Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky tak mám čas a dočtu :-) evi už jsme našla fotečky :-) ale nevím heslo :-( :-( 8-( =-) marti rádi tě vezmeme do party :-) rádi tě poznáme x-) x-) a děkujeme x-) jinak amrti naše se cca do 3 měsíce budila po 3 hod ;-) budit jsem jí nemusela :-D :-D to fakt ne sama se ozvala byl to masakr ve 21,24,3,6,9 pořád dokola 8-( 8-( ale od toho 3 měs se budila jen 2 krát a kolem půli ročku by měli miminka vydržet celou noc bez jídla ;-) takže tvoje dr.dává dobré rady...ale zase asi bych nebudila prootže pak si to miminko na to zvykne :-N :-N a těžko se odnaučuje :-x takže kdyby měla malá hlad ozve se sama určitě jí nebud ;-) ;-) to mi říkali všichni.. jiřinko bouřka =-) jsem ráda že jste zvládli cestu domů a vládík byl hodný :-) je to zlatíčko x-) x-) míšo dr to je věc vid :-) také jsem nedávno vzpomínala :-S :-N moni to bude lachtaň strašně vodu miluje :-D :-D
Profilova fotka
moni je to smutný :-( :-( je to fakt paradox |-| |-| kolik mu bylo?? |-| |-| je to smutný a co jeho žena ?měl děti??
Profilova fotka
Bylo mu 33let. Děti neměli, chtěli dodělat domeček. Ona je na tom docela děsivě, bere léky a přiznala i alkohol, což se jí nedivím. Za střízliva je to na zbláznění. Ale už jí prý nechutná ani to. Ale i tak je statečná. Oni žili jen pro sebe, byli neuvěřitelně sehraný.
Profilova fotka
moni to je strašný :-( :-( fakt člověk by si měl vážit toho co má |-| |-| nikdy nevíš dne ani minuty ;-( ;-( ;-( já bych se asi zhroutila kdy se to stalo a jak??
Profilova fotka
Autonehoda. Srazil se s kamionem. Také bych si občas nafackovala, když proflákám nějaký den. Oni jsou věřící, tohle je podle mě jeda z dobrých věcí na víře. Máš pocit, že ten člověk někam odešel. Akorát se bojím, že díky tomu, bude chtít zůstat sama. I když každému asi trvá pár let, než se z takového zážitku aspoň malinko vzpamatuje.Ani jsem nevěděla, co mám říkat, všechno se mi zdálo úplně blbý, jen jsem poslouchala :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes byl parádní den, celé odpoledne jsme byly na procházce s tou mojí kámoškou, co má teď měsíčního chlapečka, to je pořád ještě taková myšička malá proti Sárince, to je neuvěřitelné. Sárinka krásně celé odpoledne spinkala, nebo koukala na stromy a tak, chechtala se, povídala si, no teď je to nádherné období, už si vystačí sama, nebrečí a ještě mi nikam neutíká, prostě paráda, jsem strašně nabitá :-) Jo a noc taky luxusní, usnula mi v 19h u kozy a probudila se až v 8.30h ráno!! Prostě pecka x-) Martinko, k tomu buzení v noci, mně malá takhle spí od narození, ze začátku teda papala naposledy tak kolem 10h a občas nějaký den ve 2h, ale to bylo jen párkrát, hodně brzo začala spinkat celou noc a dr mi na to říkala, že pokud takhle pěkně přibývá, že není důvod jí na jídlo budit, že to se musí jen když děti nenabírají dost. A to ta naše nabírá víc než dost :-D Děkuji za pochvalu foteček, manžel je z ní opravdu hodně posr.. :-D Kam jsi přidala ty fotky? Jsem na Sofinku moc zvědavá x-) Moni, to je strašný s tím známým, v takových situacích jsou opravdu všechna slova naprosto zbytečná :-( Markét, fotečky moc krásné, Sofinka vypadá nadmíru spokojená s bazénkem x-) Máš to dobře zařízené, že ty se válíš u bazénu a maminka za tebe žehlí :-D Míšo, mezi těma fotkama není žádná zrcadlovkou, vše je naším kompaktem, ta kámoška mi ještě ty fotky nedodala. Ten klobouček jsem koupila v obchodním domě-Olympii, je tam takovej krámeček vyloženě jen s kloboučkama a čepičkama na dětičky a byly tam i ty šatičky. Stál 200Kč. Ještě jí asi koupim nějakej na střídačku, jsem z něj poprděná :-D Jinak novinka dne, ze tří stran domu už máme hotové terénní úpravy, terasa už je taky vytvarovaná a vysypaná štěrkem a stání na auta vepředu taky, už stačí jen položit ten kámen, už to tu vypadá trochu jako u lidí, mám z toho velkou radost x-)
Evi ty fotky jsou na tom odkaze co jsem Vám posílala minule do IP ;-) Vš je stejné, heslo i jméno. Kdo to smazal, tak mu to pošlu ještě jednou ;-) Evičko, jinak koukám, že jste měli parádní den, ty si tu mateřskou krásně užívaš, to je fakt pecka ;-) Market, koukla jsem na fotečky! Super, že máte bazének. To jste si užily co?? A nebylo tam malé zima?? Kolik jste měli stupňu tu vodu??
Profilova fotka
Martinko, tak jsem prohlídla fotečky, malinká je krásná, hned bych ji pomuchlovala x-) Jojo, s malou si to moc užívám :-) Taky budeš ;-) Už je ti líp po tom porodu?
Krásné ráno holky :-) Ani jsem nečetla,jdu vás pozdravit a postupně budu během dne dočítat.....Ale fotečky jsem viděla už včera a jsou báječný!!! Závidím těm prckům!!!! x-) Holky, moc vám to sluší na těch fotkách - Jiřinko a Markétko... ;-) Moni, tak jak??? Jak se líbila?
Evičko,mohu poprosit také o heslo,abych se mohla podívat na fotečky...sím,sím... ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Kačko, heslo jsem ti poslala do Ip ;-) Dneska je zase krásně, copak máte v plánu? Malá spinkala zase do 8.30h v kuse, teď si povídá na hrací dece, já se dám do kupy, půjdem na prochajdu do krámu, uvařím a hurá k vodě x-)
Profilova fotka
ahojik marti, jezis me ani nenapadlo ze jsi v sestinedeli :-D promin :-D:-D:-D a k to rizeni me taky nenapadlo..jsme tele.... evi, me se v tomhle ven nechce, mala je nachcipana, dneska se ji zase spustila ta tekuta ryma :-/ takze super fakt :-/ radsi budu doma
Článek se načítá
Profilova fotka
nebo ted me napadlo ze pojedu na Prahu 4 na Pankrac pro kreditku :-D
Evičko děkuji.....fotky jsou jako vždy nádherné!!!! Málá je sluníčko a tobě to tam moc sluší,jsi prostě KÓCA.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, že se vám sem takhle vmísim, ale chtěla jsem moc poděkovat za vaše téma, protože jen díky němu jsem byla na svatební cestě snů. Nedávno jsme se vrátili z Viva Wyndham Dominicus Beach v Bayahibe a můžu teda říct, že krásnější dovču jsem nezažila. Opravdu je to tam ráj na zemi! Ostrov Saona neměl chybu. Škoda jen, že to tak rychle uteklo ;-( S manželem jsme hrozně dlouho vybírali kam pojedem a nakonec zvítězil tento hotel. Ty chatrče nemaj chybu, je to tam prostě úžasný! Takže díky moc za vaše téma a sdílnost! Jste prima! ;-)
Profilova fotka
ahojik tebet, no tak to je super, ze se ti tam libilo, bylo to tam opravdu uzasne!!!! mas nekde fotecky? ze bych se podivala :)
Profilova fotka
Ahoj Pipiii, jasně, že mám, pošlu ti vše do IP, jo? Vím, že tu jsem trochu "pod dohledem" :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, teda, dneska je tu pěkně mrtvo, kdepak všechny jste? :-) Tebet, to je dobře, že se vám líbilo a svatební cestu jste si užili :-) Já chci taky prosím vidět fotky!!! :-)
Profilova fotka
Ahoj Evax, fotky jsem poslala do IP, cestu jsme si užili snad na 200%! Bylo to naprosto bezchybný :-) Asi jsou všichni na krásnym prodlouženym víkendu. Má být fakt nádhrně 8-)
Profilova fotka
ahojky holky tebet také prosím o IP :-) a je fajné že se vám líbilo x-) x-) kačko moc děkujeme za pochvalu.jak se bydlí?jak se máte? :-) marti malá je strašně otužila :-N více jak my bazének měl včéra 28st předevčírem asi méně ;-) ale v pohodě cachtala se a když se začla klepat vyndala jsem jí :-) evi malá je fakt zlatá x-) toho si važ x-) jinak je fajn že pokračujete s úpravami za chvilku to bude :-) fotečky super sluší ti to moc :-) my včéra byli celý den u bazénu :-D stačí i ten co máme moc jsme se v něm vyblbly :-D jak s manžou tak s malou :-) k večeru jsme jeli nakoupit a večer opékaly buřty a pili mochito x-) x-) prostě super den x-) malá včéra měla 8 MĚSÍCŮ :-( :-D x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem lezu... spíše nakukuji Murynce do alba na koniku a Magnolii na střechu:) Máte holky moc krásné fotky svých dětí, já chci umět taky tak pěkně fotit:) a asi nejsem sama, která Vám "závidí" přátelství, které nejspíše vzniklo-soudě podle fotek, jak se se svými drobky scházíte...tohle bych jednou taky chtěla mít.... Tebet:Tvé fotky jsem viděla na facebooku pod Zuzčiným profilem a s prominutím jsem z nich sedla na prdel...nádhera!!! Omlouvám se za vyrušení, chtěla jsem Vám to jen napsat:)
Profilova fotka
kami1984 moc děkuju :-) x-) klidně se mezi nás přidej ;-) 8-)
Profilova fotka
Mury: dekuji.... a nebude Vam vadit, ze jsem z presne druheho konce republiky a na Dominikanu manzu nedostanu asi ani parem volu...
Ahoj holky, tebet, prosím prosím taky o fotečky. My by jsme chtěli do DR vyrazit asi příští rok už s malou ;-) Murynko, já vám ten bazének normálně ávidím, my se tu v tom panelíku normálně upečem a malá už je grilovaná, a to mi dr říkala, že ji mám pořád dávat do zavinovačky :-o Evi, pak vyfot úpravy kolem domku, jsem moc zvědavá, jak to budete mít pěkné :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já teď vůbec nestíhám. Včera jsme byli skoro celý den na koupališti a s malým jsem měla jeden s nejkrásnějších dnů, byl strašně hodný, moc se mu to líbilo a pořád chtěl chodit v brouzdálku, nebo si tam hrát s vodičkou. Za celý den tam ani jednou nezaplakal. Jen natahoval, když jsem ho chtěla vzít do velkého bazénu, tam na něj byla voda moc studená. Jinak prcek vypadá úplně jinak, Vašek ho včera vzal mašinkou na 1cm. Měl už ty vlásky hodně dlouhé a strašně se potil. Sice mu to podle mě víc slušelo s delšími, ale pro něj je to takhle pohodlnější.
ahoj holky, přeji hezký víkend, je super, že bude tak dlouhý! ;-) my jeli s kolgy ve čtvrtek na teambuilding na Slapy, bylo tam krásně a i jsem se koupala,hráli jsme volejbal, grilovali a bylo to moc fajn. včera měl Áda promoci, tak jsem odjížděla brzy, pak jsme šli na obídek a jeli domů na j. Moravu. jsem nadšená, že tu budeme tak dlouho a venku je úžasně. zítra taťka napustí bazén. vidím tady nové tváře, tak zdravím a vítám! tebet, to je fajn, že jste si to užili! my tam taky chtěli, ale já si nemohla vzít tolik dní dovči a na týden by to bylo málo. ale aspoň jsem díky holkám objevila výhodu německých CK a byli jsme na Krétě. tento týden už bychom měli vytáhnout fotky z dovči, tak je hodím na Rajče konečně. a příští rok snad nějaká exotika taky vyjde. kami, já jsem taky odjinud, i když žijeme v Praze. ;-) jo, holky fotí krásně, taky bych si ráda časem pořídila foťák s objektivem, teď máme asi půl roku nový digitál a taky není špatný. ale není to tak krásné, jako od holek. ;-) ty máš už děti? já jdu mrknout, co jste psali. jen jsem si všimla smutný příspěvek od Monči. to mě moc mrzí! to jsou Ti, co s nimi máte pak i fotky z nějakého víkendu? ty nehody mě trochu od řízení odrazují, ale v práci jsem se rozjezdila a je to fakt pohodlné. Moni, jak jsi psala o tom, že jste měli někam jet, ale kvůli bydlení se musít omezit, to je přesně to, co řeším! najednou stranu toužím po domečku, na druhou bych chtěla i cestovat a moct sobě a svým dětem něco pořídit. jak to dělat, když nechce člověk krást? :-D holky, taky si užijte prodlužený víkend! my budeme dnes ještě grilovat a trochu zapijeme taťkovy narozky.
Profilova fotka
ahoj holky :-) dneska by bazén na zahradě nebyl vůbec k zahození... 8-) ten panelák ti Marti vůbec nezávidím :-| a malé v zavince musí být pěkný hic :-( Evi - to označení kyčlí jsem si našla na netu ;-) už minule říkal dr, že kdyby ve 2měsících měla obě IIb, tak by to bylo OK, teď ve 3měsících sice máme IIb, ale to už dobré není se zahradou válíte ;-) Jiři - jsem zvědavá na Vládíkův nový sestřih ;-) Marti - Kačka měla nejdřív se spaním v noci problémy, nespala vůbec, když už tak u nás v posteli, ale v postýlce to ne, pak zvládla postupně postýlku i celou noc, dr se s tím moc nechlubím, minule jsem jí řekla, že už v noci vydrží 4-5hod spát a říkala, že OK, že vypadá spokojeně ;-) Moni - s tím kamarádem je mi to moc líto ;-( tebet - můžu taky poprosit o fotky? že bych zavzpomínala... x-) kami1984 - jo fotit bych taky chtěla umět 8-) vybavení by bylo, ještě se s tím naučit zacházet 8-)
tebet, také bych ráda mrkla. o DR už jsem toho tolik nastudovala, teď jen tam už jet! :-D Evi, ty jsi taky posílala nějaké fotky? ráda bych mrkla. Pájo, vy plánujete nějaký bazének? Marti, tak na 12ti hodinový let bych si s ročním prkcem asi netroufla, ale kdyby byla tak hodná jako Eviččina Sárinka, tak proč ne! ;-)
Profilova fotka
Přeju krásné odpoledne. My dnes byli celý den u vody a slunili se, no nádhera. Jinak já jsem z Prahy, ale už se snad konečně brzo budeme stěhovat do domečku u Nelahozevsi. Nemůžeme se dočkat, grilování a popíjení na zahrádce je sen :-D , takže už aby to bylo! Jdu vám všem poslat do IP údaje, doufám, že na někoho nezapomenu, jestli jo, tak písněte.
Profilova fotka
Kami, díky x-) Ona je Zuzka fakt profík. Je strašně sympatická a skvěle se s ní spolupracuje. No a hlavně na nás měla nervy a v dešti nás fotila tak, aby to bylo rychlý, a přesto perfektní. Byla to hrozná prča, škoda, že to tak rychle uteklo, no :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?