to je masakr.. ale on ani na 2 měsíce nevypadá, je větší a těžší než Sárinka emoticon
Jak bylo včera na pivku? Po tomhle se mi občas zasteskne, když je takový krásní letní večer a noc, kvůli tomu jsem taky vždy milovala léto, není nad to popíjet a bavit se pod širým nebem... uuuuuáááááá emoticon

Jdu dovařit, nabaštíme se a razíme k vodičce, co máte v plánu holky vy? Hezky si užijte den emoticon
10. črc 2010 v 11:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

přeju hezký víkend. venku je fakt vedro. my tu máme naštěstí chládeček! emoticon

dopoledne jsme se váleli a vybírali fotky a písničku pro kameramana na svatební video. příští víkend jedeme domů, tak si ho vyzvedneme. už se těším, až si to po měsíci připomenu! emoticon

Evi, právě jak píšeš, ráda bych se někoho poptala a třeba i zašla na kafe. jinak chci chodit na ten kurz Fj a už se poohlížím po nějaké au-pairce. emoticon
stejně je Sárinka šikulka a moc hezká, povedla se vám! emoticon

na pivku fajn, bylo to venku a pak tam hráli na velkém plátně Postřižiny, tak to bylo příjemné.
ale s malou můžete taky na pivko, ne? spát může všude emoticon
až bude malinko větši, tak budou hlídat babičky a ty si zase zablbneš, neboj!

my tady teď poklízíme a já pak jdu s kamarádkou chvíli k vodě. a večer všichni na pivko a kluci sledovat fotbálek.
tak si to užijte, holky
10. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

tak jak je v těchto vedrech?? My docela přežíváme a pomalu si zvykáme. Sofinka mě včera strašně překvapila, normálně jsem jí otočila na bříško a ona sama zvedla hlavičku ve třech týdnech emoticon emoticon To je ale šikula moje emoticon No ale od té doby to nezopakovala emoticon

Jinka děkujeme za pochvalu foteček.

Evičko, jo jo deka jí ještě moc nezajímá, ale my si tu s tatkou hrajeme pořád ty písničky emoticon emoticon Tak jsme si jí vlastně zatím koupili pro sebe emoticon emoticon No a mlíka mám hrozně emoticon emoticon NOrmálně bych uživila ještě další dvě děti... ani nevím co s tím mám dělat emoticon Nechci to odsávat, protože jsem slyšela, že když to budu odsávat, tak tím víc se mi mlíka vytvoří a to už bych fakt nedělal nic jinýho emoticon

Jiřinko prohlédla jsem fotečky, jsou světlé, ale pěkné emoticon Moc Vám to na nich sluší... máš doma moc hezké kluky emoticon

Markét, to jsi mě moc potěšila s tím jménem!!! To mám radost, že budeme v kalendáři emoticon Alespoň ty naše princezny nebudou ošizeny o svátek emoticon Jinak budu držet palce, at se testy zlepší a ty jsi brzo fit!! Moc mě to mrzí!!!

Leni, koukám, že si pěkně posvatebně užíváte emoticon Než odjkedeš, tak se ještě musíme domluvit na to kafíčko. Bud někde v kavárně nebo můžeš přijít k nám dom emoticon Doporučuji den kdy nebude takové horko, nerada bych ti přivodila zdravotní problémy emoticon emoticon emoticon (máme tu hic k padnutí)
10. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 JO a ještě jsem chtěla popřít Amálce Všechno nej nej nej!!!!! k tvému svátku!!!! Prosím tě Míšo, můžeš jí to vyřídit emoticon emoticon
10. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
 Ahoj holky, konecne jsem si dneska pospala a vstavala 9,15emoticon

Leni: hledam inspiraci na docu, en na svatbu, vdana jsem, moc statsna a menit nechci... emoticon

Misa.taky hodne stesticka Amalce k narozeninam;jen tak na okraj, taky bych si prala Amalku, ale neproslo mi to:(

Market: tak jeste jednou drzim palecky!!! v tom Spindlu ted byla znama a byli spokojeni, rikala, ze pokud nechces sileny luxus, uplne Vam to bude vyhovovatemoticonkdy se chystate na dovcu?

Evi: z webu jsem zjistila, ze mame ve stejny den narozeninyemoticonjinak stranyky jsou moc pekne, z jara chci menit loznici, asi te oslovim kvuli postele a komody..moc se mi libi i set stolu, zidli a lavice a mile me krekvapila i cen..jen bychom si asi udelali do Plzne vyletemoticonta doprava je draha jako cert...

My se dneska flakali doma, manzel dostal migrenu:(ted dozehlim tu metrovou kupu a hodime maso na gril. zitra jedeme na Slovensko, kousek od Cadce n chalupu k manzove tete. jede s nami i moje mamk a babicka..uz se tesim..jinak vedra jsou na potentovani...rano vychazim 5,58, odpoledne cca 15-16h koncim, v praci 22stupnu, nohy pomalu v dece a vyjdu pak ven a takova bomba, uplne me zacalo z toho skrabat v krku:(

krasny vecir vam preji!!
10. črc 2010 v 19:46  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

jsem totálně v pr.. brečím tu jak malá emoticon Včera, jak jsem byla u té kamarádky s tou 15ti měsíční holčičkou, tak měla na sobě takové červené pupínky, hned ve dveřích jsem se jí ptala, co to je a chtěla jsem se otočit a jít pro jistotu pryč, ale ona mi několikrát řekla, že to nic není, jen vyrážka ze sluníčka a horka, že byla u doktorky, že to není nakažlivé.. A teď mi psala, že byli dnes na pohotovosti, protože malá dostala horečky a jsou to neštovice!!!! Já se tak šíleně bojím, že je Sárinka dostane, sice jsme byly venku, ale ta její malá šahala na kočárek, na Sárinky chrastítko, já šahala na ní atd, asi se zblázním emoticon emoticon emoticon Holky, tak strašně se bojím, inkubační doba je 14dní, vůbec si neumím představit, co to může s takhle maličkým miminkem udělat a jak to bude snášet emoticon
Omlouvám se, nedočítala jsem vás, pak to napravím, jsem úplně vyřízená a zoufalá emoticon
10. črc 2010 ve 20:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.