Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ok, krokodyla fotil virtualni clovek nebo Sarinka emoticonemoticonemoticon
23. čer 2010 ve 20:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi něco pro tebe neupravované emoticon foceno na různé iso expozice clona atd emoticon

BEZ ÚPRAV!!!!!

http://murynka.rajce.idnes.cz/Leto_2010/
23. čer 2010 ve 20:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Dobré ráno.

Včera jsem si byla v Asku objednat ta dvířka pod dřez. Chytla jsem 20% slevu na vše, tak stáli 2900 emoticon . No, ale nemilé zjištění bylo, když jsem kontrolovala, jestli montér už objednal zmrvený materiál, Sice to nahlásil, ale objednávat se to bude až teď, prý to aspoň přijde najednou. Byla jsem běsná. Myslela jsem, že objednané už je to čtrnáct dní. Termín dodání 4-6 týdnů. Fakt mně z toho jebne.
24. čer 2010 v 09:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 To je jasný, venku je zase pěkně, tak tu jsem sama emoticon

Zamluvila jsem plynový kotel. Je z roku 2008, tak doufám, že bude fungovat, jinak mně jebne. Je to protherm medvěd 20 za 8000kč
24. čer 2010 ve 13:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak koukám, že mám co dočítat, teď jsem nějak nestíhala. V úterý hlídali tchánovci a my byli v Praze - Vašík služebně a vzal mě na nákupy emoticon Už si nemůžu stěžovat, že nemám co na sebe emoticon Samozřejmě že první věci, které jsme koupili, byli pro Vládíka emoticon Ale bude to fešák.
Koukali jsme na golfky, ale včera mi kamarádka řekla, že si bude kupovat nový sporťák a že nám golfky půjči, tak je to super a není co řešit emoticon

Včera u nás byly celý den holky s dětma z plavání a parádně jsme si to zase užili, děti byly skvělý.
Jen Vládík má zase špatné noci, ale jsou to zuby a silná rýma, to asi byl asi začátek toho probrečeného dne.

Asi za chvíli mi vstane Vládík, tak doufám, že si ještě něco do vás přečtu.
24. čer 2010 ve 13:57  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 To musí být mejdany s dětičkami. Jak když člověk kouká na klubíčko háďat že? Než já otěhotním, tak budou děti všech známých a kamarádek školáci.
24. čer 2010 ve 14:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak jsem vás dočetla i zkoukla fotečky. Vládík se sice probudil, ale ještě jsem ho uhoupala. Potřebuje se pořádně prospinkat, poslední dny toho nenaspí moc ani přes den, max. tak 1 - 1,5hodiny emoticon

Tak nejdřív k tomu foceni:
Evičko, já fotím s hledáčkem i bez hledáčku na živý náhled. Jde o to, jak moc a co rychle chci vyfotit. Fotím i na utomat nebo třeba portrét, protože nemám čas ostřit, nebo mi prostě Vládík odleze, tak ať mám něco vyfocené. Někdy chci fotit i jen tak a nezatěžovat se tím.
Fotečky také upravuji, ale né všechny. Ty z venku ani moc nemusím, ty jsou krásné. Doma máme špatné světlo,je to tu tmavé, takže ty většinou zesvětluji, nebo zvyšuji kontrast. Taky jde vidět, že dost mých foteček je obyčejných, jako z kompaktu.
A na co tedy fotíte, na P nebo na A? Já manuálně na A, tomu P nerozumím emoticon
Jinak na fotky opice se nemůžu dostat.

Markétko, tak to je krásné, že se ti Sofinka plazí, je krásné pozorovat ty pokroky, viď.

Leni, já bych tu Paříž brala, hlavně když chcete s mimčem ještě chvíli počkat. Asi práci jen tak neseženeš, ale můžeš to využít právě na jazyk. Teď jde jen o to, jak pak budou korunky.

Martinka už tu opravdu dlouho nebyla emoticon
Míša taky ne, ale asi toho pak měla hodně a už nás nezvládala, tak se na to všechno vykašlala. Už asi pak není jednoduché dočítat a ještě reagovat. Mě stačí, když tu nejsem 2 dny emoticon

Mončo, tak to už je opravdu k nasrání s tím materiálem emoticon
A ty víš, že už to teď nevyšlo?
Ty kamarádce to teda nečekaně takhle vyšlo. Ale když si přáli ještě jedno, tak je lepší, teď, než pak zase dlouho doufat. Já už jsem také bez antikoncepce, ale zatím zase dám tělíčku oddych emoticon

Fotečky ze ZOO máte krásné. Koukala jsem, že to byl pěkný babinec a skoro jesličky emoticon Ty děti jsou věkově asi stejně, co?
24. čer 2010 ve 14:51  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiří, dělala jsem si test včera a nic, ale čtrnáct dní to bude až v pondělí, to jdu s krví na gyndu. Ale bolí mně kozy jak dojnou a podbřišek, takže počítám, že o víkendu to dostanu emoticon. Asi fakt kývnu na umělé a uvidíme.
24. čer 2010 ve 14:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak jsem přehlédla tu Francii a Leni, jestli to vyjde ( držím palce), hurá do toho. Takových příležitostí moc není a chce to čapnout za pačesy, dokud nemáte děti. I kdyby jsi mněla těch pět měsíců dělat nějakou dělnickou práci. Já bych vůbec neváhala. A vím, že to nerada slyšíš a svou práci máš ráda, ale balík v ní nevyděláš a kariéru asi také ne, nemáš co ztratit.
24. čer 2010 v 15:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!!!
Hlásím, že jsem zpět z porodnice. Dne 16.6. se nám o pět týdnů dříve narodila Sofie Anna, 3210 g a 49 cm. Teprve dneska nás pustily po 9 z porodnice, protože malá měla žloutenku. JInka ve bzkratce k porodu: byla to hrůza!, porod trval 14 hodin, když jsem byla otevřená na 10 cm, tak malá pořád nechtěla sestoupit dolů a tak po hodině a půl bylo rozhodnuto o císaři. Takže jsme si užily normální porod a k tomu ještě císař. Ale jsem strašně šťastná, že ji mám emoticon emoticon emoticon emoticon
24. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Martinko,
tak já jsem první gratulant emoticon Všechno špatné už máš určitě za sebou a teď už budeš užívat jen malé Sofinky emoticon
Přeji všem hodně hodně hodně zdravíčka a štěstíčka emoticon
Těšíme se na fotečky.
Koukám, že i tak měla pěknou váhu, tak pak už by to asi bylo ještě horší. Asi tě to neuklidní, ale znám holky, co rodily přes 24 hod. a nakonec se rozhodlo o císaři. Ale je mi jasný, že to muselo být hrozné. Vůbec ti to nezávadím.

Mončo, tak ještě uvidíš. A když ne, tak bych šla do umělého. Na lásce k tomu prckovi to nic nezmění a bude to stejně vaše miminko.
24. čer 2010 v 18:29  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

Martinko, fííííha emoticon emoticon obrovská gratulace!!!!! emoticon Moc a moc Sofince i tobě zdravíčka, štěstíčka, ať vám roste do krásy a dělá jen samou radost!!! a já to říkala, jestli náhodou už nemáme další mimčo mezi námi, když jsi tu tak dlouho nebyla emoticon no je to paráda, až budeš mít chvilku, tak nám vše popiš a ukaž nám Sofinku, moc se těším emoticon

Jiřinko, tak to musel být parádní mejdan s dětičkama, už si vyhrajou samy nebo se jim musíte věnovat?
Tvoje fotečky se mi moc líbí a potěšilo mě, že jsou tak krásné i bez velkých úprav emoticon
No a pochlub se nám, jaké byly nákupy emoticon

Mončo, k tomu umělému, to by použili tvoje vajíčko a manželovo spermii, ne? Takže o nic přece nejde, vaše to bude, tak co, nevidím na tom nic špatného, akorát je tam riziko těch dvojčátek, viď.. Jo a co to, že kupuješ jetý kotel? Nevyplatilo by se do toho investovat, přece jen je to celkem důležitá věc a na dlouhou dobu, tak aby tě tento pak nějak nezlobil..

Markét, děkuji za ty fotečky, některé jsou tam opravdu parádní i bez úprav emoticon

Jinak dnes musím moc pochválit malou, dopoledne byla teda trošku ukníkaná a spinkala jen hodinu, ale odpoledne jsme byly venku, to spala asi 2hod, jinak vzhůru, ale hodná, koukala, ani nepípla, vydržela 4h bez papu a pořád se usmívala, před 20h jsme dorazili domů, teď dobaštila a spinká emoticon
24. čer 2010 ve 20:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj Matíííííííííí. Téééééda. Gratuluji. Malá má krásné míry, tak ať Vám dělá radost. To je jasný, venku začíná být pěkně, tak chtěla ven. emoticon

Evi, je to risk jako blázen. Konzultovala jsem to s plynařem, on tvrdí, že se tam nemá nic moc co rozbít. Byl by i pro opravu toho našeho, ale investovat se mi do něj už nechce a víc žere. Nový stojí minimálně 20 000Kč, oni nám ho dají za 8000Kč. Už fakt nemáme prachy navíc. Musím ušetřit kde se dá. Pokud nevyjde tohle, tak letošní zimu budeme topit v krbu emoticon
24. čer 2010 ve 20:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Přidané poslední fotečky z Vládikova 13.měsíce:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/prvni-rok-uz-skoncil---13_mesic
24. čer 2010 ve 21:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

letmo jsem dočetla emoticon

martííííí páániii obrosvká gratulace já nevím že ty Sofinky pospíchají na svět emoticon emoticon ale i tak jste měli nádherné míry emoticon !!!!gratuluji maminko at vám malá dělá jen samou radost a je zdravá emoticon emoticon emoticon

jiřinko fotečky parádní emoticon jako vždy jak říkáš z venku se upravovat moc nemusí emoticon jinak fotím na A,P,portrét automat příroda a makro emoticon ty golfky to je super emoticon že budete mt půjčené emoticon kdy vlastně letíte emoticon emoticon jinak ano z té zoo jsou ty dětičky nastejno narozeny krom amálky v říjnu a nás v listopadu jsou skoro všichni v prosinci emoticon a mejdan super emoticon emoticon

moni také byh šla rozhodně do umělého pokudy by to nešlo jinak kámoška má po umělým 20 měs nádherného raracha emoticon emoticon

evi malá je hodnoučka co emoticon emoticon to je moc dobře emoticon za fotečky nemáš zač emoticon

dneska máme posledné plavčo moc se těším emoticon emoticon bude to taková volnější hodina emoticon pak budeme u mamky emoticon tak hezký den emoticon
25. čer 2010 v 07:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já vím,asi do toho půjdu. Ona ta spousta hormonů, které do mně rvou, nejsou dobrá na játra a ledviny a při umělku je to ještě horší. Já s těma ledvinama na tom nejsem zrovna dobře. Moje mamina se klepe strachy. Minule, když jsem onemocněla, tak se z nervů osypala od palce na nohou až po uši. Prý bude raději bez vnoučat. No, má moc informací a to někdy škodí.
25. čer 2010 v 08:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiří fotky jsou krásná, jako vždy emoticon . Malej je k sežrání.
25. čer 2010 v 08:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

nejprve hrozně moc gratuluju Martince a malé Sofince! vítám ji na světě a přeji hodně zdravíčka a ať se jí tu líbí. mamince samozřejmě také hodně zdravíčka a sil.
už se těším na fotky! Marti, kde jsi rodila?

holky, já bych spala! byla jsem včera na akci z práce, měli jsme tam letáčky s informacemi o naší organizaci. bylo to fajn, ale málo lidí. škoda

Jiři, s tou Paříží to taky tak beru. snad se tak situace na trhu práce trochu zlepší. jinak jsem říkala, že půjdu klidně třeba dělat chůvu nebo číšnici. ostatně, vždycky jsem si to chtěla vyzkoušet za bárem! emoticon
vím, že ses ptala, jestli nám ten týden na dovči stačil, tak musím říct, že jo. že už jsme s tím tak nějak počítali a toho sluníčka nám stačilo. teď se těšíme spíš na víkendovky v přírodě u nás.
a jak tenis, furt hrajete? to bych brala, vylézt na zahradu a mít sport tak po ruce. i když my máme in-line dráhu kousíček, jen nasadíme brusle, sjedeme a frrr! emoticon

Moni, miminko Ti hrozně přeji, ale prosím Tě, hlavně to nepřeháněj na úkor zdraví! to je nejdůležitější! já vím, že ta touha je silná, ale někdy, když se pak člověk uklidné, tak to jde, ani se neví jak. určitě to řešit, ale nezruinovat si tělo.

dneska tu máme pěkné vedro, nejradši bych skočila do vody!

Evi, jestli máte kousek rybníka, tak bych se zatím na bazén fakt vykašlala. my vyrůstali na malém nafukovacím a vyblby jsme se s bráchou a sousedy parádně! velký jsme pořídili až před pár lety.

jdu mrknout na Vládíka, čím dál větší fešák je to! emoticon ten tu bude mít na výběr, ale už mu bude šlapat na paty Filípek. tak šup sem s dalším klukem! emoticon
25. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, hezké fotky.
a kde jste nakupovali v Praze? já mám nejradši obchodní centrum Chodov!
Vládík je fakt správňácky, jak háže obličeje a různě se kroutí. emoticon
25. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,

Marti teda takova novinka emoticon jste nas chteli predbehnout co emoticon i ja moc gratuluju k Sofince, miry mate krasny. At vam dela jen radost!!!
25. čer 2010 v 10:33  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon

Marti - obrovská gratulace k Sofince Aničce emoticon do života jí přeju všechno nej, zdraví, štěstí a rodičům ať dělá jen samou radost emoticon na to, že se narodila o 5 týdnů dříve, má nádherné míry emoticon

Jiři - opět krásné fotky fešáka Vládíka emoticon Vládík ani jiné než krásné fotky nemá ;- )

na 3měsíční kontrole Kačku neočkovali, dr se nelíbilo to hojení po tetanu, že to ještě není úplně OK, tak jdeme znovu za týden
a Kačku musím taky pochválit, na cestách se jí líbí víc než doma a už jí docela zabaví hrací deka, dobrou půlhodinu vkuse tam dokáže mlátit do těch zavěšených hraček emoticon
Jiři - my máme na prdíky laktobacílky baby, jsou to takové kapsle, vysype se to do mlíka, je to levnější než probiotické kapky (cca 150Kč) a přitom je to to samý, v lekarně dokonce trvdily, že obsahem těch probiotik je to lepší, no každopádně Kačce to asi zabírá emoticon
25. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik

pavlinko myslis ockovani po tuberkuloze? emoticon
25. čer 2010 ve 12:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 jj Míšo, po tubeře... emoticon
25. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky posílám plazící se video emoticon emoticon emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=20ax-G9gjHw
25. čer 2010 v 19:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_7.mesic/

fotečky emoticon
25. čer 2010 v 19:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Markét, to video je boží, to je tak srandovní, jak se plazí, je to šikulka emoticon fotečky taky krásný, strašně se mi líbí v té trávě, a ty její kukadla, stejně ti nevěřím, že je nepřibarvuješ emoticon Má je moc krásně modré emoticon

Pavlí, tak na kontrole vše ok? co kyčličky? kolik měříte, vážíte? Kačenka už bouchá do hraček zcela vědomě? to je šikulka emoticon Sárinka zatím víc kouká, než šahá, občas do nějaké praští, ale častěji je to pořád spíš omylem, nebo si to aspoň myslím, přijde mi, že nemá moc potřebu moc šahat na věci emoticon Ale poslední dny je to s ní už mnohem jednodušší, vydrží x hodin jen koukat, třeba v kočárku nebo v autě a doma na dece, nepotřebuje furt moji pozornost a nošení, no je to super. Taky si už broukáte? Normálně malá říká ahooooj, samozřejmě ne slovo, ale nějakou dobu už vydává přesně ten tón, co dělám já, když se na sebe koukáme do zrcadla a říkám jí ahoooooj, to jí děsně baví a řechtá se a pak to opakuje, musím to natočit emoticon

Mončo, tak snad to s tím kotlem bude ok, když ti plynař řekl, že se tam nemá moc co porouchat.. proč se ho ty lidé zbavují, ptala jsi se? Nežere třeba moc nebo tak něco?
K tomu umělému oplodnění, to jsem vůec netušila, že je to takovej nápor na tělo, to by ti dávali ještě víc hormonů než teď? Kvůli čemu? Oni od tebe akorát potřebují vajíčko, jako teď, ne? Podle mě se k umělku ani nedopracujete, cítím v kostech, že nám zanedlouho budeš oznamovat // emoticon
Jo prosím tě, nemáte náhodou v ložnici nějakou sošku, např. budhy, nebo nějaké masky nebo něčeho na ten způsob?

Jiřinko, fotečky parádní, malej už pěkně chodí, co emoticon Jak tam táhl ty kropáče, to muselo být pro něj obtížné, je to moc šikovný klučina, je krásňounkej a slaďounkej emoticon A co ta rýmička, je mu už líp?

Leni H, no a copak maličkej, jak se máte? Máš nějaké fotečky?

Leni, taky asi pořídíme zatím pro malou a nám na schlazení nějaký ten nafukovací bazen, oni už dělají i velké, sice to na zahradě není žádná velká paráda, ale na ty 2měsíce to člověk přežije a myslím, že se v tom vyblbnem, už padlo definitivní rozhodnutí, že teď velký zapuštěný bazen pro jistotu dělat nebudem.

No a copak máte holky v plánu na víkend? emoticon
25. čer 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky evi emoticon

fakt nepřibarvuji emoticon co bych z toho měla emoticon a kdyby jo tak to řeknu emoticon emoticon malou natoč emoticon emoticon

zítra máme oslavičku jedu hned ráno pryč vrátím se večer emoticon a v neděki čekám míšu s amýskem emoticon

a co vy??
25. čer 2010 ve 20:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, tak to plazení je suprácký, to jsem se nasmála emoticon Jak mají děti každý svou techniku.
A co poslední plavčo?

Zítra je akce u nás v Blažimi - slavnostní otevření fotbalového hřiště - hrají Blažimský proti Arabele - výběr známých (Srstka, K.E.Gott, P. Kožíšek atd.) a pak zpívá Holanová, tak se jdeme mrknout. V neděli budeme doma a v pondělí vyrazíme někam na výlet - Vašek má volno.

Leni, tenis hrajeme tak 2x do týdne, já jsem ráda, že to večer po dni s prckem zalomím a odpočívám.
Byli jsme na Letňanech, tam to mám nejraději já emoticon

Pavlínko, tak to je dobře, že jí to takhle zabírá, o tom jsem neslyšela, tak budu chytřejší u druhého miminka emoticon
My měli po očkování na tuberu hnis, který nám museli vymačkávat a také se nám odložila hexa.

Evičko, Vládíkovi se samotnému ještě moc cupitat nechce, spíš když na to zapomene, nebo se chce ke mně přitulit emoticon Právě že těma konvema vyrovnává balanc a jde mu to líp. Taky se divím emoticon

Mončo, taky jsem netušila, že je to zdravotní zátěž pro tvé tělo. Uvidíš, třeba to ještě nebude nutné. Už jsi to dostala? A co rekonstrukce, už jsi se trochu uklidnila? Určitě se hodně nervuješ, viď.
25. čer 2010 ve 21:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, já vím, že ty očička nepřibarvuješ, to nebylo myšleno ani trochu vážně, bylo to jen obrazně řečeno, protože je má fakt dokonale modré emoticon

Jiřinko, no tak to na fotkách vypadalo, že Vládík už chodí jako by se nechumelilo emoticon A pochlub se nám nákupama emoticon Užijte si hezky tu zítřejší kultůruemoticon

Jo, holky, na mail mi chodí akce z Lidovky, tak od zítřka tam mají plavky za 69Kč, ale fakt peckové, žabky za 19Kč atd, takže jedu na nákupy, tyhle ceny mě fakt strašně baví emoticon

Jinak my máme plány na víkend jednoduché, manžel chudák maká jako černej kolem baráku, já se "flákám" s malou emoticon No a v neděli jedeme ke tchánojc slavit Petrovo a jeho bráchy svátky, tak snad bude krásně, abychom mohli být venku a zagrilovat emoticon
25. čer 2010 ve 21:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko poslední plavčo super emoticon emoticon volná hodina lezly po tich deskách bylo to hezké emoticon jj ta technika emoticon emoticon je to komické ale je tak sladká a k sežráníííí emoticon emoticon emoticon jé to máte hezké plány na víkend emoticon

my v pondělí máme výročí 2 roky emoticon tak asi maloiinecháme u báby a půjdeme na véču a příští víkend asi někam vyrazíme asi na ty 3 dny ale uvidíme emoticon

evi já vím emoticon má je hezky modré také nechápu třeba se jí změní emoticon ta lidovka to je super emoticon emoticon at hezky nakoupíš emoticon to flákání mě pobavilo emoticon emoticon emoticon my právě budeme grilovat zítra u té tety emoticon emoticon
25. čer 2010 ve 22:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.