Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

zdravím vás s novým noťáskem. to je pohodička psát vám z pelíšku! emoticon
je to značka Lenovo a pěkně frčí! snad budeme spokojeni.

díky němu jsme konečně mohli zmenšit fotky a hodit je sem:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=641894&vReferer=

tak hezký víkend a dobrou noc emoticon
25. čer 2010 ve 23:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Leni to je nádhera. Moc Vám to sluší, fotky jsou dokonalé. Je to pecka.

Evi, oni potřebují vajíčko, ale né jedno, ale co nejvíc, takže tě nadopují hormóny, aby jich vypěstovali co nejvíc a měli pak z čeho vybírat. Určitě se to dá přežít. Brufen je také svinstvo. Mojí mamče se jen nelíbí, že to trvá tak dlouho, vzhledem k těm ledvinám. Jiří, ještě jsem to nedostala, ale bohužel cítím, že dostanu menstruaci, vidím to na neděli, nebo pondělí.
26. čer 2010 v 00:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Jé, vy dneska taky ponocujete emoticon

Leni, ty fotky jsou senzační, strašně ti to na nich sluší, ty šaty se moc povedly, moc ti sekly a ten účes byl taky dokonalej, perfektně k tobě šel, no všechno parádní emoticon
Tak máte nakonec taky Lenovo? to máme možná stejný, jaké označení máš?

Mončo, tak jestli je brufen velké svinstvo, tak to mám spočítané, od 18ti do těhu jsem je baštila jak lentilky, po každé pařbě (tj. každý víkend 1-2x) a kolikrát i v týdnu, když mě bolívala hlava.. emoticon
K tomu umělému, tak zase to bude zápřah na tělo jen ten jeden měsíc, co budou pěstovat vajíčka, je to tak? Teď do tebe rvou pořád něco několik měsíců nebo ne? Jinak mě prsa bolela taky vždy před menstruací, ale stejně tak pak při otěhotnění, to byl první a jedinej příznak emoticon

Markét a kam máte v plánu tak vyrazit? já už bych taky tak někam ráda vypadla, ale teď se bohužel každá volná chvilka musí věnovat těm venkovním úpravám, už aby to bylo hotové. Podle mě se už SOfince ty oči nezmění, tam je to prostě jasný, bude to modrooká blondýnečka emoticon

Jdu do hajan, dobrou noc
26. čer 2010 v 01:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno, holky

díky, mám radost, že se líbí!emoticon

my už vstáváme, tak jsem si na chvíli zabrala noťas
jdeme opět na svatbu

Marky, gratuluju k výročí! letí to hrozně! užijte si to a věnujte se pěkně jeden druhém. emoticon

hezký den
26. čer 2010 v 06:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky,
Leni, svatbička byla krásná, podle fotek vypadala úplně luxusně a dokonale se vším všudy. Ty jsi byla krásná nevěsta, ženichovi to moc slušelo, šatičky parádní, takže jsi určitě neprohloupila, úžasný dort a mohla bych pokračovat dál.
A fotečky jsou jedny z nejkrásnějších, co jsem kdy viděla emoticon
A kdypak ukážeš ze svatební cesty?

Tak jsem si koupila 3 trička, tílko, košily, takovou tu volnější halenu, jak se to upásá páskem a 2 podprdy (potřebovala jsem menší emoticon ) Chtěla jsem plavky, ale nesehnala.
Vládíkovi jsme nakoupili za 2 tisíce hned na začátku emoticon
Škoda že u nás lidovka není, to bych se mrkla emoticon

Příští víkend jedeme za známýma na chalupu a pak na zámek, budeme tam pro něj fotit, tak jsem zvědavá emoticon

Markétko, ta středa i s Míšou platí?
26. čer 2010 ve 12:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik

leni, fotky sjou dokonale, uzasne!!!!! proste super!!!!Psala jsem ti do IP, ale asi jsi to necetla, myslela jsem ze bychom se videly zitra dopolko a stavila by se tu i market, mozna by to jeste slo zaridit, jinak ja jedu k ni..co ty na to???

jirinko, ja s tim na 100% pocitam a moc se na tebe s Vladikem tesime! emoticon emoticon emoticon

Moni ty hormony jsou opravdu mega svinstvo,ale urcite bych do toho sla, jsi mlada a tvoje telo to urcite vydrzi a silene ti drzime palecky!!!! emoticon emoticon emoticon
26. čer 2010 ve 12:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, děkujeme za gratulace!!!!!!!!!!!!!
Absolutně nestíhám reagovat, i když jsem už něco dočetla. Snad později. Do IP Vám pošlu heslo na fotky emoticon emoticon
26. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 marti, tobe silene moc gratuluji, snad jsem jeste neprala emoticon mala mela uzasne miry!!!!! a musi byt tak dokonala, malinka, ja bych ji ununala emoticon emoticon emoticon
26. čer 2010 ve 13:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Jiřinko, pošlu ti na mail ten leták z lidovky, jestli se ti tam nějaké plavky budou líbit, tak ti je koupím a pošlu (i s poštovným vyjdou do 100Kč,což je pořád peckaemoticon ), dneska tam jedu, tak to ozkouším, jak to sedí atd a dám vědět. Nákupy se ti povedly, to budete s Vládíkem krásní emoticon A co budete ten příští týden fotit?

Martinko, malá je krásňounká, je to roztomilá prďolka malinká emoticon a tobě to taky moc s kočárkem sluší emoticon Až budeš mít chvilku, tak nám vše napiš, co porod, jak to doma zvládáte, jak ti je atd ju..
26. čer 2010 ve 14:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 kde ma martinka fotecky Sofinky??
26. čer 2010 ve 14:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mam nejaky novy videa na youtube emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=_eALOyS3RTA

jak peruje na kolinkach

http://www.youtube.com/watch?v=wKIBuSDID9M

tady ma mega zasek a porad povida bababababababa, to dela ted porad emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=ksp2bTm3tHw

tady je plazic obecnej emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=UFTtfToSMxg

tady velikej ajťák na nasem vyrazenem notebooku s teletubiesem emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=sKK1yCBbUbA

a tady mega nicitel nove hracky emoticon
26. čer 2010 ve 14:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 pipii posílala jsem ti heslo do IP, dostala jsi ho???

Jinak holky k porodu: ještě 15.6 jsem si večer psala s kámoškou a říkala jí, že je to hrůza, že mě čeká ještě měsíc a týden a že to k porodu zatím vůbec nevypadá. Dvě hodiny na to už jsme jeli do porodnice, protože mi z ničeho nic praskla voda. Cesta do porodnice byla úplně v pohodě, ještě jsem se divila, že mi nic není. Zato potom přišly kontrakce, nejdříve tak po 5 minutách, za dvě hodky už po 2 minutách a trvaly pak celých 12 hodin. Na porodním sále jsem se pomalu otvírala, nakonec když jsem byla otevřená na 10 cm, tak mi pořád doktoři říkali, že už to bude, tak at vydržím. Kontrakce už byly každou půl minutu a pak už splývaly v jednu velkou bolest. Jenže já ted čekala skoro hodinu a půl, otevřená, ale malá né a né sestoupit dolů, tak mě nutili at stojím... no hrůza emoticon emoticon Manžel mě podpíral, byl z toho chudák taky úplně vyřízenej... pak už jsem fakt nemohla, dostala jsem třesavku, pak jsem upadla do takové křeče, že jsem se nemohla vůbec hýbat. Doktorka si nevěděla rady a tak běžela pro vedoucího doktorka dne, ten přiběhl, hnedka prohlédla a zařval, že okamžitě císař... a tak se začalo spěchat, já už si tohle moc nevybavuju, jenom vím, že mi píchli epidurál a já pořád cítila stejnou bolest, tak jsem jenom slyšela, jak volají, že to nezabralo, že okamžitou celkovou anestezii, připravovali mě už ve výtahu, bylo to jen tak tak... malá tam byla nějak zkroucená a nemohla totiž ven...
No a pak už jsem se probudila na JIP, nademnou sposta hadiček a doktorka mi přišla říct, že mám krásnou dcerušku, bohužel jsem na tom byla tak špatně, že mi jí ani neukázali.. až druhý den, ale byla jsem z ní nadšená. No a na JIP jsem 3 dny jenom ležela a pracovaly za mě hadičky.... no hrůza..
Ted už jsem holky docela v pohodě, po porodu teda vypadám fakt hrozně, ale už normálně chodím a vše zvládám. Malá je úžasná, je taková hodňoučká, jak je nedonošená, tak je docela spavá. Kojíme tak po 3 hodinách i v noci, takže se moc nevyspím, ale snad to nějak přežuju... docela Vás všechny obdivuju, jak pěkně vypadáte a cítíte se dobře, já se cítím, jako bych měla každou chvilku skolabovat, ale snad to vydržím.. no hlavně to vstávání v noci, ještě se mi totiž nepodařilo spát hodinu a půl v kuse...

Holky a co je tady nového, nechcete mi někdo v kostce poreferovat??
26. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 marti, nene v IP nic nemam emoticon
26. čer 2010 v 18:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast je nádherná. Žádné nedonošené miminko, je to pěkný kousek. Ještě jednou gratulace.
26. čer 2010 v 18:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

už jsme zpět ze svatby. bylo nás tam s rodiči a sourozenci jen 11, po obřadu se nevěsta a ženich fotili, bylo to na Chodovské tvrzí, příjemné místo. pak oběd, taková fajn restauračka otevřená do zahrádky. potom se jelo k ženichovým rodičům kousek za Prahu, kde mají krásný domek a obrovskou zahradu. krájel se dort, rozbalovali dárky a už jsme se dívali na fotky. taková pohodička, tak jsem si po těch minulých bouřlivých svatbách hezky odpočinula! emoticon

Marti, dívám se na malou, je to taková malilinká hezoučká princezna, úplně se rozplývám! ať vám roste do krásy a dělá jen radost. někdy přijdou okouknout, když bydlíš co by kamenem dohodil! emoticon
ta bolest při porodu musí být šílená a já se už teď bojím, ale je skvělé, že to příroda tak krásně zařídila a na to zlé se brzy zapomene!

Míšo, psala jsem Ti do IP.

Holky, moc díky za gratulace.
Mám dotazy, poraďte prosím. Chci prodat ty šatky. Kolik myslíte, že si mám říct? Je osm tisíc tak akorát? Moc či málo? Ráda bych, aby se mi to vyšlo aspoň tak, že mě vyjdou na 0. Díky za názory.
26. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, teda, tak to jsi měla opravdu hodně těžký porod emoticon Já měla ty kontrakce po 2min celou dobu od prasknutí vody, tj.3.5h a to jsem si už myslela,že to fakt nedám, takže před tebou opravdu smekám, je dobře, že to máš už za sebou, a že jste obě v pořádku. Má manžel dovolenou a je s tebou doma? Mně to moc po porodu pomohlo, že tu ten týden se mnou byl a já nemusela vůbec nic dělat kromě kojení, obstaral domácnost a pomáhal i malou přebalovat, nosil jí atd, takže jsem si parádně odpočinula. Pěkně manžílka zapřáhni, ať jsi brzo fit a máš na malou dostatek energie emoticon
Jinak tady za poslední dobu nic zásadního nového není, jediná velká událost byla svatba Lenky, jinak vše tak nějak při starém emoticon

Leni, no můžeš to zkusit za těch 8tis, a když se nikdo nebude hlásit, tak to můžeš vždycky slevit.. já tenkrát ty šaty právala za 4500Kč a to teda šlo na odbyt dobře. V tvém albu s těma svatebnímma fotkama už nějaká slečna o ty šatky projevila zájem, tak se jí můžeš zkusit zeptat, kolik by byla ochotna za ně dát, aby jsi měla představu emoticon

Míšo, videa parádní, malá je krásná emoticon

Jiřinko, tak jsem byla v té lidovce a plavky byly teda pěkné, ale řekla bych blbě šité, zkoušela jsem si velikost 36 a tam mi byl horní díl směšně maličký a kalhotky mi byly velké, zkusila jsem jich víc, ale vše stejné, takže nic.
26. čer 2010 v 19:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, dneska na mě nějak všechno padlo a je ze mě fyzická troska - bolí mě absolutně všechno emoticon Martinko, na fotečky se podívám za chvíli, už se těším
Při popisu porodu mě mrazilo, muselo to být hrozné, ale nakonec to všechno dobře dopadlo a to je hlavní. Snad se dáš brzy do kupy a bludeš myslet jen na to hezké.
S kojením po 3 hodinách je to dobré, může to být i horší a třeba se to právě u tebe zlepší jako u holek.

Evčo, to nevadí s těma plavkama, chci je stejně na dovču, tak mám čas. Mrknu se pak asi až v srpnu a třeba budou slevy.
Kamarádky manžel fotí (fotil mě těhulku a nás s malým) pro jeden zámek a shání hezký emoticon emoticon zamilovaný pár pro fotky toho zámku.
Jinak Vládíčkovo rýmička odchází, pomáhá sprej s mořskou solí, krásně to z něho vyteče.
Jinak nám dává v noci strašně zabrat, hodně se budí, nechce spinkat a chce chovat. Takže ho teď necháváme vybrečet, protože se nám třeba po půl hodině stejně probudí. Předevčírem jsem ho šla zkontrolovat a on seděl, plakal a vršek pyžámka měl dole, jak to sundal přes hlavičku, tak to opravdu netušíjavascript:addEmoticon('emoticon','vBody')m emoticon Tuhle noc párkrát plakal, naposledy usnul asi po 20 min. a usnul ve 3:15 a pak spal do 7:45, tak snad to pomůže emoticon

Miško, také sa na vás všechny moc těším emoticon
Videa jsou super a nejvíc to s notebookem emoticon Vládíkovi se hrozně líbí mickeyho klubík, mňam mňam bobík a gummy méďa, zkuste jí to pustit. Připomnělo mi to prcka před pár měsíci emoticon

Leni, já nevím, na kolik tě vyšly, ale myslím, že 8 tis. je dost.
Tahle svatbička musela být pohodová, vůbec se ti nedivím, že ti to vyhovovalo.
Kdypak budou ty fotky ze svatebky, jsem netrpělivá emoticon
26. čer 2010 ve 20:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Holky, už se mi ozvaly dvě, tak se jim chystám napsat!
Jenže už samotné půjčovné stojí kolikrát kolem 8 tis., tyhle jsou nové a byly by jejich, tak nevím. Mě stály 5500,- s tím, že si je tam pak nechají. Když si je koupím, budou za 8, vyzvedla bych si je za týden doma v Hodoníně. Takže když je prodám, vyšly by mě šaty zadarmo.
Já to možná zkusím a když tak snížím. Zkoušela jsem si velmi podobný styl v Brně a tam stály takové 12 jen za půjčení.

Jiři, my to fotili na kamerku, kterou jsme dostali jako svateb. dar od svědka Adama, foták mi odvezla omylem moje svědkyně do Prahy, a ty fotky nám nějak nejdou stáhnout. Zřejmě jsme doma nechali nějaké instalační CD. Takže nejdřív asi za týden. Já už si je chci taky prohlédnout v normální velikosti, tak mě to štve! emoticon

Jinak já si před dovčou kupila dvoje plavky, jedny z HM a druhé zn. Lindex, je to nový obchod na Chodově. nevím, zda je i jinde. Měly tam různé kombinace.
Vzpomněla jsem si, jak sem chodila Míša amimi a měla tenkrát v Egyptě na každý den jiné plavky. emoticon Já si zamilovala ty nové a měla jsem většinou jen ty, jednou i ty druhé nové. Mám doma spoustu starých plavek, ale když si koupím nové, tak si je chci užít.

holky, tady bylo dnes krásně a teploučku, jak u vás?
26. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

leni tobě strašně ještě jednou gratuluji emoticon fotečky úžasnééé moc ti to slušelo emoticon emoticon fakt moc!!!!!k tim šatám zkusila bych 8 tis emoticon o nic nejde bud prodáš nebo půjdeš níž emoticon děkuji letí to strašně emoticon emoticon

evi nevím kam možná adršpachy ale netuším emoticon ještě uvidíme také ybchom měli makat na baráku emoticon ale už si zasloužíme nějaký pekný víkend emoticon malé už je 8 měs..tak už jsme dlouho doma emoticon emoticon

jiřinko budeš kočka emoticon emoticon emoticon pěkné nákupy se středou počítám a těším se emoticon

moni ty hormony jsou na nic moc držím palce!!!!!!!!!!!!!!! emoticon

marti malinká Sofinka je kouzelná emoticon emoticon taková prdelka emoticon u popisu mě také zamrazilo úplně jsme si vybavila svůj ale super že jste to zvládli holky a jste v pořádku emoticon na bolest zapomeneš neboj se emoticon emoticon kojení je myslím o.k 3 hod jsou super emoticon

tady dneska bylo moc krásně byli jsme na té oslavě malá moc hodná emoticon a od manžela jsme dostala stativ emoticon úplně mě dostal emoticon emoticon emoticon ale udělal strašnou radost emoticon
26. čer 2010 ve 20:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak jsem si právě pobrečela. Dva dny jsem natírala topení do sklepa. Mněla jsem takovou radost, že to mám pěkné. Teď jsme je nandali a já myslela, že padnu. Dvě topení my chlapy dali obráceně. Naštěstí plocha je natřená dobře, ale hrany ne. Jak to bylo dolů, tak jsou tam i kapičky. Bude se to muset zbrousit. Jsem pěkně vzteklá, jako nechápu, proč mi tam ta topení dali obráceně. Fakt práce na H.
26. čer 2010 ve 20:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, tak to jsem nevěděla, že 5500 a pak je tam musíš nechat. Asi bych si je koupila a zkusila tedy prodat.
Doufám, že ty fotečky na kameře budou dobré. Na naší mají strašně malé rozlišení.
S plavkama jsme na tom úplně stejně, proto chci mít jedny nové a pak na vystřídání ty starší, co mám emoticon

Markétko, já už se na tu středu moc těsím emoticon Doufám, že prcek bude v pohodě, přeci jen mají být vedra, tak ho nechci nějak zatěžovat.
Tak pak dej vědět jak se stativem. My máme jeden na kameru a asi to jde dát i na foťák, ale ještě jsem to nezkoušela.

U nás bylo taky krásně, ale já nejsem moc fit emoticon

Jinak vašek dnes objednal stroj na cvičení, tak jsem zvědavá, jak mě to chytne a jak u toho vydržím emoticon
26. čer 2010 ve 20:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Mončo, nevztekej se tak, jsou to přeci jen topení do sklepa emoticon

Martinko, Sofinka je krásná, je to takový nedonošený buřtík, viď emoticon Nemyslím, že by byla tlustá, ale na to, že byla venku o 5 týdnů dřív, tak je z ní kus ženský emoticon Máte krásný kočárek a postýlku.
26. čer 2010 ve 21:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 marti, ten porod musel byl sileny... ty boesti jsou opravdu sileny a me to drzelo hodne nad vodou jak mi to slo rychle a videla jsme ty pokroky, v tvem pripade bych skoncila jako ty. a s tim jak pises ze se divis ze jsme byli po porodu ok atd, tak v mem pripade urcite ne. Koukni se na me emoticon porod mi rozjel zlucnik, hrozny bolesti, po porodu mi bylo silene, obrovsky bolesti 2 mesice jsme snad krvacela, nemohla se narovant, spatne se mi dychalo a ted operace , 2 krat v nemocnici, ale drzela me nad vodou moje uzasna holcicka, urcite jako TEBE!!! a bude ti urcite lepe a nebudes mit tp zdravi na dve veci jako ja :-X emoticon...moc drzim palecky!!!! emoticon emoticon emoticon

mury stativ super! ale co s nim udes fotit emoticonemoticonemoticon to je na prirodu, pamatky atd... se z tebe stane fotografka panoraaaamat emoticon

jirinko s tim spinkanim Vladika je to teda na nic emoticon ale hlavne ze zabira sprej na rymicku, ten je uplne super s tou morskou soli!!! Amalka me ted take zlobi se spanim, jak se uzci lezt na kolinkach tak pred usnutim je poorad na kolinkach uplne utahana a silene rve a porad se otaci a ne a ne usnout a dneska mi ani nejedla pred spanim:-X one je silena na to jidlo me z ni fakt trefi :-X
26. čer 2010 ve 21:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko, kdyz se preci narodila o 5 tydnu driv, tak to bylo ale 5 tydnu pred TP ale deti jsou donoseny od ukonceneho 37tt, takze byla nedonosena ,,jen,, 14 dni ne?
26. čer 2010 ve 21:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 donošený jsou děti od 38tt emoticon emoticon
26. čer 2010 ve 21:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 nám také říkájí že jsme nedonošený o 4týdny emoticon tak to tak beru...

moni nenervuj se tak emoticon jak píše jiřinka je to jen do sklepa emoticon

jiřinko ty vaše noci jsou na prd co emoticon ale pak v pubertě bude hodný a my budeme mít zlobivky emoticon
26. čer 2010 ve 21:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Míšo a teď ti je po té operaci už líp?
Jo jinak jsem snad minulý týden koukala na topstar a byl na kadeřník Oskar a jeho zákaznice emoticon Teda nevím, ale mě to nepřipadalo úchvatný, co tam měli ty "celebrity" na hlavě.

Já myslím, že se spaní zhorší vždycky po tom, co se prcek něco nového učí nebo naučí a asi to tak bude i u vás. Teď už opravdu rezignujeme a necháme prcka brečet, protože třeba teď je vidět, že je to jen proto, že chce houpat a nosit. Pak bysme se už opravdu zbláznili.
S tím jidlem je to opravdu naprd, tak snad brzy bude líp. Ono se říká, že nechtějí děti moc jíst, když rostou zoubky, nerostou jí teď taky nějaký? A co zkusit kousky?
26. čer 2010 ve 21:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 A ten stativ je dobrý třeba na noční program
26. čer 2010 ve 21:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, díky!
Adršpachy jsou krásné, doporučuju. A vůbec, u nás je taky krásně! emoticon

Mišo, videa jsou úžasná, moc hezká fakt!

Jiři, nechceš taky dát Vládíka na video? emoticon

To je taková paráda s tým noťasem se válet v pelechu!!! emoticon
26. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko, jeste ze jsem to s tim Oskarem nevidela, akorat bych se zeblila emoticon emoticon emoticon
26. čer 2010 ve 21:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.