Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Tedy hustýýýýýýý :-N Nové fotky. Už máme podlahu v kuchyni. Moc se mi to líbí http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
moni krásnýýý :-) vy fakt jedete 8-) klobouk dolů :-) a chvíli bydlíte x-)
Profilova fotka
No to nevím. Dnes volal ten můj kamarád, mněli dnes montovat okna, že je dnes teprve vyrábí a přijedou je namontovat v pondělí. Pavel se nas............... a řekl, že budou dělat o víkendu, že ho to nezajímá. Tak jsem na to zvědavá, moc tomu nevěřím.
Profilova fotka
moni jedete fakt rychle ;-) je jasný že to cheš mít hned já ten pocit znám :-D ale neboj dočkáte se bud ráda že máte domeček že ho předěláváte k obrazu svému to jsi vždy chtěla ne? a je to tady :-)
Profilova fotka
Jojo chtěla. jen z těch oken a krbu mám teď trochu vítr
Profilova fotka
moni vždycky je někde nějaký zádrhel :-( bohužel nic nejde jak si člověk naplánuje ale držím palce aby jste to nějak vyřešili
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Vládíček má dnes narozeniny, prdelka jedna x-) Dneska hlídali naši, já byla u toho holiče a za chvíli miláček dorazí. U holiče žádná sláva, ale asi to není jednoduchý s tím něco udělat. Chtěla jsem tu podkovu, ale na to jsem neměla dostatečně dlouhý vlasy vepředu, tak mi to celé sesekala. Vršek je hezký, ale dole se mi to nějak nezdá, pak mám melír klasiku, to jsem spokojená. Jinak doplatek DM inzeruje 440,- ale to je jen u barvení a krátkých vlasů, takže melír doplatek 690,- moje polodlouhé vlasy 120,- a ještě mi tam dávala za 150,- kůru, takže to vyšlo na 960,- To je ještě dražší než u mé kadeřnice. Markét, moc to Sofince sluší v té mikince a čepičce a hezké šatičky na vítání. My byli taky až v půl roce. To je super s těmi zoubky, že to takhle zvládla. Nás teď taky trápí, ale nevím, které se klubou, kdybych to začala zjišťovat, tak mám strach, že bych přišla o prst, vládík je rafan :-D Lady Gaga je 17.11. a naše lístky stojí 2590,-/kus :-S S tou mateřskou jsem to slyšela, škoda že mě už se to netýká :-D Evičko, ještě Vládík nejí všechno, občas se stane, že žebrá, tak mu dám něco od sebe, ale pořád se snažím, aby jedl dobře a jen to dětské, myslím, že v tomhle není kam spěchat. Jinak jsem ráda, že mě holky chápete ;-) Evi, nemám povahu na to, že bych jí to udělala taky, nešlo by mi to, prostě přirozeně si myslím, že to tak nemá být. I Vašek mě v tom podporuje, tak jsem ráda. Mončo, tak podlaha vypadá parádně, to je super, jak jste pokročili, snad už brzy ukážeš kuchyň :-) Naše sedačka stála normálně 39990,- a my jí vydražili za 24990,-, což ještě šlo. Zrovna se do té aukce nikdo nepřihlásil. Tenkrát jsem měla vybranou jinou, ale ještě jsem se v té dražbě nevyznala a trochu jsem se bála a nakonec to někdo vydražil ani ne za 20tis. Pak už se tam neukázala. Najdu odkaz.
Profilova fotka
http://www.luxusnisedacky.cz/?35,aachen Vlastně my jsme tam dali max. 20tis. a jen jeden člověk nás přeplatil. Jenže v té době jsme nevěděli, kolik taková sedačka stojí.
Profilova fotka
VLADICKOVI VSECHNO NEJ!!!! x-) x-) x-) x-) x-) jezis to to leti!!!!!!!!!!! to je uzasny!!!! on uz je chlapacek!!!! jakub vzkazuje at se Vladik moc neopije :-D:-d:-D jiri k tem vlaskum... 960 na Hair city je jeste malo! tady v Praze by jsi dala kolem 2tis minimalne v hair city za to co ti delala! a nevim poc ti nemohla udelat podkovu, kdyz ti vepredu chybely vlasy! staci vzady udelat vice ten tvar a slo by to priste by se to doladilo...reknu ti pravdu- na 100% se bala! takhle to delalo 80% mych kolegyn, radsi rekly ze to nejde, pac se to baly strihnout :-/ takze mas na hlave klasiku..no jak jinak, to je nejjednodussi na strihani :-/ hele ja ti to nekdy musim udelat a poradne se na tebe vrhnout za celkovou cenu 0,00KC :-D
Profilova fotka
jiřinko :-o :-o páni ta cena za kadeřníka to je tedy mazec..doufám že hodíš fotečku ;-) vládíkovi Samozřejmě to NEJ x-) x-) x-) páni už je to tok co vykoukl na svět přejeme hodně zdravíčka štěstíčka a lásky x-) a to on má určitě dostatek :-) děkuji za pochvalu.Já si myslím že půl rok je na vítání ideální dětičky jsou akorát na fotečkách už vypadají krásně x-) a ještě nesedí a neutečou :-D takže pro mě akorát jsem ráda že jdeme ted ;-) také se bojím že naše bude rafat :-N 8-( už ted pěkně tahá za vlasy a škrábe ]-( lady gaga ty jo tak to je také darda za ty lístky ale určitě to bude zážitek ;-) s tím žebráním naše žebrá už ted :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jééé, Vláádííík mááá na-ro-ze-ni-ny, my mááá-me přá-ání je-di-ný, ště-stí, zdra-ví, štěstí, zdraví hlavně to zdraa-ví.. omlouvám se za falešný zpěv, naživo by to bylo ještě stokrát horší :-D . Pěkně to s drobečkem oslavte, to je neuvěřitelné, že už to je rok.. na těch dětech člověk teprve vidí, jak ten čas letí, co. Jiřinko, no tak to je darda za ty vlásky, jsi aspoň spokojená? Ukážeš se nám? :-) K té švagrové, já bych to asi taky nedokázala ji to oplatit, je to celkově trapný, co dělá, ale myslela jsem, že by to na ní mohlo zabrat. Jenže to je určitě ten typ lidí, co se za nos nechytí nikdy, ostatní lidi by už hanba fackovala, co. Je dobře, že Vašek stojí za tebou, co kdyby jí to tedy řekl on? Nevzala by si to víc k srdci? Mončo, ta podlaha je krásná, vypadá to perfektně x-) Kde jsi prosím tě sehnala tu houpačku pro tu kámošku? A je to jen houpačka na ruční pohon nebo na baterie? já bych chtěla nějakou samohoupací. Výhodně jsem jich našla spoustu v německu, ale kámoška, co tam žije, sem jede až v červnu a tak dlouho čekat nechci a poštovné do čr je vysoké, to už se nevyplatí tam kupovat. Markét, bomba fotka s tou přesnídávkou :-D to jí nechutnalo nebo se jen tak ksichtila? :-) Holky, dnes jsem měla den blbec, byla jsem na návštěvě u té kámošky, co příští týden rodí, zaparkovala jsem jako vždycky u ní před barákem, je to na křižovatce takových 4 uliček mezi domy, kde skoro nic nejezdí, tak jsem to auto nechala zaparkované v řadě aut, ale nestála jsem teda 3m od křižovatky, ale stávaj tam vždycky tam takhle všichni a nikdy nebyl problém. Vynesu malou v autosedačce nahoru, ještě jsem si pomalu ani nestihla sednout a kouknem z okna a už jsem měla u auta odtahovku a nandané popruhy u kol, tak jsem tam letěla, kámoška na ně zatím z okna křikla, ať to nenakládají, že už tam jdu.. No hajzlové, mohla jsem jim stokrát vysvětlovat, že jsem potřebovala vynést jen dítě nahoru, když pršelo, že tam nejsem ani 10min, no nezájem, musela jsem zaplatit za neúplný odtah 950Kč a ještě mi chtěli dát pokutu 2000Kč za stání v rušné (!!!!) křižovatce, tak jsem to usmlouvala na 500Kč. Ale fakt mě to naštvalo ]-( absolutně jsem tam nepřekážela a ty uličky rušné opravdu nejsou, tam projede jedno auto za hodinu, kdoví jestli. Byla to drahá návštěva, i mě to zamrzelo, člověk tady vybírá lehátko kde by ho sehnal nejlevněji, a pak jen tak vyplázne 1500Kč :-(
Profilova fotka
huráááááá yvhráli jsme x-) x-) x-) x-) sláva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jupíííííííííííí x-) x-) klucííííííííííííííííííí šikovnííííííííííííííííííííí
Článek se načítá
Profilova fotka
evi to byl oběd chutnalo ale tohle dělá když už nechce :-D :-D tak my dává najevo a dost mám plné bříško x-) x-) my ted k večeru měli bolení asi zoubky |-| ale te už usíná x-) evi tedy to naštve :-( ]-( je tam značka zákazu stání???nebo nechápu...jsou to syčáci ...mohli to pochopot když je v autě malé miminko chjooooo ignoranti 8-( jj jak píšeš člověk na něco šetří a pak toto zamrzí to to chápu...1500 je dost :-(
Ahoj holky! VLÁDÍČKOVI všechno nej nej k narozeninám!!! Už je to velký kluk!! JIřinko, fotečky krfásné, mě se nejvíc líbila ta jak jste Vládíka zavřeli do toho modrého pytle a on si tam klidně hrál a měl to na háku :-D :-D To mě pobavilo... Cena za kadeřníka je tada darda, já myslela, že si to taky objednám, ale takhle se na to asi vyprdnu... no a pošli nám fotečku, jak ti to sluší ;-) Tý jo a ta Lady Gaga, to je teda taky drahý, já jsem snad nikdy na žídném koncertě nebyla, tak jsem překvapená, že je to tak drahý... já vždycky myslela, že to stojí tak 500 Kč :-o :-o To jsem teda naivka :-o Evičko, tak tu hrací deku jsi teda pořídila super!! Mě se zatím nejvíc líbí takové ty jemné, světle růžové, béžové se zvířátkama, ale děcka asi spíš ocení něco hodně barevného co... No a k té pokutě tě chápu, to fakt naštve......možná jsi to měla nechat na správní řízení... to bych ti pak poradila, al eted už je to jedno... peníze budou, my nebudem.... Markét, krásné šatičky jsi pořídila!! Super a malou máš pořád krásně načinčanou! Kupuješ všechny oblečky nové?? Míšo, jestli jsem to dobře pochopila, tak jsi kadeřnice??? Jestli ano, že bych tě taky někdy přijela navštívit :-D , ale určitě bych ti to zaplatila ;-) ;-) Akorát jsem takový srabík, mám ráda dlouhé vlasy.. Mončo, podlaha super, ten thermofix vypadá úplně jako plovoucí podlaha, je to moc pěkné!!! Kačko, koukala jsem na modrou střechu a ty záclony(žaluzky nebo jak se tomu nadává :-D ) jsou moc pěkný.. to by se mi taky líbila, ale doma by mi asi takovéhle kytky neprošly.... no uvidíme ;-)
Profilova fotka
marti, ano jsme kadernice :) rada ti udelam vlasky :) hihi :) uz me ta prace chybi :-/
Profilova fotka
evi, jezis to jsou zmr... :-X chjo :-( nojo, nekdy proste ty pokuty jsou hnusny :-(
Mišo, tak to je super!! Napíšeš mi do IP kde bydlíš?? Že by jsme se mohly domluvit. Kdyby to nebylo daleko, tak bych přijela ještě do porodu a když jo., tak pak až s malou v kočíku :-) Co ty na to??
Profilova fotka
martinko ahojky :-) jj ceny vstupenek jsou drahý jako prase :-( já ted chtěla na black eyd peas a 1500 akorát jsme pak něměla s kým tak jsme si to nekoupila...ale mco jsme na ně chtěla jít...je to darda ]-( kupuji jak co...většinou objednávám na mimibazaru...to jsou věci jako skoro nové ;-) od jedném kámošky co už má 10měs holčičku a má super hadýrky za super ceny 8-) x-) a nebo od někoho tam se hezky nakupuje..a samozřejmě kupuji i nové ;-)
Jo jo, já jsem tam teď taky něco nakoupila, třeba tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... jo a vypadá to ve skutečnosti super a je to nové za super cenu!
Profilova fotka
marti jo jo přesně tak super levné a nádherné věci když miminko to nemá čas zníčit má to málo na sobě a němá s eto jak zníčit ;-)
Profilova fotka
Tak všechna vaše přáníčka jsem Vládíkovi přetlumočila a prý moooc děkuje x-) Evičko, zpíváš báječně :-D S tou pokutou by mě to taky hodně mrzelo :-( Asi to bylo na udání, nebo myslíš, že náhoda? Ale alespoň, že jste to stihli a neodtáhli tě. Nám když čistili parkoviště, tak jsme měli 3 auta (každý své + služební) a 2 nám stihli odvézt a třetí jsme zachránili jen tak tak :-| Ale to už jsou asi 4 roky zpátky. Fotečku nemám, rychle jsem to doma hodila do culíku :-D Ale snad se vyfotíme v sobotu na té svatbě. Stejně není o co stát ;-) Je to tam hodně drahé, kamarádka tam dávala jen za ostříhání 1200,- Škoda Míšo, že nejsi blízko, ale až přijedeme na návštěvu, tak se mě ujmeš, ju ;-) Teď si to nechám celé léto růst. Ty vstupenky jsou dost drahý, ceny byly od 1790,- Ale snad to bude stát za to, mě se ona opravdu moc líbí. Vládík by asi nejraději jel taky, ten jí miluje :-D Martin, ty dečky jsou asi opravdu lepší ty barevné. Taky se mi líbili ty světloučké, dvojbarevné, ale nakonec jsem pochopila, že to ho asi nezaujme. Taky jsem hodně nakupovala přes mimibazar a málokdy se stalo, že by to nebylo jako na obrázku nebo podle popisu. Teď už je Vládík větší a déle mu ty věci vydrží, tak kupuji jen nové, protože vím hlavně, jaké je prasátko a že věci v jeho velikosti už tak hezké nebudou a budou více obnošené.
Profilova fotka
jiřinko jj souhlasím ted mimčo můžeš čančat nezaprasí se ale co potom :-D :-D takže s tím souhlasím..ale třeba na zahradu jí také koupím levněji...a ne třeba tak drahé jako ted třeba jen ty šatičky 500 =-) :-N to si nekoupím ani já :-D :-D prostě pořád říkám že na dětech se vydělává ]-( a to dost a ve všem po hračka až jídlo.... lady gaga je super také jí miluji...ale ta cena mě překvapila je hodně drahá =-)
Profilova fotka
JA ani nevim kdo to lady GAGA je :-D :-N jirinko a chces tim rict ze cele leto sem nepojedes jo?? tak to teda ne!!! :-D
Profilova fotka
To pojedu ;-) Opravdu nevíš, nebo si děláš srandu? :-D Markét, to je fakt, když jdu do obchodu, tak pořád kupuji jen Vládíkovi a nějak se tím netrápím a když chci koupit něco sobě, tak řeším, jestli to není drahý a jestli to potřebuju apod. Ani mě nebaví si něco vybírat. Ale dnes jsem po krámkách byla ;-) Chtěla jsem se tedy podívat na něco na tu svatbu, ale nic mě nenadchlo, koupila jsem si za 300 tričko, za 250 kraťásky a 270 svetr. Vašík mi dal korunky, ať si udělám radost x-) A potěšilo by mě, kdyby to bylo ještě o půlku levnější :-D
ahoj holky, tak nejprve přeju Vládíčkovi krásné narozeninky, ať i nadále roste jako z vody a je pořád krásnější! :-) přijde mi to nedávno, když jsi Jiři rodila a my na Tebe tady všechny myslely! a už je to rok, neuvěřitelné! já chodím ke kadeřnici na dobarvení a zastřižení jednou za 3 měsíce a bere si 300,-, takže se mi i vyplatí jezdit se stříhat domů. tu podkovu jsem taky měla a přemýšlím, zda to po svatbě nedát dolů a ostříhat se stejně, moc se mi to líbí! když já bych chtěla vlasy jako Monča, ale nemám je dost husté! Jiřinko, s tou švagrovou Ti rozumím, taky by mě to naštvalo. přitom má stejně první dítě jako ty, takže žádná zkušená matka není, aby mohla dávat rady. ale stejně, já bych si s ní někdy v klídku promluvila a řekla jí, že si prostě nepřeješ, aby se Ti do toho pletla a že si to uděláš po svém. něco jiného je, kdyby ho měla hlídat, to je v její režii, ale takto by Ti v budoucnu brala před malým autoritu. ale s rodinou se musí vycházet, to je jasné. Moni, musím mrknout, už jsem natěšená! Evičko, to mě mrzí s tou pokutou, naštve to, to jako my s tím noťasem a já služebním autem. Marti, pořád tak makáš nebo jsi už trochu zvolnila tempo? já dnes dělala s kolegou nástěnku, vezeme dvě na cizineckou policii, byla to docela sranda. někdo se tu ptal na povodně, u nás nic není, jsme v rovince a máme jen trochu dál v lese za barákem potok. ve vedlejším městě je řeka Morava a když byly povodně před pár lety, tak měli lidi zatopené sklepy, ale tak hrozné to nebylo. je to víc na sever v Moravskoslezském kraji, my jsme Jihomoravský holky, už jen dva týdny jdeme na to! :-D vše nutné už máme zařízené, teď jen zbytek. snad se nám oteplí!
Profilova fotka
ne, ja fakt nevim kdo to je..ja tohle vubec neposloucham :) posloucham rock, metal, punk :)
Míšo, tak ty seš teda drsná holka! :-D já znám jen jednu její písničku, je taková taneční a líbí se mi. Marky, na Black Eyed Peas bych taky šla, i když je to dost penízků. ale na U2 jedeme i letos, tentokrát do Vídně. byl to fakt úžasný zážitek! tak už jsem byla 4krát na solárko a pěkně jsem chytla. ;-)
Profilova fotka
Jiřinko, tak to jsi měla dnes hezký den a je dobře, že jsi si udělala radost :-) Mě to teď taky nebaví nakupovat pro sebe, ale to hlavně kvůli tomu, že ještě nemám postavu jako před těhu a nechci si na přechodnou dobu kupovat oblečky, které bych pak už třeba nenosila, až se dám do kupy..navíc se mi na mně teď nic nelíbí, nevybrala bych si. S tou odtahovkou to musela být spíš náhoda, protože během pár minut by to na udání snad ani nestihli, spíš akorát projížděli a viděli mě :-S Jinak taky netuším, kdo je lady GAGA :-N Poslouchám rock a to nejlépe jen český a jen pár kapel, v tomhle jsem trošku omezená a hodně tam hraje roli sentiment z divokého mládí :-D Leni, už jen 14dní, to to letííííí :-) co ty šatičky, už máš? Markét, to stály jen ty šatičky 500 nebo celej komplet? To jsou pěkný dardy. Jinak nestála jsem na zákazu stání, stála jsem u krajnice podél chodníku, kde normálně auta parkujou, to bylo ok, jen jsem nebyl 3m od hrany křižovatky. Martinko, mně se taky líbily ty pastelové hrací deky, chtěla jsem původně nějakou béžovohnědou, aby mi to sem ladilo :-D ale tahle je pro mimčo fakt záživnější, je úžasná, svítí, hraje a sama se jí nemůžu nabažit :-) Jinak jsem u té odtahovky to zkoušela usmlouvat, ať mi to napíšou na složenku atd, ale byli to hulváti, řekli mi, že když to nezaplatim na místě, tak mi to auto naloží a odtáhnou a to pak stojí 2500Kč..prostě to byli strašní debilové a radši jsem to zaplatila, protože kdyby to auto odtáhli, tak nevím, co bych si počala s malou v náručí bez auta. Měli nárok to chtít zaplatit na místě? Pokut za přestupek jsem si už nechala napsat na složenku, tu jsem na místě už neplatila, ale tu odtahovku jsem prostě musela :-| Míšo, to jsem se chtěla zeptat, kdy tak začínají po porodu padat vlasy? Nevím, co se děje, jsem teda za to šťastná, ale od porodu mi nevypadl jediný vlas a to fakt doslova, dřív, když jsem si myla hlavu, tak byla plná vana, kartáč jsem měla věčně plnej vlasů a já ho od porodu ještě nemusela ani jednou vyčistit, mám teď oproti dřvějšku fakt hustou hřívu.. to už takhle bude napořád nebo kdy přijde ten zlom, kdy zase vyplešatim?
Profilova fotka
evi, me zacaly padat kdyz male byly tak 3 mesice :-/ tak uvidis :-/ me ted padaji do ted silene. leni, to te to bavi jezdit na ten samy koncert? a davat za to penizky?to te obdivuju :) z vlastni zkusenosti vim ze podruhe to uz nikdy neni ono, na toz rok na to budou mit i stejne usporadane pisnicky a stejny projev :-/. Jakub jde ted v nedeli na Kissaky, ale ted ho to stve ze neuvidi finale hokeje(i kdybychom tam nebyli my:-D) tak se mu tam ani nechce. evi, zajdeme nekdy na nejaky festacek, ne? :-D
Profilova fotka
ahojky dneska máme plavčo x-) moc se těším jde i tatínek..tak jsem zvědavá jak ustojí potápění dcerušky :-D :-D evi to s tou odtahovkou jsou kreténi :-( co naděláš blbci jsou všude já neříkám že jsi stála na zákazu jen se ptám,jestli tam byla značka protože já bych tam také jinak zastavila :-N ty šatičky s bolerkem 500 a botičky 150kč... :-N jsou to dardy ale na vítání musí být fešanda :-D x-) k vlasům také my začli padat až 3 měsíc po porodu padají do ted ale myslím že mín od toho 3 měs to byla hrůza děs :-( leni páni už 14 dnů x-) x-) a budeš vdaná paní :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?