Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 evi a s tim nahledem, neumim si predstavit ze zrcadlovkou fotis jen tak bez hledacku, pac potom nevis na co zaosris a budes mit zaostrene treba stoly a lidi za nimi budou rozmazane :-X
21. čer 2010 ve 23:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Míšo a kolik času ti zabere úprava fotek? ty finální, co ukazuješ jsou opravdu náhdherné, mohla by jsi prosím někam dát pár fotek před a po? abych viděla ten rozdíl, jak to ze zrcadlovky leze.. Mně se třeba líbí na kompaktu, že z něho mám ty fotky vždycky krásné barevné, syté a nemusí se nic upravovat.. ale zase s tím člověk nevyfotí všechno tak, jak by chtěl. Jinak k tomu hledáčku, jak jsi mi půjčila foťák, tak já to měla přece rozmazané, i když jsem čučela do hledáčku emoticon Ale to jsem správně nepochopila jak se ostří. Probírala jsem to teď s manželem, tak nejdřív oprášíme Minoltu, co tu máme někde zaštrachanou, je to taky zrcadlovka, ale bez výměnného objektivu, vyzkouším to s ní a pak kdyžtak koupíme novou zrcadlovku emoticon
21. čer 2010 ve 23:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

evi někdy se povede vyfotit luxusní fotka bez úprav emoticon ale většinou doma po různých nastavení jde spíše o pokus omyl emoticon dokud to neumíš...ano čučela jsi do hledáčku a měla jsi to rozmazané to se stává i mě po roce focení emoticon emoticon to je prostě normální kort když začínáš...nerada půjčuji zrcadlovku na focení protože kdo nemá oko na to vyfotí hrozné fotky emoticon emoticon takže to chce trochu i cit emoticon zkus minoltu a pak uvidíš minoltu vlastně převzal sony emoticon

dneska jedeme na kladno za maminou svítí tu sluníčko emoticon emoticon bude asi krásně emoticon
22. čer 2010 v 07:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi neupravované fotky emoticon :

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5304150/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5163652/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5129087/

upravované emoticon

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5258254/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5277329/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5249242/
taková ukázka emoticon
22. čer 2010 v 08:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky,

taky je u vás dnes tak krásně?
Já jsem tu osiřela, šéfová jela pryč a kolegyňka má dovču. Aspoň si teda prohlédnu fotky.

Mrkla jsem už na ty ze ZOO. Jsou úžasné! Jak děti reagovaly na zvířátka? Taky musíme zajít do ZOO. Jo a můžu se zeptat na tu blondýnu v modré mikči? Myslím, že jí znám tady z fotek z Beremka, není z Ústí nad Orlicí?

Moc děkuju za pozitivní ohlasy na svatbu. Mě dost mrzelo, jak jsem brzy odpadla a i jsem to pak na dovči probírala a bylo mi to líto, ale je fakt, že na mě prostě padla ta únava, bylo toho moc, nejedla jsem ani moc nepila, do toho trochu alkoholu a bylo to! Pak jsem naštěstí ještě pokračovala a ráno to bylo taky fajn, jak jsme seděli na tom dvoře s kámošema a vše probírali.

Já jak vidím ty prcky, tak jsem úplně na měkko. Hrozně se těším na vlastní, jsme si říkali, že tak na konci příštího roku bychom se už tomu nebránili vůbec. Teď ještě budeme muset vyřešit bydlení. Tento týden se u Adama v práci řeší, jestli ho pošlou do zahraničí, vypadá to od září na Paříž, tak na 4-5 měsíců, takže bych musela dát výpověď a oba ukončit podnájem. Pak budeme určitě ještě v Praze a já přemýšlím, jestli si nekoupit byt. Uvidíme. Nechce se mi vrážet do podnájmu víc než teď. A rádi bychom už chtěli dvoupokojáč, i kvůli případnému miminu. emoticon

Co máte dnes v plánu, kočky?
22. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 market evicka chtela videt pred a po jednu a tu samou fotecku, ale ja si originaly nezanechavam, takze nemuzu ukazat :-/
22. čer 2010 v 09:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, to jsou vsechny prazandy emoticon
22. čer 2010 v 09:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/ZOO_s_Konikovkami_21.6.2010/
tamten odkaz nefunguje něco jsme předělávala emoticon
22. čer 2010 v 09:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo tak jí vyfot jednu fotku vlož jí sem a pak tu samou uprav ne emoticon
22. čer 2010 v 09:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
nějak vás nestíhám, dělám teď nějaký překlady do práce - alespoň se mi zase trochu zvrásní šedá kůra mozková emoticon

Leni - krásný popis svatby, pěkně jste si to užili emoticon těším se na podrobný popis svatební cesty emoticon a z toho, že si odpadla si nic nedělej, mně o naší svatbě kolem 02h ráno taky padla hlava na stůl emoticon emoticon

holky, zkoukla jsem vaše fotky, jsou super emoticon bych taky měla občas vzít tu naši zrcadlovku do ruku... emoticon emoticon fotí s ní hlavně Honza

Evi - Sárinka už je vlasatá emoticon to Kačka je proti ní plešounek emoticon
my máme zrcadlovku Canon 450D - má velký displej, velké hledáček, živý náhled - který jsem nikdy nepoužili, i když ty ostřící body se tam přitom zobrazují, takže víš, na co ostříš, je poměrně rychlý... já s ní sice moc velký kamarád nejsem, ale vím, že příště bychom už kupovali zvlášť tělo a zvlášť objektiv, protože když už víš, co budeš nejvíc fotit, tak si vybereš lepší než ten setový objektiv
22. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik pavli Canon 450D je super a ma bezva objektiv, a neni problem objektiv dokoupit ne? ja take casem doukoupit portretovy emoticon emoticon tak ho nekdy vytahni a neco nafot emoticon
22. čer 2010 v 10:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj Míšo emoticon jj, objektiv není problém dokoupit, máme teď už 3 emoticon i ten portrétový
až k tomu foťáku najdu návod, zjistím k čemu všemu slouží všechny ty tlačítka, tak pak nějaký foto zveřejním emoticon teď zvládám jen ty automatické režimy emoticon ty kreativní, kde se musí nastavit clona, čas závěrky, expozice atd. to není nic pro mě emoticon emoticon teda zatím emoticon emoticon
22. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 pavli, ja take fotim na poloautoma nejcastej, s ditetem ktery se hybe, plazi a cuka, to jinak stejne nevyfotim..taze ty mas super zrcadlovku a nefotis s ni..hmmmm emoticon emoticon emoticon ze te nakopnu do zadnice emoticon
22. čer 2010 v 11:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Miško a jak se jmenuje? Tušim že Zuzka?
Teď mě napadá, ona měla tušim svatbu v Praze a z Ústí je ten fotograf. Zřejmě to bude ona.
Měli krásné fotky a podle ní jsem si toho fotografa vybrala, hned mě ty fotky nadchly, ale už jsem nenašla album.

Moni, na svatební stůl jsem využila ty orchidejky, vypadalo to hezky, uvidíš pak na fotkách. Vaše tabule pro mě byla velkou inspirací. Podvazek jsem měla svůj a bryndák byl moc malý, já jsem velké čuně! emoticon
No a tu vrbičku jsem nakonec taky nevyužili, protože bysme ji už neunesli, měli jsme spoustu věcí, když jsme jeli domů na svatbu.
Ty věci mám doma, jedeme tam na ty svátky, tak pak je dovezu a zase bych předala manželovi. Moc díky!
Jo a vínko chcete červené nebo bílé? emoticon
22. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni - strašně moc ti to jako nevěstě slušelo emoticon

Míšo - na svoji obhajobu musím říct, že foťák si pořizoval Honza a ten ho taky maximálně využívá, poslední dobou bohužel hlavně na focení fotbalu emoticon emoticon
22. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

taky u vás po dlouhé době zase vysvitlo sluníčko? tady je dneska krásně emoticon

Pavlínko, malá má vlásky od narození, od půl hlavy dozadu, vepředu byla plešatá, teď jí tam už začínají konečně taky růst, ale pořád to ještě vypadá, že má strašně vysoké čelíčko, jak má vlasy jen v zadní části hlavičky emoticon
Ty fotky malé, jak máš na rajčeti, to je foceno zrcadlovkou? A copak Kačenka, jak se má? Kdy jdete na tříměsíční kontrolu? Nás čeká příští úterý, tak jsem zvědavá.

Markét, díky za ty fotky, ty upravené opravdu vypadají líp emoticon ale té práce s tím..

Míšo, tak jsem před chvílí malou dala nahou na tu postel, jak jsi ji tam fotila a nafotila jsem jí normálně digitálem.. dám pak ty fotky na rajče a ty na to prosím mrkni, jestli je to vůbec nějaký velký rozdíl od neupravené zrcadlovky, ju. Jo a třeba tu super fotky Kuby a malinké Amálky jsi fotila už zracadlovkou nebo kompaktem?

Leni, to by jsi sekla s prací a jela s Adamem do Paříže na ty 4 měsíce? Není to škoda, když jsi v této práci spokojená, co když pak budeš mít problém něco najít, nemáš strach? A ten byt by jste eventuálně kupovali v Praze? Takže už se nechcete pak zahnízdit na moravě? A já se tak těšila, jak k vám jednou budem jezdit do sklípku emoticon

Jo holky, zdá se mi to, nebo tu už dlouho nebyla Martinka? třeba už máme na světě další miminečko emoticon
22. čer 2010 ve 13:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Pájo, díky moc za pochvalu.

Jo a přeju Ti všechno nejlepší k svátku! emoticon A taky chválím fotky Kačky, teď si je prohlížím, pěkně vám roste, šikulka! emoticon

Evi, jela bych, je to pro něho příležitost a já jsem vždycky chtěla do zahraničí. Na druhou stranu už pociťuju, že se mi nechce jet někam na rok a toto bude stačit. Ráda bych tam chodila na kurz Fj, popř. si zkusila najít práci, třeba i hlídání dětí. Umím dobře anglicky i německy. Fj jsem měla semestr na VŠ a chci teď chodit ke kamarádce, tak nějaké základy budou.

Mně tady ta praxe rok stačí a vzhledem k tomu, že pak budeme řešit to bydlení, bylo by lepší, abych si našla líp placenou práci. Samozřejmě se bojím, že to nebude jednoduché, protože vidím kolem sebe, jak je těžké si práci najít!
Ten byt je zatím jen takový nápad, nechce se mi vrážet peníze do podnájmu, to už radši do svého a prodat to pak s hypotékou. Přeci jen tu ještě budeme muset pár let být kvůli práci. S dětmi bych se pak ráda vrátila na j. Moravu, ale uvidíme, teď nic neplánujeme. Kdyby se tam za pár let uvolnily ty pozemky, tak bych to brala všemi deseti. A do sklípku můžeme i tak! emoticon Už jsem psala Monči, že bychom mohly v létě, ale pro maminky s prcky je to dost daleko, tak nevím.

Holky, jdu se najíst, od rána jsem nic nejedla!
22. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni - díky za přání emoticon Francie bude určitě super zkušenost emoticon

Kačka roste, má už skoro 4kg, zítra jdeme na 3měsíční kontrolu, tak nás zváží, změří a naočkují emoticon

Evi všechny ty fotky jsou zrcadlovkou, ale neděs se, ona nezáleží ani tak na foťáku, jako spíš na fotografovi emoticon někdo holt má pro to cit a má to v oku a někdo ne...
22. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evicko, to jsme fotila nasim kompaktem, zrcadlovku mam od amalcinych asi 7 mesicu..mam tam plno krasnych fotek kompaktem emoticon emoticon jdu ti neco vyfotit pred a po uprave, ju?
22. čer 2010 ve 14:30  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, kazdy komu pujcim zrcadlovku a at me vyfoti tak je to jako u mury, fotky hrozny emoticon takze na to je lepsi kompakt. Ja jsem chtela vylozene zrcadlovku, pac me bavi se s tim ,,srat,, a mazlit emoticon emoticon a na kompaktu z toho proste uz vic nevyzdimas emoticon

pavli, tak na fotbal..hmm, u nas jsme si ji porizovala ja emoticon jakub nerad foti lidi, ale ma rad foceni prirody a zviratemoticon
22. čer 2010 ve 14:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://pipiii.rajce.idnes.cz/opice/#Kopie_-_IMG_6398.jpg

evi pro tebe jmeno i heslo je opice
22. čer 2010 ve 14:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 je to blba ukazka, ale jen tak co ja s tema fotkama temer vzdy delat..proste klasicka uprava bez sepie, cernobila atd.. s tim ze tohle slo dobre vyfotit hodnekrat jsou fotky mnohem vice jeste osvetlene az do bila a potom ta uprava vypada az moc neprirozene, ale takhle to ja proste vzdy dodelam, aby fotecka vypadala,,zdrave,, emoticon
22. čer 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlínko, taky přeji vše nej k svátku! emoticon tak jsem se teď koukla na fotečky Kačenky, v tom kyblíku je k sežrání emoticon Sárinka taky takhle teď bulbinkuje, je to děsně roztomilé emoticon A krásně kačenka pase a ty naušničky jí moc sluší emoticon To na tom
ramínku je nějaké očkování? My ještě nemáme žádné, jak v porodnici klesla pod 2.5kg, tak nám ho nedali. Myslíš, že vás už budou teď očkovat? Mně paní dr říkala, že to tříměsíční očkování se dává až po dosažení 5ti kg, takže to asi mít ještě nebudeme, teď má 4.6Kg, bude nás tedy očkovat nejspíš až v červenci, no uvidíme. necháš jí dát i to proti pneumonokům?

Leni, no máš pravdu, že ta Francie bude určitě skvělá zkušenost a aspoň si zdokonalíš jazyk, a pokud tato práce stejně není nějak dobře placená, tak o nic nejde. Ten výlet do sklípku by byl super, mně o dálku nejde, autem je tam člověk za chvíli, spíš teď jde o to, že kojím, takže si můžu na takové akce nechat zajít chuť emoticon

Míšo, jsem na to moc zvědavá, jak bude fotka vypadat před a po úpravě emoticon Mě by to upravování asi obtěžovalo, už teď mi dá práci se dokopat a vytřídit vždy z té záplavy fotek výběr na rajče, fotit mě děsně baví, ale to co následuje potom mě zatím dohání k šílenství emoticon
22. čer 2010 v 15:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi uz to tu mas, tak se na to podivej, potom to smazu.
22. čer 2010 v 15:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, tak to je zvlastni, nas ockovali hned v porodce a sofinku urcite nekdy na mesici myslim. A prvni hexa vakcinu jsme take nemeli na 5 kg..bychom se nedockali emoticon ale musela byt prave zahojena jizvicka po ockovani z porodky- tuberkuloza, driv se hexa nesmi ockovat, takze v tvem pripade absolutne nevim :-O
22. čer 2010 v 15:10  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, tak to je opravdu velký rozdíl, když se to poupraví, vypadá to hned o 100% líp, ale i bez té úpravy to nebylo špatné emoticon Co jsi s tou fotkou udělala, přidala kontrast, ubrala jas nebo jak?
22. čer 2010 v 15:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, no tak my ještě nemáme ani jedno očkování, tubera se prý nedává, když je mimi lehčí než 2.5Kg, to pak až v roce.. no a ta hexa fakt až po dosáhnutí 5ti kil, Sofinka jí dostala taky až ve 4.měsíci. Je to zvláštní, že všude to dělají jinak, co.
22. čer 2010 v 15:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, my jsme take dostali hexu na 4 mesicich ale ne kvuli vaze!:-X to mela urco mene jak 5 kg ale kvuli nedohojene tubere a sofinka mela mene jak 2,5 a dostala ji stejne :-O :-X
22. čer 2010 v 15:18  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 k tem fotkach... dala jsem ztmavit, pridala stiny, trochu sytosti emoticon
22. čer 2010 v 15:20  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky,
teď jsem hodila na diskuzi o Řecku info o svatebce, tak posílám odkaz, ať vás tady nezaplavuju inforamcemi, kdyby vás to nezajímalo emoticon
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=98285&vOffset=330&vGotoLast=1#end
22. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.