Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik, den byl uzasnej!!!!!!

leni, ale vy take neletite z prahy ne? me to na 7 dni prijde malo, z toho 1. a 7. den je cestovni takze 5 dni pobytu a za tu cenu na 7 dni se da sehnat sri lanka atd emoticon

o petru mukovi jsem to cetla s mury...skoda, byl mlady emoticon a mel krasnou rodinku.
24. kvě 2010 ve 21:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://airstop.cz/last-minute/indicky-ocean/sri-lanka/koggala/koggala-beach/?ref=3139385&term=328239a907555

leni ja bych brala za ty penize radsi tohle.... je to take na 7 dni s polopenzi ale je to exotika
24. kvě 2010 ve 21:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tady je ten samy hotel za 15300 na 10dni!!!!!
24. kvě 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky leni super že se rozlučka povedla emoticon já bych striptéra nechtěla nemám to ráda emoticon emoticon emoticon emoticon

jo jo bude ale pa budete třeba cestovat a už to nebude něco extra emoticon já nevím pořád jsi mluvila o dr a ted je to jen řecko emoticon já bych takto neslevnila nevím..navíc ten hotel je fakt drahý z česka se dá sehnat za 18 tis,na 9 dní ale all inclusiv...a jak píše míša sežene se i exotika nebo bych počkala a letěla v říjnu jako my emoticon a našetřila na pravou svatební cestu ale je to samo vaše rozhodnutí emoticon emoticon snad se bude líbit.....

co jsme dělali byli u míši a pak v parku emoticon
24. kvě 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://airstop.cz/last-minute/indicky-ocean/sri-lanka/koggala/koggala-beach/?ref=3139385&term=328239a910585
24. kvě 2010 ve 21:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 holky,
zvažovali jsme to ze všech stran.
letíme z Vídně, to je hodinku a půl cesty autem. tam se letí brzy ráno, hotel není daleko od letiště, takže už po 7. ráno tam budeme a zpět se letí snad kolem 22., takže to beru, že je to těch 7dní. ráda bych víc, ale jsme omezeni datem odletu. později než v úterý nechceme a nemůžeme.
pročítala jsem recenze hotelů a ten náš je na výborné úrovni, všichni ho chválili. takže proto.

Marky, není to jen Řecko, ale z různých důvodů se prostě teď DR nehodí, jak jsem psala, především délka dovči, ale také peníze. ano, zřejmě dostaneme i nějaké jako svateb. dary, ale teď oba cítíme, že potřebujeme někam odjed a především si odpočinout. a taky platit hotově. v exotice chceme i hodně cestovat, jsme dost akční, sportujeme, výletíme a klidně vyrazíme i s báglem na zádech. přišlo by mi líto to v DR proflákat na pláži. takto bych to měla asi jak Monča, ti tam hodně cestovali a to stojí peníze. na Srí Lanku bychom jeli opravdu jen s batohama a cestovali bychom tam, jako naši kámoši loni.

a Řecko je nádherné, z toho důvodu nechci jinam a vím, že je dražší než zbytek Evropy.

na Srí Lanku se letí ale kolem 14 hodin, k tomu časový posun a únava z cesty, 10 dní je vážně málo. do exotiky to chce aspoň na dva týdny. navíc Srí Lanka je nádherná země a tam bych to chtěla procestovat křížem krážem

ta cena 14tis. co máme teď byla pro nás skoro strop. a to jde Řecko i dráž. to bych nechtěla, protože pak už by to bylo jen pár tisíc navíc a šla by exotika, to ano, ale když je to z Německa, naskáče tam ještě cesta tam a zpět a už se to fakt šplhá až na třicítku a to se nám teď nehodí. každopádně než budeme řešit bydlení či mimčo, určitě si chci nějakou vzdálenější cestu splnit, nebojte emoticon

Marky, Míšo, hodně jste mě tady navnadily, ale člověk musí občas i spadnout z toho růžového obláčku! emoticon
jednou se tam ale ráda podívam a vám tady budu vděčná za všechny rady a tipy.
24. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

taky u vás byla taková příšerná bouřka? U nás to vypadalo na konec světa, uf, naštěstí se to rychle přehnalo.

Mončo, moc děkuji za odkazy na ty houpačky, jsi zlato! Pusu emoticon Koupelna vypadá super a výhledy jsou opravdu luxusní emoticon Je fajn, že už si užíváš zahrádky, stejně je to něco, když se člověk tak zamyslí, píšem si tady 2 roky, tolik snů a přání tu proběhlo a všímáš si, jak se pomalu vše naplňuje? Shrnula bych to jako štěstí přinášející diskuzi, takže z tohoto testu si hlavu nelam, i toto přání se brzo už naplní emoticon
Jinak mě moc pobavilo, jak jsi psala o tvém pracovním nasazení emoticon

Jiřinko, také se přidávám ke gratulacím Vládíkovi! emoticon jak se má brouček? Jak jsi psala o té svatbě, že ti nebylo dobře, tak mi hned blesklo hlavou, že jsi těhu, zkoušela jsi ještě kontrolní test? i když bereš HA, vid, tak to by byla velikááánská náhoda. vy už tedy půjdete do druhého? Nebojíš se toho? Já bych taky chtěla mít děti blízko po sobě, ale na druhé straně si moc nedovedu představit ten záhul, dokud budou malinké emoticon

Markét, koukala jsem na fotky, Sofince to strašně moc na vítání slušelo, hotová panenka emoticon Je dobře, že se deka našla. Já takhle minulý týden ztratila kožený obal na mobil, položila jsem si ho na kočárek, když jsem telefonovala a tak tu brázdím ty ulice, vykecávám se a když hovor dokončím, chci telefon uklidit, tak koukám a obal nikde..sfouknul ho vítr, taky nechápu, že jsem si toho nevšimla, je bílý a na tom černém kočárku byl nepřehlédnutelný.. no stalo se.. tak jsem si tu trasu projela celou znovu, bylo to dobrých pár kiláků a nic.. no a odpol jsme šli na procházku s manželem, tak jsme to vzali tou samou trasou a našla jsem ho, tak jsem měla taky obrovskou radost emoticon

Martinko, k tomu politému noťasu, mně se to kdysi taky stalo a je to fakt peklo, ale vyřešit se to dá, vyfotit si klávesnici,aby jsi věděla, jak to pak poskládat a vydloubat jednotlivé tlačítka a pěkně to vyčistit..ono to stejně chce sem tam, protože jestli třeba občas nad compem svačíš a tak, jako já, tak se pod klávesama najdou neskutečné poklady a je to celkem pěknej humáč emoticon Nebo to můžeš nechat vyčistit odborně, nebude to stát čerta a budeš mít jistotu, že to udělají dobře emoticon Jinak k tomu compu, tak to mám velké mezery, já fakt o nějakém snímači otisku neměla absolutně potuchy emoticon comp používám jen já, takže to snad zlobit nebude, zatím jsem s tím moc spokojená, že nemusím už všude pracně zadávat hesla, jen přejedu prstem snímač a je to emoticon
Jinak fotečky z průběhu druhého měsíce dodám, jen to musím trochu probrat, protože ty stovky fotek by nikoho nebavilo prohlížet emoticon

Leni, ježiš, to musela být parádní zapíjená, tiše v dobrým závidím, stýská se mi po takových akcičkách.. ta restauračka vypadá peckově, je super, že jsi si to tak užila a máš hafo fotek, bude to pěkná vzpomínka emoticon
Jinak k tomu festíku, my jsme ani nestačili vstup zaplatit, přijeli jsme tam, začal se zvedat vítr, tak jsme se šli jen projít okolo, co se z toho vyvrbí, abychom právě zbytečně neplatili a ještěže tak, jinak by mě to taky o to víc mrzelo emoticon Jinak opravdu taky nedám na noťas dopustit, válím se s ním na gauči, v posteli, prostě můžu být pořád s manželem a v pohodlí, nikdy jsem doma neměla normální comp, to by pro mě bylo za trest, sedět někde vedle v místnosti.. takhle u toho v klidu i kojim emoticon
24. kvě 2010 ve 22:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jo a ještě mi pomožte prosím s výběrem, rozhoduji se mezi těmito dvěma houpacíma lehátkama:
http://deti.bazos.cz/inzerat/6148890/Houpacka-Destny-prales-Fisher-Price.php
nebo
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26125238&tab=5
akorát tohle obojí je vyloženě houpací, původně jsem chtěla vibrační, aby to bylo jako třeba v autě:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33993551&tab=1
A teď baby raďte emoticon
24. kvě 2010 ve 22:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Dobré ráno emoticon
Tak máme po velké bouřce,u nás se přehnala včera asi dvakrát....pak vypadla elektrika....
Leni je fajn,že se ti rozlučka a celý víkend povedl,tak to má být!!!!!! Ty brďááááááku,holky ti objednali striptéra??? No tak to musel být nářez! emoticon
A já se jdu kouknout konečně na fotky ze včera od Markét,a na houpačky... emoticon
25. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Tak jsem okoukla ty houpačky a nevyznám se v tom,tak bych vzala ten třetí,nebo potom ten druhý a až potom ten první emoticon
25. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26125238&tab=5

jednoznačně u mě vede toto emoticon emoticon emoticon to s tím compem máme stejný také co bydlíme tady můžu být s notasem kdekoliv emoticon super věc emoticon jééé vidíš ty jsi našla také obal to je dobře...akorát mě to našla sousedka ale jsem moc ráda emoticon bouřka tu byla strašná fuj emoticon a když jsme jeli od míši viděli jsme bouračku emoticon nebylo to hezké ale v tom úseku jezdí jak blbečci hromadí se tam hodně vody a pak bum..je tam nějaký sloupek takže se slušně rozsekají emoticon fakt mi z toho nebylo dobře... emoticon

leni nemusíš nic vysvětlovat je to vaše svatebka vaše penízky... emoticon prostě to vidím jinak a vidět budu emoticon

holky já zase vybírám golfky asi ze 4 druhů a nevím emoticon pojedeme do malvika mají tam všechny tak vyzkouším a podle toho se rozhodnu... emoticon

zoubky nám rostou je to hezký emoticon emoticon a dneska s manžou máme 3 roky od seznámení emoticon emoticon emoticon
25. kvě 2010 v 08:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Tak jsem okoukla fotečky a musím pochválit emoticon Opravdu moc krásné fotky z vítání a krásné fotky z přírody,Markét.....
Jinak ohledně té bouračky,nebylo to na dálnici????
25. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko děkuju bylo to na dálnici u vodojemu kousek od kladna když s evyjíždí před letištěm...co bydleníčko jak s ebydlí??
25. kvě 2010 v 09:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jo, jo...tak to bylo ono..viděla jsem to když jsem jela domu....už to tam odkud tahali... emoticon Tam je to dost časté,to je pravda. Naposled se tam myslím vysekal Bořek Slezáček???? Nevím to te přesně,jak se jmenuje jménem....Ale na tom kopečku u té vodárny je to často.......
Bydlí se úžasně - děkuji... emoticon Ale hrozně dobře se mi tam spí,pořád spím a vydržím,tak nevím čím to je.....jestli stárnu,nebo jsem unavená,nebo je to novým prostředím,novéma madracema,nebo postelema...fakt nevím... emoticon
A kdy se chystáte do Malvíka??? Prý je to tam suprové a mají tam opravdu vše... tak ať vyberete,,....
25. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko jo jo tam emoticon my právě také tam jeli když jsme jeli od míši a viděli rozsekané auto brr emoticon

spinkáš ju?a není to únava způsobená něčím jiným emoticon ? emoticon a nebo prostě lepší vzdoušek...já bych také spala mám nějaký deficit emoticon emoticon

do malvika asi ve čtvrtek má jirka volno..my už tam byli výběr tam mají ale drahé takže to omrknu a objednám vždy po netu adt emoticon

malá my spí venku já ulidila převlíkla postýlku postele a peru emoticon emoticon
25. kvě 2010 v 10:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 no jo....není to nic příjemného.....
No jo, spinkám......jak medvěd......zřejmě bychom si zasloužili dovolenou,a tak asi vyrazíme na nějakou normál koncem června,už jsme se o tom bavili...a na pořádnou čtrnácti denní únor/březen. Únava to nebude něčím jiným....to fakt ne.... emoticon
V Malvíku je to předražené,jo? Takže okouknout a raději přes net? Tak díky.... emoticon Manžel mi právě říkal,že je v Hostivicích nějaký Malvík....atd,atd...že je to lepší než do Německa..atd,atd...až z toho chudák přejel odbočku emoticon emoticon Začíná nějak řešit takové nepodstatné (zatím) věci..... emoticon emoticon
Teda ty jsi pracant,krásně povlečeno...malinká spinká....ale venku je opravdu hnusně...a to hlásili 22°C
25. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko zima tam je emoticon nevím zda bude nějaké léto emoticon
něco tam mají ale fakt dražší já nakupovala hlavně přes net emoticon tam to vyjde levněji ale jinak tam mají spousty věcí inspirace veliká emoticon kam s echystáte na dovču??
25. kvě 2010 v 10:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahojky,
tak venku se snad už trochu oteplilo, tak jen tak dál emoticon emoticon

Leni zkoukla jsem fotky a téééééda to bylo hustý!! Já bych na tohle neměla odvahu, ale ty sis to krásně užila a to je super!!!

Evičko, já bych houpačku vybrala tu poslední, a to hlavně proto, že mi přijdou ty dvě první, že zaberou hodně místa, ale to je asi jen můj pohled, páč Vy vlastně máte barák, tak vám to je jedno.. Já už jsem úplně postižená tím, že u každé věci koukám kolik to zabere místa a kam se to uskladní.., fakt blázen jsem emoticon emoticon Ale stejně se mi líbí č. 3.

JInka mi v Malvikovi byli před 14 dny a mě to docela zklamalo, páč tam měli tak 10 % věcí co mají v tom jejich internetovém obchodě. My jsme tam přijeli se seznamem v ruce a odjížděli jsme s jednou taškou...
NO a drahý mi to ani nepřišlo, ale jak říkám spoustu věcí tam neměli. My třeba chtěli koupit postýlku, tak tam měli jen dva druhy emoticon a tak to bxylo se vším... ale zase tam dávají každému miminku nebo mamince po předložení těhu průkazky zavinovačku zdarma!! emoticon To jsem měla radost, to zase jo emoticon emoticon
25. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Dnes jsme byli u dr na kontrole, byly jsme opět moc pochváleny, vše v naprostém pořádku, malá má už 53cm a 3900g, přibírá průměrně týdně 20dkg a jeden cm emoticon Příště jdeme za měsíc, tj ve 3.měsíci, myslela jsem, že to už bude očkování, ale prý ho dělá až po dosažení 5ti kil a to snad mít ještě nebude, tak očkování bude až v červenci a dává najednou k tomu i prevenar, takže dostane 2 injekce, ale zase to bude mít odbyto naráz.

Markét, jaké golfky by jsi chtěla? Mně se celkem líbily ty, jak tu nechávala odkaz Monča a stály jen 1000Kč, na to je mít hozené v autě, kdyby něco, mi to přijde perfektní, jinak člověk stejně používá asi sporťák, tak mi to přijde zbytečné investovat do golfek moc.
Jinak u mě taky vede ta houpačka, jako u tebe i by se mi sem barevně nejlíp hodila, tak to nejspíš vyhraje emoticon

Kačko, koukala jsem konečně u tebe do alba na ty japony, co je na tom tak drahého? Jako ten vzor? Mně se to taky moc líbí, zatím tu mám jen provizorní závěsozáclony na oknech, ještě z minulého baráku, ale chtěla bych to ještě trochu jinak, tak pokukuji emoticon A jen spi, to je jarní únava, je dobré, když to máš jen takhle vyjímečně, já jí mívala celoročně emoticon

Martinko, u mě taky dlouho vedla ta poslední, kvůli ceně a i jak je barevná, veselá, ale nehoupe, jen vibruje a místo neřešim, máme obýváku hafo prostoru a ta velká sem půjde dobře. Taky mi přijde fajn, že je vyšší a až se budou dávat příkrmy, tak jí budu moct používat i na to krmení emoticon No a když se malé nebude líbit, tak jí zase střelim a koupim tu vibrační emoticon A kde je Malvík? To je nějaký nový krám? A co jste nakoupili,

Leni, fíha, to musela být jízda, ten striptér, to je nářez!! emoticon To jsi ho takhle ošahávala dobrovolně nebo už jsi měla hodně vypito? Já bych to bez pár promile nedokázala, no koukala jsem s otevřenou pusou, jak jsi ho čapla za prdel emoticon emoticon emoticon Strašně ti to seklo, nezhubla jsi náhodou? emoticon
25. kvě 2010 v 15:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, nestíhám dočítat, ale jen jsem koukla na odkaz a já jsem Evičko pro to první, to druhé se mi zdá už spíš jen uspávací a to první dost hrací.
25. kvě 2010 v 15:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik, take jen hazu odkaz pro evicku

evi ja si myslim neco takovyho je urcite lepsi

http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/fisher-price/houpacka-rainforest-fisher-price-m6710
25. kvě 2010 v 15:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 nebo tahle, urco mi prijdou lepsi, nez tamto zaveseni emoticon

http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/fisher-price/houpacka-sensoricka-fisher-price
25. kvě 2010 v 15:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi ale já bych chtěla i nějaké pěkné investovat chci emoticon emoticon do 3 tis emoticon a mám 4 favority ale už mám asi i jasno emoticon

1,favorit:

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/DorJan-Golfove-hole-Euro-Cart-Lira-4-2010

2.
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Patron-Golfove-hole-Vega

ale za menší cenu emoticon

3.http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Babypoint-Golfove-hole-Pierre-Cardin-Toucan

ty 4 vylučuji emoticon emoticon emoticontakže nic emoticon

gratulace ke kontrole emoticonkrásné míry emoticonano očkuje se po dosažení 5kg emoticonmy začli ve 4 měs.očkovat
25. kvě 2010 v 16:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky, teda to je konecne zas nadherne co, teda az na tybourky, ty se nam vubec nelibi, malej kope jako dabel emoticon
Vikend byl paradni, byli jsme v zoo a na prochazce tady po okoli, vcera jsem vyrazila s Kamilem na golf, tlacila jsem vozik jako pripravu na kocarek emoticon A dneska jsem tu mela kamosku, tak jsem se sly projit a pak jsem jen klabosily.
jdu doprohlidnout fotecky...
Evi uz jsme pripraveni, ted jen uzit posledni dny a cekame az se prckovi bude chtit ven emoticon fotecku mam jen ze zoo a tam brisko neni moc videt, zitra se chci vyfotit zas doma, tak pak pridam emoticon
Kaci ja ten odkaz na odpocet dni do porodu mam v albu na konikovi, kouknu na to a kdyztak poslu do IP jo
25. kvě 2010 v 17:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
 Ahoj holky. nes mi je nějak ouvej. Já si říkala, že jsem nějak dlouho šťastná.

Leni ty fotky z rozlučky jsou pecka. Jako to musel být mejdan jako blázen. Mně sice děvčátka nezařídili striptéra, ale bodyshot , nebo jak se to píše, na baru s krásnejma zajíčkama. Asi tuším, jaký to mohl být nářez. Krásně si to užívej, svatba bude také pohádková. A svatební cesta? Věř tomu, že budeš znovu zamilovaná a bylo by ti jedno i kdyby jste jeli pod stan na Lipno, hlavně, když budete spolu.

S těmi dětskými věcmi Vám moc neporadím. Já budu věčná teta. Ale to, co má ta moje kamarádka je super. Pravda, je to uspávací, ale malá si tam i hraje. Evi, já myslím, že všechna ta lehátka jsou super, takže rozhoduj podle citi, ceny a dizajnu, kvalitu máš asi zaručenou u všech vybraných.

Holky mám Vás moc ráda.
25. kvě 2010 v 18:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak teď jsem byli na dlouhatánské procházce na 3h, malá to celé prospinkala a mně asi upadnou nohy.. šli jsme si tady projít okolí, je tady rybník, koně, louky, pole, lesy, nádherné okolí a vypadá to, že ten rybník by šel v létě na koupání a je od nás kousek emoticon

Jiřinko, no my na to taky takhle mysleli, že to první je takové víc barevné atd, ale prales má tu hrací deku, tak aby jí to třeba neomrzelo a to lehátko bych právě ráda využívala k takovému tomu sklidnění, uspávání a tak, abychom jí nemuseli pořád houpat na rukách, víš.. a vždycky jí tam můžu navěsit ty hračky a chrastítka nebo co myslíš?

Míšo, ta první houpačka, co jsi tu nechávala odkaz se mi taky moc líbila, ta druhá už ne, proč myslíš, že je to lepší než to závěsné? To závěsné jde zase houpat do stran nebo dopředu dozadu a je to vyšší, v tom vidím celkem výhodu.

Markét, no ty golfky, co tu nechávala odkaz Monča mi přišly taky hezké.. jinak z těch odkazů, co jsi tu nechávala se mi líbí nejvíc celkem ty žůžové emoticon akorát tam nepíšou míry po složení.

Leni H a kolik ti ještě zbývá do termínu? A jak snášíš ty dusna teď, je to dobrý? Vy hrajete golf? emoticon
25. kvě 2010 v 18:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, co se děje???? Uplně mě polilo horko, je z toho cítit, že jsi moc smutná, stalo se něco zlato?
Jojo, ty lehátka jsou všechna určitě dobrá, moc děkuji za ty odkazy emoticon teď musím jedno objednat, u mě vede to, co jsi mi posílala, jak jsem psala výše, ale ještě počkám na vyjádření holek, jsem váha a potřebuji vše zvážit ze všech stran emoticon
25. kvě 2010 v 18:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evicko, ta prvni a druha je uplne stejna, jen jina barva. Kamaradky maji jak tu a tu a ta co jsi davala ty zabira zbytecne moc mista, spatne se nosi atd, vsichni si strasne chvali tu jak jsme ti ji poslala, amalka v ni byla u kamosky a naprosto nadsena, skoda ze jsem se o ni dozvedela kdyz amalce byly uz 4 mesice, to uz nemelo cenu, ale pro druhe rozhodne poridimemoticon emoticon emoticon

leni, to teda byla paradni rozlucka!!! ja ty striptery rada nemam emoticon mozna bych brala spise stripterku a nejaky lesbi show emoticonemoticonemoticon emoticon
25. kvě 2010 v 18:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Holky uzasny fotecky, fakt pekny, vsechny. Leni ta rozlkucka teda musela byt uzasna emoticon emoticon

Evi termin mam 19.6. takze necely mesic emoticon a kluci se pry prenasi jen malokdy, tak snad...horka mi nevadi, je fakt, ze nevydrzim na slunicku jako driv, ale to neva, stejne neni v kuse emoticon ale otykaji mi ruce a nohy a ty ruce festovne, rano me uplne boli prsty kdyz je chci ohnout a nemuzu udrzet hrnecek, musi se rozhybat emoticon emoticon
Nastesti prstynky uz dlouho nemam, ja to tusila, ze ty otoky prijdou

Na odkazy lehatek jsem teda nekoukala,ale mi budeme mit to klasicke od FP, to vibracni s melodii, modre, dostaneme ho ode mne z prace a slysela jsem na nej chvalu emoticon
25. kvě 2010 v 19:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Mončo, copak se stalo?? Proč jseš tak smutná??? Hlavně nevykládej, že budeš jenom teta, však ono se štěstí obrátí i na Vá, uvidíš!!! Všechno má svůj čas!

Holky k těm golfkám, Vy jak tu dáváte ty odkazy, tak z těch obrázků mi to trochu připadá, že chcete kupovat druhý sporťák.. nějak jsou všechny hrozně veliký nebo mě to alespoň tak přijde. A kdo by z Vás chtěl malinké alevné, tak ted zrovna mají akci v Kice za 499,- Kč a mají snad všechny barvy a krásné malinké. Byli jsme tam v sobotu, tak jsem na něj akorát koukala, ale pro nás je to ještě dost předčasný... emoticon

Leni teda ty máš úplně stejné příznaky jako já, akorát já jsem teprve v polovině osmého měsíce... emoticon ale taky mám oteklé ruce i nohy (i když ted už normálně, né jako předtím) a mám hrozné mravenčení v rukou, hlavně po ránu, takže jsem už rozbila dva hrnky, když jsem si dělala nedočkavě snídani emoticon emoticon A prstýnky jsem měla naposledy na začátku šestého měsíce... emoticon emoticon Ale já jsem fakt tlusťoch, už mám nahoře 13 Kg emoticon emoticon
25. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.