Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Mončo, vypadá to krásně :-) Vládík ráno vstával v 7, pak spal od 10:30 do 11:20, takže 50 minut a až teď usnul :-.
Profilova fotka
Míšo, ty golfky vypadají celkem dobře, ale nelíbí se mi žádná barva :-( líbí se my tyhle: http://www.bebeconfort.cz/mila.php ty hnědo-modré, ale stojí už skoro 5 tisíc :-( a tyhle: http://detskezbozi.com/inshop/kocarky...
Profilova fotka
další favorit: http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-pe... http://www.slune-cz.cz/kocarek-jane-s... http://www.slune-cz.cz/kocarek-bebe-c...
Profilova fotka
http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_o... holky nove fotecky amalinky.... mag..krasna koupelna!!!! a jedete teda jak draci!!!! :-o x-)
Profilova fotka
jirinko, me se libi ta vinova. Na kluka se ti nelibi ta modra? ja to budu vybirat podle toho jak se mi budou ovladat i s amalkou v obchode a potom usetrim ze to objednam z netu :-D
Profilova fotka
ale take do nich nechci vrazet, a 5tis urco ne..chtela jsme se vejit tak do 3500.
Profilova fotka
Já bych chtěla trochu univerzálnější barvu i pro druhé mimčo. Raději si je taky vyzkouším v obchodě. Mám na ně čas do srpna, jde mi hlavně o to, mít je na tu dovču a na potom. Jdu mrknout na fotečky :-)
Profilova fotka
ahojky moni koupelna bude moc krásná :-) :-) mě se tyto golfky nějak nelíbí mě se nelíbí skoro žádné :-( :-N nevím jaké vybereme :-N také chci do 3 tis,max..3,5 tis. jiřinko to je pěkný nespavec co? :-o http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... tady fotečky z dnešního koupání doma :-)
Profilova fotka
Míšo, ta je krásná x-) Je opravdu hubeňounká a jaké už má dlouhé vlásky :-) Koukám, že má temně modrý očíčka. A fotečky se moc povedly ;-)
Profilova fotka
jiřinko určo ty golfky vyzkoušet ;-) máš čas jak říkáš a to je super
Profilova fotka
jirinko, joo je to hubenourek :-( ale to uz je ,,pri tele,, minuly tyden byla mega hubenourek :-( ma ocicka svetle modry a lemy tmave modry :) 8-)
Profilova fotka
Holky a co se kouknout na starší golfky v bazaru? Mně se gofky líbí. Míšo, nemám heslo ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
míšo na té poslední fotečce je to vidět ty očíčka :-)
ahoj holky, vidím, že tu přibylo foteček, musím je hned omrknout nevíte, kde bysme sehnali oblázky? chceme je na svatbu jako jmenovky. v Ikea ani v Baumaxu je neměli! dnes jsem si koupila super džíny Only. fakt hezky sedí. už včera jsem se na ně dívala, ale nebyla jsem si jistá cenou, jsou dražší. dnes mě u pokladny příjemně překvapili, stály jen 799,- a mám v nich i docela dobrý zadek! :-D Moni, hrozně moc Ti děkuju, že na mě tak myslíš. manžel bude v Praze tuto neděli? až Ti budu vracet tu igelitku, dám Ti vínko, jo? ;-) jinak perník jsem včera dělala jen ze sáčku, tak žádná sláva, jsem se moc nepředvedla!
Marti, to je fajn, že malá hezky roste. některé mimča jsou prostě větší, no co se dá dělat, hlavně ať se jí daří dobře! :-) Míšo, tak už je zase dobře, že? to jsem moc ráda. Jiři, ty jdeš taky někam na svatbu? my jdeme dva a tři týdny po naší našim kamarádům. moc se těším, že už tam budeme jako manželé! :-) já si vezmu šaty z promoce a pořídím si jen žlutý páseček, protože mám žluté boty na korkové platformě, tak to bude takové letní. a Ádovi pořídím žlutou kravatu, ať ladíme! :-) jéé, Vládíček už stojí? to je šikulka, teď Ti Jiřnko teprve začne ten pravý záhul, viď? všude bude první! :-D
Profilova fotka
Leni, manžel bude v Praze příští neděli, ale jezdí tam i v týdnu, musíš si ho chytit. Telefon na něj máš, tak se s ním domluv. Já ráda pomůžu, od toho tu jsme ;-). Ty oblázky v Ikee mně překvapují, mněli jich hromady. Ještě mně napadlo nějaké zahradnické centrum.
Moni, díky. Neděle by byla ideální, já mu teda brnknu a zeptám se. Bere neznámá čísla nebo mu mám raději napsat? :-) Kousek máme zahradnictví, tak zkusíme tam. Moni, sháníme do poradny soc. pracovnici, kdybys o někom věděla. dobrou, holky
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/koktejl/200484-... tyyyyy vole :-O
Profilova fotka
Dobré poledne holky :-) Míšo, fotky Amálky krásný, je to smíšek, viď :-) Ta poslední fotka v té čepici je pecková :-) Ten malej na tom videu je úžasnej, to je úplně neuvěřitelný, taky jsem na to včera koukala.. muselo to dát strašně práce a trpělivosti ho to naučit, klobouk dolů před rodičema,teda. Leni, ty oblázky by mohli mít ještě v Kice, takové věci tam mívaj ;-) A co šatky, už jsou? Jo a jakpak doma? koukala jsem na zprávy, že na Moravě řádí záplavy :-( Mončo, to je dobrá cena m2 za ten thermofix, to byla super volba, vydrží a není zas předraženej. Akorát jsem nepochopila, jak se to mohlo manželovi vejít do auta? 100m2 musela být strašná hromada nebo ne? Jiřinko, tak to malej má krásné dárky x-) kdy to budete slavit? a co Vládík a noci? Malá se teď 2x po sobě probudila už v 8h, sice spala v kuse od půlnoci, ale mě to ráno ničí, vždycky jí nacpu kozu, tak se v posteli ještě napapá, já ještě dřímu, ale ona už neusne a kníká, podřebuje přebalit, takže musím vylézt..ale má to jednu výhodu, mám pak opravdu dlouhej den.. až moc :-D Má teď stavy, že když je vzhůru, chce chovat jinak fńuká, je to normální? Sama se sebou vydrží tak max 5min.. včera dorazila ta hrací deka, je úžasná a malá na ní parádně zírá, líbí se jí tam :-) Markét, Sofince to ve vaně sekne, pěkné fotečky :-) Jdem se dát do kupy a vyrazíme ven, klube se tam sluníčko x-)
Ahoj holky.... :-) Tak co jste dělali o víkend? My jsme zase ladili nějaké to stěhování. Dneska mi přijede pani a budeme dělat a měřit ty japony do obýváku a vybírat rovnou k tomu záclony,přiveze vzorník,naměří a spočítá to. Tak jsem na to zvědavá,zda něco vyberu... ;-) Moni,koukala jsem na koupelnu a vypadá moc hezky......už se těším až to ukážeš komplet. Jiřinko,mě se také líbí ta kárka-golfky ;-) Jane,jak jsi dala odkaz. Jiřinko, to není možné s tím Vládíkem.....po kom to má???? ;-) Markétko, koukám že jste měli oslavu a zřejmě se hezky vydařila ,fotky máš krásné a Sofince to tam moc sluší,už je jako vetší slečna ;-) Krásný dort.... ;-) Ahoj Leni,........ :-) Tak už se ti to také blíží,co???? Už máš všechno????
Profilova fotka
ahojky my byli ráno nakoupit pak na obídku :-) ted jsme si dala s malou 2hod procházku a ještě dospává venku v kočárku :-) míšo to video je fakt bomba :-o šikulka...moc.. leni v kice určitě mají oblázky my je tam minule viděli..držím palce at seženete..ty záplavy jsou mazec :-( evi bude hůř a hůř :-D :-D my vstáváme v 7,v půl 8 a je to úspěch..a den je opravdu dlouhý ;-) deka super zábava mi jí máme do ted :-) kačko jen ladte ladte at to máte krásný :-) x-) jé záclonky to budete mít krásné moc.. kačko jo jo takovou malou větší :-D oslavu :-D děkujeme :-)
Jp, jo...Markét.....jsem na to sama zvědavá. Jednu záclonu jsem si přetáhla ze starého bytu,protože je rok stará a stála mě skoro šestku...,jen se bude zkracovat....a dneska budu vybírat do obýváku,tak jsem na to zvědavá. Budu fotit a snad se mi to teď o víkend povede přetáhnout do pc :-) A co jste jinak pokoupili???? Venku je docela pěkně,až na ten studený vítr..... :-|
Profilova fotka
kačko jasně jen fot at závidíme :-) :-D jak to máte krásný x-) x-) my nakoupili jídlo byli jsme tu vyžraný :-D zítra jedu malé něco koupit na vítání občánků x-) x-) asi šatičky je tam hrozná kláda :-( :-S
jasně..... :-) myslím,že vše nové je krásné....všichni co už se tady zařídili,tak taky měli nádherné fotečky baráčků a vybavení. Vyžraný???? :-D To já mám totálně nabouchanou lednici!!! Už druhý den budu večeřet to samé!!!! No tak ať dobře vyberete.... ;-)
Profilova fotka
Markét, my jsme také téměř vyžraný, ale musíme vydržet do čtvrtku, to jedu na větší nákup a pak hlavně k tomu holiči do hair city, tak držte palce, ať to dobře dopadne, dnes mám odvahu, nechat to celé na nich :-D Leni, na svatbu jdeme v sobotu, už má být o něco lépe, to je dobře. Vdává se Vaškovo sestřenice. Jinak já už nejsem schopná udělat perník ani ze sáčku :-D Je fakt, že kdybych pekla ještě já, tak už nic jiného nežereme. Skoro každý den něco dělá tchýně i Vaškovo babička a jsme stále zásobovaný ;-) Asi nás teprve pořádný záhul čeká, ale řeknu ti, že už teď jsem někdy po celým dnu pěkně vyšťavená :-D Dnes Vládík vstával v 7, pak jsme jeli na plavání a šel spát až ve 12:15. Pak spal 2,5 hodiny :-) Noci teď jsou takové, že má mlíčko kolem páté, občas se vzbudí v noci a občas ne. Ale poslední 3 noci pláče, zase se nám prořezávají asi nějaké zoubečky. Evičko, to že vstáváte v 8, tak to je přeci paráda :-D Ber to tak, že za chvíli bude krásně a byla by škoda válet so do dvanácti ;-) Určitě je normální, že chce nosit a nic jiného než to a kočárek ji asi nebaví. Začne to až za chvíli, kdy se bude zabavovat na té dečce. Já ho třeba ještě houpala v té houpačce, to taky chvíli vydržel a hrál si tam. Protože tenhle víkend jsme na té svatbě, tak jsme oslavu odložili na ten další víkend. V neděli má Vládík svátek, tak to bude spojené :-| Zatím o tom neví, ale pak budeme přát zvlášť. Já doufám, že nám to pomůže i s počasím a budeme moc slavit na zahradě. Kačí, už máte televizi?
Jiřinko,budeš mít nějakou změnu????? Tak to jsem zvědavá!!! Já jsem byla domluvená s kadeřnicí tam na tom střihu co jsem vám posílala,ale nemohla jsem.......kvůli natáčení... :-( Tak až uplyne měsíc a začne léto,tak asi skočím do toho střihu ;-) TV....pořád nemáme,ale snad už dneska objednáme - říkal manžel...jinak už jí máme vybranou asi měsíc,ale jak nemáme ani PC v novém,tak potom jsme i líný jít do starého na net... :-D :-D Ale včera jsme hokej viděli u tchána... :-D :-D Vždycky obcházíme rodinu..... :-N :-N - né!!! 8-) Taky bych šla někam na svatbu...... :-) Jejda.....chjo...ten Vládíček....,ale on je tak milej že mu je odpuštěno to jeho nespaní.... ;-)
Profilova fotka
jéé jiřinko budeš nová ju 8-) ?svatba jak já se těším na srpen až půjdeme my :-) x-) jsme zvědavá na ty mé šatky ;-) také moc enpeču jak říkáš dostáváme od tchýně :-) doufám že se vám počásko vyvede a oslavíte to venku zatím je to hnus co :-( kačko to je dobrý obcházet :-D :-D alespon ušetříte za elektriku :-D :-D 8-)
Ahoj holky, díky za radu ohldně toho kolotoče, hrací deky apod.. nakonec jsem se tak nějak rozhodla, žře hrací deku objednám, ale lehátko a kolotič zatím ne a počkám až se malá narodí.. s tou peřinkou a polštářkem do kočárku taky počkám, asi koupím nějakou deku ;-) A ještě mám holky na vás jeden dotaz.. už jste to tu myslím trochu rozbíraly.. co mám koupit za kosmetiku???? Co všechno je pro děcko třeba?? Je lepší olej po koupeli nebo tělové mléko?? A používate olej do vaničky, pak mycí emulzi a pak ještě něčím mažete??? nebo jen něco z toho??? Já abych jí pak nějak spíš neublížila těma přípravkama :-o a co je ještě důležité??? Díky!!!!! JIřinko, jsem moc moc zvědavá co ta kadeřnice :-) Já už na ní taky sbírám body a to dost postivě, dneska jsem zase v DM nechala spoustu peněz :-D :-D a dárečky bude mít Vládíček krásný! a s tím perníkem jsi mě rozesmála, páč já jsem ted na tom podobně, akorát ty se staráš o vládíka a jsem celý den doma sama a nejsem schopná si udělat ani oběd... lenoch lenochů jsem já!!! Mončo, koupelka vypadá úplně super!!!!! Ty dlaždičky jsou krásné. A co je to ten Thermofix??? Míšo, koukala jsem na Amálku, je úžasná a mě se ani nezdála být moc hubená.. já když byla málá tak byla hubená, ale to vypadalo úplně jinak :-D já byla fakt jako kostička :-D :-D No kde ty krásné časy jsou :-D :-D Evičko, já myslím, že co by jiné mámy daly za tu tvoji hodnou a spavou princeznu!! V 8 je krásný čas!!! To by mi vyhovovalo!! A jakou jsi vybrala hrací deku??? Já teď taky vybírám a nemůžu se pořád rozhodnout :-) Kačko, tak už jsem moc zvědavá na ty Vaše fotečky bytečku. A telku neřeš, je to jen ztráta času ;-)
Profilova fotka
Martinko, máme to stejně, taky jsem často lenoch :-D koupila jsem tuhle hrací deku: http://www.babynabytek.cz/cz/detail/z... akorát jsem jí sehnala za 1000Kč :-) je skvělá, na živo vypadá ještě líp než na obrázku :-) blikají tam i světýlka a hrajou různé melodie, nejhezčí je zvuk pralesa, je to moc příjemné :-) Jinak já po koupání ničím nemažu, v porodnici nám říkali, čím míň kosmetiky, tím líp a pokud není pokožka vyloženě suchá, tak je zbytečné něčím zacpávat zbytečně póry. Používám zatím jen olivové mýdlo, které vlastně mýdlo ani neobsahuje. Pak tu mám ještě koupací emulzi od sebamedu, ale tu jsme použili jen jednou, než mi kámoška donesla to mýdlo. Pak nezapomeň teploměr do vody, tyčinky do oušek a kup si pro jistotu bepanthen, to je mastička na prdýlku a na bradavky, my máme oboje v pořádku, tak nemažeme, ale jistota je jistota, jednou jsem si je mázla, když mě moc bolely a bylo to za chvíli ok. Jinak na ty bradavky je taky super, když si je po kojení pomažeš mlíčkem, krásně je ozdraví a to samé dělám, když se malé něco udělá na tvářičce, pupíneček nebo tak, tak to pomažu mlíčkem a za pár hodin má zase pusinku jako z porcelánu :-) Copak ti ještě schází z výbavičky? Mončo, úplně jsem ti zapomněla pochválit koupelnu, vypadá to mooooc dobře, už se těším, až to bude hotové :-) Kačko, tak jak jste s paní dopadly se záclonama? Vymyslely jste něco? A jak se ti bydlí? Jiřinko, máš pravdu, v 8h v létě bude dobrý.. Ty noci s Vládíkem jsou únavné, co, ale už bude určitě brzo zase dobře, zoubky vylezou a bude spát jak dudek :-) Zkusila jsi nakonec nějaké homeo? uklidnila jsi mě, že je normální, že se to dítě jen nosí nebo jí, protože jsem už měla strach, jestli netrpí nějakou úzkostí, že bez nás nevydrží ležet sama a jen třeba koukat.. to jsou fakt jen párminutové okamžiky. V kočárku je ale zlatá, to ani nepípne, kouká a během chvíle usíná. To samé v autě. Musím sehnat nějaké to vibrační lehátko, líbí se mi tohle, akorát mi přijde malé, co myslíš? http://www.babynabytek.cz/cz/detail/z... Markét, no já doufala, že bude už jen líp né hůř :-D čím bude starší, tím se víc zabaví sama a tak nebo ne? Teď mi fakt přijde, že nedělám nic jiného, než kojím, přebaluji, nosím atd.. pak nám malou vyf´t v novém úlovku na vítání občánků :-)
Profilova fotka
ahojik holky, tak jsme dneska byly na plavcu a byla pod vodou a zvladla to na 1! zlaticko moje!!! doma se pokousi lezt ale porad nic, spis se ji libi stani 8-( marti, s tou kosmetikou, treba evicka ma Sarinku naprosto zdravou, ja jsme opak, mala trpela silene na opruzeniny, potom na ekzemy. poprichodu domu z porodky jsme koupali ob den (tak 2 mesice asi) nejdrive jsme koupali v Hipp, ael to vubec na tu nasi kuzicku, potom tedy Weledu, ale opet na nic, takze jsme skoncili na sojovym oleji (kremovym) nebo jenom ve vode. Telicko musim mazat kvuli ekzemu kazdy den (kdyz se ekzem ukaze tak i 3 krat denne) mazu Exicipialem, nebo prirodnim olejickem (jde i olivovy olej) na prdelku jsme zjistili ze je nejlepsi Sudocrem, kam se hrabe Bepathen, je cenove asi stejne, ale urcite mnohem lepsi, to ti potvrdi i doktori. Musim samozrejme mazat pri kazdem prebalovani. Ubrousky nam vyhovuji pouze Pampers (ty modro-zeleny) ani ty bily sensitiv nam nesly. Nejaky Babylove a milion dalsich znacek hned po jednom utreni vyskocily pupinky :-/ no je to slozite :-( amalka ma tu kuzicku hodne nachylnou, ted s eji to zlepsilo, ale v zime to zase bude horsi. jirinko, verim ze Vladicek bude lepsi, az mu vylezou zoubecky! a ja se tesim jak budes vypadat!!!!! :-) doufam ze jsi v hair city narazila na nekoho sikovneho:) evicko, hraci deka je krasna!!urcite ji vyuzijete, my ji pouzivame do ted :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?