Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evičko, tak to lehátko je moc krásné, něco takového bych si představovala, myslím, že malé není, mě tam stejně pak už Vládík nechtěl být, ale třeba kamarádce tam sedí malá do teď a je o týden mladší :-) Jen my tam ještě chybí to, že ty ho nemůžeš houpat. Deka je taky moc krásná, určitě jsem pro, aby byla hodně barevná. Ty homeopatika jsem nezkoušela, ale mám doma ty od roka, tak to vyzkouším :-) Martin, my do koupele používáme od Johnsonu na tělo a vlásky a pak už Vládíka ničím nemažu. Nemá suchou kůžičku, tak to není potřeba. Jen po tom plavání a když měl suchý obličejík, tak jsem ho mazala krémem na obličej od Hippu. Myslím si, že krém je lepší, než olej. Já si bradavky mazat chvíli musela, na opruzeninky používám bepanthen nebo sudocrem. Moc dobrý je taky sebamed. Když byla akce, koupila jsem hipp. Hodně špatná je indulona na opruzeniny a ani s Johnsonem nejsem spokojená. Kačí, já bych tedy bez telky nevydržela. Já se u ní odreaguju, takže tě obdivuju :-) S tou změnou jsem taky zvědavá, myslím si, že nakonec budu strach a jen tak do něčeho nepůjdu :-S No uvidíme. Vašek chce, abych to měla světlé a nechce, abych to měla krátké :-D
Profilova fotka
ja mam tuhle deku, je take uzasna, chytla jsem ji take v nejake akci jako evicka :-D http://www.rajpromimi.cz/detail.php?z...
Profilova fotka
evi to jo zabaví se sama ale to vstávání :-D :-D :-D jinak naše ted dost také vyžaduje pozornost takže se to dost střídá 8-(lehátko je krásné :-)ale my ho moc nevyužili prodám ho...deka super,jinak sama nevím co zítra na vítání vyberu :-N :-x holky leze nám ale pozadu :-D :-D prostě dopředu ne ne :-( marti my koupeme ve všem používáme vše jak všechny ubrousky od drahých po levné a v pohodě ;-) ze začátku jsem koupali obden..ale pak si malá řekla dení režim koupu denně používám olejíček do koupele babylove z dm po koupání namažu olejen babylove :-D :-D a zadeček namažu také krémemm babylove :-D a v pohodě má kůžičku krásnou ale každé miminko je jiné :-) bepanthen je vynikající na bradavky tak i pro miminko to určo pořid ;-) takže jsme spokojená s hippem babylove..johnsona nebrat :-p
Profilova fotka
Kačí kolik stála ta záclona, čest tisíc :-o ???? Jsem moc zvědavá, na ty rolety, těším se těším. Za pochvalu koupelny děkujeme, ještě to bude boj, abych to sladila. Mast thermofix je PVC, ale není to lino. Je složené z lamel, jako prkna, nebo plovoučka. Je to vysoce zátěžový materiál, tak uvidíme. Evi, máme velké auto, ale Pavel přivezl jen 15m2 do té kuchyně, zbytek zavezou v červnu, to už snad nebudou povodně. Lamely jsou 2mm tenké, takže toho byli tři balíky, ale jeden má snad 15 nebo 20Kg. Pavel jen zajel do Olomouce pro matroš, naložil a placení už si vyřídí mezi sebou velkoobchod s pokladačem, takže v pohodě. Uvařila jsem výbornou polévku s chřestem, anglickou a kukuřicí, myslíte, že si můžu dát třetí talíř :-N
Profilova fotka
Rozhodně jsem pro třetí talíř :-D Vůbec si to nedovedu představit, neumím vařit a už vůbec z něčeho, co neznám :-| Martin, nepořizuj toho moc, až uvidíš, jak malá na tom bude, tak pak se zařídíš. Já mám třeba olejíček, na který jsem vůbec nešáhla a už rok krém na obličej. Míšo, tak to je super, nakonec to snad všechny miminka zvládnou :-) Jak myslíš, že se jí líbí stání, jakože už třeba u stolu? Markét, ja myslím, že jste to lehátko moc nevyužili, protože je obyčejné, jako jsme měli my. Příště vím, že vyberu jiné. Vždyť je jedno, že leze pozadu, je ještě malinká ;-)
Holky tak koukám, že Vám každé vyhovuje jiná značka kosmetiky... no ale každá používáte ten olej do koupele že?? Tak ten já koupím určitě a pak ještě něco na namazání tělíčka. A pak to když tak dokoupím. Ten bepanten jsem měla v plánu koupit, tak ten pořídím určitě. Evičko a kde jsi sehnala tu deku takhle levně??? Mě se holky líbí tahle deka, co na ní říkáte??? http://www.detskedoupe.cz/zbozi/Hraci... Mončo ty mi děláš chutě :-)
Profilova fotka
marti, ja pouzivam specialni olej do koupele na ekzem. Ten bepathen je super na bradavky ale na zadecek ne, ma divne slozeni a je blby na zadecek, mala mela milion pupinku po nem. jirinko amalka mi stoji porad na kline, natahuje silene nohya nechce je pokrcovat a vzteka se a dela jakoby stojku :-D
ahoj holky, Miško, máš moc hezké fotky v tom albu. fakt jak od profíka. jste i s Markétkou fakt šikovné, pak si k vám přijedu nafotit svojí dítě, jo? ;-) dnes jsem zase cestovala autem, už mám to pojištění, tak jsem klidnější. měla jsem schůzku v jedné restauračce, pán tam zaměstnává cizince - Thajce. a dala jsem si skvělou polévku! mají tam super ceny, mrkněte na allthai.cz Moni, jasně, já se s ním domluvím. díky, díky, jsi zlatíčko! jo a kdy budete asi bydlet, jde to tipnout? :-)
Profilova fotka
Leni nejde. Nic není, jak si člověk naplánuje. Třetí talíř polévky jsem snědla a jdu se odvalit. Dnes jsem v práci od jedné neuvěřitelně šikovné kolegyně, dostala pro tu mojí kamarádku=kolegyňku ty háčkované čepičky. Má jich šest v různých velikostech a barvách. Nikomu to neříkejte, ale snad hodinu jsem se s nimi mazlila :-N, jsou šušánkové.
Profilova fotka
ahojky marti jasně každému vyhovuje něco jiného hlavně miminku pak uvidíš co vaše Sofí snese ;-) a nesnese ;-) jiřinko i kdybych měla jiné lehátko nevyužiju malá tam prostě být nechtěla byla neustále v pohybu :-D ani jsme tam nekrmila rovnou jsem měla židličku...protsě jestli tam všeho všudy byla 3 krát je to moc :-o dneska jedeme do poradny na poslední včeličku pak mamině kde budu do večera tak hezký den :-) já musím vybrat něco malé na to vítání a nevím co 8-( moni :-D :-D neboj neřekneme 8-) :-D
Profilova fotka
leni k focení už mám dva kšefty na koníku :-D :-D
Profilova fotka
leni, ja si nemyslim ze moje fotky jsou nejake pekne, je to jen dobry fotak, ale nez budu se svyma foteckama spokojena tak musi ubehnout dlouha cesta:) myslim ze jsme hodne na zacatku te cesty. Takovy fotky by udelal kazdy se zrcadlovkou ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já chci zrzadlovku :-D +kurz focení :-N
Profilova fotka
moni, co to oplodneni?????
Profilova fotka
mag, ten kurz byva ted zdarma temer ke kazdemu fotaku, ja jsme misto kurzu dostala 8GB kartu.
Profilova fotka
Jéééé tak až se trochu něco našetří, jestli někdy, tak koupím foťák a chci kurz. Jaký máš foťák. Oplodnění zatím nevím. Uvidí se po deseti dnech, tedy možná. Jinak se nijak zvláštně necítím, až na to, že jsem zase nastydla a pálí mně celá, víte co :-S
Profilova fotka
mag, jeee, tak sup nejaky brusinkovy tabletky.UROVAL MANOSA je nej! ja ho brala i cely tehu! ja mam Canon EOS 1000D se dvema kitama(objektivama) stal 13900 plus zdarma ta 8GB karta. myslim ze uplne staci:)
Profilova fotka
Teda to je pálka, ale ty fotky za to asi stojí. Já mám obyč. olimpus, ale i tak je super, né na takové krásné fotky, ale na baráku se hodí a už má ledacos procestováno. Já včera doma hledala urinal, ale marně, už jsem ho zbaštila. Bojím se kvůli těm ledvinám, prý se to občas vrací ]-(
Profilova fotka
mag, nojo, jsou to palky, ale to jsou porad ty nejlevnejsi, my ho mame samozrejme na splatky :) ale nez bychom na nej nasetrili, tak by amalce bylo 6 let :-D
Profilova fotka
To máš pravdu. Já mám v hlavě vždycky tolik nápadů na fotky, nebo se mi někde něco líbí, ale neumím to zrealizovat.
Profilova fotka
Jiřinko, haló, haló našla jsem kočárek za babku http://www.aukro.cz/item1039352188_ce...
Ahoj holky,zdravím vás všechny.......vy jste toho zase načárali.. :-D Musím aspoň trochu dočíst,ať jsem v obraze!!!! ;-) Jinak včera opět hoňka,do šesti v práci,v půl sedmé už na mě čekala známá co mi radí ohledně doplňků - nebo spíš řekne názor,já si udělám stejně to,co se mi líbí :-D ,no a v půl sedmé na mě čekali ty ženské z té firmy. Tak to naměřili,záclonky jsme vybrali :-) Nakonec to budu mít jen v jednom okně v obýváku a v tom menším bude jen záclona a žaluzie...v tom větším bude trojkolejnice - záclona,UNI nebo duhová japona a kraje se vzorem...takže to můžu měnit a zatahovat na několik způsobů........Myslím,že jsem sem dávala na vybrané japony odkaz,ne? No a já jdu průběžně dočítat....pomalu..... :-)
Profilova fotka
kaci, docitas hodne pomalu :-D:-D:-D
Míšo, až teď budu fakt pomalu dočítat,dala jsem si obídek na stůl,tak si budu číst.. ;-) Jestli mě nikdo nevyruší.... 8-)
Tak jsem to letmo projela......telku už docela řeším,ale pořád máme ještě co dělat po práci. Ale o víkend jako kulisa bude docela chybět,dnes večer ji objednáme,včera jsme se nedostali do starého bytu na net.....dnes tam na rychlo zajedeme,protože si jdu vyzvednout háky na balkón...neměla jsem kam věšet prádlo :-D -jen na sušák do dětského. Jinak s dětskou kosmetikou se nemůžu přidat a s golfkama také ne..... ;-) hrací dečku také nepotřebuji :-D ,tak nevím.... Jen mě štve to počasí!!!! ]-( Je to šílené!!! A s tím focením,je to u mě asi tak jak píše Monča.....plno nápadů,ale při focení NIC :-| :-D :-D
Profilova fotka
Tak až půjdeš domů k PC, tak nezapomeň stáhnout fotky ;-)
Dneska tam půjdeme,ale fakt nebudu stahovat....to by manžela vomyli! V sobotu jede pryč,přijede v neděli,tak zasednu a přetáhnu ;-) Ale myslela jsem že přetáhnu až budu mít ty japony.....teď je to prázdné....stěnu máme v kalkulaci u truhláře,ty jsem dala na střechu,šatnu máme také u truhláře....jedině ty dveře....jinak nic nového.....
Teď jsem dala na střechu ty japony..... ;-)
Profilova fotka
Aha Kačí, takže ty chceš s potiskem. Budou tedy magnolie? To mně těší :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem se pohádala se švagrovou, opravdu mě nakrkla ]-( Jsme u tchánovců v pokojíčku, kde mají kluci hromadu věcí a zároveň tam přebalujeme. Chtěla jsem přebalit vládíka, ale začal strašně brečet, nechtěl přebalovat, tak jsem ho poslala si hrát, že ho přebalím později a ona ho vzala a chtěla přebalovat, začal samozřejmě histerčit a stejně ho chtěla přebalit, pak to vzdala, vzala ke krtečkovi a dala mu ho a zkusila to znovu, nejdřív brečel, ale pak se sklidnil. Tak jsem jí řekla, že si připadám jak debil. Nasralo mě, že ho vůbec vzala, když já ho poslala si hrát. Tak jsem jí pak řekla, že to vypadá, že mi chce ukázat, že ona to dokáže a já ne a že mě to naštvalo a ona, že mi chtěla jen pomoct. Mě to tak nepřipadá, dává mi najevo, co podle ní dělám špatně.řekla mi, že mu nesmím tak ustupovat a že do teď nevnímá NE atd. Tak jsem jí řekla, že já jí na malého taky nesahám a neříkám, co podle mě dělá špatně a co bych dělala jinak,protože ona je jeho máma. Oba kluci jsou strašně rozdílní, nemůže oba kluky srovnávat. Kdyby to udělala tchýně, tak mi to tak nevadí, ale ona mi pořád říká, co mám a nemám dělat. Fakt mě to štve :-S Martinko, ta deka je moc hezoučká :-) Miško, prostě vzdoruje, viď :-D Mám s tím focením stejný názor jako ty. Se zrcadlovkou se dají dělak krásné fotky, mnohem hezčí, než všechny máme, spíš je to pak o prostředí, světlu a kreativitě. Pořád bych se necítila dělat to na kšeft. To tě Markét holky oslovily samy? Mončo, děkuji za odkaz :-D Chtěla bych ale trochu jiné, aby se dala polohovat sedačka i nožičky a šel pak na to fusak. Kačí, moc se těším na fotečky, určitě to bude s těma japonama moc hezké. A co starý byt, co s ním bude?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?