Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno. Vládíkovi přeji opožděně vše nej, nej, nej. Jaká byla oslava? Jiří fotky otevřu, ale jedna se mi natahuje tak dlouho, že na to nemám nervy :-( , takže brejlím na ty malinké. Evi teda to je pech. Mně tohle vždycky strašně vytočí ]-( . Zbytečně vyhozený prahy. Oni se prostě potřebují zbavit bločků. Evičko na tu postýlku jsem zapomněla, omlouvám se. Mněli jí všude okolo 4500,- a já na ní tenkrát narazila na bazoši asi o 1500,- levněji, ale už si to ani já, ani Míša nepamatujeme. Houpe se sama 8-) Ta podlaha vypadá jak prkenná a to jsem chtěla. Celkový dojem prken už by dotvářelo jen jejich vrzání a to si ráda odpustím. Jiří to stříhání je darda, já prostě nejsem ochotná platit tolik za kadeřníka. To budu rači chodit častěji a za méně peněz. No jo, z Lenči bude za chvilku mladá paní. Ta se máááááááááá :-D
Dobré ráno :-) Moni, všechno nejlepší k svátku....hlavně hodně zdraví,štěstí,lásky a splnění tvých přání!!!!!! Kačka x-)
Jejda......Vládíček měl oslavu???? Tak se také opožděně přidávám a přeji vše jen to nej,nej!!!! x-)
Profilova fotka
ahojik holky, je mi silene zle, mam pocit ze kazdou chvili se mi rozjede na plno dalsi zlucnikovy zachvat takze asi pojedu do nemocnice... je mi uz strasne :-( se na to vsechno muzu vys... :-X
Profilova fotka
Kačí děkuji moc. Míšo, tak držím palce, snad už ti ten sajrajt ze žlučníku vytáhnou. Ach jo.
Profilova fotka
mag, ale to neznamena ze mi nejaky sajrajt vytahnou:-( ,minule mi vytahli kamen ze zlucovodu, ale za 6 dni mam nastupovat na operaci a budou mi brat cely zlucnik a jestli mi ted zase jeden kamen utekl do zlucovodu, tak mi ho zase vyndaji a ja budu muset cekat na operaci zase treba mesic:-(
Profilova fotka
Tohle mi poslala ta moje kamarádka= kogyňka. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mag...
Profilova fotka
Aha, tak to je blbý.
Profilova fotka
Evi houpačka : od Fisher Price, dělají různý druhy, třeba Aquarium, Prales apod. Tahle je noční obloha - hnízdečko. ;-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mag...
Profilova fotka
Dobré ráno holky, teď jsem vylezla z postele a dítě ještě dospává :-) vzbudila se tedy už v 9h na papu, tak jsem si ji z postýlky přetáhla k sobě, dala kozu a ještě jsem to pěkně spolu zalomily :-) V noci se stále vůbec nebudí, ťuk, ťuk, ťuk :-) Jo a je taková šikulka, že se vždycky vyčůrá při přebalování, když vstáváme a kaká taky vždycky ráno, nebo teda to je spíš už dopoledne :-D snad jednou mě vyhnala už v 7h z postele na přebalení, protože se od ní valil neskutečnej smrad :-D Míšo, no jasně, prcky necháme tatínkům a my si zajedem na víkend třeba do Trutnova :-D :-D Jezdila jsi tam? Já tam byla poprvé až s manželem, ten tam jezdil dlouhá léta každoročně, bylo to super, ale už celkem velkej masakr :-D S těma vlasama jsi mě nepotěšila, ale tak nějak jsem s tím počítala, že mi nezůstanou navždycky :-D S tím žlučníkem je to na prd, půjdeš teď k doktoru, když je ti zle? Asi by jsi pro jistotu měla, aby jsi něco nezanedbala, co myslíš? A už jste to nějak vykoumali s tím hlídáním? Mončo, všechno nejlepší k svátku, štěstíčko, zdravíčko, lásku a ať se ti splní všechny sny!!! To přáníčko od kámošky je moc hezké, má pěkné miminko :-) Ta podlaha vypadá opravdu jako prkenná, je parádní. Děkuji za ten obrázek houpačky, na tu jsem koukala, je krásná, ale já bych chtěla, aby tam byla hrazdička s více hračkama, aby jí to bavilo a navíc mi přijde dost drahá, zase není jistota, že se v tom malé bude líbit, tak se mi nechce vyhazovat za to tolik peněz :-| Nebo ty jsi ji někde objevila za super cenu? :-) Markét, to je jasný, že na vítání musí být fešanda a taky bude :-) Hezky si užijte dneska plavčo, a pak ukaž fotečky. Držím palce k potápění :-)
Profilova fotka
tak mozna se to jeste uklidni, halvne at se mi vykutali kamen :-(:-(:-(.. evi ja ted nikam nepujdu, ve ctvrtek nastupuji do nemocnice na operaci, takze by me ted stejen nic nerekli, navic nechci abych tam zustavala chci byt s malou a ja mam dyztak prijet kdyby se to rozjelo, takze jeste uvidim :-( ted jim suchary a vodu. Jakmile zacnu zvracet tak musim jet.
Profilova fotka
jinak ja jsem kazdy rok jezdila na benatskou noc, mam tam babicku na M.Skale, takze je to fajn:) byla jsme tam loni i s brichem a letos tam chci jit take:) ja nemam rada spani ve stanu atd, takze jsme jinam nejezdila, u babicky na posteli se spi nejlepe :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
monicko take preji vse nej a nej k svatecku a at se ti podari to co si nejvice prejes!!! x-) x-) x-) ;-) a krasne pranicko :)
Tak už jsem něco málo dočetla...... Tak Vládík měl narozeniny!!!! x-) Letí to nějak rychle.......Máte nějaké fotečky z oslavy??? Jinak k tomu holiči..,já takhle platím běžně.....700,- - 980,-...a jak psala Míša...tak v Praze se to opravdu pohybuje takhle..třeba jen pánské ostříhání 700,-.....Jednou byl manžel v Praze,protože u nás by to nestíhal...a u nás se do stovky vejde!!! A máš nějakou fotku nového účesu??? Mončo ta houpačka je mos pěkná,kolik tohle koštuje? Tohle má moje kamarádka,a moc si to chválí! Jinak k těm mým slavným japonům.........včera jsem dostala kalkulaci... :-. Přes osm tisíc!!!!!!! A to máme v obýváku dvě okna,tak jsem to nechala zadat jen do jednoho toho velkého. Řekli jsme si do těch šesti...,protože předtím nás stála jen šestku záclona ve starém...a pani říkala také kolem šesti,ale tohle??? A do paneláku??? To se mi zdá zbytečné!! Co vy na to holky..... :-(
Profilova fotka
Děkuji. Kačí mně se zdá hodně i šest, ale jsou krásné.
Profilova fotka
Evi, já ho tenkrát sehnala na www.bazos.cz, ale koukala jsem, že už ho tam neprodávají. Zkusím se zeptat, jestli M9ša ještě nemá kontakt na prodejce.
Holky maminky,mám prosbičku.....nevíte jak se jmenují ty stránky,jak si tam můžu navolit různý růst plodu a miminka????? Děkuji.
ahoj holky, Míšo, baví mě to, proč ne? přeci když máš něco ráda, tak Ti nebude vadit vidět či slyšet to ještě jednou, ne? Áda je velký fanoušek, je v klubu a má možnost mít levnější vstupenky v předprodeji. já do nich nikdy nebyla přílieš zažraná, ale ten koncert byl obrovský a silný zážitek, jsou to fakt páni muzikanti a já si je pak zamilovala. na letošní se moc těším a zvlášť do Vídně, to město mám moc ráda a je to moje srdeční záležitost. taky Chinaski mám ráda už asi od 14ti a kdykoliv mám možnost, jdu na jejich koncert a ještě mě nepřestali bavit! :-) Miško, držím palce, ať je Ti líp a zbavíš se toho! Marky, jak jste si užili plavání, co na to tatínek? Moni, ta podlaha je moc hezká, taková barva se mi taky líbí, není ani příliš tmavá ani příliš světlá! no já to vidím tak, že stěhování máte za rohem, co? jak to vůbec dopadlo s těma oknama a krbem? moc díky za vrbku, jsi opravdu hodná, vážím si toho. ptala jsem se Adama na Tvého manžela a prý byl sympatický a příjemný. :-) oslavte hezky Tvůj svátek! zítra jdete makat? Kači, jak se bydlí? Evi, ptala ses na šatičky, ušité jsou, uvidím je za týden, zda je vše o.k., ještě mi je upravovala. Evi a Míšo, tak na fesťák se s vámi klidně přidám! :-D jinak zítra máme rozlučku, jsem zvědavá. jen to počasí mě mrzí, v tuto dobu předchozí roky bývalo líp, ne? do příštího týdne chceme objednat dovču. už jsem se domluvila s mamčou, že nás hodí do Vídně. vypadá to tedy na to Řecko a zatím vede Zakynthos. asi jen na ten týden, i kvůli tomu, že kolegyňka odchází si ji nechci brát na dýl. možná pak ještě na podzim dáme nějaké cestování tak na dva týdny a exotiku. uvidíme. ještě mi má posílat nějaké info dcera známé, co žije v Řecku, její kamarádka pracuje v cestovce, tak by nám i mohla něco zařídit. užijte si víkend, holky
Profilova fotka
Ahoj holky, já dneska moc nestíhala. Vládíček dopoledne nespinkal a po obědě jsme to zabalili spolu. On spinkal 2,5 hodiny a já "jen" 2 hodiny :-D Nějak jsem to dnes potřebovala, zítra toho asi moc nenaspím. Na tu svatbu jsem ve skříni něco našla, ale nadšená nejsem :-| To je jednu, těším se, až se pak převleču ;-) Ještě děkujeme ostatním holkám za přání pro Vládíčka :-) Jak už jsem psala, oslava bude další víkend. Snad i bude krásně a bude se moci být celou dobu venku. Mončo, to je škoda, že se ti neotvírají ty fotky, takhle tam asi nic nevidíš, co? Ta houpačka vypadá moc krásně a krásné přáníčko. Takže i já přeji k tvému svátku vše nej nej nej. Ať vás brzy potká to největší štěstíčko a brzy bydlíte x-) Ještě k té kadeřnici, taky raději budu chodit častěji za méně peněz. Jiné to je, když ta kadeřnice za to stojí a opravdu udělá něco krásného, ale jem ostříhaná a na melírovaná jako normálně. Dneska a včera jsem to měla celou dobu v gumičce a ve sponce :-D Míšo, tak jak ti je? Evičko, mě už vlasy nepadají, skončilo to, když jsem přestala kojit a jinak mě padaly hned po porodu. Nedovedu si představit, jak Sárinka smrdí. Těš se, až bude baštit příkrmy :-D Leni, tak to je něco, už za dva týdny :-) Těším se na šatičky. Asi je jedno, jaké bude počasí na rozlučku, spíš si myslím, že už by konečně mohlo být krásně na vaší svatbu ;-) Loni jsem byla v porodnici a v tuhle dobu byly bouřky s vedra a já se v květnu válela v tílku na lehátku na zahradě :-| Tak vyberte hezkou dovolenou. Hlavně že vy víte, že vám týden bude stačit a pak si třeba opravdu užijete ještě něco jiného. Kačí, tak ty japony to je pěkná pálka. Vy zkoušíte ještě jinou firmu?
Jiři, já taky když vyjdu od kadeřnice, vlasy jsou hned do gumičky, jsem na to tak zvyklá. dřív jsem chodila k jiné kadeřnici, byla o dost dražší, ale byla jsem moc spokojená, a proto jsem byla ochotná si i připlatit, ale pak jsem objeviila tu, co k ní chodím teď a je stejně dobrá, jen levnější, takže změnu jsem uvítala. :-) máš pravdu, hlavně ať vyjde na svatbu. mně bude stačit, když nebude pršet. vám pršelo, viď? duben je takový proměnlivý, neuvažovali jste zvolit jiný měsíc? holky, podle čeho jste vybíraly datum? já mám v červnu narozky a červen mám ráda, rostou třešně a jahůdky, tak asi proto. Adamovi to bylo jedno. Jiři, užijte si tu svatbu a bavte se! :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, prisla jsem Monicce poprat vse nejlepsi k svatku, jeste to stiham ;-) a koukam, ze Valsik mel uz sve prvni narozeniny tak dodatecne vsechno nejlepsi i jemu :-) holky psaly jste tu o prosteradle do kocarku, muzu se zepstat kde jste ho sehnaly? Marti z toho vahoveho odhadu bud v klidu, my meli v 31+3 2190g ;-) a ted v 35+2 mame uz pry 3 kg, ale jak tak okolo sebe posloucham, jsou to jen odhady a dostt se pak od porodni vahy casto lisi. A jak jsem minule psala, ze jsme hodne velci v prumeru o 2 tydny tak ted najednou uz jen o jeden ;-) Leni neboj na svatbu uz bude hezky, jsem ti to objednala :-D Jínak my vcera byli na koncerte NoName tady u nas a zvladla jsem to lip nez jsem cekala, dokonce jsem byla celou prvni pulku dole v prvnich radach u podia, teda na kraji,ale blizko ;-) a pak jsme sli na balkon a tam uz jsem si i sedla. Ale nechapu ty lidi, jsem tam pro ne byla docela atrakce, vsichni po me koukali...jedna zenska co stala vedle nas dokonce upozornovala sve kamarady a vsichni se pak po me otaceli, nechapu je,ale bavila jsem se dobre to jo :-D uzijte si vsechny vikend, doufam, ze uz bude lepsi pocasi ;-)
Profilova fotka
ahojky moni dodatečně vše nej :-N x-) x-) x-) včéra už jsem se sem nedostala hlavně zdravíčko a brzy to vytoužené..však víš ;-) ;-) ;-) leni páni už jen 14 dní to fakt letí takže to bude řecko ?není to škoda jen na týden =-) mě se to zdá hrozně málo kort když pojedete takovou dálku do německa... :-| užij si dnešní rozlučku :-D :-D a jasný pokud tě to baví také bych za to utrácela ;-) každý utrácí za to co ho baví nebo co chce 8-) já jsme vybírala datum to že 28 mám moc ráda ani nevím proč a červen vždyt je to krásný měsíc x-) x-) x-) kačko nevím jaké stránky myslíš :-o a to je tedy pěkná pálka... 8-( já bych to za to nedala :-N ale každý jsme jiný,,. jiřinko hezky se bavte na svatbě a moc si to užijte :-) je fajn že jsi se včéra prospala ;-) leni já prostěradlo nemám ;-)to je dobře že jsi se bavila na koncertě užij si dokad můžeš 8-) včéra plavčo supeeer x-)opět jsme se potápěli :-)tatínkovi se to moc líbilo moc jí chválil tu naší šikulku příště s ní půjde do vody on 8-) evi ty fakt nevíš co je smrad :-D :-D to ještě nic není počkej až začně jíst něco jinýho to je teprve :-D
Profilova fotka
holky půjdete volit?? =-) nám už přišli lístky..ale nevím nevím :-|
dobré ráno, holky Leni, no Tobě se to už taky blíží! ;-) ono se asi čeká, že těhulky budou sedět někde doma, ne? :-D když je Ti dobře, tak proč nevyrazit! my na nich byli loni v létě ve vedlejším městě u nás a bylo to fajn, fakt jsme se vyblbli, líbí se mi! Marky, ten týden je pro mě tak na hraně. vyhovovalo by nám tak 8-9 dní, na druhou stranu, co máme zatím vybráno, tak se tam letí první den velmi brzy ráno a vrací se velmi pozdě večer, takže je to fakt těch 7 dní. navíc Vídeň je od nás kousíček, 1,5 autem, takže je to fajn. zatím to vypadá na tento hotýlek, četla jsem na něho výborné recenze: http://airstop.cz/last-minute/recke-o... volit bych chtěla, už mi volal taťka, že došly hlasovací lístky. já si taky nejsem jistá, ale volit bysme měli, aby došlo k nějaké změně. ráda bych asi nějakou novou stranu, uvažuju o Top 09 nebo Věci veřejné, ale musím si ještě přečíst jejich programy. prostě ať se ukáže i někdo noví, ty současné strany zatím nic nedokázali! co máte v plánu? já uklízet a odpoledne se připravovat na rozlučku. :-)
Profilova fotka
ahojky leni hezký hotýlek :-) ale já na svatební cestu bych si představovala něco jiného to budete mít jen s polopenzí? ale jinak je krásný to jo x-) x-) ty hory za tím vypadají krásně...určitě příští rok chci s malou do řecka..a co tam ty boje už je klid? =-) já v plánu nic uvařeno mám půjdu dopoledne se sousedkou ven odpoledne budeme fandit hokeji :-D a zítra máme to vítání x-) x-) takže dnes vyperu vyžehlím aby jsme byli kočky 8-) :-D :-D
Marky, Řecko je krásné, já byla na Kosu. proto mě to tam táhne znovu a Adam tam ještě nebyl. jo, jen polopenzi, i jsem to probírala s ostatníma holkama na diskuzi. rádi bychom obden vyrazili i na výlet a ochutnali jídlo v místních tavernách. all inclusive bych brala buď v DR či podobné exotice, nebo kdybychom jeli už s dětmi. ale jídlo je tam prý perfektní a my jsme velcí labužníci, tak i proto jsem vybrala toto. nepokoje byly v Athénách a celkově si myslím, že je to i docela nafouknutá bublina. média toho napíšou! na ostrovech doufám, že si budou místní turistů hledět. :-) a psala jsem si s holčinou, dcerou známé, která v Řecku už dlouho žije a prý se nemáme ničeho bát jéé, tak to bude hezké, pěkně foťte a ty per, ať jste kočky! :-D
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky :-) Musím se podělit o radost, píšu vám z nového noťase x-) ten původní byl už 3roky starý a docházela mi tam i paměť a než kupovat nějakou externí za x tisíc, tak jsem si udělala radost a koupila celej comp, je mnohem rychlejší a vymakanější, dokonce má čtečku otisku prstu, takže místo různých hesel můžu používat otist prstu :-) a taky to má scaner obličeje, když se zapne, tak mě to natočí a spustí se, jen, když jsem to já :-) Mám z něj velikou radost, snad mě zase začne bavit pracovat :-D Leni, ten hotýlek vypadá moc krásně, koukala jsem ale na ty ceny, že není moc velký rozdíl v ceně mezi týdnem a 14ti dny, v nějakým termínu snad jen 1000Kč, to už by stálo za to tam jet na 14dní nebo ne? Ale zase za 14 dní tam člověk víc utratí za jídlo a pití než za týden, viď. A v jakém termínu pojedete? K volbám určitě taky půjdu, jen ještě nevím, koho budu volit, taky nechci žádnou tu "okoukanou". A ohledně termínu svatby, my to měli celkem jasné, chtěli jsme jí venku a co nejdřív, takže připadal v úvahu jen květen nebo červen, z dubna jsme měli strach, květen jsme vyloučili z pověrčivosti, tak zbyl červen a pak jasně vyhrál 21. = první letní den, aby se to dobře pamatovalo :-) A s těma koncertama tě chápu, i když je to stejná kapela, tak pokaždé je to trošku jiné, viď a člověk má radost, že je může slyšet na živo :-) Já třeba dřív nevynechala jedinej koncert Lucie, Wanastovek, Kabátů atd a když člověk jezdí po bigbítech, tak slyší ty kapely furt dokola a to je to, co mě na tom baví :-) Třeba na Palici bych mohla chodit 7 dní v týdnu :-D Ještě před lety hrávali po klubech v Plzni a sálech v okolních vesnicích třeba 3x do týdne a já fakt nevynechala jedinej koncert, ale to jsem byla ještě mladá a plná síly :-D Krásně si užij rozlučku!!!!!!! :-) Leni H, to je moc dobře, že jsi si užila koncert, na mě taky pak občas někdo divně koukal, když už bylo vidět bříško, ale to mě fakt nějak netankovalo, hlavně, že je člověku fajn, viď :-) No a jak se cítíš? Máš nějakou novou fotečku bříška? a už máš vše nachystáno, připraveno? Kačko, ta cena za japony je fakt strašná, to se normálně takhle pohybuje všude nebo je to jen drahá firma? Jooo a co to, že chceš ty stránky na vývoj plodu, hmmm? :-) Máš pro nás nějakou novinu? :-) Jiřinko, no je mi jasný, že pak bude malá smrdět daleko víc, ono už teď je to horší než ze začátku, to nám snad pomalu dokonce i voněla, ale teď když má v plence pořádnou nálož, tak mě to fakt vytáhne i z postele a to je už co říct, je to fakt síla :-D Copak Vládíček, nějaké novinky? Co v noci? A kouše ještě? Hezky si užijte svatbu :-) Markét, tak to bylo na plavání včera fajn, viď :-) Máš fotečky? a v čem jdeš na vítání občánků ty? chodí se nějak slavostně nebo normálně? Míšo, tak jak ti je, je to lepší? Jdu se dát do kupy a pomalu vyrazíme na Mezi Ploty, už se moc těším, doufám, že se nezkazí počasí, zatím je tam teploučko :-)
Evi, tak na Mezi ploty se už chystám roky, ale nikdy mi to nevyšlo. většinou proto, že bylo zkouškové. no a lestos máme zrovna svatbu! :-D tak si to užijte, z malé bude určitě muzikantka! jede s vámi, ne? co se týče toho hotelu a tak celkově, nechceme příliš utrácet, ale zase jsme chtěli aspoň na tu svatebku něco luxusnějšího, tak jsem četla recenze a tento moc chválili. je to prý takové rušnější turistické letovisko, ale tento hotel je na okraji, tak to nevadí. aspoň budeme moct večer i někam vyrazit. s dětma bych volila něco klidnějšího. já když byla na tom Kosu, tak tam jsme byli snad na 9-10 dní a už to bylo dost, bylo mi už moc horko, navíc to bylo v červenci! :-) na dva týdny budu volit spíš nějakou tu exotiku a pořádně to tam projet. třeba něco vyjde na podzim, i proto nechceme moc utrácet, jsem zvědavá, kolik dostaneme na svatbu penízků. ;-) a taky si nechci brát moc dovče, kolegyňka odchází a bude toho dost, navíc v práci jde dost poznat, když je tam jen jedna sociálka, je toho dost. tak se bavte!
Profilova fotka
Leni, jojo, to je jasný, že malá jela s náma :-) Akorát z toho nic moc nebylo, protože začalo hrozně hřmít a zatáhlo se, tak jsme se sbalili a jeli zpět, v děšti tam být nemělo smysl. Na Mezi ploty chodíme každoročně, bývaj tam dobré kapelky a zdejší psychiatrická léčebna, kde se to děje, je úchvatná, má krásné parky se vzrostlými stromy, lesíky a v tom jsou roztroušené ty podia a různé scény :-) Teď se mi stal z manžela papiňák, koukal na hokej a nemohl křičet, aby malou nelekal, tak teď vyběhl ven si ulevit, jestli to uvidí sousedé, tak máme postaráno o pěknou vizitku :-D Ty jeho vítzné tanečky stojí za to :-D :-D
Profilova fotka
ahojik holky, jen jdu pozdravitm tak s emi zlucnik zklidnil, asi s emi to rozjelo po loupaku s makem :-/. Al euz mi je mnohem lepe. Dneska tu bylo nadherne, snad 30stupnu, jasno, noo kraasa:) x-) x-) leni, ten hotek je krasnej, jen mi to prijde docela drahy, na to ze je to odlat z Vidne, pobyt 7 dni a ,,pouze,, polopenze. To by se vyplatilo podle me i pres ceskou ck =-) a jinak si myslim ze na ostrove urco bude klid :) 8-) evi tak me by to ten oblicej po ranu neprecetlo :-D vypadam jak zruda :-D:-D:-d by s epocitac lekl a sam se vypnul :-D:-D:-D manzel ma taky ten na otisk prstu..vlastn esnad uz vsichni kolem me, ja mam stary sunt :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?