Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jiřinko ahojky jak píšeš pro mě je 8kg pohoda náš měl ted jednou tolik :-N také chci polohovatlná zádíčka... s tím striptérem to mám jako ty nechtěla bych ho...a asi by mi to bylo blbé vůči budoucímu manželovi :-N :-D nějak to řádí co že i to ted schvátilo Vaška? :-( at mu je brzo dobře..a smrták mu tedy nezávidím |-| |-|
ahoj holky to počasí mě už štve, fakt hotový apríl! děsím se, co budeme mít na svatbičku. i když vím, že je to absolutně nepodstatné! Jiři, pár kilo jsem asi zhubla, ale nebylo to úmyslně, moc se nehlídám. ani nevím, z čeho by to mělo být, stresy teď nijak nemám a i svatbu řešíme v klídku. na tu dovču se hrozně těším, jak si odpočineme. největší důvod je ta dovča, víc se to teď nehodí, protože mi odchází kolegyňka a přijde nová. také finišuju projekt. dívala jsem se na fotky Vládíka, už s tím musí být sranda. :-) takže už byste brali i druhé? já myslím, že je nejlepší, když to tak navazuje, asi nemá cenu jít na rok do práce a pak zas na mateřskou, viď? nechápu, co by Ti mělo být Markét blbé? já se chovala slušně a líbilo se mi, že on když viděl, že jsem nesmělá, tak to nijak nepřehánel, byla to chvilička. jsem stydlín, ale ne žádná puritánka. ;-) když by Ti holky striptéra objednaly, asi bys už stejně nic neudělala :-D toto máme s Adamem vyřešeno, jeho to pobavilo a tvrdil, že to k tomu patří. a mně by to taky nevadilo, naopak mě mrzí, že mu kluci podobnou blbost taky nepřipravili! každý to má jinak a to je přeci dobře, ne? ;-) jinak fotky z vítání občánků jsou moc hezké, co na to malá? byli jste to pak někde zapít a zajíst? :-) taky myslím na Páju, jak se s malou mají. mohla by přidat fotečky. malá už uřčitě porostla Kači, co plánujete za dovču?
Profilova fotka
leni nenapsala jsme to jen já ale i jiřinka ;-) že by s eto nelíbilo jejímu muži a mému také ne 8-) takže nevím proč mi tady vsvětluješ jak s echoval :-D :-D mě je to fuk já jsme jen napsala že bych ho nechtěla každá jsme jiná a to je dobře :-) ne?moje kámošky věděli že si to nepřeji takže asi tak 8-) neobjednali když ví že jsme byla proti tomu...co malá seděla koukala :-D :-D a proč by se to mělo zapíjet =-) ?my jí zapíjíme pořád příležitostně a jíme také pořád :-D a co by mi bylo blbé to že tam ten striptér je mě by se to také nelíbilo kdyby jirka vyváděl at už jen malinko se striptérkou tohle máme zase vyřešený my ;-)
hm, to je dobře, Markét jak píšeš, každý jsme nějaká. my si věříme a tohle mi přišla sranda. :-) tak už to nebudeme řešit, hlavně že si rozumíme, ne? ;-) já vím, když je nějaká taková taková společenská příležitost, tak to bývá většinou taková rodinná oslava, jako já když měla svaté příjmaní či promoce a tak, proto jsem se ptala.
Profilova fotka
ahojky krásní ráno leni nejde o důvěru ae o ten pocit že se kolem něj motala nějaká :-p kdybych mu nevěřila tak si ho neberu... promoce je určitě něco jinýho ;-) tady docela vykukuje sluníčko ale nic moc zase :-( míšo myslím na tebe!!!!a držím palečky ;-)
Profilova fotka
Leni, můj bratránek mněl na rozlučce snad celý Chomutov, poctili svou návštěvou každou hospodu v širokém okolí a jako třešnička na dortu byla striptérka-černoška. Já jsem se bála :-D , že na mně holky vymyslí něco podobného, nakonec to lehce omezili. Každopádně, je to teď moderní a vzhledem k tomu, že se na jiného chlapa po svatbě ani nepodíváš, poslední příležitost :-D :-D :-D . Jako super a tvým kamarádkám posílám 1*
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že tu řešíte tu Lenči rozlučku.. Leni,já si myslím, že nejdůležitější je, že jsi si to užila a to že opravdu dobře, rozlučka je jednou ( dvakrát, maximálně třikrát :-D ) do života, tak by mělo být na co vzpomínat. A to opravdu budeš mít na co a je od kámošek moc hezké, že si s tím daly práci, vymyslet téma, nakoupit rohy, sehnat striptéra.. Já jsem ho třeba taky nechtěla, ale jak píšeš, když už by ho holky objednaly, tak by s tím člověk moc nenadělal a taky bych se teda nezlobila :-D Jinak u Sárinky každý den něco nového, už se na nás pěkně směje a já si z toho ustříkávám do textilu :-D Zrovna dávám do kupy fotky z průběhu 2.měsíce, tak je pak dám na rajče. Markét, já taky myslela, že se vítání občánků pak slaví s rodinou.. vždyť to je svým způsobem událost, nebo ne? a je to dobrej důvod na rodinou sešlost, chlebíčky a chlast :-D A jak jsi psala, že by jsi striptéra nechtěla, tak u tebe to bylo jiné, tvoje kámošky věděly, že ho nechceš, třeba z toho důvodu, že je ti to blbý kvůli manželovi, a že hrozí, když ho budeš mít ty, že manžel bude mít striptérku a ty vyletíš z kůže ;-), ale Lenka psala, že vždy říkala, že to k tomu patří. Je vidět, že má super kámošky, které jí poslouchaly a x let si to pamatovaly a chtěly jí udělat radost a myslím, že udělaly a velkou.. Nemyslím, že je potřeba to tu hanit. Míša je dnes v té nemocnici? Jestli jo, tak držím palečky!!! Jiřinko, ty máš vlastně rodičák na ty dva roky, viď, no tak to je určo lepší být pak na mateřské s druhým, než do večera v práci, navíc jak píšeš, babičku máte hned vedle, takže to takovej zápřah nebude a až trošinku děti povyrostou, tak se budeš mít nejlíp, protože si spolu budou krásně hrát a vystačí si a ty budeš mít absolutní klid :-) Copak ta viroza, už je pryč? A co malinkej? Jak zvládá to přetahování? :-( To si toho nemohli všimnout dr dřív? Leni H, k tomu UTZ, koukni u mě jak se sekli, tvrdili max.2.2Kg a kvůli tomu bylo takové haló a honem vyhnat ven atd a koukej, vylezlo ze mně o půl kila větší miminko, než všichni na tom UTZ viděli.. Kačko, tak to jo, pokud máš nějaký nestandartní rozměr atd, to pak tu cenu chápu, jinak mi to přišlo strašně drahé. už se těším, až nám to vyfotíš :-) Holky, dneska má termín ta moje nej kámoška, já jsem nervní jak sáňky v létě, furt čumim na tel, jeslti už nepíše, že jí to chytlo, už chápu, jak se cítí chlapy těhulek, to je fakt masakr :-) Dopoledne jsem byla na procházce tady za barákem v lese, potkala jsem pána s košíkem hub, samé křemenáče!!! takže už rostou houby x-) Tak jsem taky koukala při cestě, ale nic jsem nenašla.. tak bych si dala smaženici, o víkendu asi vyrazíme s manželem, on potlačí kočár po cestě a já budu prolejzal les a houštiny, on stejně houbu nenajde, i kdyby o ně zakopával, na tohle je to můj lemplík :-D Akorát se mi vzbudila malá, ta má v hlavě snad radar, že je na cestě domů tatínek :-)
Profilova fotka
ahojky holky tak máme golfky :-) http://www.maminkatovi.cz/obchod/koca... vahráli tyto ale chce to vážně vyzkoušet tamty značky mi vůbec neseděli :-( tady ty super splnují vše ;-) lehké skladné lehce se skládají máme je objednané přijdou za týden ;-) a jdu dočíst
Profilova fotka
evi já to nehaním napsala jsme svůj názor ne je to diskuze ;-) ;-) pokud jsi koukala na fotečky z občánků je vidět že tam rodina nebyla oni také naši pracují víš ;-) my si to oslavili jindy a chlebíčky máme pořád :-D a napijeme se kdy chceme..nemusím čekat na nějakou událost :-N a pro mě to taková událost ani nebyla komunistické karafiáty :-D někdo vítání ani nemá ;-) už porodila kámoška???také ybhc byla nervozní to je teprve událost :-) jj míša je v nemocnici-zítra v 8-15 jde na sál volá mi podává info ;-)
Profilova fotka
Markét, ty golfky jsou parádní, fakt moc hezké :-) ta kombinace žlutočerné se mi moc líbí, je to efektní. Na fotky z vítání jsem právě koukala a já myslela, že ty lidi na fotkách jsou z vaší rodiny, mám za to, že tam byla manželo maminka (mimochodem je to fakt kočka), a pak asi sestra s někým nebo kdo to byl.. jasně, že vítání někdo ani nemá, ale já reagovala na to, jak se Lenka ptala, zda jste pak měli nějaké posezení, že bych to taky čekala, že jsem myslela, že se to pak tak dělává. Byli jsme teď venku, udělalo se tam krásně, obloha úplně modrá, konečně zase sluníčko x-)
Profilova fotka
evi jo jo u nás se ted dělá také krásně :-) ale až ted ]-( v praze jsme pěkně zmokli šli jsme z globusu na zličín do nákupního centra pěšky a nazpátek pěkně lilo 8-( 8-( byla tam jen tchýně ;-) a švagrová nevím o tom že by se dělalo sezení po vítání fakt ne? =-) no my to prostě neměli :-D :-D golfky jsme vybrali že je ani moc někdo nemá není to ta úplně klasika ale fakt my vyhovovali nejlíp ;-) co malá?pořád ti tak spinká? a co dělá za pokroky?
Profilova fotka
Markét, vy jste byli v tom krámu, jak jste se tady o něm bavily? Kde to je a co to je? Ty golfky jsou fakt dobrý :-) já ještě golfky teda nesledovala, tak nevím, s čím běžně ženský jezdí a jak vypadají, budu se muset pak porozhlídnout. Malá je zlato, každý den je jiná, už se začíná hodně smát a každým dnem to dá méně práce ten úsměv vyloudit, to je tak sladké :-) Už taky hodně sleduje věci okolo, na dece vydrží tak 15min sama sledovat a spinká pořád dobře, teda trvá, než usne tvrdě, to jí dělá problémy, že třeba usíná, ať večer, nebo přes den, pak se najednou probere pláče, pochovám, zase usíná, a když jí chci položit, tak vytřeští oči a tak furt dokola, ale když už zabere, tak spí krásně a dlouho :-) Včera třeba spala od 8h, to ji mám ještě v kolébce a do postýlky ji přenáším, když se probudí kolem té půlnoci, to jdu taky spát, tak jí v posteli nakojím, no a spí až do rána, dnes do 8h a ještě se mnou vydržela do 9.30h se válet.. koukala na ten kolotoč a broukala si a já ještě dřímala :-D Jo, akorát teď dělá hrozný sprasky při zvedání hlavičky, vůbec se jí nechce jí zvednout úplně, dřív jí to šlo líp, přijde mi, že jí teď ta hlava moc narostla, a že ji neunese :-D nenechávám ji teda na bříšku dlouho, jen tak minutku, dvě, pak začne moc plakat. Mám ji trápit a nechávat ji dýl nebo to přijde samo?
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi fakt houby? Tak to já se půjdu o víkendu také uklidnit. Je fakt, že hodně prší a do toho je pak najednou sluníčko. Teda ty to máš tak nádherně naplánovaná, budete vozit s nej kámoškou. No, moje jedna nej kámoška si naplánovala těhotenství na červen. Čekala na mně, ale zjistila, že je to marný a druhá se teď rozešla s chlapíkem, se kterým plánovali mimčo ]-( . Markét ty golfky se mi líbí. Mně by se líbili na dovči takové ty úplně mega obyčejné, co se dají složit skoro do kabelky :-N. Hrozně se mi líbí, jak pak rodiče drandí po promenádě, mezi tím si prcek odběhne, pak zase nasedne. Je to super.
Profilova fotka
evi ano v malvikovi jsme byli fakt tam skoro nic nemají kočíky samý casual,chicco samé drahé ]-( pro pražáky samozřejmě hlavně že na netu toho mají mraky :-p :-p prý to mám objednat po netu bez vyzkoušení nejsem padla na hlavu 8-( 8-( fakt tam byla i nepříjemná paní chtěli jsme ukázat asi troje pak jí říkám do 3 tis a ona se my vysmála :-x ukázala asi 2..ale nepříjemná mega :-p asi neměla den :-. je to v hostivicích u prahy mají tam věci na děti ;-) jéé to je krásný už se směje :-) to je krása co?neboj se bude vnímat víc a víc..a i více se zabaví s tím usínáním jsme měli hysteráky přes den také nemohla zabrat má to někdy i ted to je na palici...ale večer spinká krásně jak vaše tak naše a to je dobře..spokojená maminka spokojené miminko :-) hele to zvedání nenut jí nech jí tam chvilku naše na břichu nesnášela být nechtěla tam být ani chvilinku vztekala se...to přijde samo ted miluje bříško kdyby mi to někdo řekl předtím nevěřila bych...ted tráví na bříšku pořád moni jak marný?on nechce?a ta jak se rozešli to je smutný :-( jj ty mega obyčejné jsou možná fajn ale ne na záda miminka :-N chtěla jsme trochu kvalitnější...jsme hrozná já vím :-D
Profilova fotka
Markét, ty golfky vypadají opravdu krásně. Kolik váží? Já se byla dnes podívat v obchodě u nás a tolik toho neměli, chci se pak podívat v Praze. 2 kamarádky si moc chválí tyhle a ještě k tomu vyhráli v testu kočárku: http://www.ondalek.cz/produkt/chicco-...
Profilova fotka
jiřinko váží asi 7-8 kg :-N nic pro tebe asi :-x ale mě to přijde lehoučké oproti té naší krávě :-D tyhle jsme zkoušeli já jsme je také chtěla chicco ale má je každá fakt snad každá mamina =-) dneska jsme jich potkali snad 10 :-. a nám se šptaně hodně špatně ovládali shodly jsem se na tom s manžou..a mají blbé držadla jako ty madla prostě mi nevyhovovaly...a mají asi také 8kg myslím
Profilova fotka
jiřinko hcce to určitě vyzkoušet neobjednávej po netu bez vyzkoušení ;-)
Ahoj holky, tak já měla dneska prima den, byla tady kamoška, tak jsme pěkně pokecaly :-) A zítra jedeme na chatu, tak zas bude změna, doufám, že někde nezačku rodit, tašku do porodnice ještě připravenou nemám :-o Markét, já jsem tady psala, že v tom malvíkovi nic nemaj. Nevim jestli si to četla :-o Evičko, ty máš tak hodné dítě!!! O těch houbách jsem taky slyšela, ale i když jedem o víku na chatu asi se mi chtít nebude :-D Já ted nejraději lenošim :-D :-D Jiřinko, já myslím, že to druhé mimi máte naplánované akorát, protože jestli máš mateřskou na dva roky, tak by to bylo hrozný jít do práce, malého dát do jesliček a pak vždycky běžet z práce, aby jsi ho stihla vyzvednout, rychle si pohrát, uvařit, uklidit... to je život na nic...dle mého názoru teda.... takhle si ho krásně užiješ, těhotenství taky je lepší když budeš doma... to bude krásné období ;-) ;-) Leni, k té rozlučce myslím, že je to každého věc.. někdo teda dělá horší věci než chytá stryptéra za zadek :-D :-D Já bych si to nemohla dovolit i kdybych to chtěla... ale přeji to jiným ;-) ;-) HOlky a k tomu vítání občánků, já bych si to představovala tak, že pozveme celou rodinu a pak zajdeme někam do restaurace, kde objednám nějaké pěkné menu nebo tak... chtěla bych, aby to byl nezapomenutelný den... ale samozřejmě to jsou teď jenom představy a pak to možná bude úplně jiné... no uvidíme..., ale každopádně alespoň doma bych nějakou akcičku chtěla udělat... vždycky si říkám, že významné věci se v životě nemají odbývat, ale je to zatím jen představa, pak možná bude malá brečet nebo něco jiného a budu ráda, když pojedem rovnou domů :-o
Profilova fotka
mati četla jenže já v malviku předtím byla už několikrát a vždy tam měli co jsme sháněla ;-)
Profilova fotka
marti nám na vítání přišla pozvánka týden dopředu :-| jak si pak má rodina na rychlo udělat volno...navíc prostě pro mě tohle fakt nějaká událost nebyla :-D :-D navíc ten deny bylo tak krásně že jsme pak vzali našeho psíka a šli s manžou na krásnou procházku využíváme krásného počasí protože žádné léto prý nebude :-( :-( takže sedět pro mě ted den v rastauraci by bylo spíše za trest..když bylo tak pěkně..
ahoj holky, díky za pozitivní ohlasy. jinak ještě pár věcí, asi se opakuju. přišlo mi vždycky, jak se to vídá v těch amerických filmech, že striptér k rozlučce patří, takže jsem samozřejmě házela ramena, ale nikdy by mě nenapadlo, že by to holky zařídily, taky jsem myslela, že je to drahé, ale byl to jedné kámošky známý. musím říct, že byl decentní a asi to nejde z fotek poznat, ale do ničeho mě nenutil, jen ty ruce mi pak připlácnul na zadek, to jo! :-D bylo to rychlé, ale fajn zážitek a všichni z toho měli srandu. dokonce číšnice se na nás dívaly z okna. :-D Marky a souhlasím, od toho tu diskuze je, neurazím se. ale občas taky záleží, jak se to napíše či řekne. neuraž se prosím, nemyslím to zle, ale občas na mě působíš trochu sarkasticky, ale asi to nemyslíš zle, tedy aspoň myslím. :-) já snesu jakýkoliv názor a mám ráda upřmnost, jen je důležité umět ho podat. ;-) Marti, jasně, chápu. leda kdyby sis dala masku, viď?s :-D s tou oslavou po vítání občánků jsem to tak myslela, proto jsem se Markét ptala. ale důležité je, že si to dobře užili a je fakt, že pokud bylo krásně, tak procházka musela být parádní. co plánujete na víkend? jdete všechny volit? my jo. jinak budeme s dědou flaškovat vínko na svatbu, dává nám 50 litrů. prý se říká na osobu litr. ostatní si bereme od známých, nechtěli jsme dědu vysát! :-D Moni, vy asi makat, co? já se s radostí dívám na každý váš krok dopředu a je to fakt nádhera, jak se to člověku mění před očima, musíte z toho mít obrovskou radost, že? Evi, hoď sem ty fotky, už se těším na nové.
Profilova fotka
ahojky dneska máme plavčo :-) tak se těším ak jedu k mamině takž celý den zabitý ale jsem ráda nebudeme doma x-) leni pokud víš tohle je diskuze psané slovo je psané slovo a to vyzní jinak to je prostě tak.... volit jdeme asi dneska večer...už to máme připravený...
Profilova fotka
tak míša jde na sál moc moc na ní myslím hlavně at už to má za sebou holka....hrozně se toho bála protože už je na světě amálka..chápu jí... moni vy fakt jedete koukla jsme opět na album a to je super jak jedete...klobouk dolů ;-) leni 50 litrů ty brdo :-D :-D kolik vlastně máte lidí?na hostinu myslím oběd a potom k večeru?nebo to máte dohromady?
Ahoj holky :-) Koukala jsem ještě na ty golfky co jsem dala Jiřinka a jsou také pěkný. Jinak jsem slyšela že golfky Quinny jsou strašně vratké,nevím zda jsem to napsala dobře,ale známá je má a není moc spokojená. Leni s tou rozlučkou,je to hlavně super že sis to užila a je vidět že kámošky to nenechali jen tak,ale měli vlastně zájem udělat dobrodružství = zábavu tak jak to má být. A tohle si myslím,že nikdy žádná slečna neovlivní,co kdo připraví za překvapení ;-) A potom se vší slušností..... ;-) Dovolenou chystáme teď v červnu,buď týden letecky někam.....nevíme.... :-) Nebo pojedeme do Chorvatska....a tu 14denní dovolenou budeme mít až v tom přelomu ,ale to je ještě daleko.. :-) Leni,už se ti to pěkně blíží,viĎ? ;-) Jaké máš pocity??? Evi, ta cena bude asi opravdu tím,ale zase kdyby si viděla tu kalkulaci celou,tak to není tak divoké ty japony... ;-) A co malá??? Jak se jí daří??? Markétko,vy jdete dneska plavčit??? Tak se holky neutopte ;-) Jdu vás ještě dočíst...,mám v tom trochu hokej.... :-D
Profilova fotka
Ty bláho Leni, to bude svatba, pravá moravská. Tolik vína, to je pecka, že je z vlastních zdrojů. Jo a k tomu striptérovi, já si myslím, že u nás by se tím nejvíc pobavil můj manžel. Protože představa, jak já, takový stydlín vejrám na striptéra, to by ho asi smíchy porazilo :-D. Až se bude vdávat jedna z mých kámošek, tak plánuji něco podobného, i kdyby to měl být striptér XXL, aby byli rády za to, co mají doma.
Profilova fotka
kačko...Quinny se mi moc líbili ale drahé jak něco :-| chorvatsko ju?a to byste jeli autem?jo ji jdeme chodíme každý pátek už si dneska zaplatím kurzy na září :-) moni :-D :-D :-D porazilo smíchy :-D :-D jiřinko jinak ted vím jak bolí kousnutí 8-( studuji prstem zda malé nerostou horní a ona stiskla :-N a jak má ty dolní jsou tak ostrý =-) to tak bude ted pořád? =-) no fakt to zabolelo..se divím obdivuji ženy které kojí a děti mají zubiska :-N ale jinak je hezký už je má vidět takový růžky x-) prdelkovatá zubatice x-) :-D
Markét, Quinny jsou drahý,jo? Já fakt nevím..... Chorvatsko...,opravdu nevíme.....buď letecky když něco bude,nebo autem Chorvatsko,já už jsem autem v Chorvatsku byla asi čtyřikrát,tak můžeme klidně zas,je tam také krásně :-) Ty kurzy se musí platit takhle brzy předem? Jinak to kousání musí být pěkně ostré,a kór třeba když se ty děti ještě kojí.....au,au.... 8-(
ahoj holky Míši dražím hrozně moc palce a myslím na ni! zdraví je opravdu to nejcennější a chápu, že se bojí, když má maličkou, už není sama. Marky, na oběd máme 45 (+ oddávající, řidič, kameraman, fotograf) a pak dorazí kámoši, takže to nás bude kolem 65 i s kapelou Moni, Adam se taky u fotek dost bavil ;-) Kačko, jsme kupodivu v pohodě. ale ona ta nervozitka přijde :-) jinak před pár dny jsem četla článek. nechci vás nijak pobuřovat, spíš je to jen na diskuzi, víc nevím. prý děti, které chodily jako mimina plavat, trpí později více na astma a dýchací potíže, protože do sebe dostávají chlor. co si o tom myslíte? přeju hezký víkend
Profilova fotka
Ahoj holky, právě mi usnul Vládíček a já tu jsem jen na skok. V neděli to vypadá, že bude u nás pěkně hnusně a tak se bude asi oslava konat doma :-( Takže to tu musím dát pěkně do pořádku ;-) My jsme po vítání občánků také neměli oslavu. Možná by to bylo jiné, kdyby se to konalo, když bylo malému 2 nebo 3 měsíce, ale po půl roce už mi to připadá pozdě to vítání a prostě jsme to už tak slavnostně nebrali. Evičko, dřív se kůžička snad přetahovala hned, teď se to nedělá. Nevím, proč se na to přišlo tak pozdě :-| Na houby jsi mě taky nalákala, už se těším, až někdy vyrazíme. S tím druhým miminkem to vidím tak, že teď si budu užívat Vládíčka co můžu a pak to bude náročnější, ale snad se to zvládne. Když mluvím s někým, kdo měl děti 2 roky po sobě, tak si to každý chválí a taky ti, co je měli 4 roky po sobě, jako třeba naši. Moje mamča se toho trochu zalekla :-D Nechci, aby to vypadalo, že pak už myslím na klídek, ale zase nás bude po těch 4 letech čekat jiná etapa, kdy ty děti jsou samostatnější a dá se dělat víc akcí. Markét, tyhle golfky mají 6,9kg a taky vím, že jich má hodně lidí, ale po zkušenosti s naším kočárkem raději dám na to, jak jsou s nimi lidé spokojený. Chci to ještě víc omrknout ;-) Taky jsem četla, že ty Quinny jsou nestabilní a nedají se polohovat. To kousnutí už takhle bude pořád, tedy určitě teď to tak je a ještě k tomu má víc zoubků. Teď mu rostou další dva spodní, takže se občas zakousne třeba do brady, nebo do kosti a to opravdu bolí :-D Já jsem chvilinku ještě kojila, když malý měl spodní dva zoubky a to mi nějak nevadilo.
Profilova fotka
Markét, pozdravuj pak Míšu, moc na ní myslím |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?