Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Markét, na tom samozřejmě není nic špatného, že jste jezdili vybírat nábytek, stejně jako není nic špatného na tom, že já mám zase radši dítě u sebe než u babičky ;-) A je moc dobře, že se rádi na všem s manželem domluvíte, skoro jsem si už myslela, že řeší vše bez tebe, viz finance, auto atd.. a dost!! :-D Jo tak, malinká měla svátek, já jsem si to spojila s tím půlročkem, jak jsem koukala na ty fotky. Martinko, to jsem zapomněla, sadu polštářku a peřinky mám taky do kočárku, ještě po mně, ale vůbec mi to do toho nejde, do těch moderních se mi to moc nehodí, mám jí normálně v dece a řekla bych, že to stačí. Taky jsem hračky a tyhle věci nekupovala předem, teď se ale nemůžu dočkat toho houpacího lehátka, moje záda už protestujou, malé se strašně líbí třeba když jí chováme, sedíme na tom velkém balonu a pohupujem se.. S tím výtahem je to teda síla, v jakém patře kdyžtak bydlíte? Nechápu, že výrobci na tohle při narhování kočárků nekoukají.. to je samé jako některé kočárky pro dvajčátka se prej nevejdou do dveří MHD,to je taky nářez.
Profilova fotka
evi tak sorry ale o autě jsme se domlouvali spolu,...jen sjem nechávala na něm zda ojeté či nové,,,ale značku jsme věděla a rozhodla já... ;-) ;-) a peníze co to sem jako taháš??chtěl mě překvapit ne...že našetřil a že to máme bez půjčky to je super ne :-) jako ted jsme docela naštvaná 8-( 8-( nevím co to sem taháš.... :-x
Profilova fotka
jako evi a jsou doby kdy ses tady kasala ty jak dítě dáš tam a atm a budeš pařit... takže nakonec tu budu špatná já že v srpnu půjdu na svatbu a nechám jí mamce...ne? já tady asi končím tohle nemá cenu 8-( 8-( jako každá mamina ti řekne že v 6 nedělí by se mimi nemělo tahat nikam!!!ale napsala jsme tvoje věc..a ty to tady rozjedš do našich financí!!!!sorry ale to se fakt nedělá ;-(
Profilova fotka
mury, ja jsem napsala ze se muze nekam tahat, tak pssst :-N
Profilova fotka
Markét, jestli jsem narazila na nějakou tvoji achylovku, ohledně toho vašeho domlouvání, tak se omlouvám.. nevim, co je špatného na tom, že se bráním útokům? Vůbec sem netahám vaši situaci, jen jsem ti odpověděla na tvé argumenty, na tom není podle mě nic špatného.. jak to bylo s autem všichni víme, známe se dlouho, není to proto třeba tu rozebírat.. K tomu chození ven s malou byl pro mě rozhodující názor doktorky, že nevidí v ničem problém a to si piš, že jsem to s ní sakra rozebírala, když jsme měli jet do té Prahy a tak. I tady s váma jsem to řešila a nikdo mi nenapsal,to bys neměla.. A to, jak jsem psala kdysi o pařbách, tak to jsem psala svoje momentální pocity a taky jsem pak vždy k tomu napsala, že se chci pak vidět.. protože každému normálnímu člověku je přece jasné, že to jinak cítí člověk bez mimi a s mimi, že.. A s tou svatbou atd to už přehlížím, protože to musíš sama vědět, že jsou samozřejmě hlouposti.. nemám přece nic proti hlídání, malou budu taky dávat na hlídání, to je jasný, jen jsem psala, že momentálně jí mám jako takhle malé miminečko raději u sebe.. zase jsi se něčeho úplně zbytečně chytla, nemá to smysl. Jdu radši makat, dobrou noc
Profilova fotka
evi a nevím proč s ebráníš???proč útokem tohle se nedělá!!! já jsme zdr sestra a vím co a jak co jsme se učili....takže to tak beru..a napsala jsem jen svůj názor napsala jsem to se nebojíš malou tahat tam a tam stačilo napsat ne nebojím a konec ty jsi to tu rozebírala... na nci si ennarazila ale se to tahat jako nemuíš!!také jsme netahám věci starší!!!!a nevyužívám to proti tobě jako nějako debilní obranu 8-( :-x ježiš obranu a proti čemu??????
Profilova fotka
míša jí také brala tam a tam a jen jsem jí řekla že já bych se bála a dál s eto neřešilo....
HOlky prosím Vás nehádejte se 8-) Ať si každý dělá co chce, je to přece jedno... teda alespoň mě je úplně fuk, kdo si kam vodí či nevodí své dítě, hlavní je, že pak o tom pokecáme.... nikde není napsánno co se přesně dělat má nebo nemá... mě každej ted radí, co bych měla v těhu dělat a co naopak néé a já neposlouchám vůbec nikoho, něčeho se zbytečně bojím, ač je určitě zbytečný a někdy zase beru některý věci na lehkou váhu a když mi doktor něco zákazal, tak jsem to kolikrát porušila... no prostě jsem jenom člověk, stejně jako jste Vy... a chybovat a mýlit se je přece lidský ;-) je to právě super, jak máme všichni jiné názory, děláme věci, co by druhá nedělala.., ale hlavně se kvůli tomu nehádejte ;-)
Profilova fotka
Markét, proč se bráním? To mám nechat do sebe šít? nebráním se vůbec útokem, myslím, že jsem byla dost dlouho v klidu a právě ti vše pěkně vysvětlila, proč se nebojím a jak to vidím a tak, abychom měly jasno a ty jsi se začala do mě navážet, tak jsi přeci nemohla čekat, že to nechám jen tak.. Kdybych odpověděla jen ano ne, tak by to mohlo být pochopeno špatně, víš. Měli bychom toho nechat, vidíme teď obě černě, já teda obzvlášť, ale to ty určtě jako studovaná zdravotní setra pochopíš, když jsem těsně po šestinedělí, viď.
Profilova fotka
no jasně zase se navážíš nejse studovaná zdravotní sestra jsem absolutní debil
Profilova fotka
hoolky..grrrrrrrrr ]-( to uz tu bylo pred rokem se mnou no taaaak ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
marti já ybch se nehádala ale nevím co sem tahá finance a naše auto 8-( 8-( to sem vůbec nepatří....a naptřilo do toho proč to vzniklo....to mě fakt jako naštvalo
Článek se načítá
Profilova fotka
míšo :-D :-D s tebou to byla pohodička :-D ;-) x-) a dobrou noc i amýskovi x-)
Profilova fotka
jo a zkoukla jsme ted ty videa a super :-)
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=sYMECc... kdo chce tak mam i ostatni videa v albicku..ale je to pomichane v datumech, neco je i tak mesic stare. :)
Profilova fotka
marti ještě k tobě deku využíváme do ted položím po dí a mydlí do hraček :-D :-D ta deka je asi fajná kolotoč fakt neopoužívám večer má absolutní klid po koupání usíná v klidu a tmě..přes den v postýlce moc není..a když je také usne bez toho...ta peřinka a poštářek já mám moderní :-D :-D ne kraječky.. :-D a dávala jsem tu deku pod ní..a ted jí využívám doma na zem takže se hodí a ke kočárku s ehodí ne že ne 8-) dělají moderní... ;-) mám takovou růžovou jak jinak :-D s tím výtahem to je napalici ještě že mi tohle nemuseli řešit já vjedu s kočíkem kamkoliv i do výtahu ale kámoška má firkona a nevleze nikam :-p :-p hrůza to pak tahat do patra ]-(
Profilova fotka
marti s tim vytahem je to prekerka! my jsme v prizemi pac tu nemame vytah, ale kamoska bydli v panelaku s tim miniaturnim vytahem bez dveri, vlezu tam ja s kocarem, slozim celou rukojet, narvu se tam a prdeli drhnu a dvere kdyz jedem, hruza hruza a to amm mini kocar(casual) kamoska co za ni take jela tak se tam nevlezla, ja jsme uplna housenka, ale je to sileny! a ja mam take samozrejme moderni perinku a polstarek, mrkni, prodavam Mamo tato, uplne nove, jen tu perinku jsme chvili pouzivala, myslim ze na zimni mimi je to blbe :-/ ale na letni super, my jsme meli celou zimu fusak. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Profilova fotka
Markét, debil nejsi, to jsem nikdy neřekla a až si to budu myslet, tak se neboj, že bych tě nechala ve sladkém nevědomí ;-) A netahala jsem do té debaty vaše finance a auto, to jsi si z toho vytáhla, psala jsem jen o té domluvě! Je zbytečné se dohadovat, nejlepší pro všechny to bude zaspat. Míšo, videa krásná, shlédla jsem teda zatím jen ty 3 poslední, to by člověk nevěřil, co radosti udělá nafukovací balonek,co :-D A křupinky taky dobrý :-D Malá je nádherná a koukala jsem, jaké má už pěkné obočí, kdy ji tak narostlo? Naše tam má jen takové chmýří, je to tak normální, roste až dýl? Dala jsem fotku malé s tou háčkovanou čepičkou, jak sme se o tom bavily na Koníka, tak se můžete mrknout ;-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eva...
Profilova fotka
ahojik, evicko, amalka ma vyrazne oboci uz od narozeni, je to individualni, Sofinka ma take malo oboci... ael to casem naroste stejne jako vlasky :)ta nase je ted vlasata a ma i dost oboci atd..bude opicka po me :-D:-D:-D
Profilova fotka
jinak, mate krasny fotecky!!!! mala je uzasna!!! cepicka ji moc slusi :) x-) x-) na koho je ted podobna???a co ocicka uz se nejak vybarvuji?!
Profilova fotka
Ahoj holky. Co to tady je? Nehádat. Je fakt, že neexistuje žádná univerzální pravda a i študované sestry mají každá jiný názor. Já se přiznám, že mně se líbí přístup Evči, nejet podle tabulek, ale podle citu. Jak to budu řešit já jako máma, netuším, to se uvidí. Ale k dítěti budu potřebovat manuál :-D :-D :-D Každopádně teď nevím nic :-D, ale vím, že jsem z mimča své kamarádky to totálně mimo a asi bych jí umazlila, kdyby mi jí nechala na hlídání ;-) :-) Markét, ty šatičky jsou kouzelné. Nemít nohy jak......... no, to se nedá ani popsat, tak bych si je objednala taky. Míšo, jsem moc ráda, že je malá v pořádku. Spadl mi kámen ze srdce. Teď se ještě dej do kupy ty a už se blízká na lepší časy. Leni, nemakali jsme. Pavel byl v práci a já jela v sobotu k našim. Naštěstí měli tu vrbičku ve váze ( starám vědru ) bez vody, takže je nasušená bez listí. Mám jí v autě, kdy ti jí Pavel přiveze se domluvíme. Evi, já si myslím, že nás chtěla uchlácholit ta dražší firma, protože opravdu je tam metrů víc. Ještě v sobotu ráno jsem to měřila. S tou druhou firmou mám rozdíl asi 4 metry, ale to je tím, že nevzali v potaz, že obývák není obdélník, ale skládá se ze dvou obdélníků a taky odflákli měření chodby, ale mi to dáme do kupy. Už mám objednanou podlahu do kuchyně, ta bude doufám do 21.5. protože 22. a 23. budou montovat kuchyň. Ta podlaha je darda, vyjde nás asi na 85 000,-, ale je to komplet s vystěrkováním, položením atd. a ten materiál je vysoce zátěžový. Snad jsem vybrala dobře. Novilon by vyšel ještě dráž :-( . Evi s tou zahradou nevím, zatím jsem bezradná. Líbí se mi ty kameny, proto jsem zvědavá, jak to vymyslíte. Včera jsem si přivezla od našich mátu a agáve. Mast, to je krásný čas, v klidu všechno nakupovat a zařizovat viď. S tím kočárkem pozor, kdyby se nevešel do výtahu, je to opruz. Ta moje kamarádka si v obchodě půjčila podvozek a vyzkoušela to. Nebyl to problém. Pokud to máš z netu, tak ho při nejhorším do čtrnácti dnů vrátíš. Víkend jsem si užila. Odpočinula jsem si jak nikdy. Spinkání po obídku, pokec s mamčou, dobré jídlo a výpravu na konvalinky jsem potřebovala. Ale i tak jsem musela na net, udělat objednávku atd.
Ahoj holky, tak jsem se právě vrátila z Velkého ultrazvuku z porodnice, kde budeme rodit. No a nářez!!! Malá je zdravá a to jsem moc štastná, ale nato, že jsem dnes 31+0, tak už máme 2 Kg (dva měsíce před porodem :-o :-o ). No pan doktor z toho byl taky docela v šoku... tak tam jdu za tři týdny na kontrolu a pokud porosteme tímto tempem, tak nám budou porod vyvolávat dřív... nejsem z toho moc nadšená, ale doktor říkal, že nechce, aby malá měla 5 Kg :-o :-o Fakt nevím po kom to dítě je, my oba s manželem jsme měli porodní váhu okolo 3 kil, ale to ona už mít určitě nebude., páč za ty poslední dva měsíce prej ještě dost nabere... no já nevim, sama tomu moc nerozumim, tak asi budu muset dát na doktory... Jo holky k těm peřinkám, Vy jste mě všechny špatně pochopily, já jsem myslela přesně ty jak popisujete a Míša je má na MMB. Ale o těch jsem psala, že se mi do kočáru nějak nehodí nebo spíš si to neumím představit. No my budeme mít korbičku červenou, takže bych volila nějakou spíš decentní barvu, ale pořád uvažuju víc o dece nebo něčem podobném.. Nemáte někde vyfoecný kočárek s těma peřinkama??? Já si totiž pořád neumím předstvit ty čtvercové peřinky v tom oválném kočáře :-D :-D Ale asi jenom nemám představivost...
Profilova fotka
marti, s tim vyvolanim porodu, prosim nech si ho vyvolat drive!!!!! kamaradka ted porodila, mela vysoky vahovy odhad, potom ji nechali prenaset 5 dni, nastoupila do porodnice, ale nic se nerozjizdelo a asi po dalsich 4 dnech ze se jde na to, ze odhad bude max. 4,4, nechali ji se trapit cely den! a pak na cisare a holka ma 5,020!!!!!!!! hruza!!!! takze urcite bud PRO vyvolani at takhle nedopadnes!! fakt pitomci nektery doktori!
Profilova fotka
marti, ja to vyfocene nemam, jak rikam vyuzila jsme to malo, pac jsme mela fusak.
Profilova fotka
Dobré ráno hoky, Mončo, ta podlaha je fakt ranec, ale na druhou stranu je to i s tím stěrkováním a to mi přijde tako dobrá cena, navíc je to na mnoho let, tak se vyplatí do toho investovat. Už jsi nějakou firmu vybrala? Martinko, no tak to je nářez s tím miminkem, daří se mu u tebe evidentně mooooc dobře :-) Myslím, že se ti doktoři na nic ptát pak nebudou, jestli chceš nebo nechceš vyvolání, postaví tě před hotovou věc a tipla bych to tak za 5 týdnů, až budeš v tom 36tt, to už se nebere jako nedonošené miminko a bude mít určitě už hodně přes tři kila, ty poslední měsíce mimčo prý nabývá nejvíc na váze a roste. Jééé, za chvilku tu budeme mít další miminečko x-) Měla by jsi se vrhnout do nákupů výbavičky po hlavě :-) K těm peřinkám, já měla právě taky ten samý pocit, že ten čtvercový polštář a peřinka není do oválného kočáru to pravé ořechové a nevšimla jsem si žádného kočárku, který by to měl a já si to mohla prohlídnout. Takže tam střídám různé deky a vyhovuje mi to. Akorát na léto budu muset asi pořídit něco méně teplého, aby neležela v dece a taky ne rovnou v kočárku. Míšo, jak jsi tu psala o tom prostěradle, to je na všechny typy kočárků? Děkuji za pochvalu foteček, malá je prý stále podobná na mě, podle fotek mě jako miminka to sedí. Očička má zatím stále tmavě modré, žádná velká změna, tak uvidíme :-) Jdu se dát do kupy, přeji hezký den, papa
Profilova fotka
ahojik evi, jj je to natahovaci na vsechny kociky.
Profilova fotka
Evi 1m2 toho thermofixu vychází na 375 bez DPH, což si myslím, že není tolik, ale k tomu stěrkování 75kč za práci, stěrka 1kg 17,5Kč ( spotřeba bude prý veliká ), lišty a 125Kč pokládka s lepidlem. Naskáče to :-( . Kdybych zvolila levné lino a položili by jsme to sami, vyšlo by to určitě na půlku, ale já doufám, že to nebudu muset za dva roky měnit. Jenže to ukáže čas. Tak velké miminko, to je nářez. Moje kolegyně, mněla obě holky takové. Dnes jim je patnáct a šestnáct a jsou úplně v normě. Mast, to se ti prcek pěkně pronese :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, škoda že tady tak fouká, jinak by dnes bylo hezky, teď je na sluníčku 20 stupňů. Ta Morava, to je zase síla :-| Doufám, že jste se na dnešek holky dobře vyspaly a necháte to být. Markét, nesmí tě hned všechno naštvat, podle mě si to všechno moc bereš ;-) Martin, Vládík si na dečce hrál dost, než se začal přetáčet na bříško, takže tak od toho 2 měsíce do 4 měsíce, pak ještě občas, než začal lézt, ale myslím, že je to dobré. Houpačku jsme využili hodně, jen bych příště pořídila lepší, jak píše Evča, třeba vybrační a rozhodně víc prohnutou, ta naše stála za prd, takovou měla i Markétka. Kolotoč jsme Vládíkovi občas pouštěli, ale podle mě to takový význam nemá, Vládík stejně usínal u prsa nebo při houpání ;-) Ale asi záleží na každém mimču. Co se týče polštářku a peřinky do kočárku, tak je to podle mě úplně zbytečné, já používala jen dečku obyčejnou a když bylo chladno, tak ten přehoz u kočárku (víš, co myslím) a v létě třeba jen plínku, podle počasí. Jinak na svatbu si vemu to, co najdu ve skříni, nehodlám to nějak řešit ;-) Jak Vládík sám stojí, tak jsme nestačili vyfotit. Je to strašně rychlý, jak si ho všimneš, nebo jdeš k němu, tak si hned sedne. Miminko má už tedy pěknou váhu, tak hlavně že jste v pořádku a uvidíš, jestli bude muset jím malá ven dřív. Míšo, to je fajn, že jsi si odpočinula, určitě je to hodně potřeba a taky že už je malá v pořádku. Rozumím, že rýmička už je teď nic ;-) Na ten kočárek mrknu. Nechci, aby velikostně pak byly velké jak sporťáček, byly lehké a měli polohování zádíček. Samozřejmě taky musí slušně vypadat :-D Jinak si myslím, že Amálka pozadu není, spíš jen není napřed a nikam nespěchá. Máš pravdu, je to jedno. Některé děti taky už ve Vládíkovo věku chodí a u nás nevím, jestli to bude do týdne, nebo třeba až za dva měsíce. Evičko, my koupili Vládíkovi k narozeninám takový hrací prales od Fisher price a k svátku basketbalový košík s míčkem :-) Našim jsem vybrala hrací zpívající stoleček od FP, Vašíkovo rodiče koupili takovou mušli - pískoviště s bazénkem, v tom už je na fotce, už nám to dali. My už nic kupovat nebudeme a pak ještě určitě toho dost dostane. Já myslím, že mu teď nic nechybí a budeme kupovat postupně. Stan už má Vládík na zahradě, do toho se mu tam zatím moc nechce, venku je to zajímavější, ale u vaškovo rodičů i u našich do něho leze a má tam ty míčky a jiné hračky, to je fajn. Mončo, takže příští týden už bude kuchyň, to se určitě těšíš, viď :-)
Profilova fotka
Jojo, povodeň, volal mi podlahář, nešťastnej, že kvůli povodním je nezaváží, naštěstí je manžel v Ostravě, tak pro ten thermofix do Olomouce zajel sám, má to po cestě :-D. Už ho máme v autě .
Profilova fotka
Nová fotka z koupelny. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?