Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
 Míšo, tak to je dobře, že se to zklidnilo a je ti líp emoticon
Já vůbec nevěděla, že to na ten otisk existuje, celkem jsem koukala emoticon Jinak já sama sebe po ránu nepoznávám, ale comp mě poznal, je mi moc sympatický emoticon
22. kvě 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky

leni však jo vaše dovčá váš výběr emoticon emoticon ..každý jsme jiný já na svatebku jsme chtěla něco extra emoticon

evi gratulace k počítači emoticon to chápu že máš radost emoticon jinak nefotili ty fotky jsou pořád stejný příště mamina bude natáčet to potápění emoticon jinak na vítání jak kdo někdo to vidí jako událost někdo normálka jdu asi v černých kalhotech a v té nové fialové halence a jirka normál džíny emoticon emoticon toho do ničeho nedostanu...malá bude mít ty šatičky...
jdeme dneska ve 2 se těším emoticon emoticon

včéra super den až na jednu věc emoticon byla jsem odpolko u mámy na zličíně zašli jsme si do kfc já pak s malou prošla krámky pak jela domů a navečer jsme šli grilovat přišli jsme až v půl 8 emoticon takže malá měla vše posunuté ale zvládla to emoticon

a ted to proč jsme smutná emoticon včéra jdeme s manžou po panelce nahoru manžel tlačil já pes kočár přes boudu měla deku s tím jejím jménem a ztratili jsme jí!!! ;(tam jsme si toho všimla asi až za hod.pak s tou kámoškou jsme šli a deka už nikde no doufám že jí někdo sebral a vrátí komu by byla deka se jménem sofinka a jediný s takovým jménem jsme tu my..no uvidíme a kdyžtak objednám jinou ale je divný že jsme si toho oba nevšimly :Ože spadla s kočárku deka chjooo

přeji hezkou neděli
jiřinko co svatba?? emoticon
23. kvě 2010 v 07:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak nejdříve o svatbě:
Od rána mi bylo hrozně zle, ale nějak jsem to překonala, před oběděm mě k tomu chytli záda, pak jsem si vzala prášek a po obědě to na 4 hodiny přešlo. V 18hod. jsem už ležela na pokoji a usnula po 22hod. emoticon Bylo mi nejdříve zle, jako když jsem byla těhotná, ale test negativní emoticon
My to měli z noclehem, Vládíček spal poprvé u našich a neviděli jsme ho 24 hod., když jsme si pro něj přijeli, tak mi ukápla slzička emoticon Ale zvládli to všichni krásně, byl moc hodný, dopoledne jim spal jen 40 min. odpoledne vůbec a spát šel kolem 19hod. Probudil se jen ve 2:45 na mlíčko, ve 3:30 prý usnul a spal do 7:45 emoticon Pak byli na dětském hřišti a my si pak prdelku vyzvedli.
Jinak ta svatba byla moc povedená, jen já z toho nic neměla emoticon Ale alespoň jsem si odpočinula emoticon

Leni, Vašík mě požádal o ruku na začátku května a já chtěla mít svatbu do roka a do dne a květen u nás nepřipadal v úvahu emoticon Ten rok jsme to už nechtěli dělat všechno ve spěchu. Nám to celé propršelo, ale pak stejně zjistíš, že to vůbec nevadí emoticon Ten rok jsem hodně sledovala počasí a nevyvedly se nějaké víkendy ani o prázdniny a to tě nakrkne víc, než v dubnu, kdy s tím tak nějak počítáš.
Ten hotel vypadá moc hezky a jak už jsem psala, hlavně že vy víte, že vám to na týden a s PP stačí. My třeba nepotřebujeme poznávat místní restaurace, já si pak nakonec stejně raději dám to, co znám emoticon Ale věřím, že někdo to má rád a chce dostatečně moznat místní kuchyni, v hotelu to je na jedno brdo emoticon

Evičko, malej je v noci hodný, už se to všechno dá. Kousat přestal, jen teď asi 3 dny, kdy se mu prořezávaly spodní zoubky, tak občas kousnul emoticon
Chápu, že Sárinka z hokeje a z našeho gólu asi nemá radost, za to Vládík si to užíval, včera taky koukali. My dokonce na svatbě taky emoticon

Leni, já taky do kočárku žádné prostěradlo nepořizovala, dala jsem pod Vládíka plínku. Je pravda, že já bych asi taky koukala na těhotnou, že je takhle na konzertě a v pokročilém stádiu, ale spíš, když bych ještě sama předtím nebyla těhotná, pak si uvědomíš, že to není nemoc, ale dříve jsem to taky nechápala.

K volbám určitě půjdeme, já jsem pravicová, tak bych volila ODS, ale štvou mě, ještě že už je Topolánek venku, ale taky se chci pořádně podívat na TOP 09. Dnes jsme celou dobu koukali na bilbordy, tak nejhorší je ČSSD, nevěřím jim nic, jako hesla "myslím na vaší lepší budoucnost" lepší budoucnost pro vaše děti" "důchody ze zisků ČEZ" prostě jim to nevěřím a je to nic neříkající, to TOP 09 to má docela promyšlené. Věci veřejné mě nenadchly asi už jen proto, že je tam John. Taky si chci přečíst programy, my ještě lístky nemáme.
23. kvě 2010 ve 13:29  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky, tak vás jen jdu pozdravit,prootže jsem u mamky,tak jsem rychle vlítla na počítač emoticon Venku je dneska opět ukázkově!! Škoda že jsem ještě dělala doma nějaké dodělávky. Včera jsem byla první noc sama v novém...,tak jsem to zvládla a dneska už budeme zase s manželem,jinak bydlení super!
Ty japony....neviděla jsem ještě jinou firmu která by to měla,sama mi pani říkala,že tento katalog mají teprv týden,je to novinka,já to vím sama,musí to objednávat z Německa,je to šití na míru....v pátek jsem tam napsala mail,že mě byla přislíbená jiná cena jak je to možné,tak teď jsem měla od pani mail,že by tam nějaké částky mohli jít dolu....,tak uvidím....tohle zatím moc neřeším emoticon
Leni,ta už máte vybranou svatebku? No hotel je to pěkný!! A v tom Řecku podle mého je kam jít i na skůtrech,tak by bylo zbytečné se vázat ALL u hotelu...Hlavně aby jste si to tam užili!!! emoticon Jsem zvědavá na tvoje šatičky...

Jiřinko, tak to je hrozné že si nebyla jak se říká ve formě..... emoticon Máš nějaké fotečky?? DNes je zase Vládíka....tak všechno nej,nej,nej....!!!! emoticon
Markétko, myslela jsem ta stránky, jak měli na koníku holky a nahoře jim to odpočítávalo třeba dny k porodu,nebo tam bylo miminko,ale ty stránky byli v angličtině a končili com...,to je vše co si pamatuji.

Kdepak je Monča?? Asi zase dře a maká,.....jsou to ale stejně šikulové!!!!

Ještě jdu dočítat,prolítla jsem to jen tak letmo...,přeci jenom nejsem doma,ale na návštěvě emoticon emoticon emoticon
Evi,nic netajím.....chtěla jsem to pro kamarádku.....Já bych to nevydržela tajit... ,teda aspoň myslím... emoticon
23. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak přeci jen jsem přidala fotečky z posledního dne prvního roka Vládíčkova života:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/prubeh-12_-mesice
23. kvě 2010 v 17:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_23.5.2010/

vítání emoticon emoticon
23. kvě 2010 v 18:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko to je fajn že jste si to užili jen ta nevolnost asi musela být děsná emoticon emoticon také náš čeká ta veselka v srpnu mamka bude hlídat jsem na to zvědavá,proč jsi z toho nic neměla? emoticon jakože jsi myslela na vládíka?ten byl moc hodný emoticon

kačko klikneš na toho kdo to má v albumu pod tím by měli být stránky na to klikneš zadáš své údaje okopíruješ ten text a vložíš do svého alba jinak to vysvětlit neumím je to složitější emoticon

my dneska to vítání super emoticon dostali jsme knížku balíček kde byla kosmetika něco na jídlo pití..hračky no docela jsem koukala já dostala kytičku emoticon fakt to bylo hezký...pak jsme se byli projít venku bylo nádherně emoticon
23. kvě 2010 v 19:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!
celou neděli jsme někde lítali, tak jsem ani nestačila juknout na net. Už pořádně ani nevím na co jsem všechno chtěla reagovat, tak jen tak v kostce:

Evičko, super, že máš nový počátač emoticon My měli s tím otiskem už dávno, ale upřímně nám to moc nevyhovovalo. Je to dobré, když na tom počítači pracuje jenom jeden člověk, ale my to měli dohromady a tak nám to trochu zlobilo a pak už i otravovalo, ale je to už tak 8 let, tak možná to mají ted víc promakaný emoticon emoticon Zato mě se podařila věc!! Ted používám manželův noťas (nekřesťansky drahej kousek) a jelikož jsem stále hladová, tak se mi tam vylila šťáva z broskového kompotu emoticon no a já myslela, že to bude v pohodě, tak jsem to tam nechala zaschnout a světe div se, ono to vůbec v pohodě není a některé klávesy mi skoro nejdou zmáčknout nebo hrozně těžce.... manžílek mě asi zabije emoticon emoticon Nevíte náhodou co s tím???

NO a Evičko, kdy budou zase nějaké fortečky s tou tvojí princezničkou???

Markétko, krásné foptečky z vítání občánků, jste krásná rodinka emoticon emoticon A malinké to moc slušelo, princezna jedna!! A ani nebrečela viď?? na všech fotkách je taková usměvavá emoticon

Jiřinko fotečky krásné jako vždy emoticon Takže jste Vládíčkovi už dali dárečky jo?? Škoda, že sis tu svatbičku tak neužila, to mě mrzí, že ti bylo špatně emoticon NO a třeba se test spletl emoticon emoticon a třeba v bříšku někdo bydlí emoticon Byla bys ráda??? Já bych totiž děcka nejraději po sobě, nechtěla bch jít mezi nimi do práce emoticon

Kačko, já jsem to vůbec nepochopila s těma japonama emoticon Co tam na nich máš za novinku??? Já myslela, že to jsou úplně normální japony jako mají všude??? Moje dvě kámošky je mají obě doma (ty normální klasický ) a jsou docela spokojené emoticon Jedna to mác moc hezky vymyšlenmé, že má vždy jeden díl z rákosu a druhý z látky s kytkama a vypadá to moc krásně emoticon

Leni, tak mě ten tvůj odkaz asi jediné nejde otevřít emoticon naběhne mi tam ten hotel, ale jenom takový malý obrázek ze kterého není nic poznat emoticon Tak nevím co dělám špatně emoticon Ale jinak Řecko bude uritě super!! Už se asi moc těšíte co?? No ono je tohle období plánování svatby, svatba, pak svatebka vůbec celé krásné... moc si to užívej emoticon

Míšo, tak hlavně, že ti je lépe.. kdy že nastupuješ do té nemocnice????

Jinak holky my byli včera v kině na tom "Ženy v pokušení" a je to naprosto super film, kdo jste ještě nebyl, tak vřele doporučuju emoticon Je to velká legrace, ale místama i smutný, já si zas trochu pobrečela, ale to bude spíš tím těhotenstvím...
NO a pak jsme celý víkend vybírali koupelny. Musíme to předat firmě, jak chceme aby to vypadalo, tak pořád vybíráme a tak... tak kdyby jste měla některá dobrý tip, kde dělají pěkné koupelny a hlavně návrhy, tak prosím prosím o radu emoticon
NO a pro Sofinku už mám téměř všechno, ještě mi teda chybí kosmetika a deka do kočáru a chůvičky s monitorem, ale jinka snad máme vše... teda objednané, doma ještě není nic, ale už se toho nemůžu dočkat emoticon emoticon
23. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_6.mesic-PUL_ROK/

tady ještě nějaké nové z porcházky emoticon a seznamování se psem emoticon
23. kvě 2010 ve 20:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti to s tím notasem nevím emoticon jednou se mi to také stalo a rozchodilo se to emoticon tak snad to bude i u vás...
ne ne neplakala jen občas když měla řeč starostka emoticon ono se jí jenlíbí sedět chce být pořád v pohybu udržet jí aby ležela v klíbce byl nadlidskej úkol emoticon

ženy v pokušení mají samou chválu emoticon já si pokčám na dvd emoticon je dobře že už pro Sofí máte vše emoticon emoticon ted se už můžeš jen těšit emoticon a až věcičky dorazí budeš nadšená emoticon
23. kvě 2010 ve 20:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 vedemeee emoticon emoticon emoticon
23. kvě 2010 ve 20:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Markét, i ty druhé fotky supr!!!
JO a představ si, že jsem viděla dneska tu tvoji housenku. Normálně jsem jí měla asi pětkrát v ruce, že jí koupím, pak jsem si ale říkala, že jsem se asi zbláznila, když se ještě malá nenarodila a já už chci kupovat takovou velkou hračku emoticon NO ale ted toho lituju emoticon měla jsem jí koupit, je fakt božská emoticon
23. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti kde jsi jí viděla?jj božská je emoticon mohla jsi jí vzít a schovat na později ale já to znám pak také lituju emoticon
23. kvě 2010 ve 21:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Markét, právě jsem jí viděla v tekovém malém obchůdku kde prodávají Vietnamci a měli jí jen za 150,- Kč. je to vůbec možný???? Ale ted jsem jí kontrolovala s tou tvojí na fotkách a fakt je to přesně ona. Asi pro ni půjdu emoticon
23. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti fakt? emoticon nás stála tedy víc je z obchodu emoticon sakra... emoticon
23. kvě 2010 ve 21:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 No Market, ona tam byla jediná a vůbec tam nepasovala, tak jsem si taky říkala bůh ví, kde jí vzali emoticon Ale nevim jestli tam na mě počká emoticon
23. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

máme zlatooooo jupííííííííííííí emoticon emoticon emoticon emoticon

dneska jedeme za holkami míšou a amálkou emoticon už se pomalu balíme v 10 vyrážíme tak přeji hezký den emoticon
24. kvě 2010 v 08:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Dobré ráno.....máme zlato, je to doma!!! Holky já včera fandila až jsem byla tak spocená,no bylo to hrozné!!! emoticon
Markét,ta adresa byla myslím dřív v těch albíčkách,kdyby ji tam někdo měl,tak vás o to neprosím emoticon ,ale holčiny už to tam nemají,víš...... emoticon
mast - ty japony jsou úplně normální klasický,jen teď na to vymysleli ty vzory a teď to prorazilo k nám...jinak nic spešl... emoticon

Jdu vás dočíst v klidu a jdu kouknout na fotky o Markétky..
24. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahojky,
Kačko, tak proč si je neobjednáš jinde levnější?? Se ti žádné jiné nelíbily??? My včera byli v Kice a tam mají taky moc hezký a za pár korun emoticon Nebo bych koupila jen ty pojezdy třeba v Ikee a pak si tam od krejčové nechala všít tu látku. Myslím, že by jsi ušetřila nejméně polovinu..
Já o nich už dlouho uvažuju, ale manželovi se moc nelíbí, tak nevim jestli uspěju emoticon emoticon Páč on je má v kanceláři a říkal, že by si připadal pořád jako v práci emoticon emoticon
24. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahojky, prcek usnul, tak jsem na skok u vás, pak musím poklidit.
Markét, mě bylo celý den špatně, kromě asi 4 hodin, takže jsem si to nemohla pořádně užít, přitom kapela jim tam hrála krásně a všichni se dobře bavili. Včera večer my zase nebylo nejlíp, ale dnes už to jde.
Teď je krásně, ale má se to pokazit, tak jsme šli už raději v 8:30 ven a v 10 jsem dala drobka spinkat.

Včera jsme taky fandili, byl to krásný hokej emoticon

Martin, tu deku do kočárku stačí obyčejnou, já měla 4 (jednu svojí a 3 jsme dostali) emoticon Ale každá byla jinak teplá a byly na střídačku pro vyprání emoticon
Tak s tím notebookem ti neporadím, já mám na tohle pech, mě pak nic nefunguje.
S tím otiskem to ani neznám, ale nijak mě to netrápí, já mám stejně raději normál klávesnici a na notebooku mě to moc nebaví.
O Ženách v pokušení jsem ještě ani neslyšla emoticon

Co se týče toho těhotenství, tak za chvíli plánujeme druhé, ale teď ještě beru antikoncepci, tak bych se bála, aby pak miminku nic nebylo, do toho nějaké ibalginy apod., tak jsem ráda, že teď těhotná nejsem.
Dáreček dostal jen od nás a už asi před měsícem od vašíkovo rodičů to pískoviště, aby si tam mohl hrát. Od ostatních dostane až v tu neděli.
Včera měl svátek, tak to už taky dostal 3 dárečky emoticon Kačí, děkujeme za přáníčko emoticon

Co se týče fotek ze svatby, tak my žádné nemáme, vůbec jsem na to neměla pomyšlení, brát foťák. Nevím, jesti se pak dostaneme k fotkám od nevěsty a ženicha.
24. kvě 2010 v 10:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, shlédla jsem fotky z vítání, moc to tam malé slušelo emoticon
Koukala jsem, že tam byly samé holčiny, co? Vy máte vítání jednou za rok? Ty osatní už vypadali starší. Určitě jste si to krásně užili. A to bylo u vás na vesnici?
24. kvě 2010 v 10:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Nové fotky. Máme okna a montujeme kuchyňskou linku

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/rekonstrukce/
24. kvě 2010 v 10:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jééééé Mončo, teď jsem si to uvědomila, já ti ještě nepřála k svátečku!!!!! Takže s velkou omluvou opožděně všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A hlavně at se ti splní to co si v životě nejvíce sama přeješ!!!!!!!

No a zároveň jdu popřát Vládíčkovi, velkému klukovi rovněž k svátečku!!!!!! To má chudáček skoro v jednom s narozkama, ale mamka s tatkou jsou koukám hodní a popřáli mu zvlášť emoticon :

Jiřinko, tak to je super,m že plánujete druhé, mě by se to taky líbilo, idelní by bylo mít mezi dětmi dva roky, to by si spolu mohly hrát a zároveň s dvouletým prckem už není zas taková starost... no ale vzhledem k tomu, jak dlouho jsme čekali na naší Sofinku, tak to už abych začala rovnou po šestinedělí emoticon emoticon si dělám srandu pochopitelně....

Mončo fotečky krásné, ty linky jsou vždycky jak stavebnice pro hodně pokročilé co??? námk stačila stěna v obýváku a montovali jsme jí dva dny (byly to jen tři skříňky emoticon )
24. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Mončo, tak jsem na to koukla. Koupelná bude krásná emoticon
Moc se mi líbí ten výhled z oken a co okna, spokojená a jak reklamace?
To francouzské okno je parádní, veliké, to bude asi dost světla v obýváku, viď.
Kdo vám montuje tu kuchyň?
S návodem a sekačkou se takhle u nás včera také sedělo emoticon
24. kvě 2010 v 11:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak jsem Vás alespoň zhruba dočetla.

Za všechny gratulace děkuji.

Leni, my vybírali datum podle pěkných čísel a manžel má rád osmičky. Můj muž říkal o tvém to samé, sympaťák. Když můžu, ráda pomůžu. Pokud se to nebude hodit na svatbu, není z toho špatná dekorace do vázy. Ty si poradíš. Za vínečko moc děkuji, ale už mi nic nevoz, nedělám to ze zištnosti.

Jiří ty fotky, to je pech, škoda, že to nemůžeš hodit na koníka emoticon .

Markét, té deky je mi líto. Zamrzí to.

Jinak společenské akce v těhotenství proč ne. Naopak. Pokud je člověku dobře a tak život přeci na devět měsíců nekončí. Jen tak mimo řeč, těhotenský test opět čistý jak lilie, už jsem ani nebrečela.

Míšo, jsem ráda, že už je ti lépe.

Evi odkaz na houpajdu máš v IP.

A jinak se omlouváním, jestli nereaguji na vše emoticon .

My opravdu o víkendu makali jak draci. V sobotu jsme s kamarádkou pekli buřty. Bylo to lepší než dřepět u nás, protože má špunta, který se na zahradě zabavil a kontroloval, jestli řemeslníci makají emoticon emoticon emoticon .A my od 15:00 do 20:00 stihli probrat všechno možné. V sobotu jsme měli manévry. Dům plný lidí, ze zahrady parkoviště, manžel byl pryč, takže jsem to dirigovala a dělala zásobovače, protože permanentně něco nebylo, nebo došlo. V neděli jsme doma konečně společně uklidili a pak šli makat. Pavel sekal trávník, já uklízela bordel. Máte kontejnery na tříděný odpad asi 100m od baráku, ale já naběhala snad sto jarních kilometrů. Sousedka se smála, protože viděla, jak se k ní blíží obrovská hromada igelitů a až pak si všimla, že ta hromada má nohy. A děti, nebyli to cikáni, ale já
24. kvě 2010 v 11:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Holky četly jste, že zemřel Petr Muk????
24. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ano a myslela jsem, že v těch novinách bude dál, že zapřel v nějaké hře. Je to zvláštní, byl to mladej chlap.
24. kvě 2010 ve 13:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Martin, akorát teď jsem to dočetla emoticon Je to smutný, jak psala Monča, byl mladý a prý mu minulý týden vyšla nová deska.
Mákli jste si tedy krásně, ale je fajn, že na takové práci je vidět výsledek a je to spojené s tím, že se máš pak na co těšit emoticon
24. kvě 2010 ve 14:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

kačko já kdybych to měla tak ti to pošlu emoticon emoticon asi ne a nevysvětluji jak magor emoticon emoticon emoticon

jiřinko aha jsme blblá neužila jis si to že ti bylo špatně emoticon vše nej vládíčkovi k svátku emoticon emoticon zdravíčko štěstíčko a lásku emoticon otečky krásný jako vždy emoticon ano samé holčiny dělají to u nás dvakrát do roka na jaře a na podzim emoticon nejstarší tam byla 10měs děkuju za pochvalu emoticon emoticon

moni koupelna je luxusní nádherná,...nádherné výhledy emoticon to bude bydleníčko emoticon emoticon jinak deka se našla emoticon emoticon našla jí sousedka a přinesla nám jí emoticon makéte tedy fakt jak draci emoticon

o mukovi jsme četla u míši hrůza emoticon emoticon

den super emoticon moc jsme si to se sofí užili míšo děkujeme emoticon
24. kvě 2010 v 19:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

zdravím po víkendu, byl dokonalý! emoticon

holky mi připravily skvělý večer i s překvápkem. měla jsem dojít celá v červeném, moje nej kámoška - svědkyně mě vyzvedla. holky byly celé v černém a měly rohy, já dostala červené jako hlavní pekelnice!
byly jsme tady, je to naše oblíbená restauračka: http://www.cafebarwigwam.cz/
moc dobře tam vaří. později mě kamarádka vyzvala k tanci a pak se tam zjevil chlap v hasičském obleku! emoticon nemohla jsem smíchy a překvápkem dýchat, holky mi objednaly striptéra. vždycky jsem tvrdila, že na rozlučce být musí, ale nic jsem nečekala.
pozěji jsme šli ještě tančit. Adama pařil zase s klukama a nakonec jsme se spolu i vrátili domů, zalehli jsme v půl 5 ráno. byl to nezapomenutelný večer! emoticon pak sem hodím fotky, fotilo nás víc, tak musím navybírat.

já u hokeje usnula!

Moni, jste šikulky, jedete jak fretky. koupelna je překrásná. jakou budete mit sedačku? mně se taky líbí moc bílá, ale jsem čuník a to by nebyl dobrý nápad! emoticon a ten baráček fakt nemá chybu, líp jste si vybrat nemohli. nádherná příroda. doma bydlíme u lesa, tak budu na budoucí bydlení náročná!
jinak osmičky taky miluju! moje šťastné číslo

Marky, jak jsi psala, že jste chtěli na svatebku něco extra, tak pro nás to tak bude. byli jsme u moře jen jednou v Černé hoře a byl to takový skromný penzion. jinak nejsme nároční, ale vím, že do takového hotýlku už se asi nepodíváme, možná až budeme v důchodu. emoticon
a jsme spíš akční, takže až se vydáme do exotiky, budeme to tam chtít pořádně projet. taky řešíme dovču a finance, proto ta DR teď prostě nevyjde. ale jsem si jistá, že jednou se tam vydáme.
to je dobře, že se dečka našla

Jiři, Vládík je Vladimír? Já myslela, že Vladislav? emoticon
my máme svatbu taky do roka a do dne. květen kvůli pověrám, to snad ne! emoticon
Máš pravdu, o déšť nejde. mě by to spíš mrzelo proto, že v restauraci je málo místa a venku je krásný dvorek. ale budou tam party stany, kdyby sprchlo.

Martinko, těšíme se moc. Áda dnes a zítre tisne práci, ještě to prochází, jsme oba docela unavení a pro mě byl poslední rok taky náročný, hlavně po pracovní stránce. dej si do google do obrázků Zante Park

Míšo, drahé to není. přes naše cestovky je takový luxusnější hotel v Řecku dražší. Řecko je z Evropy nejdražší. já si říkala, super, DR za 23tis. jenže pak do toho započíst cestu do Frankfurtu a zpět, výlety a hned to vyletí na 30tis. a výš, takže to teď bohužel nejde.

Míšo, Marét, co jste vyváděly, jak se bavily holčičky? emoticon

Evi, komp závidím, ten je ale vymakaný! mně tak chybí sedět s noťáskem na klíně v pelíšku!
a to jste z toho fesťáku odjeli po zaplacení? to je škoda. ale já když šla na tu rozlučku, bylo už pak krásně!
24. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.