Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 tebet, jeee ja si zrovna rikala kdepak bydlis v Praze a u Haji emoticon ja bydlim mezi Luka Luziny u Zlicina emoticon
4. črc 2010 ve 23:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Míšo, chápu. tak třeba o tom pak někdy popovídáme. ráda bych vás viděla ještě než pojedeme do Paříže.
od kdy do kdy plánujete tu dovču?

já hlasím Modřany! emoticon
4. črc 2010 ve 23:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Leni, super, takže taky Praha. No to se nabízí nějaká party, nebo tak něco... emoticon
4. črc 2010 ve 23:57  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Holky, tady odkza na všechny fotky: http://gujonci.rajce.idnes.cz/Svatba_5.6.2010/

Zkusím přidat ještě z dovči, už se nám je podařilo vytáhnout z kamerky.

dobrou emoticon
5. črc 2010 v 00:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky
moc děkujeme za pochvalu emoticon myslím že celá rodina si Sofinky max užívá emoticon emoticon

marti to je mi oc líto jak trpíte vedrem emoticon ale vím jaké to je nám sem také svítí pořád sluníčko máme tu i 30st emoticon k padnutí...chudinka malá Sofinka,určitě jí otírej mokrou plínkou uleví se jí...vydržte ted už snad ty vedra povolí...je blbý že je takto malinká a fakt nemůžeš nikam emoticon

evi super že jste si užili víkend a bazének emoticon malá se příští rok bude také cachtat o tom nepochybuj emoticon emoticon

tebet fakt jo??včéra tam byla i švagrová s přítelem emoticon také se tam chystáme emoticon to je fakn že je to tam pěkné..

leni to s míšou těžko pochopíš emoticon ono je to těžké když v tom nežiješ a takového člověka doma nemáš emoticon já už tu míši situaci docela pochopila emoticon
5. črc 2010 v 08:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tebet jinak pak se ráda sejdu kdy se budete stěhovat??

leni jukla jsem na fotečky jsou luxusní emoticon emoticon parádní nádhera!!!!

dneska za chvilku pro mě přijedou nai svědkové a razíme se Sofinkou k nim na chatu emoticon tak přeji hezký den emoticon
5. črc 2010 v 08:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno, holky

Marky, díky

tady ještě odkaz na fotky z dovči, konečně! emoticon
http://gujonci.rajce.idnes.cz/2010-06-07_Svatebni_cesta_Kreta/
5. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 upravila jsem odkaz, tak znovu: http://gujonci.rajce.idnes.cz/cerven_2010_svatebni_cesta_Kreta/
5. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky,

Leni, budu se opakovat, fotky ze svatby jsou prostě úžasné, měla jsem při prohlížení husí kůži, i v tom kostele to fotograf moc krásně všechno vystihnul, je to pecka emoticon No a svatební cestu jste si evidentně taky užili, úplně mi tekly sliny, když jsem viděla těch dobrot, co jste tam ochutnali emoticon Moc ti to tam sekne emoticon
A kdy odjíždíte do té Francie? Mohli by jsme předtím ještě udělat nějaký sraz, co vy na to?

Jdu se podívat za tím naším sluníčkem, spinká od 20h, vzbudila se dnes v 7.30h na papu a hned to zase zalomila a spí ještě teď. Já vstala po 9h a už jsem stihla uklidit celý dům, namalovat se, najíst se a to prtě pořád chrupká emoticon V 11h má přijet kámoška, chtěly jsme pak po obědě k vodě, ale moc to nevypadá, ráno pršelo a teď je zataženo i když teplo.

Markét, hezky si to na chatě užijte, na jak dlouho jedete?
5. črc 2010 v 10:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, díky! emoticon
Já bych vás právě taky ještě moc ráda viděla. Odjíždíme začátkem září, Adam zřejmě 1., firma mu platí letenku. Já pojedu možná až pár dní po něm, podle toho, jaký si najdu spoj.
Evi, fakt máš zlaté dítě! Já byla hrozný rarach, tak se děsím, co budeme mít my. Ale Áda byl zas hodný, tak třeba se to prtě pak nakombinuje! emoticon

My se teď chtěli koupat a zatáhlo se. Večer tady má mít jeden folklórní soubor výročí, tak tam zajdem, bude tam i košt vína a cimbálka.

Marky, samozřejmě to nemůžu pochopit, když o tom nevím nic blíž, jen jsem přemýšlela, co můžou mít za problémy a hrozně ráda bych pomohla, protože i v práci s lidmi řeším různé jejich problémy. Na chatičku? Užijte si to tam!

Miško, je to těžké a nevidím do toho, ale Amálka to určitě taky vnímá, tak snad se to do budoucna zlepší. Moc vám držím palečky!

A jak trávíte den vy ostatní, holky?
5. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
Leni hned jsem zkoukla fotky ze svatebky a jsou úžasný, je vidět, že jste si užívali emoticon a ta spousta jídla emoticon

Evi - Kačka to horko zvládá v pohodě, jediná změna, že častěji kojíme emoticon dneska spala skoro do 11h, mezitím teda párkrát pila, ale pak to ještě zalomila emoticon pořád teď hází úsměvy a nebo prská a má z toho strašnou srandu emoticon a taky jí strašně baví koukat na stromy - my na zahradě bohužel žádný nemáme emoticon alespoň nás to nutí vyrážet do terénu emoticon

pro sraz bych byla, jen aby nebyl na druhém konci republiky nebo aby nebyl hic, nemáme v autě klimu emoticon
5. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
 ahoj holky, tak u nas bylo ochlazeni, je ted cca 20st., byla maga bura, ale nastesti uz OK..
my makli jako najati, pricka v kuchyni padla a me se zlomily pri kyblovani 2nehty, ach jo...
Miso, dofam, ze vse bude ok a budete spokojeni...

Leni.s kym jste leteli na Kretu?
5. črc 2010 v 19:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evičko jen na dnešek emoticon ta chatka není uzpůsobená na bydlení zatím jeho rodiče to tam předělávají jako bydlení a budou se tam za rok stěhovat emoticon takže se tam maká...

leni fotečky úžasné i ze svatebky emoticon emoticon emoticon je vidět že jste si to moc moc užili emoticon chápu že bys chtěla pomoc ani nevíš jak já bych míše také ráda pomohla mám jí moc ráda ale tohle si musí vyřešit oni dva.. emoticon

den super jeli jsme ráno malá hodná režim jako vždy emoticon přijeli jsme v 19 hod ted už chrní emoticon byli jsme na zámku v Lánech kde nás stiha bouřka slejvák takže jsme trochu zmokli emoticon ale i tak super pak se grilovalo emoticon úžasný den emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Ruda_5.7.2010/

fotečky emoticon emoticon
5. črc 2010 ve 20:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, pěkné fotečky z výletu emoticon Taky jsme tu při procházce málem zmokli, dneska to tu hodně bouřilo, teď už je naštěstí klid.

Kami, to jste bourali sami? no ještěže to odnesly jen nehty, ty dorostou emoticon Na Ostravsku dnes bylo tak málo stupňů? To se na tu práci hodilo, viď emoticon Tady v Plzni i přes ten déšť bylo pořád neskutečně dusno, bylo to dost nepříjemné emoticon

Leni, my taky začátkem září plánujem odjezd na tu dovču, tak na 2 týdny, tak bychom ten sraz mohly naplánovat na srpen.. A jak máš v plánu jet do té Paříže? Znáš spolujízdu? Jedni známí tak cestujou a nemůžou si to vynachválit.. I když já osobně bych se asi bála sednout do auta cizím lidem, když člověk za jedno neví, co od nich může čekat a za druhé netuší, jak umí řídit..

Pavlínko, s těma stromama to má Sárinka taky, vydrží na ně čučet neskutečně dlouho, nevím, co jí na tom tak fascinuje, jestli ty lístečky, jak se ve vánku pohybují, ale i na ně brouká a vypadá to, jako by nám už chtěla něco o tom říct, tak srandovně špulí pusinku, no je to paráda emoticon Jak často v těch vedrech bumbáte? My pořád po 2-3hod a v noci má +-12ti hodinovou pauzu. Prskat se ještě nenaučila emoticon to Kačenka prská normálně nahlas? to musí být paráda emoticon Sárinka pořád jen dělá ty bublinky, má co dohánět emoticon
5. črc 2010 ve 21:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

ke srazu se hlásím jen nemůžeme 6,8 to je svatba emoticon a ten celý víkend...

tady bude pršet zase emoticon děsně se zatáhlo seděli jsme venku grilovali popíjeli at žijí chůvičky emoticon emoticon
5. črc 2010 ve 21:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi takovou pauzu v noci nemáme, vydrží v kuse tak 7hod, pak se napije a spí dál, na dnešek usnula v 21h, vstávala v 11h, ale mezitím jedla v 4h, 6h a 8h30, ale i tak si nestěžuju emoticon přes den pije tak po 2hod
Kačka prská nahlas, vždycky nejdřív chvilka soustředění, pak prská, ostatní se jí smějou, tak se taky směje emoticon
a jeden z posledních objevů je, že má 2 ručičky, takže pořád jedna v pěst a tu druhou dlaň přes ní, vypadá to, jako kdyby se modlila emoticon a když se takhle nedrží, tak je obě naráz cpe do pusy emoticon

my jdeme na svatbu v řijnu emoticon
5. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
 Přeji krásné dopoledne..
měli jsme nálety komárů, jsem jeden velký pupen...zítra musím koupit Rid nebo jiné svinstvo....
Evi, jj sami, manža s tatkou bourali, ja s brachou kyblikovali... bylo nejakych 18st., i sprchlo, do obeda bylo hotovo, i na cisto mi to pozametali, ja pak jen vytrela chodbu a celou kuchyn, sice to chce jeste, ale stejne se bude menit okno a dolivat beton. manzel je moc sikovny, krome elektriny si je schopny udelat vse. Kuchyni si budeme nechat delat na miru od mamcina pritele zet je truhlar... odpoledne bylo dusno, v orlove spadlo asi 10mega kapek, ale jak jsme prijeli do Vratimova, meli jsme ve vjezdu louzi jako das....ale dneska uz zase slunicko pece
Pak budeme delat krb, podlahy, a zjara koupelnu a zachod....se z toho pisku nevyhrabem:( Podle dikuze jsem pochopila, ze mate nejaky novy a moc krasny domecekemoticonmy uz chceme takyemoticon

Murynko:taky moc pekne fotecky, o vikendu jsem zkousela taky makro amoc se povedlo, co mas za fotak???

Leni.fotky ze svatebky moc pekne, slusi Vm to spolu a na Krete musi byt krasneemoticontesim se jako mala uz na dovcu taky, letime do bulharska a snad v rijnu autem do Italie. Dovolila jsem kouknout i na vsechny svatebni a nadhera, mate opravdu krasnou vzpominku!!

Fsvojap: ty mas s Evcou stejne stare holcicky?
6. črc 2010 v 08:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

mám čerstvou velkou novinu, hned se o to musím podělit!!! emoticon Dneska ráno malá papala v 7h, pak jsme ještě spinkaly do 9h, no a já jí pak dala na hrací deku na bříško a ona se přetočila na záda!!! emoticon Tak jsem to zkusila ještě jednou a udělala to znova, takže to mám i natočené emoticon

Pavlínko, na to prskání malinká přišla sama nebo jste jí to ukazovali? Musí to být fakt strašně srandovní emoticon Sárinka nedávno taky objevila ručičky, jakože se na ně dívá a tak, ale to modlení provozuje od narození a pěstičky do pusinky si cpe taky už dlouho, protože dudlík jí malokdy uspokojí, tak přišla na kouzlo ručiček emoticon

Markét, to je fakt, chůvičky jsou zlatej vynález emoticon

Kami, no tak to jste udělali za víkend kus práce, viď emoticon Pochopila jsi správně to s tím domečkem, loni jsme dostavěli a letos děláme úpravy okolo, to je snad zdlouhavější než to stavění emoticon
JJ, máme s Pavlínkou holčičky skoro na stejno, Pavlínky Kačenka je myslím jen o týden a něco starší než Sárinka emoticon

Pavlí, kolikátého se prosím tě Kačenka narodila?
6. črc 2010 v 09:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj holky, dneska u nás konečně ochlazení, včera bylo šílený dusno
Evi - u nás je modlení novinka a do pusy si vždycky strkala ruce, ale po jedný, každou zvlášť, teď s tím modlení si tam chce napcat obě dvě zároveň emoticon k přetočení gratuluju emoticon v tom my budeme kvůli třmínkům trochu opožděný
Kačka se narodila 23.3. emoticon to prskání jsme jí neukazovaly, jednou takhle prskala, my se jí smáli a od tý doby jí to baví emoticon teď když jedem kočárkem přes ves a začne nabírat na pláč, tak nad kočárkem prskám, pro okolí vypadám jak mentál, ale hlavně že se Kačka řehní emoticon

Kami - pěkně jste si mákli, alespoň že u vás nebyl takový hic emoticon
6. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
 http://www.dailymotion.com/video/xa67c4_cstring-invisible-underwear_lifestyle

to je masakremoticon
6. črc 2010 v 11:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky emoticon

kami emoticon emoticon co oni nevymyslí emoticon emoticon emoticon jinam za foták mám sony alpha A 200 emoticonpochlub se makro emoticonšup šup!!!jinak jste si hezky mákli ale děláte to pro sebe a až to skončí bude odměna hezké bydleníčko emoticon emoticon

u nás se ochladilo a prší jéé jaká úleva po dlouhé době,,, emoticon

evi gratulka ale nejásej emoticon naše se také otáčela takto ale byla to spíše náhoda...cílěně se umí otočit na záda s vědomím až od 6-7měs...předtím se otočila na bříško a pak řvala že chce na záda emoticon emoticon
6. črc 2010 ve 13:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kami, už jsem to někde viděla, je to masakr, musí to být strašně nepohodlné na nošení, to už je lepší chodit na ostro než tohleto něco emoticon

Markét, no mě to taky přišlo brzo, ale nevypadá to na náhodu, protože to neudělala jen jednou a navíc u toho opravdu usilovně hekala a snažila se přetočit a šlo to postupně a trvalo, než přišla na to, jak a co udělat, pak dám to video na net.

Dneska je tu taky chladněji, je to příjemné po těch vedrech, ale už se zase těším na sluníčko emoticon

No a copak všechny děláte?
6. črc 2010 v 17:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi nechci a nebudu ti to vymlouvat když myslíš emoticon emoticon emoticon co co popisuješ dělala i naše a pak prd emoticon

já tu měla sousedku na kávu s půl ročním chlapečkem pak jsme byli na procházce emoticon malá se tu ted plazí už je v jídelně emoticon emoticon emoticon

maminky jste registrovaný u mimi klub Globus jestli ne registrujte se obrovské výhody emoticon
http://www.mimi-klub.cz/firemni/obchodni-podminky.html

a tady registrace emoticonhttp://reg.globus.cz/registrace/mimi-klub/
6. črc 2010 v 17:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, v neděli ráno jsme vyjeli je známým na chatu do východních čech a v pondělí přejeli fotit na ten zámek. Fotili jsme nějaké fotečky pro zámek Loučeň, koukala jsem, že tam byly na výletě těhulky Míša a Markétka emoticon Je to tam moc krásný. Byli jsme tam přes noc-
V neděli nám Vládík usnul až ve 20:30 a vstával 5:45 a v pondělí usnul až ve 21:30. Za to dneska doma usnul už v 18:15 emoticon
Ale byli to moc krásné dny, i když už si potřebuji odpočinout, Vládík nám dává pěkně zabrat, je to živel.
A začínáme chodit emoticon
6. črc 2010 v 19:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak jsem vás dočetla, jen nestihla prohlédnout fotečky.
Jen minulý týden jsem ještě mrkla na svatební fotečky tebet a opravdu moc krásné emoticon

Kami, opravdu jste měli oznámení jako my? Koukala jsem na vaše album z příprav a jako inspiraci tam máš jiné. Ale jestli ano, tak mě to těší, asi by to ještě víc těšilo švagrovou, která ho vymyslela a udělala emoticon
Kdy a kam letíte do Bulharska? My letíme taky emoticon

Martinko, já kojila v noci hrozně často, ale vždy (i přes den) max. 5-10 min. Problém byl, když třeba pak neusnul emoticon To ti moc nezávadím.

Dětičky to s těma stromama mají. Babička mi teď říká, že on si teď pamatuje, kde jsou bobulky z minulého roku, když na ně koukal a že to teď pozná emoticon
6. črc 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
 tak, holky, ja jsem unavena ato jsme se cely den s manzou valeli..asi z toho nicnedelani...
no ty "kalhotky", taky jsem myslela, ze to je celenkaemoticon haha..

Market: skoda, ze tu nejdou vkladat fotky jako na konikovi...kdyz tak mi do IP dej mail, poslu ti jeemoticonja je moc nerada davam na net, jednu fotku z italie mi nekdo ukradl a vydaval za svou emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Evi:domecek nadherny, sedla jsem na zadek, absolutne muj stylemoticonjeste vyhrat v bance, ale fakt parada...pokud bych nekdy stavela, s dovolrnim to normalne okopiruji. mohu se zeptat, odkud mas jidelni stul a kuchyni??tohle bych fakt chtela...mate to vymazlene. Sarinka je nadherna, uz od narozeni. Opravdu jste krasna rodinka, moc Ti to s manzou slusi, koukla jsem i na svatebni a jen kvetes... fakt super!!tak mala se uz pretaci, to je sikulka!!!

Jirinko:dekuji, urcite na Vladika kouknu, podle ohlasu to bude lamac divcich srdciemoticon jj, psala jsem Ti i IP, mela jsem ofiko jine, to, co mam v albu nebo uz nemam, ale Tve jakoby film jsem davala pratelumemoticonMoc se mi libilo..ja si alba moc neaktualizovala, nejak jsem to tzv. "nezrala", ale v praci mam jeste Tve ulozeno v zalozce inspirace k svatbam, ted jsem prechazela na jine misto a delala poradek a jaxi se porad tech veci neumim zbavitemoticon jee, uz pomalu chodi, tak to Ti ted zacne asi jeste vetsi honicka videmoticonLetime na ravdu, uz jsem s ex byla u Sozopolu a vyletove na Nesebaru, moc se mi tam libilo..chceme na vylet do Istanbulu. Konecne letime, minule jsem byla busem a vmestnat 184cm mezi ty pisi sedacky byla krize. Letime 1-11.9. a vy??

Pavli:to musi byt radosti videmoticonjako prska, ze se delaji bublinky nebo jak??nemam praaxi a zkusenosti emoticon

Leni:tak Pariz, to budete mit super, od tatoveho kolegy se tam vdala dcera, ted cekaji druhe a je tam moc spokojena!

jak Vas tak ctu, at uz je jaroemoticon
6. črc 2010 ve 22:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,

jakepak jsou tady novinky? Ja ted vubec na net nechodim, nestiham, porad nekde trajdam a nebo se valim na zahrade emoticon dala jsem zas nejake nove fotecky na konika kdyby jste chtely emoticon

Jinak takovy prodlouzeny vikend by mohl byt casteji, moc se nam to libilo, byt zas vsichni cely den spolu. A i to pocasi bylo super. Dokonce jsem v nedeli vlezla u nas na zahrade do bazenu a bylo to strasne fajn a bez problemu. Ale byla jsem tam jen chvilinku a jen jednou, ale i tak mi to stacilo. V pondeli jsme jeli na chatu a vcera jsme sli na prochazku na golfove hriste, MM hral a my fandili jsem maleho i vyfesakovala aby nedelal tatkovi ostudu.

Strasne to leti, v sobotu bude malemu mesic emoticon a je strasne sikovny a dost nas prekvapuje, tuhle jsme ho nasli v postylce jak lezel napric, se presunul o 90 stupnu, pak se mu vubec nelibi lezet na zadickach a jak muze toci se na bok emoticon a pak dokonale plni plinky, nejlepe ty co ma uplne nove emoticon ale je to zlaticko, nechava me docela i vyspat, kojim okolo 22 pak ve 2 a pak kolem 6, to jde, nekdy teda po te 2 nemuze chvili zabrat,ale i tak se citim docela vyspala emoticon
7. črc 2010 v 08:12  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Ahojky, zdravím z práce. Po tomhle prodlouženym víkendu se mi teda moc nechtělo, ale nedá se nic dělat emoticon
Jiřinko, moc děkuju za odkaz, ty fotky jsou krásný, to je takovej broučínek malej, fakt slaďouš

Evi, můžu poprosit taky o fotky baráčku? My jsme teď ve fázi zařizování (teda, obklady a takový ty "pevný" věci už máme), tak bych se mohla inspirovat. Vůbec nevim, kde sehnat sedačku do obýváku. Všechny jsou takový mohutný, nějak se nám nic nelíbí emoticon

Markét, měli jsme se stěhovat v únoru, ale pořád jsou problémy, reklamace, převzít se to nedá, prostě katastrofa. Dourám, že už v srpnu. No, ale to jsme si říkali každej měsíc a každej měsíc si tu prodlužujem nájem - jak u blbejch, fakt... emoticon Taky se ráda sejdu, Nikoho tam neznám a asi budem bydlet fakt kousíček emoticon

Leni, Paříž závidim, taky bych zas někam vypadla, na dýl. Ale jednou jsme se už přesunuli zpět, tak tu zůstanem. Jsme v ČR přecejen doma...

Kami, ty máš 184 cm? emoticon Páni, tak to chápu, že musí bejt krize cestovat busem. Já mám dost i při svejch 156 cm emoticon
7. črc 2010 v 08:45  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 dobré ránko emoticon
nám včera Kačka až do 16h spala - kromě kojení samozřejmě, a to u ní není zvykem spát i takhle přes den, tak jsme se báli noci, aby se jí to neotočilo, ale i v noci klídek emoticon

Leni - Filípkovi to na golfu moc slušelo emoticon a máte pěknýho vlasáče emoticon

tebet - 156cm emoticon já mám 158cm emoticon a busem k moři bych to nedala ani s touhle výškou
7. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

dneska bude asi zase krásný den, venku už parádně svítí sluníčko emoticon

Jiřinko, to jste měli fajnový víkend, na ty fotečky se moc těším, až je budeš mít, tak se pochlub emoticon Vládíček si fakt pamatuje bobulky na stromech z loňska? No to je nářez, to mu bylo pár měsíců, viď.. tady je vidět, že i takovéto miminečka mají paměť, no jsem v šoku, že si rok pamatuje takovou věc emoticon

Kami, moc děkujeme za pochvalu, kuchyně je od Oresi, jsme s ní moc spokojení, zatím žádná vada, takže Oresi můžu s klidným svědomím doporučit emoticon No a jídelní set je z mého sortimentu, pošlu ti do IP odkaz.

Tebet, tak s tím posouváním nájmu jste na tom jako my, taky jsme si to museli o nějaký ten měsíc prodlužovat..ale my stavěli domeček sami, takže jsme s emohli zlobit maximálně sami na sebe.. ty poslendí týdny byly nekonečné a nejhorší, co si tak vzpomínám.. vydrž, za chvíli budete ve svém, a pak se budeš zlobit jen nad krabicema s věcma po stěhování, ty my například ještě nemáme dodnes všechny vybalené emoticon

Leni H, no z novinek mě napadá jen to, že Lenka nám v září odjíždí na 4 měsíce do Francie a přibyla tu Kami a Tebet, jinak tak nějak vše při starém emoticon
Malinkej je zlatej, to jsem ráda, jak jste už velcí? Koukala jsem ba fotky, je krásnej, bobíšek roztomilej emoticon Jsem unešená z té fotky venku, jak se tam oba smějete,to je překrásné emoticon

Pavlí, no tak to Kačenka byla zlatá emoticon Sárinka už přes den taky moc nespí, u ní je to ale podle mě tím, že dopoledne většinou prospí v kuse od večera, takže odpoledne se jí pak už moc nechce, většinou usne tak na hodinku až dvě, to jak kdy. Včera jsem ukazovala Sárince prskání, tak se strašně smála, ale neprskala, ale naučila se jinou neřest, cucá si pořád spodní rtík, vcucáváho a tak, celkem mám strach, aby se jí neudělal lišejík pak, no snad ne emoticon Akorát se asi budí, jdu pro ní emoticon
7. črc 2010 v 09:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.